Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. kluci a kategorie IV. děvčata - Praha 11

Praha 11 (27. 4. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš JuráčekMikuláš Juráček 09 KvětňákKvětňák 3 08.57 406.00
2 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 09.08 287.00
MS Jan SilovskýJan Silovský 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1 09.18
4 Kevin PuškaKevin Puška 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 09.25 251.00
5 Adam VrchotaAdam Vrchota 10 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 09.41 220.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek EnenkelMarek Enenkel 09 KvětňákKvětňák 4 08.56 408.00
2 Lukáš ZítLukáš Zít 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.65 386.00
3 Jan GavlákJan Gavlák 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 1 09.07 289.00
4 Michal DžasmahombetovMichal Džasmahombetov 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 3 09.42 218.00
5 Daniel NovákDaniel Novák 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 09.51 201.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jevgen RogatynskyyJevgen Rogatynskyy 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 1 08.40 449.00
2 Matyáš ChaloupkaMatyáš Chaloupka 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 08.66 383.00
3 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 08.83 343.00
4 Matyáš PetrákMatyáš Petrák 10 KvětňákKvětňák 4 09.01 302.00
5 Jan VálekJan Válek 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 SB 09.06 291.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BarvířAdam Barvíř 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 08.67 381.00
2 Dominik StachDominik Stach 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 08.80 350.00
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 3 09.09 285.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jevgen RogatynskyyJevgen Rogatynskyy 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 1 08.40 449.00
2 Marek EnenkelMarek Enenkel 09 KvětňákKvětňák 4 08.56 408.00
3 Mikuláš JuráčekMikuláš Juráček 09 KvětňákKvětňák 3 08.57 406.00
4 Lukáš ZítLukáš Zít 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.65 386.00
5 Matyáš ChaloupkaMatyáš Chaloupka 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 08.66 383.00
6 Adam BarvířAdam Barvíř 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 08.67 381.00
7 Dominik StachDominik Stach 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 08.80 350.00
8 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 08.83 343.00
9 Matyáš PetrákMatyáš Petrák 10 KvětňákKvětňák 4 09.01 302.00
10 Jan VálekJan Válek 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 SB 09.06 291.00
11 Jan GavlákJan Gavlák 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 1 09.07 289.00
12 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 09.08 287.00
13 Ondřej NěmecOndřej Němec 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 3 09.09 285.00
14 Jan SilovskýJan Silovský 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1 09.18
15 Kevin PuškaKevin Puška 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 09.25 251.00
16 Adam VrchotaAdam Vrchota 10 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 09.41 220.00
17 Michal DžasmahombetovMichal Džasmahombetov 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 3 09.42 218.00
18 Daniel NovákDaniel Novák 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 09.51 201.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Henrieta KrausováHenrieta Krausová 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 08.98 571.00
1= Vendula HadrbolcováVendula Hadrbolcová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 08.98 571.00
3 Andrea MajerováAndrea Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 09.39 470.00
4 Ester GašováEster Gašová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 09.47 451.00
5 Ester MajerováEster Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 5 09.51 442.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 5 08.92 587.00
2 Stella HarvišováStella Harvišová 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 SB 09.07 548.00
3 Gonzales Karla MayedoGonzales Karla Mayedo 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 09.60 422.00
4 Tereza ČernohorskáTereza Černohorská 09 KvětňákKvětňák 4 09.77 384.00
5 Vanessa Lara HýnarováVanessa Lara Hýnarová 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 09.96 344.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZálešákováVeronika Zálešáková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 08.70 645.00
2 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 6 09.29 494.00
3 Lucie VenigerováLucie Venigerová 08 KvětňákKvětňák 1 09.44 458.00
4 Vita KosmynkaVita Kosmynka 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 09.46 454.00
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 4 09.57 428.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VatkováVeronika Vatková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 09.20 516.00
2 Aneta MaštalířováAneta Maštalířová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 2 09.40 468.00
3 Karolína NemčíkováKarolína Nemčíková 07 KvětňákKvětňák 3 09.69 402.00
4 Nikola ŠlechtováNikola Šlechtová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 1 09.98 340.00
5 Lucie ŠáchováLucie Šáchová 07 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 10.21 295.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZálešákováVeronika Zálešáková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 08.70 645.00
2 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 5 08.92 587.00
3 Henrieta KrausováHenrieta Krausová 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 08.98 571.00
3 Vendula HadrbolcováVendula Hadrbolcová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 08.98 571.00
5 Stella HarvišováStella Harvišová 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 SB 09.07 548.00
6 Veronika VatkováVeronika Vatková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 5 09.20 516.00
7 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 6 09.29 494.00
8 Andrea MajerováAndrea Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 09.39 470.00
9 Aneta MaštalířováAneta Maštalířová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 2 09.40 468.00
10 Lucie VenigerováLucie Venigerová 08 KvětňákKvětňák 1 09.44 458.00
11 Vita KosmynkaVita Kosmynka 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 09.46 454.00
12 Ester GašováEster Gašová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 09.47 451.00
13 Ester MajerováEster Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 5 09.51 442.00
14 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 4 09.57 428.00
15 Gonzales Karla MayedoGonzales Karla Mayedo 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 09.60 422.00
16 Karolína NemčíkováKarolína Nemčíková 07 KvětňákKvětňák 3 09.69 402.00
17 Tereza ČernohorskáTereza Černohorská 09 KvětňákKvětňák 4 09.77 384.00
18 Vanessa Lara HýnarováVanessa Lara Hýnarová 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 09.96 344.00
19 Nikola ŠlechtováNikola Šlechtová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 1 09.98 340.00
20 Lucie ŠáchováLucie Šáchová 07 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 10.21 295.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1 2:31.36 676.00
2 Andrea MajerováAndrea Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 2 SB 2:48.19 483.00
3 Mia BačíkováMia Bačíková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 9 3:01.78 349.00
4 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 8 SB 3:03.50 333.00
5 Andrea CusnirAndrea Cusnir 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 7 3:03.59 333.00
6 Lucie StojánkováLucie Stojánková 08 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 6 3:07.77 296.00
7 Hana BednářováHana Bednářová 07 KvětňákKvětňák 10 3:09.58 281.00
8 Hana MikešováHana Mikešová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 3:23.10 180.00
9 Veronika PotužníkováVeronika Potužníková 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 5 3:29.54 140.00
Vendula HadrbolcováVendula Hadrbolcová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 15 2:44.91 518.00
2 Sophia McGineSophia McGine 07 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 16 2:57.67 387.00
3 Viktorie ŠtěpánováViktorie Štěpánová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 19 3:01.64 350.00
4 Nicol CarmineNicol Carmine 09 KvětňákKvětňák 11 3:03.81 331.00
5 Julie HolanováJulie Holanová 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 13 3:06.75 305.00
6 Patricie SkurzokováPatricie Skurzoková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 17 3:08.60 289.00
7 Antonie JankovskáAntonie Jankovská 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 14 3:21.34 192.00
8 Antónie GothováAntónie Gothová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 12 3:24.04 174.00
9 Petra StočesováPetra Stočesová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 18 3:36.53 101.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1 2:31.36 676.00
2 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 15 2:44.91 518.00
3 Andrea MajerováAndrea Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 2 SB 2:48.19 483.00
4 Sophia McGineSophia McGine 07 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 16 2:57.67 387.00
5 Viktorie ŠtěpánováViktorie Štěpánová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 19 3:01.64 350.00
6 Mia BačíkováMia Bačíková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 9 3:01.78 349.00
7 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 8 SB 3:03.50 333.00
8 Andrea CusnirAndrea Cusnir 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 7 3:03.59 333.00
9 Nicol CarmineNicol Carmine 09 KvětňákKvětňák 11 3:03.81 331.00
10 Julie HolanováJulie Holanová 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 13 3:06.75 305.00
11 Lucie StojánkováLucie Stojánková 08 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 6 3:07.77 296.00
12 Patricie SkurzokováPatricie Skurzoková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 17 3:08.60 289.00
13 Hana BednářováHana Bednářová 07 KvětňákKvětňák 10 3:09.58 281.00
14 Antonie JankovskáAntonie Jankovská 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 14 3:21.34 192.00
15 Hana MikešováHana Mikešová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 3:23.10 180.00
16 Antónie GothováAntónie Gothová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 12 3:24.04 174.00
17 Veronika PotužníkováVeronika Potužníková 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 5 3:29.54 140.00
18 Petra StočesováPetra Stočesová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 18 3:36.53 101.00
Vendula HadrbolcováVendula Hadrbolcová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 4 DNF

1000 m - Ml. žáci

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 13 3:10.38 566.00
2 Jakub KrausJakub Kraus 11 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 8 3:11.28 558.00
3 Jan VálekJan Válek 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 SB 3:12.75 545.00
4 Jaroslav JuráčekJaroslav Juráček 09 KvětňákKvětňák 6 3:29.91 401.00
5 Mikuláš JuráčekMikuláš Juráček 09 KvětňákKvětňák 7 3:31.67 388.00
6 Albert ManAlbert Man 10 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 9 3:35.12 362.00
7 Ondřej VamberskýOndřej Vamberský 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 14 3:36.69 350.00
8 Jevgen RogatynskyyJevgen Rogatynskyy 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 12 3:40.34 324.00
9 Martin FürbacherMartin Fürbacher 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 3:43.99 299.00
10 Tomáš ZemanTomáš Zeman 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 15 3:45.29 290.00
11 Jiří PuchernaJiří Pucherna 10 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 11 4:10.75 143.00
12 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 10 4:13.20 131.00
13 Janek KopeckýJanek Kopecký 11 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 4:27.51 72.00
Jiří ŠafářJiří Šafář 10 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 DNF
Václav JavorskýVáclav Javorský 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 DNF
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuhn, Pawinger, Krč, Sechovec Kuhn, Pawinger, Krč, Sechovec Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 2 36.23 210.00
2 Procházka, Svoboda, Topič, Enenkel Procházka, Svoboda, Topič, Enenkel KvětňákKvětňák 3 36.86 181.00
3 Válek, Šafář, Pošva, Kopecký Válek, Šafář, Pošva, Kopecký ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 39.57 79.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chaloupka, Javorský, Tolarovič, Zít Chaloupka, Javorský, Tolarovič, Zít Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 32.84 398.00
2 Gavlák, Němec, Vamberský, Fürbacher Gavlák, Němec, Vamberský, Fürbacher Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 3 34.88 278.00
3 Jonáš, Novák, Puška, Gerstl Jonáš, Novák, Puška, Gerstl ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 35.04 270.00
4 Barvíř, Mrázek, Zeman, Man Barvíř, Mrázek, Zeman, Man ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 35.14 264.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrchota, Jelínek, Sadílek, Sadílek Vrchota, Jelínek, Sadílek, Sadílek ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 4 33.32 368.00
2 Petrák, Juráček, Juráček, Rychna Petrák, Juráček, Juráček, Rychna KvětňákKvětňák 1 33.93 331.00
3 Silovský, Červenka, Kraus, Stach Silovský, Červenka, Kraus, Stach Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 35.05 269.00
4 Pucherna, Džasmahombetov, Fořt, Rogatynskyy Pucherna, Džasmahombetov, Fořt, Rogatynskyy Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 2 35.90 226.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chaloupka, Javorský, Tolarovič, Zít Chaloupka, Javorský, Tolarovič, Zít Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 32.84 398.00
2 Vrchota, Jelínek, Sadílek, Sadílek Vrchota, Jelínek, Sadílek, Sadílek ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 4 33.32 368.00
3 Petrák, Juráček, Juráček, Rychna Petrák, Juráček, Juráček, Rychna KvětňákKvětňák 1 33.93 331.00
4 Gavlák, Němec, Vamberský, Fürbacher Gavlák, Němec, Vamberský, Fürbacher Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 3 34.88 278.00
5 Jonáš, Novák, Puška, Gerstl Jonáš, Novák, Puška, Gerstl ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 35.04 270.00
6 Silovský, Červenka, Kraus, Stach Silovský, Červenka, Kraus, Stach Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 35.05 269.00
7 Barvíř, Mrázek, Zeman, Man Barvíř, Mrázek, Zeman, Man ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 35.14 264.00
8 Pucherna, Džasmahombetov, Fořt, Rogatynskyy Pucherna, Džasmahombetov, Fořt, Rogatynskyy Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 2 35.90 226.00
9 Kuhn, Pawinger, Krč, Sechovec Kuhn, Pawinger, Krč, Sechovec Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 2 36.23 210.00
10 Procházka, Svoboda, Topič, Enenkel Procházka, Svoboda, Topič, Enenkel KvětňákKvětňák 3 36.86 181.00
11 Válek, Šafář, Pošva, Kopecký Válek, Šafář, Pošva, Kopecký ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 39.57 79.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Carmine, Korunková, Nemčíková Nováková, Carmine, Korunková, Nemčíková KvětňákKvětňák 1 35.19 519.00
2 Skurzoková, Zálešáková, Jacková, McGine Skurzoková, Zálešáková, Jacková, McGine ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 35.99 471.00
3 Svobodová, Svobodová, Gothová, Šlechtová Svobodová, Svobodová, Gothová, Šlechtová Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 3 37.10 406.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harvišová, Hrbková, Mikulíčková, Majerová Harvišová, Hrbková, Mikulíčková, Majerová ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 2 34.61 556.00
2 Cusnir, Haase, Bulvová, Stojánková Cusnir, Haase, Bulvová, Stojánková Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1 34.64 554.00
3 Šáchová, Krušinová, Maštalířová, Štěpánová Šáchová, Krušinová, Maštalířová, Štěpánová Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 35.62 493.00
4 Krupková, Černohorská, Bednářová, Venigerová Krupková, Černohorská, Bednářová, Venigerová KvětňákKvětňák 3 36.80 423.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hubnerová, Kuklová, Procházková, Majerová Hubnerová, Kuklová, Procházková, Majerová ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 2 35.97 472.00
2 Hýnarová, Mikešová, Holečková, Juráková Hýnarová, Mikešová, Holečková, Juráková ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 36.43 445.00
3 Vokounová, Holanová, Křístková, Lišková Vokounová, Holanová, Křístková, Lišková Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 3 38.04 355.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bačíková, Kotová, Zemanová, Vatková Bačíková, Kotová, Zemanová, Vatková ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 34.43 568.00
2 Gašová, Jakubičková, Mayedo, Krausová Gašová, Jakubičková, Mayedo, Krausová Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 34.86 540.00
3 Peštová, Kosmynka, Vochalová, Hadrbolcová Peštová, Kosmynka, Vochalová, Hadrbolcová ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 36.00 470.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bačíková, Kotová, Zemanová, Vatková Bačíková, Kotová, Zemanová, Vatková ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 34.43 568.00
2 Harvišová, Hrbková, Mikulíčková, Majerová Harvišová, Hrbková, Mikulíčková, Majerová ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 2 34.61 556.00
3 Cusnir, Haase, Bulvová, Stojánková Cusnir, Haase, Bulvová, Stojánková Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1 34.64 554.00
4 Gašová, Jakubičková, Mayedo, Krausová Gašová, Jakubičková, Mayedo, Krausová Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 34.86 540.00
5 Nováková, Carmine, Korunková, Nemčíková Nováková, Carmine, Korunková, Nemčíková KvětňákKvětňák 1 35.19 519.00
6 Šáchová, Krušinová, Maštalířová, Štěpánová Šáchová, Krušinová, Maštalířová, Štěpánová Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 4 35.62 493.00
7 Hubnerová, Kuklová, Procházková, Majerová Hubnerová, Kuklová, Procházková, Majerová ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 2 35.97 472.00
8 Skurzoková, Zálešáková, Jacková, McGine Skurzoková, Zálešáková, Jacková, McGine ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 35.99 471.00
9 Peštová, Kosmynka, Vochalová, Hadrbolcová Peštová, Kosmynka, Vochalová, Hadrbolcová ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 36.00 470.00
10 Hýnarová, Mikešová, Holečková, Juráková Hýnarová, Mikešová, Holečková, Juráková ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 SB 36.43 445.00
11 Krupková, Černohorská, Bednářová, Venigerová Krupková, Černohorská, Bednářová, Venigerová KvětňákKvětňák 3 36.80 423.00
12 Svobodová, Svobodová, Gothová, Šlechtová Svobodová, Svobodová, Gothová, Šlechtová Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí 3 37.10 406.00
13 Vokounová, Holanová, Křístková, Lišková Vokounová, Holanová, Křístková, Lišková Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 3 38.04 355.00

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lukáš ZítLukáš Zít
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
10 PB 1.58 449.00
2 Tobiáš TolarovičTobiáš Tolarovič
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
10 PB 1.49 381.00
3 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 1.46 360.00
4 Adam ProcházkaAdam Procházka
KvětňákKvětňák
09 PB 1.40 317.00
5= Samuel JonášSamuel Jonáš
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
10 PB 1.35 283.00
5= Matyáš GerstlMatyáš Gerstl
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
10 PB 1.35 283.00
7= Jaroslav JuráčekJaroslav Juráček
KvětňákKvětňák
09 PB 1.30 250.00
7= Matěj SechovecMatěj Sechovec
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 1.30 250.00
7= Jáchym TopičJáchym Topič
KvětňákKvětňák
10 PB 1.30 250.00
7= Ondřej JelínekOndřej Jelínek
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 1.30 250.00
11= Tobiáš HolanTobiáš Holan
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
10 PB 1.25 218.00
11= Martin PošvaMartin Pošva
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
11 PB 1.25 218.00
13= Martin FürbacherMartin Fürbacher
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 1.20 188.00
13= Jiří PuchernaJiří Pucherna
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
10 PB 1.20 188.00
13= Tomáš FořtTomáš Fořt
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
11 PB 1.20 188.00
16= Michal KrčMichal Krč
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 0.00 0.00
16= David ČervenkaDavid Červenka
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
10 PB 0.00 0.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Viktorie ŠtěpánováViktorie Štěpánová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 PB 1.40 512.00
1= Nicol CarmineNicol Carmine
KvětňákKvětňák
09 PB 1.40 512.00
3= Barbora HubnerováBarbora Hubnerová
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
09 PB 1.40 512.00
3= Nela JurákováNela Juráková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
09 PB 1.40 512.00
3= Vita KosmynkaVita Kosmynka
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
08 PB 1.40 512.00
6 Aneta MaštalířováAneta Maštalířová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 PB 1.35 460.00
7= Ines KřístkováInes Křístková
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
09 PB 1.30 409.00
7= Veronika ZálešákováVeronika Zálešáková
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 1.30 409.00
9 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 1.25 359.00
10= Kristina BulvováKristina Bulvová
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 1.25 359.00
10= Hana MikešováHana Mikešová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
09 PB 1.25 359.00
12 Antonie JankovskáAntonie Jankovská
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 PB 1.20 312.00
13= Veronika VatkováVeronika Vatková
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
08 PB 1.20 312.00
13= Lucie JakubičkováLucie Jakubičková
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
08 PB 1.20 312.00
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 NM
Laura IhlováLaura Ihlová
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 NM
Tereza ČernohorskáTereza Černohorská
KvětňákKvětňák
09 NM
Tereza HrbkováTereza Hrbková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
09 NM
Lucie VenigerováLucie Venigerová
KvětňákKvětňák
08 NM
Edita MikulíčkováEdita Mikulíčková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
09 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 4.44 280.00
2 Matyáš ChaloupkaMatyáš Chaloupka
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 4.28 252.00
3 Matyáš GerstlMatyáš Gerstl
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
10 PB 4.26 249.00
4 Ondřej NěmecOndřej Němec
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
09 PB 4.15 230.00
5 Michal DžasmahombetovMichal Džasmahombetov
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 PB 4.13 227.00
6 Samuel JonášSamuel Jonáš
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
10 PB 4.12 225.00
7 Matyáš PetrákMatyáš Petrák
KvětňákKvětňák
10 PB 4.00 206.00
8 Adam BarvířAdam Barvíř
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 3.96 199.00
9 Marek EnenkelMarek Enenkel
KvětňákKvětňák
09 PB 3.93 195.00
10 Václav SadílekVáclav Sadílek
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
11 PB 3.92 193.00
11 Vojtěch KuhnVojtěch Kuhn
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 3.88 187.00
MS Kryštof ČvančaraKryštof Čvančara
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 3.80
13= Martin PošvaMartin Pošva
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
11 PB 3.80 174.00
13= Jakub KrausJakub Kraus
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
11 PB 3.80 174.00
15 Michal TatíčekMichal Tatíček
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
10 PB 3.70 159.00
16 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna
KvětňákKvětňák
11 PB 3.65 152.00
17 Tomáš FořtTomáš Fořt
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
11 PB 3.64 150.00
18 Jan GavlákJan Gavlák
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 3.56 139.00
Jáchym TopičJáchym Topič
KvětňákKvětňák
10 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sophia McGineSophia McGine
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
07 PB 4.37 396.00
2 Vanesa HaaseVanesa Haase
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
23 PB 4.12 336.00
3 Eliška KorunkováEliška Korunková
KvětňákKvětňák
08 PB 4.11 333.00
4 Henrieta KrausováHenrieta Krausová
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
07 PB 4.10 331.00
5 Sára ČistáSára Čistá
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
08 PB 3.97 301.00
6 viktorie Kottováviktorie Kottová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 3.96 299.00
7= Karolína NemčíkováKarolína Nemčíková
KvětňákKvětňák
07 PB 3.72 246.00
7= Vanessa Lara HýnarováVanessa Lara Hýnarová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
08 PB 3.72 246.00
9 Karin JackováKarin Jacková
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
08 PB 3.70 242.00
MS Gonzales Karla MayedoGonzales Karla Mayedo
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
06 PB 3.68
11 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 PB 3.60 220.00
12 Barbora HolečkováBarbora Holečková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
08 PB 3.59 218.00
13 Ester GašováEster Gašová
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 3.57 214.00
MS Martina JeřábkováMartina Jeřábková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
08 PB 3.57
15 Nikola ŠlechtováNikola Šlechtová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
08 PB 3.54 208.00
16 Lucie ŠáchováLucie Šáchová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
07 PB 3.42 184.00
MS Edita MikulíčkováEdita Mikulíčková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
09 PB 3.36
18= Barbora HubnerováBarbora Hubnerová
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
09 PB 3.35 170.00
18= Antónie GothováAntónie Gothová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 PB 3.35 170.00
20 Barbora HrabcováBarbora Hrabcová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 PB 3.26 153.00
21 Anna BlechováAnna Blechová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
08 PB 3.25 151.00
22 Eliška LiškováEliška Lišková
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
07 PB 3.24 150.00
23 Linda KrupkováLinda Krupková
KvětňákKvětňák
08 PB 3.23 148.00
24 Tereza KuklováTereza Kuklová
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
07 PB 3.16 135.00
MS Simona KonvalinkováSimona Konvalinková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
08 PB 2.97
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda KrupkováLinda Krupková
KvětňákKvětňák
08 PB 08.16 410.00
2= Adéla ErnestováAdéla Ernestová
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
09 PB 08.11 406.00
2= Barbora PetrželováBarbora Petrželová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
08 PB 08.11 406.00
4 Sofie PeštováSofie Peštová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
07 PB 07.92 394.00
5 Nela JurákováNela Juráková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
09 PB 07.81 387.00
6 Patricie SkurzokováPatricie Skurzoková
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
08 PB 07.68 379.00
7= Barbora HrabcováBarbora Hrabcová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 PB 07.43 363.00
7= Veronika VokounováVeronika Vokounová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 PB 07.43 363.00
7= Tereza ČernohorskáTereza Černohorská
KvětňákKvětňák
09 PB 07.43 363.00
10 Vanesa HaaseVanesa Haase
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
23 PB 07.41 361.00
11 Rozálie PetrákováRozálie Petráková
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 07.18 347.00
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 PB 06.99 334.00
13 Andrea CusnirAndrea Cusnir
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
07 PB 06.98 334.00
14 Natálie CharvátováNatálie Charvátová
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 06.87 327.00
15 Karolína ČížkováKarolína Čížková
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
09 PB 06.77 320.00
16 Barbora HolečkováBarbora Holečková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
08 PB 06.76 320.00
17 Nela NovákováNela Nováková
KvětňákKvětňák
08 PB 06.43 299.00
18 Petra StočesováPetra Stočesová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
08 PB 06.35 294.00
19 Nikola ProcházkováNikola Procházková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
08 PB 06.07 276.00
MS Karolína SedlákováKarolína Sedláková
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
07 PB 06.03
21 Petra KlimešováPetra Klimešová
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
09 PB 04.67 188.00
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 27.4.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš TolarovičTobiáš Tolarovič
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
10 PB 52.24 327.00
2 Ondřej JelínekOndřej Jelínek
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
09 PB 51.05 317.00
3 Vojtěch KuhnVojtěch Kuhn
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 45.62 271.00
4 Matěj SechovecMatěj Sechovec
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 42.84 248.00
5 Daniel ŠikDaniel Šik
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
10 PB 41.88 240.00
6 Ondřej VamberskýOndřej Vamberský
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
10 PB 41.69 238.00
7 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna
KvětňákKvětňák
11 PB 40.59 229.00
8 Jan SilovskýJan Silovský
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 39.65 221.00
9 Václav JavorskýVáclav Javorský
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 38.00 208.00
10 Tobiáš HolanTobiáš Holan
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
10 PB 37.84 206.00
11 Thomson John CafmeyerThomson John Cafmeyer
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
11 PB 37.07 200.00
12 Šimon BalcárekŠimon Balcárek
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
10 PB 36.65 197.00
MS Kryštof ČvančaraKryštof Čvančara
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
09 PB 36.25
14 Václav SvobodaVáclav Svoboda
KvětňákKvětňák
10 PB 35.90 191.00
15 Jan TymlJan Tyml
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
11 PB 35.85 190.00
16 Daniel NovákDaniel Novák
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
09 PB 33.56 172.00
17 Jiří ŠafářJiří Šafář
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
10 PB 32.16 161.00
18 Daniel JirásekDaniel Jirásek
KvětňákKvětňák
09 PB 31.67 157.00
19 Gassan khawajahGassan khawajah
Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí
11 PB 30.61 148.00
MS Michal TatíčekMichal Tatíček
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
10 PB 29.72
Celkem 20 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš ChaloupkaMatyáš Chaloupka 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 1033
2 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0926
3 Jan VálekJan Válek 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0836
4 Lukáš ZítLukáš Zít 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0835
5 Mikuláš JuráčekMikuláš Juráček 09 KvětňákKvětňák PB 0794
6 Samuel JonášSamuel Jonáš 10 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0778
7 Jevgen RogatynskyyJevgen Rogatynskyy 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0773
8 Jakub KrausJakub Kraus 11 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0732
9 Tobiáš TolarovičTobiáš Tolarovič 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0708
10 Marek EnenkelMarek Enenkel 09 KvětňákKvětňák PB 0603
11 Adam BarvířAdam Barvíř 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0580
12= Jan GavlákJan Gavlák 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0567
12= Ondřej JelínekOndřej Jelínek 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0567
14 Jiří PuchernaJiří Pucherna 10 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0557
15 Matyáš PetrákMatyáš Petrák 10 KvětňákKvětňák PB 0537
16 Matyáš GerstlMatyáš Gerstl 10 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0532
17 Matěj SechovecMatěj Sechovec 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0498
18 Martin FürbacherMartin Fürbacher 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0487
19 Vojtěch KuhnVojtěch Kuhn 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0458
20 Michal DžasmahombetovMichal Džasmahombetov 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0445
21 Tobiáš HolanTobiáš Holan 10 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0424
22 Jaroslav JuráčekJaroslav Juráček 09 KvětňákKvětňák PB 0401
23 Adam VrchotaAdam Vrchota 10 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0368
24 Albert ManAlbert Man 10 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0362
25 Ondřej VamberskýOndřej Vamberský 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0350
26 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0343
27 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 KvětňákKvětňák PB 0317
28 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0287
29 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0280
30 Kevin PuškaKevin Puška 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0251
31 Jáchym TopičJáchym Topič 10 KvětňákKvětňák PB 0250
32 Daniel ŠikDaniel Šik 10 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0240
33 Ondřej NěmecOndřej Němec 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0230
34 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna 11 KvětňákKvětňák PB 0229
35 Jan SilovskýJan Silovský 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0221
36 Thomson John CafmeyerThomson John Cafmeyer 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0200
37 Šimon BalcárekŠimon Balcárek 10 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0197
38 Václav SvobodaVáclav Svoboda 10 KvětňákKvětňák PB 0191
39 Daniel NovákDaniel Novák 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0172
40 Tomáš FořtTomáš Fořt 11 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0150
41 Janek KopeckýJanek Kopecký 11 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0072
MS Kryštof ČvančaraKryštof Čvančara 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
43= Jakub ReischfeldJakub Reischfeld 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
43= Michal KrčMichal Krč 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
43= Daniel JirásekDaniel Jirásek 09 KvětňákKvětňák PB 0000
43= Jiří ŠafářJiří Šafář 10 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0000
43= Martin PošvaMartin Pošva 11 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0000
43= Marek ZdeněkMarek Zdeněk 11 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0000
43= Gassan khawajahGassan khawajah 11 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0000
43= Tomáš ZemanTomáš Zeman 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0000
43= Dominik StachDominik Stach 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
43= Michal TatíčekMichal Tatíček 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
43= David ČervenkaDavid Červenka 10 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
43= Václav JavorskýVáclav Javorský 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
43= Jan TymlJan Tyml 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0000
Celkem 55 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Andrea CusnirAndrea Cusnir 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 1221
2 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 1105
3 Stella HarvišováStella Harvišová 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 1104
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 1054
5 Veronika ZálešákováVeronika Zálešáková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 1054
6 Vita KosmynkaVita Kosmynka 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0966
7 Andrea MajerováAndrea Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0953
8 Aneta MaštalířováAneta Maštalířová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0928
9 Mia BačíkováMia Bačíková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0917
10 Henrieta KrausováHenrieta Krausová 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0902
11 Nela JurákováNela Juráková 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0899
12 Sofie PeštováSofie Peštová 07 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0864
13 Viktorie ŠtěpánováViktorie Štěpánová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0862
14 Nicol CarmineNicol Carmine 09 KvětňákKvětňák PB 0843
15 Sophia McGineSophia McGine 07 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0783
16 Vanesa HaaseVanesa Haase 23 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0697
17 Barbora HubnerováBarbora Hubnerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0682
18 Lucie ŠáchováLucie Šáchová 07 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0677
19 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0676
20 Karolína NemčíkováKarolína Nemčíková 07 KvětňákKvětňák PB 0648
21 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0609
22 Vendula HadrbolcováVendula Hadrbolcová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0571
23 Nikola ŠlechtováNikola Šlechtová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0548
24 Nela NovákováNela Nováková 08 KvětňákKvětňák PB 0519
25= Veronika VatkováVeronika Vatková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0516
25= Barbora HrabcováBarbora Hrabcová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0516
27 Antonie JankovskáAntonie Jankovská 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0504
28 Lucie VenigerováLucie Venigerová 08 KvětňákKvětňák PB 0458
29 Ester GašováEster Gašová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0451
30 Linda KrupkováLinda Krupková 08 KvětňákKvětňák PB 0410
31= Adéla ErnestováAdéla Ernestová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0406
31= Barbora PetrželováBarbora Petrželová 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0406
33 Patricie SkurzokováPatricie Skurzoková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0379
34= Veronika VokounováVeronika Vokounová 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0363
34= Tereza ČernohorskáTereza Černohorská 09 KvětňákKvětňák PB 0363
36= Kristina BulvováKristina Bulvová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0359
36= Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0359
38 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0334
39 Eliška KorunkováEliška Korunková 08 KvětňákKvětňák PB 0333
40 Lucie JakubičkováLucie Jakubičková 08 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0312
41 Sára ČistáSára Čistá 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0301
42 viktorie Kottováviktorie Kottová 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0299
43 Petra StočesováPetra Stočesová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0294
44 Hana BednářováHana Bednářová 07 KvětňákKvětňák PB 0281
45 Vanessa Lara HýnarováVanessa Lara Hýnarová 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0246
46 Barbora HolečkováBarbora Holečková 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0218
47 Hana MikešováHana Mikešová 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0180
48 Antónie GothováAntónie Gothová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0174
49 Veronika PotužníkováVeronika Potužníková 09 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0140
50= Karolína ČížkováKarolína Čížková 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
50= Gonzales Karla MayedoGonzales Karla Mayedo 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
50= Julie HolanováJulie Holanová 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
50= Ines KřístkováInes Křístková 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
50= Magdaléna SodomkováMagdaléna Sodomková 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
50= Lucie StojánkováLucie Stojánková 08 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
50= Viktorie KotováViktorie Kotová 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0000
50= Tereza HrbkováTereza Hrbková 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
50= Tereza ČernohorskáTereza Černohorská 09 KvětňákKvětňák PB 0000
50= Adéla RöselováAdéla Röselová 08 KvětňákKvětňák PB 0000
50= Justýna VochalováJustýna Vochalová 23 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0000
50= Tereza KuklováTereza Kuklová 07 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
50= Edita MikulíčkováEdita Mikulíčková 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
50= Laura IhlováLaura Ihlová 09 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... PB 0000
50= Ester MajerováEster Majerová 09 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
50= Rozálie PetrákováRozálie Petráková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0000
50= Natálie JamborováNatálie Jamborová 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0000
50= Karolína SedlákováKarolína Sedláková 07 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
50= Eliška LiškováEliška Lišková 07 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská PB 0000
50= Valentýna ŠimonováValentýna Šimonová 07 KvětňákKvětňák PB 0000
50= Adéla UrbančíkováAdéla Urbančíková 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0000
50= Kateřina KarbanováKateřina Karbanová 07 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0000
50= Anna BlechováAnna Blechová 08 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0000
50= Linda PelcováLinda Pelcová 08 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0000
50= Karin JackováKarin Jacková 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 PB 0000
50= Petra KlimešováPetra Klimešová 09 Zš Pošepného náměstíZš Pošepného náměstí PB 0000
50= Kristina ŠpačkováKristina Špačková 07 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám PB 0000
50= Martina JeřábkováMartina Jeřábková 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
50= Simona KonvalinkováSimona Konvalinková 08 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova PB 0000
Celkem 78 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 1033
2 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 926
3 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 836
4 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 835
5 Květňák{8} 794
6 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 778
7 Zš Pošepného náměstí{8} 773
8 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 732
9 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 708
10 Květňák{8} 603
11 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 580
12 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 567
12 Základní škola Donovalská{8} 567
14 Zš Pošepného náměstí{8} 557
15 Květňák{8} 537
16 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 532
17 Základní škola Donovalská{8} 498
18 Základní škola Donovalská{8} 487
19 Základní škola Donovalská{8} 458
20 Zš Pošepného náměstí{8} 445
21 Zš Pošepného náměstí{8} 424
22 Květňák{8} 401
23 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 368
24 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 362
25 Základní škola Donovalská{8} 350
26 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 343
27 Květňák{8} 317
28 Základní škola Donovalská{8} 287
29 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 280
30 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 251
31 Květňák{8} 250
32 Zš Pošepného náměstí{8} 240
33 Základní škola Donovalská{8} 230
34 Květňák{8} 229
35 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 221
36 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 200
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 197
38 Květňák{8} 191
39 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 172
40 Zš Pošepného náměstí{8} 150
41 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 72
42 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
42 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
42 Zš Pošepného náměstí{8} 0
42 Zš Pošepného náměstí{8} 0
42 Základní škola Donovalská{8} 0
42 Květňák{8} 0
42 Základní škola Donovalská{8} 0
42 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
42 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
42 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
42 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
42 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
42 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
42 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
Celkem 55 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 1221
2 Základní škola Donovalská{8} 1105
3 ZŠ Mendelova{8} 1104
4 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 1054
4 Zš Pošepného náměstí{8} 1054
6 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 966
7 ZŠ Mendelova{8} 953
8 Základní škola Donovalská{8} 928
9 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 917
10 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 902
11 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 899
12 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 864
13 Základní škola Donovalská{8} 862
14 Květňák{8} 843
15 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 783
16 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 697
17 ZŠ Mendelova{8} 682
18 Základní škola Donovalská{8} 677
19 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 676
20 Květňák{8} 648
21 ZŠ Mendelova{8} 609
22 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 571
23 Zš Pošepného náměstí{8} 548
24 Květňák{8} 519
25 Základní škola Donovalská{8} 516
25 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 516
27 Zš Pošepného náměstí{8} 504
28 Květňák{8} 458
29 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 451
30 Květňák{8} 410
31 ZŠ Mendelova{8} 406
31 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 406
33 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 379
34 Květňák{8} 363
34 Základní škola Donovalská{8} 363
36 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 359
36 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 359
38 Zš Pošepného náměstí{8} 334
39 Květňák{8} 333
40 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 312
41 ZŠ Mendelova{8} 301
42 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 299
43 Zš Pošepného náměstí{8} 294
44 Květňák{8} 281
45 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 246
46 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 218
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 180
48 Zš Pošepného náměstí{8} 174
49 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 140
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
50 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
50 Zš Pošepného náměstí{8} 0
50 Zš Pošepného náměstí{8} 0
50 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
50 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
50 Zš Pošepného náměstí{8} 0
50 Základní škola Donovalská{8} 0
50 Květňák{8} 0
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
50 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
50 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 Květňák{8} 0
50 Květňák{8} 0
50 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 ZŠ Mendelova{8} 0
50 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
50 Základní škola Donovalská{8} 0
50 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
50 Základní škola Donovalská{8} 0
50 Základní škola Donovalská{8} 0
50 Základní škola Donovalská{8} 0
Celkem 78 závodníků