Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - skupina C - okres Brno město

Brno (5. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš AubrechtLukáš Aubrecht 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 07.97 568.00
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.09 534.00
3 Shuaib NekacheShuaib Nekache 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 8 08.19 506.00
4 Tomáš ReichmanTomáš Reichman 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 08.50 423.00
5 Michal HartlMichal Hartl 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 08.75 362.00
6 Daniel LíškaDaniel Líška 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 7 09.00 304.00
Viktor DaněkViktor Daněk 08 ZŠ Veverská BítýškaZŠ Veverská Bítýška 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PevnýLukáš Pevný 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 2 07.94 577.00
2 Fabian NěmecFabian Němec 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 6 08.10 531.00
3 Šimon DlouhýŠimon Dlouhý 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 5 08.13 523.00
4 Marian KuvikMarian Kuvik 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 3 08.22 498.00
5 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 4 08.42 444.00
6 Marek SmejkalMarek Smejkal 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 08.50 423.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KoukalMiroslav Koukal 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 3 08.11 528.00
2 Patrik GajdaPatrik Gajda 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 08.41 447.00
3 Denis MusilDenis Musil 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 2 08.48 428.00
4 Dominik LajšnerDominik Lajšner 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 08.59 401.00
5 Tomáš BumbálekTomáš Bumbálek 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 08.99 306.00
6 Jakub ZetíkJakub Zetík 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 7 09.23 255.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 5.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luu Quang Huy (Tony)Luu Quang Huy (Tony) 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 3 07.94 577.00
2 Jan UlrichJan Ulrich 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 08.40 449.00
3 Martin TahalMartin Tahal 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 6 08.43 441.00
4 Samuel GregorSamuel Gregor 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 1 08.43 441.00
5 Filip MulíčekFilip Mulíček 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 08.50 423.00
6 Jakub ObrJakub Obr 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 08.63 391.00
7 Jakub TesařJakub Tesař 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 09.43 216.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PevnýLukáš Pevný 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 2 07.94 577.00
1 Luu Quang Huy (Tony)Luu Quang Huy (Tony) 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 3 07.94 577.00
3 Lukáš AubrechtLukáš Aubrecht 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 07.97 568.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.09 534.00
5 Fabian NěmecFabian Němec 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 6 08.10 531.00
6 Miroslav KoukalMiroslav Koukal 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 3 08.11 528.00
7 Šimon DlouhýŠimon Dlouhý 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 5 08.13 523.00
8 Shuaib NekacheShuaib Nekache 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 8 08.19 506.00
9 Marian KuvikMarian Kuvik 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 3 08.22 498.00
10 Jan UlrichJan Ulrich 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 08.40 449.00
11 Patrik GajdaPatrik Gajda 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 08.41 447.00
12 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 4 08.42 444.00
13 Martin TahalMartin Tahal 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 6 08.43 441.00
13 Samuel GregorSamuel Gregor 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 1 08.43 441.00
15 Denis MusilDenis Musil 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 2 08.48 428.00
16 Tomáš ReichmanTomáš Reichman 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 08.50 423.00
16 Marek SmejkalMarek Smejkal 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 08.50 423.00
16 Filip MulíčekFilip Mulíček 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 08.50 423.00
19 Dominik LajšnerDominik Lajšner 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 08.59 401.00
20 Jakub ObrJakub Obr 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 08.63 391.00
21 Michal HartlMichal Hartl 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 08.75 362.00
22 Tomáš BumbálekTomáš Bumbálek 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 08.99 306.00
23 Daniel LíškaDaniel Líška 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 7 09.00 304.00
24 Jakub ZetíkJakub Zetík 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 7 09.23 255.00
25 Jakub TesařJakub Tesař 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 09.43 216.00
Viktor DaněkViktor Daněk 08 ZŠ Veverská BítýškaZŠ Veverská Bítýška 6 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik HorákPatrik Horák 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 08.05 545.00
2 Josef DuchanJosef Duchan 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 4 08.76 359.00
3 Dominik KučeraDominik Kučera 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 2 09.13 276.00
4 Daniel HochmanDaniel Hochman 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 09.19 264.00
5 Adam TesaříkAdam Tesařík 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 09.61 183.00
6 Jaffar HosseinJaffar Hossein 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 10.10 106.00
7 Robin VětříčekRobin Větříček 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 8 10.74 35.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksandr BalakinOleksandr Balakin 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 08.64 388.00
2 Pavel ŠčerbejPavel Ščerbej 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 7 08.71 371.00
3 Lukman NekacheLukman Nekache 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 09.36 229.00
4 Ondřej MichalOndřej Michal 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 3 09.41 220.00
5 Matyáš TeyschlMatyáš Teyschl 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 8 09.80 151.00
6 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 09.99 122.00
7 Martin OpletalMartin Opletal 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 10.45 63.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MazourMatyáš Mazour 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 08.45 436.00
2 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 08.55 411.00
3 David DlouhýDavid Dlouhý 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 08.68 378.00
4 David PokoraDavid Pokora 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 08.83 343.00
5 Pavel ValachPavel Valach 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 08.84 340.00
6 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5 08.98 309.00
7 Tomáš MizeraTomáš Mizera 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 09.31 239.00
8 Thai Son(Robin) NgyuenThai Son(Robin) Ngyuen 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 1 09.83 146.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik HorákPatrik Horák 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 08.05 545.00
2 Matyáš MazourMatyáš Mazour 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 08.45 436.00
3 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 08.55 411.00
4 Oleksandr BalakinOleksandr Balakin 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 08.64 388.00
5 David DlouhýDavid Dlouhý 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 08.68 378.00
6 Pavel ŠčerbejPavel Ščerbej 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 7 08.71 371.00
7 Josef DuchanJosef Duchan 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 4 08.76 359.00
8 David PokoraDavid Pokora 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 08.83 343.00
9 Pavel ValachPavel Valach 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 08.84 340.00
10 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5 08.98 309.00
11 Dominik KučeraDominik Kučera 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 2 09.13 276.00
12 Daniel HochmanDaniel Hochman 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 09.19 264.00
13 Tomáš MizeraTomáš Mizera 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 09.31 239.00
14 Lukman NekacheLukman Nekache 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 09.36 229.00
15 Ondřej MichalOndřej Michal 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 3 09.41 220.00
16 Adam TesaříkAdam Tesařík 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 09.61 183.00
17 Matyáš TeyschlMatyáš Teyschl 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 8 09.80 151.00
18 Thai Son(Robin) NgyuenThai Son(Robin) Ngyuen 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 1 09.83 146.00
19 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 09.99 122.00
20 Jaffar HosseinJaffar Hossein 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 10.10 106.00
21 Martin OpletalMartin Opletal 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 10.45 63.00
22 Robin VětříčekRobin Větříček 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 8 10.74 35.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DuškováAneta Dušková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 09.20 516.00
2 Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 09.41 465.00
3 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 8 09.63 415.00
4 Lilian LangrováLilian Langrová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 09.69 402.00
5 Kateřina PozdníkováKateřina Pozdníková 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 09.77 384.00
6 Kristýna SlámováKristýna Slámová 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 10.24 289.00
7 Apolena VlkováApolena Vlková 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 7 11.05 154.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PackowskáNela Packowská 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 3 09.00 566.00
2 Karolína KlimešováKarolína Klimešová 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 09.49 447.00
3 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 09.56 431.00
4 Karolína HubáčkováKarolína Hubáčková 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 09.58 426.00
5 Izabela ŽárskáIzabela Žárská 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 10.02 332.00
6 Linda ZouharováLinda Zouharová 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 10.11 314.00
7 Milena ZapletalováMilena Zapletalová 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 10.44 252.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra StřelskáPetra Střelská 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 7 08.65 659.00
2 Barbora HolešovskáBarbora Holešovská 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 09.11 538.00
3 Eliška PivoňkováEliška Pivoňková 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 09.41 465.00
4 Beáta BalážováBeáta Balážová 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 4 09.71 397.00
5 Karolína BěhunčíkováKarolína Běhunčíková 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 10.28 281.00
6 Kateřina BrabcováKateřina Brabcová 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 3 10.67 213.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 5.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 08.72 640.00
2 Sofie CurranSofie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.85 605.00
3 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 2 09.11 538.00
4 Nela RudoleckáNela Rudolecká 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 09.48 449.00
5 Klára KlíčováKlára Klíčová 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 09.88 361.00
6 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 3 10.07 322.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra StřelskáPetra Střelská 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 7 08.65 659.00
2 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 08.72 640.00
3 Sofie CurranSofie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.85 605.00
4 Nela PackowskáNela Packowská 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 3 09.00 566.00
5 Barbora HolešovskáBarbora Holešovská 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 09.11 538.00
5 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 2 09.11 538.00
7 Aneta DuškováAneta Dušková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 09.20 516.00
8 Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 09.41 465.00
8 Eliška PivoňkováEliška Pivoňková 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 09.41 465.00
10 Nela RudoleckáNela Rudolecká 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 09.48 449.00
11 Karolína KlimešováKarolína Klimešová 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 09.49 447.00
12 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 09.56 431.00
13 Karolína HubáčkováKarolína Hubáčková 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 09.58 426.00
14 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 8 09.63 415.00
15 Lilian LangrováLilian Langrová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 09.69 402.00
16 Beáta BalážováBeáta Balážová 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 4 09.71 397.00
17 Kateřina PozdníkováKateřina Pozdníková 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 09.77 384.00
18 Klára KlíčováKlára Klíčová 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 09.88 361.00
19 Izabela ŽárskáIzabela Žárská 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 10.02 332.00
20 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 3 10.07 322.00
21 Linda ZouharováLinda Zouharová 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 10.11 314.00
22 Kristýna SlámováKristýna Slámová 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 10.24 289.00
23 Karolína BěhunčíkováKarolína Běhunčíková 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 10.28 281.00
24 Milena ZapletalováMilena Zapletalová 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 10.44 252.00
25 Kateřina BrabcováKateřina Brabcová 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 3 10.67 213.00
26 Apolena VlkováApolena Vlková 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 7 11.05 154.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 08.76 629.00
2 Nikol ForstováNikol Forstová 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 09.44 458.00
3 Elizabeth FialováElizabeth Fialová 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 5 09.56 431.00
4 Sabina AppelováSabina Appelová 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 09.57 428.00
5 Tina ZemanováTina Zemanová 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 1 10.23 291.00
6 Tuong Veronika VuTuong Veronika Vu 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 8 10.27 283.00
7 Katka GajdováKatka Gajdová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 2 10.79 193.00
8 Elen ForettováElen Forettová 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 3 11.15 140.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HortováNatálie Hortová 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 09.24 506.00
2 Vanesa KejíkováVanesa Kejíková 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 09.31 489.00
3 Zuzana KeberlováZuzana Keberlová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 3 09.43 461.00
4 Lucie ČervinkováLucie Červinková 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 09.64 413.00
5 Nela OtypkováNela Otypková 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 7 09.80 378.00
6 Johana TěšlíkováJohana Těšlíková 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 8 10.24 289.00
7 Natálie KopřivováNatálie Kopřivová 11 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 11.82 62.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 7 08.75 632.00
2 Eva JestříbkováEva Jestříbková 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 6 09.12 536.00
3 Nikoletta DemianNikoletta Demian 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5 09.47 451.00
4 Elen BohmerováElen Bohmerová 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 09.73 393.00
5 Šárka KaderkováŠárka Kaderková 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 10.18 300.00
6 Adéla MikaušováAdéla Mikaušová 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 8 10.23 291.00
7 Aneta HavlišováAneta Havlišová 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 3 10.26 285.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 7 08.75 632.00
2 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 08.76 629.00
3 Eva JestříbkováEva Jestříbková 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 6 09.12 536.00
4 Natálie HortováNatálie Hortová 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 09.24 506.00
5 Vanesa KejíkováVanesa Kejíková 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 09.31 489.00
6 Zuzana KeberlováZuzana Keberlová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 3 09.43 461.00
7 Nikol ForstováNikol Forstová 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 09.44 458.00
8 Nikoletta DemianNikoletta Demian 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5 09.47 451.00
9 Elizabeth FialováElizabeth Fialová 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 5 09.56 431.00
10 Sabina AppelováSabina Appelová 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 09.57 428.00
11 Lucie ČervinkováLucie Červinková 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 09.64 413.00
12 Elen BohmerováElen Bohmerová 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 09.73 393.00
13 Nela OtypkováNela Otypková 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 7 09.80 378.00
14 Šárka KaderkováŠárka Kaderková 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 10.18 300.00
15 Tina ZemanováTina Zemanová 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 1 10.23 291.00
15 Adéla MikaušováAdéla Mikaušová 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 8 10.23 291.00
17 Johana TěšlíkováJohana Těšlíková 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 8 10.24 289.00
18 Aneta HavlišováAneta Havlišová 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 3 10.26 285.00
19 Tuong Veronika VuTuong Veronika Vu 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 8 10.27 283.00
20 Katka GajdováKatka Gajdová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 2 10.79 193.00
21 Elen ForettováElen Forettová 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 3 11.15 140.00
22 Natálie KopřivováNatálie Kopřivová 11 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 11.82 62.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Veronika NeumannováVeronika Neumannová 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 12 2:01.74 483.00
2 Melisa ZaťkoMelisa Zaťko 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 11 2:05.74 427.00
3 Natálie PitruchováNatálie Pitruchová 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 7 2:09.91 373.00
4 Linh TranováLinh Tranová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 10 2:15.21 308.00
5 Ester RezkováEster Rezková 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 2:17.52 282.00
6 Simona SkotákováSimona Skotáková 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 9 2:20.26 252.00
7 Denisa KreutzerováDenisa Kreutzerová 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 2:21.59 238.00
8 Klára HavlišováKlára Havlišová 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 2 2:22.27 231.00
9 Kateřina KřivánkováKateřina Křivánková 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 2:23.35 220.00
10 Karolína MaňouškováKarolína Maňoušková 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 6 2:32.15 141.00
11 Adela KoudelkováAdela Koudelková 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 3 2:46.20 49.00
12 Adéla FuskováAdéla Fusková 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 1 2:52.49 22.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana KeberlováZuzana Keberlová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 4 2:02.58 471.00
2 Markéta PolákováMarkéta Poláková 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:06.37 419.00
3 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 2:08.69 388.00
4 Ella ŠedáElla Šedá 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 11 2:08.72 388.00
5 Ela JančíováEla Jančíová 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 3 2:11.08 358.00
6 Linda KovaříkováLinda Kovaříková 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 6 2:11.60 351.00
7 Klára BartošováKlára Bartošová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 1 2:13.73 325.00
8 Adéla MikaušováAdéla Mikaušová 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 9 2:17.41 283.00
9 Michaela LibosvárováMichaela Libosvárová 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 2:19.75 257.00
10 Eliška KonopkováEliška Konopková 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 5 2:23.55 218.00
11 Johana TěšlíkováJohana Těšlíková 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 12 2:24.47 209.00
12 Tereza BlažkováTereza Blažková 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 2 2:25.20 202.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NeumannováVeronika Neumannová 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 12 2:01.74 483.00
2 Zuzana KeberlováZuzana Keberlová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 4 2:02.58 471.00
3 Melisa ZaťkoMelisa Zaťko 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 11 2:05.74 427.00
4 Markéta PolákováMarkéta Poláková 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:06.37 419.00
5 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 2:08.69 388.00
6 Ella ŠedáElla Šedá 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 11 2:08.72 388.00
7 Natálie PitruchováNatálie Pitruchová 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 7 2:09.91 373.00
8 Ela JančíováEla Jančíová 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 3 2:11.08 358.00
9 Linda KovaříkováLinda Kovaříková 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 6 2:11.60 351.00
10 Klára BartošováKlára Bartošová 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 1 2:13.73 325.00
11 Linh TranováLinh Tranová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 10 2:15.21 308.00
12 Adéla MikaušováAdéla Mikaušová 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 9 2:17.41 283.00
13 Ester RezkováEster Rezková 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 2:17.52 282.00
14 Michaela LibosvárováMichaela Libosvárová 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 2:19.75 257.00
15 Simona SkotákováSimona Skotáková 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 9 2:20.26 252.00
16 Denisa KreutzerováDenisa Kreutzerová 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 2:21.59 238.00
17 Klára HavlišováKlára Havlišová 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 2 2:22.27 231.00
18 Kateřina KřivánkováKateřina Křivánková 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 2:23.35 220.00
19 Eliška KonopkováEliška Konopková 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 5 2:23.55 218.00
20 Johana TěšlíkováJohana Těšlíková 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 12 2:24.47 209.00
21 Tereza BlažkováTereza Blažková 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 2 2:25.20 202.00
22 Karolína MaňouškováKarolína Maňoušková 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 6 2:32.15 141.00
23 Adela KoudelkováAdela Koudelková 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 3 2:46.20 49.00
24 Adéla FuskováAdéla Fusková 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 1 2:52.49 22.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Sofie CurranSofie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:37.27 605.00
2 Nela PackowskáNela Packowská 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 10 2:43.43 534.00
3 Karolína HubáčkováKarolína Hubáčková 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 2:46.47 501.00
4 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 SB 2:46.70 498.00
5 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 12 2:50.27 461.00
6 Adina ProcházkováAdina Procházková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 2:50.36 460.00
7 Gabriela PárováGabriela Párová 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 11 2:52.76 435.00
8 Zina JaníkováZina Janíková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1 3:02.11 346.00
9 Aneta JuřinováAneta Juřinová 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 8 3:15.06 238.00
10 Veronika NovotnáVeronika Novotná 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 9 3:20.42 199.00
11 Simona ČeškováSimona Češková 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 3:31.36 129.00
12 Natálie FindeisováNatálie Findeisová 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 3:46.32 57.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 2:37.26 605.00
2 Kristýna PevnáKristýna Pevná 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 3 2:55.92 404.00
3 Anežka ŘíčánkováAnežka Říčánková 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 6 2:56.60 397.00
4 Adriana PejtováAdriana Pejtová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 2 2:57.44 389.00
5 Sára ZezulováSára Zezulová 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 11 3:02.51 342.00
6 Eliška WildováEliška Wildová 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 9 3:08.75 288.00
7 Ema ŘihákováEma Řiháková 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 7 3:31.53 128.00
8 Natálie PhamNatálie Pham 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 4 3:39.97 84.00
9 Tereza PindryčováTereza Pindryčová 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 3:40.28 83.00
10 Matylda PavlicováMatylda Pavlicová 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 1 3:55.44 27.00
11 Milena ZapletalováMilena Zapletalová 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 10 4:06.98 4.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 2:37.26 605.00
2 Sofie CurranSofie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:37.27 605.00
3 Nela PackowskáNela Packowská 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 10 2:43.43 534.00
4 Karolína HubáčkováKarolína Hubáčková 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 2:46.47 501.00
5 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 SB 2:46.70 498.00
6 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 12 2:50.27 461.00
7 Adina ProcházkováAdina Procházková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 2:50.36 460.00
8 Gabriela PárováGabriela Párová 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 11 2:52.76 435.00
9 Kristýna PevnáKristýna Pevná 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 3 2:55.92 404.00
10 Anežka ŘíčánkováAnežka Říčánková 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 6 2:56.60 397.00
11 Adriana PejtováAdriana Pejtová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 2 2:57.44 389.00
12 Zina JaníkováZina Janíková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1 3:02.11 346.00
13 Sára ZezulováSára Zezulová 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 11 3:02.51 342.00
14 Eliška WildováEliška Wildová 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 9 3:08.75 288.00
15 Aneta JuřinováAneta Juřinová 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 8 3:15.06 238.00
16 Veronika NovotnáVeronika Novotná 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 9 3:20.42 199.00
17 Simona ČeškováSimona Češková 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 3:31.36 129.00
18 Ema ŘihákováEma Řiháková 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 7 3:31.53 128.00
19 Natálie PhamNatálie Pham 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 4 3:39.97 84.00
20 Tereza PindryčováTereza Pindryčová 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 3:40.28 83.00
21 Natálie FindeisováNatálie Findeisová 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 3:46.32 57.00
22 Matylda PavlicováMatylda Pavlicová 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 1 3:55.44 27.00
23 Milena ZapletalováMilena Zapletalová 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 10 4:06.98 4.00

1000 m - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patrik HorákPatrik Horák 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 3:18.28 496.00
2 David NekužaDavid Nekuža 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 10 3:19.58 485.00
3 Adam TkanýAdam Tkaný 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 17 3:20.18 480.00
4 Patrik ViščorPatrik Viščor 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 21 3:23.22 455.00
5 David VaníčekDavid Vaníček 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 19 3:23.38 453.00
6 Marek HübelMarek Hübel 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 3:24.94 441.00
7 Michal PospíšilMichal Pospíšil 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 13 3:25.54 436.00
8 Štěpán MalečekŠtěpán Maleček 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 3:29.44 405.00
9 Lukáš StřelecLukáš Střelec 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 15 3:32.43 382.00
10 Nikolas HložekNikolas Hložek 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 3 3:33.63 373.00
11 Josef RejzekJosef Rejzek 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 14 3:38.15 340.00
12 Oleksandr BalakinOleksandr Balakin 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 1 3:40.44 323.00
13 Samuel VichrSamuel Vichr 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 20 3:45.33 290.00
14 Matouš KudrnaMatouš Kudrna 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 3:45.41 289.00
15 Erik PalianErik Palian 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 11 3:45.44 289.00
16 Lukman NekacheLukman Nekache 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 9 3:52.05 246.00
17 Adam TesaříkAdam Tesařík 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 16 3:52.14 246.00
18 Vojtěch MalíkVojtěch Malík 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 8 3:54.21 233.00
19 Antonín TranAntonín Tran 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 18 4:25.89 78.00
20 Martin PlšekMartin Plšek 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 12 4:36.26 44.00
Adam CurranAdam Curran 11 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 2 DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 5.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 4:37.16 698.00
2 Matteo La CarbonaraMatteo La Carbonara 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 9 4:43.86 656.00
3 Josef KučeraJosef Kučera 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1 SB 5:02.59 545.00
4 Luu Quang Huy (Tony)Luu Quang Huy (Tony) 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 17 5:04.08 536.00
5 Václav ZahradníkVáclav Zahradník 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 21 5:05.33 529.00
6 Filip NguyenFilip Nguyen 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 13 5:05.98 526.00
7 František SchneiderFrantišek Schneider 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 SB 5:08.09 514.00
8 Daniel ProkopDaniel Prokop 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 15 5:11.55 495.00
9 Dominik NevídalDominik Nevídal 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 SB 5:28.91 405.00
10 Ondřej ProtivanskýOndřej Protivanský 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 16 5:31.54 392.00
11 Jan SemelaJan Semela 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 19 5:31.90 390.00
12 Štěpán ChaloupkaŠtěpán Chaloupka 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 5:33.93 380.00
13 Alexander KrálAlexander Král 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 8 5:37.27 364.00
14 Dominik PilátDominik Pilát 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 14 5:41.25 346.00
15 David LukešDavid Lukeš 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 11 5:44.44 331.00
16 Martin TahalMartin Tahal 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 20 5:53.20 293.00
17 Radim LevRadim Lev 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 10 5:56.40 279.00
18 Jakub ZetíkJakub Zetík 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 22 5:57.58 274.00
19 Jan FaltýnekJan Faltýnek 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 6:06.90 237.00
20 Ondřej RutaOndřej Ruta 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 18 6:16.45 201.00
21 Mikuláš NěmečekMikuláš Němeček 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 12 6:23.35 177.00
Filip AndresFilip Andres 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 DNF
Celkem 22 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nekache, Kvaček, Protivanský, Quang Huy (Tony) Nekache, Kvaček, Protivanský, Quang Huy (Tony) ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 30.21 579.00
2 Pevný, Ruta, Mulíček, Pilát Pevný, Ruta, Mulíček, Pilát ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 31.92 458.00
3 Vavřina, La Carbonara, Hartl, Gregor Vavřina, La Carbonara, Hartl, Gregor Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 8 32.60 413.00
4 Dunár, Lajšner, Musil, Král Dunár, Lajšner, Musil, Král ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 33.04 385.00
5 Bumbálek, Pelikán, Tesařík, Zahradník Bumbálek, Pelikán, Tesařík, Zahradník ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 34.56 296.00
Líška, Lukeš, Sperát, Drechsler Líška, Lukeš, Sperát, Drechsler Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 DNF
Dunaj, Nevídal, Polouček, Reichman Dunaj, Nevídal, Polouček, Reichman Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 DQ
Poznámky:
DQ (4. dráha) dle pravidla TP 24.7 - předání kolíku mimo předávací území
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop, Nguyen, Kubalec, Dobčák Prokop, Nguyen, Kubalec, Dobčák ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 30.66 546.00
2 Aubrecht, Havrda, Kučera, Veselý Aubrecht, Havrda, Kučera, Veselý Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 31.55 483.00
3 Obr, Bartoň, Smejkal, Unzeitlich Obr, Bartoň, Smejkal, Unzeitlich ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 32.09 446.00
4 Kellner, Kunovský, Kment, Gajda Kellner, Kunovský, Kment, Gajda ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 32.19 440.00
5 Kopřiva, Tesař, Němec, Koukal Kopřiva, Tesař, Němec, Koukal ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 32.32 431.00
6 Andres, Andriyenko, Kolář, Kuvik Andres, Andriyenko, Kolář, Kuvik ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 32.39 426.00
7 Tahal, Nováček, Chaloupka, Veselý Tahal, Nováček, Chaloupka, Veselý ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 34.36 307.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nekache, Kvaček, Protivanský, Quang Huy (Tony) Nekache, Kvaček, Protivanský, Quang Huy (Tony) ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 30.21 579.00
2 Prokop, Nguyen, Kubalec, Dobčák Prokop, Nguyen, Kubalec, Dobčák ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 30.66 546.00
3 Aubrecht, Havrda, Kučera, Veselý Aubrecht, Havrda, Kučera, Veselý Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 31.55 483.00
4 Pevný, Ruta, Mulíček, Pilát Pevný, Ruta, Mulíček, Pilát ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 31.92 458.00
5 Obr, Bartoň, Smejkal, Unzeitlich Obr, Bartoň, Smejkal, Unzeitlich ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 32.09 446.00
6 Kellner, Kunovský, Kment, Gajda Kellner, Kunovský, Kment, Gajda ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 32.19 440.00
7 Kopřiva, Tesař, Němec, Koukal Kopřiva, Tesař, Němec, Koukal ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 2 32.32 431.00
8 Andres, Andriyenko, Kolář, Kuvik Andres, Andriyenko, Kolář, Kuvik ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 32.39 426.00
9 Vavřina, La Carbonara, Hartl, Gregor Vavřina, La Carbonara, Hartl, Gregor Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 8 32.60 413.00
10 Dunár, Lajšner, Musil, Král Dunár, Lajšner, Musil, Král ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 33.04 385.00
11 Tahal, Nováček, Chaloupka, Veselý Tahal, Nováček, Chaloupka, Veselý ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 34.36 307.00
12 Bumbálek, Pelikán, Tesařík, Zahradník Bumbálek, Pelikán, Tesařík, Zahradník ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 34.56 296.00
Líška, Lukeš, Sperát, Drechsler Líška, Lukeš, Sperát, Drechsler Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 2 DNF
Dunaj, Nevídal, Polouček, Reichman Dunaj, Nevídal, Polouček, Reichman Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maleček, Nekuža, Dlouhý, Valach Maleček, Nekuža, Dlouhý, Valach ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 33.83 337.00
2 Velčev, Ščerbej, Tehlár, Nekache Velčev, Ščerbej, Tehlár, Nekache ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 7 34.36 307.00
3 Hochman, Viščor, Hložek, Balakin Hochman, Viščor, Hložek, Balakin ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 3 34.72 287.00
4 Hübel, Kubík, Kučera, Tesařík Hübel, Kubík, Kučera, Tesařík ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 36.04 219.00
5 Duchan, Sperát, Plšek, Teyschl Duchan, Sperát, Plšek, Teyschl Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 4 37.03 173.00
6 Ngyuen, Rejzek, Střelec, Vlček Ngyuen, Rejzek, Střelec, Vlček ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 2 39.81 71.00
7 Pitlach, Drahun, Palian, Šudák Pitlach, Drahun, Palian, Šudák Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 6 39.96 67.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ejemighaye, Tkaný, Pokora, Šlapanský Ejemighaye, Tkaný, Pokora, Šlapanský ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 32.77 402.00
2 Kočvara, Petrla, Mazour, Horák Kočvara, Petrla, Mazour, Horák ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 32.85 397.00
3 Koky, Kudrna, Mizera, Curran Koky, Kudrna, Mizera, Curran ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 35.67 237.00
4 Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 35.77 232.00
5 Vlasák, Malík, Hossein, Maňas Vlasák, Malík, Hossein, Maňas ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 2 37.11 170.00
6 Opletal, Michal, Větříček, Tran Opletal, Michal, Větříček, Tran ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 6 38.17 127.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ejemighaye, Tkaný, Pokora, Šlapanský Ejemighaye, Tkaný, Pokora, Šlapanský ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 32.77 402.00
2 Kočvara, Petrla, Mazour, Horák Kočvara, Petrla, Mazour, Horák ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 32.85 397.00
3 Maleček, Nekuža, Dlouhý, Valach Maleček, Nekuža, Dlouhý, Valach ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 33.83 337.00
4 Velčev, Ščerbej, Tehlár, Nekache Velčev, Ščerbej, Tehlár, Nekache ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 7 34.36 307.00
5 Hochman, Viščor, Hložek, Balakin Hochman, Viščor, Hložek, Balakin ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 3 34.72 287.00
6 Koky, Kudrna, Mizera, Curran Koky, Kudrna, Mizera, Curran ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 35.67 237.00
7 Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 7 35.77 232.00
8 Hübel, Kubík, Kučera, Tesařík Hübel, Kubík, Kučera, Tesařík ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 36.04 219.00
9 Duchan, Sperát, Plšek, Teyschl Duchan, Sperát, Plšek, Teyschl Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 4 37.03 173.00
10 Vlasák, Malík, Hossein, Maňas Vlasák, Malík, Hossein, Maňas ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 2 37.11 170.00
11 Opletal, Michal, Větříček, Tran Opletal, Michal, Větříček, Tran ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 6 38.17 127.00
12 Ngyuen, Rejzek, Střelec, Vlček Ngyuen, Rejzek, Střelec, Vlček ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 2 39.81 71.00
13 Pitlach, Drahun, Palian, Šudák Pitlach, Drahun, Palian, Šudák Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 6 39.96 67.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Packowská, Pivoňková, Klementová, Keprtová Packowská, Pivoňková, Klementová, Keprtová ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 34.93 536.00
2 Vltavská, Burkoňová, Hubáčková, Stříbrská Vltavská, Burkoňová, Hubáčková, Stříbrská ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 35.07 527.00
3 Holešovská, Běhunčíková, Klíčová, Pavlicová Holešovská, Běhunčíková, Klíčová, Pavlicová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 3 35.73 486.00
4 Bukajová, Pevná, Matoušková, Žárská Bukajová, Pevná, Matoušková, Žárská ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 36.70 429.00
5 Pavlíková, Findeisová, Šátková, Genšiňaková Pavlíková, Findeisová, Šátková, Genšiňaková ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 37.13 405.00
6 Kavlíková, Pindryčová, Pozdníková, Zejdová Kavlíková, Pindryčová, Pozdníková, Zejdová ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 37.18 402.00
7 Říčánková, Pernicová, Slámová, Kočvárková Říčánková, Pernicová, Slámová, Kočvárková Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 7 39.17 298.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bočková, Curran, Švábenská, Schneiderová Bočková, Curran, Švábenská, Schneiderová ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 33.43 635.00
2 Válková, Párová, Juřinová, Rudolecká Válková, Párová, Juřinová, Rudolecká ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 34.78 545.00
3 Dušková, Čižmárová, Gejdošová, Langrová Dušková, Čižmárová, Gejdošová, Langrová Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 34.91 537.00
4 Brázdová, Janíková, Procházková, Nebojsová Brázdová, Janíková, Procházková, Nebojsová Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 35.92 475.00
5 Klimešová, Zouharová, Jirušková, Pham Klimešová, Zouharová, Jirušková, Pham ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 36.45 443.00
6 Brabcová, Trufkina, Maliňáková, Střelská Brabcová, Trufkina, Maliňáková, Střelská ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 4 37.10 406.00
7 Zezulová, Blahoudková, Křivská, Pastyříková Zezulová, Blahoudková, Křivská, Pastyříková ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 37.20 401.00
Češková, Pavlicová, Tauvinklová, Pejtová Češková, Pavlicová, Tauvinklová, Pejtová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 DQ 382.00
Poznámky:
DQ (5. dráha) dle pravidla TP 24.7 - předání kolíku mimo předávací území
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bočková, Curran, Švábenská, Schneiderová Bočková, Curran, Švábenská, Schneiderová ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 33.43 635.00
2 Válková, Párová, Juřinová, Rudolecká Válková, Párová, Juřinová, Rudolecká ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 34.78 545.00
3 Dušková, Čižmárová, Gejdošová, Langrová Dušková, Čižmárová, Gejdošová, Langrová Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 34.91 537.00
4 Packowská, Pivoňková, Klementová, Keprtová Packowská, Pivoňková, Klementová, Keprtová ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 34.93 536.00
5 Vltavská, Burkoňová, Hubáčková, Stříbrská Vltavská, Burkoňová, Hubáčková, Stříbrská ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 35.07 527.00
6 Holešovská, Běhunčíková, Klíčová, Pavlicová Holešovská, Běhunčíková, Klíčová, Pavlicová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 3 35.73 486.00
7 Brázdová, Janíková, Procházková, Nebojsová Brázdová, Janíková, Procházková, Nebojsová Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 35.92 475.00
8 Klimešová, Zouharová, Jirušková, Pham Klimešová, Zouharová, Jirušková, Pham ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 6 36.45 443.00
9 Bukajová, Pevná, Matoušková, Žárská Bukajová, Pevná, Matoušková, Žárská ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 36.70 429.00
10 Brabcová, Trufkina, Maliňáková, Střelská Brabcová, Trufkina, Maliňáková, Střelská ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 4 37.10 406.00
11 Pavlíková, Findeisová, Šátková, Genšiňaková Pavlíková, Findeisová, Šátková, Genšiňaková ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 6 37.13 405.00
12 Kavlíková, Pindryčová, Pozdníková, Zejdová Kavlíková, Pindryčová, Pozdníková, Zejdová ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 5 37.18 402.00
13 Zezulová, Blahoudková, Křivská, Pastyříková Zezulová, Blahoudková, Křivská, Pastyříková ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 37.20 401.00
14 Říčánková, Pernicová, Slámová, Kočvárková Říčánková, Pernicová, Slámová, Kočvárková Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 7 39.17 298.00
Češková, Pavlicová, Tauvinklová, Pejtová Češková, Pavlicová, Tauvinklová, Pejtová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 5 DQ 382.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jestříbková, Fialová, Jančíová, Appelová Jestříbková, Fialová, Jančíová, Appelová ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 2 35.42 505.00
2 Matuszková, Bartošová, Trávníčková, Keberlová Matuszková, Bartošová, Trávníčková, Keberlová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 35.75 485.00
3 Červinková, Neumannová, Forstová, Blažková Červinková, Neumannová, Forstová, Blažková ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 37.66 375.00
4 Hnilicová, Skotáková, Lapčíková, Havlišová Hnilicová, Skotáková, Lapčíková, Havlišová ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 38.17 348.00
5 Forettová, Blahová, Vavřinová, Jedličková Forettová, Blahová, Vavřinová, Jedličková Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 3 39.19 297.00
6 Vu, Havlišová, Ostřížková, Háková Vu, Havlišová, Ostřížková, Háková ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 40.64 230.00
7 Zemanová, Fusková, Kyseláková, Lorencová Zemanová, Fusková, Kyseláková, Lorencová Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 8 43.01 137.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šedá, Kejíková, Dyachuk, Krsková Šedá, Kejíková, Dyachuk, Krsková ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 34.29 577.00
2 Demian, Kaderková, Bohmerová, Kubánková Demian, Kaderková, Bohmerová, Kubánková ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 36.48 442.00
3 Zaťko, Ženatá, Schneiderová, Hortová Zaťko, Ženatá, Schneiderová, Hortová ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 8 37.50 384.00
4 Škrobánková, Vávrová, Těšlíková, Gajdová Škrobánková, Vávrová, Těšlíková, Gajdová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 7 37.64 376.00
5 Kovaříková, Uhrová, Dušáková, Tichá Kovaříková, Uhrová, Dušáková, Tichá ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 3 37.78 369.00
6 Peňová, Libosvárová, Veselá, Pouchlá Peňová, Libosvárová, Veselá, Pouchlá ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 38.77 318.00
7 Otypková, Maláčová, Konopková, Hvězdová Otypková, Maláčová, Konopková, Hvězdová ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 5 40.15 252.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šedá, Kejíková, Dyachuk, Krsková Šedá, Kejíková, Dyachuk, Krsková ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 34.29 577.00
2 Jestříbková, Fialová, Jančíová, Appelová Jestříbková, Fialová, Jančíová, Appelová ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 2 35.42 505.00
3 Matuszková, Bartošová, Trávníčková, Keberlová Matuszková, Bartošová, Trávníčková, Keberlová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 6 35.75 485.00
4 Demian, Kaderková, Bohmerová, Kubánková Demian, Kaderková, Bohmerová, Kubánková ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 36.48 442.00
5 Zaťko, Ženatá, Schneiderová, Hortová Zaťko, Ženatá, Schneiderová, Hortová ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 8 37.50 384.00
6 Škrobánková, Vávrová, Těšlíková, Gajdová Škrobánková, Vávrová, Těšlíková, Gajdová ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... 7 37.64 376.00
7 Červinková, Neumannová, Forstová, Blažková Červinková, Neumannová, Forstová, Blažková ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno 4 37.66 375.00
8 Kovaříková, Uhrová, Dušáková, Tichá Kovaříková, Uhrová, Dušáková, Tichá ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 3 37.78 369.00
9 Hnilicová, Skotáková, Lapčíková, Havlišová Hnilicová, Skotáková, Lapčíková, Havlišová ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 5 38.17 348.00
10 Peňová, Libosvárová, Veselá, Pouchlá Peňová, Libosvárová, Veselá, Pouchlá ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 38.77 318.00
11 Forettová, Blahová, Vavřinová, Jedličková Forettová, Blahová, Vavřinová, Jedličková Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 3 39.19 297.00
12 Otypková, Maláčová, Konopková, Hvězdová Otypková, Maláčová, Konopková, Hvězdová ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 5 40.15 252.00
13 Vu, Havlišová, Ostřížková, Háková Vu, Havlišová, Ostřížková, Háková ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. 7 40.64 230.00
14 Zemanová, Fusková, Kyseláková, Lorencová Zemanová, Fusková, Kyseláková, Lorencová Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 8 43.01 137.00

skok vysoký - Žáci

(pá, 5.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 PB 1.78 - - - - - - o o - o - o - o xo xxx 610.00
2 Tobiáš KubalecTobiáš Kubalec
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 1.58 - - - - - - - o o o xxx 449.00
3 Daniel KolářDaniel Kolář
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
07 PB 1.54 - - o o xxo o o o o xxx 419.00
4 Filip AndresFilip Andres
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
07 PB 1.54 - - o o o o o xxo xo - 419.00
5 Radek BurkoňRadek Burkoň
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 1.54 - - - o o xo o o xxo xxx 419.00
6 Marek KunovskýMarek Kunovský
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 1.50 - - o xo o o o o xxx 389.00
7 Richard DunárRichard Dunár
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 1.50 o o - o o xo xo o xxx 389.00
8 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 PB 1.50 - - - o o o o xo xxx 389.00
9= Samuel GregorSamuel Gregor
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
08 PB 1.46 - - o o o o o xxx 360.00
9= Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 1.46 - - - o o o o xxx 360.00
11 Jakob KjellshogJakob Kjellshog
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
07 PB 1.46 - - o o o o xxo x 360.00
12= Dominik LajšnerDominik Lajšner
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 1.42 - - - o o o xxx 331.00
12= Andrej DunajAndrej Dunaj
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 PB 1.42 - - o o o o xxx 331.00
14= Matěj KopřivaMatěj Kopřiva
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
08 PB 1.42 - - o o xxo o xx 331.00
14= Václav ZahradníkVáclav Zahradník
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
07 PB 1.42 - - - xo xo o xxx 331.00
16 Shuaib NekacheShuaib Nekache
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 1.42 - - - xo o xxo xxx 331.00
17= Ondřej RutaOndřej Ruta
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 1.38 - - o o o xxx 303.00
17= Patrik KmentPatrik Kment
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 1.38 - - - o o xxx 303.00
17= Sebastian AniolSebastian Aniol
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
20 David LukešDavid Lukeš
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
08 PB 1.34 - - xxo xo xxx 276.00
Miroslav KoukalMiroslav Koukal
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 DNS
Jaromír TesaříkJaromír Tesařík
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 NM - - - xxx
Nikolas NováčekNikolas Nováček
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
07 NM - - - xxx
Filip UnzeitlichFilip Unzeitlich
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 NM xxx
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 Matěj TehlárMatěj Tehlár
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 1.50 o o o o o o o o o o xxx 389.00
2 Nikolas HložekNikolas Hložek
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
09 PB 1.50 o o o o o o o xxo o xxo xxx 389.00
3 Jan BrožekJan Brožek
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 1.46 o o o o o o o o o xxx 360.00
4 Pavel ŠčerbejPavel Ščerbej
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 1.46 o o o o o o o o xo xxx 360.00
5 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 1.46 o o o o o o o xo xxo x 360.00
6 Matyáš MazourMatyáš Mazour
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
09 PB 1.42 o o o o o o xo o xxx 331.00
7 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 1.42 o o xo xo o o o o xxx 331.00
8 Samuel StolařSamuel Stolař
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 1.38 o o o xo o xo o xxx 303.00
9 Alex KokyAlex Koky
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
09 PB 1.38 o o o o xo xo xo xxx 303.00
10 Antonín KočvaraAntonín Kočvara
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
11 PB 1.34 o o o xo xo xxo xxx 276.00
11 Josef DuchanJosef Duchan
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
10 PB 1.34 o o xxo o xxo xxo xxx 276.00
12 Lukáš VlasákLukáš Vlasák
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
10 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
13 Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 1.30 o o xo o o xxx 250.00
14 Pavel ValachPavel Valach
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
09 PB 1.30 xo xo o o xxo x 250.00
15 Matyáš PávekMatyáš Pávek
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
10 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
16 Erik AmbrožErik Ambrož
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
10 PB 1.26 xxo x xo xo xxx 225.00
17 Artem DrahunArtem Drahun
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
09 PB 1.22 xo o o xxx 200.00
18 Tomáš KubíkTomáš Kubík
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 PB 1.18 o xo xxx 176.00
19 Jan SúkupJan Súkup
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 1.14 o xxx 153.00
Thai Son(Robin) NgyuenThai Son(Robin) Ngyuen
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 DNS
Vojtěch MalíkVojtěch Malík
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
11 NM xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 5.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Viktorie BočkováViktorie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 1.42 o o - o o o o xo xxx 534.00
2 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 1.42 - - - o o xo o xo xxx 534.00
3 Petra StřelskáPetra Střelská
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
08 PB 1.38 - - o o xxo xo xxo xx 491.00
4 Judita VálkováJudita Válková
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
5 Eliška PivoňkováEliška Pivoňková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 1.34 o o xo o o o xxx 449.00
6 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 1.34 o o o o o xo xxx 449.00
7 Karolína BěhunčíkováKarolína Běhunčíková
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 1.34 o o o xo xo xxo xxx 449.00
8 Barbora KlementováBarbora Klementová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
9 Barbora HolešovskáBarbora Holešovská
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 1.30 o o o o xo xxx 409.00
10 Alena BrázdováAlena Brázdová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 1.30 o o xo xo xxo xxx 409.00
11 Květa JiruškováKvěta Jirušková
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
12= Laura VltavskáLaura Vltavská
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
07 PB 1.26 o xo o o xxx 369.00
12= Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
09 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
12= Zuzana BurkoňováZuzana Burkoňová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
15 Simona ČeškováSimona Češková
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 1.26 xo o xo xo xxx 369.00
16 Amálie MaliňákováAmálie Maliňáková
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 1.26 xo o xxo xo x 369.00
17 Sára ZezulováSára Zezulová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 1.26 o xxo o xxo xxx 369.00
18 Izabela ŽárskáIzabela Žárská
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
09 PB 1.22 o o o xxx 331.00
19 René PavlíkováRené Pavlíková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 PB 1.22 o o xxo xxx 331.00
20 Kristýna KavlíkováKristýna Kavlíková
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 1.14 o xxx 257.00
Apolena VlkováApolena Vlková
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
07 NM xxx
Gabriela PárováGabriela Párová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,36 1,42 1,46 Body
1 Natálie HortováNatálie Hortová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
10 PB 1.34 o o o o xo o o o xxx 449.00
2 Elen UhrováElen Uhrová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
09 PB 1.26 o o o xo o o xxx 369.00
3 Isabela PeňováIsabela Peňová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 1.26 o o xo xo o xxo xxx 369.00
4= Laura MatuszkováLaura Matuszková
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
11 PB 1.22 o xo o xo xo xxx 331.00
4= Veronika NeumannováVeronika Neumannová
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
09 PB 1.22 o xxo o o xo xx 331.00
6 Sabina AppelováSabina Appelová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
10 PB 1.18 o xo o o xxx 293.00
7 Kateřina VeseláKateřina Veselá
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 1.18 o xo xo o xxx 293.00
8 Eliška ŠkrobánkováEliška Škrobánková
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 1.14 o o o xxx 257.00
9 Zuzana TrávníčkováZuzana Trávníčková
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 1.14 xo xxo o xxx 257.00
10= Vanesa KejíkováVanesa Kejíková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
09 PB 1.14 o xo xo xxx 257.00
10= Nela OtypkováNela Otypková
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
10 PB 1.14 xo o xo xxx 257.00
10= Ella ŠedáElla Šedá
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
09 PB 1.14 o xo xo xxx 257.00
13 Michaela LibosvárováMichaela Libosvárová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 1.14 xxo xo xo xx 257.00
14= Ellen LorencováEllen Lorencová
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
21 PB 1.10 o o xxx 222.00
14= Linda KovaříkováLinda Kovaříková
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
09 PB 1.10 o o xxx 222.00
16= Adéla MaláčováAdéla Maláčová
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
10 PB 1.06 o xxx 188.00
16= Michaela BlahováMichaela Blahová
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
11 PB 1.06 o xxx 188.00
16= Viktorie HnilicováViktorie Hnilicová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
10 PB 1.06 o xxx 188.00
19 Natálie PitruchováNatálie Pitruchová
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
11 PB 1.06 xo xxx 188.00
Nelly HákováNelly Háková
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
11 DNS
Natálie KopřivováNatálie Kopřivová
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
11 NM xxx
Simona SkotákováSimona Skotáková
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
11 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 PB 5.19 419.00
2 Marek SmejkalMarek Smejkal
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 5.14 409.00
3 Lukáš PevnýLukáš Pevný
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
07 PB 5.01 384.00
4 Lubor KvačekLubor Kvaček
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 4.94 371.00
5 Ondřej ProtivanskýOndřej Protivanský
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 4.90 363.00
6 Tomáš BumbálekTomáš Bumbálek
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
07 PB 4.76 337.00
7 Jan SemelaJan Semela
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
08 PB 4.72 330.00
8 Jakub TesařJakub Tesař
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 4.71 328.00
9 Filip MulíčekFilip Mulíček
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 4.70 326.00
10 Jakub ObrJakub Obr
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 4.67 321.00
11 Adam VeselýAdam Veselý
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 4.62 312.00
12 Lukáš SlaninaLukáš Slanina
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 4.54 297.00
13 Josef KučeraJosef Kučera
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 PB 4.53 295.00
14 Denis MusilDenis Musil
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 4.50 290.00
15 Marian KuvikMarian Kuvik
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 4.46 283.00
16= Marek KunovskýMarek Kunovský
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 4.30 255.00
16= Filip NguyenFilip Nguyen
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 4.30 255.00
18 Oleksandr AndriyenkoOleksandr Andriyenko
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 4.29 254.00
19 Mikuláš NěmečekMikuláš Němeček
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 4.28 252.00
20 Aleš VavřinaAleš Vavřina
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
07 PB 4.26 249.00
21 Sebastian AniolSebastian Aniol
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 4.12 225.00
22 Lukáš PelikánLukáš Pelikán
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
07 PB 3.75 167.00
23 Filip DrechslerFilip Drechsler
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
07 PB 3.05 72.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BrožekJan Brožek
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 4.51 292.00
2 David DlouhýDavid Dlouhý
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
10 PB 4.42 276.00
3 Alex VelčevAlex Velčev
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 4.32 259.00
4 Adam TkanýAdam Tkaný
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 4.30 255.00
5 Samuel VichrSamuel Vichr
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 4.28 252.00
6 Marek HübelMarek Hübel
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
10 PB 4.26 249.00
7 Štěpán MalečekŠtěpán Maleček
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
09 PB 4.14 229.00
8 Tomáš MizeraTomáš Mizera
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
10 PB 4.13 227.00
9 Tomáš KubíkTomáš Kubík
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 PB 4.01 207.00
10 Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 3.99 204.00
11 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 3.96 199.00
12 Adam CurranAdam Curran
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
11 PB 3.93 195.00
13 Matěj TehlárMatěj Tehlár
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 3.82 177.00
14 David VaníčekDavid Vaníček
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 3.75 167.00
15 Viktor PetrlaViktor Petrla
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
10 PB 3.73 164.00
16= Bartoloměj PitlachBartoloměj Pitlach
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
10 PB 3.72 162.00
16= Jiří SovadinaJiří Sovadina
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 3.72 162.00
18 Erik PalianErik Palian
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
09 PB 3.69 158.00
19 Jaffar HosseinJaffar Hossein
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
10 PB 3.63 149.00
20 Vít ŘihákVít Řihák
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
11 PB 3.32 106.00
21 Son Le BdoSon Le Bdo
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 2.78 42.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 4.19 4.19 4.19 352.00
2 Anna MíčováAnna Míčová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 4.11 4.11 4.11 333.00
3 Adriana PatlokováAdriana Patloková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 4.05 4.05 4.05 319.00
4 Amálie MaliňákováAmálie Maliňáková
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 4.03 4.03 4.03 315.00
5 Klára KlíčováKlára Klíčová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
08 PB 3.94 3.94 3.94 294.00
6= Karin SchneiderováKarin Schneiderová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 3.84 3.84 3.84 272.00
6= Adriana PejtováAdriana Pejtová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 3.84 3.84 3.84 272.00
8= Aneta StříbrskáAneta Stříbrská
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 3.78 3.78 3.78 259.00
8= Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 3.78 3.78 3.78 259.00
10 Kristýna PevnáKristýna Pevná
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
07 PB 3.73 3.73 3.73 248.00
11 Matylda PavlicováMatylda Pavlicová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 3.69 3.69 3.69 239.00
12 Nela RudoleckáNela Rudolecká
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 3.60 3.60 3.60 220.00
13 Aneta JuřinováAneta Juřinová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 3.53 3.53 3.53 206.00
14 Viola BlahoudkováViola Blahoudková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 3.47 3.47 3.47 194.00
15 Denisa GenšiňakováDenisa Genšiňaková
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
09 PB 3.46 3.46 3.46 192.00
16 Ema ŘihákováEma Řiháková
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 3.38 3.38 3.38 176.00
17 Vanesa MocováVanesa Mocová
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 3.34 3.34 3.34 168.00
18 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 3.27 3.27 3.27 155.00
19 Ema KeprtováEma Keprtová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 3.23 3.23 3.23 148.00
20 Kristýna SlámováKristýna Slámová
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
09 PB 3.22 3.22 3.22 146.00
21 Emma KočvárkováEmma Kočvárková
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
09 PB 2.84 2.84 2.84 81.00
22 Linda ZouharováLinda Zouharová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 2.52 2.52 2.52 36.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KrskováBarbora Krsková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
10 PB 4.60 454.00
2 Veronika KubánkováVeronika Kubánková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
11 PB 3.90 285.00
3 Sára SchneiderováSára Schneiderová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
11 PB 3.88 281.00
4 Ellen VávrováEllen Vávrová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 3.86 276.00
5 Karolína DyachukKarolína Dyachuk
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
10 PB 3.77 257.00
6 Eva JestříbkováEva Jestříbková
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
10 PB 3.75 252.00
7 Klára BartošováKlára Bartošová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 3.64 229.00
8 Berenika TicháBerenika Tichá
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
10 PB 3.60 220.00
9 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
10 PB 3.59 218.00
10 Isabela PeňováIsabela Peňová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 3.56 212.00
11= Zuzana TrávníčkováZuzana Trávníčková
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 3.50 200.00
11= Ela JančíováEla Jančíová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
10 PB 3.50 200.00
13 Klára HavlišováKlára Havlišová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
11 PB 3.42 184.00
14 Nikol ForstováNikol Forstová
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
11 PB 3.38 176.00
15 Barbora OstřížkováBarbora Ostřížková
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 PB 3.32 165.00
16 Veronika KuriálováVeronika Kuriálová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 3.19 140.00
17 Barbora GajdošováBarbora Gajdošová
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
10 PB 3.18 139.00
18 Viktorie HnilicováViktorie Hnilicová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
10 PB 2.89 89.00
19 Adéla KyselákováAdéla Kyseláková
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
10 PB 2.84 81.00
20 Adéla FuskováAdéla Fusková
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
10 PB 2.75 67.00
Eva BrabcováEva Brabcová
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 NM
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 5.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 09.20 - 477.00
2 Barbora KlementováBarbora Klementová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 09.05 - 467.00
3 Julie BukajováJulie Bukajová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 08.50 - 432.00
4 Julie TauvinklováJulie Tauvinklová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 08.41 - 426.00
5 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 08.20 - 412.00
6 Viktorie BočkováViktorie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 PB 08.09 - 405.00
7 Zina JaníkováZina Janíková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 PB 07.88 - 392.00
8 Viola BlahoudkováViola Blahoudková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 07.76 - 384.00
9 Judita VálkováJudita Válková
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 PB 07.75 - 383.00
10 Karolína KlimešováKarolína Klimešová
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 07.74 - 383.00
MS Gabriela KoláčnáGabriela Koláčná
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 07.56 -
12 Adéla PavlicováAdéla Pavlicová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 07.10 - 341.00
13 Lucie MatouškováLucie Matoušková
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 06.93 - 331.00
14 Kateřina PozdníkováKateřina Pozdníková
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 PB 06.89 - 328.00
15 Anna MíčováAnna Míčová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 06.81 - 323.00
16 Amálie KřivskáAmálie Křivská
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 PB 06.80 - 322.00
17 Natálie PhamNatálie Pham
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 05.94 - 267.00
18 Žofie PernicováŽofie Pernicová
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
08 PB 05.80 - 259.00
19 Vanesa MocováVanesa Mocová
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 05.59 - 245.00
Luciana SvítilováLuciana Svítilová
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 DNS
Dariia TrufkinaDariia Trufkina
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 NM -
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 5.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KmentPatrik Kment
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 11.73 - 590.00
2 Šimon DlouhýŠimon Dlouhý
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
07 PB 11.72 - 589.00
3 Andrej DunajAndrej Dunaj
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 PB 10.58 - 521.00
4 Matěj KopřivaMatěj Kopřiva
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
08 PB 10.51 - 516.00
5 Samuel KellnerSamuel Kellner
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
07 PB 10.37 - 508.00
6 Tobiáš KubalecTobiáš Kubalec
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 10.19 - 497.00
7 Samuel GregorSamuel Gregor
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
08 PB 09.99 - 485.00
8 Fabian NěmecFabian Němec
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
07 PB 09.95 - 483.00
9 Martin DobčákMartin Dobčák
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
08 PB 09.77 - 472.00
10 Tomáš PoloučekTomáš Polouček
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 09.69 - 467.00
11 Nikolas NováčekNikolas Nováček
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
07 PB 09.57 - 460.00
12 Richard PoláčekRichard Poláček
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
08 PB 09.50 - 456.00
13 Marek HalasMarek Halas
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
08 PB 09.42 - 451.00
14 Daniel KolářDaniel Kolář
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
07 PB 09.38 - 448.00
15 Patrik MaňasPatrik Maňas
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 09.10 - 432.00
16 Adam VeselýAdam Veselý
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 08.98 - 425.00
17 Jakob KjellshogJakob Kjellshog
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
07 PB 08.85 - 417.00
18 Richard DunárRichard Dunár
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 08.82 - 415.00
19 Daniel ProkopDaniel Prokop
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
07 PB 08.62 - 403.00
20 Lukáš SlaninaLukáš Slanina
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 PB 08.52 - 397.00
21 Jaromír TesaříkJaromír Tesařík
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
08 PB 08.38 - 389.00
22 Josef ŠvejdaJosef Švejda
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
08 PB 07.49 - 336.00
23 Šimon SperátŠimon Sperát
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
07 PB 07.23 - 321.00
Viktor DaněkViktor Daněk
ZŠ Veverská BítýškaZŠ Veverská Bítýška
08 DNS
Oleksandr AndriyenkoOleksandr Andriyenko
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
08 DNS
Celkem 25 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš PevnýLukáš Pevný 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 1419
2 Shuaib NekacheShuaib Nekache 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 1416
3 Samuel GregorSamuel Gregor 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 1286
4 Matěj KopřivaMatěj Kopřiva 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 1278
5 Richard DunárRichard Dunár 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 1189
6 Martin DobčákMartin Dobčák 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 1170
7 Luu Quang Huy (Tony)Luu Quang Huy (Tony) 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 1113
8 Šimon DlouhýŠimon Dlouhý 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 1112
9 Lukáš AubrechtLukáš Aubrecht 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 1051
10 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 1029
11 Fabian NěmecFabian Němec 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 1014
12 Tobiáš KubalecTobiáš Kubalec 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0946
13 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0923
14 Daniel KolářDaniel Kolář 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0867
15 Václav ZahradníkVáclav Zahradník 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0860
16 Filip AndresFilip Andres 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0845
17 Marek SmejkalMarek Smejkal 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0832
18 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0804
19 Marian KuvikMarian Kuvik 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0781
20 Ondřej ProtivanskýOndřej Protivanský 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0755
21 Martin TahalMartin Tahal 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0748
22 Adam VeselýAdam Veselý 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0737
23 Dominik LajšnerDominik Lajšner 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0732
24 Jan SemelaJan Semela 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0720
25 Denis MusilDenis Musil 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0718
26 Aleš VavřinaAleš Vavřina 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0662
27 Matteo La CarbonaraMatteo La Carbonara 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0656
28 David LukešDavid Lukeš 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0607
29 Patrik KmentPatrik Kment 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0590
30 Daniel ProkopDaniel Prokop 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0546
31 Josef KučeraJosef Kučera 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0545
32 Miroslav KoukalMiroslav Koukal 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0528
33 Filip NguyenFilip Nguyen 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0526
34 Andrej DunajAndrej Dunaj 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0521
35 František SchneiderFrantišek Schneider 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0514
36 Samuel KellnerSamuel Kellner 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0508
37 Ondřej RutaOndřej Ruta 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0504
38 Tomáš PoloučekTomáš Polouček 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0467
39 Nikolas NováčekNikolas Nováček 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0460
40 Marek HalasMarek Halas 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0451
41 Jan UlrichJan Ulrich 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0449
42 Patrik MaňasPatrik Maňas 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0432
43 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0419
44 Jakob KjellshogJakob Kjellshog 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0417
45 Marek KunovskýMarek Kunovský 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0389
46 Štěpán ChaloupkaŠtěpán Chaloupka 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0380
47 Lubor KvačekLubor Kvaček 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0371
48 Alexander KrálAlexander Král 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0364
49 Michal HartlMichal Hartl 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0362
50 Dominik PilátDominik Pilát 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0346
51 Tomáš BumbálekTomáš Bumbálek 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0337
52 Jakub TesařJakub Tesař 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0328
53 Filip MulíčekFilip Mulíček 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0326
54= Jakub ObrJakub Obr 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0321
54= Šimon SperátŠimon Sperát 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0321
56 Lukáš SlaninaLukáš Slanina 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0297
57 Radim LevRadim Lev 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0279
58 Jakub ZetíkJakub Zetík 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0274
59 Oleksandr AndriyenkoOleksandr Andriyenko 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0254
60 Sebastian AniolSebastian Aniol 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0225
61 Filip DrechslerFilip Drechsler 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0072
62 Daniel LíškaDaniel Líška 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0000
63= Dominik NevídalDominik Nevídal 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0000
63= Lukáš PelikánLukáš Pelikán 07 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
63= Jaromír TesaříkJaromír Tesařík 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
63= Filip UnzeitlichFilip Unzeitlich 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0000
63= Richard PoláčekRichard Poláček 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0000
63= Josef ŠvejdaJosef Švejda 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0000
63= Jan FaltýnekJan Faltýnek 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0000
63= Mikuláš NěmečekMikuláš Němeček 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0000
63= Tomáš ReichmanTomáš Reichman 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0000
63= Patrik GajdaPatrik Gajda 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0000
63= Viktor DaněkViktor Daněk 08 ZŠ Veverská BítýškaZŠ Veverská Bítýška PB 0000
Celkem 73 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik HorákPatrik Horák 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 1041
2 Štěpán MalečekŠtěpán Maleček 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0971
3 Marek HübelMarek Hübel 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0909
4 Alex VelčevAlex Velčev 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0903
5 Josef DuchanJosef Duchan 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0808
6 Matyáš MazourMatyáš Mazour 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0767
7= Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0762
7= Nikolas HložekNikolas Hložek 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0762
9 Daniel HochmanDaniel Hochman 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0746
10 Adam TkanýAdam Tkaný 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0735
11 Pavel ŠčerbejPavel Ščerbej 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0731
12 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0682
13 Patrik ViščorPatrik Viščor 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0680
14 David DlouhýDavid Dlouhý 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0654
15 Jan BrožekJan Brožek 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0652
16 Antonín KočvaraAntonín Kočvara 11 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0636
17 Dominik KučeraDominik Kučera 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0611
18 Pavel ValachPavel Valach 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0590
19 Alex KokyAlex Koky 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0559
20 Samuel VichrSamuel Vichr 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0542
21 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0530
22 David NekužaDavid Nekuža 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0485
23 Ondřej MichalOndřej Michal 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0468
24 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0466
25 David VaníčekDavid Vaníček 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0453
26 Erik PalianErik Palian 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0447
27 Adam TesaříkAdam Tesařík 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0429
28 Matěj TehlárMatěj Tehlár 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0389
29 Oleksandr BalakinOleksandr Balakin 10 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0388
30 Tomáš KubíkTomáš Kubík 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0383
31 Lukáš StřelecLukáš Střelec 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0382
32 Jonáš SperátJonáš Sperát 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0357
33 David PokoraDavid Pokora 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0343
34 Josef RejzekJosef Rejzek 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0340
35 Kristián ValkoKristián Valko 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0315
36 Samuel StolařSamuel Stolař 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0303
37 Matouš KudrnaMatouš Kudrna 09 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0289
38 Robert BínaRobert Bína 11 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0233
39 Lukman NekacheLukman Nekache 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0229
40 Tomáš MizeraTomáš Mizera 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0227
41= Erik AmbrožErik Ambrož 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0225
41= Matyáš PávekMatyáš Pávek 10 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0225
43 Robin RosenbergRobin Rosenberg 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0223
44 Tomáš VlčekTomáš Vlček 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0204
45 Artem DrahunArtem Drahun 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0200
46 Adam CurranAdam Curran 11 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0195
47 Martin OpletalMartin Opletal 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0190
48 Filip TichýFilip Tichý 09 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0187
49 Jiří SovadinaJiří Sovadina 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0162
50 Bartoloměj PitlachBartoloměj Pitlach 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0162
51 Matyáš TeyschlMatyáš Teyschl 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0151
52 Marek KolomazníkMarek Kolomazník 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0149
53 Martin ŠudákMartin Šudák 11 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0131
54 Vít ŘihákVít Řihák 11 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0106
55 Antonín TranAntonín Tran 10 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0078
56 Martin PlšekMartin Plšek 10 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0044
57= Robin VětříčekRobin Větříček 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0000
57= Shuaib NekacheShuaib Nekache 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0000
57= Jan MaňasJan Maňas 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0000
60= Lukáš DvořákLukáš Dvořák 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0000
60= Michal PospíšilMichal Pospíšil 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
60= Son Le BdoSon Le Bdo 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0000
60= Jaffar HosseinJaffar Hossein 10 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0000
60= Vojtěch MalíkVojtěch Malík 11 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0000
60= Thai Son(Robin) NgyuenThai Son(Robin) Ngyuen 10 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0000
60= Jan SúkupJan Súkup 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
60= Viktor PetrlaViktor Petrla 10 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0000
Celkem 67 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš SperátJonáš Sperát
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
09 PB 55.76 357.00
2 Alex VelčevAlex Velčev
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 53.48 337.00
3 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
09 PB 53.22 335.00
4 Kristián ValkoKristián Valko
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 50.82 315.00
5 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 45.65 271.00
6 Alex KokyAlex Koky
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
09 PB 43.78 256.00
7 Ondřej MichalOndřej Michal
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 42.83 248.00
8 Antonín KočvaraAntonín Kočvara
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
11 PB 41.75 239.00
9 Robert BínaRobert Bína
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
11 PB 41.04 233.00
10 Patrik ViščorPatrik Viščor
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
10 PB 40.05 225.00
11 Robin RosenbergRobin Rosenberg
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
09 PB 39.89 223.00
12 Lukáš VlasákLukáš Vlasák
ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám.
10 PB 39.05 216.00
13 Michal PospíšilMichal Pospíšil
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 PB 38.81 214.00
14 Daniel HochmanDaniel Hochman
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
09 PB 36.48 195.00
15 Filip TichýFilip Tichý
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
09 PB 35.43 187.00
16 Vít ŘihákVít Řihák
ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno
11 PB 33.46 171.00
17 Marek KolomazníkMarek Kolomazník
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
10 PB 30.70 149.00
18 Martin ŠudákMartin Šudák
Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12
11 PB 28.49 131.00
19 Son Le BdoSon Le Bdo
ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23
09 PB 27.35 123.00
20 Josef RejzekJosef Rejzek
ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n...
10 PB 25.02 104.00
Celkem 20 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela PackowskáNela Packowská 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 1636
2 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 1574
3 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 1536
4 Barbora HolešovskáBarbora Holešovská 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 1433
5 Judita VálkováJudita Válková 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 1377
6 Sofie CurranSofie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 1210
7 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 1205
8 Petra StřelskáPetra Střelská 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 1150
9 Aneta DuškováAneta Dušková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 1053
10 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 1011
11 Karolína HubáčkováKarolína Hubáčková 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0927
12 Eliška PivoňkováEliška Pivoňková 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0914
13 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0876
14 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0864
15 Anna ČižmárováAnna Čižmárová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0861
16 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0850
17 Karolína KlimešováKarolína Klimešová 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0830
18 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0810
19 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 PB 0780
20 Anežka ŘíčánkováAnežka Říčánková 07 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0695
21 Amálie MaliňákováAmálie Maliňáková 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0684
22 Nela RudoleckáNela Rudolecká 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0669
23 Adriana PejtováAdriana Pejtová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0661
24 Klára KlíčováKlára Klíčová 08 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0655
25 Viola BlahoudkováViola Blahoudková 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0578
26 Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0465
27 Adina ProcházkováAdina Procházková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0460
28 Karolína BěhunčíkováKarolína Běhunčíková 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0449
29 Aneta JuřinováAneta Juřinová 08 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0444
30 Kristýna SlámováKristýna Slámová 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0435
31 Gabriela PárováGabriela Párová 09 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0435
32 Julie BukajováJulie Bukajová 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0432
33 Julie TauvinklováJulie Tauvinklová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0426
34 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0415
35 Alena BrázdováAlena Brázdová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0409
36 Kateřina BrabcováKateřina Brabcová 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0406
37 Beáta BalážováBeáta Balážová 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0397
38 Zina JaníkováZina Janíková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0392
39= Zuzana BurkoňováZuzana Burkoňová 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0369
39= Květa JiruškováKvěta Jirušková 07 ZŠ Přemyslovo nám.ZŠ Přemyslovo nám. PB 0369
41 Sára ZezulováSára Zezulová 08 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0342
42 Adéla PavlicováAdéla Pavlicová 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0341
43 Anna MíčováAnna Míčová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0333
44 Lucie MatouškováLucie Matoušková 08 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0331
45 Kateřina PozdníkováKateřina Pozdníková 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0328
46 Eliška WildováEliška Wildová 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0288
47 Žofie PernicováŽofie Pernicová 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0259
48 Kristýna KavlíkováKristýna Kavlíková 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0257
49 Milena ZapletalováMilena Zapletalová 08 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0256
50 Kristýna PevnáKristýna Pevná 07 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 PB 0248
51 Vanesa MocováVanesa Mocová 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0245
52 Veronika NovotnáVeronika Novotná 08 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0199
53 Denisa GenšiňakováDenisa Genšiňaková 09 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0192
54 Ema ŘihákováEma Řiháková 09 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0176
55 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0155
56 Simona ČeškováSimona Češková 07 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0129
57 Tereza PindryčováTereza Pindryčová 07 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0083
58 Emma KočvárkováEmma Kočvárková 09 Základní škola Hamry 12Základní škola Hamry 12 PB 0081
59 Natálie FindeisováNatálie Findeisová 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0057
60= Amálie KřivskáAmálie Křivská 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
60= Gabriela KoláčnáGabriela Koláčná 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, Brno PB 0000
60= Dariia TrufkinaDariia Trufkina 07 ZŠ, Brno, Mutěnická 23ZŠ, Brno, Mutěnická 23 PB 0000
60= Luciana SvítilováLuciana Svítilová 09 ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské nám. 2ZŠ a MŠ Brno Jihomoravské n... PB 0000
60= Zdeňka ŠátkováZdeňka Šátková 08 ZŠ Masarova, BrnoZŠ Masarova, B