Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov

Pelhřimov (9. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian AndrejevSebastian Andrejev 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 07.4 668.00
2 Matyáš BřezinaMatyáš Březina 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 4 07.8 548.00
3 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 07.9 520.00
4 Martin HolejšovskýMartin Holejšovský 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 08.0 492.00
5 Jiří BartoškaJiří Bartoška 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 08.2 439.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KalivodaDavid Kalivoda 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3 07.6 607.00
2= Matěj FialkaMatěj Fialka 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.0 492.00
2= Matěj UrbanMatěj Urban 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 4 08.0 492.00
4 Jakub DavidJakub David 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 2 08.1 465.00
5 Jan ŽáčekJan Žáček 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 5 08.6 340.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VáňaOndřej Váňa 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 07.7 577.00
2= David ŠafaříkDavid Šafařík 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 07.8 548.00
2= Dominik ChaloupekDominik Chaloupek 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 07.8 548.00
4 Jakub KostkaJakub Kostka 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 07.9 520.00
5 Jiří MourekJiří Mourek 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 4 09.3 196.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian AndrejevSebastian Andrejev 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 07.4 668.00
2 David KalivodaDavid Kalivoda 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3 07.6 607.00
3 Ondřej VáňaOndřej Váňa 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 07.7 577.00
4 Matyáš BřezinaMatyáš Březina 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 4 07.8 548.00
4 David ŠafaříkDavid Šafařík 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 07.8 548.00
4 Dominik ChaloupekDominik Chaloupek 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 07.8 548.00
7 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 07.9 520.00
7 Jakub KostkaJakub Kostka 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 07.9 520.00
9 Martin HolejšovskýMartin Holejšovský 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 08.0 492.00
9 Matěj FialkaMatěj Fialka 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.0 492.00
9 Matěj UrbanMatěj Urban 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 4 08.0 492.00
12 Jakub DavidJakub David 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 2 08.1 465.00
13 Jiří BartoškaJiří Bartoška 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 08.2 439.00
14 Jan ŽáčekJan Žáček 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 5 08.6 340.00
15 Jiří MourekJiří Mourek 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 4 09.3 196.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít LoskotVít Loskot 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 08.1 465.00
2 Vojtěch JírůVojtěch Jírů 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 08.3 413.00
3 Dan VopálenskýDan Vopálenský 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.7 318.00
4 Teodor HuptysTeodor Huptys 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 08.8 295.00
5 Roman JirkůRoman Jirků 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 09.0 253.00
6 Filip HájekFilip Hájek 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 09.1 233.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ChládLukáš Chlád 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 08.2 439.00
2 Patrik HypšPatrik Hypš 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.5 364.00
3= Tomáš BošekTomáš Bošek 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 08.6 340.00
3= Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3 08.6 340.00
5 Sven KubalkaSven Kubalka 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 09.5 161.00
6 Jan ŠlechtaJan Šlechta 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 09.6 145.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít LoskotVít Loskot 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 08.1 465.00
2 Lukáš ChládLukáš Chlád 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 08.2 439.00
3 Vojtěch JírůVojtěch Jírů 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 08.3 413.00
4 Patrik HypšPatrik Hypš 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.5 364.00
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 08.6 340.00
5 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3 08.6 340.00
7 Dan VopálenskýDan Vopálenský 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.7 318.00
8 Teodor HuptysTeodor Huptys 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 08.8 295.00
9 Roman JirkůRoman Jirků 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 09.0 253.00
10 Filip HájekFilip Hájek 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 09.1 233.00
11 Sven KubalkaSven Kubalka 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 09.5 161.00
12 Jan ŠlechtaJan Šlechta 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 09.6 145.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ChválováStela Chválová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 3 08.0 776.00
2= Petra KoblicováPetra Koblicová 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 1 08.8 556.00
2= Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 2 08.8 556.00
4= Alžběta VápeníkováAlžběta Vápeníková 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 08.9 531.00
4= Anna KamanováAnna Kamanová 08 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 4 08.9 531.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BlehováAdéla Blehová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 4 08.4 662.00
2= Nikol VinšováNikol Vinšová 10 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 5 09.0 506.00
2= Klára KučerováKlára Kučerová 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 09.0 506.00
4= Adéla HernováAdéla Hernová 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 09.4 413.00
4= Tereza BrožováTereza Brožová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 09.4 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 08.8 556.00
2 Tereza HálováTereza Hálová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 08.9 531.00
3= Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 09.3 435.00
3= Lucie KrejčíLucie Krejčí 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 09.3 435.00
Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 1 NM
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 4 08.3 690.00
2 Agáta CáhováAgáta Cáhová 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.4 662.00
3= Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 08.8 556.00
3= Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 08.8 556.00
5 Tereza MíkováTereza Míková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 09.5 391.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 1 NM
2 Stela ChválováStela Chválová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 3 08.0 776.00
3 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 4 08.3 690.00
4 Adéla BlehováAdéla Blehová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 4 08.4 662.00
4 Agáta CáhováAgáta Cáhová 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 08.4 662.00
6 Petra KoblicováPetra Koblicová 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 1 08.8 556.00
6 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 2 08.8 556.00
6 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 08.8 556.00
6 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 08.8 556.00
6 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 08.8 556.00
11 Alžběta VápeníkováAlžběta Vápeníková 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 08.9 531.00
11 Anna KamanováAnna Kamanová 08 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 4 08.9 531.00
11 Tereza HálováTereza Hálová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 08.9 531.00
14 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 5 09.0 506.00
14 Klára KučerováKlára Kučerová 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 09.0 506.00
16 Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 09.3 435.00
16 Lucie KrejčíLucie Krejčí 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 09.3 435.00
18 Adéla HernováAdéla Hernová 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 09.4 413.00
18 Tereza BrožováTereza Brožová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 09.4 413.00
20 Tereza MíkováTereza Míková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 09.5 391.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 08.4 662.00
2 Andrea HájkováAndrea Hájková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 08.8 556.00
3= Nikola JelínkováNikola Jelínková 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 09.2 458.00
3= Valerie StrakováValerie Straková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 09.2 458.00
5 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 09.5 391.00
6 Anna ŽáčkováAnna Žáčková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3 09.6 369.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nátálie NekovářováNátálie Nekovářová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 08.3 690.00
2 Leontýna TůmováLeontýna Tůmová 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 08.7 582.00
3 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 08.9 531.00
4 Alice NovákováAlice Nováková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 09.3 435.00
5= Magdaléna BendováMagdaléna Bendová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 09.4 413.00
5= Marie ZemanováMarie Zemanová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 09.4 413.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nátálie NekovářováNátálie Nekovářová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 08.3 690.00
2 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 08.4 662.00
3 Leontýna TůmováLeontýna Tůmová 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 2 08.7 582.00
4 Andrea HájkováAndrea Hájková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 08.8 556.00
5 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 08.9 531.00
6 Nikola JelínkováNikola Jelínková 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5 09.2 458.00
6 Valerie StrakováValerie Straková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1 09.2 458.00
8 Alice NovákováAlice Nováková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 09.3 435.00
9 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 09.4 413.00
9 Marie ZemanováMarie Zemanová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 09.4 413.00
11 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 09.5 391.00
12 Anna ŽáčkováAnna Žáčková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3 09.6 369.00

600 m - Ml. žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Simona KubátováSimona Kubátová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 8 2:01.0 494.00
2 Klára TomíškováKlára Tomíšková 11 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 12 2:04.1 450.00
3 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 2:05.2 435.00
4 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 2:07.6 403.00
5 Adéla HejdováAdéla Hejdová 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 4 2:12.4 342.00
6 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 7 2:12.8 337.00
7 Andrea HájkováAndrea Hájková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 2:14.4 317.00
8 Julie PíchováJulie Píchová 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 11 2:15.2 308.00
9 Anna ChmelíčkováAnna Chmelíčková 11 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 6 2:16.7 291.00
10 Veronika KubátováVeronika Kubátová 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 9 2:18.6 270.00
11 Anna ŽáčkováAnna Žáčková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3 2:19.0 265.00
12 Viktorie MaršákováViktorie Maršáková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 10 2:19.7 258.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 6 2:40.1 572.00
2 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 9 2:49.7 467.00
3 Martina HrdinováMartina Hrdinová 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 5 2:50.5 458.00
4 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 8 2:50.9 454.00
5 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 2:55.5 408.00
6 Ema BártlováEma Bártlová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 2:55.8 405.00
7 Aneta PípalováAneta Pípalová 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 7 3:18.5 212.00
8 Lola BednářováLola Bednářová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 4 3:31.0 131.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 9 2:34.2 641.00
2 Ema VodrážkováEma Vodrážková 10 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 8 2:52.0 443.00
3 Nikol CarvováNikol Carvová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 3:01.4 352.00
4 Adéla BlehováAdéla Blehová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3 3:02.7 341.00
5 Tereza MíkováTereza Míková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 3:06.4 308.00
6 Anna ČmuchováAnna Čmuchová 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 3:19.1 208.00
7 Magdaléna LemberkováMagdaléna Lemberková 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 2 3:33.6 117.00
8 Martina HurníkováMartina Hurníková 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 6 3:41.5 77.00
9 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 7 6:21.2 0.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 9 2:34.2 641.00
2 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 6 2:40.1 572.00
3 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 9 2:49.7 467.00
4 Martina HrdinováMartina Hrdinová 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 5 2:50.5 458.00
5 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 8 2:50.9 454.00
6 Ema VodrážkováEma Vodrážková 10 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 8 2:52.0 443.00
7 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 2:55.5 408.00
8 Ema BártlováEma Bártlová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3 2:55.8 405.00
9 Nikol CarvováNikol Carvová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 3:01.4 352.00
10 Adéla BlehováAdéla Blehová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3 3:02.7 341.00
11 Tereza MíkováTereza Míková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 3:06.4 308.00
12 Aneta PípalováAneta Pípalová 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 7 3:18.5 212.00
13 Anna ČmuchováAnna Čmuchová 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 3:19.1 208.00
14 Lola BednářováLola Bednářová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 4 3:31.0 131.00
15 Magdaléna LemberkováMagdaléna Lemberková 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 2 3:33.6 117.00
16 Martina HurníkováMartina Hurníková 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 6 3:41.5 77.00
17 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 7 6:21.2 0.00

1000 m - Ml. žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš PetrikTomáš Petrik 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 9 3:28.3 414.00
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 7 3:29.8 402.00
3 Dan VopálenskýDan Vopálenský 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 11 3:34.5 366.00
4 Filip MašátFilip Mašát 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 3:37.0 348.00
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 10 3:37.6 343.00
6 Roman JirkůRoman Jirků 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 5 3:38.6 336.00
7 Marian KvášMarian Kváš 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 6 3:44.1 298.00
8 Jakub DavidJakub David 11 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 4 3:54.5 231.00
9 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3 4:03.5 180.00
10 Jan ŠlechtaJan Šlechta 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 4:06.1 166.00
11 Tomáš PetráňTomáš Petráň 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 8 4:06.8 162.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan PekařJan Pekař 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 5:07.0 520.00
2 Ondřej KosOndřej Kos 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 4 5:09.0 509.00
3 Filip BrdlíkFilip Brdlík 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 2 5:11.7 494.00
4 David VeletaDavid Veleta 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 9 5:16.1 471.00
5 Matyáš BřezinaMatyáš Březina 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3 5:21.6 442.00
6 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 7 5:25.6 421.00
7 Khac Tiep PhamKhac Tiep Pham 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 5 5:27.1 414.00
8 Dominik ŠtroufDominik Štrouf 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 8 5:38.1 360.00
9 Marco RandonMarco Randon 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 6 6:27.6 163.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj KurzMatěj Kurz 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 5:21.3 443.00
2 Vojtěch PekařVojtěch Pekař 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 7 5:23.3 433.00
3 Jiří BartoškaJiří Bartoška 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 5:24.0 429.00
4 Martin PajerMartin Pajer 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 5:25.5 422.00
5 Filip KepkaFilip Kepka 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 5:30.1 399.00
6 Štěpán KlikaŠtěpán Klika 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 5:33.9 380.00
7 Vojtěch LudvíkVojtěch Ludvík 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 6 5:36.0 370.00
Denis TrechaDenis Trecha 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PekařJan Pekař 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 5:07.0 520.00
2 Ondřej KosOndřej Kos 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 4 5:09.0 509.00
3 Filip BrdlíkFilip Brdlík 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 2 5:11.7 494.00
4 David VeletaDavid Veleta 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 9 5:16.1 471.00
5 Matěj KurzMatěj Kurz 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 5 5:21.3 443.00
6 Matyáš BřezinaMatyáš Březina 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3 5:21.6 442.00
7 Vojtěch PekařVojtěch Pekař 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 7 5:23.3 433.00
8 Jiří BartoškaJiří Bartoška 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 3 5:24.0 429.00
9 Martin PajerMartin Pajer 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2 5:25.5 422.00
10 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 7 5:25.6 421.00
11 Khac Tiep PhamKhac Tiep Pham 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 5 5:27.1 414.00
12 Filip KepkaFilip Kepka 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4 5:30.1 399.00
13 Štěpán KlikaŠtěpán Klika 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1 5:33.9 380.00
14 Vojtěch LudvíkVojtěch Ludvík 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 6 5:36.0 370.00
15 Dominik ŠtroufDominik Štrouf 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 8 5:38.1 360.00
16 Marco RandonMarco Randon 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 6 6:27.6 163.00
Denis TrechaDenis Trecha 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 8 DNF

4 x 60 m - Žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Březina, Matějka, Váňa, Kalivoda Březina, Matějka, Váňa, Kalivoda ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 29.7 599.00
2 Kostka, David, Pajer, Andrejev Kostka, David, Pajer, Andrejev ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 30.2 562.00
3 Pekař, Šafařík, Holejšovský, Klika Pekař, Šafařík, Holejšovský, Klika Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 30.7 526.00
4 Chaloupek, Fialka, Bartoška, Novák Chaloupek, Fialka, Bartoška, Novák ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 30.9 511.00
5 Strnad, Urban, Jůza, Kurz Strnad, Urban, Jůza, Kurz Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 31.3 483.00
6 Yokaliuk, Veselý, Kos, Pham Yokaliuk, Veselý, Kos, Pham ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 31.5 470.00
7 Čečák, Pekař, Štrouf, Žáček Čečák, Pekař, Štrouf, Žáček Gymnázium PacovGymnázium Pacov 32.9 379.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hypš, Vopálenský, Huptys, Berka Hypš, Vopálenský, Huptys, Berka ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 33.8 325.00
2 Hála, Loskot, Holejšovský, Kudrhalt Hála, Loskot, Holejšovský, Kudrhalt Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 34.1 308.00
3 Marousek, Hrdlička, Tomšík, David Marousek, Hrdlička, Tomšík, David ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 34.7 275.00
4 Kubalka, Kalányos, Petrik, Jírů Kubalka, Kalányos, Petrik, Jírů ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 34.8 270.00
5 Bošek, Jirků, Petráň, Hájek Bošek, Jirků, Petráň, Hájek ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 35.2 249.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chválová, Voráčková, Škrletová, Plášilová Chválová, Voráčková, Škrletová, Plášilová Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 31.9 726.00
2= Žáčková, Vápeníková, Blehová, Vacková Žáčková, Vápeníková, Blehová, Vacková ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 33.5 614.00
2= Vinšová, Závodská, Vodrážková, Bártová Vinšová, Závodská, Vodrážková, Bártová GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 33.5 614.00
4 Carvová, Krejčí, Kalkusová, Hrazánková Carvová, Krejčí, Kalkusová, Hrazánková ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 34.2 567.00
5 Hurníková, Hurníková, Pípalová, Dufková Hurníková, Hurníková, Pípalová, Dufková ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 34.3 561.00
6 Bednářová, Hejmalová, Linhartová, Vašků Bednářová, Hejmalová, Linhartová, Vašků Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 34.6 542.00
7 Štamberková, Koblicová, Soukupová, Kocourová Štamberková, Koblicová, Soukupová, Kocourová Gymnázium PacovGymnázium Pacov 36.1 450.00
8 Pravečková, Hernová, Míková, Tenklová Pravečková, Hernová, Míková, Tenklová Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 36.9 404.00
9 Cáhová, Slabá, Kučerová, Hrdinová Cáhová, Slabá, Kučerová, Hrdinová ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 37.6 366.00
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Povolná, Jelínková, Píchová, Zemanová Povolná, Jelínková, Píchová, Zemanová ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 34.7 535.00
2 Tůmová, Brávková, Hejdová, Nováková Tůmová, Brávková, Hejdová, Nováková ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 35.3 498.00
3 Bendová, Svobodová, Vítková, Hrazánková Bendová, Svobodová, Vítková, Hrazánková ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 35.7 474.00
4 Straková, Tomíšková, Maršáková, Šteflová Straková, Tomíšková, Maršáková, Šteflová ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 36.1 450.00
5 Nekovářová, Pekařová, Bučková, Žáčková Nekovářová, Pekařová, Bučková, Žáčková Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 36.6 421.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 Body
1 Lukáš JůzaLukáš Jůza
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
09 5 1.62 480.00
2= David KalivodaDavid Kalivoda
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 14 1.58 449.00
2= David ZápařkaDavid Zápařka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 15 1.58 449.00
4= Matěj FialkaMatěj Fialka
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 3 1.54 419.00
4= Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 10 1.54 419.00
4= Jan HovorkaJan Hovorka
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 13 1.54 419.00
7= Roman MatějkaRoman Matějka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 12 1.46 360.00
7= Štěpán KlikaŠtěpán Klika
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 11 1.46 360.00
9= Vít ČečákVít Čečák
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 2 1.42 331.00
9= Tomáš CimlerTomáš Cimler
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
09 1 1.42 331.00
9= Kryštof TůmaKryštof Tůma
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 9 1.42 331.00
9= Marco RandonMarco Randon
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 7 1.42 331.00
13 Matej PajerMatej Pajer
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 6 1.38 303.00
14= Dominik ŠtroufDominik Štrouf
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
07 8 1.34 276.00
14= Dominik ChaloupekDominik Chaloupek
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 4 1.34 276.00
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Jan KalányosJan Kalányos
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 12 1.50 389.00
2= Tomáš PetrikTomáš Petrik
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 11 1.42 331.00
2= Václav BerkaVáclav Berka
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 1 1.42 331.00
4= Marian KvášMarian Kváš
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 5 1.30 250.00
4= Václav KudrhaltVáclav Kudrhalt
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 8 1.30 250.00
6= Leo ČonkaLeo Čonka
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 2 1.26 225.00
6= Filip MašátFilip Mašát
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 10 1.26 225.00
6= Ondřej HolejšovskýOndřej Holejšovský
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
11 9 1.26 225.00
6= Milan TomšíkMilan Tomšík
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
09 6 1.26 225.00
6= David HrdličkaDavid Hrdlička
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
11 3 1.26 225.00
6= Vojtěch KalendaVojtěch Kalenda
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
11 7 1.26 225.00
12 Jindřich JanákJindřich Janák
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 4 1.22 200.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Sofie BártováSofie Bártová
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
09 1 1.62 759.00
2 Agáta NovákováAgáta Nováková
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
08 9 1.50 621.00
3 Barbora HnátováBarbora Hnátová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 14 1.42 534.00
4= Lola BednářováLola Bednářová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
08 2 1.38 491.00
4= Tereza PlášilováTereza Plášilová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
09 11 1.38 491.00
4= Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 15 1.38 491.00
4= Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 18 1.38 491.00
8= Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 17 1.34 449.00
8= Nikol LinhartováNikol Linhartová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
09 8 1.34 449.00
10= Nikol CarvováNikol Carvová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 3 1.30 409.00
10= Nikol KalkusováNikol Kalkusová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 6 1.30 409.00
12= Jolana KovaříkováJolana Kovaříková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 13 1.26 369.00
12= Martina HurníkováMartina Hurníková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 4 1.26 369.00
14= Lucie KrejčíLucie Krejčí
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 7 1.22 331.00
14= Aneta PípalováAneta Pípalová
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 10 1.22 331.00
14= Nikol VinšováNikol Vinšová
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
10 12 1.22 331.00
17 Petra PodhorskáPetra Podhorská
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 16 1.18 293.00
18= Michaela HurníkováMichaela Hurníková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 5 1.14 257.00
18= Tereza TenklováTereza Tenklová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 6 1.14 257.00
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1= Karolína PovolnáKarolína Povolná
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 13 1.38 491.00
1= Nikola BrávkováNikola Brávková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 1 1.38 491.00
3 Vendula ŠustrováVendula Šustrová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 10 1.34 449.00
4= Klára TomíškováKlára Tomíšková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
11 7 1.30 409.00
4= Julie ŠteflováJulie Šteflová
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 4 1.30 409.00
6= Simona KubátováSimona Kubátová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 12 1.26 369.00
6= Barbora MenclováBarbora Menclová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 9 1.26 369.00
6= Zuzana BučkováZuzana Bučková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 11 1.26 369.00
9 Valentýna EremkováValentýna Eremková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 8 1.22 331.00
10= Julie ŠaňkováJulie Šaňková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 3 1.18 293.00
10= Liliana KortišováLiliana Kortišová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 2 1.18 293.00
12 Michaela TajovskáMichaela Tajovská
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 5 1.14 257.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian AndrejevSebastian Andrejev
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 1 5.50 481.00
2 Lukáš JůzaLukáš Jůza
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
09 2 5.35 451.00
3 Khac Tiep PhamKhac Tiep Pham
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 8 5.16 413.00
4 Pavlo YokaliukPavlo Yokaliuk
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 10 5.13 407.00
5= Martin HolejšovskýMartin Holejšovský
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
07 14 5.10 402.00
5= Daniel NovákDaniel Novák
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 5 5.10 402.00
7 Ondřej VáňaOndřej Váňa
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 12 5.01 384.00
8 David ŠafaříkDavid Šafařík
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
07 16 5.00 382.00
9 Matej PajerMatej Pajer
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 6 4.86 356.00
10 Jakub KostkaJakub Kostka
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 4 4.84 352.00
11 Rudolf KavuliakRudolf Kavuliak
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 3 4.77 339.00
12= Jan PekařJan Pekař
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 15 4.62 312.00
12= Matěj UrbanMatěj Urban
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
07 9 4.62 312.00
14 Vojtěch PekařVojtěch Pekař
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 7 4.09 220.00
15 Jan ŽáčekJan Žáček
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
09 11 4.05 214.00
16 David StárekDavid Stárek
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 13 3.97 201.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít LoskotVít Loskot
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 7 4.79 343.00
2 Jakub HálaJakub Hála
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 9 4.69 324.00
3= Vojtěch JírůVojtěch Jírů
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 11 4.65 317.00
3= Lukáš ChládLukáš Chlád
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 10 4.65 317.00
5 Jakub MarousekJakub Marousek
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
09 5 4.32 259.00
6 Teodor HuptysTeodor Huptys
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
09 2 4.24 245.00
7 Kristián LazarteKristián Lazarte
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 4 4.23 244.00
8 Patrik HypšPatrik Hypš
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 3 4.18 235.00
9= Tomáš BošekTomáš Bošek
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 1 4.13 227.00
9= Sven KubalkaSven Kubalka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 8 4.13 227.00
11 Dominik MašekDominik Mašek
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 6 4.11 224.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
07 11 4.64 464.00
2 Estel HrazánkováEstel Hrazánková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 3 4.60 454.00
3 Stela ChválováStela Chválová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
08 5 4.52 433.00
4= Nikol KalkusováNikol Kalkusová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 6 4.49 426.00
4= Sofie BártováSofie Bártová
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
09 1 4.49 426.00
6 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 17 4.36 393.00
7 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 18 4.34 388.00
8 Alžběta VápeníkováAlžběta Vápeníková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 15 4.24 364.00
9 Natálie DufkováNatálie Dufková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 2 4.23 362.00
10= Barbora PravečkováBarbora Pravečková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 20 4.21 357.00
10= Vanda ZávodskáVanda Závodská
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
07 14 4.21 357.00
12= Nikol LinhartováNikol Linhartová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
09 8 4.09 329.00
12= Ema VodrážkováEma Vodrážková
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
10 13 4.09 329.00
14 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
09 10 3.91 287.00
15 Adéla HernováAdéla Hernová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 19 3.90 285.00
16 Natálie VakováNatálie Vaková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 12 3.88 281.00
17 Martina HrdinováMartina Hrdinová
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 4 3.78 259.00
18 Jolana KovaříkováJolana Kovaříková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 16 3.77 257.00
19 Karolína SlabáKarolína Slabá
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
09 9 3.75 252.00
20 Petra KoblicováPetra Koblicová
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 7 3.55 210.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola BrávkováNikola Brávková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 1 4.23 362.00
2 Zuzana BučkováZuzana Bučková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 11 4.05 319.00
3 Šárka SvobodováŠárka Svobodová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 5 3.95 296.00
4 Adéla HejdováAdéla Hejdová
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 2 3.80 263.00
5 Leontýna TůmováLeontýna Tůmová
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 6 3.77 257.00
6 Tereza PekařováTereza Pekařová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 10 3.61 223.00
7 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
11 9 3.59 218.00
8 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 7 3.41 182.00
9 Liliana KortišováLiliana Kortišová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 3 3.39 178.00
10 Tereza PřibylováTereza Přibylová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 8 3.18 139.00
11 Veronika KubátováVeronika Kubátová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
11 4 2.90 91.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška TomanicováEliška Tomanicová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
07 18 09.38 489.00
2 Vanda ZávodskáVanda Závodská
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
07 14 09.27 482.00
3 Daniela SobkováDaniela Sobková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 6 08.94 460.00
4 Michaela HurníkováMichaela Hurníková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 2 08.43 427.00
5 Barbora HnátováBarbora Hnátová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 19 08.39 425.00
6 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 15 08.01 400.00
7 Karolína ŠebístkováKarolína Šebístková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 7 07.92 394.00
8 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
07 8 07.89 392.00
9 Anna KamanováAnna Kamanová
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
08 3 07.81 387.00
10 Zuzana ZachováZuzana Zachová
GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY
07 13 07.73 382.00
11 Tereza HálováTereza Hálová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 16 07.34 357.00
12 Natálie VakováNatálie Vaková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
09 11 07.12 343.00
13 Kristýna PípalováKristýna Pípalová
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
08 5 07.03 337.00
14= Justýna KotenováJustýna Kotenová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 4 06.42 298.00
14= Eliška BílkováEliška Bílková
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
07 1 06.42 298.00
16 Tereza VaškůTereza Vašků
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
10 12 05.81 259.00
17 Tereza TenklováTereza Tenklová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 20 05.72 254.00
18 Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 9 05.55 243.00
19 Viktorie TurkováViktorie Turková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
08 10 05.41 234.00
Hana ProdělalováHana Prodělalová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 17 DNS
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HolenkaJan Holenka
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
07 15 12.09 612.00
2 David TrávníčekDavid Trávníček
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
08 10 11.64 585.00
3 Roman MatějkaRoman Matějka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 13 10.23 499.00
4 Tadeáš TkáčTadeáš Tkáč
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
07 9 10.18 496.00
5 Jan ZahradníkJan Zahradník
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
07 11 10.10 492.00
6 Daniel NovákDaniel Novák
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 7 10.08 490.00
7 Daniel KřižDaniel Křiž
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
07 16 09.19 437.00
8 Vít ČečákVít Čečák
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 2 09.17 436.00
9 David ZápařkaDavid Zápařka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 12 09.14 434.00
10 Lukáš BorovkaLukáš Borovka
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
07 1 08.93 422.00
11 Jiří MourekJiří Mourek
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
07 6 08.69 407.00
12 Rudolf KavuliakRudolf Kavuliak
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
08 4 08.65 405.00
13 Matěj KutajMatěj Kutaj
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad...
08 5 08.63 404.00
14 Jakub DavidJakub David
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
07 3 07.77 353.00
15 Antonín SoučekAntonín Souček
Gymnázium PacovGymnázium Pacov
08 8 06.17 259.00
Šimon ZíbarŠimon Zíbar
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
08 14 DNS
Celkem 16 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sebastian AndrejevSebastian Andrejev 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1149
2 Vít ČečákVít Čečák 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 1146
3 Jakub KostkaJakub Kostka 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1082
4 Dominik ChaloupekDominik Chaloupek 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1059
5 David KalivodaDavid Kalivoda 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1056
6 Jan PekařJan Pekař 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1046
7 Matyáš BřezinaMatyáš Březina 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1041
8 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 1003
9 Ondřej VáňaOndřej Váňa 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0961
10 Lukáš JůzaLukáš Jůza 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0931
11 David ŠafaříkDavid Šafařík 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0930
12 Matěj FialkaMatěj Fialka 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0911
13 Martin HolejšovskýMartin Holejšovský 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0894
14 David ZápařkaDavid Zápařka 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0883
15 Matěj UrbanMatěj Urban 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0804
16 Vojtěch PekařVojtěch Pekař 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0653
17 Dominik ŠtroufDominik Štrouf 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0636
18 Jan HolenkaJan Holenka 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0612
19 Jiří MourekJiří Mourek 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0603
20 David TrávníčekDavid Trávníček 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0585
21 Jan ŽáčekJan Žáček 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0554
22 Ondřej KosOndřej Kos 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0509
23 Roman MatějkaRoman Matějka 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0499
24 Tadeáš TkáčTadeáš Tkáč 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0496
25 Filip BrdlíkFilip Brdlík 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0494
26 Jan ZahradníkJan Zahradník 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0492
27 Daniel NovákDaniel Novák 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0490
28 David VeletaDavid Veleta 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0471
29 Matěj KurzMatěj Kurz 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0443
30 Daniel KřižDaniel Křiž 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0437
31 Jiří BartoškaJiří Bartoška 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0429
32 Martin PajerMartin Pajer 07 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0422
33= Jan HovorkaJan Hovorka 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0419
33= Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0419
35 Khac Tiep PhamKhac Tiep Pham 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0413
36 Pavlo YokaliukPavlo Yokaliuk 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0407
37 Matěj KutajMatěj Kutaj 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0404
38 Filip KepkaFilip Kepka 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0399
39 Vojtěch LudvíkVojtěch Ludvík 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0370
40 Štěpán KlikaŠtěpán Klika 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0360
41 Matej PajerMatej Pajer 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0356
42 Jakub DavidJakub David 07 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0353
43 Rudolf KavuliakRudolf Kavuliak 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0339
44= Marco RandonMarco Randon 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0331
44= Kryštof TůmaKryštof Tůma 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0331
44= Tomáš CimlerTomáš Cimler 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0331
47= Denis TrechaDenis Trecha 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
47= Šimon ZíbarŠimon Zíbar 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0000
47= Lukáš BorovkaLukáš Borovka 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
47= David StárekDavid Stárek 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
47= Antonín SoučekAntonín Souček 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0000
47= Štěpán MíkaŠtěpán Míka 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0000
Celkem 52 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub HálaJakub Hála 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0947
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0816
3 Vít LoskotVít Loskot 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0808
4 Lukáš ChládLukáš Chlád 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0756
5 Tomáš PetrikTomáš Petrik 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0745
6 Vojtěch JírůVojtěch Jírů 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0730
7 Patrik HypšPatrik Hypš 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0689
8 Dan VopálenskýDan Vopálenský 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0684
9 Jan KalányosJan Kalányos 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0682
10 Václav BerkaVáclav Berka 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0596
11 Roman JirkůRoman Jirků 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0589
12 Filip MašátFilip Mašát 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0573
13 Marian KvášMarian Kváš 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0548
14 Jakub MarousekJakub Marousek 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0532
15 Leo ČonkaLeo Čonka 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0530
16 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0520
17 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0402
18 Vojtěch KalendaVojtěch Kalenda 11 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0329
19 Sven KubalkaSven Kubalka 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0270
20 Václav KudrhaltVáclav Kudrhalt 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0250
21 Radim KavříkRadim Kavřík 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0249
22 Teodor HuptysTeodor Huptys 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0245
23 Kristián LazarteKristián Lazarte 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0244
24 Jakub DavidJakub David 11 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0231
25 Milan TomšíkMilan Tomšík 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0225
26 Ondřej HolejšovskýOndřej Holejšovský 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0176
27= Adam FikarAdam Fikar 11 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
27= Matyáš BurianMatyáš Burian 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
27= Jan ŠlechtaJan Šlechta 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0000
27= Jiří SvobodaJiří Svoboda 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
27= Filip HájekFilip Hájek 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
27= Jindřich JanákJindřich Janák 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
27= David HrdličkaDavid Hrdlička 11 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
27= Tomáš PetráňTomáš Petráň 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
27= Dominik MašekDominik Mašek 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
Celkem 35 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KalendaVojtěch Kalenda
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
11 12 52.45 329.00
2 Jakub HálaJakub Hála
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 11 50.86 315.00
3 Leo ČonkaLeo Čonka
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
10 2 49.65 305.00
4 Jan KalányosJan Kalányos
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
09 10 48.20 293.00
5 Jakub MarousekJakub Marousek
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
09 5 45.90 273.00
6 Václav BerkaVáclav Berka
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 1 44.90 265.00
7 Radim KavříkRadim Kavřík
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
11 4 43.05 249.00
8 Adam FikarAdam Fikar
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
11 9 42.70 247.00
9 Tomáš PetráňTomáš Petráň
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
11 6 41.55 237.00
10 David HrdličkaDavid Hrdlička
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
11 3 40.50 228.00
11 Ondřej HolejšovskýOndřej Holejšovský
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
11 7 34.05 176.00
12 Václav KudrhaltVáclav Kudrhalt
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 8 28.55 132.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Stela ChválováStela Chválová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 1935
2 Nikol CarvováNikol Carvová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1328
3 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 1197
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 1193
5 Sofie BártováSofie Bártová 09 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 1185
6 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1169
7 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 1120
8 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1010
9 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1007
10 Adéla BlehováAdéla Blehová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1003
11 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0959
12 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0945
13 Martina HurníkováMartina Hurníková 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0930
14 Anna KamanováAnna Kamanová 08 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 0918
15 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0899
16 Tereza HálováTereza Hálová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0888
17 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0879
18 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0856
19 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0843
20 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 0839
21 Nikol KalkusováNikol Kalkusová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0835
22 Petra KoblicováPetra Koblicová 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0766
23 Martina HrdinováMartina Hrdinová 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0717
24 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0690
25 Agáta CáhováAgáta Cáhová 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0662
26 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0556
27 Aneta PípalováAneta Pípalová 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0543
28 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0511
29= Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0491
29= Lola BednářováLola Bednářová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0491
31 Eliška TomanicováEliška Tomanicová 07 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0489
32 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0467
33 Daniela SobkováDaniela Sobková 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0460
34 Ema VodrážkováEma Vodrážková 10 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 0443
35 Lucie KrejčíLucie Krejčí 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0435
36 Michaela HurníkováMichaela Hurníková 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0427
37 Adéla HernováAdéla Hernová 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0413
38 Ema BártlováEma Bártlová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0405
39 Alžběta VápeníkováAlžběta Vápeníková 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0364
40 Natálie DufkováNatálie Dufková 07 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0362
41 Natálie VakováNatálie Vaková 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0343
42 Kristýna PípalováKristýna Pípalová 08 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0337
43 Tereza MíkováTereza Míková 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0308
44= Justýna KotenováJustýna Kotenová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0298
44= Eliška BílkováEliška Bílková 07 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0298
46 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0293
47 Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0243
48 Magdaléna LemberkováMagdaléna Lemberková 09 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0117
49= Lucie KocourováLucie Kocourová 08 Gymnázium PacovGymnázium Pacov 0000
49= Anna ČmuchováAnna Čmuchová 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
49= Jolana KovaříkováJolana Kovaříková 08 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
49= Tereza BrožováTereza Brožová 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
49= Viktorie TurkováViktorie Turková 08 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
49= Hana ProdělalováHana Prodělalová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0000
49= Zuzana ZachováZuzana Zachová 07 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKYGYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY 0000
49= Tereza VaškůTereza Vašků 10 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0000
49= Valerie HejmalováValerie Hejmalová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0000
49= Klára KučerováKlára Kučerová 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
49= Nikol LinhartováNikol Linhartová 09 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres PelhřimovZákladní škola Kamenice nad... 0000
49= Karolína ŠebístkováKarolína Šebístková 08 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
Celkem 60 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1688
2 Nátálie NekovářováNátálie Nekovářová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1111
3 Leontýna TůmováLeontýna Tůmová 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 1080
4 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0966
5 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0887
6 Andrea HájkováAndrea Hájková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0873
7 Simona KubátováSimona Kubátová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0863
8 Klára TomíškováKlára Tomíšková 11 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0859
9 Nikola BrávkováNikola Brávková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0853
10 Valerie StrakováValerie Straková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0821
11 Nikola JelínkováNikola Jelínková 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0629
12 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0626
13 Adéla HejdováAdéla Hejdová 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0605
14 Julie PíchováJulie Píchová 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0481
15 Liliana KortišováLiliana Kortišová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0471
16 Vendula ŠustrováVendula Šustrová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0449
17 Barbora MenclováBarbora Menclová 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0369
18 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0337
19= Eliška HavlováEliška Havlová 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0319
19= Zuzana BučkováZuzana Bučková 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0319
21 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0296
22 Julie ŠaňkováJulie Šaňková 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0293
23 Laura KuranováLaura Kuranová 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0292
24 Tereza KubiskováTereza Kubisková 09 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0282
25 Barbora ĎuraškováBarbora Ďurašková 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0227
26 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 11 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0218
27 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková 09 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0209
28 Tereza PřibylováTereza Přibylová 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0139
29 Anna ŽáčkováAnna Žáčková 11 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0000
30= Eliška BřezinováEliška Březinová 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
30= Tereza VítkováTereza Vítková 09 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
30= Michaela TajovskáMichaela Tajovská 10 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
30= Marie ZemanováMarie Zemanová 09 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
30= Alice NovákováAlice Nováková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
30= Julie ŠteflováJulie Šteflová 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
30= Valentýna EremkováValentýna Eremková 10 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
30= Tereza TenklováTereza Tenklová 08 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0000
30= Veronika KubátováVeronika Kubátová 11 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
30= Anna ChmelíčkováAnna Chmelíčková 11 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
30= Viktorie MaršákováViktorie Maršáková 10 ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov 0000
30= Barbora KopeckáBarbora Kopecká 10 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0000
Celkem 41 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 9.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie StrakováValerie Straková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 7 40.60 363.00
2 Eliška HavlováEliška Havlová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
11 3 37.00 319.00
3 Laura KuranováLaura Kuranová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
11 12 34.75 292.00
4 Tereza KubiskováTereza Kubisková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
09 5 33.96 282.00
5 Viktorie MaršákováViktorie Maršáková
ZŠ Komenského 1465 PelhřimovZŠ Komenského 1465 Pelhřimov
10 6 33.00 271.00
6 Barbora ĎuraškováBarbora Ďurašková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
11 2 29.30 227.00
7 Eliška BřezinováEliška Březinová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
11 1 27.90 210.00
8 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
09 11 27.75 209.00
9 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
10 4 25.95 188.00
10 Julie PíchováJulie Píchová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 9 24.67 173.00
11 Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 10 24.53 171.00
12 Tereza PřibylováTereza Přibylová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
10 8 21.81 141.00
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Hradská Humpolec{8} 1149
2 Gymnázium Pacov{8} 1146
3 ZŠ Hradská Humpolec{8} 1082
4 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 1059
5 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 1056
6 Základní Škola Pacov{8} 1046
7 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 1041
8 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 1003
9 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 961
10 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 931
11 Základní Škola Pacov{8} 930
12 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 911
13 Základní Škola Pacov{8} 894
14 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 883
15 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 804
16 Gymnázium Pacov{8} 653
17 Gymnázium Pacov{8} 636
18 Základní Škola Pacov{8} 612
19 Gymnázium Pacov{8} 603
20 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 585
21 Gymnázium Pacov{8} 554
22 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 509
23 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 499
24 ZŠ Hradská Humpolec{8} 496
25 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 494
26 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 492
27 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 490
28 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 471
29 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 443
30 Základní Škola Pacov{8} 437
31 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 429
32 Základní Škola Pacov{8} 422
33 Základní Škola Pacov{8} 419
33 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 419
35 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 413
36 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 407
37 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 404
38 ZŠ Hradská Humpolec{8} 399
39 ZŠ Hradská Humpolec{8} 370
40 Základní Škola Pacov{8} 360
41 ZŠ Hradská Humpolec{8} 356
42 ZŠ Hradská Humpolec{8} 353
43 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 339
44 ZŠ Hradská Humpolec{8} 331
44 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 331
44 ZŠ Hradská Humpolec{8} 331
47 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
47 Základní Škola Pacov{8} 0
47 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
47 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
47 Gymnázium Pacov{8} 0
47 Gymnázium Pacov{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní Škola Pacov{8} 947
2 ZŠ Hradská Humpolec{8} 816
3 Základní Škola Pacov{8} 808
4 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 756
5 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 745
6 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 730
7 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 689
8 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 684
9 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 682
10 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 596
11 ZŠ Hradská Humpolec{8} 589
12 Základní Škola Pacov{8} 573
13 ZŠ Hradská Humpolec{8} 548
14 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 532
15 ZŠ Hradská Humpolec{8} 530
16 Základní Škola Pacov{8} 520
17 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 402
18 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 329
19 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 270
20 Základní Škola Pacov{8} 250
21 ZŠ Hradská Humpolec{8} 249
22 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 245
23 ZŠ Hradská Humpolec{8} 244
24 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 231
25 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 225
26 Základní Škola Pacov{8} 176
27 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
27 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
27 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
27 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
27 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
27 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
27 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
27 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
27 Základní Škola Pacov{8} 0
Celkem 35 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 1935
2 ZŠ Hradská Humpolec{8} 1328
3 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 1197
4 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 1193
5 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 1185
6 Základní Škola Pacov{8} 1169
7 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 1120
8 ZŠ Hradská Humpolec{8} 1010
9 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 1007
10 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 1003
11 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 959
12 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 945
13 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 930
14 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 918
15 Gymnázium Pacov{8} 899
16 Základní Škola Pacov{8} 888
17 Základní Škola Pacov{8} 879
18 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 856
19 Gymnázium Pacov{8} 843
20 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 839
21 ZŠ Hradská Humpolec{8} 835
22 Gymnázium Pacov{8} 766
23 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 717
24 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 690
25 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 662
26 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 556
27 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 543
28 Základní Škola Pacov{8} 511
29 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 491
29 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 491
31 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 489
32 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 467
33 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 460
34 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 443
35 ZŠ Hradská Humpolec{8} 435
36 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 427
37 Základní Škola Pacov{8} 413
38 ZŠ Hradská Humpolec{8} 405
39 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 364
40 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 362
41 ZŠ Hradská Humpolec{8} 343
42 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 337
43 Základní Škola Pacov{8} 308
44 Gymnázium Pacov{8} 298
44 ZŠ Hradská Humpolec{8} 298
46 Gymnázium Pacov{8} 293
47 Gymnázium Pacov{8} 243
48 Gymnázium Pacov{8} 117
49 Gymnázium Pacov{8} 0
49 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
49 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
49 Základní Škola Pacov{8} 0
49 GYMNÁZIUM DR.A.HRDLIČKY{8} 0
49 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 0
49 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
49 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
49 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 0
49 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
49 Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov{8} 0
49 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 1688
2 Základní Škola Pacov{8} 1111
3 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 1080
4 ZŠ Hradská Humpolec{8} 966
5 ZŠ Hradská Humpolec{8} 887
6 Základní Škola Pacov{8} 873
7 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 863
8 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 859
9 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 853
10 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 821
11 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 629
12 Základní Škola Pacov{8} 626
13 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 605
14 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 481
15 ZŠ Hradská Humpolec{8} 471
16 Základní Škola Pacov{8} 449
17 Základní Škola Pacov{8} 369
18 ZŠ Hradská Humpolec{8} 337
19 Základní Škola Pacov{8} 319
19 ZŠ Hradská Humpolec{8} 319
21 ZŠ Hradská Humpolec{8} 296
22 ZŠ Hradská Humpolec{8} 293
23 Základní Škola Pacov{8} 292
24 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 282
25 ZŠ Hradská Humpolec{8} 227
26 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 218
27 Základní Škola Pacov{8} 209
28 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 139
29 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
29 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
29 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
29 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
29 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
29 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
29 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
29 Základní Škola Pacov{8} 0
29 ZŠ Hradská Humpolec{8} 0
29 Základní Škola Pacov{8} 0
29 ZŠ Humpolec Hálkova{8} 0
29 ZŠ Komenského 1465 Pelhřimov{8} 0
29 Základní Škola Pacov{8} 0
Celkem 41 závodníků