Zahajovací závody Cheb
Cheb (1. 5. 2023)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (po, 1.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 07.28 | ||||||||||||||
2 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 07.43 | ||||||||||||||
3 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 07.46 | ||||||||||||||
4 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 07.49 | ||||||||||||||
5 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 07.62 | ||||||||||||||
6 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 1.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 07.52 | ||||||||||||||
2 | Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 07.61 | ||||||||||||||
3 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 07.70 | ||||||||||||||
4 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 07.73 | ||||||||||||||
5 | Jakub UhlJakub Uhl | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 07.84 | ||||||||||||||
6 | David SýkoraDavid Sýkora | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 08.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 1.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BeckLukáš Beck | 09 | Athletic club Mariánské Láz... | 5 | PB 08.13 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KopeckýLukáš Kopecký | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 08.41 | ||||||||||||||
3 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.48 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PetrikovičOndřej Petrikovič | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 08.56 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.72 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KincLukáš Kinc | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (po, 1.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojta JuhosVojta Juhos | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
2 | Alexandr TurnerAlexandr Turner | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 08.80 | ||||||||||||||
3 | Jakub KorellusJakub Korellus | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.23 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 09.33 | ||||||||||||||
5 | Dennis TiralaDennis Tirala | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 09.34 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 09.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (po, 1.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HrstkaOndřej Hrstka | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.49 | ||||||||||||||
2 | Damián SoběhartDamián Soběhart | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 10.52 | ||||||||||||||
3 | Martin HumlMartin Huml | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 10.93 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 11.10 | ||||||||||||||
5 | Daniel NěmecDaniel Němec | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 11.37 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (po, 1.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
2 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.44 | ||||||||||||||
3 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.46 | ||||||||||||||
4 | Daniel KincDaniel Kinc | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.22 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš KloubMikuláš Kloub | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 10.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 07.28 | |||
2 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 07.43 | |||
3 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 07.46 | |||
4 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 07.49 | |||
5 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 07.52 | |||
6 | Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 07.61 | |||
7 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 07.62 | |||
8 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 07.70 | |||
9 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 07.73 | |||
10 | Jakub UhlJakub Uhl | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 07.84 | |||
11 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 07.99 | |||
12 | David SýkoraDavid Sýkora | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 08.08 | |||
13 | Lukáš BeckLukáš Beck | 09 | Athletic club Mariánské Láz... | 5 | PB 08.13 | |||
14 | Lukáš KopeckýLukáš Kopecký | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 08.41 | |||
15 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.48 | |||
16 | Ondřej PetrikovičOndřej Petrikovič | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 08.56 | |||
17 | Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.72 | |||
18 | Vojta JuhosVojta Juhos | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 08.79 | |||
19 | Alexandr TurnerAlexandr Turner | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 08.80 | |||
20 | Jakub KorellusJakub Korellus | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.23 | |||
21 | Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 09.28 | |||
22 | Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 09.33 | |||
23 | Dennis TiralaDennis Tirala | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 09.34 | |||
24 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.44 | |||
25 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.46 | |||
26 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 09.71 | |||
27 | Lukáš KincLukáš Kinc | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.86 | |||
28 | Daniel KincDaniel Kinc | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.22 | |||
29 | Ondřej HrstkaOndřej Hrstka | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.49 | |||
30 | Damián SoběhartDamián Soběhart | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 10.52 | |||
31 | Martin HumlMartin Huml | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 10.93 | |||
32 | Mikuláš KloubMikuláš Kloub | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 10.94 | |||
33 | Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 11.10 | |||
34 | Daniel NěmecDaniel Němec | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 11.37 |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 07.97 | ||||||||||||||
2 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | PB 08.03 | ||||||||||||||
3 | Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 08.08 | ||||||||||||||
4 | Tereza SpeierlováTereza Speierlová | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 08.20 | ||||||||||||||
5 | Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 08.33 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | PB 08.68 | ||||||||||||||
3 | Zuzana RodováZuzana Rodová | 07 | Athletic club Mariánské Láz... | 6 | PB 08.97 | ||||||||||||||
4 | Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 09.00 | ||||||||||||||
5 | Sarah StehlíkováSarah Stehlíková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ Michálková, předčasný start |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.28 | ||||||||||||||
2 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 08.48 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BeckováKateřina Becková | 08 | Athletic club Mariánské Láz... | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
4 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Eliška DibďákováEliška Dibďáková | 08 | Athletic club Mariánské Láz... | 5 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 08.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 08.40 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.77 | ||||||||||||||
4 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
5 | Adriana PraštaloAdriana Praštalo | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Natálie ReinlováNatálie Reinlová | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 09.60 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
2 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.44 | ||||||||||||||
3 | Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 08.53 | ||||||||||||||
4 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.24 | ||||||||||||||
5 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | PB 09.56 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 08.73 | ||||||||||||||
2 | Tereza MikoláškováTereza Mikolášková | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | PB 08.94 | ||||||||||||||
3 | Michaela BorovičkováMichaela Borovičková | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Ema GregorováEma Gregorová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 09.69 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.44 | ||||||||||||||
2 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 08.50 | ||||||||||||||
3 | Veronika GracováVeronika Gracová | 08 | Athletic club Mariánské Láz... | 6 | PB 08.88 | ||||||||||||||
4 | Eva DančováEva Dančová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 08.97 | ||||||||||||||
5 | Kristýna JatiKristýna Jati | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 09.48 | ||||||||||||||
6 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StaňkováTereza Staňková | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 08.66 | ||||||||||||||
2 | Anna BurešováAnna Burešová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 08.72 | ||||||||||||||
3 | Tereza DavidováTereza Davidová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
4 | Anhelina RudykAnhelina Rudyk | 10 | Athletic club Mariánské Láz... | 4 | 09.44 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PacovskáAneta Pacovská | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 09.57 | ||||||||||||||
2 | Anna NěmcováAnna Němcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 09.71 | ||||||||||||||
3 | Sylva NěmečkováSylva Němečková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 10.13 | ||||||||||||||
4 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 10.14 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka HumlováŠtěpánka Humlová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 09.70 | ||||||||||||||
2 | Klára ŠlajsováKlára Šlajsová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 09.78 | ||||||||||||||
3 | Dominika BorowskaDominika Borowska | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 10.03 | ||||||||||||||
4 | Sofie PszotaSofie Pszota | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.46 | ||||||||||||||
5 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 10.47 | ||||||||||||||
6 | Stela KloubováStela Kloubová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 10.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka VotavováAnežka Votavová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 10.38 | ||||||||||||||
2 | Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.68 | ||||||||||||||
3 | Kristýna DankováKristýna Danková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.94 | ||||||||||||||
4 | Františka DuškováFrantiška Dušková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 11.94 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KřivánkováMichaela Křivánková | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 09.01 | ||||||||||||||
2 | Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.94 | ||||||||||||||
3 | Christina PatočkováChristina Patočková | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.02 | ||||||||||||||
4 | Laura Karolína VáňováLaura Karolína Váňová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.95 | ||||||||||||||
5 | Kristýna HamarováKristýna Hamarová | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 11.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (po, 1.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára HankováKlára Hanková | 11 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 09.42 | ||||||||||||||
3 | Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.13 | ||||||||||||||
4 | Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 10.67 | ||||||||||||||
5 | Karolína VeinfurtováKarolína Veinfurtová | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 11.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 07.97 | |||
2 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | PB 08.03 | |||
3 | Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 08.08 | |||
4 | Tereza SpeierlováTereza Speierlová | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 08.20 | |||
5 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.28 | |||
6 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 08.30 | |||
7 | Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 08.33 | |||
8 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 08.40 | |||
9 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.44 | |||
9 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.44 | |||
11 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 08.48 | |||
12 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 08.50 | |||
13 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 08.52 | |||
14 | Kateřina BeckováKateřina Becková | 08 | Athletic club Mariánské Láz... | 4 | 08.53 | |||
14 | Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 08.53 | |||
16 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 08.62 | |||
17 | Tereza StaňkováTereza Staňková | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 08.66 | |||
18 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | PB 08.68 | |||
19 | Eliška DibďákováEliška Dibďáková | 08 | Athletic club Mariánské Láz... | 5 | 08.69 | |||
20 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 08.70 | |||
21 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 08.72 | |||
21 | Anna BurešováAnna Burešová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 08.72 | |||
23 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 08.73 | |||
24 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.77 | |||
25 | Veronika GracováVeronika Gracová | 08 | Athletic club Mariánské Láz... | 6 | PB 08.88 | |||
26 | Tereza MikoláškováTereza Mikolášková | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | PB 08.94 | |||
27 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.96 | |||
28 | Zuzana RodováZuzana Rodová | 07 | Athletic club Mariánské Láz... | 6 | PB 08.97 | |||
28 | Eva DančováEva Dančová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 08.97 | |||
30 | Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 09.00 | |||
31 | Michaela KřivánkováMichaela Křivánková | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 09.01 | |||
32 | Klára HankováKlára Hanková | 11 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 09.02 | |||
33 | Tereza DavidováTereza Davidová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.04 | |||
34 | Sarah StehlíkováSarah Stehlíková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 09.20 | |||
35 | Michaela BorovičkováMichaela Borovičková | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.21 | |||
36 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.24 | |||
37 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 09.42 | |||
38 | Anhelina RudykAnhelina Rudyk | 10 | Athletic club Mariánské Láz... | 4 | 09.44 | |||
39 | Kristýna JatiKristýna Jati | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 09.48 | |||
40 | Adriana PraštaloAdriana Praštalo | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 09.50 | |||
41 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | PB 09.56 | |||
42 | Aneta PacovskáAneta Pacovská | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 09.57 | |||
43 | Natálie ReinlováNatálie Reinlová | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 09.60 | |||
44 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.65 | |||
45 | Ema GregorováEma Gregorová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 09.69 | |||
46 | Štěpánka HumlováŠtěpánka Humlová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 09.70 | |||
47 | Anna NěmcováAnna Němcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 09.71 | |||
48 | Klára ŠlajsováKlára Šlajsová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | PB 09.78 | |||
49 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.92 | |||
50 | Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.94 | |||
51 | Christina PatočkováChristina Patočková | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.02 | |||
52 | Dominika BorowskaDominika Borowska | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 10.03 | |||
53 | Sylva NěmečkováSylva Němečková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 10.13 | |||
53 | Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.13 | |||
55 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 10.14 | |||
56 | Anežka VotavováAnežka Votavová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 10.38 | |||
57 | Sofie PszotaSofie Pszota | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.46 | |||
58 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | PB 10.47 | |||
59 | Stela KloubováStela Kloubová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 10.64 | |||
60 | Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 10.67 | |||
61 | Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.68 | |||
62 | Kristýna DankováKristýna Danková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.94 | |||
63 | Laura Karolína VáňováLaura Karolína Váňová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.95 | |||
64 | Kristýna HamarováKristýna Hamarová | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 11.03 | |||
65 | Karolína VeinfurtováKarolína Veinfurtová | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 11.10 | |||
66 | Františka DuškováFrantiška Dušková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 11.94 | |||
Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | DQ |