Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie III. - okres Teplice

Bílina (10. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rayan HaoualRayan Haoual 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 08.90 327.00
2 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 4 08.91 324.00
3 Jan OndráčekJan Ondráček 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 09.03 298.00
4 Matěj FojtíkMatěj Fojtík 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 09.39 224.00
5 Dan NovákDan Novák 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 09.46 210.00
6 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 09.48 207.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 08.09 534.00
2 Amr AboulghamiAmr Aboulghami 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.94 318.00
3 Matěj HašekMatěj Hašek 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 09.11 280.00
4 Milan ZykaMilan Zyka 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 09.19 264.00
5 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 6 09.52 199.00
6 Štěpán KouřimskýŠtěpán Kouřimský 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 5 09.83 146.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VaníkRadek Vaník 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 6 08.64 388.00
2 Jan VerešJan Vereš 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 08.77 357.00
3 Radek LangRadek Lang 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 09.35 231.00
4 Jan CitrákJan Citrák 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 09.54 196.00
5 Antonín BartoňAntonín Bartoň 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 09.67 173.00
6 Jakub PatzinaJakub Patzina 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2 10.45 63.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BalogMartin Balog 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 08.41 447.00
2 Sean JezdinskýSean Jezdinský 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 3 08.48 428.00
3 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 08.53 416.00
4 Alan KameníkAlan Kameník 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 5 09.15 272.00
5 Marcel SkývaMarcel Skýva 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 6 09.20 261.00
6 Robin MartinecRobin Martinec 10 MaršovskáMaršovská 2 10.24 88.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav SvátekLadislav Svátek 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 2 08.97 311.00
2 Filip KešnerFilip Kešner 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 5 09.52 199.00
3 Vojtěch HornaVojtěch Horna 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 09.62 181.00
4 Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 10.14 101.00
5 Petr UhříkPetr Uhřík 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 10.19 94.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠlížekMarek Šlížek 09 MaršovskáMaršovská 2 08.78 354.00
2 Filip VoroncovFilip Voroncov 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 6 09.00 304.00
3 Matěj MajerMatěj Majer 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 09.17 268.00
4 Erik FerkoErik Ferko 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 4 09.38 226.00
5 Šimon HladíkŠimon Hladík 10 MaršovskáMaršovská 3 09.56 192.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HaukLukáš Hauk 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 08.29 478.00
2 Adam SkřivánekAdam Skřivánek 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2 08.85 338.00
3 Martin DufekMartin Dufek 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 4 09.39 224.00
4 Tobias TomanecTobias Tomanec 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 09.54 196.00
5 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 10.27 84.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DudekOndřej Dudek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 08.61 396.00
2 Tadeáš KresslTadeáš Kressl 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5 08.66 383.00
3 David DunaDavid Duna 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 08.82 345.00
4 Alex VagelAlex Vagel 11 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 09.73 163.00
5 Matyáš KubínekMatyáš Kubínek 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 10.24 88.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 08.09 534.00
2 Lukáš HaukLukáš Hauk 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 08.29 478.00
3 Martin BalogMartin Balog 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 08.41 447.00
4 Sean JezdinskýSean Jezdinský 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 3 08.48 428.00
5 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 08.53 416.00
6 Ondřej DudekOndřej Dudek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 08.61 396.00
7 Radek VaníkRadek Vaník 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 6 08.64 388.00
8 Tadeáš KresslTadeáš Kressl 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5 08.66 383.00
9 Jan VerešJan Vereš 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 08.77 357.00
10 Marek ŠlížekMarek Šlížek 09 MaršovskáMaršovská 2 08.78 354.00
11 David DunaDavid Duna 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 08.82 345.00
12 Adam SkřivánekAdam Skřivánek 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2 08.85 338.00
13 Rayan HaoualRayan Haoual 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 08.90 327.00
14 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 4 08.91 324.00
15 Amr AboulghamiAmr Aboulghami 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.94 318.00
16 Ladislav SvátekLadislav Svátek 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 2 08.97 311.00
17 Filip VoroncovFilip Voroncov 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 6 09.00 304.00
18 Jan OndráčekJan Ondráček 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 09.03 298.00
19 Matěj HašekMatěj Hašek 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 09.11 280.00
20 Alan KameníkAlan Kameník 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 5 09.15 272.00
21 Matěj MajerMatěj Majer 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 09.17 268.00
22 Milan ZykaMilan Zyka 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 09.19 264.00
23 Marcel SkývaMarcel Skýva 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 6 09.20 261.00
24 Radek LangRadek Lang 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5 09.35 231.00
25 Erik FerkoErik Ferko 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 4 09.38 226.00
26 Matěj FojtíkMatěj Fojtík 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 09.39 224.00
26 Martin DufekMartin Dufek 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 4 09.39 224.00
28 Dan NovákDan Novák 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 09.46 210.00
29 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 09.48 207.00
30 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 6 09.52 199.00
30 Filip KešnerFilip Kešner 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 5 09.52 199.00
32 Jan CitrákJan Citrák 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 09.54 196.00
32 Tobias TomanecTobias Tomanec 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 09.54 196.00
34 Šimon HladíkŠimon Hladík 10 MaršovskáMaršovská 3 09.56 192.00
35 Vojtěch HornaVojtěch Horna 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3 09.62 181.00
36 Antonín BartoňAntonín Bartoň 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 09.67 173.00
37 Alex VagelAlex Vagel 11 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 09.73 163.00
38 Štěpán KouřimskýŠtěpán Kouřimský 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 5 09.83 146.00
39 Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 10.14 101.00
40 Petr UhříkPetr Uhřík 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 10.19 94.00
41 Robin MartinecRobin Martinec 10 MaršovskáMaršovská 2 10.24 88.00
41 Matyáš KubínekMatyáš Kubínek 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 10.24 88.00
43 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 10.27 84.00
44 Jakub PatzinaJakub Patzina 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2 10.45 63.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlimplováNatálie Klimplová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.61 419.00
2 Kateřina BanikováKateřina Baniková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 09.95 346.00
3 Viktorie BittalováViktorie Bittalová 10 MaršovskáMaršovská 2 10.14 308.00
4 Lea ParaskováLea Parasková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 10.50 242.00
5 Karolína HolpuchováKarolína Holpuchová 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 10.84 185.00
6 Linda MackeLinda Macke 11 MaršovskáMaršovská 1 11.09 148.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.63 665.00
2 Anna VachunováAnna Vachunová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 09.55 433.00
3 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 09.76 386.00
4 Ha Dinh Thi HaiHa Dinh Thi Hai 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 09.93 350.00
5 Anna TakáčováAnna Takáčová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 10.14 308.00
6 Jana BíláJana Bílá 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 10.15 306.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JakubcováAnna Jakubcová 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 5 09.29 494.00
2 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 09.43 461.00
3 Klára KošováKlára Košová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 6 09.66 408.00
4 Magdaléna JiruškováMagdaléna Jirušková 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 2 09.87 363.00
5 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3 10.15 306.00
6 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 10.64 218.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 09.63 415.00
2 Kamila BublíkováKamila Bublíková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 09.80 378.00
3 Viktorie JurcováViktorie Jurcová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2 10.12 312.00
4 Aneta ŠindelářováAneta Šindelářová 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 1 10.20 297.00
5 Viktorie VyšatováViktorie Vyšatová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 10.30 278.00
6 Simona JoštováSimona Joštová 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 10.85 184.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ŚrámkováEmma Śrámková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2 09.56 431.00
2 Gabriela HochmalováGabriela Hochmalová 11 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 10.34 270.00
3 Anežka AndréAnežka André 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 4 10.72 204.00
4 Nathaly TynysováNathaly Tynysová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 11.41 106.00
Kristýna KratochvílováKristýna Kratochvílová 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MěrkováBarbora Měrková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.04 556.00
2 Anna KarlovcováAnna Karlovcová 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 09.74 391.00
3 Amálie BozetickáAmálie Bozetická 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 3 09.74 391.00
4 Lenka PanchartkováLenka Panchartková 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 6 09.96 344.00
5 Klára AdámkováKlára Adámková 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 10.24 289.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Handrabur KamillaHandrabur Kamilla 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 09.56 431.00
2 Klára MusilováKlára Musilová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 09.58 426.00
3 Kristýna JaškováKristýna Jašková 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 09.76 386.00
4 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 10.45 250.00
5 Ema JansováEma Jansová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 10.61 223.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 10.5.2023 - 10:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 6 08.99 569.00
2 Martina JasukevičováMartina Jasukevičová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 09.36 477.00
3 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 10.04 328.00
4 Rozálie BrodskáRozálie Brodská 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 10.42 256.00
Nikola PoncerováNikola Poncerová 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.63 665.00
2 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 6 08.99 569.00
3 Barbora MěrkováBarbora Měrková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.04 556.00
4 Anna JakubcováAnna Jakubcová 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 5 09.29 494.00
5 Martina JasukevičováMartina Jasukevičová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 09.36 477.00
6 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 09.43 461.00
7 Anna VachunováAnna Vachunová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 09.55 433.00
8 Emma ŚrámkováEmma Śrámková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2 09.56 431.00
8 Handrabur KamillaHandrabur Kamilla 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 09.56 431.00
10 Klára MusilováKlára Musilová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 09.58 426.00
11 Natálie KlimplováNatálie Klimplová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.61 419.00
12 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 09.63 415.00
13 Klára KošováKlára Košová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 6 09.66 408.00
14 Anna KarlovcováAnna Karlovcová 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 09.74 391.00
14 Amálie BozetickáAmálie Bozetická 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 3 09.74 391.00
16 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 09.76 386.00
16 Kristýna JaškováKristýna Jašková 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 09.76 386.00
18 Kamila BublíkováKamila Bublíková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 09.80 378.00
19 Magdaléna JiruškováMagdaléna Jirušková 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 2 09.87 363.00
20 Ha Dinh Thi HaiHa Dinh Thi Hai 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 2 09.93 350.00
21 Kateřina BanikováKateřina Baniková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 09.95 346.00
22 Lenka PanchartkováLenka Panchartková 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 6 09.96 344.00
23 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 10.04 328.00
24 Viktorie JurcováViktorie Jurcová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2 10.12 312.00
25 Viktorie BittalováViktorie Bittalová 10 MaršovskáMaršovská 2 10.14 308.00
25 Anna TakáčováAnna Takáčová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 10.14 308.00
27 Jana BíláJana Bílá 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 10.15 306.00
27 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3 10.15 306.00
29 Aneta ŠindelářováAneta Šindelářová 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 1 10.20 297.00
30 Klára AdámkováKlára Adámková 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 10.24 289.00
31 Viktorie VyšatováViktorie Vyšatová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 10.30 278.00
32 Gabriela HochmalováGabriela Hochmalová 11 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 10.34 270.00
33 Rozálie BrodskáRozálie Brodská 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 10.42 256.00
34 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 10.45 250.00
35 Lea ParaskováLea Parasková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 10.50 242.00
36 Ema JansováEma Jansová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 10.61 223.00
37 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 10.64 218.00
38 Anežka AndréAnežka André 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 4 10.72 204.00
39 Karolína HolpuchováKarolína Holpuchová 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 10.84 185.00
40 Simona JoštováSimona Joštová 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 10.85 184.00
41 Linda MackeLinda Macke 11 MaršovskáMaršovská 1 11.09 148.00
42 Nathaly TynysováNathaly Tynysová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 11.41 106.00
Kristýna KratochvílováKristýna Kratochvílová 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 DNS
Nikola PoncerováNikola Poncerová 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 10 1:56.73 558.00
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 12 1:58.17 536.00
3 Emílie BendováEmílie Bendová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 2:06.98 411.00
4 Anna BendováAnna Bendová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 4 2:08.86 386.00
5 Anna Marie HlisníkováAnna Marie Hlisníková 11 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 14 2:09.34 380.00
6 Klášterková EmaKlášterková Ema 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 11 2:10.35 367.00
7 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 2:10.40 366.00
8 Ella ČepkováElla Čepková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 2:11.13 357.00
9 Valerie DufkováValerie Dufková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 2:11.46 353.00
10 Karolína HolpuchováKarolína Holpuchová 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 15 2:13.92 323.00
11 Kateřina HaasováKateřina Haasová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 13 2:18.50 271.00
12 Bára DlouháBára Dlouhá 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 9 2:21.82 236.00
13 Viktorie BittalováViktorie Bittalová 10 MaršovskáMaršovská 7 2:24.41 210.00
14 Jana BíláJana Bílá 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 2:32.36 139.00
Vanesa BeránkováVanesa Beránková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Magdaléna JiruškováMagdaléna Jirušková 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 4 1:55.92 570.00
2 Amálie LandováAmálie Landová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 10 1:59.90 510.00
3 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 12 2:00.73 498.00
4 Klára KošováKlára Košová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 6 2:01.43 488.00
5 Klára HorováKlára Horová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 2:02.72 469.00
6 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 13 2:03.01 465.00
7 Klára MusilováKlára Musilová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 14 2:07.40 405.00
8 Veronika KulhaváVeronika Kulhavá 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 9 2:08.03 397.00
9 Zora MalimánkováZora Malimánková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 11 2:16.84 289.00
10 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 15 2:18.88 267.00
11 Natálie JandováNatálie Jandová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 2:26.25 192.00
12 Dominika KrálováDominika Králová 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 8 2:38.06 97.00
13 Simona JoštováSimona Joštová 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 2:52.34 23.00
14 Helena KotálováHelena Kotálová 11 MaršovskáMaršovská 7 3:13.58 0.00
15 Kristýna HrůnkováKristýna Hrůnková 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 2 3:24.97 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 11 1:58.81 526.00
2 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 14 1:59.21 520.00
3 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 2:07.31 406.00
4 Petra VránováPetra Vránová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 12 2:09.71 375.00
5 Veronika WeinertováVeronika Weinertová 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 13 2:14.84 312.00
6 Vanda VlkováVanda Vlková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 10 2:17.13 286.00
7 Natálie ŠedáNatálie Šedá 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 2:18.74 268.00
8 Anežka VíchováAnežka Víchová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 9 2:21.58 238.00
9 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 2:26.11 193.00
10 Viktorie SmirnovaViktorie Smirnova 11 MaršovskáMaršovská 4 2:28.92 168.00
11 Zdena RedlichováZdena Redlichová 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 2:41.32 76.00
12 Dominika PeckováDominika Pecková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 2:44.50 58.00
13 Klaudie PolákováKlaudie Poláková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 2:46.64 47.00
14 Nathaly TynysováNathaly Tynysová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 8 3:06.34 0.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna JiruškováMagdaléna Jirušková 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 4 1:55.92 570.00
2 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 10 1:56.73 558.00
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 12 1:58.17 536.00
4 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 11 1:58.81 526.00
5 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 14 1:59.21 520.00
6 Amálie LandováAmálie Landová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 10 1:59.90 510.00
7 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 12 2:00.73 498.00
8 Klára KošováKlára Košová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 6 2:01.43 488.00
9 Klára HorováKlára Horová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 2:02.72 469.00
10 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 13 2:03.01 465.00
11 Emílie BendováEmílie Bendová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 2:06.98 411.00
12 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 2:07.31 406.00
13 Klára MusilováKlára Musilová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 14 2:07.40 405.00
14 Veronika KulhaváVeronika Kulhavá 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 9 2:08.03 397.00
15 Anna BendováAnna Bendová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 4 2:08.86 386.00
16 Anna Marie HlisníkováAnna Marie Hlisníková 11 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 14 2:09.34 380.00
17 Petra VránováPetra Vránová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 12 2:09.71 375.00
18 Klášterková EmaKlášterková Ema 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 11 2:10.35 367.00
19 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 2:10.40 366.00
20 Ella ČepkováElla Čepková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 2:11.13 357.00
21 Valerie DufkováValerie Dufková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 2:11.46 353.00
22 Karolína HolpuchováKarolína Holpuchová 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 15 2:13.92 323.00
23 Veronika WeinertováVeronika Weinertová 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 13 2:14.84 312.00
24 Zora MalimánkováZora Malimánková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 11 2:16.84 289.00
25 Vanda VlkováVanda Vlková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 10 2:17.13 286.00
26 Kateřina HaasováKateřina Haasová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 13 2:18.50 271.00
27 Natálie ŠedáNatálie Šedá 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 2:18.74 268.00
28 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 15 2:18.88 267.00
29 Anežka VíchováAnežka Víchová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 9 2:21.58 238.00
30 Bára DlouháBára Dlouhá 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 9 2:21.82 236.00
31 Viktorie BittalováViktorie Bittalová 10 MaršovskáMaršovská 7 2:24.41 210.00
32 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 2:26.11 193.00
33 Natálie JandováNatálie Jandová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 2:26.25 192.00
34 Viktorie SmirnovaViktorie Smirnova 11 MaršovskáMaršovská 4 2:28.92 168.00
35 Jana BíláJana Bílá 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 6 2:32.36 139.00
36 Dominika KrálováDominika Králová 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 8 2:38.06 97.00
37 Zdena RedlichováZdena Redlichová 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 2:41.32 76.00
38 Dominika PeckováDominika Pecková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 2:44.50 58.00
39 Klaudie PolákováKlaudie Poláková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 2:46.64 47.00
40 Simona JoštováSimona Joštová 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 2:52.34 23.00
41 Nathaly TynysováNathaly Tynysová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 8 3:06.34 0.00
42 Helena KotálováHelena Kotálová 11 MaršovskáMaršovská 7 3:13.58 0.00
43 Kristýna HrůnkováKristýna Hrůnková 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 2 3:24.97 0.00
Vanesa BeránkováVanesa Beránková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 21 2:58.20 682.00
2 Josef BednářJosef Bednář 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 3:25.26 438.00
3 Denis HaňkaDenis Haňka 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 15 3:26.42 429.00
4 David DunaDavid Duna 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 11 3:30.81 394.00
5 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 3:31.34 390.00
6 Rayan HaoualRayan Haoual 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 16 3:32.84 379.00
7 Ondřej HalešOndřej Haleš 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 12 3:37.52 344.00
8 Vojtěch BerglVojtěch Bergl 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 3 3:41.01 319.00
9 David BřezinaDavid Březina 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 3:42.04 312.00
10 Jiří HalinskýJiří Halinský 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 13 3:42.50 309.00
11 Michal HalinskýMichal Halinský 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 14 3:42.68 308.00
12 Jan CitrákJan Citrák 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 9 3:43.49 302.00
13 Samuel JakoubekSamuel Jakoubek 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 1 3:44.59 295.00
14 Matyáš BrožíkMatyáš Brožík 09 MaršovskáMaršovská 5 3:45.81 286.00
15 Šimon HladíkŠimon Hladík 10 MaršovskáMaršovská 17 3:46.69 281.00
16 Josef CahaJosef Caha 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 7 3:52.01 246.00
17 Lukáš BoldišLukáš Boldiš 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 3:52.84 241.00
18 Matyáš KubínekMatyáš Kubínek 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 20 3:54.26 233.00
19 Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 8 3:59.02 205.00
20 Tadeáš KresslTadeáš Kressl 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 19 4:01.39 191.00
Alan KameníkAlan Kameník 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 18 DNS
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 14 3:22.30 462.00
2 Vít VeselýVít Veselý 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 21 3:25.78 434.00
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 10 3:27.31 422.00
4 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 3:30.19 399.00
5 Eduard RubešEduard Rubeš 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 13 3:32.88 378.00
6 Vojtěch TrakslVojtěch Traksl 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 17 3:35.34 360.00
7 Tobias TomanecTobias Tomanec 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 16 3:36.64 350.00
8 Sebastian LiškaSebastian Liška 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 3:37.62 343.00
9 Andres PerezAndres Perez 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2 3:37.71 343.00
10 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 11 3:38.35 338.00
11 Jakub UrbanJakub Urban 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 19 3:38.56 337.00
12 Alex VagelAlex Vagel 11 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 20 3:42.64 308.00
13 Tomáš PortTomáš Port 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 9 3:43.99 299.00
14 Radek LangRadek Lang 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 3:57.54 213.00
15 Max ŠevčíkMax Ševčík 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 15 3:59.31 203.00
16 Matěj PápolMatěj Pápol 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 8 4:01.17 193.00
17 Jan StarýJan Starý 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 1 4:01.20 192.00
18 Dušan PřibaňDušan Přibaň 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 12 4:19.69 103.00
19 Lukáš LimbergLukáš Limberg 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 4 4:20.48 99.00
20 Petr UhříkPetr Uhřík 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 18 4:47.31 18.00
21 Robin MartinecRobin Martinec 10 MaršovskáMaršovská 6 4:51.61 11.00
Celkem 21 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 21 2:58.20 682.00
2 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 14 3:22.30 462.00
3 Josef BednářJosef Bednář 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 3:25.26 438.00
4 Vít VeselýVít Veselý 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 21 3:25.78 434.00
5 Denis HaňkaDenis Haňka 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 15 3:26.42 429.00
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 10 3:27.31 422.00
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 3:30.19 399.00
8 David DunaDavid Duna 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 11 3:30.81 394.00
9 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10 3:31.34 390.00
10 Rayan HaoualRayan Haoual 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 16 3:32.84 379.00
11 Eduard RubešEduard Rubeš 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 13 3:32.88 378.00
12 Vojtěch TrakslVojtěch Traksl 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 17 3:35.34 360.00
13 Tobias TomanecTobias Tomanec 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 16 3:36.64 350.00
14 Ondřej HalešOndřej Haleš 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 12 3:37.52 344.00
15 Sebastian LiškaSebastian Liška 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 3:37.62 343.00
16 Andres PerezAndres Perez 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2 3:37.71 343.00
17 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 11 3:38.35 338.00
18 Jakub UrbanJakub Urban 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 19 3:38.56 337.00
19 Vojtěch BerglVojtěch Bergl 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 3 3:41.01 319.00
20 David BřezinaDavid Březina 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 3:42.04 312.00
21 Jiří HalinskýJiří Halinský 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 13 3:42.50 309.00
22 Alex VagelAlex Vagel 11 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 20 3:42.64 308.00
23 Michal HalinskýMichal Halinský 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 14 3:42.68 308.00
24 Jan CitrákJan Citrák 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 9 3:43.49 302.00
25 Tomáš PortTomáš Port 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 9 3:43.99 299.00
26 Samuel JakoubekSamuel Jakoubek 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 1 3:44.59 295.00
27 Matyáš BrožíkMatyáš Brožík 09 MaršovskáMaršovská 5 3:45.81 286.00
28 Šimon HladíkŠimon Hladík 10 MaršovskáMaršovská 17 3:46.69 281.00
29 Josef CahaJosef Caha 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 7 3:52.01 246.00
30 Lukáš BoldišLukáš Boldiš 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 3:52.84 241.00
31 Matyáš KubínekMatyáš Kubínek 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 20 3:54.26 233.00
32 Radek LangRadek Lang 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 3:57.54 213.00
33 Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 8 3:59.02 205.00
34 Max ŠevčíkMax Ševčík 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 15 3:59.31 203.00
35 Matěj PápolMatěj Pápol 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 8 4:01.17 193.00
36 Jan StarýJan Starý 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 1 4:01.20 192.00
37 Tadeáš KresslTadeáš Kressl 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 19 4:01.39 191.00
38 Dušan PřibaňDušan Přibaň 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 12 4:19.69 103.00
39 Lukáš LimbergLukáš Limberg 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 4 4:20.48 99.00
40 Petr UhříkPetr Uhřík 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 18 4:47.31 18.00
41 Robin MartinecRobin Martinec 10 MaršovskáMaršovská 6 4:51.61 11.00
Alan KameníkAlan Kameník 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 18 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aboulghami, Hašek, Vanke, Mrázek Aboulghami, Hašek, Vanke, Mrázek ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 34.31 310.00
2 Ševčík, Hauk, Kressl, Skřivánek Ševčík, Hauk, Kressl, Skřivánek ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 6 35.22 260.00
3 Vaník, Jezdinský, Urban, Haleš Vaník, Jezdinský, Urban, Haleš ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 1 35.33 254.00
4 Lukeš, Haoual, Skořepa, Ondráček Lukeš, Haoual, Skořepa, Ondráček ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 35.83 229.00
5 Rygl, Port, Novák, Horna Rygl, Port, Novák, Horna ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 37.34 160.00
6 Schuran, Kotěborský, Beneš, Brož Schuran, Kotěborský, Beneš, Brož ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2 40.04 65.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zyka, Majer, Dufek, Traksl Zyka, Majer, Dufek, Traksl ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 34.18 317.00
2 Kubínek, Gessel, Bednář, Marvan Kubínek, Gessel, Bednář, Marvan ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 34.37 306.00
3 Svátek, Limberg, Ferko, Chochola Svátek, Limberg, Ferko, Chochola Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 6 34.45 302.00
4 Dudek, Pavka, Tomanec, Kvasňa Dudek, Pavka, Tomanec, Kvasňa Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 34.99 272.00
5 Halinský, Lang, Mreihil, Halinský Halinský, Lang, Mreihil, Halinský Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 36.89 179.00
6 Kima, Caha, Liška, Feit Kima, Caha, Liška, Feit ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 38.16 127.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šlížek, Hladík, Martinec, Mauer Šlížek, Hladík, Martinec, Mauer MaršovskáMaršovská 2 36.05 218.00
2 Rubeš, Ihln, Skýva, Vondráček Rubeš, Ihln, Skýva, Vondráček Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 36.60 192.00
3 Uhřík, Kouřimský, Kešner, Kažimír Uhřík, Kouřimský, Kešner, Kažimír ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 37.33 160.00
4 Brožík, Petříček, Jarolím, Očko Brožík, Petříček, Jarolím, Očko MaršovskáMaršovská 4 38.62 110.00
Perez, Jakoubek, Starý, Aubrecht Perez, Jakoubek, Starý, Aubrecht Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spieler, Tabáň, Tabáň, Balog Spieler, Tabáň, Tabáň, Balog ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 33.03 386.00
2 Betka, Cimrt, Duna, Citrák Betka, Cimrt, Duna, Citrák ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 34.55 296.00
3 Voroncov, Procházka, Kameník Voroncov, Procházka, Kameník ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 6 35.60 241.00
4 Nedvěd, Kára, Fojtík, Sýkora Nedvěd, Kára, Fojtík, Sýkora Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 37.76 143.00
Bartoň, Mayerhofer, Mužík, Patzina Bartoň, Mayerhofer, Mužík, Patzina Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spieler, Tabáň, Tabáň, Balog Spieler, Tabáň, Tabáň, Balog ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 33.03 386.00
2 Zyka, Majer, Dufek, Traksl Zyka, Majer, Dufek, Traksl ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1 34.18 317.00
3 Aboulghami, Hašek, Vanke, Mrázek Aboulghami, Hašek, Vanke, Mrázek ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 34.31 310.00
4 Kubínek, Gessel, Bednář, Marvan Kubínek, Gessel, Bednář, Marvan ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2 34.37 306.00
5 Svátek, Limberg, Ferko, Chochola Svátek, Limberg, Ferko, Chochola Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 6 34.45 302.00
6 Betka, Cimrt, Duna, Citrák Betka, Cimrt, Duna, Citrák ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 34.55 296.00
7 Dudek, Pavka, Tomanec, Kvasňa Dudek, Pavka, Tomanec, Kvasňa Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 34.99 272.00
8 Ševčík, Hauk, Kressl, Skřivánek Ševčík, Hauk, Kressl, Skřivánek ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 6 35.22 260.00
9 Vaník, Jezdinský, Urban, Haleš Vaník, Jezdinský, Urban, Haleš ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 1 35.33 254.00
10 Voroncov, Procházka, Kameník Voroncov, Procházka, Kameník ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 6 35.60 241.00
11 Lukeš, Haoual, Skořepa, Ondráček Lukeš, Haoual, Skořepa, Ondráček ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 35.83 229.00
12 Šlížek, Hladík, Martinec, Mauer Šlížek, Hladík, Martinec, Mauer MaršovskáMaršovská 2 36.05 218.00
13 Rubeš, Ihln, Skýva, Vondráček Rubeš, Ihln, Skýva, Vondráček Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 36.60 192.00
14 Halinský, Lang, Mreihil, Halinský Halinský, Lang, Mreihil, Halinský Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3 36.89 179.00
15 Uhřík, Kouřimský, Kešner, Kažimír Uhřík, Kouřimský, Kešner, Kažimír ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 37.33 160.00
16 Rygl, Port, Novák, Horna Rygl, Port, Novák, Horna ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 37.34 160.00
17 Nedvěd, Kára, Fojtík, Sýkora Nedvěd, Kára, Fojtík, Sýkora Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 37.76 143.00
18 Kima, Caha, Liška, Feit Kima, Caha, Liška, Feit ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 5 38.16 127.00
19 Brožík, Petříček, Jarolím, Očko Brožík, Petříček, Jarolím, Očko MaršovskáMaršovská 4 38.62 110.00
20 Schuran, Kotěborský, Beneš, Brož Schuran, Kotěborský, Beneš, Brož ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2 40.04 65.00
Perez, Jakoubek, Starý, Aubrecht Perez, Jakoubek, Starý, Aubrecht Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 DNS
Bartoň, Mayerhofer, Mužík, Patzina Bartoň, Mayerhofer, Mužík, Patzina Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikulíková, Mikulíková, Takáčová, Pospíchalová Mikulíková, Mikulíková, Takáčová, Pospíchalová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 1 35.56 497.00
2 Bačíková, Volečková, Holá, Jasukevičová Bačíková, Volečková, Holá, Jasukevičová ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 36.38 447.00
3 Hlisníková, Jašková, Weinertová, Meleshchenko Hlisníková, Jašková, Weinertová, Meleshchenko ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 37.08 407.00
4 Baniková, Klimplová, Parasková, Beránková Baniková, Klimplová, Parasková, Beránková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 37.98 358.00
5 Kulíšková, Kovalová, Šafránková, Dufková Kulíšková, Kovalová, Šafránková, Dufková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 39.65 275.00
6 Brodská, Pecková, Poláková, Tymichová Brodská, Pecková, Poláková, Tymichová ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 45.06 75.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čepková, Čechová, Klimšová, Bendová Čepková, Čechová, Klimšová, Bendová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.63 492.00
2 Dobošová, Jurková, Košová, Jirušková Dobošová, Jurková, Košová, Jirušková ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 3 35.64 492.00
3 Śrámková, Haasová, Palečková, Vránová Śrámková, Haasová, Palečková, Vránová Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 36.77 425.00
4 Musilová, Absolonová, Kulhavá, Berčová Musilová, Absolonová, Kulhavá, Berčová Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 37.72 372.00
5 Henychová, Měrková, Málková, Malimánková Henychová, Měrková, Málková, Malimánková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 39.80 268.00
6 Urbánková, Bílá, Jirková, Holpuchová Urbánková, Bílá, Jirková, Holpuchová Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 1 40.95 217.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Švecová, Stejskalová, Záborcová Fialová, Švecová, Stejskalová, Záborcová ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 4 35.06 528.00
2 Landová, Kamilla, Horová, Vachunová Landová, Kamilla, Horová, Vachunová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 35.73 486.00
3 Thi Hai, Ema, Fillippovova, Chytilová Thi Hai, Ema, Fillippovova, Chytilová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 6 40.10 254.00
4 Strnadová, Horvátová, Kufnerová, Králová Strnadová, Horvátová, Kufnerová, Králová Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 2 41.37 199.00
5 Smirnova, Bittalová, Macke, Fleischerová Smirnova, Bittalová, Macke, Fleischerová MaršovskáMaršovská 5 44.00 105.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakubcová, Sladkovská, Šída, Boksjan Jakubcová, Sladkovská, Šída, Boksjan ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 4 37.43 388.00
2 Rejhonová, Bozetická, Šedá, Karlovcová Rejhonová, Bozetická, Šedá, Karlovcová Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 38.75 319.00
3 Tučková, Zedníková, Chodounská, čelikovská Tučková, Zedníková, Chodounská, čelikovská ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 40.39 241.00
4 Tynysová, Kratochvílová, Kasajová, André Tynysová, Kratochvílová, Kasajová, André ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 41.59 190.00
5 Kotěborská, Velizarová, Šindelářová, Bendová Kotěborská, Velizarová, Šindelářová, Bendová ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 42.90 141.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Švecová, Stejskalová, Záborcová Fialová, Švecová, Stejskalová, Záborcová ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 4 35.06 528.00
2 Mikulíková, Mikulíková, Takáčová, Pospíchalová Mikulíková, Mikulíková, Takáčová, Pospíchalová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 1 35.56 497.00
3 Čepková, Čechová, Klimšová, Bendová Čepková, Čechová, Klimšová, Bendová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.63 492.00
4 Dobošová, Jurková, Košová, Jirušková Dobošová, Jurková, Košová, Jirušková ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 3 35.64 492.00
5 Landová, Kamilla, Horová, Vachunová Landová, Kamilla, Horová, Vachunová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 3 35.73 486.00
6 Bačíková, Volečková, Holá, Jasukevičová Bačíková, Volečková, Holá, Jasukevičová ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 36.38 447.00
7 Śrámková, Haasová, Palečková, Vránová Śrámková, Haasová, Palečková, Vránová Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 36.77 425.00
8 Hlisníková, Jašková, Weinertová, Meleshchenko Hlisníková, Jašková, Weinertová, Meleshchenko ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6 37.08 407.00
9 Jakubcová, Sladkovská, Šída, Boksjan Jakubcová, Sladkovská, Šída, Boksjan ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 4 37.43 388.00
10 Musilová, Absolonová, Kulhavá, Berčová Musilová, Absolonová, Kulhavá, Berčová Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 37.72 372.00
11 Baniková, Klimplová, Parasková, Beránková Baniková, Klimplová, Parasková, Beránková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 37.98 358.00
12 Rejhonová, Bozetická, Šedá, Karlovcová Rejhonová, Bozetická, Šedá, Karlovcová Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 5 38.75 319.00
13 Kulíšková, Kovalová, Šafránková, Dufková Kulíšková, Kovalová, Šafránková, Dufková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 39.65 275.00
14 Henychová, Měrková, Málková, Malimánková Henychová, Měrková, Málková, Malimánková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 39.80 268.00
15 Thi Hai, Ema, Fillippovova, Chytilová Thi Hai, Ema, Fillippovova, Chytilová ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 6 40.10 254.00
16 Tučková, Zedníková, Chodounská, čelikovská Tučková, Zedníková, Chodounská, čelikovská ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 40.39 241.00
17 Urbánková, Bílá, Jirková, Holpuchová Urbánková, Bílá, Jirková, Holpuchová Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 1 40.95 217.00
18 Strnadová, Horvátová, Kufnerová, Králová Strnadová, Horvátová, Kufnerová, Králová Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 2 41.37 199.00
19 Tynysová, Kratochvílová, Kasajová, André Tynysová, Kratochvílová, Kasajová, André ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 41.59 190.00
20 Kotěborská, Velizarová, Šindelářová, Bendová Kotěborská, Velizarová, Šindelářová, Bendová ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 42.90 141.00
21 Smirnova, Bittalová, Macke, Fleischerová Smirnova, Bittalová, Macke, Fleischerová MaršovskáMaršovská 5 44.00 105.00
22 Brodská, Pecková, Poláková, Tymichová Brodská, Pecková, Poláková, Tymichová ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 45.06 75.00

skok vysoký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (st, 10.5.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,68 1,72 Body
1 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 13 1.50 389.00
2 Martin BetkaMartin Betka
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 3 1.46 360.00
3 Josef LukešJosef Lukeš
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 16 1.38 303.00
4 Alan KameníkAlan Kameník
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
10 18 1.34 276.00
5= Lukáš HaukLukáš Hauk
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 10 1.30 250.00
5= Lukáš DiveckýLukáš Divecký
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
09 5 1.30 250.00
5= Adam ČernýAdam Černý
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
09 20 1.30 250.00
8= Matěj KostohryzMatěj Kostohryz
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 14 1.26 225.00
8= Ondřej DudaOndřej Duda
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
09 7 1.26 225.00
8= Martin DufekMartin Dufek
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 8 1.26 225.00
11= Toni KameníkToni Kameník
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
10 19 1.22 200.00
11= Kristian ChocholaKristian Chochola
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 11 1.22 200.00
11= Matěj FojtíkMatěj Fojtík
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 17 1.22 200.00
11= Amr AboulghamiAmr Aboulghami
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 1 1.22 200.00
15 Šimon KažimírŠimon Kažimír
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 12 1.18 176.00
16 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 6 1.14 153.00
Vojtěch BenešVojtěch Beneš
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 2 NM
Michal HalinskýMichal Halinský
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
11 9 NM
Lukáš LinkeLukáš Linke
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 15 NM
František BodlákFrantišek Bodlák
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 4 NM
Celkem 20 závodníků
Skupina B (st, 10.5.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,68 1,72 Body
1= Chris VankeChris Vanke
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 17 1.46 360.00
1= Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 19 1.46 360.00
3 Radek VaníkRadek Vaník
ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice
10 16 1.42 331.00
4= Ladislav SvátekLadislav Svátek
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 9 1.38 303.00
4= Dušan PřibaňDušan Přibaň
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 6 1.38 303.00
4= Adam SkřivánekAdam Skřivánek
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 8 1.38 303.00
4= Tibor TabáňTibor Tabáň
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 13 1.38 303.00
8= Adam SkořepaAdam Skořepa
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 7 1.34 276.00
8= Marek ŠlížekMarek Šlížek
MaršovskáMaršovská
09 10 1.34 276.00
10 Robert TabáňRobert Tabáň
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 12 1.30 250.00
11= Tadeáš MauerTadeáš Mauer
MaršovskáMaršovská
09 1 1.26 225.00
11= Jakub UrbanJakub Urban
ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice
10 15 1.26 225.00
13= Jakub PolákJakub Polák
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 5 1.22 200.00
13= Vojtěch TrakslVojtěch Traksl
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 14 1.22 200.00
13= Ondřej PetříčekOndřej Petříček
MaršovskáMaršovská
09 4 1.22 200.00
13= Khaled MreihilKhaled Mreihil
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 2 1.22 200.00
13= Ondřej ŠkrabálekOndřej Škrabálek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 1.22 200.00
18 Milan ZykaMilan Zyka
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 18 1.14 153.00
Matěj švadleňákMatěj švadleňák
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 11 DNS
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (st, 10.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,64 1,68 1,72 Body
1= Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 17 1.34 449.00
1= Natálie JandováNatálie Jandová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 19 1.34 449.00
3= Klára HorováKlára Horová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 15 1.30 409.00
3= Kateřina BanikováKateřina Baniková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 21 1.30 409.00
3= Kateřina HaasováKateřina Haasová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 13 1.30 409.00
6= Lucie HudákováLucie Hudáková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
09 16 1.26 369.00
6= Vanesa BeránkováVanesa Beránková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 20 1.26 369.00
6= Zuzana ČervenáZuzana Červená
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
11 9 1.26 369.00
9= Veronika JurkováVeronika Jurková
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
09 18 1.22 331.00
9= Ella ČepkováElla Čepková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 8 1.22 331.00
11 Taťána ČechováTaťána Čechová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 6 1.18 293.00
12 Nikola DvořákováNikola Dvořáková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 10 1.14 257.00
13= Elizaveta FillippovovaElizaveta Fillippovova
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 11 1.10 222.00
13= Anna BerčováAnna Berčová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 3 1.10 222.00
13= Anežka AndréAnežka André
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 2 1.10 222.00
13= Anna čelikovskáAnna čelikovská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 7 1.10 222.00
17= Amálie BozetickáAmálie Bozetická
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
10 5 1.08 205.00
17= Veronika HniličkováVeronika Hniličková
MaršovskáMaršovská
10 14 1.08 205.00
17= Anni BoksjanAnni Boksjan
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
10 4 1.08 205.00
Martina FleischerováMartina Fleischerová
MaršovskáMaršovská
10 12 NM
Klára AdámkováKlára Adámková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
11 1 NM
Celkem 21 závodníků
Skupina B (st, 10.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Alice MikulíkováAlice Mikulíková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 10 1.38 491.00
2 Eliška VolečkováEliška Volečková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 19 1.34 449.00
3 Lucie Hana ŠpadrnováLucie Hana Špadrnová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 16 1.30 409.00
4= Natálie StejskalováNatálie Stejskalová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 15 1.26 369.00
4= Natálie KlimplováNatálie Klimplová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 21 1.26 369.00
6= Yaroslava MeleshchenkoYaroslava Meleshchenko
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 9 1.22 331.00
6= Amálie LandováAmálie Landová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 7 1.22 331.00
8= Sára KratochvílováSára Kratochvílová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 3 1.18 293.00
8= Nikola PoncerováNikola Poncerová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 12 1.18 293.00
8= Markéta SladkovskáMarkéta Sladkovská
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
10 14 1.18 293.00
11= Dominika MálkováDominika Málková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 8 1.14 257.00
11= Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
11 17 1.14 257.00
11= Tereza KryštůfkováTereza Kryštůfková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
11 5 1.14 257.00
11= Viktorie VyšatováViktorie Vyšatová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 20 1.14 257.00
15= Klaudie PolákováKlaudie Poláková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 11 1.10 222.00
15= Anna KarlovcováAnna Karlovcová
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 1 1.10 222.00
15= Kristýna PrudičováKristýna Prudičová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 13 1.10 222.00
15= Veronika KulhaváVeronika Kulhavá
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 6 1.10 222.00
19= Nela KrejčováNela Krejčová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 4 1.06 188.00
19= Nela KotěborskáNela Kotěborská
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 2 1.06 188.00
Anna VlčkováAnna Vlčková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 18 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (st, 10.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 21 4.66 319.00
2 Tibor TabáňTibor Tabáň
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 16 4.44 280.00
3 Amr AboulghamiAmr Aboulghami
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 1 4.40 273.00
4= Chris VankeChris Vanke
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 17 4.23 244.00
4= Filip VoroncovFilip Voroncov
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
10 19 4.23 244.00
6 Robert TabáňRobert Tabáň
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 15 4.09 220.00
7 Ondřej ŠkrabálekOndřej Škrabálek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 14 3.84 181.00
8 Vítek FeitVítek Feit
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 9 3.67 155.00
9 Ondřej DudaOndřej Duda
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
09 8 3.64 150.00
10 Matyáš BonMatyáš Bon
ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice
10 5 3.62 147.00
11 Michal RyglMichal Rygl
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 13 3.58 142.00
12 Adam VondráčekAdam Vondráček
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
11 18 3.56 139.00
13 Lukáš DiveckýLukáš Divecký
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
09 7 3.55 137.00
14 Lukáš BoldišLukáš Boldiš
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 4 3.53 135.00
15= Jan BrožJan Brož
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 6 3.52 133.00
15= Ondřej PetříčekOndřej Petříček
MaršovskáMaršovská
09 11 3.52 133.00
17 Sumbert AltansagSumbert Altansag
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 2 3.50 130.00
18 Matyáš WatzekMatyáš Watzek
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 20 3.42 119.00
19 Karel GesselKarel Gessel
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 10 3.40 116.00
20 Tomáš PortTomáš Port
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 12 3.38 114.00
21 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 3 3.28 100.00
Celkem 21 závodníků
Skupina B (st, 10.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik GroulíkDominik Groulík
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 1 4.69 324.00
2 Sean JezdinskýSean Jezdinský
ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice
10 6 4.63 313.00
3 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 14 4.24 245.00
4 Josef LukešJosef Lukeš
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 11 4.22 242.00
5 Daniel MarvanDaniel Marvan
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 12 3.98 203.00
6 Nicolas KimaNicolas Kima
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 7 3.76 168.00
7 Jáchym PatzlJáchym Patzl
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 3.75 167.00
8 Jakub PolákJakub Polák
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 18 3.74 165.00
9= Jaromír IhlnJaromír Ihln
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 4 3.67 155.00
9= Vojtěch KáraVojtěch Kára
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
11 19 3.67 155.00
11= Lukáš LimbergLukáš Limberg
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
10 10 3.66 153.00
11= Denis HaňkaDenis Haňka
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 3 3.66 153.00
13= Tadeáš MauerTadeáš Mauer
MaršovskáMaršovská
09 13 3.65 152.00
13= Alan KameníkAlan Kameník
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
10 20 3.65 152.00
15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
09 21 3.53 135.00
16 Matěj PápolMatěj Pápol
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 16 3.50 130.00
17 Tomáš MužíkTomáš Mužík
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 15 3.25 96.00
18 Vojtěch JarolímVojtěch Jarolím
MaršovskáMaršovská
10 5 3.19 89.00
19 Jiří HalinskýJiří Halinský
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
11 2 3.14 83.00
20= Zdeněk KotěborskýZdeněk Kotěborský
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 8 3.05 72.00
20= Martin KrálMartin Král
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 9 3.05 72.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (st, 10.5.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anneli HenychováAnneli Henychová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 8 4.35 - 391.00
2 Kateřina FialováKateřina Fialová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 6 3.93 - 292.00
3 Eliška DobošováEliška Dobošová
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
11 5 3.81 - 265.00
4 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 13 3.77 - 257.00
5 Veronika JurkováVeronika Jurková
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
09 18 3.71 - 244.00
6 Anna BerčováAnna Berčová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 2 3.67 - 235.00
7 Valerie HoláValerie Holá
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 11 3.66 - 233.00
8 Martina JasukevičováMartina Jasukevičová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 17 3.55 - 210.00
9 Nela FürstováNela Fürstová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
11 7 3.35 - 170.00
10 Natálie HorvátováNatálie Horvátová
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 12 3.29 - 159.00
11 Ema JansováEma Jansová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 16 3.27 - 155.00
12 Vanessa KasajováVanessa Kasajová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 19 3.23 - 148.00
13= Eliška BauerováEliška Bauerová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
11 1 3.15 - 133.00
13= Valentina ChytilováValentina Chytilová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 14 3.15 - 133.00
13= Dominika MálkováDominika Málková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 21 3.15 - 133.00
16 Karolína JankováKarolína Janková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 15 3.11 - 126.00
17 Zuzana ČervenáZuzana Červená
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
11 4 3.03 - 112.00
18 Gabriela HochmalováGabriela Hochmalová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 10 3.00 - 107.00
19 Linda MackeLinda Macke
MaršovskáMaršovská
11 20 2.77 - 70.00
20 Veronika HniličkováVeronika Hniličková
MaršovskáMaršovská
10 9 2.60 - 46.00
Rozálie BrodskáRozálie Brodská
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
11 3 NM -
Celkem 21 závodníků
Skupina B (st, 10.5.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 12 4.02 312.00
2 Ellen ŠídaEllen Šída
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
11 11 3.97 301.00
3 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
11 7 3.90 285.00
4 Natálie ŠedáNatálie Šedá
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
10 10 3.81 265.00
5 Yaroslava MeleshchenkoYaroslava Meleshchenko
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
09 1 3.79 261.00
6 Elizabet PalečkováElizabet Palečková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
11 4 3.71 244.00
7= Anna TakáčováAnna Takáčová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 14 3.62 225.00
7= Lea ParaskováLea Parasková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 21 3.62 225.00
9 Martina ŠafránkováMartina Šafránková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
09 20 3.57 214.00
10 Nikola KovalováNikola Kovalová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 19 3.55 210.00
11 Emílie VeseláEmílie Veselá
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 16 3.54 208.00
12 Barbora MěrkováBarbora Měrková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 2 3.53 206.00
13 Petra VránováPetra Vránová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 17 3.52 204.00
14 Ella SlezákováElla Slezáková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 9 3.47 194.00
15 Sára ZušťákováSára Zušťáková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
11 18 3.43 186.00
16 Lucie VelizarováLucie Velizarová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
11 15 3.22 146.00
17 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 5 3.08 121.00
18 Anna Marie TacinováAnna Marie Tacinová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 13 2.97 102.00
19 Nikola NekvasilováNikola Nekvasilová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 3 2.84 81.00
20 Dominika PeckováDominika Pecková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 6 2.70 60.00
Amelie RejhonováAmelie Rejhonová
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
10 8 NM
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (st, 10.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BetkaMartin Betka
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 6 60.97 402.00
2 Martin BalogMartin Balog
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 2 53.43 337.00
3 Vítek FeitVítek Feit
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 12 53.17 335.00
4 Ondřej DudekOndřej Dudek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 11 50.69 314.00
5 Matyáš BonMatyáš Bon
ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice
10 8 49.11 300.00
6 Matěj HašekMatěj Hašek
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 18 48.43 295.00
7 Ondřej HalešOndřej Haleš
ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice
10 17 47.70 288.00
8 Adam ČernýAdam Černý
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
09 10 46.37 277.00
9 Jan ČermákJan Čermák
MaršovskáMaršovská
09 9 45.70 272.00
10 Erik FerkoErik Ferko
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
10 13 44.74 264.00
11 Karel GesselKarel Gessel
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 14 44.33 260.00
12 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 21 43.12 250.00
13 Kristian ChocholaKristian Chochola
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 20 42.68 246.00
14 Dominik GroulíkDominik Groulík
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 15 41.25 234.00
15 Vojtěch HornaVojtěch Horna
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
11 19 41.18 234.00
16 Sumbert AltansagSumbert Altansag
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 1 40.74 230.00
17 Josef BednářJosef Bednář
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 4 38.24 210.00
18 Vojtěch BerglVojtěch Bergl
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
10 5 35.94 191.00
19 Antonín BartoňAntonín Bartoň
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 3 35.47 187.00
20 František BodlákFrantišek Bodlák
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
10 7 35.25 185.00
21 Daniel HakrDaniel Hakr
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 16 27.50 124.00
Celkem 21 závodníků
Skupina B (st, 10.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SkořepaAdam Skořepa
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 13 58.30 379.00
2 Martin KrálMartin Král
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 6 54.53 346.00
3 Jakub NeblJakub Nebl
MaršovskáMaršovská
09 10 40.01 224.00
4 Jan VerešJan Vereš
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 16 38.39 211.00
5 Nicolas KimaNicolas Kima
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 2 35.98 191.00
6 Tomáš MužíkTomáš Mužík
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
10 9 35.76 190.00
7 Lukáš KořínekLukáš Kořínek
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
09 3 35.52 188.00
8 Vít VeselýVít Veselý
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 17 32.46 163.00
9 Zdeněk KotěborskýZdeněk Kotěborský
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 4 32.40 162.00
10 Matěj ProsmanMatěj Prosman
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
11 12 32.10 160.00
11 Jan AubrechtJan Aubrecht
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
11 21 31.80 158.00
12 Matěj MajerMatěj Majer
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 7 31.15 152.00
13 Jáchym PatzlJáchym Patzl
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 31.14 152.00
14 Filip KešnerFilip Kešner
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
09 1 30.74 149.00
15 Štěpán KouřimskýŠtěpán Kouřimský
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
09 5 30.16 145.00
16 Matěj švadleňákMatěj švadleňák
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 15 29.05 136.00
17 Andres PerezAndres Perez
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
11 20 28.80 134.00
18 Max ŠevčíkMax Ševčík
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 14 28.31 130.00
19 Samuel JakoubekSamuel Jakoubek
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
10 19 27.40 123.00
20 Štěpán MajerŠtěpán Majer
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
11 8 26.45 116.00
21 Jakub OčkoJakub Očko
MaršovskáMaršovská
10 11 23.57 93.00
Filip VoroncovFilip Voroncov
ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice
10 18 DNS
Celkem 22 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1264
2 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1216
3 Amr AboulghamiAmr Aboulghami 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1101
4 Martin BetkaMartin Betka 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1058
5 Ondřej DudekOndřej Dudek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0982
6 Radek VaníkRadek Vaník 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0973
7 Ladislav SvátekLadislav Svátek 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0916
8 Marek ŠlížekMarek Šlížek 09 MaršovskáMaršovská 0848
9 Filip VoroncovFilip Voroncov 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0789
10 Martin BalogMartin Balog 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0784
11 Sean JezdinskýSean Jezdinský 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0741
12 David DunaDavid Duna 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0739
13 Lukáš HaukLukáš Hauk 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0728
14 Rayan HaoualRayan Haoual 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0706
15 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0679
16 Adam SkořepaAdam Skořepa 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0655
17 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0644
18 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0639
19 Ondřej HalešOndřej Haleš 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0632
20 Vít VeselýVít Veselý 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0597
21 Tibor TabáňTibor Tabáň 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0583
22 Milan ZykaMilan Zyka 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0581
23 Matěj HašekMatěj Hašek 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0575
24 Jakub UrbanJakub Urban 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0562
25 Vojtěch TrakslVojtěch Traksl 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0560
26 Dominik GroulíkDominik Groulík 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0558
27 Josef LukešJosef Lukeš 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0545
28 Tadeáš DrážďanskýTadeáš Drážďanský 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0543
29 Adam ČernýAdam Černý 09 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0527
30 Vojtěch BerglVojtěch Bergl 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0510
31= Jan CitrákJan Citrák 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0498
31= Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0498
33 Vítek FeitVítek Feit 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0490
34 Michal HalinskýMichal Halinský 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0487
35 Andres PerezAndres Perez 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0477
36 Šimon HladíkŠimon Hladík 10 MaršovskáMaršovská 0473
37 Robert TabáňRobert Tabáň 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0470
38 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0467
39 Max ŠevčíkMax Ševčík 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0463
40 Matyáš BonMatyáš Bon 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0447
41 Josef BednářJosef Bednář 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0438
42 Denis HaňkaDenis Haňka 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0429
44 Matěj FojtíkMatěj Fojtík 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0424
45 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0422
46 Vojtěch HornaVojtěch Horna 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0415
47 Dušan PřibaňDušan Přibaň 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0406
48 Lukáš DiveckýLukáš Divecký 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0387
49 Tadeáš KresslTadeáš Kressl 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0383
50 Ondřej ŠkrabálekOndřej Škrabálek 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0381
51 Eduard RubešEduard Rubeš 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0378
52 Tadeáš MauerTadeáš Mauer 09 MaršovskáMaršovská 0377
53 Ondřej DudaOndřej Duda 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0375
54 Jakub PolákJakub Polák 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0365
55 Chris VankeChris Vanke 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0360
56 Nicolas KimaNicolas Kima 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0359
57 Filip KešnerFilip Kešner 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0348
58 Martin KrálMartin Král 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0346
59 Sebastian LiškaSebastian Liška 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0343
60 David BřezinaDavid Březina 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0312
61 Jiří HalinskýJiří Halinský 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0309
62 Matyáš KubínekMatyáš Kubínek 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0306
63 Adam SkřivánekAdam Skřivánek 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0303
64 Michal RyglMichal Rygl 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0302
65 Tomáš PortTomáš Port 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0299
66 Jan OndráčekJan Ondráček 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0298
67 Samuel JakoubekSamuel Jakoubek 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0295
68 Štěpán KouřimskýŠtěpán Kouřimský 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0291
69= Tomáš MužíkTomáš Mužík 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0286
69= Matyáš BrožíkMatyáš Brožík 09 MaršovskáMaršovská 0286
71= Jan ČermákJan Čermák 09 MaršovskáMaršovská 0272
71= Alan KameníkAlan Kameník 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0272
73 Matěj MajerMatěj Majer 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0268
74 Erik FerkoErik Ferko 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0264
75 Marcel SkývaMarcel Skýva 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0261
76 Karel GesselKarel Gessel 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0260
77 Kristian ChocholaKristian Chochola 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0246
78 Radek LangRadek Lang 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0231
79 Martin DufekMartin Dufek 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0225
80 Jakub NeblJakub Nebl 09 MaršovskáMaršovská 0224
81 Jan VerešJan Vereš 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0211
82 Dan NovákDan Novák 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0210
83 Daniel MarvanDaniel Marvan 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0203
84 Khaled MreihilKhaled Mreihil 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0200
85 Matěj PápolMatěj Pápol 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0193
86 František BodlákFrantišek Bodlák 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0185
87 Petr UhříkPetr Uhřík 09 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0178
88 Antonín BartoňAntonín Bartoň 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0173
89 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0167
90 Zdeněk KotěborskýZdeněk Kotěborský 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0162
91 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0158
92= Jaromír IhlnJaromír Ihln 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0155
92= Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0155
94 Lukáš LimbergLukáš Limberg 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0153
95 Lukáš BoldišLukáš Boldiš 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0135
96= Ondřej PetříčekOndřej Petříček 09 MaršovskáMaršovská 0133
96= Jan BrožJan Brož 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0133
98 Sumbert AltansagSumbert Altansag 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0130
99 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0100
100= Jakub SchuranJakub Schuran 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0000
100= Alex VagelAlex Vagel 11 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
100= Vojtěch MayerhoferVojtěch Mayerhofer 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0000
100= Josef CahaJosef Caha 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
100= Ondřej HadravaOndřej Hadrava 10 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0000
100= Šimon KažimírŠimon Kažimír 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0000
100= Vojtěch RadostaVojtěch Radosta 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0000
100= Vojtěch JarolímVojtěch Jarolím 10 MaršovskáMaršovská 0000
100= Toni KameníkToni Kameník 10 ZŠ Edisonova, TepliceZŠ Edisonova, Teplice 0000
100= Adam KorecAdam Korec 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
100= Jáchym KloboučekJáchym Klobouček 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
100= Lukáš KořínekLukáš Kořínek 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
100= Daniel HakrDaniel Hakr 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0000
100= Robert TokárRobert Tokár 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
100= Jakub OčkoJakub Očko 10 MaršovskáMaršovská 0000
100= Matyáš WatzekMatyáš Watzek 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
100= Jan StarýJan Starý 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
100= Eduard RubešEduard Rubeš 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
100= Adam VondráčekAdam Vondráček 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
100= Matěj KostohryzMatěj Kostohryz 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
100= Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
100= Robin MartinecRobin Martinec 10 MaršovskáMaršovská 0000
100= Josef HánělJosef Háněl 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
100= Jakub PatzinaJakub Patzina 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0000
100= Filip NguyenFilip Nguyen 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
100= Matěj PavkaMatěj Pavka 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
100= Václav HulanVáclav Hulan 09 ZŠ Bílá cesta TepliceZŠ Bílá cesta Teplice 0000
100= Matěj švadleňákMatěj švadleňák 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
100= Lukáš LinkeLukáš Linke 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
100= Tobiáš KantarTobiáš Kantar 11 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
100= Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
100= Tobias TomanecTobias Tomanec 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
Celkem 130 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 1356
2 Amálie LandováAmálie Landová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 1327
3 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 1315
4 Klára MusilováKlára Musilová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1203
5 Ella ČepkováElla Čepková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1180
6 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 1161
7 Kateřina BanikováKateřina Baniková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1113
8= Emma ŚrámkováEmma Śrámková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 1108
8= Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1108
10 Anneli HenychováAnneli Henychová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1056
11 Rozárie ChodounskáRozárie Chodounská 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1012
12 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0989
13 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0975
14 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0964
15 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0881
16 Klára HorováKlára Horová 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0878
17 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0860
18 Anna VachunováAnna Vachunová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0838
19 Natálie KlimplováNatálie Klimplová 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0788
20 Barbora MěrkováBarbora Měrková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0762
21 Kateřina HaasováKateřina Haasová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0680
22 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0659
23 Veronika KulhaváVeronika Kulhavá 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0619
24 Anna KarlovcováAnna Karlovcová 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0613
25 Kristýna JaškováKristýna Jašková 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0612
26 Amálie BozetickáAmálie Bozetická 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0596
27 Yaroslava MeleshchenkoYaroslava Meleshchenko 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0592
28 Petra VránováPetra Vránová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0579
29 Magdaléna JiruškováMagdaléna Jirušková 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0570
30 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0535
31= Anna TakáčováAnna Takáčová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0533
31= Natálie ŠedáNatálie Šedá 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0533
33 Valerie HoláValerie Holá 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0519
34 Viktorie BittalováViktorie Bittalová 10 MaršovskáMaršovská 0518
35 Anna JakubcováAnna Jakubcová 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0494
36= Sára ZušťákováSára Zušťáková 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0481
36= Zuzana ČervenáZuzana Červená 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0481
38 Martina JasukevičováMartina Jasukevičová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0477
39 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0475
40 Anna BerčováAnna Berčová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0457
41 Natálie JandováNatálie Jandová 10 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0449
42 Rozálie BačíkováRozálie Bačíková 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0447
43 Sára KratochvílováSára Kratochvílová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0446
44 Handrabur KamillaHandrabur Kamilla 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0431
45 Anežka AndréAnežka André 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0426
46 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0425
47 Tereza KryštůfkováTereza Kryštůfková 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0420
48 Emílie BendováEmílie Bendová 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0411
49 Lucie Hana ŠpadrnováLucie Hana Špadrnová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0409
50 Klára KošováKlára Košová 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0408
51 Viktorie SmirnovaViktorie Smirnova 11 MaršovskáMaršovská 0404
52 Ella SlezákováElla Slezáková 09 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0392
53 Anna BendováAnna Bendová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0386
54 Anna Marie HlisníkováAnna Marie Hlisníková 11 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0380
55 Natálie StejskalováNatálie Stejskalová 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0369
56 Valerie DufkováValerie Dufková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0353
57 Nikola NekvasilováNikola Nekvasilová 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0346
58 Rozálie BrodskáRozálie Brodská 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0331
59 Veronika JurkováVeronika Jurková 09 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0331
60 Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0328
61 Karolína HolpuchováKarolína Holpuchová 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0323
62 Amélie RejhonováAmélie Rejhonová 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0319
63 Viktorie JurcováViktorie Jurcová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0312
64 Hana KlimšováHana Klimšová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0308
65 Jana BíláJana Bílá 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0306
66 Ellen ŠídaEllen Šída 11 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0301
67 Kamila BublíkováKamila Bublíková 09 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0295
68= Taťána ČechováTaťána Čechová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0293
68= Markéta SladkovskáMarkéta Sladkovská 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0293
68= Nikola PoncerováNikola Poncerová 10 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0293
71 Anni BoksjanAnni Boksjan 10 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0290
72 Vanda VlkováVanda Vlková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0286
73 Rozálie BurdováRozálie Burdová 09 ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta 0284
74 Nikola KovalováNikola Kovalová 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0281
75 Gabriela HochmalováGabriela Hochmalová 11 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0270
76 Liliana KulíškováLiliana Kulíšková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0268
77 Lucie HudákováLucie Hudáková 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0258
78 Veronika HniličkováVeronika Hniličková 10 MaršovskáMaršovská 0251
79 Anna čelikovskáAnna čelikovská 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0242
80 Anežka VíchováAnežka Víchová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0238
81 Bára DlouháBára Dlouhá 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0236
82 Karolína JirkovskáKarolína Jirkovská 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0231
83 Dominika KrálováDominika Králová 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0229
84 Lea ParaskováLea Parasková 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0225
85 Kristýna PrudičováKristýna Prudičová 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0222
86 Linda MackeLinda Macke 11 MaršovskáMaršovská 0218
87 Martina ŠafránkováMartina Šafránková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0214
88 Emílie VeseláEmílie Veselá 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0208
89 Laura MarkováLaura Marková 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0195
90 Nathaly TynysováNathaly Tynysová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0190
91 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 10 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0176
92 Nela FürstováNela Fürstová 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0170
93 Karolína ZáborcováKarolína Záborcová 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0163
94 Lenka JirkováLenka Jirková 09 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0160
95 Natálie HorvátováNatálie Horvátová 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0159
96 Vanessa KasajováVanessa Kasajová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0148
97 Eliška StrnadováEliška Strnadová 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0137
98 Eliška BauerováEliška Bauerová 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0133
99 Karolína JankováKarolína Janková 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0126
100 Adéla SukdolákováAdéla Sukdoláková 11 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0122
101 Dominika PeckováDominika Pecková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0118
102 Martina FleischerováMartina Fleischerová 10 MaršovskáMaršovská 0103
103 Zdena RedlichováZdena Redlichová 10 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0076
104= Dominika MálkováDominika Málková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
104= Ema JansováEma Jansová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
104= Kristýna KratochvílováKristýna Kratochvílová 09 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
104= Lenka PanchartkováLenka Panchartková 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
104= Simona JoštováSimona Joštová 11 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
104= Michaela LučkováMichaela Lučková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
104= Aneta ŠindelářováAneta Šindelářová 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0000
104= Lucie SpoustováLucie Spoustová 10 MaršovskáMaršovská 0000
104= Ha Dinh Thi HaiHa Dinh Thi Hai 09 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
104= Nela KotěborskáNela Kotěborská 09 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0000
104= Julie NávorkováJulie Návorková 11 MaršovskáMaršovská 0000
104= Natálie JarošováNatálie Jarošová 11 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
104= Amelie RejhonováAmelie Rejhonová 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
104= Gabriela HochmalováGabriela Hochmalová 10 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0000
104= Lucie VelizarováLucie Velizarová 11 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0000
104= Sarah TakarbouchtSarah Takarboucht 09 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
104= Radka BeránkováRadka Beránková 11 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
104= Klášterková EmaKlášterková Ema 11 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
104= Annna KarlovcováAnnna Karlovcová 09 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
104= Valentina ChytilováValentina Chytilová 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
104= Veronika KufnerováVeronika Kufnerová 10 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
104= Helena KotálováHelena Kotálová 11 MaršovskáMaršovská 0000
104= Kristýna HrůnkováKristýna Hrůnková 11 Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe... 0000
104= Klaudie PolákováKlaudie Poláková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
104= Nela BaškováNela Bašková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
104= Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0000
104= Veronika WeinertováVeronika Weinertová 10 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
104= Klára AdámkováKlára Adámková 11 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
104= Anna VlčkováAnna Vlčková 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0000
104= Kateřina FoldováKateřina Foldová 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
104= Nela KrejčováNela Krejčová 10 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
104= Elizaveta FillippovovaElizaveta Fillippovova 10 ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice 0000
104= Viktorie VyšatováViktorie Vyšatová 09 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
104= Zora MalimánkováZora Malimánková 10 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
104= Vanesa BeránkováVanesa Beránková 09 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
104= Anna Marie TacinováAnna Marie Tacinová 10 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 0000
Celkem 139 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (st, 10.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
10 20 47.21 47.21 47.21 444.00
2 Hana KlimšováHana Klimšová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 11 36.11 36.11 36.11 308.00
3 Kamila BublíkováKamila Bublíková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
09 3 35.05 35.05 35.05 295.00
4 Anni BoksjanAnni Boksjan
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
10 2 34.59 34.59 34.59 290.00
5 Valerie HoláValerie Holá
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 6 34.25 34.25 34.25 286.00
6 Rozálie BurdováRozálie Burdová
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
09 4 34.11 34.11 34.11 284.00
7 Nikola KovalováNikola Kovalová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 21 33.91 33.91 33.91 281.00
8 Liliana KulíškováLiliana Kulíšková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 22 32.81 32.81 32.81 268.00
9 Emma ŚrámkováEmma Śrámková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
11 17 31.43 31.43 31.43 252.00
10 Anna čelikovskáAnna čelikovská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
09 5 30.55 30.55 30.55 242.00
11 Vendula TymichováVendula Tymichová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 19 29.71 29.71 29.71 232.00
12 Karolína JirkovskáKarolína Jirkovská
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
09 9 29.62 29.62 29.62 231.00
13 Kristýna JaškováKristýna Jašková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 7 29.22 29.22 29.22 226.00
14 Markéta SladkovskáMarkéta Sladkovská
ZŠ bílá cestaZŠ bílá cesta
10 16 28.29 28.29 28.29 215.00
15 Kristýna PrudičováKristýna Prudičová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
10 15 27.69 27.69 27.69 208.00
16 Eliška BauerováEliška Bauerová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
11 1 27.27 27.27 27.27 203.00
17 Lenka JirkováLenka Jirková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
09 8 23.52 23.52 23.52 160.00
18 Sára KratochvílováSára Kratochvílová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 12 22.94 22.94 22.94 153.00
19 Vanessa KasajováVanessa Kasajová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 10 21.09 21.09 21.09 133.00
20 Adéla SukdolákováAdéla Sukdoláková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
11 18 20.11 20.11 20.11 122.00
21 Veronika KufnerováVeronika Kufnerová
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...
10 13 19.91 19.91 19.91 119.00
22 Kateřina NovákováKateřina Nováková
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 14 18.71 18.71 18.71 106.00
Celkem 22 závodníků
Skupina B (st, 10.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VachunováAnna Vachunová
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
10 19 44.02 44.02 44.02 405.00
2 Sára ZušťákováSára Zušťáková
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
11 22 35.04 35.04 35.04 295.00
3 Nikola NekvasilováNikola Nekvasilová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 13 32.51 32.51 32.51 265.00
4 Lucie HudákováLucie Hudáková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
09 4 31.92 31.92 31.92 258.00
5 Zora MalimánkováZora Malimánková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
10 10 31.27 31.27 31.27 250.00
6 Ha Dinh Thi HaiHa Dinh Thi Hai
ZŠ Na Stínadlech, TepliceZŠ Na Stínadlech, Teplice
09 18 30.85 30.85 30.85 245.00
7 Rozálie BačíkováRozálie Bačíková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
10 1 28.10 28.10 28.10 213.00
8 Ema MikulíkováEma Mikulíková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
09 12 26.93 26.93 26.93 199.00
9 Ella SlezákováElla Slezáková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
09 15 26.85 26.85 26.85 198.00
10 Laura MarkováLaura Marková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
10 11 26.61 26.61 26.61 195.00
11 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
10 14 24.90 24.90 24.90 176.00
12 Zdena RedlichováZdena Redlichová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
10 23 24.30 24.30 24.30 169.00
13 Tereza KryštůfkováTereza Kryštůfková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
11 8 23.80 23.80 23.80 163.00
14 Karolína ZáborcováKarolína Záborcová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
10 21 23.78 23.78 23.78 163.00
15 Eliška StrnadováEliška Strnadová
Základní škola Jaroslava PešatyZákladní škola Jaroslava Pe...