I. mítink Zlaté ligy atletických přípravek JMK + víceboj mladšího žactva
Brno - Ponava (22. 5. 2023)300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (po, 22.5.2023 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FormanJakub Forman | 15 | Running zone | 1 | 64.76 | ||||||||||||||
2 | Jiří PeňázJiří Peňáz | 14 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 67.17 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 15 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 68.48 | ||||||||||||||
4 | Radim ZajíčekRadim Zajíček | 16 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 74.08 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček | 17 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 75.09 | ||||||||||||||
Petr SokolPetr Sokol | 16 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 22.5.2023 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor ŠuleřViktor Šuleř | 14 | Running zone | 6 | 64.90 | ||||||||||||||
2 | Viktor KoubaViktor Kouba | 14 | Running zone | 2 | 69.35 | ||||||||||||||
3 | Vilém PivecVilém Pivec | 14 | Running zone | 4 | 70.70 | ||||||||||||||
4 | Kristián LoskotKristián Loskot | 14 | Running zone | 3 | 71.97 | ||||||||||||||
5 | Teodor PuklTeodor Pukl | 15 | Running zone | 5 | 72.07 | ||||||||||||||
6 | Oskar BendaOskar Benda | 15 | Running zone | 1 | 72.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FormanJakub Forman | 15 | Running zone | 1 | 64.76 | ||||
2 | Viktor ŠuleřViktor Šuleř | 14 | Running zone | 6 | 64.90 | ||||
3 | Jiří PeňázJiří Peňáz | 14 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 67.17 | ||||
4 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 15 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 68.48 | ||||
5 | Viktor KoubaViktor Kouba | 14 | Running zone | 2 | 69.35 | ||||
6 | Vilém PivecVilém Pivec | 14 | Running zone | 4 | 70.70 | ||||
7 | Kristián LoskotKristián Loskot | 14 | Running zone | 3 | 71.97 | ||||
8 | Teodor PuklTeodor Pukl | 15 | Running zone | 5 | 72.07 | ||||
9 | Oskar BendaOskar Benda | 15 | Running zone | 1 | 72.58 | ||||
10 | Radim ZajíčekRadim Zajíček | 16 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 74.08 | ||||
11 | Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček | 17 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 75.09 | ||||
Petr SokolPetr Sokol | 16 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | DNF |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 22.5.2023 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie VidováTerezie Vidová | 14 | Running zone | 7 | 61.93 | ||||||||||||||
2 | Kristina BartlováKristina Bartlová | 14 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 63.53 | ||||||||||||||
3 | Barbora KrupičkováBarbora Krupičková | 14 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 63.98 | ||||||||||||||
4 | Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková | 15 | Atletický klub Panter Brno ... | 3 | 67.18 | ||||||||||||||
5 | Pavlína BurianováPavlína Burianová | 14 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 67.28 | ||||||||||||||
6 | Elen RichterováElen Richterová | 14 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 69.36 | ||||||||||||||
7 | Tereza RuprichováTereza Ruprichová | 14 | Running zone | 6 | 70.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |