Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - okres Praha-západ

Roztoky, stadion (11. 5. 2023)

60 m - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 07.5 637.00
1= Jakub ŠpačekJakub Špaček 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 07.5 637.00
3 Vojtěch RamešVojtěch Rameš 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 07.6 607.00
4 Kristián JegorovKristián Jegorov 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 07.7 577.00
5= Adam MilitkýAdam Militký 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 07.8 548.00
5= Daniel SumartaDaniel Sumarta 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 07.8 548.00
5= Samuel DivišSamuel Diviš 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 07.8 548.00
8= Jan BuianJan Buian 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 07.9 520.00
8= Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 07.9 520.00
8= Martin BudilMartin Budil 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 07.9 520.00
11= Viktor VokáčViktor Vokáč 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.0 492.00
11= Jan ŽákJan Žák 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 08.0 492.00
11= Jakub ŠejnohaJakub Šejnoha 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 08.0 492.00
11= Jakub HacklJakub Hackl 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 08.0 492.00
11= Adam ŠtastnýAdam Štastný 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 08.0 492.00
16= Garik Karenovyč JosypenkoGarik Karenovyč Josypenko 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 08.1 465.00
16= Jan KaiserJan Kaiser 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.1 465.00
16= Michal HangurbadžoMichal Hangurbadžo 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 08.1 465.00
16= Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 08.1 465.00
20= Jan KřenekJan Křenek 09 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 08.2 439.00
20= Václav MádlVáclav Mádl 08 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 08.2 439.00
20= Šimon KaprŠimon Kapr 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 08.2 439.00
23= Jakub PolanskýJakub Polanský 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 08.3 413.00
23= Pavel BábaPavel Bába 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 08.3 413.00
23= Daniel HryhaDaniel Hryha 07 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 08.3 413.00
23= Šimon BurianŠimon Burian 08 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 08.3 413.00
23= Daniel CrhaDaniel Crha 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 08.3 413.00
23= Jakub HošekJakub Hošek 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 08.3 413.00
29= Antonín BoháčAntonín Boháč 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 08.4 388.00
29= Tadeáš ŠtercTadeáš Šterc 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 08.4 388.00
29= Radek OndroušekRadek Ondroušek 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 08.4 388.00
29= Matyáš NovákMatyáš Novák 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.4 388.00
29= Ihor MandrykIhor Mandryk 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 08.4 388.00
29= Jan ObermajerJan Obermajer 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 08.4 388.00
29= David ŠeinerDavid Šeiner 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 08.4 388.00
36 Matěj KubaMatěj Kuba 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 08.5 364.00
37= Tomáš ČernochTomáš Černoch 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 08.8 295.00
37= Michael StryžakMichael Stryžak 09 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 08.8 295.00
39= Štěpán JanŠtěpán Jan 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 08.9 274.00
39= Lukáš MalátLukáš Malát 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 08.9 274.00
41 Matěj LukášMatěj Lukáš 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.0 253.00
42 Mikuláš HanzlíkMikuláš Hanzlík 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 09.1 233.00
43 Samuel MacákSamuel Macák 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 09.2 214.00
Milan ZevlMilan Zevl 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice DNF
Celkem 44 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 07.7 867.00
2= Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 07.8 836.00
2= Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 07.8 836.00
4 Diana JirkováDiana Jirková 09 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 07.9 806.00
5 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 08.2 718.00
6= Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.7 582.00
6= Monika ČížkováMonika Čížková 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.7 582.00
6= Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.7 582.00
6= Anna JelínkováAnna Jelínková 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 08.7 582.00
10= Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 08.9 531.00
10= Karolína TaliánKarolína Talián 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 08.9 531.00
12= Nikola KorečkováNikola Korečková 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 09.0 506.00
12= Anna Maria FoglarováAnna Maria Foglarová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 09.0 506.00
14= Nela PetlanováNela Petlanová 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.1 482.00
14= Tereza KopřivováTereza Kopřivová 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 09.1 482.00
14= Nora ObeidatováNora Obeidatová 09 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 09.1 482.00
14= Mariana PšeničkováMariana Pšeničková 09 Základní škola DavleZákladní škola Davle 09.1 482.00
14= Rebeca ChudáRebeca Chudá 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 09.1 482.00
19= Tereza KaletováTereza Kaletová 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 09.2 458.00
19= Natálie KabilkováNatálie Kabilková 09 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 09.2 458.00
19= Laura ChudáLaura Chudá 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 09.2 458.00
19= Simona SvobodováSimona Svobodová 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 09.2 458.00
23= Emily Anne GuthrieEmily Anne Guthrie 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 09.3 435.00
23= Kateřina BenešováKateřina Benešová 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 09.3 435.00
25= Natálie BelyušováNatálie Belyušová 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 09.5 391.00
25= Dominika KřížováDominika Křížová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 09.5 391.00
25= Lucie MrázkováLucie Mrázková 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 09.5 391.00
28= Holá DenisaHolá Denisa 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 09.6 369.00
28= Nela KaprováNela Kaprová 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 09.6 369.00
28= Kateřina KoubováKateřina Koubová 09 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 09.6 369.00
31= Julie SlezákováJulie Slezáková 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.7 348.00
31= Kristýna KratinováKristýna Kratinová 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 09.7 348.00
33= Lucia MajerováLucia Majerová 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 09.8 328.00
33= Karolína HroudováKarolína Hroudová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 09.8 328.00
33= Natálie ČuřínováNatálie Čuřínová 07 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 09.8 328.00
36= Lucie ŠichanováLucie Šichanová 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 09.9 308.00
36= Nela KarlíkováNela Karlíková 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 09.9 308.00
38= Emma HroudováEmma Hroudová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 10.0 289.00
38= Mariana KrálováMariana Králová 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 10.0 289.00
40= Lucie JungováLucie Jungová 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 10.1 270.00
40= Eliška LanghammerováEliška Langhammerová 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 10.1 270.00
42 Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 10.5 201.00
43= Nela HrdlovičováNela Hrdlovičová 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 10.6 185.00
43= Anna VrchovskáAnna Vrchovská 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 10.6 185.00
45 Kateřina MyškováKateřina Myšková 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 10.7 170.00
46 Elizabeth IlnickáElizabeth Ilnická 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 10.9 141.00
Celkem 46 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:32.3 664.00
2 Sofie AndresováSofie Andresová 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:40.4 568.00
3 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 2:48.8 476.00
4 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 2:51.2 451.00
5 Simona KrausováSimona Krausová 07 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 2:51.3 450.00
6 Nelly FichtnerováNelly Fichtnerová 09 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2:52.5 438.00
7 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:53.1 432.00
8 Daniela CajthamlováDaniela Cajthamlová 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 2:53.4 429.00
9= Nela FoltýnováNela Foltýnová 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 2:53.7 426.00
9= Barbora BaumgartnerováBarbora Baumgartnerová 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 2:53.7 426.00
11 Alžběta CíglerováAlžběta Cíglerová 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:55.9 404.00
12 Adéla ŽirovnickáAdéla Žirovnická 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:58.4 380.00
13 Nikol EliášováNikol Eliášová 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:59.1 374.00
14 Linda KašparováLinda Kašparová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 2:59.6 369.00
15 Zuzana VocetkováZuzana Vocetková 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 2:59.9 366.00
16 Monika ČížkováMonika Čížková 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 3:00.6 360.00
17 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 3:05.9 312.00
18 Berenika ČechováBerenika Čechová 10 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 3:06.2 310.00
19 Eliška NácovskáEliška Nácovská 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 3:06.7 305.00
20 Tereza GrancováTereza Grancová 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 3:07.5 299.00
21 Klára KuncováKlára Kuncová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 3:07.7 297.00
22 Evelína JanouškováEvelína Janoušková 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 3:09.7 280.00
23 Izabela ValtrováIzabela Valtrová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3:09.9 279.00
24 Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 3:11.9 263.00
25 Kristýna KratinováKristýna Kratinová 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 3:13.5 250.00
26 Lucie ŠírkováLucie Šírková 09 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 3:14.6 241.00
27 Ema HorskáEma Horská 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 3:15.7 233.00
28 Kateřina ČmelíkováKateřina Čmelíková 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 3:16.5 227.00
29 Anna BernáškováAnna Bernášková 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 3:17.2 222.00
30 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 3:22.5 184.00
31 Eliška KubesováEliška Kubesová 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 3:29.1 142.00
32 Emma HroudováEmma Hroudová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 3:29.3 141.00
33 Sára VolfováSára Volfová 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 3:29.8 138.00
34 Barbora ŠefránkováBarbora Šefránková 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 3:34.6 111.00
35= Hana ZděnkováHana Zděnková 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 3:42.3 74.00
35= Čermáková EmmaČermáková Emma 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 3:42.3 74.00
37 Marie KvasilováMarie Kvasilová 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 3:47.1 54.00
Vanessa ArnoldVanessa Arnold 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... DNF
Karolína HroudováKarolína Hroudová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... DNF
Karlíková NelaKarlíková Nela 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany DNF
Celkem 40 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam ČadaAdam Čada 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 4:41.5 671.00
2 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 4:49.1 624.00
3 Jakub ChyškaJakub Chyška 09 Základní škola DavleZákladní škola Davle 4:51.8 608.00
4 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 4:52.6 603.00
5 Lukáš MalíkLukáš Malík 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 4:54.3 593.00
6 Denis HackerDenis Hacker 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 4:54.9 589.00
7 Daniel CrhaDaniel Crha 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 4:57.4 575.00
8 Dominik IngrDominik Ingr 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 4:59.2 564.00
9 Daniel SumartaDaniel Sumarta 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 5:00.0 560.00
10 Hubert KořínekHubert Kořínek 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5:03.3 541.00
11 Daniel HryhaDaniel Hryha 07 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 5:08.3 513.00
12 Ondřej PacnerOndřej Pacner 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:08.4 512.00
13 Dominik MalýDominik Malý 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:10.3 502.00
14 Jan KřenekJan Křenek 09 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 5:10.9 499.00
15 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 5:16.2 470.00
16 Tomáš KábrtTomáš Kábrt 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 5:19.9 451.00
17= Maksym KarpenkoMaksym Karpenko 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5:20.1 450.00
17= Matěj KubaMatěj Kuba 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 5:20.1 450.00
19 David ŠedaDavid Šeda 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:21.8 441.00
20 Vojtěch VálekVojtěch Válek 09 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 5:22.7 436.00
21 Antonín BočekAntonín Boček 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:25.7 421.00
22 Radek OndroušekRadek Ondroušek 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 5:26.6 416.00
23 Jakub SoukupJakub Soukup 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:26.8 415.00
24 Jan ZáhoraJan Záhora 09 Základní škola DavleZákladní škola Davle 5:29.9 400.00
25 Adam ŠtastnýAdam Štastný 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:30.6 396.00
26 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 5:32.8 386.00
27 Lukáš JarošLukáš Jaroš 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5:35.8 371.00
28 František TlustýFrantišek Tlustý 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 5:36.3 369.00
29 Václav MádlVáclav Mádl 08 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 5:37.7 362.00
30 Filip ArvaiFilip Arvai 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 5:40.4 350.00
31 Vojtěch KlápaVojtěch Klápa 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 5:40.6 349.00
MS Jan HlávkaJan Hlávka 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 5:54.5
33 David KličkaDavid Klička 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 5:56.2 280.00
34 Jaromír ŠvábJaromír Šváb 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 6:07.4 235.00
35 Lukáš MalátLukáš Malát 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 6:09.6 226.00
36 Matyáš VojtíšekMatyáš Vojtíšek 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 6:11.0 221.00
37 Jakub KlápaJakub Klápa 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 6:13.7 211.00
38 Daniel RohanDaniel Rohan 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 6:16.7 200.00
39 Filip TvarohFilip Tvaroh 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 6:18.4 194.00
40 Lubor SodomkaLubor Sodomka 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 6:26.7 166.00
41 Lukáš KrahulecLukáš Krahulec 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 6:53.6 88.00
Matyáš NovákMatyáš Novák 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice DNF
Válek RadimVálek Radim 05 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany DNF
Celkem 43 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Diviš Diviš Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... NM
1 Malík, Zeman, Ingr, Blaženín Malík, Zeman, Ingr, Blaženín ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 30.1 569.00
2= Fedoranyč, Šlajsna, Rameš, Vojtek Fedoranyč, Šlajsna, Rameš, Vojtek Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 30.2 562.00
2= Brych, Kábrt, Mádl, Špaček Brych, Kábrt, Mádl, Špaček ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 30.2 562.00
4 Sumarta, Chyška, Karel, Ježdík Sumarta, Chyška, Karel, Ježdík Základní škola DavleZákladní škola Davle 30.6 533.00
5= Militký, Žák, Polanský, Ajib Militký, Žák, Polanský, Ajib ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 30.8 519.00
5= Karpenko, Josypenko, Bába, Kořínek Karpenko, Josypenko, Bába, Kořínek ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 30.8 519.00
7 Zevl, Šejnoha, Soukup, Crha Zevl, Šejnoha, Soukup, Crha ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 31.0 504.00
8 Zrna, Vokáč, Kaiser, Hlavička Zrna, Vokáč, Kaiser, Hlavička ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 31.5 470.00
9 Novák, Janda, Vaněk, Holeček Novák, Janda, Vaněk, Holeček ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 31.8 450.00
10 Arvai, Burian, Malát, Hanč Arvai, Burian, Malát, Hanč ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 32.0 436.00
11 Jegorov, Bartusek, Hrdlička, Hryha Jegorov, Bartusek, Hrdlička, Hryha ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 32.2 423.00
12 Černoch, Štastný, Hošek, Valocký Černoch, Štastný, Hošek, Valocký ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 32.4 410.00
13= Bečka, Vaverka, Hlávka, Hamáček Bečka, Vaverka, Hlávka, Hamáček ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 32.5 404.00
13= Záhora, Bechný, Obermajer, Budil Záhora, Bechný, Obermajer, Budil Základní škola DavleZákladní škola Davle 32.5 404.00
15= Buian, Lukáš, Krahulec, Jan Buian, Lukáš, Krahulec, Jan ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 33.3 354.00
15= Kryvka, Kubín, Malínek, Samec Kryvka, Kubín, Malínek, Samec ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 33.3 354.00
17 Tomáš, Samuel, Oliver, Tadeáš Tomáš, Samuel, Oliver, Tadeáš ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 33.4 348.00
18 Boldyzhar, Mandryk, Zelenda, Weinfurtner Boldyzhar, Mandryk, Zelenda, Weinfurtner ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 33.5 342.00
19 Tomášek, Štycha, Boček, Gregor Tomášek, Štycha, Boček, Gregor ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 33.6 337.00
20 Válek, Čtyroký, Kuba, Stryžak Válek, Čtyroký, Kuba, Stryžak ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 33.7 331.00
21 Janušak, Kapr, Klápa, Klička Janušak, Kapr, Klápa, Klička ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 34.4 291.00
22= Turena, Kakos, Vojtíšek, Kubíček Turena, Kakos, Vojtíšek, Kubíček ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 36.1 204.00
22= Hangurbadžo, Boháč, Sodomka, Parýzek Hangurbadžo, Boháč, Sodomka, Parýzek ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 36.1 204.00
24 Šinták, Hanzlík, Válek Šinták, Hanzlík, Válek ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 36.2 200.00
Celkem 25 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirková, Škrabánková, Foglarová, Turtenwaldová Jirková, Škrabánková, Foglarová, Turtenwaldová Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 30.8 808.00
2 Antošová, Andresová, Kubánková, Bernátová Antošová, Andresová, Kubánková, Bernátová ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 32.0 718.00
3 Teplá, Aulická, Šuldová, Hanousková Teplá, Aulická, Šuldová, Hanousková ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 32.3 697.00
4 Kaletová, Koubová, Baumgartnerová, Teplá Kaletová, Koubová, Baumgartnerová, Teplá ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 34.0 580.00
5= Zachariášová, Kolečkářová, Vitoušková, Cíglerová Zachariášová, Kolečkářová, Vitoušková, Cíglerová ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 34.3 561.00
5= Krejčíková, Čížková, Wollemannová, Korečková Krejčíková, Čížková, Wollemannová, Korečková ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 34.3 561.00
7 Maxová, Schierová, Kabilková, Kopřivová Maxová, Schierová, Kabilková, Kopřivová ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 34.5 548.00
8 Bořutová, Hroudová, Kašparová, Táčnerová Bořutová, Hroudová, Kašparová, Táčnerová ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 34.6 542.00
9 Kuncová, Sedničková, Barešová, Krausová Kuncová, Sedničková, Barešová, Krausová Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 35.6 480.00
10 Chudá, Foltýnová, Svobodová, Chudá Chudá, Foltýnová, Svobodová, Chudá ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 36.1 450.00
11 Vocetková, Vinecká, Mrázová, Šefránková Vocetková, Vinecká, Mrázová, Šefránková Základní škola DavleZákladní škola Davle 36.4 432.00
12 Jelínková, Talián, Eliášová, Langhammerová Jelínková, Talián, Eliášová, Langhammerová ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 36.7 415.00
13 Zděnková, Kropáčková, Hrdlovičová, Vondrášková Zděnková, Kropáčková, Hrdlovičová, Vondrášková ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 37.0 398.00
14 Horská, Pěkná, Šichanová, Vrchovská Horská, Pěkná, Šichanová, Vrchovská ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 37.1 393.00
15= Guthrie, Jungová, Márová, Čmelíková Guthrie, Jungová, Márová, Čmelíková ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 37.1 393.00
15= Kratinová, Kucharčuková, Pelnářová, Říčková Kratinová, Kucharčuková, Pelnářová, Říčková ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 37.1 393.00
17 Denisa, Sofie, Emma, Lucia Denisa, Sofie, Emma, Lucia ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 37.2 387.00
18 Grancová, Klimentová, Belyušová, Berková Grancová, Klimentová, Belyušová, Berková ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 37.8 355.00
19 Arnold, Obeidatová, Myšková, Forejtová Arnold, Obeidatová, Myšková, Forejtová ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 37.9 350.00
20 Králová, Pšeničková, Mrázková, Kolmanová Králová, Pšeničková, Mrázková, Kolmanová Základní škola DavleZákladní škola Davle 38.2 334.00
21 Čechová, Ilnická, Fitzpatrick, Kaprová Čechová, Ilnická, Fitzpatrick, Kaprová ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 38.8 304.00
22 Janoušková, Petlanová, Slezáková, Lorencová Janoušková, Petlanová, Slezáková, Lorencová ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 40.3 234.00
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub ŠpačekJakub Špaček
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
07 1.66 512.00
2= Daniel AjibDaniel Ajib
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
08 1.62 480.00
2= Viktor VokáčViktor Vokáč
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 1.62 480.00
2= Lukáš JarošLukáš Jaroš
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
07 1.62 480.00
5= Adam FedoranyčAdam Fedoranyč
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
09 1.58 449.00
5= Matěj BlažekMatěj Blažek
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 1.58 449.00
7= Matěj ZrnaMatěj Zrna
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
07 1.54 419.00
7= Viktor PopaViktor Popa
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 1.54 419.00
7= Vojtěch JeždíkVojtěch Ježdík
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 1.54 419.00
10= Šimon ZemanŠimon Zeman
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 1.50 389.00
10= Hubert KořínekHubert Kořínek
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 1.50 389.00
10= Jakub StáraJakub Stára
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 1.50 389.00
10= Bořek VaněkBořek Vaněk
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 1.50 389.00
10= Jan DolejšJan Dolejš
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 1.50 389.00
10= David TesárekDavid Tesárek
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
08 1.50 389.00
10= Vít BařinaVít Bařina
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 1.50 389.00
10= Dominik MalýDominik Malý
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 1.50 389.00
18= Daniel RohanDaniel Rohan
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
07 1.46 360.00
18= Aleš GregorAleš Gregor
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
08 1.46 360.00
18= David ValockýDavid Valocký
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 1.46 360.00
18= Šimon BurianŠimon Burian
ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov
08 1.46 360.00
18= Jakub TomášekJakub Tomášek
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 1.46 360.00
18= David KličkaDavid Klička
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 1.46 360.00
24= Lukáš KrahulecLukáš Krahulec
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 1.42 331.00
24= Stanislav TurenaStanislav Turena
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
07 1.42 331.00
24= Pavel HrdinaPavel Hrdina
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 1.42 331.00
24= Jakub KubínJakub Kubín
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
07 1.42 331.00
24= Lukáš BartusekLukáš Bartusek
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 1.42 331.00
24= Karel WeinfurtnerKarel Weinfurtner
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 1.42 331.00
24= Antonín BočekAntonín Boček
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
08 1.42 331.00
24= Vojtěch KlápaVojtěch Klápa
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 1.42 331.00
24= Jan ŽákJan Žák
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
07 1.42 331.00
33 Vašek DvořáčekVašek Dvořáček
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 1.38 303.00
34 Matěj KarelMatěj Karel
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 1.30 250.00
35 David ZelendaDavid Zelenda
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
09 1.26 225.00
Karel KakosKarel Kakos
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
07 NM
Celkem 36 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
08 1.58 712.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
09 1.54 666.00
3 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
09 1.46 577.00
4 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
08 1.38 491.00
5= Ella WardElla Ward
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 1.34 449.00
5= Nikol ŠuldováNikol Šuldová
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
08 1.34 449.00
5= Sofie PekárkováSofie Pekárková
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
07 1.34 449.00
5= Diana JirkováDiana Jirková
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
09 1.34 449.00
5= Ema ZachariášováEma Zachariášová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
10 1.34 449.00
10= Eliška VostráEliška Vostrá
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 1.30 409.00
10= Eliška VávrováEliška Vávrová
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
09 1.30 409.00
10= Valerie BořutováValerie Bořutová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 1.30 409.00
10= Tereza KolečkářováTereza Kolečkářová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
08 1.30 409.00
14 Isabela SoukupováIsabela Soukupová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 1.26 369.00
15= Kateřina BenešováKateřina Benešová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 1.22 331.00
15= Zuzana VančurováZuzana Vančurová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
09 1.22 331.00
15= Tereza KropáčkováTereza Kropáčková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 1.22 331.00
15= Karolína KnollováKarolína Knollová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 1.22 331.00
15= Sára VolfováSára Volfová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 1.22 331.00
15= Šárka LinhartováŠárka Linhartová
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
08 1.22 331.00
15= Natálie JunováNatálie Junová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
08 1.22 331.00
15= Adéla ŘezníčkováAdéla Řezníčková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
09 1.22 331.00
23= Majerová LuciaMajerová Lucia
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 1.18 293.00
23= Žáčková SofieŽáčková Sofie
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 1.18 293.00
23= Aneta BarochováAneta Barochová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 1.18 293.00
23= Nelly SedničkováNelly Sedničková
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
09 1.18 293.00
23= Tereza GrancováTereza Grancová
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 1.18 293.00
23= Karolína BerkováKarolína Berková
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 1.18 293.00
23= Laura ŠiklováLaura Šiklová
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 1.18 293.00
23= Johana VineckáJohana Vinecká
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 1.18 293.00
31= Tereza KaletováTereza Kaletová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 1.14 257.00
31= Eliška NácovskáEliška Nácovská
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 1.14 257.00
31= Markéta KolacíMarkéta Kolací
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
08 1.14 257.00
31= Lucie ŠichanováLucie Šichanová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 1.14 257.00
31= Anna BernáškováAnna Bernášková
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 1.14 257.00
Kateřina VondráškováKateřina Vondrášková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 NM
Eliška FitzpatrickEliška Fitzpatrick
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 NM
Tereza MrázováTereza Mrázová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 NM
Celkem 38 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BrychJan Brych
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
08 5.63 508.00
2 Jakub HacklJakub Hackl
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 5.39 459.00
3 Robin VojtekRobin Vojtek
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 5.31 443.00
4 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
09 5.27 435.00
5= Jan KaiserJan Kaiser
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 5.24 429.00
5= Pavel HančPavel Hanč
ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov
08 5.24 429.00
7 Pavel BábaPavel Bába
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 5.14 409.00
8 Pavel HrdinaPavel Hrdina
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 5.11 404.00
9 David ŠeinerDavid Šeiner
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 5.08 398.00
10 Adam ŠtychaAdam Štycha
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 4.93 369.00
11 Kristián JegorovKristián Jegorov
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 4.84 352.00
12 David TesárekDavid Tesárek
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
08 4.81 346.00
13 Šimon ZemanŠimon Zeman
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 4.77 339.00
14 Jakub HošekJakub Hošek
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 4.76 337.00
15 Jan BlaženínJan Blaženín
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 4.75 335.00
16 Jakub ŠejnohaJakub Šejnoha
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 4.73 332.00
17= Martin BudilMartin Budil
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 4.68 323.00
17= Samuel DivišSamuel Diviš
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 4.68 323.00
19 Lukáš VacekLukáš Vacek
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
07 4.57 303.00
20 Jan BuianJan Buian
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 4.52 294.00
21 Jakub SamecJakub Samec
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 4.51 292.00
22 Michal JandaMichal Janda
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 4.50 290.00
23 Bořek VaněkBořek Vaněk
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 4.49 288.00
24= Jan DolejšJan Dolejš
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 4.47 285.00
24= Jakub SoukupJakub Soukup
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
09 4.47 285.00
26 Viktor PopaViktor Popa
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 4.44 280.00
27 Ihor MandrykIhor Mandryk
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 4.43 278.00
28 Hujíček TomášHujíček Tomáš
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 4.41 274.00
29 Matyáš VojtíšekMatyáš Vojtíšek
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 4.38 269.00
30 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
08 4.37 267.00
31 Štěpán JanŠtěpán Jan
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 4.34 262.00
32 Jakub PolanskýJakub Polanský
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
08 4.30 255.00
33 Adam ČadaAdam Čada
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 4.29 254.00
34 Denis HackerDenis Hacker
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 4.28 252.00
35 Jan ZáhoraJan Záhora
Základní škola DavleZákladní škola Davle
09 4.20 239.00
36 Jakub KubínJakub Kubín
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
07 4.19 237.00
37 Michael StryžakMichael Stryžak
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
09 4.16 232.00
38 Tadeáš ŠtercTadeáš Šterc
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
07 4.11 224.00
39= Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
08 3.60 145.00
39= Robin ŠintákRobin Šinták
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 3.60 145.00
41 David ZelendaDavid Zelenda
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
09 3.44 122.00
42 Teodor VaverkaTeodor Vaverka
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
07 3.38 114.00
Celkem 42 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanka TepláHanka Teplá
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
07 4.97 551.00
2 Františka AulickáFrantiška Aulická
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
07 4.64 464.00
3 Dita AntošováDita Antošová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 4.60 454.00
4 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 4.50 428.00
5 Simona KrausováSimona Krausová
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
07 4.37 396.00
6 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
08 4.26 369.00
7 Anna JelínkováAnna Jelínková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
09 4.23 362.00
8= Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 4.15 343.00
8= Veronika VitouškováVeronika Vitoušková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 4.15 343.00
10 Anna Maria FoglarováAnna Maria Foglarová
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
08 4.11 333.00
11 Eliška VávrováEliška Vávrová
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
09 4.08 326.00
12 Nela PetlanováNela Petlanová
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 4.03 315.00
13 Linda KašparováLinda Kašparová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 4.00 308.00
14= Zuzana TepláZuzana Teplá
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
09 3.99 306.00
14= Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 3.99 306.00
16 Izabela MaxováIzabela Maxová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
09 3.94 294.00
17 Barbora BaumgartnerováBarbora Baumgartnerová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 3.93 292.00
18 Alena PelnářováAlena Pelnářová
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
09 3.91 287.00
19 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 3.90 285.00
20 Nela KaprováNela Kaprová
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 3.87 279.00
21 Markéta KolacíMarkéta Kolací
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
08 3.76 254.00
22 Karolína TaliánKarolína Talián
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 3.74 250.00
23 Šárka LinhartováŠárka Linhartová
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
08 3.73 248.00
24 Adéla PyszkováAdéla Pyszková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 3.72 246.00
25 Helena KahleHelena Kahle
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 3.70 242.00
26= Viktorie KomínkováViktorie Komínková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
09 3.68 237.00
26= Natálie ČuřínováNatálie Čuřínová
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
07 3.68 237.00
28= Anna WollemannováAnna Wollemannová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
09 3.62 225.00
28= Lucie MrázkováLucie Mrázková
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 3.62 225.00
30 Frederika FlégrováFrederika Flégrová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 3.60 220.00
31 Olga NolováOlga Nolová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 3.59 218.00
32= Eliška DuškováEliška Dušková
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 3.56 212.00
32= Rebeka KlimentováRebeka Klimentová
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 3.56 212.00
34 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 3.49 198.00
35 Hana ZděnkováHana Zděnková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 3.46 192.00
36 Laura ChudáLaura Chudá
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
09 3.42 184.00
37 Karolína BerkováKarolína Berková
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 3.37 174.00
38 Elizabeth IlnickáElizabeth Ilnická
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 3.21 144.00
39 Buštová RozálieBuštová Rozálie
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 3.19 140.00
40 Kateřina ČmelíkováKateřina Čmelíková
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
09 3.12 128.00
41 Emma PeřinováEmma Peřinová
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
07 2.73 65.00
42 Anna VrchovskáAnna Vrchovská
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 2.69 59.00
Celkem 42 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanka TepláHanka Teplá
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
07 10.65 572.00
2 Helena KahleHelena Kahle
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 10.50 562.00
3 Julie BarešováJulie Barešová
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
07 09.97 527.00
4 Dita AntošováDita Antošová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 09.26 481.00
5 Natálie KabilkováNatálie Kabilková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
09 08.07 404.00
6= Adéla PyszkováAdéla Pyszková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 08.04 402.00
6= Nikola KorečkováNikola Korečková
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
07 08.04 402.00
8 Aneta BarochováAneta Barochová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 07.88 392.00
9 Klára KuncováKlára Kuncová
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
08 07.82 388.00
10 Kateřina KoubováKateřina Koubová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
09 07.67 378.00
11 Natálie HuntierováNatálie Huntierová
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
08 07.57 372.00
12 Eliška KubesováEliška Kubesová
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
09 07.54 370.00
13 Valerie BořutováValerie Bořutová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 07.49 366.00
14 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
09 07.30 354.00
15 Klára HalamováKlára Halamová
Základní škola RudnáZákladní škola Rudná
08 07.21 348.00
16 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 07.11 342.00
17 Vanessa ArnoldVanessa Arnold
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
08 07.09 341.00
18 Sofie PekárkováSofie Pekárková
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
07 07.01 336.00
19 Barbora ČápováBarbora Čápová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 06.68 315.00
20 Barbora PěknáBarbora Pěkná
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 06.65 313.00
21 Frederika FlégrováFrederika Flégrová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 06.62 311.00
22 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
09 06.60 309.00
23 Anna WollemannováAnna Wollemannová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
09 06.59 309.00
24 Rebeka KlimentováRebeka Klimentová
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 06.55 306.00
25 Nikita LorencováNikita Lorencová
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 06.54 306.00
26 Alena PelnářováAlena Pelnářová
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
09 06.47 301.00
27 Veronika VitouškováVeronika Vitoušková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 06.41 297.00
28 Emma BenecováEmma Benecová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 06.27 288.00
29 Nela KarlíkováNela Karlíková
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 06.24 287.00
30 Ella WardElla Ward
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 06.18 283.00
31 Dominika KřížováDominika Křížová
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
08 06.17 282.00
32 Mariana KrálováMariana Králová
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 06.08 276.00
33 Eliška DuškováEliška Dušková
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
09 06.02 273.00
34 Vilma StudenáVilma Studená
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
07 05.95 268.00
35 Buštová RozálieBuštová Rozálie
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
08 05.85 262.00
36 Alžběta CíglerováAlžběta Cíglerová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
08 05.74 255.00
37 Nora ObeidatováNora Obeidatová
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
09 05.62 247.00
38 Julie SlezákováJulie Slezáková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
09 05.07 213.00
39 Adéla ŘezníčkováAdéla Řezníčková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
09 04.96 206.00
40 Nela HrdlovičováNela Hrdlovičová
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 04.94 204.00
Celkem 40 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal JandaMichal Janda
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 13.42 693.00
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
08 12.16 616.00
3 Pavel HančPavel Hanč
ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov
08 12.15 616.00
4 Tomáš PerglTomáš Pergl
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 11.81 595.00
5 Vojtěch JeždíkVojtěch Ježdík
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 11.32 565.00
6 Michal HangurbadžoMichal Hangurbadžo
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
07 10.62 523.00
7 Jan BrychJan Brych
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
08 10.54 518.00
8 Jan ObermajerJan Obermajer
Základní škola DavleZákladní škola Davle
07 10.50 516.00
9= Matěj ZrnaMatěj Zrna
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
07 10.36 507.00
9= Lukáš DemkoLukáš Demko
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
07 10.36 507.00
11 Tomáš KábrtTomáš Kábrt
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
07 10.30 504.00
12 Adam ŠtychaAdam Štycha
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 10.28 502.00
13 Adam MilitkýAdam Militký
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
07 10.24 500.00
14 Daniel HolečekDaniel Holeček
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
07 10.03 487.00
15 Metoděj KantorMetoděj Kantor
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
07 09.90 480.00
16 Matěj BlažekMatěj Blažek
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 09.88 478.00
17= Denis DunárDenis Dunár
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 09.84 476.00
17= Aleš GregorAleš Gregor
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
08 09.84 476.00
19 David ValockýDavid Valocký
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 09.60 462.00
20 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 09.54 458.00
21 Teodor VaverkaTeodor Vaverka
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
07 09.40 450.00
22 Vít MarešVít Mareš
ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov
07 09.39 449.00
23 Lukáš BartusekLukáš Bartusek
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
08 09.30 444.00
24 Vincent KrátkýVincent Krátký
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 09.20 438.00
25 Vít BařinaVít Bařina
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 09.15 435.00
26 Šimon KaprŠimon Kapr
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 08.96 423.00
27 Lukáš ParýzekLukáš Parýzek
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
08 08.88 419.00
28 Matěj KarelMatěj Karel
Základní škola DavleZákladní škola Davle
08 08.79 413.00
29 David KubíčekDavid Kubíček
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 08.75 411.00
30 Jaromír ŠvábJaromír Šváb
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
08 08.61 403.00
31 Dominik IngrDominik Ingr
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
08 08.41 391.00
32 Karel KakosKarel Kakos
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
07 08.33 386.00
33 Michal BoldyzharMichal Boldyzhar
ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na...
09 08.31 385.00
34 Milan ZevlMilan Zevl
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 08.22 379.00
35 Vašek DvořáčekVašek Dvořáček
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
08 08.12 373.00
36 Jakub SamecJakub Samec
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 07.74 351.00
37 Jakub LudvíkJakub Ludvík
ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice
07 07.22 320.00
38 Vojtěch MalínekVojtěch Malínek
ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice
08 07.13 315.00
39 Daniel TurzaDaniel Turza
ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk...
10 06.87 300.00
40 Jan HamáčekJan Hamáček
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
07 06.67 288.00
41 Oliver MacákOliver Macák
ZŠ JinočanyZŠ Jinočany
07 06.36 270.00
Celkem 41 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel SumartaDaniel Sumarta 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 1641
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 1623
3 Jan BrychJan Brych 08 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 1588
4 Adam MilitkýAdam Militký 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 1567
5 Kristián JegorovKristián Jegorov 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 1352
6 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 1261
7 Jan BuianJan Buian 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 1168
8 Lukáš MalíkLukáš Malík 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 1162
9 Jakub ŠpačekJakub Špaček 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 1149
10 Dominik MalýDominik Malý 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1064
11 Pavel HančPavel Hanč 08 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 1045
12 Michal HangurbadžoMichal Hangurbadžo 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0988
13 Daniel CrhaDaniel Crha 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0988
14 Vojtěch JeždíkVojtěch Ježdík 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0984
15 Michal JandaMichal Janda 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0983
16 Viktor VokáčViktor Vokáč 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0972
17 Tomáš KábrtTomáš Kábrt 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0955
18 Jakub HacklJakub Hackl 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0951
19 Jan KřenekJan Křenek 09 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0938
20= Daniel HryhaDaniel Hryha 07 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0926
20= Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0926
22 Adam ČadaAdam Čada 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0925
23 Adam ŠtastnýAdam Štastný 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0888
24 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0884
25 Adam ŠtychaAdam Štycha 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0871
26 Šimon KaprŠimon Kapr 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0862
27 Lukáš JarošLukáš Jaroš 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0851
28 Martin BudilMartin Budil 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0843
29 Matyáš NovákMatyáš Novák 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0838
30 Aleš GregorAleš Gregor 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0836
31 Jakub ŠejnohaJakub Šejnoha 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0824
32 Jan ŽákJan Žák 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0823
33 David ValockýDavid Valocký 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0822
34 Matěj KubaMatěj Kuba 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0814
35 Filip ArvaiFilip Arvai 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 0786
36 Lukáš BartusekLukáš Bartusek 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0775
37 Šimon BurianŠimon Burian 08 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 0773
38 Jakub HošekJakub Hošek 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0750
39= David TesárekDavid Tesárek 08 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0735
39= Pavel HrdinaPavel Hrdina 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0735
41 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0732
42 Viktor PopaViktor Popa 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0699
43 Vojtěch KlápaVojtěch Klápa 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0680
44 Bořek VaněkBořek Vaněk 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0677
45 Jan DolejšJan Dolejš 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0674
46 Jakub SamecJakub Samec 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0643
47 Jaromír ŠvábJaromír Šváb 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0638
48 Hujíček TomášHujíček Tomáš 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0622
49 Tadeáš ŠtercTadeáš Šterc 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0612
50 Jakub ChyškaJakub Chyška 09 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0608
51 Vojtěch RamešVojtěch Rameš 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0607
52 Tomáš PerglTomáš Pergl 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0595
53 Denis HackerDenis Hacker 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0589
MS Daniel RohanDaniel Rohan 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0560
55 Samuel DivišSamuel Diviš 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0548
56 Hubert KořínekHubert Kořínek 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0541
57 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0531
58 Maksym KarpenkoMaksym Karpenko 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0519
59 Jan ObermajerJan Obermajer 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0516
60 Ondřej PacnerOndřej Pacner 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0512
61 Lukáš DemkoLukáš Demko 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0507
62 Milan ZevlMilan Zevl 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0504
63 Lukáš MalátLukáš Malát 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 0500
64 Matyáš VojtíšekMatyáš Vojtíšek 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0490
65 Daniel HolečekDaniel Holeček 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0487
66 Metoděj KantorMetoděj Kantor 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0480
67 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0480
68 Denis DunárDenis Dunár 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0476
69 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0470
70 Garik Karenovyč JosypenkoGarik Karenovyč Josypenko 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0465
71 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0458
72 Teodor VaverkaTeodor Vaverka 07 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0450
73= Matěj BlažekMatěj Blažek 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0449
73= Vít MarešVít Mareš 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 0449
75 Robin VojtekRobin Vojtek 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0443
76 David ŠedaDavid Šeda 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0441
77 Václav MádlVáclav Mádl 08 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0439
78 Vincent KrátkýVincent Krátký 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0438
79 Jan KaiserJan Kaiser 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0429
80 Antonín BočekAntonín Boček 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0421
81 Lukáš ParýzekLukáš Parýzek 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0419
82 Radek OndroušekRadek Ondroušek 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0416
83 David KubíčekDavid Kubíček 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0411
84 Tomáš ČernochTomáš Černoch 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0410
85 Pavel BábaPavel Bába 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0409
86 David ŠeinerDavid Šeiner 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0398
87= Jakub StáraJakub Stára 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0389
87= Vít BařinaVít Bařina 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0389
89 Antonín BoháčAntonín Boháč 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0388
90 František TlustýFrantišek Tlustý 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0369
91 Jakub TomášekJakub Tomášek 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0360
92 David KličkaDavid Klička 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0360
93 Martyn KryvkaMartyn Kryvka 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0354
MS Michal BoldyzharMichal Boldyzhar 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0342
95 Šimon ZemanŠimon Zeman 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0339
96= Stanislav TurenaStanislav Turena 07 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0331
96= Lukáš KrahulecLukáš Krahulec 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0331
96= Karel WeinfurtnerKarel Weinfurtner 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0331
99 Jakub LudvíkJakub Ludvík 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0320
MS Ihor MandrykIhor Mandryk 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0278
101 Štěpán JanŠtěpán Jan 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0274
102 Oliver MacákOliver Macák 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0270
103 Jakub PolanskýJakub Polanský 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0255
104 Mikuláš HanzlíkMikuláš Hanzlík 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0233
105 Michael StryžakMichael Stryžak 09 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0232
106 Jakub KlápaJakub Klápa 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0211
107= Jan HlávkaJan Hlávka 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
107= Radim VálekRadim Válek 05 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Jan BlaženínJan Blaženín 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
107= Macák SamuelMacák Samuel 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Lukáš HrdličkaLukáš Hrdlička 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
107= Macák OliverMacák Oliver 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Vojtěch MalínekVojtěch Malínek 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0000
107= Vojtěch VálekVojtěch Válek 09 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
107= David ZelendaDavid Zelenda 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0000
107= Lubor SodomkaLubor Sodomka 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0000
107= Matěj KarelMatěj Karel 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0000
107= Jan ZáhoraJan Záhora 09 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0000
107= Šterc Tadeᚊterc Tadeáš 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Jakub SoukupJakub Soukup 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
107= Daniel TurzaDaniel Turza 10 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0000
107= Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ZŠ a MŠ TřebotovZŠ a MŠ Třebotov 0000
107= Alexandr JanušakAlexandr Janušak 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0000
107= Jakub KubínJakub Kubín 07 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0000
107= Matěj SeethalerMatěj Seethaler 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
107= Válek RadimVálek Radim 05 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Filip TvarohFilip Tvaroh 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0000
107= Michal ŠandrikMichal Šandrik 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Bruno KrainaBruno Kraina 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
107= Samuel MacákSamuel Macák 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Dominik IngrDominik Ingr 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
107= Mikuláš BechnýMikuláš Bechný 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0000
107= Matěj LukášMatěj Lukáš 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
107= Jaroslav KorytaJaroslav Koryta 09 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Robin ŠintákRobin Šinták 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Jan HamáčekJan Hamáček 07 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
107= pressl Matyášpressl Matyáš 07 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0000
107= Ondřej MráčekOndřej Mráček 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
107= Karel KakosKarel Kakos 07 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
107= Šandrik MichalŠandrik Michal 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
107= Vašek DvořáčekVašek Dvořáček 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
Celkem 141 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 2063
2 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 1674
3 Dita AntošováDita Antošová 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 1653
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 1502
5 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 1454
6 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 1430
7 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 1428
8 Valerie BořutováValerie Bořutová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 1317
9 Tereza KaletováTereza Kaletová 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 1295
10 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 1295
11 Hanka TepláHanka Teplá 07 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 1123
12 Kristýna KratinováKristýna Kratinová 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0991
13 Anna JelínkováAnna Jelínková 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0944
14 Monika ČížkováMonika Čížková 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0942
15 Eliška ŘíčkováEliška Říčková 09 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0931
16= Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0925
16= Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0925
18 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0860
19 Simona KrausováSimona Krausová 07 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0846
20 Izabela MaxováIzabela Maxová 09 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0842
21 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0836
22 Emily Anne GuthrieEmily Anne Guthrie 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0828
23 Helena KahleHelena Kahle 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0804
24 Zuzana VocetkováZuzana Vocetková 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0798
25 Nela PetlanováNela Petlanová 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0797
26 Sofie PekárkováSofie Pekárková 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0785
27 Holá DenisaHolá Denisa 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0756
28 Kateřina KoubováKateřina Koubová 09 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0747
29 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0735
30 Nora ObeidatováNora Obeidatová 09 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0729
31 Barbora BaumgartnerováBarbora Baumgartnerová 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0718
32 Vanessa ArnoldVanessa Arnold 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0691
33= Aneta BarochováAneta Barochová 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0685
33= Klára KuncováKlára Kuncová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0685
35 Linda KašparováLinda Kašparová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0677
36 Dominika KřížováDominika Křížová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0673
37 Alžběta CíglerováAlžběta Cíglerová 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0659
38= Nela KaprováNela Kaprová 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0648
38= Adéla PyszkováAdéla Pyszková 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0648
40 Veronika VitouškováVeronika Vitoušková 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0640
41 Laura ChudáLaura Chudá 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0634
42 Ema HorskáEma Horská 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0626
43 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0618
44 Lucie MrázkováLucie Mrázková 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0616
MS Tereza GrancováTereza Grancová 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0592
46 Šárka LinhartováŠárka Linhartová 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0579
47 Sofie AndresováSofie Andresová 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0568
48 Lucie ŠichanováLucie Šichanová 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0565
49 Julie SlezákováJulie Slezáková 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0561
50= Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0531
50= Karolína TaliánKarolína Talián 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0531
52 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0529
53 Julie BarešováJulie Barešová 07 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0527
54 Markéta KolacíMarkéta Kolací 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0511
55= Tereza KopřivováTereza Kopřivová 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0482
55= Mariana PšeničkováMariana Pšeničková 09 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0482
55= Rebeca ChudáRebeca Chudá 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0482
58 Anna BernáškováAnna Bernášková 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0479
59 Hana ZděnkováHana Zděnková 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0472
60 Sára VolfováSára Volfová 08 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0469
61 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0464
62 Simona SvobodováSimona Svobodová 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0458
63 Ella WardElla Ward 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0449
64 Nelly FichtnerováNelly Fichtnerová 09 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0438
65 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0432
66 Daniela CajthamlováDaniela Cajthamlová 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0429
67 Nela FoltýnováNela Foltýnová 09 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0426
68= Tereza KolečkářováTereza Kolečkářová 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0409
68= Eliška VostráEliška Vostrá 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0409
70 Natálie KabilkováNatálie Kabilková 09 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0404
71= Nikola KorečkováNikola Korečková 07 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0402
71= Buštová RozálieBuštová Rozálie 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0402
73 Natálie BelyušováNatálie Belyušová 07 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0391
74 Natálie HuntierováNatálie Huntierová 08 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0372
75 Eliška KubesováEliška Kubesová 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0370
76 Isabela SoukupováIsabela Soukupová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0369
77 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0342
78= Kateřina BenešováKateřina Benešová 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0331
78= Karolína KnollováKarolína Knollová 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0331
80 Natálie ČuřínováNatálie Čuřínová 07 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0328
81= Lucia MajerováLucia Majerová 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0328
81= Karolína HroudováKarolína Hroudová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0328
83 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0315
84 Barbora PěknáBarbora Pěkná 08 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0313
85 Frederika FlégrováFrederika Flégrová 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0311
86 Berenika ČechováBerenika Čechová 10 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0310
87 Nikita LorencováNikita Lorencová 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0306
88= Johana VineckáJohana Vinecká 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0293
88= Majerová LuciaMajerová Lucia 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0293
88= Laura ŠiklováLaura Šiklová 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0293
88= Žáčková SofieŽáčková Sofie 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0293
92 Emma BenecováEmma Benecová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0288
93= Nela KarlíkováNela Karlíková 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0287
93= Alena PelnářováAlena Pelnářová 09 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0287
95 Evelína JanouškováEvelína Janoušková 09 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0280
96 Izabela ValtrováIzabela Valtrová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0279
97 Eliška DuškováEliška Dušková 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0273
98 Vilma StudenáVilma Studená 07 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 0268
99 Eliška NácovskáEliška Nácovská 08 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0257
100 Anna VrchovskáAnna Vrchovská 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0244
101 Kateřina ČmelíkováKateřina Čmelíková 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0227
102 Anna WollemannováAnna Wollemannová 09 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0225
103 Rebeka KlimentováRebeka Klimentová 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0212
104 Karolína BerkováKarolína Berková 08 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0174
105 Emma HroudováEmma Hroudová 09 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0141
106 Čermáková EmmaČermáková Emma 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0074
107 Emma PeřinováEmma Peřinová 07 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0065
108 Marie KvasilováMarie Kvasilová 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0054
109 Lucie ŠírkováLucie Šírková 09 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0000
110= Kateřina MyškováKateřina Myšková 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0000
110= Nela HrdlovičováNela Hrdlovičová 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
110= Tereza ObstováTereza Obstová 08 ZŠ a MŠ ChýněZŠ a MŠ Chýně 0000
110= Tereza MrázováTereza Mrázová 07 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0000
110= Karolína MárováKarolína Márová 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0000
110= Lucie JungováLucie Jungová 09 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad VltavouZŠ Karla Hašlera Libčice na... 0000
110= Mariana KrálováMariana Králová 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0000
110= Klára HalamováKlára Halamová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0000
110= Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
110= Eliška FitzpatrickEliška Fitzpatrick 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0000
110= Adéla ŘezníčkováAdéla Řezníčková 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
110= Eliška LanghammerováEliška Langhammerová 08 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
110= Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
110= Natálie JunováNatálie Junová 08 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizaceZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvk... 0000
110= Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0000
110= Olga NolováOlga Nolová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0000
110= Elizabeth IlnickáElizabeth Ilnická 08 ZŠ ZdiměřiceZŠ Zdiměřice 0000
110= Anna Maria FoglarováAnna Maria Foglarová 08 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0000
110= Karlíková NelaKarlíková Nela 08 ZŠ JinočanyZŠ Jinočany 0000
110= Kateřina VondráškováKateřina Vondrášková 08 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
110= Adéla ŽirovnickáAdéla Žirovnická 08 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
110= Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
110= Barbora ŠefránkováBarbora Šefránková 08 Základní škola DavleZákladní škola Davle 0000
110= Nelly SedničkováNelly Sedničková 09 Základní škola RudnáZákladní škola Rudná 0000
110= Nikol EliášováNikol Eliášová 09 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
Celkem 134 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Davle{8} 1641
2 ZŠ Velké Přílepy{8} 1623
3 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 1588
4 ZŠ a MŠ Nučice{8} 1567
5 ZŠ Průhonice{8} 1352
6 ZŠ Černošice{8} 1261
7 ZŠ Hradištko{8} 1168
8 ZŠ Černošice{8} 1162
9 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 1149
10 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 1064
11 ZŠ a MŠ Třebotov{8} 1045
12 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 988
12 ZŠ Řevnice{8} 988
14 Základní škola Davle{8} 984
15 ZS Dobrichovice{8} 983
16 ZŠ Černošice{8} 972
17 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 955
18 ZŠ Roztoky{8} 951
19 ZŠ Zdiměřice{8} 938
20 ZŠ Průhonice{8} 926
20 ZŠ Černošice{8} 926
22 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 925
23 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 888
24 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 884
25 ZŠ Řevnice{8} 871
26 ZŠ Zdiměřice{8} 862
27 ZS Dobrichovice{8} 851
28 Základní škola Davle{8} 843
29 ZS Dobrichovice{8} 838
30 ZŠ Řevnice{8} 836
31 ZŠ Řevnice{8} 824
32 ZŠ a MŠ Nučice{8} 823
33 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 822
34 ZŠ Velké Přílepy{8} 814
35 ZŠ a MŠ Třebotov{8} 786
36 ZŠ Průhonice{8} 775
37 ZŠ a MŠ Třebotov{8} 773
38 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 750
39 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 735
39 ZŠ Průhonice{8} 735
41 ZŠ Velké Přílepy{8} 732
42 Základní škola Davle{8} 699
43 ZŠ Zdiměřice{8} 680
44 ZS Dobrichovice{8} 677
45 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 674
46 ZŠ Zdiměřice{8} 643
47 ZŠ Hradištko{8} 638
48 ZŠ Jinočany{8} 622
49 ZŠ Jinočany{8} 612
50 Základní škola Davle{8} 608
51 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 607
52 ZŠ Roztoky{8} 595
53 ZŠ Roztoky{8} 589
54 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 560
55 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 548
56 ZŠ Roztoky{8} 541
57 ZŠ a MŠ Nučice{8} 531
58 ZŠ Roztoky{8} 519
59 Základní škola Davle{8} 516
60 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 512
61 ZŠ Černošice{8} 507
62 ZŠ Řevnice{8} 504
63 ZŠ a MŠ Třebotov{8} 500
64 ZŠ Hradištko{8} 490
65 ZS Dobrichovice{8} 487
66 ZŠ a MŠ Nučice{8} 480
66 ZŠ Roztoky{8} 480
68 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 476
69 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 470
70 ZŠ Roztoky{8} 465
71 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 458
72 ZŠ Velké Přílepy{8} 450
73 ZŠ a MŠ Třebotov{8} 449
73 ZŠ Roztoky{8} 449
75 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 443
76 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 441
77 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 439
78 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 438
79 ZŠ Černošice{8} 429
80 ZŠ Řevnice{8} 421
81 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 419
82 ZŠ Průhonice{8} 416
83 ZŠ Hradištko{8} 411
84 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 410
85 ZŠ Roztoky{8} 409
86 ZŠ Zdiměřice{8} 398
87 ZŠ Roztoky{8} 389
87 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 389
89 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 388
90 ZŠ a MŠ Nučice{8} 369
91 ZŠ Zdiměřice{8} 360
91 ZŠ Řevnice{8} 360
93 ZŠ Zdiměřice{8} 354
94 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 342
95 ZŠ Černošice{8} 339
96 ZŠ Hradištko{8} 331
96 ZŠ Hradištko{8} 331
96 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 331
99 ZŠ a MŠ Nučice{8} 320
100 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 278
101 ZŠ Hradištko{8} 274
102 ZŠ Jinočany{8} 270
103 ZŠ a MŠ Nučice{8} 255
104 ZŠ Jinočany{8} 233
105 ZŠ Velké Přílepy{8} 232
106 ZS Dobrichovice{8} 211
107 ZŠ Roztoky{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ a MŠ Nučice{8} 0
107 ZŠ Zdiměřice{8} 0
107 ZŠ a MŠ Třebotov{8} 0
107 ZŠ Zdiměřice{8} 0
107 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Černošice{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 0
107 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 0
107 Základní škola Davle{8} 0
107 Základní škola Davle{8} 0
107 ZŠ Řevnice{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Velké Přílepy{8} 0
107 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 0
107 ZŠ Průhonice{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Zdiměřice{8} 0
107 ZŠ Velké Přílepy{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Černošice{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Hradištko{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 Základní škola Davle{8} 0
107 ZŠ Velké Přílepy{8} 0
107 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 0
107 ZŠ Jinočany{8} 0
107 ZŠ Hradištko{8} 0
107 ZŠ Roztoky{8} 0
107 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 0
Celkem 141 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Rudná{8} 2063
2 ZŠ Řevnice{8} 1674
3 ZŠ Roztoky{8} 1653
4 ZŠ Roztoky{8} 1502
5 ZŠ Velké Přílepy{8} 1454
6 ZŠ Velké Přílepy{8} 1430
7 ZŠ Černošice{8} 1428
8 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 1317
9 ZŠ Průhonice{8} 1295
9 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 1295
11 ZŠ Průhonice{8} 1123
12 ZŠ Zdiměřice{8} 991
13 ZŠ Řevnice{8} 944
14 ZŠ Černošice{8} 942
15 ZŠ Zdiměřice{8} 931
16 ZS Dobrichovice{8} 925
16 ZŠ Velké Přílepy{8} 925
18 Základní škola Rudná{8} 860
19 Základní škola Rudná{8} 846
20 ZS Dobrichovice{8} 842
21 Základní škola Rudná{8} 836
22 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 828
23 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 804
24 Základní škola Davle{8} 798
25 ZŠ Hradištko{8} 797
26 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 785
27 ZŠ Jinočany{8} 756
28 ZŠ Průhonice{8} 747
29 ZŠ a MŠ Nučice{8} 735
30 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 729
31 ZŠ Průhonice{8} 718
32 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 691
33 Základní škola Rudná{8} 685
33 Základní škola Davle{8} 685
35 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 677
36 ZŠ Velké Přílepy{8} 673
37 ZŠ Řevnice{8} 659
38 ZŠ Roztoky{8} 648
38 ZŠ Zdiměřice{8} 648
40 ZŠ Řevnice{8} 640
41 ZŠ a MŠ Nučice{8} 634
42 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 626
43 Základní škola Davle{8} 618
44 Základní škola Davle{8} 616
45 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 592
46 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 579
47 ZŠ Roztoky{8} 568
48 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 565
49 ZŠ Hradištko{8} 561
50 ZŠ Roztoky{8} 531
50 ZŠ Řevnice{8} 531
52 ZŠ Hradištko{8} 529
53 Základní škola Rudná{8} 527
54 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 511
55 ZŠ a MŠ Nučice{8} 482
55 Základní škola Davle{8} 482
55 ZS Dobrichovice{8} 482
58 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 479
59 ZŠ Hradištko{8} 472
60 ZŠ Průhonice{8} 469
61 ZŠ Velké Přílepy{8} 464
62 ZŠ a MŠ Nučice{8} 458
63 ZS Dobrichovice{8} 449
64 ZS Dobrichovice{8} 438
65 ZŠ Roztoky{8} 432
66 ZŠ Černošice{8} 429
67 ZŠ a MŠ Nučice{8} 426
68 ZS Dobrichovice{8} 409
68 ZŠ Řevnice{8} 409
70 ZS Dobrichovice{8} 404
71 ZŠ Černošice{8} 402
71 ZŠ Jinočany{8} 402
73 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 391
74 ZŠ a MŠ Nučice{8} 372
75 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 370
76 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 369
77 ZŠ Zdiměřice{8} 342
78 ZŠ Roztoky{8} 331
78 ZŠ Černošice{8} 331
80 ZŠ Jinočany{8} 328
80 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 328
80 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 328
83 ZŠ Černošice{8} 315
84 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 313
85 Základní škola Davle{8} 311
86 ZŠ Zdiměřice{8} 310
87 ZŠ Hradištko{8} 306
88 ZŠ Jinočany{8} 293
88 Základní škola Davle{8} 293
88 ZŠ Zdiměřice{8} 293
88 ZŠ Jinočany{8} 293
92 ZS Dobrichovice{8} 288
93 ZŠ Jinočany{8} 287
93 ZŠ Zdiměřice{8} 287
95 ZŠ Hradištko{8} 280
96 ZS Dobrichovice{8} 279
97 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 273
98 ZŠ a MŠ Nučice{8} 268
99 ZŠ Černošice{8} 257
100 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 244
101 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 227
102 ZŠ Černošice{8} 225
103 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 212
104 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 174
105 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 141
106 ZŠ Jinočany{8} 74
107 ZŠ Jinočany{8} 65
108 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 54
109 ZŠ Hradištko{8} 0
109 ZŠ Jinočany{8} 0
109 Základní škola Rudná{8} 0
109 ZS Dobrichovice{8} 0
109 ZŠ Zdiměřice{8} 0
109 ZŠ Velké Přílepy{8} 0
109 ZŠ Roztoky{8} 0
109 Základní škola Davle{8} 0
109 Základní škola Rudná{8} 0
109 ZŠ Řevnice{8} 0
109 Základní škola Rudná{8} 0
109 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 0
109 ZŠ Karla Hašlera Libčice nad Vltavou{8} 0
109 Základní škola Davle{8} 0
109 Základní škola Rudná{8} 0
109 Základní škola Davle{8} 0
109 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 0
109 ZŠ Hradištko{8} 0
109 ZŠ a MŠ Chýně{8} 0
109 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace{8} 0
109 ZŠ Řevnice{8} 0
109 ZŠ A ZUŠ JESENICE, příspěvková organizace{8} 0
109 ZŠ Roztoky{8} 0
109 ZŠ Roztoky{8} 0
109 ZŠ Řevnice{8} 0
109 ZŠ Zdiměřice{8} 0
Celkem 134 závodníků