Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Olomouc (10. 6. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.21 qA
2 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.47 qA
3 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.51 qA
4 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.53 qA
5 Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.54 qA
6 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.57 qA
7 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 07.73 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 07.61 qA
2 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.62 qA
3 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.63 qB
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.64 qB
5 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.82 qB
6 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.82 qB
7 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.73 qB
2 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.81 qB
3 Filip KrečmerFilip Krečmer 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 07.84
4 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.88
5 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 07.90
6 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 07.94
7 Prokop KuběnaProkop Kuběna 09 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 08.09
2 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.11
3 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.18
4 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.20
5 Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.25
6 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.29
Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš MatějkaTobiáš Matějka 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 08.14
2 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29
3 Viktor BačíkViktor Bačík 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.34
4 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.49
5 13 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.49
6 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 08.64
7 Matouš ByrtusMatouš Byrtus 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.77 qB
2 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.35
3 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.55
4 Oliver ŠtruncOliver Štrunc 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65
5 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.87
6 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.21 qA
2 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.47 qA
3 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.51 qA
4 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.53 qA
5 Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.54 qA
6 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.57 qA
7 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 07.61 qA
8 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.62 qA
9 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.63 qB
10 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.64 qB
11 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 07.73 qB
11 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.73 qB
13 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.77 qB
14 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.81 qB
15 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.82 qB
15 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.82 qB
17 Filip KrečmerFilip Krečmer 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 07.84
18 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.88
19 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.89
20 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 07.90
21 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 07.94
22 Prokop KuběnaProkop Kuběna 09 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.09
22 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 08.09
24 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.11
25 Tobiáš MatějkaTobiáš Matějka 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 08.14
26 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.18
27 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.20
28 Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.25
29 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.29
29 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29
31 Viktor BačíkViktor Bačík 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.34
32 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.35
33 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.49
33 13 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.49
35 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.55
36 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 08.64
37 Oliver ŠtruncOliver Štrunc 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65
38 Matouš ByrtusMatouš Byrtus 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.66
39 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.87
40 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.89
Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 10.6.2023 - 12:20) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.29
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.44
3 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.47
4 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 07.48
5 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.49
6 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 07.54
7 Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 07.59
8 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.74
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.6.2023 - 12:20) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.42
2 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.42
3 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.50
4 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 07.64
5 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.67
6 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.67
7 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.86
Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.6.2023 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 07.85
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.89
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.91
4 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.95
5 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.03
6 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.14
7 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.24
8 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.26
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.6.2023 - 12:10) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.03
2 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.12
3 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.16
4 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.22
5 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 08.23
6 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.26
7 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.33
Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 07.91 qA
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.94 qA
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.94 qA
4 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.99 qA
5 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.13 qA
6 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.18 qB
7 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 08.31 qB
Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.05 qA
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.18 qA
3 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.19 qB
4 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29 qB
5 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.31 qB
6 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 08.33
7 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.36
8 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 08.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena FiloušováLena Filoušová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.36
2 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.39
3 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 08.39
4 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 08.40
5 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 08.42
6 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.49
7 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.50
8 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.03 qA
2 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.21 qB
3 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.46
4 Magda JakubíkováMagda Jakubíková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.51
5 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.56
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.58
7 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.58
Ellen MatušincováEllen Matušincová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 DQ
Poznámky:
1. dráha DQ podle pravidla TP 16.8
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.45
2 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.48
3 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.55
4 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.56
5 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.56
6 31 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.65
7 Viktorie KeniViktorie Keni 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 08.66
8 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.44
2 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.68
3 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.69
4 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.72
5 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.72
6 Valentýna BlatováValentýna Blatová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 08.78
7 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.82
Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.55
2 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.72
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.79
4 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.80
5 Sofie VaraďováSofie Varaďová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.85
6 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.92
7 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 08.96
8 Tereza PrůdkováTereza Průdková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 7 08.93
2 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.96
3 Tereza GřešíčkováTereza Gřešíčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.96
4 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.12
5 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 09.12
6 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.15
7 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 09.16
8 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.62
2 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.04
3 32 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.11
4 26 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.22
5 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 09.30
6 Adriana MaturováAdriana Maturová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.41
7 Emílie SkřivánkováEmílie Skřivánková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.20 qB
2 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.26 qB
3 Veronika PadělkováVeronika Padělková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.81
4 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.88
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.18
6 19 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.26
Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 07.91 qA
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.94 qA
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.94 qA
4 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.99 qA
5 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.03 qA
6 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.05 qA
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.13 qA
8 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.18 qB
8 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.18 qA
10 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.19 qB
11 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.20 qB
12 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.21 qB
13 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.26 qB
14 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29 qB
15 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 08.31 qB
15 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.31 qB
17 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 08.33
18 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.36
18 Lena FiloušováLena Filoušová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.36
20 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 08.39
20 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.39
20 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 08.39
23 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 08.40
24 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 08.42
25 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.44
26 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.45
27 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.46
28 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.48
29 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.49
30 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.50
31 Magda JakubíkováMagda Jakubíková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.51
32 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.53
33 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.55
33 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.55
35 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.56
35 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.56
35 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.56
38 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.58
38 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.58
40 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.62
41 31 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.65
42 Viktorie KeniViktorie Keni 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 08.66
42 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.66
44 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.68
45 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.69
46 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.72
46 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.72
46 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.72
49 Valentýna BlatováValentýna Blatová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 08.78
50 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.79
51 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.80
52 Veronika PadělkováVeronika Padělková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.81
53 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.82
54 Sofie VaraďováSofie Varaďová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.85
55 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.88
56 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.92
57 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 7 08.93
58 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 08.96
58 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.96
58 Tereza GřešíčkováTereza Gřešíčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.96
61 Tereza PrůdkováTereza Průdková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 08.98
62 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.04
63 32 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.11
64 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.12
64 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 09.12
66 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.15
67 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 09.16
68 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.18
68 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.18
70 26 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.22
71 19 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.26
72 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 09.30
73 Adriana MaturováAdriana Maturová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.41
74 Emílie SkřivánkováEmílie Skřivánková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.58
Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Ellen MatušincováEllen Matušincová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 DQ
Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 DNS
Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 17.44
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 17.53
3 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 17.73
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 17.88
5 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 17.90
6 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 18.01
7 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.34
8 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 18.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 18.31
2 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.42
3 6 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.97
4 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 19.08
5 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC BrnoBYAC Brno 8 19.27
6 24 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 19.29
Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 19.02
2 Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 19.34
3 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 19.73
4 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19.94
5 29 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 20.30
6 Prokop KuběnaProkop Kuběna 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.78
7 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 21.31
Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 PB 17.81
2 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 18.22
3 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 18.79
4 Filip KrečmerFilip Krečmer 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 PB 18.88
5 2 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 19.21
6 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 20.96
7 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.10
8 Matouš ByrtusMatouš Byrtus 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 21.25
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 17.44
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 17.53
3 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 17.73
4 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 PB 17.81
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 17.88
6 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 17.90
7 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 18.01
8 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 18.22
9 8 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 18.31
10 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.34
11 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.42
12 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 18.79
13 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 18.85
14 Filip KrečmerFilip Krečmer 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 PB 18.88
15 6 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.97
16 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 19.02
17 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 19.08
18 2 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 19.21
19 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC BrnoBYAC Brno 8 19.27
20 24 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 19.29
21 Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 19.34
22 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 19.73
23 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19.94
24 29 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 20.30
25 Prokop KuběnaProkop Kuběna 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.78
26 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 20.96
27 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.10
28 Matouš ByrtusMatouš Byrtus 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 21.25
29 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 21.31
Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 19.04
2 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.08
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 19.14
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 19.55
5 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 19.64
6 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 19.75
7 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 19.90
8 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.91
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 19.80
2 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 20.12
3 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 4 20.24
4 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.46
5 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 20.48
6 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 20.52
7 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 20.55
8 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 20.56
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: +4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.50
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 19.63
3 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 20.30
4 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.36
5 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.38
6 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.45
7 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.52
8 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 20.61
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 20.22
2 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 20.55
3 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 20.65
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 20.80
5 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 21.02
6 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 21.40
7 13 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.71
8 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.75
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.99
2 Natálie RůžováNatálie Růžová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.03
3 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.24
4 24 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 21.60
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 21.90
6 27 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 22.23
7 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 22.23
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 21.94
2 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 22.22
3 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 22.30
4 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 22.48
5 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 22.63
6 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 7 PB 22.77
7 Anna LukáškováAnna Lukášková 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 8 PB 23.07
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 10.6.2023 - 14:15) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.36
2 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.50
3 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.83
4 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 20.60
5 21 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 21.82
6 Sofie VaraďováSofie Varaďová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.37
7 Michaela MamulováMichaela Mamulová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 23.54
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 19.04
2 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.08
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 19.14
4 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.36
5 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.50
5 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.50
7 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 19.55
8 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 19.63
9 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 19.64
10 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 19.75
11 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 19.80
12 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.83
13 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 19.90
14 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.91
15 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 20.12
16 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 20.22
17 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 4 20.24
18 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 20.30
19 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.36
20 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.38
21 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.45
22 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.46
23 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 20.48
24 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 20.52
24 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.52
26 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 20.55
26 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 20.55
28 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 20.56
29 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 20.60
30 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 20.61
31 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 20.65
32 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 20.80
33 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.99
34 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 21.02
35 Natálie RůžováNatálie Růžová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.03
36 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.24
37 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 21.40
38 24 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 21.60
39 13 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.71
40 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.75
41 21 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 21.82
42 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 21.90
43 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 21.94
44 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 22.22
45 27 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 22.23
45 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 22.23
47 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 22.30
48 Sofie VaraďováSofie Varaďová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.37
49 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 22.48
50 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 22.63
51 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 7 PB 22.77
52 Anna LukáškováAnna Lukášková 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 8 PB 23.07
53 Michaela MamulováMichaela Mamulová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 23.54

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 36.06
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.32
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 38.68
4 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 39.76
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 40.09
6 Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 40.80
7 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC BrnoBYAC Brno 1 41.98
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 40.39
2 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 40.97
3 Lukáš KvaltinLukáš Kvaltin 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 41.34
4 Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 42.06
5 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.12
6 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 45.82
Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 36.06
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.32
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 38.68
4 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 39.76
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 40.09
6 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 40.39
7 Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 40.80
8 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 40.97
9 Lukáš KvaltinLukáš Kvaltin 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 41.34
10 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC BrnoBYAC Brno 1 41.98
11 Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 42.06
12 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.12
13 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 45.82
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 41.46
2 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 41.79
3 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.10
4 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 42.45
5 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 42.92
6 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 43.07
7 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 43.45
8 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 43.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda JakubíkováMagda Jakubíková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 43.48
2 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 43.50
3 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 43.88
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.92
5 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 45.00
6 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 45.36
7 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 46.17
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 10.6.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 46.43
2 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 46.98
3 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 47.20
4 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 47.26
5 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.57
6 Natálie RůžováNatálie Růžová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 48.34
7 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 48.46
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 10.6.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 47.02
2 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 47.91
3 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 48.25
4 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 48.65
5 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 48.67
6 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 49.85
7 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 50.46
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 10.6.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 43.51
2 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 46.24
3 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.69
4 Ema HlavováEma Hlavová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 47.94
5 Anna LukáškováAnna Lukášková 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 51.30
6 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 51.99
7 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.03
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 10.6.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 40.66
2 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 44.09
3 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.92
4 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.20
5 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 48.43
6 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 48.53
7 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 49.77
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 40.66
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 41.46
3 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 41.79
4 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.10
5 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 42.45
6 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 42.92
7 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 43.07
8 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 43.45
9 Magda JakubíkováMagda Jakubíková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 43.48
10 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 43.50
11 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 43.51
12 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 43.80
13 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 43.88
14 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.92
15 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 44.09
16 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 45.00
17 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 45.36
18 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.92
19 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 46.17
20 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 46.24
21 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 46.43
22 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.69
23 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 46.98
24 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 47.02
25 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 47.20
26 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 47.26
27 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.57
28 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 47.91
29 Ema HlavováEma Hlavová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 47.94
30 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.20
31 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 48.25
32 Natálie RůžováNatálie Růžová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 48.34
33 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 48.43
34 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 48.46
35 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 48.53
36 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 48.65
37 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 48.67
38 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 49.77
39 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 49.85
40 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 50.46
41 Anna LukáškováAnna Lukášková 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 51.30
42 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 51.99
43 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.03

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:04.75
2 5 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 2:07.82
3 8 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 2:08.16
4 3 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:09.16
5 9 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 9 2:12.21
6 7 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:12.28
7 6 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:13.30
8 2 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:13.37
9 10 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:16.09
10 1 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:17.29
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 26 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:19.49
2 24 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:20.21
3 25 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:20.33
4 21 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:20.49
5 29 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:26.22
6 23 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:28.53
7 22 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:29.83
8 27 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:31.40
9 28 Jakub GrűnwaldJakub Grűnwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:33.75
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:04.75
2 5 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 2:07.82
3 8 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 2:08.16
4 3 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:09.16
5 9 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 9 2:12.21
6 7 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:12.28
7 6 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:13.30
8 2 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:13.37
9 10 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:16.09
10 1 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:17.29
11 26 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:19.49
12 24 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:20.21
13 25 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:20.33
14 21 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:20.49
15 29 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:26.22
16 23 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:28.53
17 22 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:29.83
18 27 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:31.40
19 28 Jakub GrűnwaldJakub Grűnwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:33.75

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:17.22
2 4 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.55
3 6 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:24.58
4 9 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 2:26.97
5 3 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:27.01
6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:28.45
7 2 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:28.57
8 8 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:30.63
9 1 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:31.21
7 Marie AnderlováMarie Anderlová 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 17 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:35.64
2 15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:36.35
3 16 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:37.58
4 14 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 2:37.81
5 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 2:38.33
6 13 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:38.57
7 18 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:40.58
8 19 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:40.76
9 11 Klára PsíkováKlára Psíková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:40.78
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:35.54
2 24 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:41.10
3 25 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:42.03
4 28 Lucie BráuerováLucie Bráuerová 09 TJ UničovTJ Uničov 8 2:42.43
5 29 Lucie JedkováLucie Jedková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:45.70
6 26 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:46.90
7 21 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:56.74
8 23 Marika NovotnáMarika Novotná 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 2:58.34
9 27 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 3:08.88
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:17.22
2 4 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.55
3 6 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:24.58
4 9 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 2:26.97
5 3 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:27.01
6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:28.45
7 2 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:28.57
8 8 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:30.63
9 1 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:31.21
10 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:35.54
11 17 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:35.64
12 15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:36.35
13 16 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:37.58
14 14 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 2:37.81
15 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 2:38.33
16 13 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:38.57
17 18 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:40.58
18 19 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:40.76
19 11 Klára PsíkováKlára Psíková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:40.78
20 24 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:41.10
21 25 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:42.03
22 28 Lucie BráuerováLucie Bráuerová 09 TJ UničovTJ Uničov 8 2:42.43
23 29 Lucie JedkováLucie Jedková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:45.70
24 26 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:46.90
25 21 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:56.74
26 23 Marika NovotnáMarika Novotná 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 2:58.34
27 27 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 3:08.88
7 Marie AnderlováMarie Anderlová 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 7 DNS

1500 m - Žáci

(so, 10.6.2023 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 21 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 SB 4:28.66
2 22 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 4:30.97
3 29 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 4:48.64
4 24 Ondřej BoudnýOndřej Boudný 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 4:48.87
5 23 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:59.65
6 28 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 5:15.38
7 26 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 5:25.15
8 27 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 7 PB 5:39.93
9 25 Martin MinevMartin Minev 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:42.35
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 10.6.2023 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 4:52.49
2 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 5:07.38
3 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:17.18
4 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 3 5:24.24
5 Agáta ŠalamounováAgáta Šalamounová 09 TJ UničovTJ Uničov 13 PB 5:25.31
6 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 12 5:27.67
7 Eliška DolejšováEliška Dolejšová 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 PB 5:28.87
8 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 5:30.93
9 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 5:35.91
10 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 1 5:44.11
MS Nella KrykorkováNella Krykorková 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 11 5:53.23
12 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 9 5:55.26
13 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 6:10.52
Celkem 13 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 10.6.2023 - 13:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 22 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 09:50.26
2 24 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09:58.58
3 23 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10:05.47
4 21 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 10:08.54
5 26 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 10:26.90
6 25 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10:31.60
Celkem 6 závodníků

3000 m - Žákyně

(so, 10.6.2023 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 11:02.28
2 31 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11:32.19
3 36 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 11:32.73
4 35 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:55.99
5 37 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12:19.18
6 33 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 12:32.58
7 32 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12:51.93
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)

Finále A (so, 10.6.2023 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.10
2 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 14.13
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 14.81
4 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.83
5 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 14.89
6 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 14.96
7 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 15.24
8 Hynek StrnadelHynek Strnadel 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.6.2023 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.48
2 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.51
3 Jiří BarákJiří Barák 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 15.59
4 25 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 16.72
5 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.88
6 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17.02
7 15 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 17.26
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.27 qA
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.32 qA
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.74 qA
4 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.98 qA
5 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 15.07 qA
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.18 qA
7 25 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 15.56 qB
8 21 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 16.11 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 10:45) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.06 qA
2 Hynek StrnadelHynek Strnadel 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.45 qA
3 Jiří BarákJiří Barák 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 15.47 qB
4 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.93 qB
5 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.83 qB
6 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.90 qB
7 15 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 17.27 qB
Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.27 qA
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.32 qA
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.74 qA
4 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.98 qA
5 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.06 qA
6 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 15.07 qA
7 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.18 qA
8 Hynek StrnadelHynek Strnadel 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.45 qA
9 Jiří BarákJiří Barák 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 15.47 qB
10 25 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 15.56 qB
11 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.93 qB
12 21 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 16.11 qB
13 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.83 qB
14 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.90 qB
15 15 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 17.27 qB
Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.59 qA
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.62 qA
3 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 14.73 qA
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.14 qA
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.19 qA
6 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.39 qA
7 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.58 qA
8 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.79 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 15.57 qA
2 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.25 qB
3 Valentýna RygarováValentýna Rygarová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 16.32 qB
4 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 17.09 qB
5 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 17.51
6 Sabina MüllerováSabina Müllerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 17.63
Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.07 qB
2 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.25 qB
3 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 17.34
4 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.39
5 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.46
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.71
7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 18.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BártkováDominika Bártková 08 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 15.88 qB
2 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.85
3 Laura LášováLaura Lášová 09 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 17.93
4 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 18.10
5 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 18.42
6 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 18.55
7 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 19.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.24 qB
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 17.47
3 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 18.82
4 Stella KeroušováStella Keroušová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.03
5 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.83
6 Sofie ŠlichtováSofie Šlichtová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 21.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.59 qA
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.62 qA
3 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 14.73 qA
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.14 qA
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.19 qA
6 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.39 qA
7 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 15.57 qA
8 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.58 qA
9 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.79 qB
10 Dominika BártkováDominika Bártková 08 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 15.88 qB
11 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.25 qB
12 Valentýna RygarováValentýna Rygarová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 16.32 qB
13 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.07 qB
14 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 17.09 qB
15 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.24 qB
16 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.25 qB
17 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 17.34
18 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.39
19 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.46
20 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 17.47
21 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 17.51
22 Sabina MüllerováSabina Müllerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště