Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Open KPJ ve vícebojích dospělých, juniorů a juniorek, dorostu,staršího a mladšího žactva.

Jablonec nad Nisou (20. - 21. 5. 2023)

60 m - Žáci

(ne, 21.5.2023 - 09:50) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.74 637.00
2 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.76 631.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.81 616.00
4 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.13 523.00
5 Kryštof BerkaKryštof Berka 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.21 500.00
6 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.47 431.00
7 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.88 331.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.53 416.00
2 Dominik BízekDominik Bízek 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.92 322.00
3 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.98 309.00
4 Jakub LenártJakub Lenárt 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.17 268.00
5 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.25 251.00
6 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.43 216.00
7 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.47 208.00
8 Václav PlačekVáclav Plaček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.84 145.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.25 251.00
2 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.50 203.00
3 Jan HlubučekJan Hlubuček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.72 164.00
4 Matouš BublaMatouš Bubla 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.89 137.00
5 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.06 112.00
6 Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.30 80.00
7 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.66 42.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.53 416.00
2 Dominik BízekDominik Bízek 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.92 322.00
3 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.98 309.00
4 Jakub LenártJakub Lenárt 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.17 268.00
5 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.25 251.00
5 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.25 251.00
7 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.43 216.00
8 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.47 208.00
9 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.50 203.00
10 Jan HlubučekJan Hlubuček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.72 164.00
11 Václav PlačekVáclav Plaček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.84 145.00
12 Matouš BublaMatouš Bubla 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.89 137.00
13 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.06 112.00
14 Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.30 80.00
15 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.66 42.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2 08.33 749.00
2 Aneta HančováAneta Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.56 684.00
3 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.63 665.00
4 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.64 662.00
5 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.71 643.00
MS Anna Marie MerkerAnna Marie Merker 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 09.11
7 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.28 496.00
8 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.33 484.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.81 616.00
2 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.84 608.00
3 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.90 592.00
4 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.91 589.00
5 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.02 561.00
6 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.17 523.00
MS Michaela JehličkováMichaela Jehličková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 09.29
8 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.75 389.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.92 587.00
2 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.03 558.00
3 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.11 538.00
4 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.17 523.00
5 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.32 487.00
6 Elen SůvováElen Sůvová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.64 413.00
7 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.77 384.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.66 656.00
2 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.90 592.00
3 Valentýna ČížkováValentýna Čížková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.96 576.00
4 Tereza MotejlkováTereza Motejlková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.04 556.00
5 Johana GrohováJohana Grohová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.13 533.00
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.26 501.00
7 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.55 433.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.14 531.00
2 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.21 513.00
3 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.43 461.00
4 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13 310.00
5 Ema ValtrováEma Valtrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.36 267.00
6 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10.53 236.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2 08.33 749.00
2 Aneta HančováAneta Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.56 684.00
3 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.63 665.00
4 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.64 662.00
5 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.66 656.00
6 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.71 643.00
7 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.81 616.00
8 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.84 608.00
9 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.90 592.00
9 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.90 592.00
11 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.91 589.00
12 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.92 587.00
13 Valentýna ČížkováValentýna Čížková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.96 576.00
14 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.02 561.00
15 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.03 558.00
16 Tereza MotejlkováTereza Motejlková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.04 556.00
17 Anna Marie MerkerAnna Marie Merker 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 09.11
17 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.11 538.00
19 Johana GrohováJohana Grohová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.13 533.00
20 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.14 531.00
21 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.17 523.00
21 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.17 523.00
23 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.21 513.00
24 Veronika NovotnáVeronika Novotná 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.26 501.00
25 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.28 496.00
26 Michaela JehličkováMichaela Jehličková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 09.29
27 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.32 487.00
28 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.33 484.00
29 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.43 461.00
30 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.55 433.00
31 Elen SůvováElen Sůvová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.64 413.00
32 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.75 389.00
33 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.77 384.00
34 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13 310.00
35 Ema ValtrováEma Valtrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.36 267.00
36 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10.53 236.00

100 m - Junioři

(so, 20.5.2023 - 10:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.57 738.00
2 3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.73 705.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 20.5.2023 - 11:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.67 717.00
2 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.11 629.00
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 19.41 847.00
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.15 759.00
3 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 20.87 677.00
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 21.28 633.00
5 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.39 621.00
6 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.36 522.00
MS Emma GoldšteinováEmma Goldšteinová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.49 720.00
2 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 20.98 665.00
3 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.34 627.00
4 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.44 616.00
5 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 21.53 606.00
6 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.78 580.00
7 Nela HančarováNela Hančarová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 21.90 568.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.84 681.00
2 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 21.46 614.00
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 21.84 574.00
4 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 22.51 508.00
5 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 22.56 503.00
6 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.68 491.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 19.41 847.00
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.15 759.00
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.49 720.00
4 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.84 681.00
5 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 20.87 677.00
6 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 20.98 665.00
7 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 21.28 633.00
8 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.34 627.00
9 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.39 621.00
10 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.44 616.00
11 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 21.46 614.00
12 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 21.53 606.00
13 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.78 580.00
14 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 21.84 574.00
15 Nela HančarováNela Hančarová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 21.90 568.00
16 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.36 522.00
17 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 22.51 508.00
18 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 22.56 503.00
19 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.68 491.00
20 Emma GoldšteinováEmma Goldšteinová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.98

200 m - Ženy

(so, 20.5.2023 - 15:20) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.07 706.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.83 567.00
MS Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 29.26
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 20.5.2023 - 15:20) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 27.68 656.00
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 28.16 618.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 20.5.2023 - 15:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.32 769.00
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.72 735.00
3 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.22 694.00
4 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.86 642.00
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.58 586.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(so, 20.5.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 54.25 629.00
2 3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.74 569.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 20.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 55.63 574.00
2 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 56.13 554.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 20.5.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dominik BízekDominik Bízek 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:37.01 420.00
2 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:38.47 405.00
3 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:39.56 395.00
4 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:54.53 262.00
5 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:55.57 254.00
6 Václav PlačekVáclav Plaček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:59.23 225.00
7 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:00.77 214.00
8 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3:02.98 198.00
9 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:03.27 196.00
10 Jakub LenártJakub Lenárt 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3:03.56 194.00
11 Matouš BublaMatouš Bubla 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:06.36 175.00
12 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:07.66 166.00
13 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:16.30 114.00
14 Jan HlubučekJan Hlubuček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:17.48 108.00
15 Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:24.78 72.00
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 21.5.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.20 767.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:41.76 553.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 21.5.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.91 507.00
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:04.37 326.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 21.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.70 748.00
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.90 719.00
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:28.34 714.00
4 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:30.88 682.00
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.57 522.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:37.49 602.00
2 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:39.82 575.00
3 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:40.25 570.00
4 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:40.26 570.00
MS Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:41.38
6 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:45.48 512.00
7 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:47.30 492.00
8 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:52.89 434.00
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 2:53.70 426.00
10 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:59.15 373.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:30.41 688.00
2 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:31.37 676.00
3 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:32.31 664.00
4 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:52.90 434.00
5 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:53.91 424.00
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 2:56.17 402.00
7 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:58.22 382.00
8 Nela HančarováNela Hančarová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:01.57 351.00
9 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:05.34 317.00
10 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 3:06.26 309.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:30.41 688.00
2 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:31.37 676.00
3 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:32.31 664.00
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:37.49 602.00
5 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:39.82 575.00
6 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:40.25 570.00
7 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:40.26 570.00
8 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:41.38
9 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:45.48 512.00
10 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:47.30 492.00
11 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:52.89 434.00
12 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:52.90 434.00
13 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 2:53.70 426.00
14 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:53.91 424.00
15 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 2:56.17 402.00
16 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:58.22 382.00
17 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:59.15 373.00
18 Nela HančarováNela Hančarová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:01.57 351.00
19 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:05.34 317.00
20 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 3:06.26 309.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:51.14 452.00
2 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:52.94 434.00
3 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:53.16 431.00
4 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:53.75 425.00
5 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:54.51 418.00
6 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:54.92 414.00
7 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1 2:57.87 385.00
8 Aneta HančováAneta Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 3:00.19 363.00
9 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:09.47 282.00
10 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 3:11.22 268.00
11 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 3:18.04 216.00
Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:40.45 568.00
2 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:44.18 526.00
3 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:45.31 513.00
4 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:45.57 511.00
5 Valentýna ČížkováValentýna Čížková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.66 416.00
6 Elen SůvováElen Sůvová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:02.43 343.00
7 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:03.96 329.00
8 Tereza MotejlkováTereza Motejlková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:12.68 256.00
9 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:15.57 234.00
10 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 3:18.10 215.00
11 Johana GrohováJohana Grohová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:18.71 211.00
12 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 3:22.04 188.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:03.46 334.00
2 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:04.78 322.00
3 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:05.99 312.00
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:06.08 311.00
5 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:06.10 311.00
6 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 3:06.87 304.00
7 Ema ValtrováEma Valtrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:13.06 253.00
8 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:13.70 248.00
9 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:16.86 224.00
10 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 3:39.21 88.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:40.45 568.00
2 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:44.18 526.00
3 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:45.31 513.00
4 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:45.57 511.00
5 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:51.14 452.00
6 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:52.94 434.00
7 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:53.16 431.00
8 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:53.75 425.00
9 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:54.51 418.00
10 Valentýna ČížkováValentýna Čížková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.66 416.00
11 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:54.92 414.00
12 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1 2:57.87 385.00
13 Aneta HančováAneta Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 3:00.19 363.00
14 Elen SůvováElen Sůvová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:02.43 343.00
15 Ema NovákováEma Nováková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:03.46 334.00
16 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:03.96 329.00
17 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:04.78 322.00
18 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:05.99 312.00
19 Veronika NovotnáVeronika Novotná 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:06.08 311.00
20 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:06.10 311.00
21 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 3:06.87 304.00
22 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:09.47 282.00
23 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 3:11.22 268.00
24 Tereza MotejlkováTereza Motejlková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:12.68 256.00
25 Ema ValtrováEma Valtrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:13.06 253.00
26 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:13.70 248.00
27 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:15.57 234.00
28 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:16.86 224.00
29 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 3:18.04 216.00
30 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 3:18.10 215.00
31 Johana GrohováJohana Grohová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:18.71 211.00
32 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 3:22.04 188.00
33 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 3:39.21 88.00
Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS

1000 m - Žáci

(ne, 21.5.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:57.11 693.00
2 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 3:07.90 589.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:13.21 541.00
4 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:16.69 510.00
5 Kryštof BerkaKryštof Berka 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 3:28.29 414.00
6 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:31.49 389.00
7 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:39.26 332.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 21.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:56.47 580.00
2 3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:29.13 404.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 21.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:53.31 599.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.75 408.00
2 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.58 282.00
3 Dominik BízekDominik Bízek 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.64 274.00
4 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.38 182.00
5 Jan HlubučekJan Hlubuček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.07 112.00
6 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.46 80.00
7 Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 18.85 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 11.75 259.00
2 Jakub LenártJakub Lenárt 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 12.42 177.00
3 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.68 150.00
4 Václav PlačekVáclav Plaček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.90 128.00
5 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.14 106.00
6 Matouš BublaMatouš Bubla 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.29 94.00
7 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.65 15.00
8 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.86 8.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.75 408.00
2 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.58 282.00
3 Dominik BízekDominik Bízek 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.64 274.00
4 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 11.75 259.00
5 Benjamin GänselBenjamin Gänsel 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.38 182.00
6 Jakub LenártJakub Lenárt 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 12.42 177.00
7 Jakub LaurinJakub Laurin 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.68 150.00
8 Václav PlačekVáclav Plaček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.90 128.00
9 Jan HlubučekJan Hlubuček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.07 112.00
10 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.14 106.00
11 Matouš BublaMatouš Bubla 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.29 94.00
12 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.46 80.00
13 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.65 15.00
14 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.86 8.00
15 Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 18.85 0.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 09:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.38 643.00
2 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.32 485.00
3 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.55 310.00
4 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.91 265.00
5 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.07 247.00
6 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.57 192.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 11.11 519.00
2 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.61 441.00
3 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.87 402.00
4 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.12 367.00
5 Johana GrohováJohana Grohová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.04 250.00
6 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.84 165.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 10.43 634.00
2 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.63 438.00
3 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.45 323.00
4 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.72 288.00
5 Valentýna ČížkováValentýna Čížková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.65 184.00
6 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.82 167.00
7 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.27 11.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HančováAneta Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 10.53 616.00
2 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 11.43 468.00
3 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.62 301.00
4 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.10 243.00
5 Veronika NovotnáVeronika Novotná 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.37 213.00
6 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.08 143.00
7 Ema ValtrováEma Valtrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 14.89 78.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2 10.30 657.00
2 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.09 522.00
3 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 12.55 310.00
4 Elen SůvováElen Sůvová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.98 257.00
5 Tereza MotejlkováTereza Motejlková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.16 236.00
6 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.59 190.00
7 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.97 73.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2 10.30 657.00
2 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.38 643.00
3 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 10.43 634.00
4 Aneta HančováAneta Hančová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 10.53 616.00
5 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.09 522.00
6 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 11.11 519.00
7 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.32 485.00
8 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 11.43 468.00
9 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.61 441.00
10 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.63 438.00
11 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.87 402.00
12 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.12 367.00
13 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.45 323.00
14 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.55 310.00
14 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 12.55 310.00
16 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.62 301.00
17 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.72 288.00
18 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.91 265.00
19 Elen SůvováElen Sůvová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.98 257.00
20 Johana GrohováJohana Grohová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.04 250.00
21 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.07 247.00
22 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.10 243.00
23 Tereza MotejlkováTereza Motejlková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.16 236.00
24 Veronika NovotnáVeronika Novotná 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.37 213.00
25 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.57 192.00
26 Jana MachováJana Machová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.59 190.00
27 Valentýna ČížkováValentýna Čížková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.65 184.00
28 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.82 167.00
29 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.84 165.00
30 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.08 143.00
31 Ema ValtrováEma Valtrová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 14.89 78.00
32 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.97 73.00
33 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.27 11.00

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 14.11 821.00
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.76 740.00
3 Kryštof BerkaKryštof Berka 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 16.16 580.00
4 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.38 556.00
5 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.70 335.00
6 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 18.75 331.00
7 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.57 83.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy

(so, 20.5.2023 - 10:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.14 959.00
MS Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.28
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.45 660.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky

(so, 20.5.2023 - 10:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.75 745.00
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.13 698.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 14.77
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 8 15.35 796.00
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15.42 787.00
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.98 717.00
5 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.86 612.00
6 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 17.00 596.00
7 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.32 276.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.96 719.00
2 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.46 659.00
3 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.69 632.00
4 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 16.84 615.00
5 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 17.06 590.00
6 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 18.06 482.00
7 Nela HančarováNela Hančarová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 18.43 445.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.30 678.00
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 18.45 443.00
3 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 19.46 349.00
4 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 20.46 265.00
5 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21.08 219.00
6 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 21.90 164.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 14.77
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 8 15.35 796.00
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15.42 787.00
4 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.96 719.00
5 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.98 717.00
6 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.30 678.00
7 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.46 659.00
8 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.69 632.00
9 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 16.84 615.00
10 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.86 612.00
11 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 17.00 596.00
12 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 17.06 590.00
13 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 18.06 482.00
14 Nela HančarováNela Hančarová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 18.43 445.00
15 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 18.45 443.00
16 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 19.46 349.00
17 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.32 276.00
18 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 20.46 265.00
19 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21.08 219.00
20 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 21.90 164.00

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(so, 20.5.2023 - 10:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.79 870.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 15.26 808.00
3 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.36 795.00
4 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.54 772.00
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.79 740.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 21.5.2023 - 09:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.88 746.00
2 3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.13 718.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(ne, 21.5.2023 - 09:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.54
2 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 17.58 565.00
5 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 20.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 Body
1 3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 1.71 o o o xo xo xo xxx 552.00
2 4 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 1.71 - o - xo o xxo xx 552.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 20.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 1.68 - - - - - - - o o xo o xxo x 528.00
2 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 2 PB 1.53 o - o - o o o xxx 411.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 PB 1.48 - - - - - - o o o xo o o xxo xxx 374.00
2 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 1.30 - - - - - - o xxx 250.00
3 Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 1.21 o o o o xxx 194.00
Celkem 3 závodníků
Skupina 02 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 Body
1 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 PB 1.75 - - - o - - - - o o o - o o xxo xxo xxx 585.00
2 Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 PB 1.57 - - - o o o o o o xo x 441.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 1.54 - - - o - o o o o xxx 419.00
MS Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 1.51 o o o xo o xxo o xo xxx
5 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 PB 1.51 o xo o o o o xxo xxo xxx 396.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 20.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 1.53 - - - - - - o o o o xo xo xxx 655.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 PB 1.44 - - - - - - o o xxo xxx 555.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 20.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 PB 1.44 - o o o o xo xxx 555.00
2 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 1.44 o - o - xxo xo xxx 555.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 20.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1 PB 1.53 - - o - o o o xo xo xxx 655.00
2 Anna ČervenkováAnna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 PB 1.53 - - - - o o o xo xxo xxx 655.00
3 Laura LinkováLaura Linková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 1.47 - - o o o o o xxx 588.00
4 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4 PB 1.41 o - o o xo xxx 523.00
5 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 PB 1.32 xo o xxx 429.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 20.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 19 PB 1.47 - - - - - - - o o o o xo xxx 588.00
2 Barbora GrofováBarbora Grofová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 3 PB 1.47 - - - - - xo o - o o xxo xo xxx 588.00
3 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 PB 1.44 - - - - - - o o o o o xxx 555.00
4 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 PB 1.41 - - o - o o o o o o xxx 523.00
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 17 PB 1.41 - o - o o o o o xo xo xxx 523.00
6 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 12 PB 1.38 - - xo - o o xo o o xxx 491.00
7 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 15 PB 1.38 - - - o o xo o o xo xxx 491.00
8 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 14 PB 1.38 o o o xo xo xo xxo o xo xxx 491.00
9= Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 18 PB 1.38 - - - - o o xo xo xxo xxx 491.00
9= Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 5 PB 1.38 - - o o o o o xxo xxo xxx 491.00
11 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 11 PB 1.35 - - - - - o o o xxx 460.00
12 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 7 PB 1.35 - - o - o o o xo xxx 460.00
13 Nela HančarováNela Hančarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 4 PB 1.32 - - o o o xo xo xxx 429.00
14 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 10 PB 1.29 - - - - xo o xxx 399.00
15 Jana PeroutkováJana Peroutková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 PB 1.29 o o o o xxo o xxx 399.00
16 Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 1 PB 1.29 o o o o xxo xo xxx 399.00
17 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 6 PB 1.26 o o xo xxo xo xxx 369.00
18 Anna KoškováAnna Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 9 PB 1.20 o o o xx 312.00
19 Laura ŠolcováLaura Šolcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 16 PB 1.20 o xxo o xxx 312.00
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 Body
1 4 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 PB 4.00 - - - - - - xxo - o - o o o xxx 617.00
2 3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 3.20 o xo xo o xo xxx 406.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 Body
1 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 PB 2.70 xo o o xo xx 286.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 20.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 3.60 - - - - - - - - - - o - o - o - o xxx 509.00
2 Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 1 PB 2.60 o o xo xo o xo xo xxx 264.00
3= Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 PB 2.30 o xo xxo o xx 199.00
3= Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 PB 2.30 xo o xxo o xxx 199.00
5 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 PB 2.30 xxo o xo xxo xx 199.00
6 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 5 PB 2.00 o xxx 140.00
Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 20.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 6.26 +2.0 m/s 5.84  1,50 6.26  2,00 6.12  0,60 6.26 644.00
2 3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 6.18 +0.6 m/s 5.61  1,60 5.92  0,50 6.18  0,60 6.18 626.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 20.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 5.80 +0.1 m/s 5.71  2,30 5.69  1,00 5.80  0,10 5.80 544.00
2 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 2 PB 5.80 +0.7 m/s x 5.80  0,70 x 5.80 544.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 21.5.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 PB 5.98 +2.0 m/s 5.98  2,00 5.58  -1,10 x 5.98 582.00
2 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 PB 5.45 +0.0 m/s 4.54  1,10 x 5.45  0,00 5.45 471.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 5.41 -1.1 m/s 5.14  -1,20 5.41  -1,10 - 5.41 463.00
4 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 5 PB 5.23 -0.1 m/s 4.46  1,30 5.23  -0,10 5.21  0,00 5.23 427.00
5 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 PB 5.04 -0.3 m/s 3.69  1,30 4.31  -0,20 5.04  -0,30 5.04 390.00
6 Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 1 PB 5.02 -0.6 m/s x x 5.02  -0,60 5.02 386.00
7 Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 4.20 +1.4 m/s 4.20  1,40 3.88  2,00 4.13  0,50 4.20 239.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 20.5.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 6 PB 4.45 -0.5 m/s 4.45  -0,50 4.44  -1,50 4.41  -2,10 4.45 281.00
2 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 15 PB 4.37 -1.5 m/s 4.37  -1,50 4.16  -2,30 3.44  -1,60 4.37 267.00
3 Václav PlačekVáclav Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 12 PB 4.10 -2.6 m/s 3.61  -1,20 x 4.10  -2,60 4.10 222.00
4 Jakub LaurinJakub Laurin
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 8 PB 4.00 -2.3 m/s x 3.68  -1,80 4.00  -2,30 4.00 206.00
5 Dominik BízekDominik Bízek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 1 PB 3.99 -2.1 m/s 3.84  -1,20 3.85  -1,70 3.99  -2,10 3.99 204.00
6 Benjamin GänselBenjamin Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3 PB 3.93 -0.4 m/s 3.33  -1,40 3.93  -0,40 3.53  -1,20 3.93 195.00
7 Jakub LenártJakub Lenárt
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 9 PB 3.93 -1.4 m/s 3.93  -1,40 x x 3.93 195.00
8 Matěj HavelkaMatěj Havelka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 4 PB 3.92 -1.6 m/s 3.81  -2,30 x 3.92  -1,60 3.92 193.00
9 Jan HlubučekJan Hlubuček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 5 PB 3.86 -0.6 m/s 3.71  -0,40 3.59  -2,60 3.86  -0,60 3.86 184.00
10 Tomáš KobrTomáš Kobr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 7 PB 3.80 -1.6 m/s 3.53  -2,10 3.59  -2,30 3.80  -1,60 3.80 174.00
11 Matouš BublaMatouš Bubla
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2 PB 3.62 -2.4 m/s 3.55  -0,80 3.50  -1,20 3.62  -2,40 3.62 147.00
12 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 10 PB 3.52 -0.6 m/s x 3.37  -0,80 3.52  -0,60 3.52 133.00
13 Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 14 PB 3.48 -1.8 m/s 3.48  -1,80 3.31  -1,90 x 3.48 127.00
14 David RáčekDavid Ráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 13 PB 3.33 -2.5 m/s x x 3.33  -2,50 3.33 107.00
Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 11 NM x x x -
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 21.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 5.46 +1.9 m/s 5.46  1,90 x x 5.46 688.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 5.08 +2.2 m/s 4.95 +0.6 m/s 4.94  0,50 4.95  0,60 5.08  2,20 5.08 581.00
MS Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 3 4.92 +3.2 m/s 4.74 +1.7 m/s 4.74  1,70 4.92  3,20 4.63  1,40 4.92
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 21.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 PB 5.14 +0.8 m/s x 4.54  2,00 5.14  0,80 5.14 598.00
2 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 5.01 +2.5 m/s 4.89 +2.0 m/s 5.01  2,50 4.93  2,30 4.89  2,00 5.01 562.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 21.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1 PB 5.39 +0.9 m/s 5.01  2,60 5.19  2,50 5.39  0,90 5.39 668.00
2 Laura LinkováLaura Linková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 5.25 +2.5 m/s x 5.25  2,50 4.80  3,80 5.25 628.00
3 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4 5.00 +2.4 m/s 5.00  2,40 4.81  2,50 4.80  3,10 5.00 559.00
4 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 PB 4.94 +0.4 m/s x 4.94  0,40 x 4.94 543.00
5 Anna ČervenkováAnna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 PB 4.83 +0.9 m/s 4.52  3,90 4.73  2,70 4.83  0,90 4.83 514.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 21.5.2023 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 11 PB 4.83 -0.2 m/s 4.47  -1,20 4.53  -2,00 4.83  -0,20 4.83 514.00
2 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 PB 4.79 -1.9 m/s 4.77  -1,40 4.79  -1,90 4.66  -0,90 4.79 503.00
3 Barbora GrofováBarbora Grofová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 3 PB 4.68 -1.5 m/s 4.54  -1,70 4.68  -1,50 4.54  -1,70 4.68 474.00
4 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 5 PB 4.63 -2.1 m/s 4.63  -2,10 4.26  -0,40 4.62  -1,20 4.63 461.00
5 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 19 PB 4.59 -1.0 m/s 4.59  -1,00 4.55  -3,10 4.52  -1,80 4.59 451.00
6 Jana PeroutkováJana Peroutková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 PB 4.59 -0.6 m/s 4.30  -2,40 4.51  -0,90 4.59  -0,60 4.59 451.00
MS Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 20 4.52 -2.2 m/s 4.47  -1,20 4.52  -2,20 4.49  -1,10 4.52
8 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 17 PB 4.49 -0.9 m/s 3.99  -1,20 4.49  -0,90 4.48  -1,40 4.49 426.00
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 18 PB 4.45 -0.8 m/s 4.45  -0,80 4.44  -1,40 4.43  -0,30 4.45 416.00
10 Laura ŠolcováLaura Šolcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 16 PB 4.43 -0.1 m/s 4.32  -0,90 4.21  -0,50 4.43  -0,10 4.43 411.00
11 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 6 PB 4.38 -0.5 m/s 4.17  -2,20 4.38  -0,50 4.25  -1,40 4.38 398.00
12 Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 1 PB 4.37 -0.8 m/s 4.18  -0,60 4.37  -0,80 4.37  -2,20 4.37 396.00
13 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 10 PB 4.37 -1.3 m/s 4.37  -1,30 4.28  -1,40 2.52  -1,70 4.37 396.00
14 Nela HančarováNela Hančarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 4 PB 4.32 -1.5 m/s 4.19  -2,00 4.32  -1,50 x 4.32 384.00
15 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 12 PB 4.27 -2.0 m/s 4.00  -1,50 4.27  -2,00 4.03  -1,20 4.27 371.00
16 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 PB 4.21 -1.2 m/s 4.21  -1,20 4.05  -2,10 3.98  -2,20 4.21 357.00
17 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 15 PB 4.18 -1.9 m/s 4.18  -1,90 3.75  -0,20 3.75  -0,70 4.18 350.00
18 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 14 PB 4.12 -0.7 m/s 4.03  -2,10 4.12  -0,70 4.01  -0,90 4.12 336.00
19 Anna KoškováAnna Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 9 PB 3.40 -3.0 m/s 3.31  -1,60 3.40  -3,00 3.01  -1,70 3.40 180.00
Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 7 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (so, 20.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 18 PB 4.54 -1.1 m/s 4.54  -1,10 x 4.25  -2,00 4.54 438.00
2 Kristýna BartošováKristýna Bartošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 1 PB 4.25 -3.0 m/s 4.10  -2,10 4.25  -3,00 3.61  -1,00 4.25 367.00
3 Aneta HančováAneta Hančová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 7 PB 4.16 -1.8 m/s 4.10  -2,30 4.06  -1,70 4.16  -1,80 4.16 345.00
4 Valentýna ČížkováValentýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3 PB 4.02 -1.3 m/s 4.02  -1,30 3.95  -1,20 x 4.02 312.00
5 Laura KoťátkováLaura Koťátková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 15 PB 4.02 -2.1 m/s 3.69  -1,90 3.75  -1,20 4.02  -2,10 4.02 312.00
6 Michaela KrahulcováMichaela Krahulcová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 16 PB 4.00 -1.7 m/s x 4.00  -1,70 3.91  -2,80 4.00 308.00
7 Anna KartákováAnna Kartáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 13 PB 3.96 -1.4 m/s x 3.96  -1,40 3.73  -1,80 3.96 299.00
8 Tereza KlabanováTereza Klabanová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 14 PB 3.87 -1.7 m/s 3.50  -0,70 3.47  -0,60 3.87  -1,70 3.87 279.00
9 Magdalena HolickáMagdalena Holická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 8 PB 3.85 -3.5 m/s 3.85  -3,50 x x 3.85 274.00
10 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 2 PB 3.80 -2.1 m/s 3.57  -2,70 3.74  -1,10 3.80  -2,10 3.80 263.00
11 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 11 PB 3.79 -0.7 m/s 3.79  -0,70 3.09  -1,00 x 3.79 261.00
12 Jana MachováJana Machová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 17 PB 3.60 -2.5 m/s x x 3.60  -2,50 3.60 220.00
13= Ela HůlkováEla Hůlková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 10 PB 3.59 -2.5 m/s x x 3.59  -2,50 3.59 218.00
13= Nelly DobiášováNelly Dobiášová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 5 PB 3.59 -2.3 m/s x x 3.59  -2,30 3.59 218.00
15 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 4 PB 3.54 -1.5 m/s x 3.41  -1,50 3.54  -1,50 3.54 208.00
16 Johana GrohováJohana Grohová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 6 PB 3.53 -2.3 m/s 3.53  -2,30 x 3.49  -1,50 3.53 206.00
Veronika HujerováVeronika Hujerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 9 NM x x x -
Michaela JehličkováMichaela Jehličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 12 NM x x x -
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (so, 20.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 15 PB 4.37 -1.2 m/s 3.93  -1,50 4.22  -0,70 4.37  -1,20 4.37 396.00
2 Tereza MotejlkováTereza Motejlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 1 PB 4.09 -1.5 m/s x 3.96  -1,80 4.09  -1,50 4.09 329.00
3 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 13 PB 4.02 -0.6 m/s 3.93  -1,90 3.78  -2,90 4.02  -0,60 4.02 312.00
4 Elen SůvováElen Sůvová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 12 PB 3.83 -2.1 m/s 3.60  -1,20 3.83  -2,10 3.69  -1,90 3.83 270.00
5 Laura PokornáLaura Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 8 PB 3.78 -2.4 m/s 3.78  -2,40 3.69  -2,80 x 3.78 259.00
6 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 9 PB 3.68 -1.7 m/s 3.68  -1,70 x x  -1,80 3.68 237.00
7 Ema OleníčkováEma Oleníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 6 PB 3.66 -1.0 m/s 3.64  -0,70 3.66  -1,00 x 3.66 233.00
8 Sandra MüllerováSandra Müllerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 2 PB 3.64 -2.9 m/s 3.64  -2,90 x x 3.64 229.00
9 Ema NovákováEma Nováková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 4 PB 3.59 -0.9 m/s 3.25  -1,60 3.40  -2,10 3.59  -0,90 3.59 218.00
10 Kristýna SolovinskáKristýna Solovinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 10 PB 3.56 -1.3 m/s 3.56  -1,30 3.47  -2,00 3.42  -1,10 3.56 212.00
11 Veronika NovotnáVeronika Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 5 PB 3.51 -2.1 m/s 3.37  -1,20 3.47  -1,20 3.51  -2,10 3.51 202.00
12 Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 17 PB 3.51 -1.7 m/s 3.28  -1,70 x 3.51  -1,70 3.51 202.00
13 Stella NěmcováStella Němcová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 3 PB 3.35 -3.2 m/s x 3.35  -3,20 x 3.35 170.00
Silvie UhnaváSilvie Uhnavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 14 NM x x x -
Ema ValtrováEma Valtrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 16 NM x x x -
Natálie PivrncováNatálie Pivrncová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 7 NM x x x -
Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 11 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura LinkováLaura Linková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 PB 11.62 10.72 11.62 10.88 11.62 636.00
2 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 PB 11.34 11.03 11.34 10.95 11.34 618.00
3 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 PB 10.27 10.03 10.27 09.80 10.27 547.00
4 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 PB 09.48 09.18 09.47 09.48 9.48 495.00
5 Anna ČervenkováAnna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 PB 09.12 08.68 08.82 09.12 9.12 472.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 20.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 09.49 09.25 09.49 08.25 9.49 496.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 PB 08.87 08.16 08.78 08.87 8.87 456.00
3 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 PB 08.40 08.40 x 08.00 8.40 425.00
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 08.32 07.88 08.25 08.32 8.32 420.00
5 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 08.32 08.32 08.08 08.17 8.32 420.00
6 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 08.32 08.32 07.97 07.66 8.32 420.00
7 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 PB 08.05 x 08.05 08.00 8.05 403.00
8 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 07.98 07.98 06.93 07.10 7.98 398.00
9 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 PB 07.82 07.09 07.69 07.82 7.82 388.00
10 Nela HančarováNela Hančarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 PB 07.68 x 06.76 07.68 7.68 379.00
11 Jana PeroutkováJana Peroutková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 06.72 x 06.57 06.72 6.72 317.00
12 Anna KoškováAnna Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 06.70 06.64 x 06.70 6.70 316.00
13 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 06.68 06.53 06.34 06.68 6.68 315.00
14 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 PB 06.64 06.64 x 06.15 6.64 312.00
15 Barbora GrofováBarbora Grofová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 PB 06.50 05.81 06.50 05.85 6.50 303.00
16 Laura ŠolcováLaura Šolcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 PB 06.43 05.86 06.00 06.43 6.43 299.00
17 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 PB 06.15 x 06.15 06.04 6.15 281.00
18 Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 PB 06.06 04.53 06.06 06.03 6.06 275.00
19 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 PB 06.04 05.17 05.68 06.04 6.04 274.00
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 16.32 16.32 15.87 x 16.32 871.00
2 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 PB 09.96 09.72 09.96 09.76 9.96 483.00
3 Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 1 PB 09.92 08.78 x 09.92 9.92 481.00
MS Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 8 SB 09.57 08.63 09.10 09.57 9.57
5 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 5 PB 09.47 09.18 09.28 09.47 9.47 454.00
6 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 PB 09.25 08.97 08.35 09.25 9.25 441.00
7 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 PB 08.34 07.65 07.56 08.34 8.34 386.00
8 Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 05.82 05.64 05.47 05.82 5.82 238.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.5.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 10.15 10.15 x 09.79 10.15 539.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 PB 09.10 08.08 09.10 08.91 9.10 471.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 20.5.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 09.80 09.10 09.80 09.50 9.80 516.00
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 PB 08.70 08.47 08.70 x 8.70 445.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 20.5.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1 PB 12.84 11.08 12.10 12.84 12.84 657.00
2 5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 2 PB 10.38 09.64 x 10.38 10.38 508.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 20.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 12.92 12.92 x 11.79 12.92 662.00
2 4 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 10.78 10.78 x 10.62 10.78 533.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 20.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 48.23 834.00
2 Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 1 PB 28.27 431.00
3 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 PB 27.50 416.00
4 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 PB 20.50 281.00
5 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 5 PB 19.96 271.00
6 Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 17.37 223.00
7 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 PB 17.07 218.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 21.5.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1 PB 29.94 463.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 21.5.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 32.10 506.00
2 4 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 29.92 463.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 21.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4 PB 32.95 533.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1 PB 27.46 429.00
3 Laura LinkováLaura Linková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 26.39 408.00
4 Anna ČervenkováAnna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 PB 25.92 400.00
5 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 PB 17.89 250.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel