Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP družstev dorostu a juniorů Pard. a Královéhr.kraje

Pardubice (10. 6. 2023)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 11:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 11.98 QA
2 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 12.26 QA
3 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 12.78 qB
4 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 13.07 qB
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 11:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.36 QA
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.77 QA
3 4 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 12.41 qA
4 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 12.45 qA
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.36 QA
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.77 QA
3 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 11.98 QA
4 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 12.26 QA
5 4 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 12.41 qA
6 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 12.45 qA
7 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 12.78 qB
8 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 13.07 qB
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.6.2023 - 12:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.24 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 11.62 9.00
3 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 12.16 8.00
4 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 12.25 7.00
5 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 SB 12.29 6.00
6 4 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 12.33 5.00
7 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.91 4.00
8 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 13.20 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 11:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.29 Q
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 4 PB 11.53 Q
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 11.72
4 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.92
5 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.08
6 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 12.23
7 Matouš RoztočilMatouš Roztočil 09 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 1 12.81
Marek HicMarek Hic 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 11:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.42 Q
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.64 Q
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.72
4 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.80
5 Matěj PešataMatěj Pešata 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 12.23
6 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 12.31
7 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.34
8 8 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.6.2023 - 11:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 11.45 Q
2 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 4 PB 11.56 Q
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 11.72
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 12.04
5 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 12.20
6 Denis GultDenis Gult 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 13.48
7 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.50
Jan KorbutJan Korbut 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.29 Q
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.42 Q
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 11.45 Q
4 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 4 PB 11.53 Q
5 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 4 PB 11.56 Q
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.64 Q
7 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 11.72
7 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.72
7 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 11.72
10 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.80
11 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.92
12 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 12.04
13 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.08
14 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 12.20
15 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 12.23
15 Matěj PešataMatěj Pešata 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 12.23
17 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 12.31
18 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.34
19 8 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.73
20 Matouš RoztočilMatouš Roztočil 09 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 1 12.81
21 Denis GultDenis Gult 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 13.48
22 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.50
Marek HicMarek Hic 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Jan KorbutJan Korbut 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 10.6.2023 - 12:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.09 11.00
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 11.21 9.00
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 SB 11.26 8.00
4 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 SB 11.48 7.00
5 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 SB 11.50 6.00
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 SB 11.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.6.2023 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.57 4.00
2 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.76 3.00
3 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 11.84 2.00
4 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.91 1.00
5 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.16
Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 10.6.2023 - 12:20) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.19 11.00
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.30 9.00
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.68 8.00
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.69 7.00
5 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.80 6.00
6 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.6.2023 - 12:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 12.68 4.00
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 12.80 3.00
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 13.49 2.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 SB 13.64 1.00
5 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 13.84
Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 12.32 Q
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.77 Q
3 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.82
4 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 12.87
5 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 13.55
6 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.97
Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 12.96 Q
2 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 13.13 Q
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.59
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 13.81
5 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 14.30
6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 14.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.6.2023 - 11:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.32 Q
2 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.80 Q
3 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 13.85
4 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 15.19
Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 DNS
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 12.32 Q
1 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.32 Q
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.77 Q
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.80 Q
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.82
6 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 12.87
7 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 12.96 Q
8 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 13.13 Q
9 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 13.55
10 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.59
11 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 13.81
12 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 13.85
13 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.97
14 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 14.30
15 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 14.84
16 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 15.19
Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 DNS
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.6.2023 - 10:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.78 Q
2 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.86 Q
3 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.06
4 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.43
5 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.50
6 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.59
7 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 14.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.6.2023 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.12 Q
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.21 Q
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 13.24
4 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 13.30
5 Ema TrnkováEma Trnková 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 13.55
6 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 14.17
7 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.6.2023 - 10:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 12.97 Q
2 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 13.21 Q
3 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 13.74
4 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 13.86
5 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.03
6 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 14.08
7 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.12
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.78 Q
2 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.86 Q
3 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 12.97 Q
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.06
5 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.12 Q
6 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.21 Q
6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 13.21 Q
8 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 13.24
9 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 13.30
10 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.43
11 Ema TrnkováEma Trnková 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 13.55
12 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 13.74
13 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 13.86
14 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.03
15 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 14.08
16 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.12
17 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 14.17
18 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.34
19 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.50
20 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.59
21 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 14.74

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 10.6.2023 - 12:10) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.81 11.00
2 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.84 9.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.02 8.00
4 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 13.07 7.00
5 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.08 6.00
6 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.6.2023 - 12:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 12.97 4.00
2 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 13.07 3.00
3 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 13.20 2.00
4 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.49 1.00
5 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 13.58
6 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 13.73
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 15:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.07 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.17 9.00
3 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 23.57 7.00
4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.84 6.00
5 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 25.01 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 15:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 23.56 8.00
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 24.67 5.00
3 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 26.83 3.00
4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 26.94 2.00
5 5 Nathanael ČesákNathanael Česák 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 28.49 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.07 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.17 9.00
3 1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 23.56 8.00
4 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 23.57 7.00
5 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.84 6.00
6 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 24.67 5.00
7 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 25.01 4.00
8 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 26.83 3.00
9 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 26.94 2.00
10 5 Nathanael ČesákNathanael Česák 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 28.49 1.00

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 21.77 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.82 9.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.58 8.00
MS Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 22.79
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 23.02 7.00
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 23.74 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 23.97 5.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 5 SB 24.10 4.00
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 24.44 2.00
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 24.60
5 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 25.44
6 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 25.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 24.38 3.00
2 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 24.50 1.00
3 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 25.42
4 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 25.61
5 6 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 29.82
Marek HicMarek Hic 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 21.77 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.82 9.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.58 8.00
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 22.79
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 23.02 7.00
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 23.74 6.00
7 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 23.97 5.00
8 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 5 SB 24.10 4.00
9 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 24.38 3.00
10 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 24.44 2.00
11 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 24.50 1.00
12 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 24.60
13 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 25.42
14 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 25.44
15 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 25.61
16 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 25.93
17 6 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 29.82
Marek HicMarek Hic 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 15:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 25.21 11.00
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 25.57 9.00
3 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 26.24 7.00
4 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 26.45 5.00
5 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 26.76 3.00
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 15:20) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 26.18 8.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 26.34 6.00
3 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.58 4.00
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 26.99 2.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 27.22 1.00
6 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 27.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 10.6.2023 - 15:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 28.31
2 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 28.66
3 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 29.06
4 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 29.64
5 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 32.57
Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 25.21 11.00
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 25.57 9.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 26.18 8.00
4 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 26.24 7.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 26.34 6.00
6 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 26.45 5.00
7 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.58 4.00
8 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 26.76 3.00
9 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 26.99 2.00
10 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 27.22 1.00
11 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 27.66
12 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 28.31
13 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 28.66
14 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 29.06
15 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 29.64
16 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 32.57
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 15:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.55 11.00
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 26.71 9.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 26.77 8.00
4 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 27.36 6.00
5 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 27.53 5.00
6 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.75 3.00
7 8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 28.22 2.00
8 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 28.45
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 27.32 7.00
2 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 27.68 4.00
3 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 28.25 1.00
4 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.63
5 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 29.13
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 29.34
7 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 29.69
Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.55 11.00
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 26.71 9.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 26.77 8.00
4 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 27.32 7.00
5 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 27.36 6.00
6 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 27.53 5.00
7 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 27.68 4.00
8 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.75 3.00
9 8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 28.22 2.00
10 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 28.25 1.00
11 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 28.45
12 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.63
13 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 29.13
14 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 29.34
15 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 29.69
Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 DNS

400 m - Junioři

(so, 10.6.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 51.03 11.00
2 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 51.49 9.00
3 2 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 52.98 8.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.02 7.00
5 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 59.76 6.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 61.17 5.00
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 66.75 4.00
Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 50.89 11.00
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 54.09 9.00
3 5 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 54.21 8.00
4 3 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 54.51 7.00
MS Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.94
6 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 57.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 56.43 6.00
2 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 57.17 4.00
3 Filip VelínskýFilip Velínský 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 5 57.27 3.00
4 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.81 2.00
5 Jan VelinskýJan Velinský 09 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 66.53 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 50.89 11.00
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 54.09 9.00
3 5 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 54.21 8.00
4 3 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 54.51 7.00
5 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.94
6 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 56.43 6.00
7 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 57.04 5.00
8 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 57.17 4.00
9 Filip VelínskýFilip Velínský 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 5 57.27 3.00
10 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.81 2.00
11 Jan VelinskýJan Velinský 09 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 66.53 1.00

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 57.80
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 58.61 11.00
3 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 60.21 9.00
4 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 60.23 8.00
5 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 60.98 7.00
6 2 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 63.45 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 65.27 5.00
2 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 66.14 4.00
3 6 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 68.48 3.00
4 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 69.66 2.00
5 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 73.30 1.00
6 4 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 76.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 57.80
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 58.61 11.00
3 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 60.21 9.00
4 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 60.23 8.00
5 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 60.98 7.00
6 2 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 63.45 6.00
7 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 65.27 5.00
8 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 66.14 4.00
9 6 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 68.48 3.00
10 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 69.66 2.00
11 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 73.30 1.00
12 4 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 76.76

400 m - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 63.55 11.00
2 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 64.62 9.00
3 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 65.88 8.00
4 1 Eliška MálkováEliška Málková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 66.32 7.00
5 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 67.51 6.00
6 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 70.93 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři

(so, 10.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.70 11.00
2 2 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 1:58.58 9.00
3 3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:02.81 8.00
4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:05.99 7.00
5 9 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 2:09.41 6.00
6 8 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 2:10.48 5.00
7 4 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 2:16.61 4.00
8 7 Jan KlírJan Klír 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:17.34 3.00
9 5 Nathanael ČesákNathanael Česák 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:36.80 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 1:58.41 11.00
2 1 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:03.64 9.00
3 3 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 3 SB 2:06.39 8.00
4 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:07.79 7.00
5 5 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 2:07.90 6.00
6 6 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:18.08 5.00
7 9 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 PB 2:18.92 4.00
8 7 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 2:32.84 3.00
9 8 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 2:33.14 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:29.99 11.00
2 1 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:38.27 9.00
3 5 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:40.88 8.00
4 4 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 3:02.10 7.00
3 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:20.64 11.00
2 5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:21.98 9.00
3 6 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:23.64 8.00
4 3 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:24.87 7.00
5 7 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:29.66 6.00
6 8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 2:31.93 5.00
7 1 Eliška MálkováEliška Málková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:34.54 4.00
8 2 Renata BrotanováRenata Brotanová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 2:55.31 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 10.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 4:15.59 11.00
2 4 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 4:26.50 9.00
3 3 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 4:26.78 8.00
4 5 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:45.62 7.00
5 8 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 5:03.16 6.00
6 9 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 5:03.82 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:20.33 11.00
MS 10 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 4:26.75
3 6 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 4:36.94 9.00
4 7 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 4:59.50 8.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:00.26 11.00
2 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:04.66 9.00
3 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 5:23.44 8.00
Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 5:12.51 11.00
2 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 5:22.47 9.00
3 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 6:05.44 8.00
6 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 1 Lukáš DoležalLukáš Doležal 06 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1 PB 09:32.44
MS 2 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 PB 09:51.44
3 4 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 4 PB 11:09.87 11.00
4 3 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 11:10.56 9.00
5 5 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 12:01.31 8.00
6 6 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12:34.81 7.00
7 7 Kamil HerzogKamil Herzog 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 14:26.08 6.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 10:50.12 11.00
2 6 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 11:36.51 9.00
3 4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13:24.18 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 10:47.99 11.00
2 1 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 11:03.01 9.00
Celkem 2 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 10.6.2023 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 16:01.53 11.00
MS 3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 16:24.52
3 4 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 16:34.72 9.00
MS 5 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 17:05.16
5 8 Patrik HanzlPatrik Hanzl 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 17:20.69 8.00
6 2 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18:03.60 7.00
7 6 Jan UherJan Uher 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 18:10.35 6.00
8 7 Jakub BečvářJakub Bečvář 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 19:58.04 5.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 14.84 11.00
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 15.01 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.63 6.00
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DQ
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 6.3.6
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 15.15 8.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15.38 7.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 15.89 5.00
4 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 19.40 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 14.84 11.00
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 15.01 9.00
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 15.15 8.00
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15.38 7.00
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.63 6.00
6 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 15.89 5.00
7 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 19.40 4.00
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DQ
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNF

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.48 11.00
2 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 15.02 9.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 15.34 8.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 15.47 7.00
5 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 21.93 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 16.88 6.00
2 Ema TrnkováEma Trnková 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 17.42 5.00
3 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 17.61 4.00
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 17.70 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.48 11.00
2 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 15.02 9.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 15.34 8.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 15.47 7.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 16.88 6.00
6 Ema TrnkováEma Trnková 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 17.42 5.00
7 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 17.61 4.00
8 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 17.70 3.00
9 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 21.93 2.00

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 10.6.2023 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.05 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 18.45 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 10:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 13.85 11.00
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 14.17 9.00
3 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 14.35 8.00
MS Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 14.65
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.99 7.00
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 15.33 6.00
7 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.97 5.00
Celkem 7 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 38.52 11.00
MS Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 39.65
3 Filip KlazarFilip Klazar 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 45.58 9.00
4 4 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 7 47.72 8.00
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 47.87 7.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 44.48 11.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 44.82 9.00
3 5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 46.48 8.00
4 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 47.71 7.00
5 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 48.86 5.00
6 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 49.61 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 48.14 6.00
2 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.44 4.00
3 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 49.55 3.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 49.62 1.00
5 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 52.05
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 52.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 44.48 11.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 44.82 9.00
3 5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 46.48 8.00
4 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 47.71 7.00
5 4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 48.14 6.00
6 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 48.86 5.00
7 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.44 4.00
8 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 49.55 3.00
9 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 49.61 2.00
10 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 49.62 1.00
11 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 52.05
12 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 52.63

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 10.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 53.82 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 57.78 9.00
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 58.81 8.00
4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 60.28 7.00
5 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 61.46 6.00
6 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 64.48 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 66.73 11.00
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 72.97 9.00
3 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 73.39 8.00
4 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 82.58 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Junioři

(so, 10.6.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuhn, Vašata, Šašek, Fišer Kuhn, Vašata, Šašek, Fišer TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:35.82 11.00
2 3 Locker, Štěpán, Seidl, Čáp Locker, Štěpán, Seidl, Čáp SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:47.35 9.00
3 2 Kuťák, Oupic, Králík, Petera Kuťák, Oupic, Králík, Petera TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 4:04.95 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šinkovský, Ježek, Ježek, Pecina Šinkovský, Ježek, Ježek, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:31.14 11.00
2 Velechovský, Votoček, Janouch, Faltus Velechovský, Votoček, Janouch, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 3:38.30 9.00
3 Kutík, Zolman, Nagy, Horák Kutík, Zolman, Nagy, Horák TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:51.32 8.00
4 4 Jiša, Kopiště, Pavliš, Velínský Jiša, Kopiště, Pavliš, Velínský Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 4 3:52.96 7.00
5 1 Stránský, Gloser, Arnošt, Zeman Stránský, Gloser, Arnošt, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:56.15 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Hrábková, Šírová, Vávrová, Šolcová Hrábková, Šírová, Vávrová, Šolcová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:20.50 11.00
2 3 Borková, Čípová, Preislerová, Salivarová Borková, Čípová, Preislerová, Salivarová Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 4:23.45 9.00
3 Hladíková, Součková, Novotná, Lukášková Hladíková, Součková, Novotná, Lukášková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:24.63 8.00
4 Součková, Bláhová, Regentová, Řehounková Součková, Bláhová, Regentová, Řehounková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 4:41.42 7.00
5 Čechová, Svatoňová, Svatoňová, Vondrušková Čechová, Svatoňová, Svatoňová, Vondrušková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 4:55.58 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 10.6.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 Body
1 Dominik VýšekDominik Výšek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 PB 1.79 - o o o o xxo xxo xxo xxx 11.00
2 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 2 PB 1.70 o o o o xo xxx 9.00
3 9 Marek RudolfMarek Rudolf
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 1 PB 1.65 o xxo o o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 Body
1 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 8 1.85 - - - - - o xo o xo xo xxx 11.00
2 Jiří WinklerJiří Winkler
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 10 1.79 - - - - - o xo xo xxx 9.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 1.73 - - o o o xxo xxx 8.00
4 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 6 1.65 o o o o xxx 7.00
5 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 1.55 o o xxx 6.00
6 Matěj PešataMatěj Pešata
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla...
08 3 1.55 o xo xxx 5.00
7 Ondřej SchmídOndřej Schmíd
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 PB 1.55 o xxo xxx 4.00
Rudolf ŠvecRudolf Švec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 DNS
Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 DNS
Lukáš KumperaLukáš Kumpera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,72 Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 12 1.68 - - o o xo o o o o xxo xo xxx 11.00
2 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 1.65 - - - - o o o o o xo xxx 9.00
3 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 1.56 - - xo o o o o xxx 8.00
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 1.53 - - o o xxo xxo xxx 7.00
5 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 1.50 - o o o o xxx 6.00
6= Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4 1.45 o o o o xxx 4.00
6= Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 6 1.45 - - o o xxx 4.00
6= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 1.45 - - o o xxx 4.00
9= Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 5 1.40 - o o xxx 1.00
9= Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3 1.40 o o o xxx 1.00
9= Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 2 1.40 o o o xxx 1.00
12 Viktorie FejováViktorie Fejová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1 PB 1.40 o o xo xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC PardubiceAC Pardubice
07 13 1.62 - - - o o o o o o xxx 11.00
2 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 1.59 - - o - o o xo xo xxx 9.00
3 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 1.45 o o xo xxo xxx 8.00
4= Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 1.40 o o o xxx 6.50
4= Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 7 1.40 o o o xxx 6.50
6= Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 8 1.40 o o xo xxx 4.00
6= Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 PB 1.40 o o xo xxx 4.00
6= Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 SB 1.40 o o xo xxx 4.00
9= Tereza TužováTereza Tužová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 10 1.35 o o xxx 1.00
9= Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 SB 1.35 o o xxx 1.00
9= 2 Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 6 1.35 o o xxx 1.00
Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 DNS
Anita VondruškováAnita Vondrušková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,65 2,85 2,95 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 4,05 4,35 4,55 4,75 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 4.35 - - - - - - - - - - - o o xxx 11.00
2 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 3 PB 3.65 - - - - xo o xxo o o o xxx 9.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 1 PB 3.65 o - o o o xxo xo o o xxo xxx 8.00
4= David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 3.55 - - - - - xo o o o xxx 6.50
4= Jiří MarekJiří Marek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 5 3.55 - - - - o o xo o o xxx 6.50
6 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4 PB 3.45 - - - o o o xo o xxx 5.00
Martin JonášMartin Jonáš
AC PardubiceAC Pardubice
09 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,45 3,55 3,65 Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 SB 3.55 - - - - - - - - - o - xo - o o xxx 11.00
MS Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1 PB 3.20 - - - - - - xo o o o o o xxx
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2 3.10 - - - - - - - o o xxo xo xxx 9.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 Body
1 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 3.00 - - - - o o o o o xo xxx 11.00
2 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 2.80 - - - o - o o o xxx 9.00
3 4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 PB 2.80 - xo o o xo o o xo xxx 8.00
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 2.60 o o - o o xo xxx 7.00
5 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 6 2.50 - - - xo o xxx 6.00
6 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 PB 2.50 o xo o xo xxo xxx 5.00
7 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 PB 2.40 o o xxo o xxx 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 2.00 o xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 10.6.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 5 6.78 +2.4 m/s 6.68 +1.6 m/s 6.47  2,60 3.15  0,90 6.78  2,40 6.78 6.64  2,00 6.68  1,60 5.82  2,20 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4 6.35 +3.4 m/s 6.18 +0.8 m/s 6.18  0,80 x 4.11  0,40 6.18 x 6.08  2,40 6.35  3,40 9.00
3 Martin PeteraMartin Petera
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 2 6.09 +3.2 m/s 5.95 +1.5 m/s 5.62  1,60 6.03  2,70 x 6.03 5.54  2,60 6.09  3,20 5.95  1,50 8.00
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 5.73 +3.0 m/s x 5.58  3,70 x 5.58 5.64  2,60 x 5.73  3,00 7.00
5 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 1 5.13 +2.8 m/s 4.97  2,50 5.13  2,80 5.12  2,30 5.13 4.67  2,90 5.02  2,80 - 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 10.6.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 8 PB 6.62 +1.4 m/s 6.33  1,90 x 6.42  0,60 6.42 x 6.58  2,60 6.62  1,40 11.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 7 PB 6.17 +1.7 m/s 5.64  0,40 x 5.89  1,30 5.89 x x 6.17  1,70 9.00
3 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 PB 6.07 +0.6 m/s 5.97  1,00 6.07  0,60 6.00  0,90 6.07 5.80  1,40 5.82  0,90 6.06  2,30 8.00
4 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 PB 6.02 +1.1 m/s 5.76  1,20 6.02  1,10 5.92  1,10 6.02 5.77  1,60 5.70  0,40 5.83  2,60 7.00
5 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 PB 6.02 +0.8 m/s x x 5.56  2,60 5.56 x 5.79  1,70 6.02  0,80 6.00
6 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 5.86 +0.0 m/s 5.86  0,00 x 5.56  1,10 5.86 5.73  0,60 x x 5.00
7 Matouš RoztočilMatouš Roztočil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla...
09 1 PB 5.39 +1.0 m/s 5.15  1,20 5.08  0,00 5.17  1,10 5.17 5.39  1,00 5.39  2,10 5.38  1,50 4.00
8 Ondřej SchmídOndřej Schmíd
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 2 PB 5.25 +0.9 m/s x x 5.25  0,90 5.25 5.23  0,70 4.87  1,70 5.05  1,40 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 10.6.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 14 5.48 +3.2 m/s 5.46 +2.0 m/s 5.43  1,90 5.46  2,00 5.35  1,30 5.46 5.48  3,20 x 5.30  1,60 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 5.37 +3.1 m/s 5.27 +0.8 m/s 5.27  0,80 5.10  2,20 5.21  1,60 5.27 5.37  3,10 5.28  3,30 - 9.00
3 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 5.35 +0.9 m/s 5.31  -0,70 x 5.34  2,10 5.34 5.35  0,90 x x 8.00
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 SB 5.31 +1.9 m/s 4.97  2,50 5.15  1,80 5.31  1,90 5.31 4.95  0,50 5.18  3,30 5.11  2,50 7.00
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 5.29 +2.6 m/s 4.87 +1.7 m/s x 5.29  2,60 5.11  2,10 5.29 x 5.17  2,30 4.87  1,70 6.00
6 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 8 PB 5.14 +1.0 m/s x 5.11  2,40 5.02  1,70 5.11 5.03  2,70 4.91  3,50 5.14  1,00 5.00
7 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 5.12 +3.1 m/s 3.60 +1.2 m/s 3.60  1,20 4.96  2,70 5.08  2,30 5.08 4.93  2,10 x 5.12  3,10 4.00
8 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 PB 5.02 +2.0 m/s 5.02  2,00 x 4.91  1,40 5.02 x 4.91  3,60 - 3.00
9 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 5 4.57 +2.2 m/s 4.41 +0.9 m/s 4.53  2,60 4.57  2,20 4.41  0,90 4.57 2.00
10 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 4.56 +3.2 m/s 4.53 +1.8 m/s 4.53  1,80 4.56  3,20 4.24  0,50 4.56 1.00
11 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 1 PB 4.55 +1.3 m/s x x 4.55  1,30 4.55
12 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4 4.44 +1.1 m/s 4.35  2,60 4.12  2,70 4.44  1,10 4.44
13 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 7 4.39 +2.9 m/s x 4.39  2,90 3.15  2,50 4.39
14 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 4.36 +0.4 m/s 2.49  2,80 4.30  2,80 4.36  0,40 4.36
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 NM x - - - - - -
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 10.6.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 17 PB 5.64 +2.0 m/s x x 4.68  1,10 4.68 5.12  0,20 5.64  2,00 5.48  1,00 11.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 16 5.31 +2.4 m/s 5.25 +1.3 m/s x 5.14  1,70 5.14  2,70 5.14 5.31  2,40 5.25  1,30 - 9.00
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 15 PB 5.23 +1.8 m/s 5.14  2,40 5.23  1,80 5.01  2,20 5.23 5.01  1,40 4.96  1,90 5.20  2,80 8.00
4 Tereza TužováTereza Tužová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 9 4.89 +3.1 m/s 4.87 +1.6 m/s 4.31  2,00 4.89  3,10 4.83  1,40 4.89 x x 4.87  1,60 7.00
5 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 14 4.75 +1.8 m/s 4.53  1,70 4.55  2,90 4.75  1,80 4.75 4.72  1,50 4.53  1,40 x 6.00
6 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 PB 4.75 +1.6 m/s 4.31  2,20 4.64  3,00 4.64  1,60 4.64 4.60  1,20 4.69  2,60 4.75  1,60 5.00
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 13 4.74 +2.5 m/s 4.66 +1.7 m/s x 4.74  2,50 4.66  1,70 4.74 4.54  2,20 x x 4.00
8 Lucie ManychováLucie Manychová
AC PardubiceAC Pardubice
07 8 4.63 +2.5 m/s x 4.63  2,50 x 4.63 4.49  2,30 4.46  3,90 x 3.00
9 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 10 4.49 +2.8 m/s 4.33 +1.6 m/s 4.34  2,90 4.49  2,80 4.33  1,60 4.49 2.00
10 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 PB 4.49 +0.7 m/s 3.92  2,60 3.73  -0,80 4.49  0,70 4.49 1.00
11 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 PB 4.45 +1.6 m/s x 4.45  1,60 x 4.45
12 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 4.38 +3.0 m/s 4.36 +0.5 m/s 4.38  3,00 4.36  0,50 x 4.38
13 Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 4.24 +2.1 m/s 4.03 +1.5 m/s 4.03  1,50 4.19  3,90 4.24  2,10 4.24
14 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 PB 4.22 +1.1 m/s 4.17  1,90 4.11  0,70 4.22  1,10 4.22
15 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 4.05 +0.1 m/s 4.00  1,30 4.05  0,10 3.33  1,20 4.05
16 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 3.75 +1.0 m/s 3.69  2,00 3.75  1,00 3.42  2,00 3.75
Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 11 DNS
Celkem 17 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 10.6.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3 13.62 +3.6 m/s 12.97  2,30 x x 12.97 x x 13.62  3,60 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 12.95 +3.3 m/s 12.24 +1.1 m/s 12.24  1,10