Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV - Praha 13

Praha - Juliska (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrulichAdam Grulich 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 3 08.00 560.00
2 21 Jakub RaisJakub Rais 07 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 5 SB 08.06 542.00
3 Viktor JanoušekViktor Janoušek 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 2 08.27 484.00
4 18 Michal JasinskýMichal Jasinský 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 8 08.35 462.00
5 Matouš VernerMatouš Verner 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 1 08.54 413.00
6 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 4 08.76 359.00
7 Teodor HallyTeodor Hally 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 7 08.87 333.00
8 13 Šimon BalšánŠimon Balšán 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 6 09.93 131.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik FlégrDominik Flégr 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 08.49 426.00
2 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 08.51 421.00
3 15 Adrian BrisceinAdrian Briscein 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 7 08.72 369.00
4 Rostislav FiefielovRostislav Fiefielov 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 4 SB 08.79 352.00
5 Jiří PuchýřJiří Puchýř 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 8 09.03 298.00
6 Jakub SíkoraJakub Síkora 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 1 09.08 287.00
7 Batu BadmaevBatu Badmaev 09 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 6 09.47 208.00
8 14 Václav BendaVáclav Benda 07 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 3 09.60 185.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrulichAdam Grulich 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 3 08.00 560.00
2 21 Jakub RaisJakub Rais 07 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 5 SB 08.06 542.00
3 Viktor JanoušekViktor Janoušek 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 2 08.27 484.00
4 18 Michal JasinskýMichal Jasinský 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 8 08.35 462.00
5 Dominik FlégrDominik Flégr 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 08.49 426.00
6 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 08.51 421.00
7 Matouš VernerMatouš Verner 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 1 08.54 413.00
8 15 Adrian BrisceinAdrian Briscein 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 7 08.72 369.00
9 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 4 08.76 359.00
10 Rostislav FiefielovRostislav Fiefielov 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 4 SB 08.79 352.00
11 Teodor HallyTeodor Hally 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 7 08.87 333.00
12 Jiří PuchýřJiří Puchýř 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 8 09.03 298.00
13 Jakub SíkoraJakub Síkora 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 1 09.08 287.00
14 Batu BadmaevBatu Badmaev 09 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 6 09.47 208.00
15 14 Václav BendaVáclav Benda 07 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 3 09.60 185.00
16 13 Šimon BalšánŠimon Balšán 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 6 09.93 131.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza OherováTereza Oherová 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 3 08.99 569.00
2 48 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 7 09.20 516.00
3 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 4 09.38 472.00
4 40 Eliška HřebejkováEliška Hřebejková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 6 10.15 306.00
5 Daryna ShevliakovaDaryna Shevliakova 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 2 10.21 295.00
6 39 Adina BlachováAdina Blachová 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 10.46 249.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 3 08.95 579.00
2 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 6 09.06 551.00
3 nela Treybalovánela Treybalová 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 7 09.17 523.00
4 Nátálie ČuntováNátálie Čuntová 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 09.35 480.00
5 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 4 09.46 454.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 3 08.95 579.00
2 Tereza OherováTereza Oherová 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 3 08.99 569.00
3 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 6 09.06 551.00
4 nela Treybalovánela Treybalová 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 7 09.17 523.00
5 48 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 7 09.20 516.00
6 Nátálie ČuntováNátálie Čuntová 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 09.35 480.00
7 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 4 09.38 472.00
8 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 4 09.46 454.00
9 40 Eliška HřebejkováEliška Hřebejková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 6 10.15 306.00
10 Daryna ShevliakovaDaryna Shevliakova 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 2 10.21 295.00
11 39 Adina BlachováAdina Blachová 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 10.46 249.00

800 m - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 46 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 8 2:36.97 608.00
2 44 Anna OudránováAnna Oudránová 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 6 2:52.24 441.00
3 48 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 10 2:53.07 432.00
4 45 Viktorie ŠeborováViktorie Šeborová 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 7 2:58.77 377.00
5 43 Anna MarešováAnna Marešová 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 5 3:01.39 352.00
6 40 Eliška HřebejkováEliška Hřebejková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 3:08.14 293.00
7 39 Adina BlachováAdina Blachová 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 1 3:18.35 214.00
8 41 Lucie KantorováLucie Kantorová 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 3 3:26.20 160.00
9 42 Emma KolevEmma Kolev 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 4 3:39.03 89.00
10 47 Tetiana ValkivTetiana Valkiv 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 9 4:44.99 0.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 23 Jan ŠťastnýJan Šťastný 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 11 5:07.86 515.00
2 20 Šimon PlhalŠimon Plhal 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 8 5:10.12 503.00
3 17 Mykhailo HolubkaMykhailo Holubka 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 5:29.99 399.00
4 19 Tomáš KocourekTomáš Kocourek 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 7 5:37.99 361.00
5 18 Michal JasinskýMichal Jasinský 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 6 5:44.93 329.00
6 15 Adrian BrisceinAdrian Briscein 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 3 5:53.53 291.00
7 14 Václav BendaVáclav Benda 07 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 2 5:54.07 289.00
8 16 Alan GrýgeraAlan Grýgera 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 4 5:55.14 284.00
9 24 Matyáš VálkaMatyáš Válka 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 12 5:57.07 276.00
10 21 Jakub RaisJakub Rais 07 ZŠ KlausovaZŠ Klausova 9 5:57.76 273.00
11 25 Roman ValkivRoman Valkiv 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského 13 5:59.69 265.00
12 22 Marek SýkoraMarek Sýkora 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 10 6:41.93 119.00
13 13 Šimon BalšánŠimon Balšán 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 1 7:02.51 67.00
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jasinský, Grulich, Benda, Šťastný Jasinský, Grulich, Benda, Šťastný ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 6 32.40 426.00
2 Kašpar, Fiefielov, Štěpán, Flégr Kašpar, Fiefielov, Štěpán, Flégr ZŠ JanskéhoZŠ Janského 3 32.95 391.00
3 Pokorný, Bradáč, Pejšek, Gregor Pokorný, Bradáč, Pejšek, Gregor ZŠ MládíZŠ Mládí 2 33.12 380.00
4 21 Rais, Polák, Khymchuk, Hally Rais, Polák, Khymchuk, Hally ZŠ KlausovaZŠ Klausova 8 33.69 345.00
5 Merhaut, Briscein, Válka, Verner Merhaut, Briscein, Válka, Verner ZŠ MládíZŠ Mládí 7 34.07 323.00
6 Hladík, Sýkora, Balvín, Adam Hladík, Sýkora, Balvín, Adam ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 5 34.28 311.00
7 Janoušek, Balšán, Plhal, Síkora Janoušek, Balšán, Plhal, Síkora ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 4 35.50 246.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Olšavská, Treybalová, Kolev, Hegenbartová Olšavská, Treybalová, Kolev, Hegenbartová ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 4 33.66 619.00
2 44 Oudránová, Šrámková, Svěráková, Zavadilová Oudránová, Šrámková, Svěráková, Zavadilová ZŠ MládíZŠ Mládí 6 34.05 593.00
3 Šimáková, Fričová, Šťastná, Šťastná Šimáková, Fričová, Šťastná, Šťastná ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje 2 34.08 591.00
4 41 Kantorová, Palečková, Shevliakova, Čuntová Kantorová, Palečková, Shevliakova, Čuntová ZŠ JanskéhoZŠ Janského 5 36.32 451.00
5 45 Šeborová, Diabelková, Pelantová, Oherová Šeborová, Diabelková, Pelantová, Oherová ZŠ KuncovaZŠ Kuncova 7 36.81 423.00
6 Popko Děcká, Hřebejková, Marešová, Vodrážková Popko Děcká, Hřebejková, Marešová, Vodrážková ZŠ MládíZŠ Mládí 3 37.17 402.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 5 PB 1.53 o o o o o o o xxo xxx 411.00
2 22 Marek SýkoraMarek Sýkora
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 10 PB 1.45 o o o o xo xo xxx 352.00
3 Václav AdamVáclav Adam
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 1 PB 1.45 xxo o o o xxo xo xxx 352.00
4 Vilém GregorVilém Gregor
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 4 PB 1.41 o o o o o xxx 324.00
5 Tomáš BlechaTomáš Blecha
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 2 PB 1.41 - - - xo o xxx 324.00
6= Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
08 11 PB 1.41 o o xo o xxo xxx 324.00
6= 19 Tomáš KocourekTomáš Kocourek
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 8 PB 1.41 o o o xo xxo xxx 324.00
8 Adam PolákAdam Polák
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 9 PB 1.37 o o o o xxx 297.00
9 Marek BradáčMarek Bradáč
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 3 PB 1.37 o o xo xo xxx 297.00
10 Nazar KhymchukNazar Khymchuk
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 7 PB 1.37 o o - xxo xxx 297.00
11 17 Mykhailo HolubkaMykhailo Holubka
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
08 6 PB 1.25 o xxx 218.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 Body
1 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 9 PB 1.48 o o - o o o o xo xxx 599.00
2 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje
08 8 PB 1.32 - - o o xxx 429.00
3= Nátálie ČuntováNátálie Čuntová
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 1 PB 1.32 o o o xo xxx 429.00
3= Amélie HniličkováAmélie Hniličková
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 4 PB 1.32 o o o xo xxx 429.00
5 44 Anna OudránováAnna Oudránová
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 5 PB 1.32 xxo o o xxo xxx 429.00
6 Maya Popko DěckáMaya Popko Děcká
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 7 PB 1.28 o o xo xxx 389.00
7 Lisa FoulonneauLisa Foulonneau
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 3 PB 1.24 o xo xxx 350.00
Viktorie PelákováViktorie Peláková
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
08 6 DNS
Zuzana DiabelkováZuzana Diabelková
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 2 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam GrulichAdam Grulich
ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje
08 5 PB 4.88 +0.8 m/s 4.88  0,80 4.53  1,50 4.24  0,00 4.88 4.43  -0,40 360.00
2 Dominik FlégrDominik Flégr
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
08 4 PB 4.72 +1.2 m/s 4.72  1,20 4.60  1,30 4.59  -0,80 4.72 4.65  0,40 330.00
3 Samuel KašparSamuel Kašpar
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 7 PB 4.52 +0.0 m/s 4.52  0,00 4.28  2,10 4.03  0,00 4.52 x 294.00
4 Matouš VernerMatouš Verner
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 13 PB 4.45 +0.0 m/s 4.39  -1,30 4.45  0,00 4.38  0,00 4.45 4.40  -0,80 281.00
5 Tomáš BlechaTomáš Blecha
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 3 PB 4.45 -1.0 m/s x x 4.45  -1,00 4.45 x 281.00
6 Jonáš PokornýJonáš Pokorný
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 9 PB 4.32 +0.0 m/s 3.75  0,00 3.99  1,00 4.32  0,00 4.32 3.93  0,10 259.00
7 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 6 PB 4.29 +1.7 m/s 4.29  1,70 4.11  1,80 4.22  0,00 4.29 3.67  -0,90 254.00
8 Štěpán PejšekŠtěpán Pejšek
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 8 PB 4.25 +1.4 m/s x 4.22  1,20 4.25  1,40 4.25 3.85  -0,10 247.00
9 Adam PolákAdam Polák
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 10 PB 4.25 -0.8 m/s 4.25  -0,80 4.02  0,70 3.92  0,70 4.25 3.59  0,20 247.00
10 Václav AdamVáclav Adam
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 1 PB 4.05 -0.8 m/s 3.89  1,20 3.51  0,00 3.80  -1,60 3.89 4.05  -0,80 214.00
11 Hubert BalvínHubert Balvín
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 2 PB 3.85 +0.0 m/s 3.83  0,10 3.36  -0,30 3.85  0,00 3.85 3.42  0,00 182.00
12 Jiří PuchýřJiří Puchýř
ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje
08 11 PB 3.63 +0.0 m/s x 3.63  0,00 3.52  0,70 3.63 3.29  0,70 149.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 1 PB 4.57 -1.4 m/s 4.57  -1,40 4.23  0,00 4.09  -0,60 4.57 4.04  0,00 446.00
2 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje
08 9 PB 4.50 -0.9 m/s 4.50  -0,90 4.41  0,00 x 4.50 4.32  0,00 428.00
3 Tereza ŠimákováTereza Šimáková
ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje
08 7 PB 4.27 +0.0 m/s 4.27  0,00 4.05  -1,70 3.60  1,40 4.27 4.10  -0,90 371.00
4 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 8 PB 4.00 -2.9 m/s 3.82  -0,80 x 3.89  1,00 3.89 4.00  -2,90 308.00
5 nela Treybalovánela Treybalová
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 10 PB 3.98 +0.0 m/s 3.90  -0,40 3.88  0,00 3.91  1,80 3.91 3.98  0,00 303.00
6 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 6 PB 3.95 +0.0 m/s x 3.92  0,70 3.95  0,00 3.95 3.58  -0,80 296.00
7 Anežka VodrážkováAnežka Vodrážková
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 11 PB 3.90 +0.0 m/s 3.90  0,00 3.38  -1,20 3.79  0,80 3.90 3.90  0,00 285.00
8 Amélie HniličkováAmélie Hniličková
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 2 PB 3.45 +0.0 m/s 3.45  0,00 x 3.41  0,00 3.45 3.40  0,00 190.00
9 Karolína PalečkováKarolína Palečková
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 3 PB 3.29 -1.0 m/s 3.29  -1,00 3.26  1,40 3.23  0,00 3.29 - 159.00
Viktorie PelákováViktorie Peláková
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
08 4 PB NM x r - 0.00
Daryna ShevliakovaDaryna Shevliakova
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 5 NM x x x - -
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza OherováTereza Oherová
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 5 PB 09.64 09.61 09.55 08.78 9.61 09.64 506.00
2 Anežka VodrážkováAnežka Vodrážková
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 8 PB 07.75 06.13 x 07.75 7.75 07.07 383.00
3 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 2 PB 07.29 07.28 07.18 07.07 7.28 07.29 354.00
4 Kristýna FričováKristýna Fričová
ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje
09 1 PB 07.20 07.20 06.62 07.06 7.20 06.85 348.00
5 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 9 PB 06.94 06.94 06.57 06.88 6.94 x 331.00
6 Karolína PalečkováKarolína Palečková
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 6 PB 06.80 06.58 06.50 06.80 6.80 06.57 322.00
7 Eliška PelantováEliška Pelantová
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 7 PB 06.27 06.17 06.27 06.20 6.27 05.66 288.00
8 43 Anna MarešováAnna Marešová
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 4 PB 05.74 03.56 x 04.91 4.91 05.74 255.00
9 41 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 3 PB 05.22 04.95 05.22 05.21 5.22 x 222.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MerhautFilip Merhaut
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 9 PB 11.20 x 11.20 x 11.20 x 558.00
2 Rostislav FiefielovRostislav Fiefielov
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
08 2 PB 10.12 09.28 09.35 10.12 10.12 09.98 493.00
3 Vilém GregorVilém Gregor
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 3 PB 09.06 09.06 08.60 08.66 9.06 08.26 429.00
4 Viktor JanoušekViktor Janoušek
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 5 PB 08.94 07.79 08.94 08.29 8.94 08.37 422.00
5 Nazar KhymchukNazar Khymchuk
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 7 PB 08.55 08.55 08.47 07.87 8.55 07.77 399.00
6 Goran MašovičGoran Mašovič
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
08 8 PB 08.42 07.76 08.05 08.42 8.42 08.05 391.00
7 Samuel KašparSamuel Kašpar
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
09 6 PB 08.30 07.79 08.00 07.96 8.00 08.30 384.00
8 Theodor HallyTheodor Hally
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
08 4 PB 07.44 07.06 x 07.44 7.44 x 333.00
9 Batu BadmaevBatu Badmaev
ZŠ KlausovaZŠ Klausova
09 1 PB 06.66 06.42 06.08 06.61 6.61 06.66 287.00
10 25 Roman ValkivRoman Valkiv
ZŠ JanskéhoZŠ Janského
07 10 PB 05.82 05.77 05.19 05.82 5.82 05.82 238.00
Viktor VinklářViktor Vinklář
ZŠ KuncovaZŠ Kuncova
09 11 PB DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal JasinskýMichal Jasinský 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 1217
2 Jakub RaisJakub Rais 07 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 1160
3 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 1069
4 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 1060
5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0976
6 Adam GrulichAdam Grulich 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0920
7 Viktor JanoušekViktor Janoušek 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0906
8 Dominik FlégrDominik Flégr 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0756
9 Vilém GregorVilém Gregor 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0753
10 Nazar KhymchukNazar Khymchuk 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0696
11 Matouš VernerMatouš Verner 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0694
12 Tomáš KocourekTomáš Kocourek 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0685
13 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0683
14 Tomáš BlechaTomáš Blecha 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0605
15 Václav AdamVáclav Adam 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0566
16 Filip MerhautFilip Merhaut 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0558
17 Jan ŠťastnýJan Šťastný 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0515
18 Šimon PlhalŠimon Plhal 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0503
19 Rostislav FiefielovRostislav Fiefielov 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0493
20 Mykhailo HolubkaMykhailo Holubka 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0399
21 Goran MašovičGoran Mašovič 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0391
22= Theodor HallyTheodor Hally 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0333
22= Teodor HallyTeodor Hally 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0333
24 Marek BradáčMarek Bradáč 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0297
25 Adrian BrisceinAdrian Briscein 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0291
26 Jakub SíkoraJakub Síkora 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0287
27 Alan GrýgeraAlan Grýgera 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0284
28 Matyáš VálkaMatyáš Válka 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0276
29 Adam PolákAdam Polák 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0247
30 Jiří PuchýřJiří Puchýř 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0149
31 Marek SýkoraMarek Sýkora 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0119
32= Šimon BalšánŠimon Balšán 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0000
32= Viktor VinklářViktor Vinklář 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0000
32= Václav BendaVáclav Benda 07 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0000
32= Roman ValkivRoman Valkiv 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0000
32= Batu BadmaevBatu Badmaev 09 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0000
32= Hubert BalvínHubert Balvín 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0000
32= Ondřej SáblOndřej Sábl 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0000
32= Štěpán PejšekŠtěpán Pejšek 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0000
32= Matěj KonečnýMatěj Konečný 08 ZŠ KlausovaZŠ Klausova PB 0000
Celkem 40 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 1513
2 Anna OudránováAnna Oudránová 09 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 1463
3 Tereza OherováTereza Oherová 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 1075
4 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 1051
5 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0930
6 Nátálie ČuntováNátálie Čuntová 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0909
7 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0887
8 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0857
9 Lucie KantorováLucie Kantorová 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0833
10 nela Treybalovánela Treybalová 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0826
11 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0820
12 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0800
13 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0750
14 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 ZŠ ŘeporyjeZŠ Řeporyje PB 0608
15 Karolína PalečkováKarolína Palečková 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0481
16 Amélie HniličkováAmélie Hniličková 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0429
17 Anežka VodrážkováAnežka Vodrážková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0383
18 Viktorie ŠeborováViktorie Šeborová 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0377
19 Anna MarešováAnna Marešová 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0352
20 Lisa FoulonneauLisa Foulonneau 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0350
21 Daryna ShevliakovaDaryna Shevliakova 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0295
22 Adina BlachováAdina Blachová 07 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0214
23= Emma KolevEmma Kolev 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0000
23= Alexandra BarošováAlexandra Barošová 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0000
23= Tetiana ValkivTetiana Valkiv 09 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0000
23= Viktorie PelákováViktorie Peláková 08 ZŠ JanskéhoZŠ Janského PB 0000
23= Eliška PelantováEliška Pelantová 08 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0000
23= Maya Popko DěckáMaya Popko Děcká 08 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0000
23= Eliška HřebejkováEliška Hřebejková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí PB 0000
23= Zuzana DiabelkováZuzana Diabelková 09 ZŠ KuncovaZŠ Kuncova PB 0000
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Řeporyje{8} 1217
2 ZŠ Klausova{8} 1160
3 ZŠ Janského{8} 1069
4 ZŠ Mládí{8} 1060
5 ZŠ Kuncova{8} 976
6 ZŠ Řeporyje{8} 920
7 ZŠ Kuncova{8} 906
8 ZŠ Janského{8} 756
9 ZŠ Mládí{8} 753
10 ZŠ Klausova{8} 696
11 ZŠ Mládí{8} 694
12 ZŠ Janského{8} 685
13 ZŠ Janského{8} 683
14 ZŠ Klausova{8} 605
15 ZŠ Kuncova{8} 566
16 ZŠ Mládí{8} 558
17 ZŠ Řeporyje{8} 515
18 ZŠ Kuncova{8} 503
19 ZŠ Janského{8} 493
20 ZŠ Janského{8} 399
21 ZŠ Kuncova{8} 391
22 ZŠ Klausova{8} 333
22 ZŠ Klausova{8} 333
24 ZŠ Mládí{8} 297
25 ZŠ Mládí{8} 291
26 ZŠ Kuncova{8} 287
27 ZŠ Klausova{8} 284
28 ZŠ Mládí{8} 276
29 ZŠ Klausova{8} 247
30 ZŠ Řeporyje{8} 149
31 ZŠ Kuncova{8} 119
32 ZŠ Kuncova{8} 0
32 ZŠ Janského{8} 0
32 ZŠ Klausova{8} 0
32 ZŠ Mládí{8} 0
32 ZŠ Kuncova{8} 0
32 ZŠ Kuncova{8} 0
32 ZŠ Klausova{8} 0
32 ZŠ Řeporyje{8} 0
32 ZŠ Janského{8} 0
Celkem 40 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Řeporyje{8} 1513
2 ZŠ Mládí{8} 1463
3 ZŠ Kuncova{8} 1075
4 ZŠ Kuncova{8} 1051
5 ZŠ Mládí{8} 930
6 ZŠ Janského{8} 909
7 ZŠ Mládí{8} 887
8 ZŠ Řeporyje{8} 857
9 ZŠ Janského{8} 833
10 ZŠ Kuncova{8} 826
11 ZŠ Řeporyje{8} 820
12 ZŠ Kuncova{8} 800
13 ZŠ Mládí{8} 750
14 ZŠ Řeporyje{8} 608
15 ZŠ Janského{8} 481
16 ZŠ Kuncova{8} 429
17 ZŠ Mládí{8} 383
18 ZŠ Kuncova{8} 377
19 ZŠ Mládí{8} 352
20 ZŠ Kuncova{8} 350
21 ZŠ Janského{8} 295
22 ZŠ Janského{8} 214
23 ZŠ Janského{8} 0
23 ZŠ Janského{8} 0
23 ZŠ Janského{8} 0
23 ZŠ Kuncova{8} 0
23 ZŠ Mládí{8} 0
23 ZŠ Mládí{8} 0
23 ZŠ Kuncova{8} 0
23 ZŠ Kuncova{8} 0
Celkem 30 závodníků