Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Nymburk

Nymburk (16. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PlesarAdam Plesar 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.37 457.00
2 Mikuláš HosnedlMikuláš Hosnedl 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 08.65 386.00
3 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.85 338.00
4 Vojta FučíkVojta Fučík 11 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 6 09.34 233.00
5 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 5 10.20 93.00
6 Břetislav TáborskýBřetislav Táborský 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 10.28 83.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.14 520.00
2 David GromešDavid Gromeš 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.26 487.00
3 Daniel VolejníkDaniel Volejník 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 1 08.63 391.00
4 Lukáš KulkaLukáš Kulka 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3 09.77 156.00
5 Adam KouckýAdam Koucký 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 4 10.10 106.00
6 Jakub JanekJakub Janek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5 10.32 78.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠídaŠtěpán Šída 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2 08.49 426.00
2 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 6 08.55 411.00
3 Jiří VíchJiří Vích 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 08.85 338.00
4 František RobenekFrantišek Robenek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 09.15 272.00
5 Antonín LuňákAntonín Luňák 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5 09.30 241.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 1 08.19 506.00
2 Nikita SorinNikita Sorin 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2 08.54 413.00
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 6 08.61 396.00
4 Jan KotekJan Kotek 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 3 09.43 216.00
5 Jan KasalaJan Kasala 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 4 09.63 180.00
6 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 09.70 168.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 07.93 580.00
2 Václav NádvorníkVáclav Nádvorník 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 08.47 431.00
3 Vojtěch JedelskýVojtěch Jedelský 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 08.71 371.00
4 Hoang Chan Quoc ThachHoang Chan Quoc Thach 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 1 08.84 340.00
5 Jonáš GranátJonáš Granát 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 5 08.86 336.00
6 Timur FavorskyiTimur Favorskyi 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 6 09.18 266.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David ŘehákDavid Řehák 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 08.95
2 Tymur SukhachevskyiTymur Sukhachevskyi 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2 08.96 313.00
3 Daniel NevrodaDaniel Nevroda 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.98 309.00
4 Ondřej TrampotaOndřej Trampota 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 1 09.08 287.00
MS Duy Quang Minh DanDuy Quang Minh Dan 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 6 09.19
6 Martin KašparMartin Kašpar 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 09.43 216.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 16.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 5 08.90 327.00
2 Jáchym FranekJáchym Franek 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 6 09.15 272.00
3 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 4 09.25 251.00
4 Martin PechrMartin Pechr 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3 09.30 241.00
5 Lukáš VyleťalLukáš Vyleťal 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 2 09.53 197.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 07.93 580.00
2 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.14 520.00
3 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 1 08.19 506.00
4 David GromešDavid Gromeš 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.26 487.00
5 Adam PlesarAdam Plesar 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.37 457.00
6 Václav NádvorníkVáclav Nádvorník 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 08.47 431.00
7 Štěpán ŠídaŠtěpán Šída 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2 08.49 426.00
8 Nikita SorinNikita Sorin 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2 08.54 413.00
9 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 6 08.55 411.00
10 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 6 08.61 396.00
11 Daniel VolejníkDaniel Volejník 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 1 08.63 391.00
12 Mikuláš HosnedlMikuláš Hosnedl 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 08.65 386.00
13 Vojtěch JedelskýVojtěch Jedelský 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 08.71 371.00
14 Hoang Chan Quoc ThachHoang Chan Quoc Thach 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 1 08.84 340.00
15 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.85 338.00
15 Jiří VíchJiří Vích 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 08.85 338.00
17 Jonáš GranátJonáš Granát 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 5 08.86 336.00
18 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 5 08.90 327.00
19 David ŘehákDavid Řehák 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 08.95
20 Tymur SukhachevskyiTymur Sukhachevskyi 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2 08.96 313.00
21 Daniel NevrodaDaniel Nevroda 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.98 309.00
22 Ondřej TrampotaOndřej Trampota 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 1 09.08 287.00
23 František RobenekFrantišek Robenek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 09.15 272.00
23 Jáchym FranekJáchym Franek 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 6 09.15 272.00
25 Timur FavorskyiTimur Favorskyi 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 6 09.18 266.00
26 Duy Quang Minh DanDuy Quang Minh Dan 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 6 09.19
27 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 4 09.25 251.00
28 Antonín LuňákAntonín Luňák 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5 09.30 241.00
28 Martin PechrMartin Pechr 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3 09.30 241.00
30 Vojta FučíkVojta Fučík 11 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 6 09.34 233.00
31 Jan KotekJan Kotek 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 3 09.43 216.00
31 Martin KašparMartin Kašpar 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 09.43 216.00
33 Lukáš VyleťalLukáš Vyleťal 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 2 09.53 197.00
34 Jan KasalaJan Kasala 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 4 09.63 180.00
35 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 09.70 168.00
36 Lukáš KulkaLukáš Kulka 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3 09.77 156.00
37 Adam KouckýAdam Koucký 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 4 10.10 106.00
38 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 5 10.20 93.00
39 Břetislav TáborskýBřetislav Táborský 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 10.28 83.00
40 Jakub JanekJakub Janek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5 10.32 78.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 09.21 513.00
2 Anna VaněrkováAnna Vaněrková 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 09.38 472.00
3 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 10.00 336.00
4 Adéla PetrováAdéla Petrová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 5 10.07 322.00
5 Ema RástočnáEma Rástočná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 3 10.45 250.00
6 Nela PetrášováNela Petrášová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 6 10.94 170.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Hana GarayováHana Garayová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 08.39 732.00
1= Amálie PetrováAmálie Petrová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.39 732.00
3 Sára SmetanováSára Smetanová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1 08.82 613.00
4 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 09.27 499.00
5 Alžběta KubíčkováAlžběta Kubíčková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 09.46 454.00
6 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 09.61 419.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela SklenářováEla Sklenářová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.90 592.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 6 09.30 492.00
3 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 09.37 475.00
4 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 09.96 344.00
5 Mariana ChudobováMariana Chudobová 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5 10.10 316.00
6 Alexandra ToběrnáAlexandra Toběrná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2 10.20 297.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 6 09.11 538.00
2 Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 5 09.23 509.00
3 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 09.41 465.00
4 Anna SladkovskáAnna Sladkovská 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 3 10.74 201.00
5 Lenka KrušinováLenka Krušinová 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 4 11.02 158.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČernáKarolína Černá 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 6 08.76 629.00
2 Sára JamborováSára Jamborová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.88 597.00
3 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 09.12 536.00
4 Nela HamtákováNela Hamtáková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5 09.60 422.00
5 Tereza VolkováTereza Volková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 09.63 415.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SemeckáMartina Semecká 12 ZŠ SemiceZŠ Semice 2 08.58 678.00
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 4 08.75 632.00
3 Julie BébrováJulie Bébrová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 08.96 576.00
4 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 5 09.02 561.00
MS Kateřina PivoňkováKateřina Pivoňková 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 09.29
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 16.5.2023 - 09:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana VegrichtováJohana Vegrichtová 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2 08.87 600.00
2 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5 09.00 566.00
3 Viktorie HubáčkováViktorie Hubáčková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 6 09.62 417.00
4 Viktorie NoskováViktorie Nosková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 09.74 391.00
5 Amálie ŠimonováAmálie Šimonová 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 3 10.12 312.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 08.39 732.00
1 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.39 732.00
3 Martina SemeckáMartina Semecká 12 ZŠ SemiceZŠ Semice 2 08.58 678.00
4 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 4 08.75 632.00
5 Karolína ČernáKarolína Černá 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 6 08.76 629.00
6 Sára SmetanováSára Smetanová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1 08.82 613.00
7 Johana VegrichtováJohana Vegrichtová 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2 08.87 600.00
8 Sára JamborováSára Jamborová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.88 597.00
9 Ela SklenářováEla Sklenářová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.90 592.00
10 Julie BébrováJulie Bébrová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 08.96 576.00
11 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5 09.00 566.00
12 Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 5 09.02 561.00
13 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 6 09.11 538.00
14 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 09.12 536.00
15 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 09.21 513.00
16 Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 5 09.23 509.00
17 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 09.27 499.00
18 Kateřina PivoňkováKateřina Pivoňková 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 09.29
19 Eliška HodkováEliška Hodková 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 6 09.30 492.00
20 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 09.37 475.00
21 Anna VaněrkováAnna Vaněrková 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 09.38 472.00
22 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 09.41 465.00
23 Alžběta KubíčkováAlžběta Kubíčková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 09.46 454.00
24 Nela HamtákováNela Hamtáková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5 09.60 422.00
25 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 09.61 419.00
26 Viktorie HubáčkováViktorie Hubáčková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 6 09.62 417.00
27 Tereza VolkováTereza Volková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 09.63 415.00
28 Viktorie NoskováViktorie Nosková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 09.74 391.00
29 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 09.96 344.00
30 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 10.00 336.00
31 Adéla PetrováAdéla Petrová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 5 10.07 322.00
32 Mariana ChudobováMariana Chudobová 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5 10.10 316.00
33 Amálie ŠimonováAmálie Šimonová 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 3 10.12 312.00
34 Alexandra ToběrnáAlexandra Toběrná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2 10.20 297.00
35 Ema RástočnáEma Rástočná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 3 10.45 250.00
36 Anna SladkovskáAnna Sladkovská 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 3 10.74 201.00
37 Nela PetrášováNela Petrášová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 6 10.94 170.00
38 Lenka KrušinováLenka Krušinová 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 4 11.02 158.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2:00.51 501.00
2 Rozárie ČenovskáRozárie Čenovská 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 2:02.43 474.00
3 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:03.52 458.00
4 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 3 2:04.30 447.00
5 Hana KraumanováHana Kraumanová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 2:05.32 433.00
6 Marie ZavadilováMarie Zavadilová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:06.59 416.00
7 Anna SpudichováAnna Spudichová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:07.37 406.00
8 Aneta TejkalováAneta Tejkalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:08.38 392.00
9 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:09.69 375.00
10 Ema JelínkováEma Jelínková 11 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:10.28 368.00
11 Nela HurtováNela Hurtová 11 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:10.79 361.00
12 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 2:13.54 328.00
13 Karolína KubicováKarolína Kubicová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:14.27 319.00
MS Nikola KnoblochováNikola Knoblochová 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2:16.21
15 Nela PažoutováNela Pažoutová 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 2:17.42 283.00
16 Sandra MejstříkováSandra Mejstříková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2:18.26 273.00
17 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2:20.74 247.00
18 Markéta OčenáškováMarkéta Očenášková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2:29.30 165.00
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1:52.93 618.00
2 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1:56.53 561.00
3 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1:57.51 546.00
4 Eliška ManželováEliška Manželová 11 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1:59.97 509.00
5 Barbora PelikánováBarbora Pelikánová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2:00.98 494.00
6 Rozárie KarbusickáRozárie Karbusická 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:01.02 494.00
7 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:04.08 450.00
8 Nela EhlováNela Ehlová 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 2:06.93 411.00
9 Rozálie NachlingerováRozálie Nachlingerová 09 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 2:08.04 397.00
10 Amálie ŠimonováAmálie Šimonová 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 2:08.85 386.00
11 Elen HrbkováElen Hrbková 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2:12.32 343.00
MS Kateřina PivoňkováKateřina Pivoňková 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2:13.17
13 Jana RulcováJana Rulcová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 2:15.00 310.00
14 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 2:15.51 305.00
15 Klára HorákováKlára Horáková 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 2 2:17.47 282.00
16 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:21.03 244.00
17 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 2:56.93 10.00
Klára ŠmídováKlára Šmídová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice DNS
Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 DNS
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1:52.93 618.00
2 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1:56.53 561.00
3 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1:57.51 546.00
4 Eliška ManželováEliška Manželová 11 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1:59.97 509.00
5 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2:00.51 501.00
6 Barbora PelikánováBarbora Pelikánová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2:00.98 494.00
7 Rozárie KarbusickáRozárie Karbusická 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:01.02 494.00
8 Rozárie ČenovskáRozárie Čenovská 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 2:02.43 474.00
9 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:03.52 458.00
10 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:04.08 450.00
11 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 3 2:04.30 447.00
12 Hana KraumanováHana Kraumanová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 2:05.32 433.00
13 Marie ZavadilováMarie Zavadilová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:06.59 416.00
14 Nela EhlováNela Ehlová 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 2:06.93 411.00
15 Anna SpudichováAnna Spudichová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:07.37 406.00
16 Rozálie NachlingerováRozálie Nachlingerová 09 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 2:08.04 397.00
17 Aneta TejkalováAneta Tejkalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:08.38 392.00
18 Amálie ŠimonováAmálie Šimonová 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 2:08.85 386.00
19 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:09.69 375.00
20 Ema JelínkováEma Jelínková 11 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:10.28 368.00
21 Nela HurtováNela Hurtová 11 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:10.79 361.00
22 Elen HrbkováElen Hrbková 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2:12.32 343.00
23 Kateřina PivoňkováKateřina Pivoňková 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2:13.17
24 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 2:13.54 328.00
25 Karolína KubicováKarolína Kubicová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:14.27 319.00
26 Jana RulcováJana Rulcová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 2:15.00 310.00
27 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 2:15.51 305.00
28 Nikola KnoblochováNikola Knoblochová 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2:16.21
29 Nela PažoutováNela Pažoutová 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 2:17.42 283.00
30 Klára HorákováKlára Horáková 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 2 2:17.47 282.00
31 Sandra MejstříkováSandra Mejstříková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2:18.26 273.00
32 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2:20.74 247.00
33 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:21.03 244.00
34 Markéta OčenáškováMarkéta Očenášková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2:29.30 165.00
35 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 2:56.93 10.00
Klára ŠmídováKlára Šmídová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice DNS
Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 2:50.81 757.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 2:56.92 695.00
3 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:12.74 545.00
4 Šimon PaluchníkŠimon Paluchník 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:13.42 539.00
5 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:16.80 509.00
6 Jiří DudekJiří Dudek 11 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 2 3:20.29 479.00
7 Petr BlažekPetr Blažek 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 3:20.79 475.00
8 Štěpán JandíkŠtěpán Jandík 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:24.10 448.00
9 Matěj VavříkMatěj Vavřík 10 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:25.35 437.00
10 Michal TurčínMichal Turčín 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 3:25.50 436.00
11 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3:27.35 421.00
12 Jan PokornýJan Pokorný 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:28.12 415.00
13 Antonín LuňákAntonín Luňák 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:31.82 387.00
14 Marek TomanMarek Toman 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:36.54 351.00
15 Vojta FučíkVojta Fučík 11 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 1 3:37.91 341.00
16 Daniel HockDaniel Hock 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 3:46.32 283.00
Jakub JanekJakub Janek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem DNF
Adam KouckýAdam Koucký 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. DNF
Teodor WinterTeodor Winter 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk DNF
Hubert HorníčekHubert Horníček 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady DNF
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 3:08.44 584.00
2 Timur FavorskyiTimur Favorskyi 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 3:18.56 494.00
3 Richard ZachariášRichard Zachariáš 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3:23.60 452.00
4 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:24.44 445.00
5 Jiří MálekJiří Málek 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:29.88 401.00
6 Vojtěch SenohrábekVojtěch Senohrábek 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 3:30.26 399.00
7 Jiří HavlíkJiří Havlík 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 3:30.92 393.00
8 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:33.08 377.00
9 Jan MikuškovicJan Mikuškovic 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:34.08 369.00
10 Tadeáš PuršlTadeáš Puršl 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3:34.73 365.00
MS Tobiáš HerčíkTobiáš Herčík 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3:35.74
12 Jakub NovákJakub Novák 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 3:38.90 334.00
13 Martin PechrMartin Pechr 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:40.07 326.00
14 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3:42.46 309.00
15 Ondřej KovandaOndřej Kovanda 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3:45.53 288.00
MS Duy Quang Minh DanDuy Quang Minh Dan 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 4 3:45.72
17 Jan ŠubrtJan Šubrt 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:47.33 276.00
18 Šimon ErbenŠimon Erben 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3 3:48.79 267.00
Jan KotekJan Kotek 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec DNS
Josef NěmecJosef Němec 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec DNF
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 2:50.81 757.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 2:56.92 695.00
3 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 3:08.44 584.00
4 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:12.74 545.00
5 Šimon PaluchníkŠimon Paluchník 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:13.42 539.00
6 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:16.80 509.00
7 Timur FavorskyiTimur Favorskyi 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 3:18.56 494.00
8 Jiří DudekJiří Dudek 11 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 2 3:20.29 479.00
9 Petr BlažekPetr Blažek 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 3:20.79 475.00
10 Richard ZachariášRichard Zachariáš 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3:23.60 452.00
11 Štěpán JandíkŠtěpán Jandík 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:24.10 448.00
12 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:24.44 445.00
13 Matěj VavříkMatěj Vavřík 10 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:25.35 437.00
14 Michal TurčínMichal Turčín 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 3:25.50 436.00
15 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3:27.35 421.00
16 Jan PokornýJan Pokorný 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:28.12 415.00
17 Jiří MálekJiří Málek 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:29.88 401.00
18 Vojtěch SenohrábekVojtěch Senohrábek 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 3:30.26 399.00
19 Jiří HavlíkJiří Havlík 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 3:30.92 393.00
20 Antonín LuňákAntonín Luňák 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:31.82 387.00
21 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:33.08 377.00
22 Jan MikuškovicJan Mikuškovic 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:34.08 369.00
23 Tadeáš PuršlTadeáš Puršl 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3:34.73 365.00
24 Tobiáš HerčíkTobiáš Herčík 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3:35.74
25 Marek TomanMarek Toman 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:36.54 351.00
26 Vojta FučíkVojta Fučík 11 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 1 3:37.91 341.00
27 Jakub NovákJakub Novák 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 3:38.90 334.00
28 Martin PechrMartin Pechr 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3:40.07 326.00
29 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3:42.46 309.00
30 Ondřej KovandaOndřej Kovanda 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3:45.53 288.00
31 Duy Quang Minh DanDuy Quang Minh Dan 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 4 3:45.72
32 Daniel HockDaniel Hock 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 3:46.32 283.00
33 Jan ŠubrtJan Šubrt 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:47.33 276.00
34 Šimon ErbenŠimon Erben 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3 3:48.79 267.00
Jakub JanekJakub Janek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem DNF
Adam KouckýAdam Koucký 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. DNF
Teodor WinterTeodor Winter 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk DNF
Hubert HorníčekHubert Horníček 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady DNF
Jan KotekJan Kotek 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec DNS
Josef NěmecJosef Němec 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šída, Gromeš, Hosnedl, Slavík Šída, Gromeš, Hosnedl, Slavík Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1 32.98 389.00
2 Heřmánek, Skořepa, Franek, Vlček Heřmánek, Skořepa, Franek, Vlček ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 33.92 332.00
3 Hock, Fučík, Vávra, Táborský Hock, Fučík, Vávra, Táborský ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 3 36.15 213.00
4 Rieger, Onufer, Moc, Roza Rieger, Onufer, Moc, Roza ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 43.77 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sorin, Kadeřábek, Havlina, Granát Sorin, Kadeřábek, Havlina, Granát ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 33.92 332.00
2 Baladrán, Brablík, Kalát, Vojtěch Baladrán, Brablík, Kalát, Vojtěch J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 4 35.61 240.00
3 Koucký, Hejduk, Kulka, Lébl Koucký, Hejduk, Kulka, Lébl ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 2 35.77 232.00
4 Dvořák, Toman, Davidek, Kudláček Dvořák, Toman, Davidek, Kudláček Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 39.10 94.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinmetz, Tobiáš, Kolář, Plesar Steinmetz, Tobiáš, Kolář, Plesar ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 33.86 335.00
2 Pokorný, Vích, Horníček, Bydlák Pokorný, Vích, Horníček, Bydlák ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3 34.10 322.00
3 Jedelský, Novák, Stárek, Růžička Jedelský, Novák, Stárek, Růžička ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 34.95 274.00
4 Vyleťal, Čermák, Jahoda, Hilger Vyleťal, Čermák, Jahoda, Hilger ZŠ SemiceZŠ Semice 1 38.34 120.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nádvorník, Kovanda, Müller, Benda Nádvorník, Kovanda, Müller, Benda ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 34.66 290.00
MS Řehák, Dan, Herčík, Herčík Řehák, Dan, Herčík, Herčík ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 35.96
3 Sukhachevskyi, Pavlík, Korbel, Kašpar Sukhachevskyi, Pavlík, Korbel, Kašpar ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 36.45 199.00
4 Erben, Král, Zachariáš, Štěpánek Erben, Král, Zachariáš, Štěpánek ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 4 37.16 168.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimůnek, Favorskyi, Halaxa, Noska Šimůnek, Favorskyi, Halaxa, Noska ZŠ KouniceZŠ Kounice 3 32.97 389.00
2 Vavřík, Luňák, Janek, Robenek Vavřík, Luňák, Janek, Robenek J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2 34.57 295.00
3 Nádvorník, Fejfar, Nevroda, Puršl Nádvorník, Fejfar, Nevroda, Puršl ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 35.06 268.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mráz, Mikuškovic, Hanzlík, Veselý Mráz, Mikuškovic, Hanzlík, Veselý ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 2 35.29 256.00
2 Brůček, Volejník, Pavliš, Málek Brůček, Volejník, Pavliš, Málek ZŠ SemiceZŠ Semice 3 35.90 226.00
3 Bárta, Petrtýl, Hampl, Thach Bárta, Petrtýl, Hampl, Thach ZŠ KřinecZŠ Křinec 4 39.63 77.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimůnek, Favorskyi, Halaxa, Noska Šimůnek, Favorskyi, Halaxa, Noska ZŠ KouniceZŠ Kounice 3 32.97 389.00
2 Šída, Gromeš, Hosnedl, Slavík Šída, Gromeš, Hosnedl, Slavík Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1 32.98 389.00
3 Steinmetz, Tobiáš, Kolář, Plesar Steinmetz, Tobiáš, Kolář, Plesar ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 33.86 335.00
4 Heřmánek, Skořepa, Franek, Vlček Heřmánek, Skořepa, Franek, Vlček ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 33.92 332.00
4 Sorin, Kadeřábek, Havlina, Granát Sorin, Kadeřábek, Havlina, Granát ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 33.92 332.00
6 Pokorný, Vích, Horníček, Bydlák Pokorný, Vích, Horníček, Bydlák ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3 34.10 322.00
7 Vavřík, Luňák, Janek, Robenek Vavřík, Luňák, Janek, Robenek J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2 34.57 295.00
8 Nádvorník, Kovanda, Müller, Benda Nádvorník, Kovanda, Müller, Benda ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 34.66 290.00
9 Jedelský, Novák, Stárek, Růžička Jedelský, Novák, Stárek, Růžička ZŠ KouniceZŠ Kounice 4 34.95 274.00
10 Nádvorník, Fejfar, Nevroda, Puršl Nádvorník, Fejfar, Nevroda, Puršl ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 35.06 268.00
11 Mráz, Mikuškovic, Hanzlík, Veselý Mráz, Mikuškovic, Hanzlík, Veselý ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 2 35.29 256.00
12 Baladrán, Brablík, Kalát, Vojtěch Baladrán, Brablík, Kalát, Vojtěch J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 4 35.61 240.00
13 Koucký, Hejduk, Kulka, Lébl Koucký, Hejduk, Kulka, Lébl ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 2 35.77 232.00
14 Brůček, Volejník, Pavliš, Málek Brůček, Volejník, Pavliš, Málek ZŠ SemiceZŠ Semice 3 35.90 226.00
15 Řehák, Dan, Herčík, Herčík Řehák, Dan, Herčík, Herčík ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 35.96
16 Hock, Fučík, Vávra, Táborský Hock, Fučík, Vávra, Táborský ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 3 36.15 213.00
17 Sukhachevskyi, Pavlík, Korbel, Kašpar Sukhachevskyi, Pavlík, Korbel, Kašpar ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 36.45 199.00
18 Erben, Král, Zachariáš, Štěpánek Erben, Král, Zachariáš, Štěpánek ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 4 37.16 168.00
19 Vyleťal, Čermák, Jahoda, Hilger Vyleťal, Čermák, Jahoda, Hilger ZŠ SemiceZŠ Semice 1 38.34 120.00
20 Dvořák, Toman, Davidek, Kudláček Dvořák, Toman, Davidek, Kudláček Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 39.10 94.00
21 Bárta, Petrtýl, Hampl, Thach Bárta, Petrtýl, Hampl, Thach ZŠ KřinecZŠ Křinec 4 39.63 77.00
22 Rieger, Onufer, Moc, Roza Rieger, Onufer, Moc, Roza ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 43.77 1.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrová, Brázdová, Dolejšková, Červinková Petrová, Brázdová, Dolejšková, Červinková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 35.02 530.00
2 Vegrichtová, Dyntarová, Kratochvílová, Vaněrková Vegrichtová, Dyntarová, Kratochvílová, Vaněrková ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 35.88 477.00
3 Kraumanová, Petrová, Přibylová, Krpatová Kraumanová, Petrová, Přibylová, Krpatová ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 36.58 436.00
4 Petrášová, Nachlingerová, Procházková, Červinková Petrášová, Nachlingerová, Procházková, Červinková ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 3 40.55 234.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smetanová, Vorlíčková, Kubíčková, Garayová Smetanová, Vorlíčková, Kubíčková, Garayová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2 34.33 575.00
2 Sklenářová, Jakubalová, Šinkmajerová, Ptáčníková Sklenářová, Jakubalová, Šinkmajerová, Ptáčníková J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 34.95 535.00
3 Helbichová, Blažková, Švejnohová, Mezlíková Helbichová, Blažková, Švejnohová, Mezlíková Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 36.41 446.00
4 Vinopalová, Horynová, Takáčová, Karbusická Vinopalová, Horynová, Takáčová, Karbusická ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 39.22 295.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršíková, Čenovská, Smělá, Kuklová Maršíková, Čenovská, Smělá, Kuklová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 36.47 442.00
2 Semecká, Třeštíková, Šimonová, Froňková Semecká, Třeštíková, Šimonová, Froňková ZŠ SemiceZŠ Semice 2 37.01 411.00
3 Nosková, Toběrná, Rástočná, Kněžínková Nosková, Toběrná, Rástočná, Kněžínková ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 3 39.06 303.00
4 Sladkovská, Dobešová, Bakešová, Bukovicová Sladkovská, Dobešová, Bakešová, Bukovicová ZŠ KřinecZŠ Křinec 1 39.73 271.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Rulcová, Horáková, Karásková Pokorná, Rulcová, Horáková, Karásková ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 36.89 418.00
2 Císařová, Spudichová, Kubicová, Hodková Císařová, Spudichová, Kubicová, Hodková J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 37.82 367.00
MS Benešová, Kvasničková, Mejstříková, Očenášková Benešová, Kvasničková, Mejstříková, Očenášková ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 38.85
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kužmová, Černá, Kadlecová, Pospíšilová Kužmová, Černá, Kadlecová, Pospíšilová ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3 34.16 586.00
2 Hubáčková, Červenková, Jelínková, Troščáková Hubáčková, Červenková, Jelínková, Troščáková ZŠ SemiceZŠ Semice 4 35.18 520.00
3 Pelikánová, Hrbková, Škrhová, Mášová Pelikánová, Hrbková, Škrhová, Mášová ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 36.18 459.00
MS Nosková, Pivoňková, Knoblochová, Brožová Nosková, Pivoňková, Knoblochová, Brožová ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 40.43
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jamborová, Součková, Procházková, Bébrová Jamborová, Součková, Procházková, Bébrová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 34.63 555.00
2 Manželová, Šulcová, Müllerová, Hrubá Manželová, Šulcová, Müllerová, Hrubá ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 36.10 464.00
3 Slavíková, Hamtáková, Volková, Ehlová Slavíková, Hamtáková, Volková, Ehlová ZŠ KouniceZŠ Kounice 1 36.96 414.00
4 Jedelská, Veselá, Hariš, Zedníková Jedelská, Veselá, Hariš, Zedníková ZŠ KouniceZŠ Kounice 3 37.55 381.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kužmová, Černá, Kadlecová, Pospíšilová Kužmová, Černá, Kadlecová, Pospíšilová ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3 34.16 586.00
2 Smetanová, Vorlíčková, Kubíčková, Garayová Smetanová, Vorlíčková, Kubíčková, Garayová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2 34.33 575.00
3 Jamborová, Součková, Procházková, Bébrová Jamborová, Součková, Procházková, Bébrová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 34.63 555.00
4 Sklenářová, Jakubalová, Šinkmajerová, Ptáčníková Sklenářová, Jakubalová, Šinkmajerová, Ptáčníková J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 34.95 535.00
5 Petrová, Brázdová, Dolejšková, Červinková Petrová, Brázdová, Dolejšková, Červinková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 35.02 530.00
6 Hubáčková, Červenková, Jelínková, Troščáková Hubáčková, Červenková, Jelínková, Troščáková ZŠ SemiceZŠ Semice 4 35.18 520.00
7 Vegrichtová, Dyntarová, Kratochvílová, Vaněrková Vegrichtová, Dyntarová, Kratochvílová, Vaněrková ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 35.88 477.00
8 Manželová, Šulcová, Müllerová, Hrubá Manželová, Šulcová, Müllerová, Hrubá ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 36.10 464.00
9 Pelikánová, Hrbková, Škrhová, Mášová Pelikánová, Hrbková, Škrhová, Mášová ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 36.18 459.00
10 Helbichová, Blažková, Švejnohová, Mezlíková Helbichová, Blažková, Švejnohová, Mezlíková Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 36.41 446.00
11 Maršíková, Čenovská, Smělá, Kuklová Maršíková, Čenovská, Smělá, Kuklová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 36.47 442.00
12 Kraumanová, Petrová, Přibylová, Krpatová Kraumanová, Petrová, Přibylová, Krpatová ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 4 36.58 436.00
13 Pokorná, Rulcová, Horáková, Karásková Pokorná, Rulcová, Horáková, Karásková ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 36.89 418.00
14 Slavíková, Hamtáková, Volková, Ehlová Slavíková, Hamtáková, Volková, Ehlová ZŠ KouniceZŠ Kounice 1 36.96 414.00
15 Semecká, Třeštíková, Šimonová, Froňková Semecká, Třeštíková, Šimonová, Froňková ZŠ SemiceZŠ Semice 2 37.01 411.00
16 Jedelská, Veselá, Hariš, Zedníková Jedelská, Veselá, Hariš, Zedníková ZŠ KouniceZŠ Kounice 3 37.55 381.00
17 Císařová, Spudichová, Kubicová, Hodková Císařová, Spudichová, Kubicová, Hodková J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3 37.82 367.00
18 Benešová, Kvasničková, Mejstříková, Očenášková Benešová, Kvasničková, Mejstříková, Očenášková ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 38.85
19 Nosková, Toběrná, Rástočná, Kněžínková Nosková, Toběrná, Rástočná, Kněžínková ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 3 39.06 303.00
20 Vinopalová, Horynová, Takáčová, Karbusická Vinopalová, Horynová, Takáčová, Karbusická ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1 39.22 295.00
21 Sladkovská, Dobešová, Bakešová, Bukovicová Sladkovská, Dobešová, Bakešová, Bukovicová ZŠ KřinecZŠ Křinec 1 39.73 271.00
22 Nosková, Pivoňková, Knoblochová, Brožová Nosková, Pivoňková, Knoblochová, Brožová ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 40.43
23 Petrášová, Nachlingerová, Procházková, Červinková Petrášová, Nachlingerová, Procházková, Červinková ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 3 40.55 234.00

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 16.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 Body
1= Kryštof ČechKryštof Čech
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 1.50 389.00
1= Dominik LéblDominik Lébl
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 1.50 389.00
1= Štěpán KadeřábekŠtěpán Kadeřábek
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 1.50 389.00
4= Richard ZachariášRichard Zachariáš
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
09 1.45 352.00
4= Filip MrázFilip Mráz
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 1.45 352.00
4= Vojtěch JedelskýVojtěch Jedelský
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 1.45 352.00
4= Adam NoskaAdam Noska
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 1.45 352.00
4= Tomáš VávraTomáš Vávra
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 1.45 352.00
4= Šimon HavlinaŠimon Havlina
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 1.45 352.00
4= Dominik GründlDominik Gründl
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
10 1.45 352.00
11= Hoang Chan Quoc ThachHoang Chan Quoc Thach
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 1.40 317.00
11= Adam PlesarAdam Plesar
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.40 317.00
11= Denis BaladránDenis Baladrán
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
10 1.40 317.00
11= Jiří NovákJiří Novák
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 1.40 317.00
15= Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
09 1.35 283.00
15= Tadeáš HerčíkTadeáš Herčík
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 1.35
15= Santiago StojkaSantiago Stojka
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 1.35
15= Hubert RiegerHubert Rieger
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.35 283.00
15= Jakub BrůčekJakub Brůček
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 1.35 283.00
20= Daniel NevrodaDaniel Nevroda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 1.30 250.00
20= Kryštof LokajíčekKryštof Lokajíček
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 1.30 250.00
20= Tadeáš PuršlTadeáš Puršl
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 1.30 250.00
20= Jiří MálekJiří Málek
ZŠ SemiceZŠ Semice
11 1.30 250.00
20= Aleš GotttwaldAleš Gotttwald
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 1.30 250.00
20= Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 1.30 250.00
20= Adam SlavíkAdam Slavík
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 1.30 250.00
27= Jan ŠubrtJan Šubrt
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 1.25 218.00
27= Tomáš KroužilTomáš Kroužil
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 1.25 218.00
27= Matěj PavlíkMatěj Pavlík
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
09 1.25 218.00
27= Šimon KudláčekŠimon Kudláček
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 1.25 218.00
27= Matěj VavříkMatěj Vavřík
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
10 1.25 218.00
32= Jan ŽižkaJan Žižka
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.20 188.00
32= Lukáš KulkaLukáš Kulka
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 1.20 188.00
34 Vojtěch SenohrábekVojtěch Senohrábek
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
10 1.15 159.00
35 Matyáš JakešMatyáš Jakeš
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 1.00 81.00
Marek PluhařMarek Pluhař
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
10 NM
Marek VšetečkaMarek Všetečka
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 NM
Filip DavidekFilip Davidek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 NM
Celkem 38 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 16.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 Body
1 Terezie KuklováTerezie Kuklová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.45 566.00
2 Johana MüllerováJohana Müllerová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 1.40 512.00
3= Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 1.35 460.00
3= Marie OndrováMarie Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 1.35 460.00
5= Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
11 1.30 409.00
5= Karolína HrubáKarolína Hrubá
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 1.30 409.00
5= Julie SměláJulie Smělá
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
11 1.30 409.00
8 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
10 1.25 359.00
9= Tereza BukovicováTereza Bukovicová
ZŠ KřinecZŠ Křinec
11 1.25 359.00
9= Sofie KasandováSofie Kasandová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 1.25 359.00
9= Lucie MálkováLucie Málková
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 1.25 359.00
9= Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 1.25 359.00
9= Sára JakubalováSára Jakubalová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
11 1.25 359.00
9= Laura PtáčníkováLaura Ptáčníková
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 1.25 359.00
15= Marie PřibylováMarie Přibylová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 1.20 312.00
15= Julie TroščákováJulie Troščáková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 1.20 312.00
15= Zuzana BernardováZuzana Bernardová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 1.20 312.00
15= Alexandra HorynováAlexandra Horynová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 1.20 312.00
15= Anežka KněžínkováAnežka Kněžínková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 1.20 312.00
15= Vanesa CookováVanesa Cooková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 1.20 312.00
21= Nela HamtákováNela Hamtáková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 1.15 266.00
21= Sofie VinopalováSofie Vinopalová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 1.15 266.00
21= Adéla BenešováAdéla Benešová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 1.15 266.00
21= Bára ČervenkováBára Červenková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 1.15 266.00
21= Vilma AndrlováVilma Andrlová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 1.15 266.00
21= Anna BlažkováAnna Blažková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 1.15 266.00
21= Eliška StöckelováEliška Stöckelová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 1.15 266.00
21= Kristýna PokornáKristýna Pokorná
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 1.15 266.00
29= Nela EhlováNela Ehlová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 1.10 222.00
29= Jana RulcováJana Rulcová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 1.10 222.00
29= Klára ProcházkováKlára Procházková
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 1.10 222.00
29= Karolína KubicováKarolína Kubicová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
11 1.10 222.00
Elizabeta BrožováElizabeta Brožová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
10 NM
Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
10 NM
Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 NM
Nela PetrášováNela Petrášová
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 NM
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 16.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David GromešDavid Gromeš
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
10 4.93 4.83 4.93 4.75 4.93 369.00
2 Šimon Tobiᚊimon Tobiáš
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 4.91 4.91 x x 4.91 365.00
3 Daniel HockDaniel Hock
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 4.88 4.44 4.39 4.88 4.88 360.00
4 Štěpán ŠídaŠtěpán Šída
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 4.76 4.28 4.62 4.76 4.76 337.00
5 František RobenekFrantišek Robenek
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 4.75 4.27 4.61 4.75 4.75 335.00
6 Jonáš GranátJonáš Granát
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 4.67 4.18 4.67 4.25 4.67 321.00
7 Tobiáš BendaTobiáš Benda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 4.64 4.64 4.39 3.84 4.64 315.00
8 Štěpán KadeřábekŠtěpán Kadeřábek
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 4.62 4.62 x x 4.62 312.00
9 Tomáš VávraTomáš Vávra
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 4.59 4.53 x 4.59 4.59 306.00
10 Dominik LéblDominik Lébl
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 4.43 4.41 4.43 x 4.43 278.00
11 Jakub BrejchaJakub Brejcha
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 4.39 4.11 4.39 4.08 4.39 271.00
MS David ŘehákDavid Řehák
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 4.39 4.39 4.04 3.98 4.39
13 Šimon HavlinaŠimon Havlina
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 4.36 4.18 4.36 x 4.36 266.00
14 Tymur SukhachevskyiTymur Sukhachevskyi
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 4.35 4.35 4.31 x 4.35 264.00
15 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
09 4.35 4.08 3.99 4.35 4.35 264.00
16 Marek MašekMarek Mašek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 4.35 x 3.92 4.35 4.35 264.00
17 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 4.33 4.33 3.82 4.15 4.33 261.00
18 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
09 4.32 4.22 4.29 4.32 4.32 259.00
19 Ondřej TrampotaOndřej Trampota
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
11 4.30 4.30 x 4.22 4.30 255.00
20 Jakub KalátJakub Kalát
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
11 4.30 4.30 4.12 3.97 4.30 255.00
21 Dominik GründlDominik Gründl
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
10 4.25 4.25 3.97 4.25 4.25 247.00
22 Jakub BrůčekJakub Brůček
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 4.17 3.97 4.17 x 4.17 234.00
23 Daniel VolejníkDaniel Volejník
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 4.15 4.02 4.15 4.03 4.15 230.00
24 Matěj VeselýMatěj Veselý
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 4.13 3.95 4.13 3.88 4.13 227.00
25 Filip DavidekFilip Davidek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 4.11 4.06 x 4.11 4.11 224.00
26 Petr StárekPetr Stárek
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 4.11 x 4.11 x 4.11 224.00
27 Tomáš KrálTomáš Král
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 4.08 4.08 3.71 4.01 4.08 219.00
28 Michal BrablíkMichal Brablík
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
19 4.04 3.99 4.04 3.79 4.04 212.00
29 Jakub SkořepaJakub Skořepa
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
10 4.04 3.89 3.60 4.04 4.04 212.00
30 Šimon JahodaŠimon Jahoda
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 3.99 3.74 3.99 3.54 3.99 204.00
31 Arnošt RůžičkaArnošt Růžička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.98 x 3.16 3.98 3.98 203.00
32 Matyáš MüllerMatyáš Müller
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 3.95 3.90 3.34 3.95 3.95 198.00
33 Jan ŽižkaJan Žižka
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 3.86 3.59 3.20 3.86 3.86 184.00
MS Tadeáš HerčíkTadeáš Herčík
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 3.78 3.63 3.78 3.54 3.78
35 Jan KotekJan Kotek
ZŠ KřinecZŠ Křinec
10 3.70 3.70 3.57 3.62 3.70 159.00
36 Marek VšetečkaMarek Všetečka
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 3.40 3.40 2.98 3.13 3.40 116.00
37 Denis BártaDenis Bárta
ZŠ KřinecZŠ Křinec
10 2.88 x 2.88 2.82 2.88 52.00
38= Jan KasalaJan Kasala
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 0.00 - 0.00
38= Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 0.00 - 0.00
Michal HalaxaMichal Halaxa
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 NM x x x -
Celkem 40 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 16.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana GarayováHana Garayová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 5.00 x 4.46 5.00 5.00 559.00
2 Martina SemeckáMartina Semecká
ZŠ SemiceZŠ Semice
12 4.73 4.55 4.73 4.69 4.73 487.00
3 Laura PtáčníkováLaura Ptáčníková
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 4.65 4.32 4.65 4.65 466.00
4 Sára JamborováSára Jamborová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 4.49 x 4.49 x 4.49 426.00
5 Adéla BenešováAdéla Benešová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 4.45 4.26 3.48 4.45 4.45 416.00
6 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 4.39 4.39 4.05 4.15 4.39 401.00
7 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 4.34 4.24 4.34 4.25 4.34 388.00
8 Ema DyntarováEma Dyntarová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 4.34 3.41 4.34 3.20 4.34 388.00
9 Anna VaněrkováAnna Vaněrková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 4.28 3.71 3.91 4.28 4.28 374.00
10 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
11 4.20 4.20 4.11 3.91 4.20 355.00
11 Karolína ČernáKarolína Černá
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
09 4.16 4.16 3.98 4.05 4.16 345.00
12 Lucie MálkováLucie Málková
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 4.10 3.76 4.10 3.93 4.10 331.00
13 Amálie SoučkováAmálie Součková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 4.07 4.04 4.07 3.96 4.07 324.00
14 Julie SměláJulie Smělá
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
11 4.07 3.82 4.07 3.94 4.07 324.00
15 Marie MaršíkováMarie Maršíková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 4.07 3.76 4.07 3.90 4.07 324.00
16 Thea CimlováThea Cimlová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 4.07 4.07 x 3.86 4.07 324.00
17 Adriana JelínkováAdriana Jelínková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 4.00 3.84 4.00 3.89 4.00 308.00
18 Lucie KaráskováLucie Karásková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
11 3.99 3.86 3.99 3.92 3.99 306.00
19 Alexandra ToběrnáAlexandra Toběrná
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
10 3.97 3.97 3.31 3.75 3.97 301.00
20 Julie BébrováJulie Bébrová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 3.95 3.95 x x 3.95 296.00
MS Dita NoskováDita Nosková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
10 3.92 3.47 3.49 3.92 3.92
22 Ema JedelskáEma Jedelská
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 3.88 3.88 x 3.70 3.88 281.00
23 Sára JakubalováSára Jakubalová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
11 3.88 3.88 3.56 3.51 3.88 281.00
24 Hana KraumanováHana Kraumanová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 3.82 3.82 3.59 x 3.82 267.00
25 Barbora DolejškováBarbora Dolejšková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
10 3.77 3.77 3.73 x 3.77 257.00
26 Rozálie NachlingerováRozálie Nachlingerová
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
09 3.72 3.56 3.40 3.72 3.72 246.00
27 Rozárie KarbusickáRozárie Karbusická
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 3.72 3.56 3.72 x 3.72 246.00
28 Viktorie HarišViktorie Hariš
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.62 3.34 x 3.62 3.62 225.00
29 Viktorie HubáčkováViktorie Hubáčková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 3.61 3.33 3.31 3.61 3.61 223.00
30 Eliška StöckelováEliška Stöckelová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 3.56 x x 3.56 3.56 212.00
31 Barbora CísařováBarbora Císařová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 3.55 3.39 3.55 3.47 3.55 210.00
32 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
ZŠ KřinecZŠ Křinec
11 3.49 x 3.49 - 3.49 198.00
33 Kateřina PolgárováKateřina Polgárová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 3.48 3.39 3.48 3.44 3.48 196.00
34 Marie OberlanderováMarie Oberlanderová
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
11 3.44 2.98 3.44 3.33 3.44 188.00
35 Tereza VolkováTereza Volková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.17 x 3.17 x 3.17 137.00
36 Anna SladkovskáAnna Sladkovská
ZŠ KřinecZŠ Křinec
11 3.13 x 3.13 3.13 130.00
37 Mariana ChudobováMariana Chudobová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 3.01 3.01 x x 3.01 109.00
38 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 2.86 x x 2.86 2.86 84.00
Celkem 38 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 16.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon Tobiᚊimon Tobiáš
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 59.61 390.00
2 Filip BydlákFilip Bydlák
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 55.90 358.00
3 Aleš GotttwaldAleš Gotttwald
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
09 53.24 335.00
4 Jan SteinmetzJan Steinmetz
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 52.97 333.00
5 Adam SlavíkAdam Slavík
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 50.43 311.00
6 Petr StárekPetr Stárek
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 48.90 299.00
7 Denis BaladránDenis Baladrán
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
10 48.63 296.00
8 Jan KönigsmarkJan Königsmark
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
09 46.93 282.00
9 Hubert RiegerHubert Rieger
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 45.75 272.00
10 Jakub BrejchaJakub Brejcha
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 45.56 270.00
11 Břetislav TáborskýBřetislav Táborský
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 44.54 262.00
12 Jiří NovákJiří Novák
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 43.81 256.00
13 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 41.64 238.00
14 Marek MašekMarek Mašek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
09 41.56 237.00
15 Jan NádvorníkJan Nádvorník
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 40.95 232.00
16 Kryštof LokajíčekKryštof Lokajíček
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 40.56 229.00
17 Tomáš KrálTomáš Král
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 40.41 228.00
18 Lukáš VyleťalLukáš Vyleťal
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 39.92 224.00
19 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 39.91 223.00
20 Martin VojtěchMartin Vojtěch
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 39.29 218.00
21 Štěpán HilgerŠtěpán Hilger
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 38.60 213.00
22 Filip MrázFilip Mráz
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 38.38 211.00
23 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
11 38.24 210.00
24 Vlastimil NajbrtVlastimil Najbrt
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
10 38.13 209.00
25 Matyáš MüllerMatyáš Müller
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 37.28 202.00
26 Šimon PaluchníkŠimon Paluchník
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
09 37.27 202.00
27 Matyáš JakešMatyáš Jakeš
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 37.23 201.00
28 Michal HalaxaMichal Halaxa
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 37.03 200.00
29 Jakub NovákJakub Novák
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 36.52 196.00
30 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl
ZŠ KřinecZŠ Křinec
10 36.21 193.00
31 Matěj ČermákMatěj Čermák
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 35.04 184.00
32 Jan HamplJan Hampl
ZŠ KřinecZŠ Křinec
11 34.15 176.00
33 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 34.05 176.00
34 Marek TomanMarek Toman
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 33.64 172.00
35 Jan KasalaJan Kasala
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 32.58 164.00
36 Santiago StojkaSantiago Stojka
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
09 31.25 153.00
Celkem 36 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1726
2 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1213
3 Václav VlčekVáclav Vlček 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 1201
4 Štěpán ŠídaŠtěpán Šída 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1152
5 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1029
6= David GromešDavid Gromeš 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0856
6= Daniel HockDaniel Hock 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0856
8 Martin HejdukMartin Hejduk 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0832
9 Filip MrázFilip Mráz 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0819
10 Richard ZachariášRichard Zachariáš 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0804
11 Tymur SukhachevskyiTymur Sukhachevskyi 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0776
12 Adam PlesarAdam Plesar 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0774
13 Šimon Tobiᚊimon Tobiáš 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0755
14 Nikita SorinNikita Sorin 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0745
15 Jakub BrůčekJakub Brůček 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0743
16 Matěj VavříkMatěj Vavřík 10 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0732
17 Štěpán KadeřábekŠtěpán Kadeřábek 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0701
18 Michal PavlišMichal Pavliš 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0696
19 Dominik LéblDominik Lébl 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0667
20 Tomáš VávraTomáš Vávra 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0658
21 Hoang Chan Quoc ThachHoang Chan Quoc Thach 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0657
22 Jiří MálekJiří Málek 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 0651
23 Antonín LuňákAntonín Luňák 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0628
24 Daniel VolejníkDaniel Volejník 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0621
25 Tadeáš PuršlTadeáš Puršl 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0615
26 Denis BaladránDenis Baladrán 10 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0613
27 František RobenekFrantišek Robenek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0607
28 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0591
29 Aleš GotttwaldAleš Gotttwald 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0585
30 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0584
31 Vojta FučíkVojta Fučík 11 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0574
32 Jiří NovákJiří Novák 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0573
33 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0396
34 Adam SlavíkAdam Slavík 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0561
35 Daniel NevrodaDaniel Nevroda 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0559
36 Vojtěch SenohrábekVojtěch Senohrábek 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0558
37 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0547
38 Ondřej TrampotaOndřej Trampota 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0542
39 Jakub BrejchaJakub Brejcha 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0541
40 Šimon PaluchníkŠimon Paluchník 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0539
41 Petr StárekPetr Stárek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0523
42 Jan NádvorníkJan Nádvorník 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0522
43 Marek MašekMarek Mašek 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0501
44 Timur FavorskyiTimur Favorskyi 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0494
45 Jiří DudekJiří Dudek 11 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0479
46 Petr BlažekPetr Blažek 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0475
47 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0473
48 Štěpán JandíkŠtěpán Jandík 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0448
49 Michal TurčínMichal Turčín 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0436
50 Václav NádvorníkVáclav Nádvorník 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0431
51 Jan PokornýJan Pokorný 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0415
52 Kryštof ČechKryštof Čech 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0389
53 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0377
54 Vojtěch JedelskýVojtěch Jedelský 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0723
55 Jan MikuškovicJan Mikuškovic 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0369
56 Filip BydlákFilip Bydlák 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0358
57= Adam NoskaAdam Noska 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
57= Dominik GründlDominik Gründl 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0352
57= Šimon HavlinaŠimon Havlina 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0352
60 Břetislav TáborskýBřetislav Táborský 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0345
61 Jiří VíchJiří Vích 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0338
62 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0327
63 Jonáš GranátJonáš Granát 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0321
64 Tobiáš BendaTobiáš Benda 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0315
65 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0309
66 Hubert RiegerHubert Rieger 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0283
67= Matyáš JakešMatyáš Jakeš 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0282
67= Jan KönigsmarkJan Königsmark 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0282
69 Jáchym FranekJáchym Franek 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0272
70 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0261
71 Jakub KalátJakub Kalát 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0255
72 Martin PechrMartin Pechr 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0241
73 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0238
74 Adam KouckýAdam Koucký 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0232
75 Kryštof LokajíčekKryštof Lokajíček 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0229
76 Tomáš KrálTomáš Král 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0228
77 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0227
78 Lukáš VyleťalLukáš Vyleťal 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0224
79 Šimon KudláčekŠimon Kudláček 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0218
80 Štěpán HilgerŠtěpán Hilger 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0213
81 Jakub SkořepaJakub Skořepa 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0212
82 Vlastimil NajbrtVlastimil Najbrt 10 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0209
83 Arnošt RůžičkaArnošt Růžička 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0203
84 Michal HalaxaMichal Halaxa 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0200
85 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0193
86 Jan KotekJan Kotek 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0159
87 Lukáš KulkaLukáš Kulka 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0156
MS Santiago StojkaSantiago Stojka 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0153
89 Denis BártaDenis Bárta 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0129
90 Mikuláš HosnedlMikuláš Hosnedl 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Matěj ElmanMatěj Elman 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0000
91= Jan ProcházkaJan Procházka 09 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0000
91= Šimon ErbenŠimon Erben 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0000
91= Jiří HavlíkJiří Havlík 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0000
91= Jan ŠubrtJan Šubrt 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
91= Tobiáš HerčíkTobiáš Herčík 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Duy Quang Minh DanDuy Quang Minh Dan 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Ondřej KovandaOndřej Kovanda 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
91= Jakub NovákJakub Novák 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
91= Adam Lucas HercíkAdam Lucas Hercík 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Dominik TřískaDominik Tříska 09 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
91= Marek PluhařMarek Pluhař 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Tomáš KroužilTomáš Kroužil 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
91= David MocDavid Moc 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Jan HamplJan Hampl 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0176
91= Matěj ČermákMatěj Čermák 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
91= Robert RozaRobert Roza 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Martin VojtěchMartin Vojtěch 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
91= David GromešDavid Gromeš 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Marek TomanMarek Toman 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Josef NěmecJosef Němec 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0000
91= Jan KasalaJan Kasala 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0000
91= Marek VšetečkaMarek Všetečka 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0000
91= Michal BrablíkMichal Brablík 19 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
91= Jan ŽižkaJan Žižka 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Filip DavidekFilip Davidek 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Martin KašparMartin Kašpar 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
91= Matyáš MüllerMatyáš Müller 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
91= Jakub JanekJakub Janek 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
91= Vojtěch KončickýVojtěch Končický 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Teodor WinterTeodor Winter 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Hubert HorníčekHubert Horníček 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
91= Šimon JahodaŠimon Jahoda 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
91= Tadeáš HerčíkTadeáš Herčík 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= David ŘehákDavid Řehák 09 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Martin KašparMartin Kašpar 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0000
Celkem 126 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1836
2 Sára JamborováSára Jamborová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1578
3 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1567
4 Sára SmetanováSára Smetanová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1540
5 Ela SklenářováEla Sklenářová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 1512
6 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1329
7 Hana GarayováHana Garayová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1291
8 Martina SemeckáMartina Semecká 12 ZŠ SemiceZŠ Semice 1165
9 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 1095
10 Johana VegrichtováJohana Vegrichtová 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1077
11 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1000
12 Viktorie HubáčkováViktorie Hubáčková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0937
13 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0922
14 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0885
15 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0872
16 Hana KraumanováHana Kraumanová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0869
17 Johana MüllerováJohana Müllerová 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0857
18 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0848
19 Eliška HodkováEliška Hodková 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0826
20 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0825
21 Laura PtáčníkováLaura Ptáčníková 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0825
22 Johana CimlováJohana Cimlová 09 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0791
23 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0764
24 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0760
25 Thea CimlováThea Cimlová 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0735
26 Julie SměláJulie Smělá 11 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0733
27 Viktorie NoskováViktorie Nosková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0694
28 Lucie MálkováLucie Málková 11 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0690
29 Nela HamtákováNela Hamtáková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0688
30 Rozálie NachlingerováRozálie Nachlingerová 09 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0643
31 Sára JakubalováSára Jakubalová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0640
32 Karolína ČernáKarolína Černá 09 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0629
33 Ema DyntarováEma Dyntarová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0627
34 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0613
MS Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0606
36 Anna SladkovskáAnna Sladkovská 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0602
37 Anežka KněžínkováAnežka Kněžínková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0582
38 Julie BébrováJulie Bébrová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0576
39 Terezie KuklováTerezie Kuklová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0566
40 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0546
41 Jana RulcováJana Rulcová 09 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0532
42 Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0509
43 Ema JedelskáEma Jedelská 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0496
44= Barbora PelikánováBarbora Pelikánová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0494
44= Rozárie KarbusickáRozárie Karbusická 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0494
46 Rozárie ČenovskáRozárie Čenovská 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0474
47 Marie OndrováMarie Ondrová 09 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0460
48 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0458
49 Mariana ChudobováMariana Chudobová 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0425
MS Adéla BenešováAdéla Benešová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0416
50 Marie ZavadilováMarie Zavadilová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0416
52= Klára ProcházkováKlára Procházková 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0411
52= Nela EhlováNela Ehlová 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0411
54 Anna SpudichováAnna Spudichová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0406
55 Nela PetrášováNela Petrášová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0404
56 Amálie ŠimonováAmálie Šimonová 11 ZŠ SemiceZŠ Semice 0386
57 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0375
58 Anna VaněrkováAnna Vaněrková 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0374
59 Ema JelínkováEma Jelínková 11 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0368
60 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0346
61 Zuzana ZbejvalováZuzana Zbejvalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0339
62 Marie MaršíkováMarie Maršíková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0324
63= Julie TroščákováJulie Troščáková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0312
63= Vanesa CookováVanesa Cooková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0312
63= Alexandra HorynováAlexandra Horynová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0312
63= Zuzana BernardováZuzana Bernardová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0312
MS Zuzana SokolovskáZuzana Sokolovská 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0310
68 Alexandra ToběrnáAlexandra Toběrná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0301
69 Amálie ŠulcováAmálie Šulcová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0298
70 Alexandra ToběrnáAlexandra Toběrná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0297
71 Karla MášováKarla Mášová 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0297
72 Barbora KrpatováBarbora Krpatová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0290
73 Klára HorákováKlára Horáková 11 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0282
74= Maxima HlaváčkováMaxima Hlaváčková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0278
74= Adéla TakáčováAdéla Takáčová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0278
MS Sandra MejstříkováSandra Mejstříková 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0273
77= Bára ČervenkováBára Červenková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0266
77= Anna BlažkováAnna Blažková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0266
79 Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková 09 ZŠ SemiceZŠ Semice 0260
80 Elen HrbkováElen Hrbková 11 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0255
81 Jana ZábrahováJana Zábrahová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0242
82 Viktorie HarišViktorie Hariš 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0225
83= Šárka BendováŠárka Bendová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0211
83= Lucie DobešováLucie Dobešová 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0211
85 Zuzana JílkováZuzana Jílková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0192
86 Marie OberlanderováMarie Oberlanderová 11 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0188
87 Daniela BarešováDaniela Barešová 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0158
88 Radka KollerováRadka Kollerová 10 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0130
89= Johana CimlováJohana Cimlová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0000
89= Adéla PetrováAdéla Petrová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0000
91= Dita NoskováDita Nosková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Silvie KadlecováSilvie Kadlecová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0000
91= Lenka KrušinováLenka Krušinová 10 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0000
91= Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 09 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0000
91= Kateřina PivoňkováKateřina Pivoňková 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Anna FroňkováAnna Froňková 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
91= Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
91= Kimberley MarchalKimberley Marchal 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
91= Aneta TejkalováAneta Tejkalová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Markéta OčenáškováMarkéta Očenášková 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
91= Nela HurtováNela Hurtová 11 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
91= Nela PažoutováNela Pažoutová 10 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
91= Nikola KnoblochováNikola Knoblochová 11 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Eliška StöckelováEliška Stöckelová 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Vilma AndrlováVilma Andrlová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Kristýna HerclíkováKristýna Herclíková 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Elizabeta BrožováElizabeta Brožová 10 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
91= Sofie KasandováSofie Kasandová 10 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 0000
91= Kateřina PolgárováKateřina Polgárová 09 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
91= Karolína KubicováKarolína Kubicová 11 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
91= Alexandra HorynováAlexandra Horynová 10 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
91= Barbora CísařováBarbora Císařová 09 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
91= Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 ZŠ TyršovaZŠ Tyršova 0000
91= Klára ŠmídováKlára Šmídová 10 ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice 0000
91= Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Barbora DolejškováBarbora Dolejšková 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
91= Tereza VolkováTereza Volková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
91= Dominika VeseláDominika Veselá 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
91= Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
91= Eliška ManželováEliška Manželová 11 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
91= Karolína HrubáKarolína Hrubá 10 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
91= Ema RástočnáEma Rástočná 10 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
91= Sofie VinopalováSofie Vinopalová 09 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
91= Marie ŠvejnohováMarie Švejnohová 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Alžběta KubíčkováAlžběta Kubíčková 09 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
91= Natálie BakešováNatálie Bakešová 11 ZŠ KřinecZŠ Křinec 0000
Celkem 127 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 16.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Thea CimlováThea Cimlová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
11 44.53 411.00
2 Ela SklenářováEla Sklenářová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
11 42.45 385.00
3 Sára SmetanováSára Smetanová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
09 39.73 352.00
4 Johana MüllerováJohana Müllerová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
09 39.20 345.00
5 Zuzana ZbejvalováZuzana Zbejvalová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
10 38.69 339.00
6 Laura HelbichováLaura Helbichová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
11 38.62 338.00
7 Eliška HodkováEliška Hodková
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
09 38.28 334.00
8 Zuzana SokolovskáZuzana Sokolovská
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
10 36.25 310.00
9 Amálie PetrováAmálie Petrová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
10 35.86 305.00
10 Anna SpudichováAnna Spudichová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
11 35.80 304.00
11 Amálie ŠulcováAmálie Šulcová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 35.28 298.00
12 Karla MášováKarla Mášová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
11 35.24 297.00
13 Barbora KrpatováBarbora Krpatová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
10 34.58 290.00
14 Adéla TakáčováAdéla Takáčová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 33.60 278.00
15 Maxima HlaváčkováMaxima Hlaváčková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 33.58 278.00
16 Anežka KněžínkováAnežka Kněžínková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 32.92 270.00
17 Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková
ZŠ SemiceZŠ Semice
09 32.10 260.00
18 Elen HrbkováElen Hrbková
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
11 31.71 255.00
19 Karolína KubátováKarolína Kubátová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
10 31.13 248.00
20 Jana ZábrahováJana Zábrahová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
10 30.56 242.00
21 Ema DyntarováEma Dyntarová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 30.37 239.00
22 Kristýna PokornáKristýna Pokorná
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 30.22 238.00
23 Barbora PelikánováBarbora Pelikánová
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
10 30.12 236.00
24 Zuzana BernardováZuzana Bernardová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
10 29.49 229.00
25 Ema JedelskáEma Jedelská
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 28.28 215.00
26 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 28.03 212.00
27 Šárka BendováŠárka Bendová
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 27.94 211.00
28 Lucie DobešováLucie Dobešová
ZŠ KřinecZŠ Křinec
10 27.93 211.00
29 Zuzana JílkováZuzana Jílková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 26.28 192.00
30 Klára ProcházkováKlára Procházková
ZŠ T.G.M. MiloviceZŠ T.G.M. Milovice
10 26.08 189.00
31 Barbora DolejškováBarbora Dolejšková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
10 25.59 184.00
32 Kateřina PolgárováKateřina Polgárová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
09 24.90 176.00
33 Daniela BarešováDaniela Barešová
ZŠ KřinecZŠ Křinec
10 23.39 158.00
34 Natálie BakešováNatálie Bakešová
ZŠ KřinecZŠ Křinec
11 23.30 157.00
35 Anna FroňkováAnna Froňková
ZŠ SemiceZŠ Semice
10 22.28 146.00
36 Radka KollerováRadka Kollerová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
10 20.86 130.00
37 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
ZŠ KřinecZŠ Křinec
09 19.19 111.00
Karolína ZenklováKarolína Zenklová
ZŠ TyršovaZŠ Tyršova
10 DNS
Celkem 38 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kounice{8} 1726
2 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1213
3 ZŠ Tyršova{8} 1201
4 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 1152
5 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1029
6 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 856
6 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 856
8 ZŠ Letců R.A.F.{8} 832
9 ZŠ Městec Králové{8} 819
10 ZŠ Juventa Milovice{8} 804
11 ZŠ Juventa Milovice{8} 776
12 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 774
13 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 755
14 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 745
15 ZŠ Semice{8} 743
16 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 732
17 ZŠ Kounice{8} 723
18 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 701
19 ZŠ Semice{8} 696
20 ZŠ Letců R.A.F.{8} 667
21 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 658
22 ZŠ Křinec{8} 657
23 ZŠ Semice{8} 651
24 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 628
25 ZŠ Semice{8} 621
26 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 615
27 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 613
28 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 607
29 ZŠ Tyršova{8} 591
30 ZŠ Městec Králové{8} 585
31 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 584
32 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 574
33 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 573
34 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 561
35 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 559
36 ZŠ Tyršova{8} 558
37 ZŠ Juventa Milovice{8} 547
38 ZŠ Městec Králové{8} 542
39 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 541
40 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 539
41 ZŠ Kounice{8} 523
42 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 522
43 ZŠ Letců R.A.F.{8} 501
44 ZŠ Kounice{8} 494
45 ZŠ Letců R.A.F.{8} 479
46 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 475
47 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 473
48 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 448
49 ZŠ Křinec{8} 436
50 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 431
51 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 415
52 ZŠ Křinec{8} 396
53 ZŠ Kounice{8} 389
54 ZŠ Městec Králové{8} 377
55 ZŠ Městec Králové{8} 369
56 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 358
57 ZŠ Letců R.A.F.{8} 352
57 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 352
59 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 345
60 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 338
61 ZŠ Juventa Milovice{8} 327
62 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 321
63 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 315
64 ZŠ Juventa Milovice{8} 309
65 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 283
66 ZŠ Juventa Milovice{8} 282
66 ZŠ Tyršova{8} 282
68 ZŠ Tyršova{8} 272
69 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 261
70 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 255
71 ZŠ Městec Králové{8} 241
72 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 238
73 ZŠ Letců R.A.F.{8} 232
74 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 229
75 ZŠ Juventa Milovice{8} 228
76 ZŠ Městec Králové{8} 227
77 ZŠ Semice{8} 224
78 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 218
79 ZŠ Semice{8} 213
80 ZŠ Tyršova{8} 212
81 ZŠ Letců R.A.F.{8} 209
82 ZŠ Kounice{8} 203
83 ZŠ Kounice{8} 200
84 ZŠ Křinec{8} 193
85 ZŠ Křinec{8} 176
86 ZŠ Křinec{8} 159
87 ZŠ Letců R.A.F.{8} 156
88 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 153
89 ZŠ Křinec{8} 129
90 ZŠ Křinec{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
90 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 ZŠ Křinec{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
90 ZŠ Kounice{8} 0
90 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
90 ZŠ Semice{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 0
90 ZŠ Juventa Milovice{8} 0
90 ZŠ Juventa Milovice{8} 0
90 ZŠ Tyršova{8} 0
90 ZŠ Semice{8} 0
90 ZŠ Kounice{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ Městec Králové{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ Tyršova{8} 0
90 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
90 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 ZŠ Juventa Milovice{8} 0
90 ZŠ Semice{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
Celkem 126 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Juventa Milovice{8} 1836
2 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1578
3 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1567
4 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 1540
5 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 1512
6 ZŠ Kounice{8} 1329
7 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 1291
8 ZŠ Semice{8} 1165
9 ZŠ Křinec{8} 1095
10 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1077
11 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1000
12 ZŠ Semice{8} 937
13 ZŠ Městec Králové{8} 922
14 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 885
15 ZŠ Městec Králové{8} 872
16 ZŠ Tyršova{8} 869
17 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 857
18 ZŠ Juventa Milovice{8} 848
19 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 826
20 ZŠ Tyršova{8} 825
20 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 825
22 ZŠ Tyršova{8} 791
23 ZŠ Juventa Milovice{8} 764
24 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 760
25 ZŠ Tyršova{8} 735
26 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 733
27 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 694
28 ZŠ Tyršova{8} 690
29 ZŠ Kounice{8} 688
30 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 643
31 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 640
32 ZŠ Juventa Milovice{8} 629
33 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 627
34 ZŠ Semice{8} 613
35 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 606
36 ZŠ Křinec{8} 602
37 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 582
38 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 576
39 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 566
40 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 546
41 ZŠ Městec Králové{8} 532
42 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 509
43 ZŠ Kounice{8} 496
44 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 494
44 ZŠ Juventa Milovice{8} 494
46 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 474
47 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 460
48 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 458
49 ZŠ Městec Králové{8} 425
50 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 416
50 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 416
52 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 411
52 ZŠ Kounice{8} 411
54 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 406
55 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 404
56 ZŠ Semice{8} 386
57 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 375
58 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 374
59 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 368
60 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 346
61 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 339
62 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 324
63 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 312
63 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 312
63 ZŠ Kounice{8} 312
63 ZŠ Semice{8} 312
67 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 310
68 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 301
69 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 298
70 ZŠ Juventa Milovice{8} 297
70 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 297
72 ZŠ Tyršova{8} 290
73 ZŠ Městec Králové{8} 282
74 ZŠ Kounice{8} 278
74 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 278
76 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 273
77 ZŠ Semice{8} 266
77 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 266
79 ZŠ Semice{8} 260
80 ZŠ Juventa Milovice{8} 255
81 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 242
82 ZŠ Kounice{8} 225
83 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 211
83 ZŠ Křinec{8} 211
85 ZŠ Semice{8} 192
86 ZŠ T.G.M. Milovice{8} 188
87 ZŠ Křinec{8} 158
88 ZŠ Městec Králové{8} 130
89 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
89 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
89 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem