Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Atletický čtyřboj AŠSK - Liberecký kraj

Turnov (1. 6. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.6.2023 - 10:20) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 5 07.75
2 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.90
3 David GajdošDavid Gajdoš 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 7 08.51
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 1.6.2023 - 10:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.78
2 Kryštof BerkaKryštof Berka 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.10
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (čt, 1.6.2023 - 10:20) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.48
2 Jiří PrášekJiří Prášek 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 7 07.83
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (čt, 1.6.2023 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.61
Celkem 1 závodníků
Běh 05 (čt, 1.6.2023 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VanclOndřej Vancl 07 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 3 08.15
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.48
2 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.61
3 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 5 07.75
4 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.78
5 Jiří PrášekJiří Prášek 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 7 07.83
6 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.90
7 Kryštof BerkaKryštof Berka 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.10
8 Ondřej VanclOndřej Vancl 07 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 3 08.15
9 David GajdošDavid Gajdoš 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 7 08.51

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.6.2023 - 09:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.68
2 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 09.26
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (čt, 1.6.2023 - 09:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KarelFilip Karel 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 09.02
Celkem 1 závodníků
Běh 03 (čt, 1.6.2023 - 09:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MarekJiří Marek 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.01
2 Jan KratzerJan Kratzer 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.70
3 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.90
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 1.6.2023 - 09:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.39
2 Jan TrosbergJan Trosberg 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.54
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MarekJiří Marek 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.01
2 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.39
3 Jan TrosbergJan Trosberg 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.54
4 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.68
5 Jan KratzerJan Kratzer 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.70
6 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.90
7 Filip KarelFilip Karel 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 09.02
8 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 09.26

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.6.2023 - 10:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 08.47
Celkem 1 závodníků
Běh 02 (čt, 1.6.2023 - 10:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 08.35
2 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 08.56
3 Veronika KreysováVeronika Kreysová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.60
4 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.07
5 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
6 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.17
7 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.43
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 1.6.2023 - 10:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.10
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 09.06
3 Michaela HladíkováMichaela Hladíková 09 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 09.36
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 1.6.2023 - 10:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.84
2 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.97
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (čt, 1.6.2023 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.54
2 Tereza TužováTereza Tužová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 08.64
3 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.10
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 08.35
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 08.47
4 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.54
5 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 08.56
6 Veronika KreysováVeronika Kreysová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.60
7 Tereza TužováTereza Tužová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 08.64
8 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.84
9 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.97
10 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 09.06
11 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.07
12 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
13 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.17
14 Michaela HladíkováMichaela Hladíková 09 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 09.36
15 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.38
16 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.43

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.6.2023 - 10:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
2 Anna VolmanováAnna Volmanová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 09.07
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (čt, 1.6.2023 - 10:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.66
2 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.68
3 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.74
4 Eliška DosedělováEliška Dosedělová 10 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 08.92
5 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 1.6.2023 - 10:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.93
2 Tereza PodzimkováTereza Podzimková 09 Atletický klub Semily, z.s. Atletický klub Semily, z.s. 09.69
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (čt, 1.6.2023 - 10:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.20
2 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
3 Sofie ŠebkováSofie Šebková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 09.46
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.20
2 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.66
3 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.68
4 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.74
5 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
6 Eliška DosedělováEliška Dosedělová 10 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 08.92
7 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 08.93
8 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 09.00
9 Anna VolmanováAnna Volmanová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 09.07
10 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
11 Sofie ŠebkováSofie Šebková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 09.46
12 Tereza PodzimkováTereza Podzimková 09 Atletický klub Semily, z.s. Atletický klub Semily, z.s. 09.69

600 m - Ml. žákyně

(čt, 1.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1:47.62
2 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1:55.01
3 Anna VolmanováAnna Volmanová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 1:55.40
4 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1:55.80
5 Tereza PodzimkováTereza Podzimková 09 Atletický klub Semily, z.s. Atletický klub Semily, z.s. 2:03.68
6 Sofie ŠebkováSofie Šebková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:05.54
7 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:06.76
8 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:07.30
9 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:07.60
10 Eliška DosedělováEliška Dosedělová 10 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2:10.49
11 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:13.35
12 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2:53.27
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci

(čt, 1.6.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:19.13
2 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:19.45
3 Jiří MarekJiří Marek 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:28.04
4 Jan KratzerJan Kratzer 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:39.17
5 Filip KarelFilip Karel 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 2:39.59
6 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 2:43.53
7 Jan TrosbergJan Trosberg 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:44.01
8 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:49.63
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 1.6.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:44.24
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.22
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 2:45.43
4 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:46.91
5 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2:48.15
6 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2:48.48
7 Tereza TužováTereza Tužová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2:49.59
8 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2:52.01
9 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:53.08
10 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2:53.36
11 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:53.67
12 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2:56.86
13 Veronika KreysováVeronika Kreysová 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3:03.23
14 Michaela HladíkováMichaela Hladíková 09 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 3:05.33
15 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 3:20.82
16 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:26.68
Celkem 16 závodníků

1000 m - Žáci

(čt, 1.6.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:53.89
2 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:07.87
3 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:09.89
4 Jiří PrášekJiří Prášek 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 3:11.30
5 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:11.44
6 Ondřej VanclOndřej Vancl 07 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 3:11.88
7 Michal FajstauerMichal Fajstauer 08 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 3:14.85
8 Kryštof BerkaKryštof Berka 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:17.98
9 David GajdošDavid Gajdoš 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč... 3:30.65
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 1.6.2023 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Sebastien FormanSebastien Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 PB 1.73
2 Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 PB 1.69
3= Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 PB 1.65
3= Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 1.65
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 1.6.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jiří MarekJiří Marek
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 1.63
2 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 1.51
3 Jakub HadačJakub Hadač
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
10 PB 1.39
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 1.6.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
07 PB 1.51
2 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 1.47
3= Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 1.43
3= Tereza TužováTereza Tužová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 PB 1.43
5 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 1.39
6= Anna ŠilhánováAnna Šilhánová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
08 PB 1.31
6= Amálie VávrováAmálie Vávrová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 1.31
6= Barbora ZikováBarbora Ziková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 1.31
9= Anna KoškováAnna Košková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 1.27
9= Michaela HladíkováMichaela Hladíková
TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor
09 PB 1.27
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 1.6.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Aneta KoželuhováAneta Koželuhová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 1.38
1= Adéla MatoušováAdéla Matoušová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 1.38
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 1.34
4= Eliška DosedělováEliška Dosedělová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
10 PB 1.30
4= Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 PB 1.30
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 1.6.2023 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastian TrojanSebastian Trojan
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 PB 5.75 -0.5 m/s
2 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 PB 5.71 -0.7 m/s
3 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 PB 5.51 -0.9 m/s
4 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
08 PB 5.27 -0.8 m/s
5 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 4.56 -0.7 m/s
6 Ondřej VanclOndřej Vancl
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
07 PB 4.08 -0.4 m/s
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 1.6.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TrosbergJan Trosberg
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 4.49 +1.3 m/s
2 Filip KarelFilip Karel
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
09 PB 4.16 +1.4 m/s
3 Jan KratzerJan Kratzer
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 4.09 +1.1 m/s
4 Filip DrdaFilip Drda
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 4.07 +1.2 m/s
5 Jakub MařasJakub Mařas
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 4.01 +1.4 m/s
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 1.6.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika KreysováVeronika Kreysová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
08 PB 4.52 -0.9 m/s
2 Aneta LoudováAneta Loudová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
08 PB 4.40 -0.8 m/s
3 Laura ŠolcováLaura Šolcová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 4.32 -0.5 m/s
4 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
09 PB 4.29 -0.5 m/s
5 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
09 PB 3.93 -0.4 m/s
6 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.68 -0.7 m/s
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 1.6.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura KoťátkováLaura Koťátková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 4.27 +0.8 m/s
2 Tereza KlabanováTereza Klabanová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 4.25 +0.5 m/s
3 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 PB 4.08 +0.4 m/s
4 Anna VolmanováAnna Volmanová
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
09 PB 4.07 +0.2 m/s
5 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 PB 3.74 +0.0 m/s
6 Sofie ŠebkováSofie Šebková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 3.64 +0.1 m/s
7 Tereza PodzimkováTereza Podzimková
Atletický klub Semily, z.s. Atletický klub Semily, z.s.
09 PB 3.50 +0.3 m/s
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 1.6.2023 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika KreysováVeronika Kreysová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
08 PB 09.49
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
07 PB 08.11
3 Tereza TužováTereza Tužová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 PB 08.07
4 Barbora ZikováBarbora Ziková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 08.00
5 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 07.99
6 Anna KoškováAnna Košková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 07.66
7 Amálie VávrováAmálie Vávrová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 07.12
8 Aneta LoudováAneta Loudová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
08 PB 06.91
9 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 06.76
10 Michaela HladíkováMichaela Hladíková
TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor
09 PB 06.05
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 1.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 13.86
2 Ondřej VanclOndřej Vancl
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
07 PB 13.24
3 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
08 PB 12.09
4 Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 PB 11.81
5 Sebastian TrojanSebastian Trojan
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 PB 10.75
6 Sebastien FormanSebastien Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 PB 10.27
7 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 PB 09.76
8 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 PB 07.64
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci

(čt, 1.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 64.42
2 Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 PB 46.25
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 1.6.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MarekJiří Marek
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 49.96
2= Jakub HadačJakub Hadač
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
10 PB 47.63
2= Jakub MařasJakub Mařas
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 47.63
4 Jan KratzerJan Kratzer
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 47.34
5 Filip KarelFilip Karel
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
09 PB 44.63
6 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 41.86
7 Jan TrosbergJan Trosberg
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 39.04
8 Filip DrdaFilip Drda
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 34.72
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(čt, 1.6.2023 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 48.66
2 Laura ŠolcováLaura Šolcová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 37.69
3 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
09 PB 33.53
4 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
09 PB 33.10
5 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
08 PB 29.60
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 1.6.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura KoťátkováLaura Koťátková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 46.14
2 Sofie ŠebkováSofie Šebková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 37.55
3 Tereza KlabanováTereza Klabanová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 36.13
4 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 PB 34.72
5 Eliška DosedělováEliška Dosedělová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
10 PB 32.43
6 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 29.75
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 PB 29.71
8 Adéla MatoušováAdéla Matoušová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
10 PB 26.31
9 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 PB 25.44
10 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 PB 23.11
11 Anna VolmanováAnna Volmanová
Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov Dům dětí a mládeže Cvikováč...
09 PB 22.45
12 Tereza PodzimkováTereza Podzimková
Atletický klub Semily, z.s. Atletický klub Semily, z.s.
09 PB 22.31
Celkem 12 závodníků