Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo KP družstev mužů a žen

Jičín (28. 5. 2023)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.5.2023 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.77 9.00
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.84 8.00
3 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 PB 11.99 7.00
4 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 PB 12.14 6.00
5 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.32 5.00
6 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 SB 12.53 4.00
7 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 12.57 1.00
8 Lukáš SaskaLukáš Saska 07 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 12.59
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.5.2023 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 8 11.65 11.00
2 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 12.54 3.00
3 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 12.56 2.00
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 12.60
5 Patrik HudousekPatrik Hudousek 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 PB 13.21
6 Matěj BrabníkMatěj Brabník 96 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 13.22
7 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 PB 13.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 8 11.65 11.00
2 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.77 9.00
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.84 8.00
4 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 PB 11.99 7.00
5 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 PB 12.14 6.00
6 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.32 5.00
7 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 SB 12.53 4.00
8 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 12.54 3.00
9 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 12.56 2.00
10 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 12.57 1.00
11 Lukáš SaskaLukáš Saska 07 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 12.59
12 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 12.60
13 Patrik HudousekPatrik Hudousek 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 PB 13.21
14 Matěj BrabníkMatěj Brabník 96 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 13.22
15 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 PB 13.24

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 28.5.2023 - 11:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 13.07 11.00
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 13.11 9.00
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 13.20 8.00
4 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 SB 13.28 6.00
5 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.59 4.00
6 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 13.60 3.00
7 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 SB 13.61 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.5.2023 - 11:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 13.25 7.00
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 PB 13.51 5.00
3 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 SB 13.70 1.00
4 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 8 13.91
5 Marie GavrunováMarie Gavrunová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 14.08
6 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 SB 14.13
7 Anna VolmanováAnna Volmanová 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 PB 14.61
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 28.5.2023 - 11:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 13.61
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 PB 13.64
3 Laura Anna TímováLaura Anna Tímová 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 14.11
4 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 14.16
5 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 15.20
6 Tereza KřížkováTereza Křížková 09 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 PB 17.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 13.07 11.00
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 13.11 9.00
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 13.20 8.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 13.25 7.00
5 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 SB 13.28 6.00
6 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 PB 13.51 5.00
7 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.59 4.00
8 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 13.60 3.00
9 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 SB 13.61 2.00
9 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 13.61
11 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 PB 13.64
12 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 SB 13.70 1.00
13 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 8 13.91
14 Marie GavrunováMarie Gavrunová 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 14.08
15 Laura Anna TímováLaura Anna Tímová 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 14.11
16 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 SB 14.13
17 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 14.16
18 Anna VolmanováAnna Volmanová 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 PB 14.61
19 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 15.20
20 Tereza KřížkováTereza Křížková 09 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 PB 17.02

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.5.2023 - 13:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 23.17 11.00
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 23.24 9.00
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.52 7.00
4 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 25.33 3.00
5 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 25.46 2.00
6 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 26.24
7 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 27.11
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.5.2023 - 13:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 24.21 8.00
2 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 24.76 6.00
3 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 PB 24.93 5.00
4 Martin JandaMartin Janda 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 PB 25.23 4.00
5 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 25.87 1.00
6 Marek ZúberMarek Zúber 83 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 26.46
7 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.56
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 23.17 11.00
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 23.24 9.00
3 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 24.21 8.00
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.52 7.00
5 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 24.76 6.00
6 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 PB 24.93 5.00
7 Martin JandaMartin Janda 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 PB 25.23 4.00
8 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 25.33 3.00
9 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 25.46 2.00
10 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 25.87 1.00
11 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 26.24
12 Marek ZúberMarek Zúber 83 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 26.46
13 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.56
14 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 27.11

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 28.5.2023 - 13:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 26.99 11.00
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 27.17 9.00
3 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 27.52 8.00
4 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 SB 28.05 6.00
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 28.39 4.00
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 8 PB 29.22 2.00
7 Karolína RakováKarolína Raková 09 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1 PB 29.99
8 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 PB 30.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.5.2023 - 13:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 27.71 7.00
2 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 28.31 5.00
3 Kira BučakčinskajaKira Bučakčinskaja 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 28.63 3.00
4 Nicol FrýbováNicol Frýbová 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 29.70 1.00
5 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.57
6 Barbora BaselováBarbora Baselová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 31.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 26.99 11.00
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 27.17 9.00
3 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 27.52 8.00
4 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 27.71 7.00
5 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 SB 28.05 6.00
6 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 28.31 5.00
7 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 28.39 4.00
8 Kira BučakčinskajaKira Bučakčinskaja 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 28.63 3.00
9 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 8 PB 29.22 2.00
10 Nicol FrýbováNicol Frýbová 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 29.70 1.00
11 Karolína RakováKarolína Raková 09 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1 PB 29.99
12 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 PB 30.44
13 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.57
14 Barbora BaselováBarbora Baselová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 31.05

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.5.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 55.06 9.00
2 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 PB 60.68 7.00
3 Roman HošicRoman Hošic 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 PB 61.29 5.00
4 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 62.93 4.00
5 Patrik HudousekPatrik Hudousek 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 PB 65.24 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.5.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 54.41 11.00
2 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 58.58 8.00
3 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 60.90 6.00
4 Matěj BrabníkMatěj Brabník 96 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 65.60 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 54.41 11.00
2 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 55.06 9.00
3 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 58.58 8.00
4 Lukáš KouckýLukáš Koucký 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 PB 60.68 7.00
5 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 60.90 6.00
6 Roman HošicRoman Hošic 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 PB 61.29 5.00
7 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 62.93 4.00
8 Patrik HudousekPatrik Hudousek 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 PB 65.24 3.00
9 Matěj BrabníkMatěj Brabník 96 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 65.60 2.00

400 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 7 64.62
2 Barbora BaselováBarbora Baselová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 74.16 11.00
3 Adéla BěličováAdéla Běličová 80 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 79.11 9.00
4 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 83.82 8.00
5 Kateřina PolicerováKateřina Policerová 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 84.09 7.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži

(ne, 28.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 1 2:09.27 11.00
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 2:12.38 9.00
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 12 2:17.03 8.00
4 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 2:17.39 7.00
5 50 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 PB 2:17.52 6.00
6 Radek KahánekRadek Kahánek 90 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 2:17.70 5.00
7 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:18.57 4.00
8 32 Karel ŠtorkánKarel Štorkán 79 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 11 2:26.48 3.00
9 Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 2:31.72 2.00
10 Albert LukavecAlbert Lukavec 08 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 9 2:32.68 1.00
11 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2:36.34
12 Tomáš ŠkarpaTomáš Škarpa 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 PB 2:38.50
13 Jakub MarečekJakub Mareček 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 10 2:40.42
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 52 Veronika FülováVeronika Fülová 94 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 2:32.88 11.00
2 Laura Anna TímováLaura Anna Tímová 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 PB 2:37.01 9.00
3 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 SB 2:39.89 8.00
4 Anna VolmanováAnna Volmanová 09 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 PB 2:41.40 7.00
5 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:54.02 6.00
6 Adéla BěličováAdéla Běličová 80 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 3:22.80 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 28.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 35 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 8 4:31.13 11.00
2 50 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 1 PB 4:32.10 9.00
3 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 7 PB 4:33.20 8.00
4 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 08 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 PB 4:34.98 7.00
5 Jakub NovákJakub Novák 01 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 PB 4:43.52 6.00
6 75 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 5:16.42 5.00
7 Štěpán MaškaŠtěpán Maška 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 6:09.04 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 77 Kateřina ZárybnickáKateřina Zárybnická 86 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:32.42 11.00
2 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 5:37.44 9.00
3 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 SB 5:56.51 8.00
4 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 6:27.93 7.00
5 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 6:37.47 6.00
Celkem 5 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 66 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 16:39.62 11.00
2 55 Tomáš HejlTomáš Hejl 83 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 PB 16:45.29 9.00
3 50 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 9 16:52.22 8.00
MS 81 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 1 PB 16:54.58
5 33 Zdeněk ŘíhaZdeněk Říha 84 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 PB 17:23.24 7.00
6 40 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 PB 18:21.99 6.00
7 70 Milan NémethMilan Németh 78 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 19:45.39 5.00
8 75 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 19:55.14 4.00
9 32 Karel ŠtorkánKarel Štorkán 79 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 10 20:30.53 3.00
MS 42 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 11 20:59.14
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 52 Veronika FülováVeronika Fülová 94 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 20:57.12 11.00
2 77 Kateřina ZárybnickáKateřina Zárybnická 86 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 20:58.96 9.00
3 48 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 78 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 21:03.63 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 SB 15.72 11.00
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 18.01 9.00
3 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 18.08 8.00
4 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.07 7.00
5 Eliška VelováEliška Velová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 29.21 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži

(ne, 28.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 62.77 11.00
2 Martin JandaMartin Janda 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 PB 63.07 9.00
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 SB 64.99 8.00
4 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 SB 66.31 7.00
5 70 Milan NémethMilan Németh 78 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 8 74.33 6.00
6 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 7 SB 90.77 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 67.89 11.00
2 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 77.74 9.00
3 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 SB 83.46 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži

(ne, 28.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ficaj, Kováč, Král, Fúsek Ficaj, Kováč, Král, Fúsek AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 3:56.05 11.00
2 Janda, Kahánek, Bilík, Myslivec Janda, Kahánek, Bilík, Myslivec AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 3:56.86 9.00
3 Samek, Hošic, Hofmann, Bekr Samek, Hošic, Hofmann, Bekr AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 3:57.98 8.00
4 Fedor, Koucký, Sucharda, Lukavec Fedor, Koucký, Sucharda, Lukavec AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 4:05.85 7.00
5 Kadlec, Jonáš, Maška, Mareček Kadlec, Jonáš, Maška, Mareček Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 4:36.25 6.00
6 Rein, Fišer, Brabník, Müller Rein, Fišer, Brabník, Müller AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 4:44.57 5.00
7 50 Šandera, Vítek, Sochalský, Vejvančický Šandera, Vítek, Sochalský, Vejvančický AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 8 4:45.29 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plecháčová, Romanová, Vojáčková, Havránková Plecháčová, Romanová, Vojáčková, Havránková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:36.15 11.00
2 Bučakčinskaja, Málková, Širlová, Fülová Bučakčinskaja, Málková, Širlová, Fülová AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 4:36.50 9.00
3 Škodová, Kynlová, Běličová, Poštová Škodová, Kynlová, Běličová, Poštová AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 5:27.45 8.00
4 Ficajová, Jirásková, Křížková, Sabová Ficajová, Jirásková, Křížková, Sabová AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 5:45.60 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 28.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Denis KaiserDenis Kaiser
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 10 PB 1.72 - - o o o xo o o o xxx 11.00
2 Adam NovákAdam Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
02 2 SB 1.66 o o o o o o o xxx 9.00
3 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
76 1 SB 1.66 - - o o xo xo xxo xxx - 8.00
4 Václav JonášVáclav Jonáš
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 8 1.63 - - o o o o xxx 7.00
5 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 7 SB 1.63 - - xo xo xo xxo xxx 6.00
6 Jiří PrášekJiří Prášek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 9 1.60 - - o xo o xxx 5.00
7= Jiří MarekJiří Marek
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 6 1.55 o o xo xo xxx 3.50
7= Tomáš BilíkTomáš Bilík
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 5 PB 1.55 o o xo xo xxx 3.50
9 Marek VítekMarek Vítek
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 3 PB 1.55 xo o o xxo xxx 2.00
10 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 4 PB 1.50 xxo o xxo xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,60 Body
1 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
06 2 SB 1.56 - - o - o o o o xo o xxx 11.00
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
08 7 PB 1.50 - - o - o o xo xxo xxx
3 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 1.47 - - o - o o o xxx 9.00
4 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
08 6 SB 1.41 o o o xo xo xx 8.00
5 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 4 SB 1.38 o o xxo xo xxx 7.00
6 Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
73 1 SB 1.38 o o o xxo xxx 6.00
7 Šárka ŠkodováŠárka Škodová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 5 1.35 o o o xxx 5.00
8 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 3 PB 1.30 o o xxx 4.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 28.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,03 2,23 2,43 2,63 2,83 2,93 3,03 3,23 3,33 3,43 Body
1 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 2 SB 3.23 - - - - - - - o - xxx 11.00
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 11 3.23 - - - - - - o xo - xxx 9.00
3 Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 10 3.23 - - - - - - xo xo xxx 8.00
4 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
79 8 SB 3.03 - - - o o - xo 7.00
5 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 7 2.93 - - - xo o xo xxx 6.00
6 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 9 2.83 - - o xo o - xxx 5.00
7 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
66 5 SB 2.83 - - - xo xo xxx 4.00
8 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 1 SB 2.83 - - - o xxo xxx 3.00
9 Václav JonášVáclav Jonáš
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 4 SB 2.63 o o o xxo xxx 2.00
10 Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 6 2.43 - - o xxx 1.00
11 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 3 PB 2.23 xo xxo xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,73 1,83 1,93 2,03 2,13 2,23 2,33 Body
1= Ester KrejsováEster Krejsová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 7 PB 2.23 - - - o o o xxx 10.00
1= Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
67 8 SB 2.23 - - - o o o xxx 10.00
3 Adéla BěličováAdéla Běličová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
80 1 PB 2.23 o o xxo xo xo xo xxx 8.00
4 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 6 PB 2.23 o o o o xxo xxo xxx 7.00
5 Karolína RakováKarolína Raková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
09 4 PB 2.13 o o o xo o xxx 6.00
6 Anežka HavránkováAnežka Havránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3 PB 2.03 o o o xo xxx 5.00
7 Anna RočkováAnna Ročková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 5 1.73 o - - xxx 4.00
Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 2 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 28.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
07 18 PB 6.33 -1.5 m/s 5.84  2,10 5.75  0,80 x 5.84 6.11  1,10 x 6.33  -1,50 11.00
2 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 17 6.15 +1.1 m/s 5.47  -0,40 5.50  0,80 5.90  0,50 5.90 5.47  0,40 x 6.15  1,10 9.00
3 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 PB 6.06 -1.3 m/s 5.59  -0,30 6.01  1,40 x 6.01 5.90  0,20 6.06  -1,30 x 8.00
4 Jiří PrášekJiří Prášek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 12 PB 5.87 +0.2 m/s 5.52  0,70 5.82  1,00 5.87  0,20 5.87 5.71  1,90 - - 7.00
5 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 15 5.77 -0.9 m/s 5.21  1,00 5.51  1,10 x 5.51 5.48  0,60 5.56  -0,50 5.77  -0,90 6.00
6 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 13 5.69 +1.5 m/s 5.55  -0,30 5.69  1,50 5.53  -0,30 5.69 5.52  0,80 5.36  -1,60 5.55  -0,20 5.00
7 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 1 SB 5.67 +1.8 m/s 5.55  -0,50 5.59  1,40 5.67  1,80 5.67 4.19  1,50 5.44  -1,10 5.60  0,40 4.00
8 Denis KaiserDenis Kaiser
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 9 PB 5.41 -0.2 m/s 5.41  -0,20 5.37  -0,20 5.37  1,10 5.41 5.22  0,70 - - 3.00
9 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
06 11 5.38 -0.1 m/s 5.38  -0,10 5.33  0,30 4.95  1,00 5.38 2.00
10 Lukáš SaskaLukáš Saska
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
07 14 5.30 +0.7 m/s 5.30  0,70 x x 5.30 1.00
11 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 10 5.18 -0.2 m/s 5.18  -0,20 x x 5.18
12 Jiří MarekJiří Marek
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 4 PB 4.98 -0.2 m/s 4.81  -0,70 4.75  1,50 4.98  -0,20 4.98
13 Štěpán KadlecŠtěpán Kadlec
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 8 4.98 +0.1 m/s 4.98  0,10 x x 4.98
14 Marcel KučeraMarcel Kučera
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
85 2 SB 4.91 +0.0 m/s 4.58  -0,70 4.76  1,40 4.91  0,00 4.91
15 Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 5 4.79 -0.2 m/s 4.56  -1,20 4.69  0,80 4.79  -0,20 4.79
16 Roman VinickýRoman Vinický
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 7 4.77 +1.0 m/s x 4.77  1,00 4.67  -0,90 4.77
17 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
08 6 4.69 +0.3 m/s 4.64  -1,50 4.69  0,30 4.39  -1,80 4.69
18 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 3 SB 4.63 +1.2 m/s x 4.63  1,20 4.60  0,00 4.63
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
06 17 5.38 +0.8 m/s 4.91  0,30 5.00  -1,60 5.38  0,80 5.38 - x 4.41  -0,40 11.00
2 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 16 5.01 +0.0 m/s 4.64  -2,00 x 5.01  0,00 5.01 4.78  0,30 4.68  -0,30 4.98  -0,50 9.00
3 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 15 PB 4.95 -0.3 m/s x 4.76  -2,10 4.71  1,20 4.76 4.94  -1,70 4.95  -0,30 4.75  -0,40 8.00
4 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 14 4.74 -1.1 m/s 4.62  -0,20 4.18  -1,60 x 4.62 4.71  -1,20 x 4.74  -1,10 7.00
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
97 3 SB 4.74 +0.3 m/s 4.74  0,30 4.08  2,10 4.56  0,10 4.74 4.70  -1,40 4.67  -0,80 4.50  -1,40 6.00
6 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 PB 4.61 +1.0 m/s 4.61  1,00 4.31  2,00 4.30  -0,90 4.61 4.38  -1,00 x 4.41  -1,60 5.00
7 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
05 7 SB 4.57 -0.6 m/s 4.14  -2,60 4.57  -0,60 x 4.57 x x x 4.00
8 Tereza HoncováTereza Honcová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
06 13 4.50 -0.8 m/s 4.29  -0,60 4.29  -1,30 4.47  -1,00 4.47 x 4.50  -0,80 4.50  -0,90 3.00
9 Nicol FrýbováNicol Frýbová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 5 PB 4.42 -0.2 m/s 4.10  -0,40 3.90  -1,70 4.42  -0,20 4.42 2.00
10 Lucie JarošováLucie Jarošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2 SB 4.41 +0.0 m/s 4.41  0,00 4.17  -1,00 x 4.41 1.00
11 Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
06 8 4.31 -0.6 m/s 3.94  -1,20 4.31  -0,60 4.24  -0,30 4.31
12 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 SB 4.28 +0.8 m/s 4.24  -0,40 3.97  -1,30 4.28  0,80 4.28
13 Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 11 4.28 -0.6 m/s 4.19  -1,10 x 4.28  -0,60 4.28
14 Adéla HoncováAdéla Honcová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
06 10 4.19 -1.5 m/s 3.90  -2,00 x 4.19  -1,50 4.19
15 Marie GavrunováMarie Gavrunová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 6 4.10 -2.0 m/s x 4.10  -2,00 3.91  -0,70 4.10
16 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 3.65 +0.6 m/s 3.65  0,60 3.64  -1,10 3.65  0,30 3.65
Celkem 16 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 9 11.84 +0.6 m/s 11.56  0,40 11.79  0,20 11.67  1,10 11.79 11.84  0,60 - - 11.00
2 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 7 PB 11.79 +1.1 m/s 11.66  1,80 09.93  0,90 11.79  1,10 11.79 x 11.13  0,10 10.95  -0,30 9.00
3 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 11.39 +0.3 m/s 10.47  0,60 x x 10.47 x 11.39  0,30 x 8.00
4 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
97 2 SB 11.21 +1.1 m/s 10.80  0,30 10.96  -0,80 10.63  1,30 10.96 11.00  0,80 10.70  0,40 11.21  1,10 7.00
5 Lukáš SaskaLukáš Saska
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
07 3 PB 10.82 +1.5 m/s x x 10.82  1,50 10.82 x 10.63  -0,10 - 6.00
6 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 6 10.62 +1.5 m/s x 10.62  1,50 10.44  1,90 10.62 10.20  0,10 10.31  0,70 10.62  -0,60 5.00
7 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 5 SB 10.60 +0.5 m/s 09.83  1,40 09.71  1,50 10.49  2,10 10.49 10.60  0,50 10.47  -0,10 10.34  0,00 4.00
8 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
97 1 PB 10.58 +0.3 m/s 10.41  1,70 10.55  0,00 10.58  0,30 10.58 10.55  0,50 09.72  0,30 09.61  0,50 3.00
9 Roman MálekRoman Málek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
67 4 08.55 +0.0 m/s 08.55  0,00 x x 8.55 2.00
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kira BučakčinskajaKira Bučakčinskaja
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
07 1 PB 10.49 +2.0 m/s 10.49  2,00 x - 10.49 09.91  0,70 10.31  0,90 10.41  0,60 11.00
2 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
94 2 SB 09.12 +1.4 m/s 09.03  1,20 08.99  0,30 09.12  1,40 9.12 09.08  0,20 x - 9.00
3 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 3 PB 08.43 +0.0 m/s 07.87  0,60 x 07.94  0,40 7.94 07.68  0,40 08.43  0,00 08.19  1,50 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 1 PB 10.95 10.79 10.21 10.95 10.95 10.14 10.94 10.24
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
86 12 SB 11.14 10.43 10.62 10.67 10.67 11.14 10.60 10.82 11.00
2 Zdeňka JanouškováZdeňka Janoušková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
82 8 SB 10.30 09.60 09.71 09.87 9.87 10.00 10.20 10.30 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
02 9 09.82 09.11 09.50 09.66 9.66 09.73 09.82 x 8.00
4 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 09.74 09.60 08.59 09.74 9.74 08.55 09.40 09.54 7.00
MS Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
05 10 09.61 09.08 09.14 09.61 9.61 09.60 09.18 09.08
6 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 7 08.50 07.82 08.50 08.16 8.50 08.14 08.50 08.32 6.00
7 Martina BeránkováMartina Beránková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
71 6 SB 08.23 07.71 08.23 x 8.23 x 08.16 x 5.00
8 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
06 5 PB 07.88 07.84 07.88 - 7.88 - - - 4.00
9 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 SB 07.70 07.70 07.38 - 7.70 - - - 3.00
10 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
04 1 PB 07.67 07.67 07.06 07.17 7.67 2.00
11 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 4 PB 07.43 07.43 07.23 07.16 7.43 1.00
12 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
74 2 SB 06.67 06.67 06.61 06.28 6.67
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 28.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
00 8 PB 13.11 11.42 11.44 11.48 11.48 12.13 13.11 x 11.00
2 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 1 SB 10.78 10.74 10.78 10.42 10.78 10.03 10.51 10.66 9.00
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 7 SB 10.77 10.48 x 10.50 10.50 10.46 x 10.77 8.00
4 Adam NovákAdam Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
02 2 PB 10.56 10.53 10.27 x 10.53 10.27 10.45 10.56 7.00
5 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 6 PB 10.48 10.00 09.82 10.09 10.09 x 10.48 10.14 6.00
6 Vladimír DobiášVladimír Dobiáš
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
91 4 09.68 09.68 09.68 09.33 9.68 09.37 09.34 x 5.00
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
68 3 PB 09.28 09.28 08.97 x 9.28 09.01 x 08.94 4.00
8 Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
70 5 08.47 08.47 - - 8.47 - - - 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
86 12 35.48 - 11.00
2 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 31.65 - 9.00
MS Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
05 10 PB 31.18 -
4 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
02 9 28.64 - 8.00
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 SB 27.28 - 7.00
6 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 SB 26.64 - 6.00
MS Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 8 26.31 -
8 Edita MackováEdita Macková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
08 5 PB 23.30 - 5.00
9 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
04 1 PB 20.21 - 4.00
10 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 7 18.94 - 3.00
11 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
74 4 SB 18.53 - 2.00
Celkem 11 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 7 SB 33.55 11.00
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 9 33.10 9.00
3 Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
00 8 32.83 8.00
4 Jan KosákJan Kosák
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
69 1 SB 29.53 7.00
5 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
79 6 27.92 6.00
6 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
97 5 27.75 5.00
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
68 4 25.00 4.00
8 Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
78 3 SB 21.93 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 28.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Edita MackováEdita Macková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
08 PB 37.35 37.35 37.35
MS Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 PB 28.36 28.36 28.36
MS Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 PB 28.17 28.17 28.17
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 PB 41.40 41.40 41.40 11.00
MS Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
05 PB 35.28 35.28 35.28
3 Zdeňka JanouškováZdeňka Janoušková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
82 PB 30.98 30.98 30.98 9.00
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
74 PB 28.15 28.15 28.15 8.00
5 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
04 PB 25.88 25.88 25.88 7.00
6 Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
07 PB 20.15 20.15 20.15 6.00
7 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 PB 12.40 12.40 12.40 5.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 28.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 10 37.04 37.04 37.04 11.00
2 Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
00 9 36.81 36.81 36.81 9.00
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 8 SB 34.79 34.79 34.79 8.00
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
68 6 30.63 30.63 30.63 7.00
5 David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 1 SB 27.04 27.04 27.04 6.00
6 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
49 4 21.45 21.45 21.45 5.00
7 Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
78 3 SB 19.96 19.96 19.96 4.00
8 Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
70 7 17.64 17.64 17.64 3.00
9 Roman MálekRoman Málek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
67 2 15.33 15.33 15.33 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
06 15 PB 42.03 42.03 42.03
2 Zdeňka JanouškováZdeňka Janoušková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
82 14 31.22 31.22 31.22 11.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
02 11 SB 30.54 30.54 30.54 9.00
4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
06 2 SB 30.41 30.41 30.41 8.00
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 12 28.26 28.26 28.26 7.00
6 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
86 1 SB 28.11 28.11 28.11 6.00
7 Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 PB 27.54 27.54 27.54 5.00
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
01 13 27.46 27.46 27.46 4.00
9 Martina BeránkováMartina Beránková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
71 8 PB 27.04 27.04 27.04 3.00
10 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 24.50 24.50 24.50 2.00
11 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 3 PB 22.06 22.06 22.06 1.00
12 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
07 4 PB 22.04 22.04 22.04
13 Anna RočkováAnna Ročková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 7 SB 21.22 21.22 21.22
14 Veronika JiráskováVeronika Jirásková
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 5 PB 16.86 16.86 16.86
15 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
09 6 PB 15.97 15.97 15.97
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 28.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 12 PB 44.58 44.58 44.58 11.00
2 Jiří PrášekJiří Prášek
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
69 10 40.16 40.16 40.16 9.00
3 70 Milan NémethMilan Németh
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
78 9 PB 38.74 38.74 38.74 8.00
4 Jan KosákJan Kosák
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
69 2 SB 38.55 38.55 38.55 7.00
5 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
87 11 38.16 38.16 38.16 6.00
6 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
63 8 SB 35.65 35.65 35.65 5.00
7 Roman HošicRoman Hošic
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 6 PB 32.39 32.39 32.39 4.00
8 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 7 31.94 31.94 31.94 3.00
9 Štěpán MaškaŠtěpán Maška
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
07 5 27.73 27.73 27.73 2.00
10 Jiří KalíkJiří Kalík
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
06 4 25.19 25.19 25.19 1.00
11 Roman MálekRoman Málek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
67 3 21.12 21.12 21.12
12 Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
70 1 SB 00.00 -
Celkem 12 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Madalena SabováMadalena Sabová 09 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 20:06.66 11.00
2 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 21:16.26 9.00
3 Kateřina PolicerováKateřina Policerová 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 23:50.37 8.00
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 28.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 29:45.63 11.00
2 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 29:52.65 9.00
3 Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 29:52.68 8.00
4 Tomáš TřešňákTomáš Třešňák 79 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s. Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 32:02.91 7.00
5 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 3 36:26.28 6.00
Celkem 5 závodníků