Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Liberec

Liberec (10. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RaslJan Rasl 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 08.36 460.00
2 Václav HartlVáclav Hartl 09 Zš HusovaZš Husova 5 08.67 381.00
3 Dominik NekulaDominik Nekula 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 09.39 224.00
4 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 1 09.44 214.00
5 Samuel KlokočníkSamuel Klokočník 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 6 09.47 208.00
6 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 2 09.84 145.00
7 Ondřej ČernohorskýOndřej Černohorský 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 4 10.00 120.00
8 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 10.07 110.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StránskýDavid Stránský 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 08.84 340.00
2 Jiří KluckýJiří Klucký 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 6 09.15 272.00
3 Jakub KafkaJakub Kafka 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 09.57 190.00
4 Šimon VaskaŠimon Vaska 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 1 09.65 176.00
5 Tomáš HanusTomáš Hanus 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 4 09.90 135.00
6 Soukup NicolasSoukup Nicolas 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 7 10.17 97.00
7 Daniel JarošDaniel Jaroš 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 5 10.18 95.00
8 Robert TáborskýRobert Táborský 10 Zš HusovaZš Husova 2 10.97 18.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KulíkFrantišek Kulík 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 6 08.68 378.00
2 Radim GrobárRadim Grobár 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 08.83 343.00
3 Michalík MarekMichalík Marek 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 8 09.12 278.00
4 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 1 09.17 268.00
5 Filip MádlFilip Mádl 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 7 09.53 197.00
6 David JakubecDavid Jakubec 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 09.60 185.00
7 Daniel HemelíkDaniel Hemelík 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 10.30 80.00
8 Pavel ŠidlofPavel Šidlof 10 Zš HusovaZš Husova 2 11.05 13.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RaslJan Rasl 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 08.36 460.00
2 Václav HartlVáclav Hartl 09 Zš HusovaZš Husova 5 08.67 381.00
3 František KulíkFrantišek Kulík 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 6 08.68 378.00
4 Radim GrobárRadim Grobár 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 08.83 343.00
5 David StránskýDavid Stránský 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 08.84 340.00
6 Michalík MarekMichalík Marek 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 8 09.12 278.00
7 Jiří KluckýJiří Klucký 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 6 09.15 272.00
8 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 1 09.17 268.00
9 Dominik NekulaDominik Nekula 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 09.39 224.00
10 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 1 09.44 214.00
11 Samuel KlokočníkSamuel Klokočník 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 6 09.47 208.00
12 Filip MádlFilip Mádl 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 7 09.53 197.00
13 Jakub KafkaJakub Kafka 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 09.57 190.00
14 David JakubecDavid Jakubec 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 09.60 185.00
15 Šimon VaskaŠimon Vaska 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 1 09.65 176.00
16 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 2 09.84 145.00
17 Tomáš HanusTomáš Hanus 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 4 09.90 135.00
18 Ondřej ČernohorskýOndřej Černohorský 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 4 10.00 120.00
19 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 10.07 110.00
20 Soukup NicolasSoukup Nicolas 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 7 10.17 97.00
21 Daniel JarošDaniel Jaroš 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 5 10.18 95.00
22 Daniel HemelíkDaniel Hemelík 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 10.30 80.00
23 Robert TáborskýRobert Táborský 10 Zš HusovaZš Husova 2 10.97 18.00
24 Pavel ŠidlofPavel Šidlof 10 Zš HusovaZš Husova 2 11.05 13.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 1 09.11 538.00
2 Tereza ChládkováTereza Chládková 10 Zš HusovaZš Husova 8 09.32 487.00
3 Eva HorákováEva Horáková 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 7 09.56 431.00
4 Aneta FirmanováAneta Firmanová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 3 09.70 400.00
5 Marie DuškováMarie Dušková 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 5 09.78 382.00
6 Linda AdamečkováLinda Adamečková 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 4 09.90 357.00
7 Eliška FrancůEliška Franců 09 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 6 10.01 334.00
8 Magdalena SoukupováMagdalena Soukupová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2 10.38 263.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TrojanováTereza Trojanová 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 2 09.36 477.00
2 Valentýna KuklováValentýna Kuklová 10 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 7 09.47 451.00
3 Eppertová VanesaEppertová Vanesa 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 1 09.57 428.00
4= Agáta ŠafářováAgáta Šafářová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 8 09.66 408.00
4= Sofie KerplováSofie Kerplová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 09.66 408.00
6 Karin ChlumováKarin Chlumová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 5 09.67 406.00
7 Alice BenešováAlice Benešová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 4 09.69 402.00
8 Nela KrotilováNela Krotilová 09 Zš HusovaZš Husova 6 11.61 83.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 Zš HusovaZš Husova 2 09.24 506.00
2 Michaela KnirschováMichaela Knirschová 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 3 09.59 424.00
3 Anna PoekováAnna Poeková 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 09.79 380.00
4 Kristýna HolubováKristýna Holubová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 5 09.84 369.00
5 Jirotková KristýnaJirotková Kristýna 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 6 10.06 324.00
6 Simona BayerováSimona Bayerová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 10.07 322.00
7 Ema MrvaňováEma Mrvaňová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 7 10.16 304.00
Viktorie ValentováViktorie Valentová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 1 09.11 538.00
2 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 Zš HusovaZš Husova 2 09.24 506.00
3 Tereza ChládkováTereza Chládková 10 Zš HusovaZš Husova 8 09.32 487.00
4 Tereza TrojanováTereza Trojanová 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 2 09.36 477.00
5 Valentýna KuklováValentýna Kuklová 10 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 7 09.47 451.00
6 Eva HorákováEva Horáková 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 7 09.56 431.00
7 Eppertová VanesaEppertová Vanesa 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 1 09.57 428.00
8 Michaela KnirschováMichaela Knirschová 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 3 09.59 424.00
9 Agáta ŠafářováAgáta Šafářová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 8 09.66 408.00
9 Sofie KerplováSofie Kerplová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3 09.66 408.00
11 Karin ChlumováKarin Chlumová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 5 09.67 406.00
12 Alice BenešováAlice Benešová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 4 09.69 402.00
13 Aneta FirmanováAneta Firmanová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 3 09.70 400.00
14 Marie DuškováMarie Dušková 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 5 09.78 382.00
15 Anna PoekováAnna Poeková 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 09.79 380.00
16 Kristýna HolubováKristýna Holubová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 5 09.84 369.00
17 Linda AdamečkováLinda Adamečková 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 4 09.90 357.00
18 Eliška FrancůEliška Franců 09 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 6 10.01 334.00
19 Jirotková KristýnaJirotková Kristýna 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 6 10.06 324.00
20 Simona BayerováSimona Bayerová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 10.07 322.00
21 Ema MrvaňováEma Mrvaňová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 7 10.16 304.00
22 Magdalena SoukupováMagdalena Soukupová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2 10.38 263.00
23 Nela KrotilováNela Krotilová 09 Zš HusovaZš Husova 6 11.61 83.00
Viktorie ValentováViktorie Valentová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 1 DNF

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Agáta ŠafářováAgáta Šafářová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 9 1:52.64 622.00
2 Lucie ZelenáLucie Zelená 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 12 1:53.96 601.00
3 Eva HorákováEva Horáková 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 3 2:00.81 497.00
4 Sofie DugováSofie Dugová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 1 2:01.45 488.00
5 Veronika MayováVeronika Mayová 11 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 6 2:09.98 372.00
6 Maya PřikrylováMaya Přikrylová 10 Zš HusovaZš Husova 7 2:11.71 350.00
7 Eliška RoncováEliška Roncová 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 8 2:14.04 322.00
8 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 11 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 10 2:19.95 255.00
9 Jůlie HolubováJůlie Holubová 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2 2:24.14 212.00
10 Karpetová KlaudieKarpetová Klaudie 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 2:41.34 76.00
11 Claudie JenčiováClaudie Jenčiová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 4 3:14.16 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jitka SedláčkováJitka Sedláčková 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 11 2:04.68 442.00
2 Kristýna HolubováKristýna Holubová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 8 2:07.12 409.00
3 Lucie HochmanováLucie Hochmanová 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 7 2:11.85 348.00
4 Nela AndrlováNela Andrlová 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 1 2:12.68 338.00
5 Kubešová HanaKubešová Hana 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 6 2:13.15 332.00
6 Rhiana DóšováRhiana Dóšová 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 2:13.24 331.00
7 Lucie DentonováLucie Dentonová 09 Zš HusovaZš Husova 3 2:16.34 295.00
8 Valentýna KuklováValentýna Kuklová 10 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 9 2:16.58 292.00
9 Barbora BudinováBarbora Budinová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 2 2:25.19 202.00
10 Jandlová VeronikaJandlová Veronika 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 11 2:29.73 161.00
11 Adéla SukováAdéla Suková 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 12 2:31.27 148.00
12 Aneta FirmanováAneta Firmanová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 5 2:33.45 130.00
13 Tereza ProcházkováTereza Procházková 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 10 2:38.54 93.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta ŠafářováAgáta Šafářová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 9 1:52.64 622.00
2 Lucie ZelenáLucie Zelená 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 12 1:53.96 601.00
3 Eva HorákováEva Horáková 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 3 2:00.81 497.00
4 Sofie DugováSofie Dugová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 1 2:01.45 488.00
5 Jitka SedláčkováJitka Sedláčková 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 11 2:04.68 442.00
6 Kristýna HolubováKristýna Holubová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 8 2:07.12 409.00
7 Veronika MayováVeronika Mayová 11 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 6 2:09.98 372.00
8 Maya PřikrylováMaya Přikrylová 10 Zš HusovaZš Husova 7 2:11.71 350.00
9 Lucie HochmanováLucie Hochmanová 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 7 2:11.85 348.00
10 Nela AndrlováNela Andrlová 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 1 2:12.68 338.00
11 Kubešová HanaKubešová Hana 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 6 2:13.15 332.00
12 Rhiana DóšováRhiana Dóšová 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 2:13.24 331.00
13 Eliška RoncováEliška Roncová 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 8 2:14.04 322.00
14 Lucie DentonováLucie Dentonová 09 Zš HusovaZš Husova 3 2:16.34 295.00
15 Valentýna KuklováValentýna Kuklová 10 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 9 2:16.58 292.00
16 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 11 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 10 2:19.95 255.00
17 Jůlie HolubováJůlie Holubová 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2 2:24.14 212.00
18 Barbora BudinováBarbora Budinová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 2 2:25.19 202.00
19 Jandlová VeronikaJandlová Veronika 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 11 2:29.73 161.00
20 Adéla SukováAdéla Suková 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 12 2:31.27 148.00
21 Aneta FirmanováAneta Firmanová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 5 2:33.45 130.00
22 Tereza ProcházkováTereza Procházková 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 10 2:38.54 93.00
23 Karpetová KlaudieKarpetová Klaudie 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 2:41.34 76.00
24 Claudie JenčiováClaudie Jenčiová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 4 3:14.16 0.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan RaslJan Rasl 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 3:18.57 494.00
2 Ondřej CmuntOndřej Cmunt 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 1 3:19.03 490.00
3 Josef SchaferJosef Schafer 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 9 3:23.70 451.00
4 Tobiáš ŠlechtaTobiáš Šlechta 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 10 3:37.34 345.00
5 Ondřej ČernohorskýOndřej Černohorský 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 2 3:40.01 326.00
6 Tomášek DominikTomášek Dominik 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 3 3:49.82 260.00
7 Daniel JarošDaniel Jaroš 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 6 3:59.37 203.00
8 Antonín HeinrichAntonín Heinrich 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 4 4:02.64 184.00
9 Kryštof VeselýKryštof Veselý 11 Zš HusovaZš Husova 12 4:04.99 172.00
10 Aleš KotekAleš Kotek 11 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 7 4:18.53 107.00
11 Miroslav TužMiroslav Tuž 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 11 4:30.26 63.00
12 Antonín HypšAntonín Hypš 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 5:04.43 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David StránskýDavid Stránský 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 3:20.28 479.00
2 Jan KubišJan Kubiš 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5 3:35.57 358.00
3 Lukáš KučabaLukáš Kučaba 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 6 3:51.57 249.00
4 Lukáš JakubíčekLukáš Jakubíček 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 3:53.12 240.00
5 Robert TáborskýRobert Táborský 10 Zš HusovaZš Husova 9 3:53.20 239.00
6 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 09 Zš HusovaZš Husova 10 3:55.40 226.00
7 Matěj GavorMatěj Gavor 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 3:56.50 219.00
8 Šimon ChloubaŠimon Chlouba 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 3 4:05.08 171.00
9 Soukup NicolasSoukup Nicolas 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 7 4:06.34 165.00
10 Antonín BeránekAntonín Beránek 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 1 4:13.32 131.00
11 Lukáš VítekLukáš Vítek 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 11 4:13.50 130.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RaslJan Rasl 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 3:18.57 494.00
2 Ondřej CmuntOndřej Cmunt 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 1 3:19.03 490.00
3 David StránskýDavid Stránský 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 8 3:20.28 479.00
4 Josef SchaferJosef Schafer 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 9 3:23.70 451.00
5 Jan KubišJan Kubiš 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5 3:35.57 358.00
6 Tobiáš ŠlechtaTobiáš Šlechta 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 10 3:37.34 345.00
7 Ondřej ČernohorskýOndřej Černohorský 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 2 3:40.01 326.00
8 Tomášek DominikTomášek Dominik 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 3 3:49.82 260.00
9 Lukáš KučabaLukáš Kučaba 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 6 3:51.57 249.00
10 Lukáš JakubíčekLukáš Jakubíček 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 3:53.12 240.00
11 Robert TáborskýRobert Táborský 10 Zš HusovaZš Husova 9 3:53.20 239.00
12 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 09 Zš HusovaZš Husova 10 3:55.40 226.00
13 Matěj GavorMatěj Gavor 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 3:56.50 219.00
14 Daniel JarošDaniel Jaroš 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 6 3:59.37 203.00
15 Antonín HeinrichAntonín Heinrich 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 4 4:02.64 184.00
16 Kryštof VeselýKryštof Veselý 11 Zš HusovaZš Husova 12 4:04.99 172.00
17 Šimon ChloubaŠimon Chlouba 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 3 4:05.08 171.00
18 Soukup NicolasSoukup Nicolas 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 7 4:06.34 165.00
19 Antonín BeránekAntonín Beránek 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 1 4:13.32 131.00
20 Lukáš VítekLukáš Vítek 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 11 4:13.50 130.00
21 Aleš KotekAleš Kotek 11 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 7 4:18.53 107.00
22 Miroslav TužMiroslav Tuž 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 11 4:30.26 63.00
23 Antonín HypšAntonín Hypš 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 5:04.43 0.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mádl, Stránský, Bříza, Rasl Mádl, Stránský, Bříza, Rasl ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 3 33.44 360.00
2 Schafer, Kolář, Jaroš, Jakubec Schafer, Kolář, Jaroš, Jakubec ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 6 34.54 297.00
3 Černohorský, Martin, Dominik, Marek Černohorský, Martin, Dominik, Marek ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 4 35.97 222.00
4 Hrobský, Kafka, Jelínek, Kousal Hrobský, Kafka, Jelínek, Kousal ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5 37.00 175.00
5 Vaska, Kulík, Šlechta, Gavor Vaska, Kulík, Šlechta, Gavor ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 37.40 157.00
6 Šrotýř, Kvirenc, Mráz, Tuž Šrotýř, Kvirenc, Mráz, Tuž ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 38.31 121.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cmunt, Hanus, Krumov, Sedláček Cmunt, Hanus, Krumov, Sedláček Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 4 35.53 244.00
2 Nekula, Klucký, Grobár, Kučaba Nekula, Klucký, Grobár, Kučaba ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 35.57 242.00
3 Vaska, Klokočník, Kracík, Kotek Vaska, Klokočník, Kracík, Kotek ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 37.00 175.00
4 Herčík, Hartl, Sázavský, Šidlof Herčík, Hartl, Sázavský, Šidlof Zš HusovaZš Husova 3 37.54 152.00
5 Jaroš, Chlouba, Švarc, Deliš Jaroš, Chlouba, Švarc, Deliš Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 6 39.75 73.00
6 Dubský, Nicolas, Hemelík, Urbánek Dubský, Nicolas, Hemelík, Urbánek ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 49.97 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mádl, Stránský, Bříza, Rasl Mádl, Stránský, Bříza, Rasl ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 3 33.44 360.00
2 Schafer, Kolář, Jaroš, Jakubec Schafer, Kolář, Jaroš, Jakubec ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 6 34.54 297.00
3 Cmunt, Hanus, Krumov, Sedláček Cmunt, Hanus, Krumov, Sedláček Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 4 35.53 244.00
4 Nekula, Klucký, Grobár, Kučaba Nekula, Klucký, Grobár, Kučaba ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 35.57 242.00
5 Černohorský, Martin, Dominik, Marek Černohorský, Martin, Dominik, Marek ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 4 35.97 222.00
6 Hrobský, Kafka, Jelínek, Kousal Hrobský, Kafka, Jelínek, Kousal ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5 37.00 175.00
6 Vaska, Klokočník, Kracík, Kotek Vaska, Klokočník, Kracík, Kotek ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 37.00 175.00
8 Vaska, Kulík, Šlechta, Gavor Vaska, Kulík, Šlechta, Gavor ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 37.40 157.00
9 Herčík, Hartl, Sázavský, Šidlof Herčík, Hartl, Sázavský, Šidlof Zš HusovaZš Husova 3 37.54 152.00
10 Šrotýř, Kvirenc, Mráz, Tuž Šrotýř, Kvirenc, Mráz, Tuž ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 38.31 121.00
11 Jaroš, Chlouba, Švarc, Deliš Jaroš, Chlouba, Švarc, Deliš Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 6 39.75 73.00
12 Dubský, Nicolas, Hemelík, Urbánek Dubský, Nicolas, Hemelík, Urbánek ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 5 49.97 0.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártová, Sedláčková, Sedláčková, Zelená Bártová, Sedláčková, Sedláčková, Zelená ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5 36.03 468.00
2 Horáková, Dugová, Benešová, Poeková Horáková, Dugová, Benešová, Poeková ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 3 36.13 462.00
3 Andrlová, Trojanová, Roncová, Klaudie Andrlová, Trojanová, Roncová, Klaudie ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 4 37.40 390.00
4 Matějková, Holubová, Devátá, Delišová Matějková, Holubová, Devátá, Delišová ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 38.65 324.00
5 Mrvaňová, Mayová, Šmídrkalová, Růžková Mrvaňová, Mayová, Šmídrkalová, Růžková ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 40.02 258.00
6 Kerplová, Valentová, Živnůstková, Franců Kerplová, Valentová, Živnůstková, Franců ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 6 45.78 57.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šeflová, Hanušová, Krotilová, Chládková Šeflová, Hanušová, Krotilová, Chládková Zš HusovaZš Husova 2 35.40 506.00
2 Bayerová, Soukupová, Tůmová, Šafářová Bayerová, Soukupová, Tůmová, Šafářová ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 36.11 463.00
3 Červová, Kuklová, Ledlová, Tůmová Červová, Kuklová, Ledlová, Tůmová Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 5 36.15 461.00
4 Eliška, Kristýna, Hana, Vanesa Eliška, Kristýna, Hana, Vanesa ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 6 36.85 420.00
5 Dušková, Prokopová, Suková, Holubová Dušková, Prokopová, Suková, Holubová ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 3 38.32 340.00
6 Firmanová, Chlumová, Procházková, Jenčiová Firmanová, Chlumová, Procházková, Jenčiová Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 7 42.72 148.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šeflová, Hanušová, Krotilová, Chládková Šeflová, Hanušová, Krotilová, Chládková Zš HusovaZš Husova 2 35.40 506.00
2 Bártová, Sedláčková, Sedláčková, Zelená Bártová, Sedláčková, Sedláčková, Zelená ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5 36.03 468.00
3 Bayerová, Soukupová, Tůmová, Šafářová Bayerová, Soukupová, Tůmová, Šafářová ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4 36.11 463.00
4 Horáková, Dugová, Benešová, Poeková Horáková, Dugová, Benešová, Poeková ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického 3 36.13 462.00
5 Červová, Kuklová, Ledlová, Tůmová Červová, Kuklová, Ledlová, Tůmová Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... 5 36.15 461.00
6 Eliška, Kristýna, Hana, Vanesa Eliška, Kristýna, Hana, Vanesa ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 6 36.85 420.00
7 Andrlová, Trojanová, Roncová, Klaudie Andrlová, Trojanová, Roncová, Klaudie ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec 4 37.40 390.00
8 Dušková, Prokopová, Suková, Holubová Dušková, Prokopová, Suková, Holubová ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 3 38.32 340.00
9 Matějková, Holubová, Devátá, Delišová Matějková, Holubová, Devátá, Delišová ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 38.65 324.00
10 Mrvaňová, Mayová, Šmídrkalová, Růžková Mrvaňová, Mayová, Šmídrkalová, Růžková ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec 2 40.02 258.00
11 Firmanová, Chlumová, Procházková, Jenčiová Firmanová, Chlumová, Procházková, Jenčiová Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... 7 42.72 148.00
12 Kerplová, Valentová, Živnůstková, Franců Kerplová, Valentová, Živnůstková, Franců ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 6 45.78 57.00

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Valenta MartinValenta Martin
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 12 PB 1.46 360.00
2 Šimon VaskaŠimon Vaska
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 17 PB 1.38 303.00
3= Filip JarošFilip Jaroš
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 6 PB 1.34 276.00
3= David HrobskýDavid Hrobský
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
09 4 PB 1.34 276.00
3= Jakub KafkaJakub Kafka
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 7 PB 1.34 276.00
6 Vladimír VaskaVladimír Vaska
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 18 PB 1.30 250.00
7 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 14 PB 1.26 225.00
8 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
11 16 PB 1.22 200.00
9= Vít KoldinskýVít Koldinský
Zš HusovaZš Husova
10 8 PB 1.18 176.00
9= Patrik KováčikPatrik Kováčik
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 9 PB 1.18 176.00
9= Ondřej KvirencOndřej Kvirenc
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 11 PB 1.18 176.00
9= Kryštof VeselýKryštof Veselý
Zš HusovaZš Husova
11 19 PB 1.18 176.00
13= Dominik NekulaDominik Nekula
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 13 PB 1.14 153.00
13= Filip ŠrotýřFilip Šrotýř
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 15 PB 1.14 153.00
13= Josef KrumovJosef Krumov
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 10 PB 1.14 153.00
13= Max BuchholzMax Buchholz
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 1 PB 1.14 153.00
Antonín HypšAntonín Hypš
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 5 NM
Cyril HerčíkCyril Herčík
Zš HusovaZš Husova
11 3 NM
Lukáš VítekLukáš Vítek
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
09 20 NM
Tomášek DominikTomášek Dominik
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 2 NM
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Michaela KnirschováMichaela Knirschová
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 10 PB 1.42 534.00
2= Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
Zš HusovaZš Husova
09 18 PB 1.38 491.00
2= Eliška HoudováEliška Houdová
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
11 9 PB 1.38 491.00
4 Adéla BártováAdéla Bártová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 3 PB 1.34 449.00
5 Anna PoekováAnna Poeková
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
09 13 PB 1.30 409.00
6= Kateřina TůmováKateřina Tůmová
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 19 PB 1.26 369.00
6= Bušková BarboraBušková Barbora
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 2 PB 1.26 369.00
6= Eppertová VanesaEppertová Vanesa
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 21 PB 1.26 369.00
6= Adéla ČervováAdéla Červová
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 4 PB 1.26 369.00
10= Linda AdamečkováLinda Adamečková
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 1 PB 1.22 331.00
10= Jolana OpaleckáJolana Opalecká
Zš HusovaZš Husova
09 12 PB 1.22 331.00
12= Jitka SedláčkováJitka Sedláčková
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 16 PB 1.18 293.00
12= Nikola TůmováNikola Tůmová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 20 PB 1.18 293.00
12= Johanka DevátáJohanka Devátá
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 6 PB 1.18 293.00
15= Lucie ZelenáLucie Zelená
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 22 PB 1.14 257.00
15= Anna DelišováAnna Delišová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
09 5 PB 1.14 257.00
15= Adéla SukováAdéla Suková
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 17 PB 1.14 257.00
18 Lucie HochmanováLucie Hochmanová
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
09 8 PB 1.06 188.00
Karolína HanušováKarolína Hanušová
Zš HusovaZš Husova
10 7 DNS
Eliška RočkováEliška Ročková
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 15 NM
Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 11 NM
Simona ProkopováSimona Prokopová
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 14 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef SchaferJosef Schafer
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 22 PB 4.52 294.00
2 David KracíkDavid Kracík
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 15 PB 4.41 274.00
3 David JakubecDavid Jakubec
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 10 PB 4.33 261.00
4 Marek BřízaMarek Bříza
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 1 PB 4.32 259.00
5 Valenta MartinValenta Martin
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 25 PB 4.25 247.00
6 Michalík MarekMichalík Marek
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
11 19 PB 4.19 237.00
7 Ondřej CmuntOndřej Cmunt
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 3 PB 4.17 234.00
8= Filip MádlFilip Mádl
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 18 PB 4.06 215.00
8= Václav HartlVáclav Hartl
Zš HusovaZš Husova
09 7 PB 4.06 215.00
8= Cyril HerčíkCyril Herčík
Zš HusovaZš Husova
11 9 PB 4.06 215.00
11 Pavel ŠidlofPavel Šidlof
Zš HusovaZš Husova
10 23 PB 4.05 214.00
12 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 14 PB 4.02 209.00
13 Tomáš HanusTomáš Hanus
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 6 PB 3.99 204.00
14 František KulíkFrantišek Kulík
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 16 PB 3.97 201.00
15 Ondřej KvirencOndřej Kvirenc
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 17 PB 3.80 174.00
16 Jiří KluckýJiří Klucký
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 13 PB 3.64 150.00
17 Max BuchholzMax Buchholz
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 2 PB 3.58 142.00
18 Bedřich DelišBedřich Deliš
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 4 PB 3.51 132.00
19 Samuel KlokočníkSamuel Klokočník
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 12 PB 3.50 130.00
20 Soukup NicolasSoukup Nicolas
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 20 PB 3.47 126.00
21 Daniel HemelíkDaniel Hemelík
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
11 8 PB 3.42 119.00
22 Oskar NožičkaOskar Nožička
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 21 PB 3.39 115.00
23 Štěpán DubskýŠtěpán Dubský
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 5 PB 3.17 86.00
24 Lukáš JakubíčekLukáš Jakubíček
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
11 11 PB 2.90 54.00
Matěj ŠvarcMatěj Švarc
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 24 NM
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 3 PB 4.27 371.00
2 Tereza ChládkováTereza Chládková
Zš HusovaZš Husova
10 9 PB 4.03 315.00
3 Tereza TrojanováTereza Trojanová
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 22 PB 3.90 285.00
4 Karolína HanušováKarolína Hanušová
Zš HusovaZš Husova
10 7 PB 3.85 274.00
5 Klára SedláčkováKlára Sedláčková
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 20 PB 3.77 257.00
6 Johana MatějkováJohana Matějková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 15 PB 3.76 254.00
7 Marie DuškováMarie Dušková
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 5 PB 3.75 252.00
8 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
11 21 PB 3.73 248.00
9 Nikola TůmováNikola Tůmová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 23 PB 3.72 246.00
10 Nela KrotilováNela Krotilová
Zš HusovaZš Husova
09 12 PB 3.71 244.00
11 Karpetová KlaudieKarpetová Klaudie
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 10 PB 3.69 239.00
12 Aneta FirmanováAneta Firmanová
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 PB 3.66 233.00
13= Klára FejklováKlára Fejklová
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 6 PB 3.65 231.00
13= Stella RůžkováStella Růžková
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
11 18 PB 3.65 231.00
15 Nela AndrlováNela Andrlová
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
11 1 PB 3.59 218.00
16 Jůlie HolubováJůlie Holubová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 8 PB 3.58 216.00
17 Nela LedlováNela Ledlová
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 14 PB 3.52 204.00
18 Jirotková KristýnaJirotková Kristýna
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 11 PB 3.39 178.00
19 Bušková BarboraBušková Barbora
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 2 PB 3.37 174.00
20 Veronika MayováVeronika Mayová
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
11 16 PB 3.36 172.00
21 Sofie DugováSofie Dugová
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 4 PB 3.33 167.00
22 Stella RůžkováStella Růžková
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 19 PB 3.27 155.00
23= Tereza ProcházkováTereza Procházková
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 17 PB 2.60 46.00
23= Tereza KubelkováTereza Kubelková
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 13 PB 2.60 46.00
Jandlová VeronikaJandlová Veronika
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
11 24 DNS
Celkem 25 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Josef SchaferJosef Schafer 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 1042
2 Ondřej CmuntOndřej Cmunt 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0968
3 Jan RaslJan Rasl 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0954
4 David StránskýDavid Stránský 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0819
5 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0672
6 Ondřej ČernohorskýOndřej Černohorský 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0668
7 Radim GrobárRadim Grobár 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0628
8 David KracíkDavid Kracík 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0611
9 Valenta MartinValenta Martin 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0607
10 Václav HartlVáclav Hartl 09 Zš HusovaZš Husova PB 0596
11 František KulíkFrantišek Kulík 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0579
12 Filip MádlFilip Mádl 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0575
13 Marek BřízaMarek Bříza 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0552
14 Michalík MarekMichalík Marek 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0515
15 Šimon VaskaŠimon Vaska 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0478
16 Jakub KafkaJakub Kafka 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0466
17 David JakubecDavid Jakubec 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0446
18 Matěj GavorMatěj Gavor 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0429
19 Jiří KluckýJiří Klucký 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0422
20 Antonín HeinrichAntonín Heinrich 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0411
21 Vít KoldinskýVít Koldinský 10 Zš HusovaZš Husova PB 0406
22 Soukup NicolasSoukup Nicolas 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0388
23 Josef KrumovJosef Krumov 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0376
24 Daniel JarošDaniel Jaroš 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0371
25 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0370
26 Cyril HerčíkCyril Herčík 11 Zš HusovaZš Husova PB 0367
27 Jan KubišJan Kubiš 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0358
28 Ondřej KvirencOndřej Kvirenc 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0350
29 Šimon ChloubaŠimon Chlouba 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0349
30 Tobiáš ŠlechtaTobiáš Šlechta 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0345
31 Tomáš HanusTomáš Hanus 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0339
32 Matěj KolářMatěj Kolář 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0335
33 Filip JarošFilip Jaroš 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0318
34 Antonín SázavskýAntonín Sázavský 09 Zš HusovaZš Husova PB 0314
35 Ondřej MádlOndřej Mádl 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0287
36 David HrobskýDavid Hrobský 09 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0276
37= Matěj ŠvarcMatěj Švarc 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0268
37= Filip MrázFilip Mráz 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0268
39 Tomášek DominikTomášek Dominik 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0260
40 Bedřich DelišBedřich Deliš 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0259
41 Robert TáborskýRobert Táborský 10 Zš HusovaZš Husova PB 0257
42 Oskar NožičkaOskar Nožička 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0254
43 Vladimír VaskaVladimír Vaska 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0250
44 Lukáš KučabaLukáš Kučaba 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0249
45 Dominik NekulaDominik Nekula 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0242
46 Lukáš JakubíčekLukáš Jakubíček 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0240
47 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 09 Zš HusovaZš Husova PB 0226
48 Samuel KlokočníkSamuel Klokočník 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0208
49 Antonín BeránekAntonín Beránek 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0181
50= Patrik KováčikPatrik Kováčik 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0176
50= Kryštof VeselýKryštof Veselý 11 Zš HusovaZš Husova PB 0176
52 Štěpán DubskýŠtěpán Dubský 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0163
53= Max BuchholzMax Buchholz 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0153
53= Filip ŠrotýřFilip Šrotýř 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0153
55 Daniel HemelíkDaniel Hemelík 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0119
56= Hynek DolejšHynek Dolejš 10 Zš HusovaZš Husova PB 0000
56= Ondřej JelínekOndřej Jelínek 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
56= Antonín HypšAntonín Hypš 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0000
56= Lukáš VítekLukáš Vítek 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0000
56= Aleš KotekAleš Kotek 11 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0000
56= Pavel ŠidlofPavel Šidlof 10 Zš HusovaZš Husova PB 0000
56= Miroslav TužMiroslav Tuž 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0000
56= Dominik KousalDominik Kousal 09 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
Celkem 63 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KracíkDavid Kracík
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 15 PB 53.43 337.00
2 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 12 PB 53.25 335.00
3 Filip JarošFilip Jaroš
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 11 PB 51.18 318.00
4 Antonín SázavskýAntonín Sázavský
Zš HusovaZš Husova
09 19 PB 50.72 314.00
5 Marek BřízaMarek Bříza
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 1 PB 48.25 293.00
6 Ondřej MádlOndřej Mádl
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 17 PB 47.49 287.00
7 Radim GrobárRadim Grobár
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
09 6 PB 47.34 285.00
8 Filip MrázFilip Mráz
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
11 18 PB 45.26 268.00
9 Patrik KováčikPatrik Kováčik
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 14 PB 45.16 267.00
10 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
11 22 PB 44.13 258.00
11 Miroslav TužMiroslav Tuž
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 21 PB 43.66 255.00
12 Oskar NožičkaOskar Nožička
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 24 PB 43.58 254.00
13 Vít KoldinskýVít Koldinský
Zš HusovaZš Husova
10 13 PB 40.71 230.00
14 Antonín HeinrichAntonín Heinrich
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 7 PB 40.31 227.00
15 Josef KrumovJosef Krumov
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 16 PB 39.90 223.00
16 David HrobskýDavid Hrobský
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
09 9 PB 39.02 216.00
17 Matěj GavorMatěj Gavor
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 5 PB 38.31 210.00
18 Tobiáš ŠlechtaTobiáš Šlechta
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 20 PB 37.68 205.00
19 Antonín BeránekAntonín Beránek
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
10 23 PB 34.70 181.00
20 Šimon ChloubaŠimon Chlouba
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 10 PB 34.31 178.00
21 Štěpán DubskýŠtěpán Dubský
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 4 PB 32.41 163.00
22 Hynek DolejšHynek Dolejš
Zš HusovaZš Husova
10 3 PB 32.05 160.00
23 Bedřich DelišBedřich Deliš
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 2 PB 27.88 127.00
24 Daniel HemelíkDaniel Hemelík
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
11 8 PB 19.97 66.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BenešováZuzana Benešová
Zš HusovaZš Husova
10 1 PB 44.50 411.00
2 Natali ŽivnůstkováNatali Živnůstková
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 24 PB 40.22 358.00
3 Houdová EliškaHoudová Eliška
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
11 5 PB 37.80 328.00
4 Tereza TrojanováTereza Trojanová
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
10 22 PB 35.61 302.00
5 Eliška RočkováEliška Ročková
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 16 PB 35.25 298.00
6 Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 12 PB 32.35 263.00
7 Jandlová VeronikaJandlová Veronika
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
11 23 PB 31.90 258.00
8 Sofie KerplováSofie Kerplová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
10 9 PB 31.38 251.00
9 Sára MocováSára Mocová
Zš HusovaZš Husova
10 13 PB 30.54 241.00
10 Nela LedlováNela Ledlová
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 11 PB 30.38 240.00
11 Nella FutschíkováNella Futschíková
Zš HusovaZš Husova
09 6 PB 28.12 213.00
12 Magdalena SoukupováMagdalena Soukupová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
11 19 PB 28.10 213.00
13 Adéla ČervováAdéla Červová
Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L...
09 2 PB 27.71 208.00
14 Veronika PerničkováVeronika Perničková
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
09 14 PB 26.88 199.00
15 Claudie JenčiováClaudie Jenčiová
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 8 PB 26.75 197.00
16 Stella RůžkováStella Růžková
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
11 18 PB 24.81 175.00
17 Johanka DevátáJohanka Devátá
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
10 4 PB 24.30 169.00
18 Eliška RoncováEliška Roncová
ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec
11 17 PB 23.45 159.00
19 Monika ŠmídrkalováMonika Šmídrkalová
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
09 20 PB 23.26 157.00
20 Tereza KubelkováTereza Kubelková
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 10 PB 23.05 155.00
21 Veronika TopinkováVeronika Topinková
ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického
10 21 PB 23.04 155.00
22 Anna DelišováAnna Delišová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
09 3 PB 22.09 144.00
23 Simona ProkopováSimona Prokopová
ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec
10 15 PB 19.02 110.00
Karin ChlumováKarin Chlumová
Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š...
10 7 DNS
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 Zš HusovaZš Husova PB 1503
2 Eva HorákováEva Horáková 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 1390
3 Adéla BártováAdéla Bártová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 1288
4 Tereza TrojanováTereza Trojanová 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 1064
5 Adéla ČervováAdéla Červová 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 1038
6 Agáta ŠafářováAgáta Šafářová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 1030
7 Marie DuškováMarie Dušková 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0974
8 Michaela KnirschováMichaela Knirschová 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0958
9 Aneta FirmanováAneta Firmanová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0911
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0907
11 Tereza ChládkováTereza Chládková 10 Zš HusovaZš Husova PB 0802
12 Eppertová VanesaEppertová Vanesa 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0797
13 Simona BayerováSimona Bayerová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0785
14 Kristýna HolubováKristýna Holubová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0778
15 Houdová EliškaHoudová Eliška 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0748
16 Valentýna KuklováValentýna Kuklová 10 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0743
17 Jitka SedláčkováJitka Sedláčková 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0735
18 Nela AndrlováNela Andrlová 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0728
19 Sofie KerplováSofie Kerplová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0659
20 Lucie ZelenáLucie Zelená 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0601
21 Veronika MayováVeronika Mayová 11 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0544
22 Nikola TůmováNikola Tůmová 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0539
23 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 11 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0503
24 Jirotková KristýnaJirotková Kristýna 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0502
25 Eliška HoudováEliška Houdová 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0491
26 Sofie DugováSofie Dugová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0488
27 Eliška RoncováEliška Roncová 11 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0481
28 Johanka DevátáJohanka Devátá 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0462
29 Nela LedlováNela Ledlová 09 Základní škola Kaplického LiberecZákladní škola Kaplického L... PB 0444
30 Jandlová VeronikaJandlová Veronika 11 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0419
31 Zuzana BenešováZuzana Benešová 10 Zš HusovaZš Husova PB 0411
32 Anna PoekováAnna Poeková 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0409
33= Karin ChlumováKarin Chlumová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0406
33= Stella RůžkováStella Růžková 11 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0406
35 Alice BenešováAlice Benešová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0402
36 Natali ŽivnůstkováNatali Živnůstková 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0358
37 Maya PřikrylováMaya Přikrylová 10 Zš HusovaZš Husova PB 0350
38 Eliška FrancůEliška Franců 09 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0334
39 Kubešová HanaKubešová Hana 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0332
40= Jolana OpaleckáJolana Opalecká 09 Zš HusovaZš Husova PB 0331
40= Linda AdamečkováLinda Adamečková 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0331
40= Rhiana DóšováRhiana Dóšová 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0331
43 Eliška RočkováEliška Ročková 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0298
44 Lucie DentonováLucie Dentonová 09 Zš HusovaZš Husova PB 0295
45 Karolína HanušováKarolína Hanušová 10 Zš HusovaZš Husova PB 0274
46 Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0263
47= Adéla SukováAdéla Suková 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0257
47= Klára SedláčkováKlára Sedláčková 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0257
49 Johana MatějkováJohana Matějková 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0254
50 Sára MocováSára Mocová 10 Zš HusovaZš Husova PB 0241
51 Karpetová KlaudieKarpetová Klaudie 10 ZŠ Sokolovská, LiberecZŠ Sokolovská, Liberec PB 0239
52 Klára FejklováKlára Fejklová 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0231
53 Magdalena SoukupováMagdalena Soukupová 11 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0213
54 Tereza KubelkováTereza Kubelková 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0201
55 Claudie JenčiováClaudie Jenčiová 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0197
56 Lucie HochmanováLucie Hochmanová 09 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0188
57 Bušková BarboraBušková Barbora 10 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova PB 0174
58 Monika ŠmídrkalováMonika Šmídrkalová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0157
59 Tereza ProcházkováTereza Procházková 10 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižZákladní Škola a Mateřská š... PB 0093
60= Anna DelišováAnna Delišová 09 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0000
60= Eliška FrancůEliška Franců 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
60= Viktorie ValentováViktorie Valentová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
60= Sofia KerplováSofia Kerplová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
60= Simona ProkopováSimona Prokopová 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0000
60= Ema MrvaňováEma Mrvaňová 09 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0000
60= Nella FutschíkováNella Futschíková 09 Zš HusovaZš Husova PB 0000
60= Veronika PerničkováVeronika Perničková 09 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
60= Veronika TopinkováVeronika Topinková 10 ZŠ VrchlickéhoZŠ Vrchlického PB 0000
60= Jůlie HolubováJůlie Holubová 10 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova PB 0000
60= Nela KrotilováNela Krotilová 09 Zš HusovaZš Husova PB 0000
60= Stella RůžkováStella Růžková 10 ZŠ Česká VesecZŠ Česká Vesec PB 0000
60= Barbora BudinováBarbora Budinová 10 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská PB 0000
Celkem 72 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ještědská{8} 1042
2 Základní škola Kaplického Liberec{8} 968
3 ZŠ Vrchlického{8} 954
4 ZŠ Vrchlického{8} 819
5 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 672
6 ZŠ Dobiášova{8} 668
7 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 628
8 ZŠ Česká Vesec{8} 611
9 ZŠ Dobiášova{8} 607
10 Zš Husova{8} 596
11 ZŠ Česká Vesec{8} 579
12 ZŠ Vrchlického{8} 575
13 ZŠ Vrchlického{8} 552
14 ZŠ Dobiášova{8} 515
15 ZŠ Česká Vesec{8} 478
16 ZŠ Ještědská{8} 466
17 ZŠ Ještědská{8} 446
18 ZŠ Česká Vesec{8} 429
19 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 422
20 Základní škola Kaplického Liberec{8} 411
21 Zš Husova{8} 406
22 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 388
23 Základní škola Kaplického Liberec{8} 376
24 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 371
25 Základní škola Kaplického Liberec{8} 370
26 Zš Husova{8} 367
27 ZŠ Ještědská{8} 358
28 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 350
29 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 349
30 ZŠ Česká Vesec{8} 345
31 Základní škola Kaplického Liberec{8} 339
32 ZŠ Ještědská{8} 335
33 ZŠ Ještědská{8} 318
34 Zš Husova{8} 314
35 ZŠ Vrchlického{8} 287
36 ZŠ Ještědská{8} 276
37 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 268
37 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 268
39 ZŠ Dobiášova{8} 260
40 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 259
41 Zš Husova{8} 257
42 ZŠ Dobiášova{8} 254
43 ZŠ Česká Vesec{8} 250
44 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 249
45 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 242
46 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 240
47 Zš Husova{8} 226
48 ZŠ Česká Vesec{8} 208
49 ZŠ Dobiášova{8} 181
50 Zš Husova{8} 176
50 ZŠ Vrchlického{8} 176
52 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 163
53 ZŠ Vrchlického{8} 153
53 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 153
55 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 119
56 Zš Husova{8} 0
56 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 0
56 ZŠ Ještědská{8} 0
56 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 0
56 ZŠ Ještědská{8} 0
56 ZŠ Vrchlického{8} 0
56 Zš Husova{8} 0
56 ZŠ Česká Vesec{8} 0
Celkem 63 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zš Husova{8} 1503
2 ZŠ Vrchlického{8} 1390
3 ZŠ Ještědská{8} 1288
4 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 1064
5 Základní škola Kaplického Liberec{8} 1038
6 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 1030
7 ZŠ Česká Vesec{8} 974
8 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 958
9 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 911
10 Základní škola Kaplického Liberec{8} 907
11 Zš Husova{8} 802
12 ZŠ Dobiášova{8} 797
13 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 785
14 ZŠ Česká Vesec{8} 778
15 ZŠ Dobiášova{8} 748
16 Základní škola Kaplického Liberec{8} 743
17 ZŠ Ještědská{8} 735
18 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 728
19 ZŠ Ještědská{8} 659
20 ZŠ Ještědská{8} 601
21 ZŠ Česká Vesec{8} 544
22 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 539
23 Základní škola Kaplického Liberec{8} 503
24 ZŠ Dobiášova{8} 502
25 ZŠ Dobiášova{8} 491
26 ZŠ Vrchlického{8} 488
27 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 481
28 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 462
29 Základní škola Kaplického Liberec{8} 444
30 ZŠ Dobiášova{8} 419
31 Zš Husova{8} 411
32 ZŠ Vrchlického{8} 409
33 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 406
33 ZŠ Vrchlického{8} 406
35 ZŠ Vrchlického{8} 402
36 ZŠ Ještědská{8} 358
37 Zš Husova{8} 350
38 ZŠ Ještědská{8} 334
39 ZŠ Dobiášova{8} 332
40 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 331
40 Zš Husova{8} 331
40 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 331
43 ZŠ Česká Vesec{8} 298
44 Zš Husova{8} 295
45 Zš Husova{8} 274
46 ZŠ Vrchlického{8} 263
47 ZŠ Česká Vesec{8} 257
47 ZŠ Ještědská{8} 257
49 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 254
50 Zš Husova{8} 241
51 ZŠ Sokolovská, Liberec{8} 239
52 ZŠ Vrchlického{8} 231
53 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 213
54 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 201
55 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 197
56 ZŠ Vrchlického{8} 188
57 ZŠ Dobiášova{8} 174
58 ZŠ Česká Vesec{8} 157
59 Základní Škola a Mateřská škola pro tělesně postižené Libere{8} 93
60 Zš Husova{8} 0
60 ZŠ Česká Vesec{8} 0
60 ZŠ Ještědská{8} 0
60 ZŠ Česká Vesec{8} 0
60 Zš Husova{8} 0
60 ZŠ Ještědská{8} 0
60 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 0
60 ZŠ Vrchlického{8} 0
60 ZŠ Ještědská{8} 0
60 ZŠ Ještědská{8} 0
60 ZŠ Česká Vesec{8} 0
60 ZŠ Ještědská{8} 0
60 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 0
Celkem 72 závodníků