Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 9

Praha - Horní Počernice (26. 4. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MerenusMichal Merenus 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 1 08.33 468.00
2 Anh (Zdeněk) To DoAnh (Zdeněk) To Do 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 08.56 408.00
3 Arsenii VasyliukArsenii Vasyliuk 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 1 08.99 306.00
4 Matyáš SládekMatyáš Sládek 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 1 09.01 302.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KostohryzJosef Kostohryz 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 2 08.24 492.00
2 Lukáš VorelLukáš Vorel 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 2 08.35 462.00
3 Matěj PsotaMatěj Psota 07 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 2 08.58 403.00
4 Marek MatzkeMarek Matzke 07 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 2 09.14 274.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver StabenowOliver Stabenow 06 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 3 08.44 439.00
2 Dominik PalaDominik Pala 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 3 08.91 324.00
3 Vítek MarekVítek Marek 09 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 3 09.12 278.00
4 Samuel LochmanSamuel Lochman 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 3 09.52 199.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KostohryzJosef Kostohryz 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 2 08.24 492.00
2 Michal MerenusMichal Merenus 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 1 08.33 468.00
3 Lukáš VorelLukáš Vorel 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 2 08.35 462.00
4 Oliver StabenowOliver Stabenow 06 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 3 08.44 439.00
5 Anh (Zdeněk) To DoAnh (Zdeněk) To Do 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 08.56 408.00
6 Matěj PsotaMatěj Psota 07 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 2 08.58 403.00
7 Dominik PalaDominik Pala 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 3 08.91 324.00
8 Arsenii VasyliukArsenii Vasyliuk 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 1 08.99 306.00
9 Matyáš SládekMatyáš Sládek 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 1 09.01 302.00
10 Vítek MarekVítek Marek 09 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 3 09.12 278.00
11 Marek MatzkeMarek Matzke 07 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 2 09.14 274.00
12 Samuel LochmanSamuel Lochman 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 3 09.52 199.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie ŠtroblováSilvie Štroblová 10 fzs chodovickafzs chodovicka 4 09.22 511.00
2 Aleksandra PapinaAleksandra Papina 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 3 09.33 484.00
3 Ema ŘehákováEma Řeháková 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 10.02 332.00
4 Viktorie KouckáViktorie Koucká 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 2 10.66 214.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona DrbohlavováSimona Drbohlavová 09 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 3 08.98 571.00
2 Sofie BosováSofie Bosová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 2 09.87 363.00
3 Michaela MikušováMichaela Mikušová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 4 09.97 342.00
4 Nela HesounováNela Hesounová 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 10.38 263.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 1 08.91 589.00
2 Ella SlezákováElla Slezáková 10 fzs chodovickafzs chodovicka 3 09.15 528.00
3 Julie SteinhauserováJulie Steinhauserová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 4 09.52 440.00
4 Zuzana FránováZuzana Fránová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 2 10.25 287.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 1 08.66 656.00
2 Denisa EliášováDenisa Eliášová 09 fzs chodovickafzs chodovicka 2 09.14 531.00
3 Jolana MíčkováJolana Míčková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 3 09.47 451.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Joeuma Hulan Santana Des Santos Joeuma Hulan Santana Des Santos 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 2 10.15 306.00
2 Lucie RiesováLucie Riesová 11 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 1 10.24 289.00
3 Marie PodhornáMarie Podhorná 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 3 11.14 141.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 1 08.66 656.00
2 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 1 08.91 589.00
3 Simona DrbohlavováSimona Drbohlavová 09 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 3 08.98 571.00
4 Denisa EliášováDenisa Eliášová 09 fzs chodovickafzs chodovicka 2 09.14 531.00
5 Ella SlezákováElla Slezáková 10 fzs chodovickafzs chodovicka 3 09.15 528.00
6 Silvie ŠtroblováSilvie Štroblová 10 fzs chodovickafzs chodovicka 4 09.22 511.00
7 Aleksandra PapinaAleksandra Papina 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 3 09.33 484.00
8 Jolana MíčkováJolana Míčková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 3 09.47 451.00
9 Julie SteinhauserováJulie Steinhauserová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 4 09.52 440.00
10 Sofie BosováSofie Bosová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 2 09.87 363.00
11 Michaela MikušováMichaela Mikušová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 4 09.97 342.00
12 Ema ŘehákováEma Řeháková 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 10.02 332.00
13 Joeuma Hulan Santana Des Santos Joeuma Hulan Santana Des Santos 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 2 10.15 306.00
14 Lucie RiesováLucie Riesová 11 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 1 10.24 289.00
15 Zuzana FránováZuzana Fránová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 2 10.25 287.00
16 Nela HesounováNela Hesounová 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 10.38 263.00
17 Viktorie KouckáViktorie Koucká 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 2 10.66 214.00
18 Marie PodhornáMarie Podhorná 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 3 11.14 141.00

600 m - Ml. žákyně

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Viktorie SmutnáViktorie Smutná 10 fzs chodovickafzs chodovicka 37 1:56.36 564.00
2 Silvie ŠtroblováSilvie Štroblová 10 fzs chodovickafzs chodovicka 35 1:57.43 547.00
3 Ella KulhánkováElla Kulhánková 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 46 2:02.10 478.00
4 Valentina KopicováValentina Kopicová 09 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 36 2:05.63 429.00
5 Tereza PíchováTereza Píchová 11 fzs chodovickafzs chodovicka 40 2:06.19 421.00
6 Elena BoháčováElena Boháčová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 39 2:12.20 344.00
7 Johana VysoužilováJohana Vysoužilová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 33 2:15.42 306.00
8 Anna KautskáAnna Kautská 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 41 2:16.76 290.00
9 Michaela MikušováMichaela Mikušová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 47 2:17.80 279.00
10 Nikol RadoušováNikol Radoušová 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 44 2:18.82 267.00
11 Tereza KrálováTereza Králová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 48 2:21.38 240.00
12 Anna BernatováAnna Bernatová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 38 2:22.45 229.00
13 Julie SteinhauserováJulie Steinhauserová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 32 2:25.33 201.00
14 Anežka PrůchováAnežka Průchová 11 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 43 2:25.48 199.00
15 Nikol RudováNikol Rudová 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 45 2:30.72 152.00
Aneta HanzíkováAneta Hanzíková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 31 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin PrunnerMartin Prunner 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 21 5:13.35 485.00
2 Josef KostohryzJosef Kostohryz 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 22 5:14.25 480.00
3 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 27 5:24.20 428.00
4 Sándor SzklyárSándor Szklyár 08 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 19 5:24.81 425.00
5 Roman PetrašRoman Petraš 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 24 5:24.82 425.00
6 Adam KačerAdam Kačer 07 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 25 5:26.76 415.00
7 Michal KoštialikMichal Koštialik 09 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 18 5:31.81 390.00
8 Jonáš MajerleJonáš Majerle 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 23 5:51.52 300.00
9 Matěj BlažekMatěj Blažek 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 26 5:55.22 284.00
10 Dominik PalaDominik Pala 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 28 5:56.13 280.00
11 Matěj BezděkMatěj Bezděk 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 20 6:04.18 247.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kostohryz, Sládek, Wagner, Pala Kostohryz, Sládek, Wagner, Pala ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 33.65 348.00
2 Merenus, Holický, Stabenow, Vorel Merenus, Holický, Stabenow, Vorel ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 33.70 345.00
3 Majerle, To Do, Margaris, Krušina Majerle, To Do, Margaris, Krušina Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 34.03 326.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Psota, Marek, Vasyliuk, Dolejší Psota, Marek, Vasyliuk, Dolejší Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 33.61 350.00
2 Prunner, Matzke, Kačer, Fridrich Prunner, Matzke, Kačer, Fridrich Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 34.14 319.00
3 Kešelj, Rybák, Szklyár, Bondra Kešelj, Rybák, Szklyár, Bondra ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 38.80 104.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Psota, Marek, Vasyliuk, Dolejší Psota, Marek, Vasyliuk, Dolejší Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 33.61 350.00
2 Kostohryz, Sládek, Wagner, Pala Kostohryz, Sládek, Wagner, Pala ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 33.65 348.00
3 Merenus, Holický, Stabenow, Vorel Merenus, Holický, Stabenow, Vorel ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 33.70 345.00
4 Majerle, To Do, Margaris, Krušina Majerle, To Do, Margaris, Krušina Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 34.03 326.00
5 Prunner, Matzke, Kačer, Fridrich Prunner, Matzke, Kačer, Fridrich Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 34.14 319.00
6 Kešelj, Rybák, Szklyár, Bondra Kešelj, Rybák, Szklyár, Bondra ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 38.80 104.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvičková, Stará, Slezáková, Štroblová Konvičková, Stará, Slezáková, Štroblová fzs chodovickafzs chodovicka 1 34.95 535.00
2 Ježdíková, Kulhánková, Hesounová, Radoušová Ježdíková, Kulhánková, Hesounová, Radoušová Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 38.12 351.00
3 Kurzová, Bodnárová, Podhorná, Spálenská Kurzová, Bodnárová, Podhorná, Spálenská ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 1 39.61 277.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikušová, Havlasová, Holomojová, Vojpichová Mikušová, Havlasová, Holomojová, Vojpichová Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 2 36.16 460.00
2 Boháčová, Bukovská, Drbohlavová, Jandová Boháčová, Bukovská, Drbohlavová, Jandová Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 2 36.62 434.00
3 Vysoužilová, Steinhauserová, Hanzíková, Míčková Vysoužilová, Steinhauserová, Hanzíková, Míčková ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 2 38.88 312.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fraňková, Eliášová, Vodová, Smutná Fraňková, Eliášová, Vodová, Smutná fzs chodovickafzs chodovicka 3 36.41 446.00
2 Řeháková, Santana Des Santos, Plicková, Zrelená Řeháková, Santana Des Santos, Plicková, Zrelená Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 3 38.73 320.00
3 Bosová, Ševčíková, Fabiánová, Mrkáčková Bosová, Ševčíková, Fabiánová, Mrkáčková ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 3 40.15 252.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvičková, Stará, Slezáková, Štroblová Konvičková, Stará, Slezáková, Štroblová fzs chodovickafzs chodovicka 1 34.95 535.00
2 Mikušová, Havlasová, Holomojová, Vojpichová Mikušová, Havlasová, Holomojová, Vojpichová Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše 2 36.16 460.00
3 Fraňková, Eliášová, Vodová, Smutná Fraňková, Eliášová, Vodová, Smutná fzs chodovickafzs chodovicka 3 36.41 446.00
4 Boháčová, Bukovská, Drbohlavová, Jandová Boháčová, Bukovská, Drbohlavová, Jandová Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická 2 36.62 434.00
5 Ježdíková, Kulhánková, Hesounová, Radoušová Ježdíková, Kulhánková, Hesounová, Radoušová Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 1 38.12 351.00
6 Řeháková, Santana Des Santos, Plicková, Zrelená Řeháková, Santana Des Santos, Plicková, Zrelená Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence 3 38.73 320.00
7 Vysoužilová, Steinhauserová, Hanzíková, Míčková Vysoužilová, Steinhauserová, Hanzíková, Míčková ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 2 38.88 312.00
8 Kurzová, Bodnárová, Podhorná, Spálenská Kurzová, Bodnárová, Podhorná, Spálenská ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř 1 39.61 277.00
9 Bosová, Ševčíková, Fabiánová, Mrkáčková Bosová, Ševčíková, Fabiánová, Mrkáčková ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova 3 40.15 252.00

skok vysoký - Žáci

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,61 1,63 1,65 Body
1 Roman PetrašRoman Petraš
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
08 8 PB 1.49 o o o xo o xx 381.00
2 Sándor SzklyárSándor Szklyár
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
08 12 PB 1.40 xo o xo xxx 317.00
3= Jonáš MajerleJonáš Majerle
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 6 PB 1.35 xo o xxx 283.00
3= Lukáš BenešLukáš Beneš
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
08 1 PB 1.35 xo o xxx 283.00
5 Jonáš FridrichJonáš Fridrich
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 2 PB 1.30 o xxx 250.00
6 Josef KostohryzJosef Kostohryz
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
09 5 PB 1.30 xo xxx 250.00
7 Matěj PsotaMatěj Psota
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
07 9 PB 1.30 xxo xxx 250.00
Denis MargarisDenis Margaris
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
08 7 NM xxx
Václav TopinkaVáclav Topinka
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
09 13 NM xxx
Matyáš SládekMatyáš Sládek
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
09 10 NM xxx
Oliver StabenowOliver Stabenow
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
06 11 NM xxx
Miroslav JandaMiroslav Janda
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
08 3 NM xxx
Luka KešeljLuka Kešelj
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
08 4 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,34 1,37 1,39 1,41 1,43 Body
1 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 8 PB 1.37 o o o o o xxo xxo xxx 481.00
2 Lucie JandováLucie Jandová
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 7 PB 1.25 o o xxo o xxx 359.00
3 Julie VodováJulie Vodová
fzs chodovickafzs chodovicka
10 12 PB 1.25 xxo xo xo xo xxx 359.00
4 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 11 PB 1.25 o o o xxo xxx 359.00
5 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská
fzs chodovickafzs chodovicka
09 13 PB 1.20 o o o xxx 312.00
6 Anna FraňkováAnna Fraňková
fzs chodovickafzs chodovicka
11 4 PB 1.20 o xo xxo xxx 312.00
7 Nicole Maria FabiánováNicole Maria Fabiánová
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
09 3 PB 1.20 o xxo xxo xxx 312.00
8 Vanessa BodnárováVanessa Bodnárová
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 2 PB 1.15 o xo xxx 266.00
9 Veronika VorbsováVeronika Vorbsová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
10 14 PB 1.10 xo xxx 222.00
10 Zuzana FránováZuzana Fránová
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 5 PB 1.10 xxo xxx 222.00
Veronika JakšíkováVeronika Jakšíková
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
10 6 NM xxx
Anna BernatováAnna Bernatová
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 1 NM xxx
Johana VysoužilováJohana Vysoužilová
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
10 15 NM xxx
Ema ŘehákováEma Řeháková
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 10 NM xxx
Vilma RevilákováVilma Reviláková
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
10 9 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert WagnerRobert Wagner
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
08 12 PB 4.82 x 4.68 4.82 4.82 348.00
2 Lukáš BenešLukáš Beneš
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
08 PB 4.61 4.60 4.61 x 4.61 310.00
3 Filip PokornýFilip Pokorný
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
07 8 PB 4.54 4.54 4.25 4.35 4.54 297.00
4 Anh (Zdeněk) To DoAnh (Zdeněk) To Do
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
08 9 PB 4.44 4.44 4.41 4.17 4.44 280.00
5 Patrik HolickýPatrik Holický
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
07 4 PB 4.22 4.06 3.72 4.22 4.22 242.00
6 Lukáš VorelLukáš Vorel
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
07 11 PB 4.20 x 4.20 3.80 4.20 239.00
7 Jonáš FridrichJonáš Fridrich
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 3 PB 4.06 4.05 3.84 4.06 4.06 215.00
8 Matouš KrušinaMatouš Krušina
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 7 PB 4.06 4.06 4.02 3.91 4.06 215.00
9 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
08 2 PB 3.95 3.76 3.42 3.95 3.95 198.00
10 Matěj BlažekMatěj Blažek
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
09 1 PB 3.90 3.80 3.43 3.90 3.90 190.00
11 Miroslav JandaMiroslav Janda
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
08 5 PB 3.86 3.77 3.84 3.86 3.86 184.00
12 Michal KoštialikMichal Koštialik
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
09 6 PB 3.84 3.66 3.56 3.84 3.84 181.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
10 19 PB 4.61 4.42 4.61 4.40 4.61 456.00
2 Valentina KopicováValentina Kopicová
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
09 6 PB 4.30 3.61 4.30 x 4.30 379.00
3 Aleksandra PapinaAleksandra Papina
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 11 PB 3.93 3.29 3.93 x 3.93 292.00
4 Mia KonvičkováMia Konvičková
fzs chodovickafzs chodovicka
10 5 PB 3.89 3.77 3.89 3.87 3.89 283.00
5 Natálie StaráNatálie Stará
fzs chodovickafzs chodovicka
10 15 PB 3.88 3.88 3.82 x 3.88 281.00
6 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 4 PB 3.82 3.79 3.64 3.82 3.82 267.00
7 Vanessa BodnárováVanessa Bodnárová
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 1 PB 3.81 3.33 3.61 3.81 3.81 265.00
8 Klaudie ŠimkováKlaudie Šimková
fzs chodovickafzs chodovicka
09 18 PB 3.65 3.04 3.62 3.65 3.65 231.00
9 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 16 PB 3.57 3.57 x x 3.57 214.00
10 Natálie PlickováNatálie Plicková
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
10 12 PB 3.55 3.11 3.55 x 3.55 210.00
11 Marie ŠevčíkováMarie Ševčíková
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
10 17 PB 3.46 x 3.20 3.46 3.46 192.00
12 Eliška KrupkováEliška Krupková
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
10 7 PB 3.29 3.29 3.23 x 3.29 159.00
13 Adéla HavlasováAdéla Havlasová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
09 3 PB 3.20 3.18 2.84 3.20 3.20 142.00
14 Katolína ZrelenáKatolína Zrelená
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
10 20 PB 3.14 2.66 3.14 3.08 3.14 131.00
15 Barbora MrkáčkováBarbora Mrkáčková
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
09 10 PB 2.99 2.99 x 2.90 2.99 105.00
16 Lucie RiesováLucie Riesová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
11 14 PB 2.83 2.11 2.83 2.80 2.83 80.00
17 Marie PodhornáMarie Podhorná
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 13 PB 2.62 2.53 2.62 2.26 2.62 49.00
18 Leontina KurzováLeontina Kurzová
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 8 PB 2.29 1.97 2.28 2.29 2.29 11.00
Veronika HavelkováVeronika Havelková
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 2 NM x x x -
Klára MajerleKlára Majerle
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
10 9 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PrunnerMartin Prunner
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
08 10 PB 10.61 09.92 10.61 10.35 10.61 522.00
2 Marek PodrackýMarek Podracký
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
07 7 PB 08.53 08.34 08.33 08.53 8.53 398.00
3 Michal KoštialikMichal Koštialik
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
09 3 PB 08.48 07.81 08.48 07.50 8.48 395.00
4 Michal MerenusMichal Merenus
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
07 5 PB 08.39 08.39 08.17 07.20 8.39 389.00
5 Jurak PončákJurak Pončák
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
08 9 PB 08.13 07.56 08.13 07.57 8.13 374.00
6 Miroslav JandaMiroslav Janda
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
08 2 PB 08.02 06.72 07.03 08.02 8.02 367.00
7 Marek MerhautMarek Merhaut
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
09 6 PB 07.87 07.41 07.12 07.87 7.87 359.00
8 Matěj BezděkMatěj Bezděk
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
07 1 PB 07.83 x 07.83 06.74 7.83 356.00
9 Robert WagnerRobert Wagner
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
08 12 PB 07.72 06.80 07.64 07.72 7.72 350.00
10 Samuel LochmanSamuel Lochman
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
08 4 PB 06.60 06.48 06.16 06.60 6.60 284.00
11 Filip PokornýFilip Pokorný
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
07 8 PB 06.58 06.54 06.58 06.24 6.58 283.00
12 Matyáš SládekMatyáš Sládek
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
09 11 PB 06.42 06.36 06.42 05.39 6.42 273.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Josef KostohryzJosef Kostohryz 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 1570
2 Michal MerenusMichal Merenus 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 1202
3 Martin PrunnerMartin Prunner 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 1007
4 Matěj PsotaMatěj Psota 07 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 1003
5 Roman PetrašRoman Petraš 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0806
6 Sándor SzklyárSándor Szklyár 08 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0742
7 Robert WagnerRobert Wagner 08 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0698
8 Anh (Zdeněk) To DoAnh (Zdeněk) To Do 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0688
9 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0626
10 Jonáš MajerleJonáš Majerle 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0609
11 Matěj BezděkMatěj Bezděk 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0603
12 Lukáš BenešLukáš Beneš 08 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0593
13 Jonáš FridrichJonáš Fridrich 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0465
14 Lukáš VorelLukáš Vorel 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0462
15 Adam KačerAdam Kačer 07 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0415
16 Marek PodrackýMarek Podracký 07 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0398
17 Michal KoštialikMichal Koštialik 09 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0395
18 Jurak PončákJurak Pončák 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0374
19 Marek MerhautMarek Merhaut 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0359
20 Dominik PalaDominik Pala 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0324
21 Arsenii VasyliukArsenii Vasyliuk 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0306
22 Filip PokornýFilip Pokorný 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0297
23 Matěj BlažekMatěj Blažek 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0284
24 Marek MatzkeMarek Matzke 07 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0274
25 Patrik HolickýPatrik Holický 07 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0242
26 Miroslav JandaMiroslav Janda 08 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0184
27= Matyáš SládekMatyáš Sládek 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0000
27= Oliver StabenowOliver Stabenow 06 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
27= Sebastian RybákSebastian Rybák 08 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
27= Václav TopinkaVáclav Topinka 09 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0000
27= Samuel LochmanSamuel Lochman 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0000
27= Denis MargarisDenis Margaris 08 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0000
27= Matouš KrušinaMatouš Krušina 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0000
27= Petr BondraPetr Bondra 08 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
27= Vítek MarekVítek Marek 09 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0000
27= Luka KešeljLuka Kešelj 08 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 26.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ella SlezákováElla Slezáková
fzs chodovickafzs chodovicka
10 15 PB 43.97 404.00
2 Karolína NovákováKarolína Nováková
fzs chodovickafzs chodovicka
11 10 PB 40.05 356.00
3 Lucie JandováLucie Jandová
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 5 PB 39.10 344.00
4 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
10 4 PB 36.81 316.00
5 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
10 16 PB 36.31 310.00
6 Eliška KrupkováEliška Krupková
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
10 7 PB 34.26 286.00
7 Leontina KurzováLeontina Kurzová
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 8 PB 30.51 241.00
8 Nikol RudováNikol Rudová
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
09 14 PB 30.05 236.00
9 Nela BukovskáNela Bukovská
Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická
09 1 PB 27.75 209.00
10 Nicole Maria FabiánováNicole Maria Fabiánová
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
09 2 PB 27.51 206.00
11 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská
fzs chodovickafzs chodovicka
09 17 PB 27.21 202.00
12 Anežka PrůchováAnežka Průchová
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
11 11 PB 25.80 186.00
13 Aneta HanzíkováAneta Hanzíková
ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova
10 3 PB 25.76 186.00
14 Lucie RiesováLucie Riesová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
11 13 PB 23.56 160.00
15 Veronika VorbsováVeronika Vorbsová
Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše
10 18 PB 22.96 154.00
16 Anna KautskáAnna Kautská
ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř
10 6 PB 20.57 127.00
17 Vilma RevilákováVilma Reviláková
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
10 12 PB 16.87 86.00
18 Katolína ZrelenáKatolína Zrelená
Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence
10 19 PB 15.95 76.00
Celkem 18 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 1112
2 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 1099
3 Michaela MikušováMichaela Mikušová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 1081
4 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0948
5 Ella SlezákováElla Slezáková 10 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0932
6 Mia KonvičkováMia Konvičková 10 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0818
7 Valentina KopicováValentina Kopicová 09 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0808
8 Elena BoháčováElena Boháčová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0778
9 Aleksandra PapinaAleksandra Papina 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0776
10 Lucie JandováLucie Jandová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0703
11 Julie SteinhauserováJulie Steinhauserová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0641
12 Johana VysoužilováJohana Vysoužilová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0618
13 Simona DrbohlavováSimona Drbohlavová 09 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0571
14 Viktorie SmutnáViktorie Smutná 10 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0564
15 Silvie ŠtroblováSilvie Štroblová 10 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0547
16 Denisa EliášováDenisa Eliášová 09 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0531
17 Vanessa BodnárováVanessa Bodnárová 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0531
18= Leontina KurzováLeontina Kurzová 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0518
18= Nicole Maria FabiánováNicole Maria Fabiánová 09 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0518
20 Ella KulhánkováElla Kulhánková 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0478
21 Jolana MíčkováJolana Míčková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0451
22 Eliška KrupkováEliška Krupková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0445
23 Anežka PrůchováAnežka Průchová 11 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0385
24 Julie VodováJulie Vodová 10 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0359
25 Karolína NovákováKarolína Nováková 11 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0356
26 Ema ŘehákováEma Řeháková 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0332
27 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0316
28 Anna FraňkováAnna Fraňková 11 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0312
29 Veronika ŠediváVeronika Šedivá 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0310
30 Joeuma Hulan Santana Des Santos Joeuma Hulan Santana Des Santos 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0306
31 Anna KautskáAnna Kautská 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0290
32 Natálie StaráNatálie Stará 10 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0281
33 Nikol RadoušováNikol Radoušová 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0267
34 Tereza KrálováTereza Králová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0240
35 Nikol RudováNikol Rudová 09 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0236
36= Zuzana FránováZuzana Fránová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0222
36= Veronika VorbsováVeronika Vorbsová 10 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0222
38 Viktorie KouckáViktorie Koucká 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0214
39 Natálie PlickováNatálie Plicková 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0210
40 Marie ŠevčíkováMarie Ševčíková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0192
41 Lucie RiesováLucie Riesová 11 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0160
42 Adéla HavlasováAdéla Havlasová 09 Zš a MŠ Dr.Edvarda BenešeZš a MŠ Dr.Edvarda Beneše PB 0142
43 Vilma RevilákováVilma Reviláková 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0086
44 Marie PodhornáMarie Podhorná 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0049
45= Sofie BosováSofie Bosová 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
45= Klára MajerleKlára Majerle 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0000
45= Veronika HavelkováVeronika Havelková 10 ZŠ a MŠ Praha VinořZŠ a MŠ Praha Vinoř PB 0000
45= Klaudie ŠimkováKlaudie Šimková 09 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0000
45= Barbora MrkáčkováBarbora Mrkáčková 09 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
45= Nela BukovskáNela Bukovská 09 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0000
45= Nela HesounováNela Hesounová 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0000
45= Aneta HanzíkováAneta Hanzíková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
45= Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0000
45= Anna BernatováAnna Bernatová 10 Gymnázium LitoměřickáGymnázium Litoměřická PB 0000
45= Veronika JakšíkováVeronika Jakšíková 10 ZŠ a MŠ TupolevovaZŠ a MŠ Tupolevova PB 0000
45= Tereza PíchováTereza Píchová 11 fzs chodovickafzs chodovicka PB 0000
45= Katolína ZrelenáKatolína Zrelená 10 Základní škola Na BalabenceZákladní škola Na Balabence PB 0000
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 1570
2 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 1202
3 Základní škola Na Balabence{8} 1007
4 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 1003
5 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 806
6 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 742
7 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 698
8 Základní škola Na Balabence{8} 688
9 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 626
10 Základní škola Na Balabence{8} 609
11 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 603
12 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 593
13 Základní škola Na Balabence{8} 465
14 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 462
15 Základní škola Na Balabence{8} 415
16 Základní škola Na Balabence{8} 398
17 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 395
18 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 374
19 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 359
20 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 324
21 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 306
22 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 297
23 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 284
24 Základní škola Na Balabence{8} 274
25 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 242
26 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 184
27 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
27 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 0
27 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
27 Základní škola Na Balabence{8} 0
27 Základní škola Na Balabence{8} 0
27 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 0
27 Základní škola Na Balabence{8} 0
27 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 0
27 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
27 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 1112
2 Základní škola Na Balabence{8} 1099
3 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 1081
4 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 948
5 fzs chodovicka{8} 932
6 fzs chodovicka{8} 818
7 Gymnázium Litoměřická{8} 808
8 Gymnázium Litoměřická{8} 778
9 Gymnázium Litoměřická{8} 776
10 Gymnázium Litoměřická{8} 703
11 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 641
12 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 618
13 Gymnázium Litoměřická{8} 571
14 fzs chodovicka{8} 564
15 fzs chodovicka{8} 547
16 fzs chodovicka{8} 531
16 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 531
18 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 518
18 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 518
20 Základní škola Na Balabence{8} 478
21 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 451
22 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 445
23 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 385
24 fzs chodovicka{8} 359
25 fzs chodovicka{8} 356
26 Základní škola Na Balabence{8} 332
27 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 316
28 fzs chodovicka{8} 312
29 Gymnázium Litoměřická{8} 310
30 Základní škola Na Balabence{8} 306
31 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 290
32 fzs chodovicka{8} 281
33 Základní škola Na Balabence{8} 267
34 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 240
35 Základní škola Na Balabence{8} 236
36 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 222
36 Gymnázium Litoměřická{8} 222
38 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 214
39 Základní škola Na Balabence{8} 210
40 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 192
41 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 160
42 Zš a MŠ Dr.Edvarda Beneše{8} 142
43 Základní škola Na Balabence{8} 86
44 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 49
45 ZŠ a MŠ Praha Vinoř{8} 0
45 fzs chodovicka{8} 0
45 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
45 Základní škola Na Balabence{8} 0
45 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
45 fzs chodovicka{8} 0
45 fzs chodovicka{8} 0
45 Gymnázium Litoměřická{8} 0
45 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
45 Gymnázium Litoměřická{8} 0
45 Základní škola Na Balabence{8} 0
45 ZŠ a MŠ Tupolevova{8} 0
45 Základní škola Na Balabence{8} 0
Celkem 57 závodníků