Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo KPD st. žactva

Meziboří (7. - 8. 5. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.5.2023 - 11:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 4 07.61 qA
2 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.78 qA
3 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.19 qB
4 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.35 qB
5 Jan KubištaJan Kubišta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 08.45 qB
6 Jakub ZbíralJakub Zbíral 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 08.96
7 Lukáš BrabecLukáš Brabec 11 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 7 11.20
Ondřej HitkaOndřej Hitka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 7.5.2023 - 11:05) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.80 qA
2 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.04 qA
3 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK Bílina AK Bílina 3 08.48 qB
4 Vojtěch GregorVojtěch Gregor 09 AK Most AK Most 6 08.56
5 Adam UjváryAdam Ujváry 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 08.85
6 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 8 09.22
7 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK Most AK Most 2 09.48
Jan HolubJan Holub 09 AK Bílina AK Bílina 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 7.5.2023 - 11:05) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK Bílina AK Bílina 4 07.87 qA
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.07 qA
3 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK Most AK Most 1 08.37 qB
4 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 08.51 qB
5 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.71
6 Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 08.79
7 David HolýDavid Holý 09 AK Most AK Most 7 09.80
8 Lukáš PechánekLukáš Pechánek 11 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 8 11.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 4 07.61 qA
2 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.78 qA
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.80 qA
4 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK Bílina AK Bílina 4 07.87 qA
5 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.04 qA
6 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.07 qA
7 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.19 qB
8 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.35 qB
9 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK Most AK Most 1 08.37 qB
10 Jan KubištaJan Kubišta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 08.45 qB
11 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK Bílina AK Bílina 3 08.48 qB
12 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 08.51 qB
13 Vojtěch GregorVojtěch Gregor 09 AK Most AK Most 6 08.56
14 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.71
15 Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 08.79
16 Adam UjváryAdam Ujváry 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 08.85
17 Jakub ZbíralJakub Zbíral 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 08.96
18 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 8 09.22
19 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK Most AK Most 2 09.48
20 David HolýDavid Holý 09 AK Most AK Most 7 09.80
21 Lukáš BrabecLukáš Brabec 11 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 7 11.20
22 Lukáš PechánekLukáš Pechánek 11 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 8 11.31
Ondřej HitkaOndřej Hitka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Jan HolubJan Holub 09 AK Bílina AK Bílina 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.60 13.00
2 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 4 07.68 11.00
3 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.73 10.00
4 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK Bílina AK Bílina 6 07.79 9.00
5 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 07.99 8.00
6 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.00 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK Most AK Most 3 08.33 6.00
2 Jan KubištaJan Kubišta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 08.36 5.00
3 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 7 08.43 4.00
4 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.47 3.00
5 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 08.48 2.00
6 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK Bílina AK Bílina 2 08.49 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 08.24 qA
2 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 08.55 qB
3 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.78
4 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 6 09.07
5 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 09.39
6 Laura BecováLaura Becová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.90
7 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 7 10.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.31 qA
2 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 3 08.66 qB
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.03
4 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.03
5 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.10
6 Tereza StožickáTereza Stožická 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 7 09.74
7 Nela MahmutovičNela Mahmutovič 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.35 qA
2 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 08.76
3 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.89
4 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.03
5 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 09.09
6 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.30
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 1 09.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 08.56 qB
2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.71
3 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 08.81
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.87
5 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.94
6 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 09.56
7 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 7 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 08.45 qA
2 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK Děčín ASK Děčín 6 08.76
3 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.81
4 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.81
5 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK Bílina AK Bílina 2 09.37
6 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 10.06
7 Karolína CarbochováKarolína Carbochová 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 11.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 08.41 qA
2 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.49 qB
3 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.63 qB
4 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK Most AK Most 6 08.92
5 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 09.56
6 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.73
7 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.38 qA
2 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 08.69
3 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 08.78
4 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.02
5 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 09.10
6 Valérie KlímováValérie Klímová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 10.05
7 Uliana KozlenkoUliana Kozlenko 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 8 11.05
Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 7.5.2023 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 5 08.59 qB
2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 4 08.95
3 Tereza KrskováTereza Krsková 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.07
4 Ema NejedláEma Nejedlá 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 6 09.11
5 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 09.24
6 Lada TomevováLada Tomevová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.33
7 Adéla VosmíkováAdéla Vosmíková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 8 09.38
8 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 09.39
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 08.24 qA
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.31 qA
3 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.35 qA
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.38 qA
5 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 08.41 qA
6 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 08.45 qA
7 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.49 qB
8 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 08.55 qB
9 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 08.56 qB
10 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 5 08.59 qB
11 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.63 qB
12 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 3 08.66 qB
13 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 08.69
14 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.71
15 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 08.76
15 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK Děčín ASK Děčín 6 08.76
17 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.78
17 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 08.78
19 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 08.81
19 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.81
19 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.81
22 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.87
23 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.89
24 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK Most AK Most 6 08.92
25 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.94
26 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 4 08.95
27 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.02
28 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.03
28 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.03
28 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.03
31 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 6 09.07
31 Tereza KrskováTereza Krsková 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.07
33 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 09.09
34 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.10
34 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 09.10
36 Ema NejedláEma Nejedlá 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 6 09.11
37 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 09.24
38 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.30
39 Lada TomevováLada Tomevová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.33
40 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK Bílina AK Bílina 2 09.37
41 Adéla VosmíkováAdéla Vosmíková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 8 09.38
42 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 09.39
42 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 09.39
44 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 09.56
44 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 09.56
46 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 1 09.69
47 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 7 09.70
48 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.73
49 Tereza StožickáTereza Stožická 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 7 09.74
50 Laura BecováLaura Becová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.90
51 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.97
52 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 7 10.01
53 Valérie KlímováValérie Klímová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 10.05
54 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 10.06
55 Nela MahmutovičNela Mahmutovič 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.47
56 Uliana KozlenkoUliana Kozlenko 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 8 11.05
57 Karolína CarbochováKarolína Carbochová 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 11.24
Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.5.2023 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 08.18 13.00
2 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 08.34 11.00
3 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 08.38 10.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.38 9.00
5 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 08.40 8.00
6 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 7 08.57 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 7.5.2023 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.42 6.00
2 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.54 5.00
3 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.54 4.00
4 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 08.59 3.00
5 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 6 08.70 2.00
6 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 7 08.74 1.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 13:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 18.33 13.00
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 18.70 10.00
3 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK Bílina AK Bílina 2 19.61 8.00
4 Petr GalaPetr Gala 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 19.64 7.00
5 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 20.34
Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 13:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 18.67 11.00
2 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 19.97 6.00
3 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK Bílina AK Bílina 1 20.01 4.00
4 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK Bílina AK Bílina 3 20.18 3.00
5 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK Bílina AK Bílina 5 20.47
6 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 13:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 20.32 2.00
2 Patrik OpatPatrik Opat 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 20.32 1.00
3 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 20.74
4 Vojtěch GregorVojtěch Gregor 09 AK Most AK Most 3 20.90
5 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 21.13
6 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.25
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 13:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.35 9.00
2 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK Most AK Most 2 19.98 5.00
3 Jakub ZbíralJakub Zbíral 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 22.10
4 Pavel SmekPavel Smek 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 22.47
5 Michal DvořáčekMichal Dvořáček 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 23.02
Ondřej HitkaOndřej Hitka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 18.33 13.00
2 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 18.67 11.00
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 18.70 10.00
4 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.35 9.00
5 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK Bílina AK Bílina 2 19.61 8.00
6 Petr GalaPetr Gala 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 19.64 7.00
7 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 19.97 6.00
8 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 AK Most AK Most 2 19.98 5.00
9 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK Bílina AK Bílina 1 20.01 4.00
10 Tadeáš VobořilTadeáš Vobořil 09 AK Bílina AK Bílina 3 20.18 3.00
11 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 20.32 2.00
11 Patrik OpatPatrik Opat 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 20.32 1.00
13 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 20.34
14 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK Bílina AK Bílina 5 20.47
15 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.61
16 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 20.74
17 Vojtěch GregorVojtěch Gregor 09 AK Most AK Most 3 20.90
18 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 21.13
19 Jakub ZbíralJakub Zbíral 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 22.10
20 Pavel SmekPavel Smek 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 22.47
21 Michal DvořáčekMichal Dvořáček 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 23.02
22 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.25
Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Ondřej HitkaOndřej Hitka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 19.79 13.00
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 20.34 9.00
3 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 2 20.39 8.00
4 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 20.87 3.00
5 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 21.13 1.00
6 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 20.22 11.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 20.22 10.00
3 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 20.55 7.00
4 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK Děčín ASK Děčín 5 20.82 4.00
5 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 1 21.10 2.00
6 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 21.89
2 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 21.94
3 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 21.96
4 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 22.10
5 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 22.18
6 Anastasia DavidčukováAnastasia Davidčuková 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 22.21
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 21.69
2 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 22.05
3 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 22.13
4 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 22.38
5 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 22.44
6 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK Děčín ASK Děčín 1 22.54
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK Most AK Most 6 21.47
2 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.61
3 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 21.98
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 5 22.95
5 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 23.19
Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.21
2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 4 22.03
3 Kateřina WagnerováKateřina Wagnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 22.71
4 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.79
5 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 23.03
6 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 24.34
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HrdáNatálie Hrdá 09 AK Most AK Most 3 23.31
2 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK Bílina AK Bílina 5 23.79
3 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.00
4 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 24.39
5 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 24.99
6 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK Most AK Most 4 25.38
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK Most AK Most 4 20.58 6.00
2 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 23.16
3 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK Most AK Most 3 23.85
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 2 24.12
5 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 26.19
6 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 26.29
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 20.70 5.00
2 Leona GabrielováLeona Gabrielová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 22.19
3 Tereza KrskováTereza Krsková 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 22.80
4 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 23.24
5 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 24.65
6 Valérie KlímováValérie Klímová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 24.95
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 7.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VosmíkováAdéla Vosmíková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 22.66
2 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 22.94
3 Tereza BradáčováTereza Bradáčová 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 24.78
4 Uliana KozlenkoUliana Kozlenko 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 27.82
Ema BakalářováEma Bakalářová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 19.79 13.00
2 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 20.22 11.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 20.22 10.00
4 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 20.34 9.00
5 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 2 20.39 8.00
6 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 20.55 7.00
7 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK Most AK Most 4 20.58 6.00
8 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 20.70 5.00
9 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK Děčín ASK Děčín 5 20.82 4.00
10 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 20.87 3.00
11 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 1 21.10 2.00
12 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 21.13 1.00
13 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.21
14 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.27
15 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK Most AK Most 6 21.47
16 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.61
17 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 21.69
18 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.74
19 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 21.89
20 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 21.94
21 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 21.96
22 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 21.98
23 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 4 22.03
24 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 22.05
25 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK Děčín ASK Děčín 3 22.10
26 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 22.13
27 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 1 22.18
28 Leona GabrielováLeona Gabrielová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 22.19
29 Anastasia DavidčukováAnastasia Davidčuková 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 22.21
30 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 22.38
31 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 22.44
32 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK Děčín ASK Děčín 1 22.54
33 Adéla VosmíkováAdéla Vosmíková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 22.66
34 Kateřina WagnerováKateřina Wagnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 22.71
35 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.79
36 Tereza KrskováTereza Krsková 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 22.80
37 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 22.94
38 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 5 22.95
39 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 23.03
40 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 23.16
41 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 23.19
42 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 23.24
43 Natálie HrdáNatálie Hrdá 09 AK Most AK Most 3 23.31
44 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK Bílina AK Bílina 5 23.79
45 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK Most AK Most 3 23.85
46 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.00
47 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 2 24.12
48 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 24.34
49 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 24.39
50 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 24.65
51 Tereza BradáčováTereza Bradáčová 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 24.78
52 Valérie KlímováValérie Klímová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 24.95
53 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 24.99
54 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK Most AK Most 4 25.38
55 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 26.19
56 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 26.29
57 Uliana KozlenkoUliana Kozlenko 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 27.82
Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 DNS
Ema BakalářováEma Bakalářová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 4 39.78 13.00
2 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK Most AK Most 6 40.60 11.00
3 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 41.52 10.00
4 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 42.55 9.00
5 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK Bílina AK Bílina 2 43.67 8.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik OpatPatrik Opat 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 45.27 7.00
2 Pavel MálekPavel Málek 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 45.54 6.00
3 Adam UjváryAdam Ujváry 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 47.33 5.00
4 Štěpán ŠťastnýŠtěpán Šťastný 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 50.61 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 4 39.78 13.00
2 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK Most AK Most 6 40.60 11.00
3 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 41.52 10.00
4 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 42.55 9.00
5 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK Bílina AK Bílina 2 43.67 8.00
6 Patrik OpatPatrik Opat 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 45.27 7.00
7 Pavel MálekPavel Málek 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 45.54 6.00
8 Adam UjváryAdam Ujváry 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 47.33 5.00
9 Štěpán ŠťastnýŠtěpán Šťastný 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 50.61 4.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 43.68 13.00
2 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 44.48 11.00
3 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 3 44.85 10.00
4 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 45.20 8.00
5 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 6 45.59 7.00
6 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 47.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 46.43 5.00
2 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 46.87 2.00
3 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 47.16 1.00
4 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 47.59
5 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 48.06
6 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 46.46 4.00
2 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 47.40
3 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK Děčín ASK Děčín 5 47.70
4 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 47.73
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 4 49.18
6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 50.11
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 46.79 3.00
2 Natálie HrdáNatálie Hrdá 09 AK Most AK Most 3 49.21
3 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 49.63
4 Lada TomevováLada Tomevová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 49.99
5 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 50.48
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 49.03
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK Bílina AK Bílina 3 50.35
3 Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.05
4 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 51.62
5 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 5 52.45
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 44.94 9.00
2 Nela ŠípkováNela Šípková 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 46.09 6.00
3 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.43
4 Lada OlešnanikováLada Olešnaniková 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.57
5 Laura BecováLaura Becová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 57.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 43.68 13.00
2 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 44.48 11.00
3 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 3 44.85 10.00
4 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 44.94 9.00
5 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 45.20 8.00
6 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 6 45.59 7.00
7 Nela ŠípkováNela Šípková 10 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 46.09 6.00
8 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 46.43 5.00
9 Jana ZávodnáJana Závodná 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 46.46 4.00
10 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 46.79 3.00
11 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 46.87 2.00
12 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 47.16 1.00
13 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 47.40
14 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 47.59
15 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK Děčín ASK Děčín 5 47.70
16 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 47.73
17 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 47.91
18 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 48.06
19 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.26
20 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 49.03
21 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 4 49.18
22 Natálie HrdáNatálie Hrdá 09 AK Most AK Most 3 49.21
23 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 49.63
24 Lada TomevováLada Tomevová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 49.99
25 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 50.11
26 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK Bílina AK Bílina 3 50.35
27 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 50.48
28 Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.05
29 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.43
30 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 51.62
31 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 5 52.45
32 Lada OlešnanikováLada Olešnaniková 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.57
33 Laura BecováLaura Becová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 57.15

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr GalaPetr Gala 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 2:12.65 13.00
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 2:16.71 11.00
3 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK Bílina AK Bílina 4 2:20.04 10.00
4 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 2:25.66 9.00
5 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:27.54 8.00
6 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:31.88 6.00
7 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK Most AK Most 7 2:34.13 5.00
8 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 2:35.36 2.00
9 Filip FiedlerFilip Fiedler 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 2:43.76
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš LamošTomáš Lamoš 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 2:31.79 7.00
2 Jakub MoroJakub Moro 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:34.64 4.00
3 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:35.28 3.00
4 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK Most AK Most 5 2:37.07 1.00
5 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 2:38.19
6 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 2:38.21
7 Pavel SmekPavel Smek 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 10 2:39.53
8 Lukáš MenclLukáš Mencl 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 8 2:41.10
9 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 2:47.67
10 David HolýDavid Holý 09 AK Most AK Most 4 2:59.40
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr GalaPetr Gala 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 2:12.65 13.00
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 2:16.71 11.00
3 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK Bílina AK Bílina 4 2:20.04 10.00
4 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 2:25.66 9.00
5 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:27.54 8.00
6 Tomáš LamošTomáš Lamoš 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 2:31.79 7.00
7 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:31.88 6.00
8 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK Most AK Most 7 2:34.13 5.00
9 Jakub MoroJakub Moro 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:34.64 4.00
10 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:35.28 3.00
11 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 2:35.36 2.00
12 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK Most AK Most 5 2:37.07 1.00
13 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 2:38.19
14 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 2:38.21
15 Pavel SmekPavel Smek 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 10 2:39.53
16 Lukáš MenclLukáš Mencl 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 8 2:41.10
17 Filip FiedlerFilip Fiedler 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 2:43.76
18 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 2:47.67
19 David HolýDavid Holý 09 AK Most AK Most 4 2:59.40

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 1 2:36.64 13.00
2 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 2:38.42 10.00
3 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:39.04 9.00
4 Šárka SucháŠárka Suchá 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 2:41.54 8.00
5 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:41.94 7.00
6 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 2:43.69 6.00
7 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 8 2:44.32 5.00
8 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:47.51 4.00
9 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 10 2:48.34 2.00
10 Eliška JirákováEliška Jiráková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:48.78 1.00
11 Lucie NovákováLucie Nováková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:48.82
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 10 2:37.10 11.00
2 Leona GabrielováLeona Gabrielová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 7 2:47.68 3.00
3 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 2:49.02
4 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 2:49.56
5 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK Bílina AK Bílina 3 2:50.09
6 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK Bílina AK Bílina 1 2:52.25
7 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:56.55
8 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:56.92
9 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 3:00.44
Ema BakalářováEma Bakalářová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 1 2:36.64 13.00
2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 10 2:37.10 11.00
3 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 2:38.42 10.00
4 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:39.04 9.00
5 Šárka SucháŠárka Suchá 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 2:41.54 8.00
6 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:41.94 7.00
7 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 2:43.69 6.00
8 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 8 2:44.32 5.00
9 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:47.51 4.00
10 Leona GabrielováLeona Gabrielová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 7 2:47.68 3.00
11 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 10 2:48.34 2.00
12 Eliška JirákováEliška Jiráková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:48.78 1.00
13 Lucie NovákováLucie Nováková 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:48.82
14 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 2:49.02
15 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 2:49.56
16 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK Bílina AK Bílina 3 2:50.09
17 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK Bílina AK Bílina 1 2:52.25
18 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 9 2:56.55
19 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:56.92
20 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 3:00.44
Ema BakalářováEma Bakalářová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNF

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 15.23
2 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK Bílina AK Bílina 2 15.69 13.00
3 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 16.30 11.00
4 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.71 9.00
5 Filip MoulisFilip Moulis 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 16.98 8.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 10:20) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK Most AK Most 5 16.60 10.00
2 Dominik WalterDominik Walter 08 AK Bílina AK Bílina 6 17.00 7.00
3 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.17 6.00
4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK Most AK Most 4 21.61 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 15.23
2 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK Bílina AK Bílina 2 15.69 13.00
3 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 16.30 11.00
4 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK Most AK Most 5 16.60 10.00
5 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.71 9.00
6 Filip MoulisFilip Moulis 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 16.98 8.00
7 Dominik WalterDominik Walter 08 AK Bílina AK Bílina 6 17.00 7.00
8 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.17 6.00
9 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK Most AK Most 4 21.61 5.00

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 15.83 13.00
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 5 16.84 9.00
3 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK Děčín ASK Děčín 6 17.89 4.00
4 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 18.07 3.00
5 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 18.67 2.00
6 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 19.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 5 16.52 11.00
2 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 16.69 10.00
3 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK Most AK Most 6 17.23 6.00
4 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 2 18.89 1.00
5 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 19.33
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 17.16 7.00
2 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 17.62 5.00
3 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 19.98
4 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.50
5 Nela MahmutovičNela Mahmutovič 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 25.47
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 17.11 8.00
2 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 20.94
3 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.67
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 22.04
Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 15.83 13.00
2 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 5 16.52 11.00
3 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 16.69 10.00
4 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 5 16.84 9.00
5 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 17.11 8.00
6 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 17.16 7.00
7 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK Most AK Most 6 17.23 6.00
8 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 17.62 5.00
9 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK Děčín ASK Děčín 6 17.89 4.00
10 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 18.07 3.00
11 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 18.67 2.00
12 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 2 18.89 1.00
13 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 19.16
14 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 19.33
15 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 19.98
16 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20.50
17 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 20.94
18 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.67
19 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 22.04
20 Nela MahmutovičNela Mahmutovič 09 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 25.47
Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koša, Štětka, Hakala, Knapík Koša, Štětka, Hakala, Knapík AK Bílina AK Bílina 5 30.17 13.00
2 Prokeš, Škreko, Želina, David Prokeš, Škreko, Želina, David USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 31.54 11.00
3 Šťastný, Moro, Kubišta, Ujváry Šťastný, Moro, Kubišta, Ujváry TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 33.85 8.00
4 Hrubý, Gregor, Ondráček, Holý Hrubý, Gregor, Ondráček, Holý AK Most AK Most 6 35.17 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gala, Kačur, Lamoš, Fiedler Gala, Kačur, Lamoš, Fiedler ASK Lovosice ASK Lovosice 3 32.50 10.00
2 Müller, Zbíral, Dvořáček, Ondřej Müller, Zbíral, Dvořáček, Ondřej Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 33.26 9.00
3 Smetana, Smek, Mencl, Slaměník Smetana, Smek, Mencl, Slaměník AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 34.36 7.00
4 Nejedlý, Havelka, Vrchotka, Weis Nejedlý, Havelka, Vrchotka, Weis AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 34.84 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koša, Štětka, Hakala, Knapík Koša, Štětka, Hakala, Knapík AK Bílina AK Bílina 5 30.17 13.00
2 Prokeš, Škreko, Želina, David Prokeš, Škreko, Želina, David USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 31.54 11.00
3 Gala, Kačur, Lamoš, Fiedler Gala, Kačur, Lamoš, Fiedler ASK Lovosice ASK Lovosice 3 32.50 10.00
4 Müller, Zbíral, Dvořáček, Ondřej Müller, Zbíral, Dvořáček, Ondřej Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 33.26 9.00
5 Šťastný, Moro, Kubišta, Ujváry Šťastný, Moro, Kubišta, Ujváry TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 33.85 8.00
6 Smetana, Smek, Mencl, Slaměník Smetana, Smek, Mencl, Slaměník AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 34.36 7.00
7 Nejedlý, Havelka, Vrchotka, Weis Nejedlý, Havelka, Vrchotka, Weis AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 34.84 6.00
8 Hrubý, Gregor, Ondráček, Holý Hrubý, Gregor, Ondráček, Holý AK Most AK Most 6 35.17 5.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukášová, Piramovská, Tschernayová, Řimsová Lukášová, Piramovská, Tschernayová, Řimsová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 32.94 10.00
2 Homolková, Hniličková, Závodná, Opatová Homolková, Hniličková, Závodná, Opatová TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 33.37 9.00
3 Revajová, Bisová, Šedivá, Hamouzová Revajová, Bisová, Šedivá, Hamouzová USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 34.15 5.00
4 Škuthanová, Nosová, Měrková, Štorková Škuthanová, Nosová, Měrková, Štorková AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 34.46 2.00
5 Klailová, Hrdá, Ryková, Lálová Klailová, Hrdá, Ryková, Lálová AK Most AK Most 5 35.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Biňovcová, Martišková, Limberková, Sedláková Biňovcová, Martišková, Limberková, Sedláková ASK Lovosice ASK Lovosice 5 32.74 13.00
2 Cidlinová, Henychová, Štěrbová, Trochtová Cidlinová, Henychová, Štěrbová, Trochtová Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 32.88 11.00
3 Prusíková, Pechánková, Eisnerová, Kalašová Prusíková, Pechánková, Eisnerová, Kalašová ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 33.45 8.00
4 Stříbrská, Pleskach, Hrbková, Voráčková Stříbrská, Pleskach, Hrbková, Voráčková Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 33.48 7.00
5 Racíková, Burešová, Dlesková, Dlesková Racíková, Burešová, Dlesková, Dlesková Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 34.49 1.00
6 Beránková, Mikulíková, Mikulíková, Fialová Beránková, Mikulíková, Mikulíková, Fialová AK Bílina AK Bílina 1 35.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blailová, Křížová, Plzáková, Fojtíková Blailová, Křížová, Plzáková, Fojtíková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 33.73 6.00
2 Nejedlá, Davidčuková, Wagnerová, Hamouzová Nejedlá, Davidčuková, Wagnerová, Hamouzová Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 34.21 4.00
3 Vítová, Hedbávná, Gabrielová, Milcová Vítová, Hedbávná, Gabrielová, Milcová AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 34.37 3.00
4 Skřivánková, Svobodová, Murdžáková, Bernášková Skřivánková, Svobodová, Murdžáková, Bernášková ASK Lovosice ASK Lovosice 6 35.38
5 Klímová, Karbanová, Polívková, Gillichová Klímová, Karbanová, Polívková, Gillichová TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 36.06
6 Hochmanová, Veselá, Měrková, Suchá Hochmanová, Veselá, Měrková, Suchá AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 38.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Biňovcová, Martišková, Limberková, Sedláková Biňovcová, Martišková, Limberková, Sedláková ASK Lovosice ASK Lovosice 5 32.74 13.00
2 Cidlinová, Henychová, Štěrbová, Trochtová Cidlinová, Henychová, Štěrbová, Trochtová Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 32.88 11.00
3 Lukášová, Piramovská, Tschernayová, Řimsová Lukášová, Piramovská, Tschernayová, Řimsová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 32.94 10.00
4 Homolková, Hniličková, Závodná, Opatová Homolková, Hniličková, Závodná, Opatová TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 33.37 9.00
5 Prusíková, Pechánková, Eisnerová, Kalašová Prusíková, Pechánková, Eisnerová, Kalašová ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 33.45 8.00
6 Stříbrská, Pleskach, Hrbková, Voráčková Stříbrská, Pleskach, Hrbková, Voráčková Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 33.48 7.00
7 Blailová, Křížová, Plzáková, Fojtíková Blailová, Křížová, Plzáková, Fojtíková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 33.73 6.00
8 Revajová, Bisová, Šedivá, Hamouzová Revajová, Bisová, Šedivá, Hamouzová USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 34.15 5.00
9 Nejedlá, Davidčuková, Wagnerová, Hamouzová Nejedlá, Davidčuková, Wagnerová, Hamouzová Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 2 34.21 4.00
10 Vítová, Hedbávná, Gabrielová, Milcová Vítová, Hedbávná, Gabrielová, Milcová AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 34.37 3.00
11 Škuthanová, Nosová, Měrková, Štorková Škuthanová, Nosová, Měrková, Štorková AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 34.46 2.00
12 Racíková, Burešová, Dlesková, Dlesková Racíková, Burešová, Dlesková, Dlesková Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 34.49 1.00
13 Beránková, Mikulíková, Mikulíková, Fialová Beránková, Mikulíková, Mikulíková, Fialová AK Bílina AK Bílina 1 35.12
14 Skřivánková, Svobodová, Murdžáková, Bernášková Skřivánková, Svobodová, Murdžáková, Bernášková ASK Lovosice ASK Lovosice 6 35.38
15 Klailová, Hrdá, Ryková, Lálová Klailová, Hrdá, Ryková, Lálová AK Most AK Most 5 35.82
16 Klímová, Karbanová, Polívková, Gillichová Klímová, Karbanová, Polívková, Gillichová TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 36.06
17 Hochmanová, Veselá, Měrková, Suchá Hochmanová, Veselá, Měrková, Suchá AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 38.69

skok vysoký - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,75 Body
1 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 11 1.65 - - - - o o o o - xo - - xxx 13.00
2 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 13 1.62 - - - xo o o xo xxo o xxx 11.00
3= Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 9 1.56 - - - xo o xo o xxx 9.50
3= Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 14 1.56 - - - - o xxo o xxx 9.50
5 David VětrovecDavid Větrovec
AK Bílina AK Bílina
08 10 1.53 o o o o o o xxx 8.00
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 12 1.53 - - - xo o xxo xxx 7.00
7 Jan KubištaJan Kubišta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 2 1.50 - - o o xxo xxx 6.00
8 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 7 1.45 o o o o xxx 5.00
9 Patrik OpatPatrik Opat
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 4 1.45 - o o xxo xxx 4.00
10 Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 6 1.40 o xo o xxx 3.00
11 Tadeáš HrubýTadeáš Hrubý
AK Most AK Most
09 1 1.40 o o xo xxx 2.00
12 Jakub MoroJakub Moro
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 1.35 o xxo xxx 1.00
Tomáš LamošTomáš Lamoš
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 8 DNS
Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
08 5 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 7.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 Body
1 Anna MilcováAnna Milcová
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 21 1.52 - - o o o xo xo o xo xxx 13.00
2 Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK Most AK Most
09 15 1.52 o o o xo o xo o xo xo xxx 11.00
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 20 1.52 - - - - o o o xxo xxo xxx 10.00
4 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK Lovosice ASK Lovosice
09 19 1.46 - - - o xo xxo o xxx 9.00
5 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK Most AK Most
09 16 1.40 - o o o xxo xxx 8.00
6= Anežka KotrbováAnežka Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
09 9 1.35 o o o o xxx 6.00
6= Tereza PanuškováTereza Panušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 14 1.35 o o o o xxx 6.00
6= Lucie OpatováLucie Opatová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 18 1.35 o o o o xxx 6.00
9 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 1.35 o o xxo o xxx 4.00
10 Dora BalíkováDora Balíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 11 1.35 o o o xxo xxx 3.00
11 Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 17 1.35 o o xo xxo xxx 2.00
12 Barbora PražákováBarbora Pražáková
ASK Lovosice ASK Lovosice
09 6 1.35 xo o xxo xxo xxx 1.00
13 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 7 1.30 o o o xxx
14 Lucie NovákováLucie Nováková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 8 1.25 o o xxx
15= Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
09 2 1.25 o xo xxx
15= Nela GillichováNela Gillichová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 12 1.25 o xo xxx
17 Eliška VolečkováEliška Volečková
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
09 10 1.25 x- xo xxx
18 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
09 5 1.20 xo xxx
Amáta KačalováAmáta Kačalová
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
09 4 DNS
Adriana HladíkováAdriana Hladíková
ASK Děčín ASK Děčín
08 13 DNS
Tereza BradáčováTereza Bradáčová
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
09 1 NM xxx
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 8 5.53 -0.3 m/s 5.01  -0,10 5.12  -1,20 5.19  -0,90 5.19 5.42  -1,60 5.44  -0,70 5.53  -0,30 13.00
2 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK Bílina AK Bílina
09 9 5.35 -1.1 m/s 5.28  -1,40 5.30  -1,60 5.30  -0,40 5.30 5.25  -1,10 5.14  0,20 5.35  -1,10 11.00
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 5.15 -0.6 m/s 5.15  -0,60 4.96  -2,20 4.73  0,00 5.15 5.04  -1,40 4.91  -0,10 5.10  -1,80 10.00
4 Albert MüllerAlbert Müller
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
08 5 5.12 -1.4 m/s 4.71  -0,10 5.11  -0,10 5.12  -1,40 5.12 4.91  -1,60 x  0,50 4.42  -1,30 9.00
5 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 7 5.05 -1.6 m/s 4.80  0,60 4.59  -0,10 4.61  -2,00 4.80 4.75  -0,20 3.11  -0,30 5.05  -1,60 8.00
6 David VětrovecDavid Větrovec
AK Bílina AK Bílina
08 2 4.73 -0.5 m/s 4.52  -0,40 4.58  0,00 4.67  -0,90 4.67 4.40  -0,20 4.73  -0,50 x  -1,90 7.00
7 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík
AK Most AK Most
09 11 4.66 -1.6 m/s x  -1,00 4.66  -1,60 x  -0,60 4.66 - - x  -1,30 6.00
8 Jan SkokanJan Skokan
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 1 4.53 -1.2 m/s 4.53  -1,20 x  -1,00 3.80  -1,40 4.53 r 5.00
9 Pavel MálekPavel Málek
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 3 4.51 -0.2 m/s x  -1,50 4.18  -0,10 4.51  -0,20 4.51 4.00
10 Martin HakalaMartin Hakala
AK Bílina AK Bílina
09 6 4.35 -1.2 m/s 4.33  0,00 x  -1,20 4.35  -1,20 4.35 3.00
11 Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 4 4.22 -1.0 m/s 4.22  -1,00 3.96  0,00 3.78  -0,50 4.22 2.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 7.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
08 5.04 -1.3 m/s 4.99  -2,00 - 5.04  -1,30 5.04 4.95  -0,70 4.95  -1,70 4.91  -1,40 13.00
2 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 4.94 -0.8 m/s 4.94  -0,80 4.29  -0,40 4.72  -2,10 4.94 4.34  -1,60 4.76  -2,40 4.63  -2,00 11.00
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
09 4.89 -1.6 m/s 4.44  -1,30 4.80  -1,50 4.74  -1,00 4.80 4.89  -1,60 x  -0,40 4.15  -1,60 10.00
4 Eliška VlčkováEliška Vlčková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 4.57 -1.4 m/s 4.57  -1,40 4.54  -1,40 x  -2,10 4.57 4.56  -1,50 x  -1,10 4.55  -1,40 9.00
5 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK Most AK Most
09 4.54 -0.9 m/s 4.54  -0,90 3.92  -1,30 4.33  -2,10 4.54 4.17  -1,30 4.32  -1,60 x  -1,60 8.00
6 Eliška SedlákováEliška Sedláková
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 4.52 +1.0 m/s 4.27  -1,00 4.52  1,00 4.28  -1,00 4.52 4.31  -2,20 4.30  -1,60 4.49  -1,00 7.00
7 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 4.50 -0.9 m/s 2.41  -1,30 4.42  -1,30 4.50  -0,90 4.50 4.28  -1,60 4.20  -1,10 4.05  -1,40 6.00
8 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
08 4.50 -0.2 m/s 4.10  -1,20 4.50  -0,20 4.35  -1,30 4.50 x  -1,50 4.15  -1,90 4.38  -1,90 5.00
9 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 4.38 -1.2 m/s 4.38  -1,20 4.30  -0,80 x  -0,80 4.38 4.00
10 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
09 4.38 -2.3 m/s x  -1,60 4.38  -2,30 x  -1,50 4.38 3.00
11 Jana ZávodnáJana Závodná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 4.34 -1.5 m/s 4.34  -1,50 4.15  -1,30 3.63  -1,30 4.34 2.00
12 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 4.28 -2.3 m/s 4.28  -2,30 4.27  -2,40 4.24  -0,70 4.28 1.00
13 Anneli HenychováAnneli Henychová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 4.26 -1.6 m/s 4.26  -1,60 4.22  -1,20 x  -1,00 4.26
14 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK Lovosice ASK Lovosice
09 4.26 +0.0 m/s 4.14  -1,50 4.26  0,00 4.06  -1,80 4.26
15 Alice MikulíkováAlice Mikulíková
AK Bílina AK Bílina
09 4.26 +0.0 m/s 3.79  -1,20 x  -1,00 4.26  0,00 4.26
16 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
09 4.23 -1.0 m/s 4.23  -1,00 4.12  -1,80 3.63  -1,90 4.23
17 Ema NejedláEma Nejedlá
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
08 4.22 -0.3 m/s 4.18  -1,90 4.22  -0,30 4.08  -1,10 4.22
18 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK Most AK Most
08 4.19 -1.7 m/s 4.17  -1,40 x  -1,20 4.19  -1,70 4.19
19 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 4.15 -1.5 m/s 4.07  -1,10 4.15  -1,50 3.95  -1,00 4.15
20 Karolína PrincováKarolína Princová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 4.11 -0.8 m/s 4.02  -0,70 4.11  -0,80 4.10  -1,40 4.11
21 Claudie PolákováClaudie Poláková
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
09 4.09 -0.9 m/s 4.09  -0,90 x  -0,50 3.96  -1,00 4.09
22 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
AK Most AK Most
09 4.07 -0.4 m/s 3.50  -1,40 3.67  -0,60 4.07  -0,40 4.07
23 Sofie ŠtorkováSofie Štorková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
10 4.02 -1.3 m/s 4.02  -1,30 3.90  -1,40 3.85  -1,90 4.02
24 Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 3.87 +0.0 m/s 3.78  -1,00 3.87  0,00 x  -1,30 3.87
25 Pavla KalenskáPavla Kalenská
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
09 3.86 -1.4 m/s 3.65  -1,30 3.78  -0,50 3.86  -1,40 3.86
26 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
09 3.85 -0.7 m/s 3.85  -0,70 3.56  -1,70 3.70  -1,20 3.85
27 Kateřina WagnerováKateřina Wagnerová
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
09 3.85 -0.9 m/s x  -1,70 3.61  -0,50 3.85  -0,90 3.85
28 Tereza PanuškováTereza Panušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 3.81 -0.9 m/s 3.81  -0,90 3.55  -0,90 3.52  -1,10 3.81
29 Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 3.80 -1.4 m/s 3.80  -1,40 3.66  -1,70 2.80  0,40 3.80
30 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
08 3.78 -2.0 m/s 3.78  -2,00 x  -1,20 3.61  -1,30 3.78
31 Vendula KarbanováVendula Karbanová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 3.71 -2.5 m/s 3.71  -2,50 3.35  -1,40 3.54  -0,30 3.71
32 Rozálie BaškováRozálie Bašková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 3.56 +0.1 m/s 3.29  -2,40 2.74  -1,60 3.56  0,10 3.56
33 Kateřina RykováKateřina Ryková
AK Most AK Most
08 3.52 +0.0 m/s x  -1,50 3.52  0,00 3.43  -0,90 3.52
34 Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK Bílina AK Bílina
09 3.39 +0.0 m/s x  -1,80 3.39  0,00 2.33  -1,70 3.39
35 Adéla VosmíkováAdéla Vosmíková
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
09 3.34 -0.6 m/s x  -1,40 3.20  -0,80 3.34  -0,60 3.34
36 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
09 3.32 -1.2 m/s 3.32  -1,20 3.16  -1,00 3.31  -0,40 3.32
37 Tereza KrskováTereza Krsková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
09 3.29 +0.2 m/s 2.34  -0,90 3.29  0,20 2.99  -0,70 3.29
38 Nela MahmutovičNela Mahmutovič
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.
09 3.29 -1.0 m/s x  -1,90 x  -1,20 3.29  -1,00 3.29
39 Julie ŠafránkováJulie Šafránková
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
11 3.25 -2.1 m/s 2.99  -1,10 3.10  -1,10 3.25  -2,10 3.25
40 Tereza BradáčováTereza Bradáčová
Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s.