Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Praha 5

Praha - Juliska (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tomáš TuháčekTomáš Tuháček 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 08.00 560.00
2 Viktor VašicaViktor Vašica 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 08.17 511.00
3 Thomas Rodrigo BravoThomas Rodrigo Bravo 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 08.18 509.00
4 Hai Anh DangHai Anh Dang 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 08.29 478.00
5 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 08.31 473.00
6 Pavel ŠorfPavel Šorf 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 08.43 441.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 07.96 571.00
2 Filip BerkaFilip Berka 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 08.09 534.00
3 Tomáš HudákTomáš Hudák 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 08.39 452.00
4 Matyáš TrávníčekMatyáš Trávníček 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 2 08.47 431.00
5 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.68 378.00
6 Daniel PerlaDaniel Perla 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 7 08.83 343.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 07.96 571.00
2 1 Tomáš TuháčekTomáš Tuháček 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 08.00 560.00
3 Filip BerkaFilip Berka 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 08.09 534.00
4 Viktor VašicaViktor Vašica 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 08.17 511.00
5 Thomas Rodrigo BravoThomas Rodrigo Bravo 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 08.18 509.00
6 Hai Anh DangHai Anh Dang 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 08.29 478.00
7 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 08.31 473.00
8 Tomáš HudákTomáš Hudák 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 08.39 452.00
9 Pavel ŠorfPavel Šorf 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 08.43 441.00
10 Matyáš TrávníčekMatyáš Trávníček 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 2 08.47 431.00
11 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.68 378.00
12 Daniel PerlaDaniel Perla 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 7 08.83 343.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína Milada VeselkováJosefína Milada Veselková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 08.42 723.00
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.54 690.00
3 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 5 08.84 608.00
4 34 Elena KušnírováElena Kušnírová 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 6 09.34 482.00
5 Emma RybkováEmma Rybková 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 7 09.45 456.00
6 Veronika MaláVeronika Malá 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 09.53 438.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 08.72 640.00
2 37 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 09.20 516.00
3 Eliška KotyzováEliška Kotyzová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 09.26 501.00
4 36 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.48 449.00
5 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 09.52 440.00
6 Adéla PorubskáAdéla Porubská 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 09.56 431.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína Milada VeselkováJosefína Milada Veselková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 08.42 723.00
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.54 690.00
3 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 08.72 640.00
4 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 5 08.84 608.00
5 37 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 09.20 516.00
6 Eliška KotyzováEliška Kotyzová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 09.26 501.00
7 34 Elena KušnírováElena Kušnírová 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 6 09.34 482.00
8 Emma RybkováEmma Rybková 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 7 09.45 456.00
9 36 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.48 449.00
10 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 09.52 440.00
11 Veronika MaláVeronika Malá 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 09.53 438.00
12 Adéla PorubskáAdéla Porubská 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 09.56 431.00

800 m - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 32 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 7 2:28.24 715.00
2 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 1 2:32.40 663.00
3 30 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 5 2:39.27 581.00
4 31 Kateřina ČervenáKateřina Červená 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 2:44.38 524.00
5 37 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 12 2:53.58 427.00
6 35 Evelína MatějováEvelína Matějová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 10 3:00.27 363.00
7 34 Elena KušnírováElena Kušnírová 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 9 3:00.84 357.00
8 27 Lucie BartošováLucie Bartošová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 3:01.03 356.00
9 38 Tereza ŠneidrováTereza Šneidrová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 13 3:02.02 347.00
10 28 Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 3:10.83 271.00
11 36 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 11 3:15.79 232.00
33 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 8 DNS
29 Sára BílkováSára Bílková 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 5:08.59 511.00
2 2 Michal GarkischMichal Garkisch 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 5:08.74 510.00
3 11 Filip ToušekFilip Toušek 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 11 5:13.98 482.00
4 5 Filip HorčičkaFilip Horčička 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 5:14.59 479.00
5 10 Tomáš RozumekTomáš Rozumek 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 10 5:16.22 470.00
6 9 David PudlačDavid Pudlač 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 9 5:19.34 453.00
7 6 Martin KalenskýMartin Kalenský 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 5:22.71 436.00
8 8 Jiří NovákJiří Novák 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 8 5:23.66 431.00
9 7 Tomáš LacinaTomáš Lacina 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 5:26.66 416.00
10 4 Jiří HorákJiří Horák 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 5:27.58 411.00
11 1 Tomáš TuháčekTomáš Tuháček 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 5:30.47 397.00
12 12 Matěj TučekMatěj Tuček 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 12 6:26.79 165.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berka, Beňo, Lacina, Tomečka Berka, Beňo, Lacina, Tomečka FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 4 30.90 529.00
2 Berka, Horčička, Trávníček, Dang Berka, Horčička, Trávníček, Dang FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 31.12 513.00
3 3 Hora, Vašica, Keller, Hudák Hora, Vašica, Keller, Hudák ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 31.62 478.00
4 Bravo, Toušek, Šámal, Umlauf Bravo, Toušek, Šámal, Umlauf Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 31.84 463.00
5 Kázmer, Tuháček, Kučera, Šorf Kázmer, Tuháček, Kučera, Šorf Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 31.91 458.00
6 Perla, Kalenský, Durfina, Sládek Perla, Kalenský, Durfina, Sládek Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 8 32.50 419.00
7 Rohlík, Garkisch, Rozumek, Havlík Rohlík, Garkisch, Rozumek, Havlík Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 32.63 411.00
8 Kraus, Voplakal, Arichtev, Barák Kraus, Voplakal, Arichtev, Barák ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 34.36 307.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Klajmonová, Rybková, Brůhová, Aldrovandi Klajmonová, Rybková, Brůhová, Aldrovandi Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla 6 32.93 669.00
2 Kotyzová, Porubská, Charvátová, Šídlová Kotyzová, Porubská, Charvátová, Šídlová ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 35.53 498.00
3 Pavlová, Šťastná, Hnilicová, Urbanová Pavlová, Šťastná, Hnilicová, Urbanová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 8 35.91 475.00
4 Lukášková, Stuchlíková, Šneidrová, Bartošová Lukášková, Stuchlíková, Šneidrová, Bartošová ZŠ WeberovaZŠ Weberova 7 36.13 462.00
5 Malá, Berglerová, Červená, Přinosilová Malá, Berglerová, Červená, Přinosilová Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 37.36 392.00
6 Hekrlová, Šalomová, Motejzíková, Kunášková Hekrlová, Šalomová, Motejzíková, Kunášková Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 43.72 114.00
30 Bobysudová, Hamerníková, Veselková, Schvarczová Bobysudová, Hamerníková, Veselková, Schvarczová Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.7
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 Body
1 Jan ČadaJan Čada
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 4 PB 1.57 o o o o o o xo o xo xxx 441.00
2= 9 David PudlačDavid Pudlač
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 PB 1.53 o o o xo o xo o xo xxx 411.00
2= David KázmerDavid Kázmer
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 12 PB 1.53 o o o o o xo xo xo xxx 411.00
2= Vincent TomečkaVincent Tomečka
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 8 PB 1.53 o - - xo xo o o xo xxx 411.00
5 Theodosio ArichtevTheodosio Arichtev
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 1 PB 1.45 o o xo o xo o xxx 352.00
6 Maximilián KellerMaximilián Keller
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 5 PB 1.45 o o o o o xo xxx 352.00
7 Patrik BeňoPatrik Beňo
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
08 2 PB 1.41 o - - o xo xxx 324.00
8 Lukáš BerkaLukáš Berka
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 3 PB 1.41 o - - xo xxo xxx 324.00
9 Albert UmlaufAlbert Umlauf
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 9 PB 1.37 o o o o r 297.00
10 Vojtěch HavlíkVojtěch Havlík
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 11 PB 1.37 o xo o o xxx 297.00
11 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 10 PB 1.37 o xo o xo xxx 297.00
12 Matyáš SládekMatyáš Sládek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 7 PB 1.25 xo xxx 218.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 Body
1 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 6 PB 1.48 o o o o o o o xo xxx 599.00
2 Simona StuchlíkováSimona Stuchlíková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 8 PB 1.36 o o o xo o xxx 470.00
3 Ivana CharvátováIvana Charvátová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 3 PB 1.36 o o xo o xxo xxx 470.00
4 Diana HeiskováDiana Heisková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 2 PB 1.32 o o o o xxx 429.00
5 Rozálie SchvarczováRozálie Schvarczová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 7 PB 1.32 o o xo o xxx 429.00
6 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 11 PB 1.32 o xxo o o xxx 429.00
7 Nela ZejdováNela Zejdová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
09 9 PB 1.28 o o o xxx 389.00
8= 32 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
07 4 PB 1.28 xo xo o xxx 389.00
8= Anežka HekrlováAnežka Hekrlová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 12 PB 1.28 o xxo o xxx 389.00
10 Barbora PavlováBarbora Pavlová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 10 PB 1.20 xxo xxx 312.00
Valentina BrůhováValentina Brůhová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
07 1 DNS
Veronika MaláVeronika Malá
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 5 NM xr
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Filip HorčičkaFilip Horčička
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 4 5.26 +2.2 m/s 5.25 +0.0 m/s 5.26  2,20 4.97  -1,90 4.90  1,30 5.26 5.25  0,00 433.00
2 Filip BerkaFilip Berka
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 1 5.10 +3.2 m/s 5.04 -1.9 m/s 5.10  3,20 5.04  -1,90 5.02  0,00 5.10 4.65  -2,80 402.00
3 Maximilián KellerMaximilián Keller
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 5 PB 4.84 +0.0 m/s x x x - 4.84  0,00 352.00
4 Martin VoplakalMartin Voplakal
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 10 PB 4.76 +0.0 m/s x x x - 4.76  0,00 337.00
5 Matyáš SládekMatyáš Sládek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 8 PB 4.72 +0.0 m/s x 4.56  0,00 4.72  0,00 4.72 3.27  -1,30 330.00
6 David KázmerDavid Kázmer
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 12 PB 4.70 +1.2 m/s 4.70  1,20 3.40 x 4.70 4.27  0,00 326.00
7 Viktor VašicaViktor Vašica
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 9 PB 4.66 +1.0 m/s 4.66  1,00 x 4.37  1,70 4.66 4.64  -1,60 319.00
8 10 Tomáš RozumekTomáš Rozumek
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 7 PB 4.66 +1.9 m/s 4.66  1,90 4.31  0,00 4.49  0,00 4.66 4.44  -2,30 319.00
9 HaiAnh DangHaiAnh Dang
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 3 PB 4.63 +0.0 m/s 4.62  0,00 4.63  0,00 3.63  -1,00 4.63 - 313.00
10 Martin FraněkMartin Franěk
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 11 PB 4.60 -1.0 m/s 4.46  1,60 x - 4.46 4.60  -1,00 308.00
11 Thomas Rodrigo BravoThomas Rodrigo Bravo
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 2 PB 4.46 +1.8 m/s 4.46  1,80 4.46  0,00 4.34  -0,50 4.46 4.45  -0,50 283.00
12 Daniel PerlaDaniel Perla
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 6 PB 4.45 -1.0 m/s x 3.97  -1,00 4.45  -1,00 4.45 x 281.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 2 PB 4.77 +0.1 m/s 4.77  0,10 4.50  0,00 4.41  -1,20 4.77 4.52  0,50 498.00
2 Ivana CharvátováIvana Charvátová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 3 PB 4.27 +0.4 m/s x 4.14  1,10 3.93  -1,00 4.14 4.27  0,40 371.00
3 Rozálie SchvarczováRozálie Schvarczová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 8 PB 4.19 -1.3 m/s 4.05  0,00 3.86  0,00 4.11  -1,40 4.11 4.19  -1,30 352.00
4 Magda PřinosilováMagda Přinosilová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 7 PB 4.18 +1.1 m/s 4.18  1,10 3.92  0,70 3.92  -1,50 4.18 3.80  1,10 350.00
5 Nela ZejdováNela Zejdová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
09 9 PB 4.15 +0.6 m/s 4.08  2,10 4.15  0,60 4.07  -1,70 4.15 4.02  0,00 343.00
6 33 Nela KunáškováNela Kunášková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 12 PB 3.93 -0.6 m/s 3.83  -1,30 3.81  0,20 3.80  -1,40 3.83 3.93  -0,60 292.00
7 Barbora PavlováBarbora Pavlová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 11 PB 3.81 +1.4 m/s 3.81  1,40 3.78  0,00 3.65  -1,00 3.81 3.58  0,10 265.00
8 Tereza UrbanováTereza Urbanová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 10 PB 3.68 -2.5 m/s 3.15  0,60 3.65  0,00 3.68  -2,50 3.68 3.36  0,00 237.00
9 Jitka MudrováJitka Mudrová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
08 5 PB 3.57 -0.4 m/s 3.50  1,60 3.51  -1,10 3.57  -0,40 3.57 x 214.00
10 Emma RybkováEmma Rybková
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
09 1 3.55 +2.3 m/s 3.51 -1.3 m/s 3.55  2,30 3.51  -1,30 3.32  0,00 3.55 - 210.00
11 Adéla PorubskáAdéla Porubská
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 PB 3.53 +0.8 m/s x 3.53  0,80 x 3.53 x 206.00
Eliška KotyzováEliška Kotyzová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 4 NM x x x - x
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 10 PB 08.52 08.05 08.52 08.27 8.52 08.34 433.00
2 Jana HnilicováJana Hnilicová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 12 PB 08.45 08.17 08.36 08.45 8.45 08.26 428.00
3 Josefína Milada VeselkováJosefína Milada Veselková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 9 PB 08.41 08.32 08.41 08.10 8.41 06.99 426.00
4 Linda PřídováLinda Přídová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 5 PB 08.26 08.26 07.62 07.93 8.26 07.92 416.00
5 Petra LiškováPetra Lišková
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
08 2 PB 08.03 08.03 07.56 06.99 8.03 07.70 401.00
6 Petra ŠilerováPetra Šilerová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 8 PB 07.89 07.89 07.86 07.82 7.89 07.37 392.00
7 Anna LukáškováAnna Lukášková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 3 PB 07.65 07.65 07.51 06.55 7.65 07.36 377.00
8 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 6 PB 07.59 07.47 07.41 07.59 7.59 07.10 373.00
9 Simona StuchlíkováSimona Stuchlíková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 7 PB 07.46 07.42 06.75 07.46 7.46 07.13 365.00
10 Stela HavlíkováStela Havlíková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 11 PB 07.25 07.25 06.93 05.98 7.25 06.40 351.00
11 Natálie BenediktováNatálie Benediktová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
08 1 PB 06.33 06.04 05.31 05.60 6.04 06.33 292.00
12 Jitka MudrováJitka Mudrová
Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla
08 4 PB 06.09 05.90 06.03 05.97 6.03 06.09 277.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KrausŠtěpán Kraus
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 4 PB 11.18 10.58 11.10 11.18 11.18 10.64 557.00
2 12 Matěj TučekMatěj Tuček
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 8 PB 10.26 09.59 10.26 x 10.26 10.02 501.00
3 Patrik BeňoPatrik Beňo
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
08 2 PB 10.26 09.37 09.32 09.94 9.94 10.26 501.00
4 Kevin- Luca KaulKevin- Luca Kaul
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 11 PB 09.78 09.33 09.70 09.03 9.70 09.78 472.00
5 Martin FraněkMartin Franěk
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 12 PB 09.76 09.27 09.76 x 9.76 09.60 471.00
6 11 Filip ToušekFilip Toušek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 7 PB 09.66 08.36 x 09.66 9.66 x 465.00
7 2 Michal GarkischMichal Garkisch
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 10 PB 09.60 09.35 09.60 09.31 9.60 09.31 462.00
8 Martin VoplakalMartin Voplakal
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 9 PB 09.16 08.19 08.37 09.16 9.16 08.17 435.00
9 Gabriel ŠámalGabriel Šámal
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 5 PB 08.93 08.52 08.93 07.87 8.93 08.28 422.00
10 Šimon BarákŠimon Barák
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 1 PB 08.84 08.36 08.84 08.39 8.84 08.29 416.00
11 Vincent TomečkaVincent Tomečka
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 6 PB 08.03 07.76 08.03 - 8.03 368.00
12 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 3 PB 07.28 06.06 07.28 05.44 7.28 06.43 324.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 1560
2 Thomas Rodrigo BravoThomas Rodrigo Bravo 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 1255
3 David KázmerDavid Kázmer 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 1195
4 Filip ToušekFilip Toušek 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0947
5 Filip BerkaFilip Berka 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0936
6 Filip HorčičkaFilip Horčička 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0912
7 David PudlačDavid Pudlač 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0864
8 Patrik BeňoPatrik Beňo 08 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0825
9 Tomáš RozumekTomáš Rozumek 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0789
10 Martin VoplakalMartin Voplakal 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0772
11 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0770
12 Tomáš TuháčekTomáš Tuháček 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0560
13 Štěpán KrausŠtěpán Kraus 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0557
14 Lukáš BerkaLukáš Berka 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0529
15 Viktor VašicaViktor Vašica 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0511
16 Michal GarkischMichal Garkisch 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0510
17 Matěj TučekMatěj Tuček 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0501
18 Hai Anh DangHai Anh Dang 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0478
19 Kevin- Luca KaulKevin- Luca Kaul 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0472
20 Martin FraněkMartin Franěk 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0471
21 Jan ČadaJan Čada 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0441
22 Martin KalenskýMartin Kalenský 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0436
23 Gabriel ŠámalGabriel Šámal 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0422
24 Tomáš LacinaTomáš Lacina 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0416
25 Vincent TomečkaVincent Tomečka 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0411
26 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0378
27= Theodosio ArichtevTheodosio Arichtev 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0352
27= Maximilián KellerMaximilián Keller 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0352
29 Matyáš SládekMatyáš Sládek 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0330
30 Albert UmlaufAlbert Umlauf 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0297
31= Matyáš TrávníčekMatyáš Trávníček 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0000
31= Daniel PerlaDaniel Perla 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0000
31= Pavel ŠorfPavel Šorf 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0000
31= HaiAnh DangHaiAnh Dang 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II PB 0000
31= Tomáš HudákTomáš Hudák 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0000
31= Filip RohlíkFilip Rohlík 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0000
31= Šimon BarákŠimon Barák 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0000
31= Jiří NovákJiří Novák 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0000
31= Vojtěch HavlíkVojtěch Havlík 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0000
31= Jiří HorákJiří Horák 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0000
Celkem 40 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 1773
2 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 1271
3 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 1188
4 Josefína Milada VeselkováJosefína Milada Veselková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 1149
5 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 1029
6 Eliška KotyzováEliška Kotyzová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0999
7 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0943
8 Ivana CharvátováIvana Charvátová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0841
9 Rozálie SchvarczováRozálie Schvarczová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0781
10 Barbora PavlováBarbora Pavlová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0740
11 Nela ZejdováNela Zejdová 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0732
12 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0681
13 Emily SchönfeldEmily Schönfeld 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0599
14 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0581
15 Kateřina ČervenáKateřina Červená 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0524
16 Elena KušnírováElena Kušnírová 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0482
17 Simona StuchlíkováSimona Stuchlíková 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0470
18 Tereza UrbanováTereza Urbanová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0433
19 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0429
20 Jana HnilicováJana Hnilicová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0428
21 Linda PřídováLinda Přídová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0416
22 Petra LiškováPetra Lišková 08 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0401
23 Veronika MaláVeronika Malá 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0392
24 Petra ŠilerováPetra Šilerová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0392
25 Anna LukáškováAnna Lukášková 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0377
26 Evelína MatějováEvelína Matějová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0363
27 Lucie BartošováLucie Bartošová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0356
28= Natálie BenediktováNatálie Benediktová 08 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0292
28= Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0292
30 Jitka MudrováJitka Mudrová 08 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0214
31 Adéla PorubskáAdéla Porubská 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0206
32= Tereza ŠneidrováTereza Šneidrová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0000
32= Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0000
32= Diana HeiskováDiana Heisková 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0000
32= Stela HavlíkováStela Havlíková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0000
32= Magda PřinosilováMagda Přinosilová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... PB 0000
32= Emma RybkováEmma Rybková 09 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0000
32= Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín PB 0000
32= Valentina BrůhováValentina Brůhová 07 Gymnázium Oty PavlaGymnázium Oty Pavla PB 0000
MS Sára BílkováSára Bílková 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova PB 0000
Celkem 40 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Weberova{8} 1560
2 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1255
3 Základní škola Praha - Radotín{8} 1195
4 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 947
5 FZŠ Barrandov II{8} 936
6 FZŠ Barrandov II{8} 912
7 ZŠ Weberova{8} 864
8 FZŠ Barrandov II{8} 825
9 Základní škola Praha - Radotín{8} 789
10 ZŠ Weberova{8} 772
11 Základní škola Praha - Radotín{8} 770
12 Základní škola Praha - Radotín{8} 560
13 ZŠ Weberova{8} 557
14 FZŠ Barrandov II{8} 529
15 ZŠ Weberova{8} 511
16 Základní škola Praha - Radotín{8} 510
17 FZŠ Barrandov II{8} 501
18 FZŠ Barrandov II{8} 478
19 Základní škola Praha - Radotín{8} 472
20 Základní škola Praha - Radotín{8} 471
21 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 441
22 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 436
23 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 422
24 FZŠ Barrandov II{8} 416
25 FZŠ Barrandov II{8} 411
26 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 378
27 ZŠ Weberova{8} 352
27 ZŠ Weberova{8} 352
29 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 330
30 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 297
31 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
31 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
31 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
31 ZŠ Weberova{8} 0
31 ZŠ Weberova{8} 0
31 FZŠ Barrandov II{8} 0
31 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
31 FZŠ Barrandov II{8} 0
31 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
31 ZŠ Weberova{8} 0
Celkem 40 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Oty Pavla{8} 1773
2 Gymnázium Oty Pavla{8} 1271
3 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1188
4 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1149
5 Základní škola Praha - Radotín{8} 1029
6 ZŠ Weberova{8} 999
7 ZŠ Weberova{8} 943
8 ZŠ Weberova{8} 841
9 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 781
10 Základní škola Praha - Radotín{8} 740
11 Gymnázium Oty Pavla{8} 732
12 Základní škola Praha - Radotín{8} 681
13 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 599
14 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 581
15 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 524
16 Gymnázium Oty Pavla{8} 482
17 ZŠ Weberova{8} 470
18 Základní škola Praha - Radotín{8} 433
19 Základní škola Praha - Radotín{8} 429
20 Základní škola Praha - Radotín{8} 428
21 ZŠ Weberova{8} 416
22 Gymnázium Oty Pavla{8} 401
23 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 392
23 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 392
25 ZŠ Weberova{8} 377
26 Základní škola Praha - Radotín{8} 363
27 ZŠ Weberova{8} 356
28 Gymnázium Oty Pavla{8} 292
28 Základní škola Praha - Radotín{8} 292
30 Gymnázium Oty Pavla{8} 214
31 ZŠ Weberova{8} 206
32 Gymnázium Oty Pavla{8} 0
32 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
32 Gymnázium Oty Pavla{8} 0
32 ZŠ Weberova{8} 0
32 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
32 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
32 ZŠ Weberova{8} 0
32 ZŠ Weberova{8} 0
32 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
Celkem 40 závodníků