Oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji
Olomouc (3. 5. 2023)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 3.5.2023 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RychteckýJan Rychtecký | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | SB 2:31.91 | 472.00 | |||||||||||||
2 | Dominik KrátkýDominik Krátký | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | PB 2:44.41 | 349.00 | |||||||||||||
3 | Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:46.31 | 332.00 | |||||||||||||
4 | Felix NěmecFelix Němec | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | PB 2:50.09 | 299.00 | |||||||||||||
5 | Viktor HansgutViktor Hansgut | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:50.75 | 293.00 | |||||||||||||
6 | Michael KenšaMichael Kenša | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:51.97 | 283.00 | |||||||||||||
7 | Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:55.16 | 257.00 | |||||||||||||
8 | Radek MazurRadek Mazur | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 3:00.09 | 219.00 | |||||||||||||
9 | Dominik DrábekDominik Drábek | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:01.63 | 208.00 | |||||||||||||
10 | Martin KovářMartin Kovář | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 11 | 3:03.34 | 196.00 | |||||||||||||
11 | Lukáš LenochLukáš Lenoch | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 3:09.34 | 156.00 | |||||||||||||
12 | Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 3:17.31 | 109.00 | |||||||||||||
13 | Jakub DlabajaJakub Dlabaja | 11 | Bez oddílu | 3 | 3:18.81 | 101.00 | |||||||||||||
14 | Tomáš BrídlTomáš Brídl | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 2 | 3:19.44 | 98.00 | |||||||||||||
15 | Adam KokosinskiAdam Kokosinski | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 9 | 3:19.63 | 97.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 02 (st, 3.5.2023 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 2:44.22 | 351.00 | |||||||||||||
2 | Václav PecháčekVáclav Pecháček | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | PB 2:46.66 | 329.00 | |||||||||||||
3 | Pavel TichýPavel Tichý | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:48.28 | 314.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch TvrdýVojtěch Tvrdý | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 10 | 3:05.03 | 184.00 | |||||||||||||
5 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 3:05.56 | 180.00 | |||||||||||||
6 | Michal VaněkMichal Vaněk | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 3:09.47 | 155.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch ŠkerleVojtěch Škerle | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 8 | 3:11.09 | 145.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej VojtekOndřej Vojtek | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 3:12.63 | 135.00 | |||||||||||||
9 | Matyáš SloukaMatyáš Slouka | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 7 | 3:13.81 | 128.00 | |||||||||||||
10 | Jan SedlákJan Sedlák | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 3:14.00 | 127.00 | |||||||||||||
11 | Patrik PospíšilPatrik Pospíšil | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:21.06 | 90.00 | |||||||||||||
MS | David SkřivánekDavid Skřivánek | 09 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 15 | 3:27.34 | ||||||||||||||
13 | Daniel PaulíkDaniel Paulík | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 1 | 3:41.06 | 17.00 | |||||||||||||
14 | Patrik RašovskýPatrik Rašovský | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 5 | 4:06.16 | 0.00 | |||||||||||||
Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RychteckýJan Rychtecký | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | SB 2:31.91 | 472.00 | |||
2 | Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 2:44.22 | 351.00 | |||
3 | Dominik KrátkýDominik Krátký | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | PB 2:44.41 | 349.00 | |||
4 | Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:46.31 | 332.00 | |||
5 | Václav PecháčekVáclav Pecháček | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | PB 2:46.66 | 329.00 | |||
6 | Pavel TichýPavel Tichý | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:48.28 | 314.00 | |||
7 | Felix NěmecFelix Němec | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | PB 2:50.09 | 299.00 | |||
8 | Viktor HansgutViktor Hansgut | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:50.75 | 293.00 | |||
9 | Michael KenšaMichael Kenša | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:51.97 | 283.00 | |||
10 | Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:55.16 | 257.00 | |||
11 | Radek MazurRadek Mazur | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 3:00.09 | 219.00 | |||
12 | Dominik DrábekDominik Drábek | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:01.63 | 208.00 | |||
13 | Martin KovářMartin Kovář | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 11 | 3:03.34 | 196.00 | |||
14 | Vojtěch TvrdýVojtěch Tvrdý | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 10 | 3:05.03 | 184.00 | |||
15 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 3:05.56 | 180.00 | |||
16 | Lukáš LenochLukáš Lenoch | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 3:09.34 | 156.00 | |||
17 | Michal VaněkMichal Vaněk | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 3:09.47 | 155.00 | |||
18 | Vojtěch ŠkerleVojtěch Škerle | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 8 | 3:11.09 | 145.00 | |||
19 | Ondřej VojtekOndřej Vojtek | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 3:12.63 | 135.00 | |||
20 | Matyáš SloukaMatyáš Slouka | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 7 | 3:13.81 | 128.00 | |||
21 | Jan SedlákJan Sedlák | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 3:14.00 | 127.00 | |||
22 | Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 3:17.31 | 109.00 | |||
23 | Jakub DlabajaJakub Dlabaja | 11 | Bez oddílu | 3 | 3:18.81 | 101.00 | |||
24 | Tomáš BrídlTomáš Brídl | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 2 | 3:19.44 | 98.00 | |||
25 | Adam KokosinskiAdam Kokosinski | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 9 | 3:19.63 | 97.00 | |||
26 | Patrik PospíšilPatrik Pospíšil | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:21.06 | 90.00 | |||
27 | David SkřivánekDavid Skřivánek | 09 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 15 | 3:27.34 | ||||
28 | Daniel PaulíkDaniel Paulík | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 1 | 3:41.06 | 17.00 | |||
29 | Patrik RašovskýPatrik Rašovský | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 5 | 4:06.16 | 0.00 | |||
Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 3.5.2023 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora CrhonkováBarbora Crhonková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 2:43.63 | 532.00 | |||||||||||||
2 | Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:46.09 | 505.00 | |||||||||||||
3 | Laura FendrychováLaura Fendrychová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 2:46.53 | 500.00 | |||||||||||||
4 | Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | PB 3:00.84 | 357.00 | |||||||||||||
5 | Adéla FoukalováAdéla Foukalová | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 9 | 3:02.38 | 343.00 | |||||||||||||
6 | Klára HavlíčkováKlára Havlíčková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | PB 3:02.59 | 341.00 | |||||||||||||
7 | Klára HandlováKlára Handlová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 3:02.91 | 339.00 | |||||||||||||
8 | Hana BřezovskáHana Březovská | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:06.31 | 309.00 | |||||||||||||
9 | Gabriela FrankováGabriela Franková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 3:09.91 | 279.00 | |||||||||||||
10 | Julie DusíkováJulie Dusíková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:12.38 | 259.00 | |||||||||||||
11 | Kamila FrnkováKamila Frnková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 3:14.47 | 242.00 | |||||||||||||
12 | Klára AdamčíkováKlára Adamčíková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:15.81 | 232.00 | |||||||||||||
13 | Valerie BlahováValerie Blahová | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 3 | 3:16.00 | 231.00 | |||||||||||||
14 | Alexandra Katherine GrešAlexandra Katherine Greš | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | PB 3:17.97 | 216.00 | |||||||||||||
Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | 3:22.00 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 02 (st, 3.5.2023 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NovákováAnna Nováková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | PB 2:39.41 | 580.00 | |||||||||||||
2 | Veronika NěmečkováVeronika Němečková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:42.13 | 549.00 | |||||||||||||
3 | Anna KrňávkováAnna Krňávková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 2:50.09 | 463.00 | |||||||||||||
4 | Nella KňávováNella Kňávová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:51.63 | 447.00 | |||||||||||||
5 | Jolana HolnováJolana Holnová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:54.00 | 423.00 | |||||||||||||
6 | Agáta PanáčkováAgáta Panáčková | 11 | Bez oddílu | 15 | 3:06.25 | 309.00 | |||||||||||||
7 | Veronika KonečnáVeronika Konečná | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:09.03 | 286.00 | |||||||||||||
8 | Ema MarkováEma Marková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 3:10.41 | 274.00 | |||||||||||||
9 | Hana CharamzováHana Charamzová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:10.59 | 273.00 | |||||||||||||
10 | Julie JaníkováJulie Janíková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:12.06 | 261.00 | |||||||||||||
11 | Anna LolkováAnna Lolková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 3:18.78 | 210.00 | |||||||||||||
12 | Klára PaluchováKlára Paluchová | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 14 | 3:19.59 | 205.00 | |||||||||||||
13 | Kristýna KonečnáKristýna Konečná | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 3:27.03 | 155.00 | |||||||||||||
14 | Emílie Magdaléna MikulováEmílie Magdaléna Mikulová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 3:28.88 | 144.00 | |||||||||||||
15 | Anežka Marie HrdličkováAnežka Marie Hrdličková | 11 | Bez oddílu | 2 | 3:33.88 | 115.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 03 (st, 3.5.2023 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela SovováGabriela Sovová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | PB 2:44.56 | 522.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna PetříkováKristýna Petříková | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | PB 2:51.63 | 447.00 | |||||||||||||
3 | Vanesa RomanovskáVanesa Romanovská | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:53.72 | 426.00 | |||||||||||||
4 | Sára SedláčkováSára Sedláčková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 3:01.22 | 354.00 | |||||||||||||
5 | Klára PospíšilováKlára Pospíšilová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 3:04.78 | 322.00 | |||||||||||||
6 | Valerie PírkováValerie Pírková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:05.31 | 317.00 | |||||||||||||
7 | Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:09.72 | 280.00 | |||||||||||||
8 | Eliška PůžováEliška Půžová | 11 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 15 | 3:20.28 | 200.00 | |||||||||||||
MS | Stella ZatloukalováStella Zatloukalová | 09 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 16 | 3:24.56 | ||||||||||||||
10 | Elena VavříkováElena Vavříková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | PB 3:25.31 | 166.00 | |||||||||||||
11 | Karolína RýznarováKarolína Rýznarová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:25.88 | 162.00 | |||||||||||||
12 | Agáta ŠulíkováAgáta Šulíková | 11 | Atletické přípravky Olomouc... | 12 | 3:26.09 | 161.00 | |||||||||||||
13 | Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 5 | 3:26.38 | 159.00 | |||||||||||||
14 | Eliška Oldřiška HajznerováEliška Oldřiška Hajznerová | 11 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 14 | 3:29.66 | 139.00 | |||||||||||||
15 | Karolína SmolákováKarolína Smoláková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 3:30.06 | 137.00 | |||||||||||||
16 | Sofie SukováSofie Suková | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 11 | 3:31.53 | 128.00 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NovákováAnna Nováková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | PB 2:39.41 | 580.00 | |||
2 | Veronika NěmečkováVeronika Němečková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:42.13 | 549.00 | |||
3 | Barbora CrhonkováBarbora Crhonková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 2:43.63 | 532.00 | |||
4 | Gabriela SovováGabriela Sovová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | PB 2:44.56 | 522.00 | |||
5 | Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:46.09 | 505.00 | |||
6 | Laura FendrychováLaura Fendrychová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 2:46.53 | 500.00 | |||
7 | Anna KrňávkováAnna Krňávková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 2:50.09 | 463.00 | |||
8 | Nella KňávováNella Kňávová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:51.63 | 447.00 | |||
8 | Kristýna PetříkováKristýna Petříková | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | PB 2:51.63 | 447.00 | |||
10 | Vanesa RomanovskáVanesa Romanovská | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:53.72 | 426.00 | |||
11 | Jolana HolnováJolana Holnová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:54.00 | 423.00 | |||
12 | Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | PB 3:00.84 | 357.00 | |||
13 | Sára SedláčkováSára Sedláčková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 3:01.22 | 354.00 | |||
14 | Adéla FoukalováAdéla Foukalová | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 9 | 3:02.38 | 343.00 | |||
15 | Klára HavlíčkováKlára Havlíčková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | PB 3:02.59 | 341.00 | |||
16 | Klára HandlováKlára Handlová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 3:02.91 | 339.00 | |||
17 | Klára PospíšilováKlára Pospíšilová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 3:04.78 | 322.00 | |||
18 | Valerie PírkováValerie Pírková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:05.31 | 317.00 | |||
19 | Agáta PanáčkováAgáta Panáčková | 11 | Bez oddílu | 15 | 3:06.25 | 309.00 | |||
20 | Hana BřezovskáHana Březovská | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:06.31 | 309.00 | |||
21 | Veronika KonečnáVeronika Konečná | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:09.03 | 286.00 | |||
22 | Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:09.72 | 280.00 | |||
23 | Gabriela FrankováGabriela Franková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 3:09.91 | 279.00 | |||
24 | Ema MarkováEma Marková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 3:10.41 | 274.00 | |||
25 | Hana CharamzováHana Charamzová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:10.59 | 273.00 | |||
26 | Julie JaníkováJulie Janíková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:12.06 | 261.00 | |||
27 | Julie DusíkováJulie Dusíková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:12.38 | 259.00 | |||
28 | Kamila FrnkováKamila Frnková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 3:14.47 | 242.00 | |||
29 | Klára AdamčíkováKlára Adamčíková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:15.81 | 232.00 | |||
30 | Valerie BlahováValerie Blahová | 11 | Talentové zkoušky ZŠHEY | 3 | 3:16.00 | 231.00 | |||
31 | Alexandra Katherine GrešAlexandra Katherine Greš | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | PB 3:17.97 | 216.00 | |||
32 | Anna LolkováAnna Lolková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 3:18.78 | 210.00 | |||
33 | Klára PaluchováKlára Paluchová | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 14 | 3:19.59 | 205.00 | |||
34 | Eliška PůžováEliška Půžová | 11 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 15 | 3:20.28 | 200.00 | |||
35 | Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | 3:22.00 | ||||
36 | Stella ZatloukalováStella Zatloukalová | 09 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 16 | 3:24.56 | ||||
37 | Elena VavříkováElena Vavříková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | PB 3:25.31 | 166.00 | |||
38 | Karolína RýznarováKarolína Rýznarová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:25.88 | 162.00 | |||
39 | Agáta ŠulíkováAgáta Šulíková | 11 | Atletické přípravky Olomouc... | 12 | 3:26.09 | 161.00 | |||
40 | Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 5 | 3:26.38 | 159.00 | |||
41 | Kristýna KonečnáKristýna Konečná | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 3:27.03 | 155.00 | |||
42 | Emílie Magdaléna MikulováEmílie Magdaléna Mikulová | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 3:28.88 | 144.00 | |||
43 | Eliška Oldřiška HajznerováEliška Oldřiška Hajznerová | 11 | ATOMIKA, z.s. - Svišti v po... | 14 | 3:29.66 | 139.00 | |||
44 | Karolína SmolákováKarolína Smoláková | 11 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 3:30.06 | 137.00 | |||
45 | Sofie SukováSofie Suková | 11 | Atletický klub Šternberk z.s. | 11 | 3:31.53 | 128.00 | |||
46 | Anežka Marie HrdličkováAnežka Marie Hrdličková | 11 | Bez oddílu | 2 | 3:33.88 | 115.00 |