Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

18.ročník EKAG 2023

Brno (2. - 4. 9. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Deyan TsvetanovDeyan Tsvetanov 08 SC RADUKANOVI SC RADUKANOVI 07.18
2 Kacper LatkowskiKacper Latkowski 08 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 07.27
3 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 07.36
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07.50
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 07.53
6 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.56
7 Ion StirbuIon Stirbu 08 Moldova Team Moldova Team 07.74
8 Gašper BirkGašper Birk 08 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 07.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MazurJakub Mazur 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.35
2 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 07.40
3 Petev Hristov DimitarPetev Hristov Dimitar 08 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 07.47
4 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 07.52
5 Matei EftaMatei Efta 08 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 07.53
6 Adam MassalkhiAdam Massalkhi 08 TJ Družba Pieštany TJ Družba Pieštany 07.82
7 Ilia RunovIlia Runov 08 Moldova Team Moldova Team 07.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luca GeradaLuca Gerada 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 07.45
2 Karol SzczęśniakKarol Szczęśniak 08 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 07.58
3 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 07.63
4 Martin PaúkMartin Paúk 08 Atletický klub Bojničky Atletický klub Bojničky 07.65
5 Lukas PetrićLukas Petrić 08 Ak Koprivnica Ak Koprivnica 07.75
6 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 07.83
7 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard JanuraRichard Janura 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 07.42
2 Mikhail BartoloMikhail Bartolo 08 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.64
3 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 07.72
4 Juraj IvákJuraj Ivák 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.77
5 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.78
6 Andrea GrechAndrea Grech 08 Aloysians Athletics Club Aloysians Athletics Club 07.82
7 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 07.84
8 Daniels TupureinsDaniels Tupureins 08 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice AC Pardubice 07.58
2 Martin RutaiMartin Rutai 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.66
3 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 07.70
4 Dávid KomjátiDávid Komjáti 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 07.83
5 Nikodem KarpińskiNikodem Karpiński 08 LMKS Żak Pyrzyce LMKS Żak Pyrzyce 07.85
6 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.99
Jan GołdynJan Gołdyn 08 Sports Primary School Sports Primary School DNS
Szymon SobczakSzymon Sobczak 08 Sports Primary School Sports Primary School DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 07.72
2 Bartłomiej FrątczakBartłomiej Frątczak 08 Sports Primary School Sports Primary School 07.73
3 Nicolai FerfeschiNicolai Ferfeschi 08 Moldova Team Moldova Team 07.75
4 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 07.77
5 Jan KovářJan Kovář 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 07.85
6 Egor CernoochiiEgor Cernoochii 08 Moldova Team Moldova Team 07.89
7 Filip KóčaFilip Kóča 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 07.89
8 Franciszek MroczkowskiFranciszek Mroczkowski 08 Sports Primary School Sports Primary School 08.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konrad MariaszKonrad Mariasz 08 Akademia Biegowa Żary Akademia Biegowa Żary 07.46
2 Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice AC Pardubice 07.84
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 07.92
4 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 07.94
5 Kristians KazaksKristians Kazaks 08 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 07.95
6 Niks KalvansNiks Kalvans 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 07.97
Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 DNS
Tymoteusz CichyTymoteusz Cichy 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karlis AbolinšKarlis Abolinš 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 07.73
2 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 07.78
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.82
4 Kacper KędziorKacper Kędzior 08 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 07.88
5 Francesco GrechFrancesco Grech 08 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.94
6 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 07.98
7 Raivis UzulinšRaivis Uzulinš 08 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.02
8 Matúš SipinaMatúš Sipina 08 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.92
2 Karlis Daniels LazdaKarlis Daniels Lazda 08 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 07.98
3 Zoltán HogyaZoltán Hogya 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 08.00
4 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.04
5 Jakub SimonJakub Simon 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z. Atletický klub ISCAREX Česk... 08.20
6 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC Brno BYAC Brno 08.22
7 Kirils GorbenkoKirils Gorbenko 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.33
8 Antoni SzczeklikAntoni Szczeklik 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ricardo ColeiroRicardo Coleiro 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 07.89
2 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.93
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.95
4 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC Pardubice AC Pardubice 08.11
5 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 08.13
6 Kristers MiklavsKristers Miklavs 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.15
7 Timo FleškoTimo Fleško 08 Atletický Klub Puma Senec Atletický Klub Puma Senec 08.15
Maks MehleMaks Mehle 08 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolfs SuhanovsRudolfs Suhanovs 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.06
2 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.19
3 Luca MontilloLuca Montillo 08 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 08.19
4 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.22
5 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.23
6 Calderon Miguel PerezCalderon Miguel Perez 08 La Rioja Atletismo La Rioja Atletismo 08.27
7 Lorenzo BartolucciLorenzo Bartolucci 08 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 08.37
8 Jan JelínekJan Jelínek 08 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.16
2 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.31
3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 08.35
4 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 08.35
5 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.42
6 Daniels RatnieksDaniels Ratnieks 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.50
7 Linards BojansLinards Bojans 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.79
8 Jakub KarolJakub Karol 08 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita KazabekovNikita Kazabekov 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 07.73
2 Nedas MarkvaldasNedas Markvaldas 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 07.81
3 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC Brno BYAC Brno 07.83
4 Vladimir CoceanjiVladimir Coceanji 08 Moldova Team Moldova Team 08.00
5 Adam KováčAdam Kováč 08 Kryha Bratislava Kryha Bratislava 08.07
6 Doni GhenadieDoni Ghenadie 08 Moldova Team Moldova Team 08.09
7 Grejus GudavičiusGrejus Gudavičius 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.47
8 Deividas PaulauskasDeividas Paulauskas 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.50
2 Julius StuetzJulius Stuetz 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 07.55
3 Nick BonettNick Bonett 09 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.57
4 Jan NetzelJan Netzel 09 Sports Primary School Sports Primary School 07.58
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 07.58
6 Kacper KrakowiakKacper Krakowiak 09 Sports Primary School Sports Primary School 07.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Avivs SavinsAvivs Savins 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 07.49
2 Alexandru SerbanAlexandru Serban 09 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 07.74
3 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 07.81
4 Jakub SawickiJakub Sawicki 09 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 07.96
5 Ianis MoraruIanis Moraru 09 Moldova Team Moldova Team 08.19
6 Serghei DobriogloSerghei Dobrioglo 09 Moldova Team Moldova Team 08.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (so, 2.9.2023) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 07.63
2 Aleks Ajibola DezmondsAleks Ajibola Dezmonds 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 07.70
3 Bondin Carl ZammitBondin Carl Zammit 09 Zurrieq Wolves AC Zurrieq Wolves AC 07.77
4 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC Pardubice AC Pardubice 07.81
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 07.86
6 Dominik LabuťDominik Labuť 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.04
7 Dorian DržanićDorian Držanić 09 Ak Koprivnica Ak Koprivnica 08.09
8 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaka ŠtefelinJaka Štefelin 09 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 07.78
2 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z. Atletický klub ISCAREX Česk... 07.86
3 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC Brno BYAC Brno 07.90
4 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 07.95
5 Kristofers ŠtegmanisKristofers Štegmanis 09 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.05
6 Daniel PetrákDaniel Petrák 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.09
7 Zlatev NikolayZlatev Nikolay 09 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 18 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StrojnyJan Strojny 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.58
2 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 07.97
3 Marian KrálikMarian Králik 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.03
4 Bizjak MarkBizjak Mark 09 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.12
5 Buschmann MarcBuschmann Marc 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.32
6 Boris SimeonovBoris Simeonov 09 Sportico Sportico 08.34
7 Vili LipušVili Lipuš 09 Ak Koprivnica Ak Koprivnica 08.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 19 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kuba ZabrockiKuba Zabrocki 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.91
2 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 07.91
3 Markuss CelmsMarkuss Celms 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.07
4 Henry BrendelHenry Brendel 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.08
5 Leonardo DrachukLeonardo Drachuk 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 08.11
6 Bohuslav KolekBohuslav Kolek 09 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.30
7 Krzysztof JasicaKrzysztof Jasica 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 20 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maksims LašenkoMaksims Lašenko 09 Liepajas Sporta spelu skola Liepajas Sporta spelu skola 07.81
2 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 08.21
3 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.22
4 Michał JankowskiMichał Jankowski 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.23
5 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.36
6 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.69
7 Karol ZąbczyńskiKarol Ząbczyński 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 10.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 21 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ilja KolomicevsIlja Kolomicevs 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 07.96
2 Daniel TaflińskiDaniel Tafliński 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.04
3 Eriks Eduards LazdaEriks Eduards Lazda 09 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 08.30
4 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 08.34
5 Krišjanis MežapukeKrišjanis Mežapuke 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.49
Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel Vyškov Orel Vyškov DNS
Alessandro CerranoAlessandro Cerrano 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 22 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Owen BorgOwen Borg 09 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.38
2 Matouš ByrtusMatouš Byrtus 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.44
3 Pavel BabinPavel Babin 09 Moldova Team Moldova Team 08.56
4 Leonard VukovićLeonard Vuković 09 "Atletski klub ""Međimurje"" Čakovec" "Atletski klub ""Međimurje"... 08.66
5 Mateusz RozpędzikMateusz Rozpędzik 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.70
6 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.75
7 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 08.88
Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 23 (so, 2.9.2023) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aksels LazdaAksels Lazda 09 Dienvidkurzemes Sporta skola Dienvidkurzemes Sporta skola 08.62
2 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 08.64
3 Cerrajeria Oscar MorenoCerrajeria Oscar Moreno 09 La Rioja Atletismo La Rioja Atletismo 08.68
4 Filip KuchtaFilip Kuchta 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.77
5 Jakub MentlewiczJakub Mentlewicz 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.26
Giovanni FilippettiGiovanni Filippetti 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA DNS
Maksymilian KorzeniowskiMaksymilian Korzeniowski 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 24 (so, 2.9.2023) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.61
2 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.63
3 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 08.91
4 Bruno PenhakerBruno Penhaker 09 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 09.12
5 Tomáš ProňukTomáš Proňuk 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.21
6 Sebastián ŠemrakSebastián Šemrak 09 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 09.25
7 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 25 (so, 2.9.2023) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.75
2 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.77
3 Rodrigo BerkansRodrigo Berkans 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 09.21
4 Leonardo PelagaggeLeonardo Pelagagge 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.54
5 Giacomo CampelliGiacomo Campelli 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.68
6 Štěpán KosinaŠtěpán Kosina 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 10.18
Martins Renats JukssMartins Renats Jukss 09 Jekabpils SS Jekabpils SS DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 26 (so, 2.9.2023) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VuriMartin Vuri 09 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 07.69
2 Panev SteliyanPanev Steliyan 09 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 07.91
3 Alim TidimAlim Tidim 09 Moldova Team Moldova Team 08.14
4 Sven TotSven Tot 09 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 08.28
5 Alexandr ElizarovAlexandr Elizarov 09 Moldova Team Moldova Team 08.33
6 Kajus StakvilionisKajus Stakvilionis 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.48
7 Stanislav BeltecStanislav Beltec 09 Moldova Team Moldova Team 08.65
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 2.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Deyan TsvetanovDeyan Tsvetanov 08 SC RADUKANOVI SC RADUKANOVI 07.00
2 Kacper LatkowskiKacper Latkowski 08 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 07.06
3 Jakub MazurJakub Mazur 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.20
4 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 07.26
5 Luca GeradaLuca Gerada 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 07.31
6 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 07.35
7 Richard JanuraRichard Janura 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 07.37
8 Konrad MariaszKonrad Mariasz 08 Akademia Biegowa Żary Akademia Biegowa Żary 07.39
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.9.2023) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petev Hristov DimitarPetev Hristov Dimitar 08 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 07.32
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 07.37
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07.37
4 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.39
5 Karol SzczęśniakKarol Szczęśniak 08 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 07.42
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 07.43
7 Matei EftaMatei Efta 08 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 07.46
8 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice AC Pardubice 07.55
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 2.9.2023) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Avivs SavinsAvivs Savins 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 07.30
2 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 07.36
3 Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.41
4 Nick BonettNick Bonett 09 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.44
5 Jan StrojnyJan Strojny 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 07.44
6 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 07.49
7 Jan NetzelJan Netzel 09 Sports Primary School Sports Primary School 07.49
8 Julius StuetzJulius Stuetz 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 07.57
Celkem 8 závodníků
Finále D (so, 2.9.2023) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VuriMartin Vuri 09 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 07.38
2 Aleks Ajibola DezmondsAleks Ajibola Dezmonds 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 07.53
3 Kacper KrakowiakKacper Krakowiak 09 Sports Primary School Sports Primary School 07.56
4 Bondin Carl ZammitBondin Carl Zammit 09 Zurrieq Wolves AC Zurrieq Wolves AC 07.66
5 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 07.68
6 Jaka ŠtefelinJaka Štefelin 09 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 07.77
7 Maksims LašenkoMaksims Lašenko 09 Liepajas Sporta spelu skola Liepajas Sporta spelu skola 07.82
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ValterLukáš Valter 10 Longital sport club Longital sport club 07.55
2 Jacques BorgJacques Borg 10 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.61
3 Grega BožičGrega Božič 10 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 07.78
4 David Cristian AlexandruDavid Cristian Alexandru 10 A.C.S Proatletic PI A.C.S Proatletic PI 07.91
5 Patryk BorowiecPatryk Borowiec 10 Akademia Biegowa Żary Akademia Biegowa Żary 07.91
6 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.08
7 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.08
8 Lukáš BeskidLukáš Beskid 10 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 08.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pullicino Jack BorgPullicino Jack Borg 10 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.77
2 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 07.83
3 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.05
4 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.16
5 Aaron-Yann EstesoAaron-Yann Esteso 10 ACS AtletIS IASI ACS AtletIS IASI 08.18
6 Tymon CzechTymon Czech 10 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.20
7 Bartłomiej FuchsBartłomiej Fuchs 10 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 08.20
8 Jure ZupančičJure Zupančič 10 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 08.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matúš TrenčanskýMatúš Trenčanský 10 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.05
2 Dominik Marcel FabianDominik Marcel Fabian 10 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.06
3 Niki PlevnjakNiki Plevnjak 10 "Atletski klub ""Međimurje"" Čakovec" "Atletski klub ""Međimurje"... 08.09
4 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.17
5 Tomass ErmičsTomass Ermičs 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.38
6 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.51
7 Petar SlavinićPetar Slavinić 10 Ak Koprivnica Ak Koprivnica 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.06
2 Vestards KalveVestards Kalve 10 Jekabpils SS Jekabpils SS 08.21
3 Lino PlevnjakLino Plevnjak 10 "Atletski klub ""Međimurje"" Čakovec" "Atletski klub ""Međimurje"... 08.28
4 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.36
5 Filip BabiaszFilip Babiasz 10 Sports Primary School Sports Primary School 08.47
6 Eriks VeldreEriks Veldre 10 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.51
7 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 08.65
8 Jakub LichwałaJakub Lichwała 10 Sports Primary School Sports Primary School 09.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Toma LazarToma Lazar 10 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 08.08
2 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.33
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 08.36
4 Marcel VossMarcel Voss 10 Sports Primary School Sports Primary School 08.38
5 Vasile DemciucVasile Demciuc 10 Moldova Team Moldova Team 08.42
6 Omar BougdarOmar Bougdar 10 AK Slávia Trenčín, o.z. AK Slávia Trenčín, o.z. 08.43
7 Ralfs BogussRalfs Boguss 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaro HeinzelJaro Heinzel 10 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.22
2 Maxim MelicharMaxim Melichar 10 Atletický Klub Puma Senec Atletický Klub Puma Senec 08.33
3 Noah MulhollandNoah Mulholland 10 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 08.36
4 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 08.42
5 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 08.45
6 Bor KraševecBor Kraševec 10 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 08.53
7 Gustavs PazarsGustavs Pazars 10 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.54
8 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ Neratovice TJ Neratovice 08.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ Neratovice TJ Neratovice 08.36
2 David BabićDavid Babić 10 "Atletski klub ""Međimurje"" Čakovec" "Atletski klub ""Međimurje"... 08.49
3 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.61
4 Cristel Adrian MunteanuCristel Adrian Munteanu 10 CS GIROC - CHISODA CS GIROC - CHISODA 08.68
5 Leonard MokrýLeonard Mokrý 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 08.78
6 Michał FijałkowskiMichał Fijałkowski 10 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.87
7 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 08.95
8 Pohar LovroPohar Lovro 10 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pauls BaltgailisPauls Baltgailis 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.44
2 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 08.54
3 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.55
4 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.61
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.68
6 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.71
7 Luca-Gabriel CiocoiuLuca-Gabriel Ciocoiu 10 CS GIROC - CHISODA CS GIROC - CHISODA 08.72
8 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz ZemłaMateusz Zemła 10 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.60
2 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 08.68
3 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 08.88
4 Denis BaranovskisDenis Baranovskis 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.94
5 Michal SzymczykMichal Szymczyk 10 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.01
6 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.13
7 Taris DžinićTaris Džinić 10 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.71
2 Matiss AndžansMatiss Andžans 10 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 08.86
3 Nik ZabretNik Zabret 10 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.87
4 Stefan BurnsStefan Burns 10 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.99
5 Levs JelnionisLevs Jelnionis 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.99
6 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 09.13
7 Antonio NovakAntonio Novak 10 "Atletski klub ""Međimurje"" Čakovec" "Atletski klub ""Međimurje"... 09.38
8 Ricards GarenciksRicards Garenciks 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 09.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 08.54
2 Hugo Rauls OzolsHugo Rauls Ozols 10 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 08.60
3 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 08.89
4 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC Pardubice AC Pardubice 08.90
5 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 09.13
6 Šimon SzaboŠimon Szabo 10 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 09.45
7 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 09.48
8 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 09.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 09.20
2 Krišjanis Emils KalejsKrišjanis Emils Kalejs 10 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.36
3 Daniel BalonDaniel Balon 10 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 09.47
4 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 09.50
5 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 09.58
6 Jiří JánošíkJiří Jánošík 10 BYAC Brno BYAC Brno 09.87
7 Ondřej MašekOndřej Mašek 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.02
8 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 10.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksei KotokAleksei Kotok 10 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.12
2 Stamatov ViktorStamatov Viktor 10 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.65
3 Joris MačiulskisJoris Mačiulskis 10 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.98
4 Nichita OsipovNichita Osipov 10 Moldova Team Moldova Team 09.33
5 Alexandr ChifaAlexandr Chifa 10 Moldova Team Moldova Team 09.44
6 Alexander FriedelAlexander Friedel 10 BYAC Brno BYAC Brno 10.67
7 Peter KolekPeter Kolek 10 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 10.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexei ZasencoAlexei Zasenco 10 Moldova Team Moldova Team 07.77
2 Dmitrii PereteatcoDmitrii Pereteatco 10 Moldova Team Moldova Team 08.80
3 Nichita CamenscicNichita Camenscic 10 Moldova Team Moldova Team 09.28
4 Gustas JonauskasGustas Jonauskas 10 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 09.31
5 Ilia LasicoIlia Lasico 10 Moldova Team Moldova Team 09.37
6 David KuchárDavid Kuchár 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 10.37
Ivan BucureanuIvan Bucureanu 10 Moldova Team Moldova Team DQ
Poznámky:
4. dráha DQ dle TP16.8.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edvards KrumsEdvards Krums 11 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.39
2= Miroslav SvojanovskýMiroslav Svojanovský 11 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 08.43
2= Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.43
4 Aronov KristianAronov Kristian 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.64
5 Maksymilian MachałMaksymilian Machał 11 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz WKS Szreniawa Nowy Wisnicz 09.05
6 Andrzej ŻarońAndrzej Żaroń 11 Sports Primary School Sports Primary School 09.31
7 Dmitrii PetricencoDmitrii Petricenco 11 Moldova Team Moldova Team 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 16 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victor RomanVictor Roman 11 CS GIROC - CHISODA CS GIROC - CHISODA 08.71
2 Mastins SavinsMastins Savins 11 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.74
3 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.75
4 Anže ŠmucAnže Šmuc 11 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 08.75
5 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 08.78
6 Josef VeinlichJosef Veinlich 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.93
7 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 08.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 17 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PotácelJakub Potácel 11 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 08.62
2 Jan MašekJan Mašek 11 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 08.76
3 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 08.87
4 Mirosław KamińskiMirosław Kamiński 11 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 09.09
5 Negoescu Alexandru UdreaNegoescu Alexandru Udrea 11 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 09.17
6 Felix ZimmermannFelix Zimmermann 11 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 09.27
7 Tomasz StaszakTomasz Staszak 11 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 18 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrians JekabsonsAdrians Jekabsons 11 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.63
2 Jekabs AiltsJekabs Ailts 11 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.69
3 Adam ČechAdam Čech 11 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 08.76
4 Alex MatejovAlex Matejov 11 ŠK Jablonica ŠK Jablonica 08.86
5 Richard HlavatovičRichard Hlavatovič 11 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.86
6 Putralis JanisPutralis Janis 11 Athletics club Smiltene Athletics club Smiltene 08.89
7 Kristians KarklinšKristians Karklinš 11 Limbažu NSS Limbažu NSS 09.04
8 Leo MesarićLeo Mesarić 11 "Atletski klub ""Međimurje"" Čakovec" "Atletski klub ""Međimurje"... 09.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 19 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.65
2 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC Brno BYAC Brno 08.89
3 Giacomo PortelliGiacomo Portelli 11 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 09.01
4 Markus RusoMarkus Ruso 11 AdazuBJSS AdazuBJSS 09.02
5 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 09.11
6 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 09.31
7 Denis ReitmaierDenis Reitmaier 11 CS GIROC - CHISODA CS GIROC - CHISODA 09.40
8 Daniil SafarovDaniil Safarov 11 Moldova Team Moldova Team 09.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tudor Matei AndriesTudor Matei Andries 11 ACS AtletIS IASI ACS AtletIS IASI 08.86
2 Artur ParkanskýArtur Parkanský 11 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 09.11
3 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 09.19
4 Szymon KoziołSzymon Kozioł 11 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.44
5 Vid HočevarVid Hočevar 11 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 09.49
6 Ian JančarIan Jančar 11 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 09.58
7 Michele PianconeMichele Piancone 11 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.68
8 Robins RamisRobins Ramis 11 Limbažu NSS Limbažu NSS 10.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 21 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.91
2 Timotejs Davis JanovsTimotejs Davis Janovs 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.09
3 Adam DubinaAdam Dubina 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.16
4 Toms LesinskisToms Lesinskis 11 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 09.19
5 Ondrej BelvončíkOndrej Belvončík 11 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 09.31
6 Jakub MiliczkyJakub Miliczky 11 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 09.35
7 Martin SmejkalMartin Smejkal 11 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 09.51
8 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 22 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.84
2 Tymoteusz WalczakTymoteusz Walczak 11 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.84
3 Karlis RozeKarlis Roze 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.11
4 Dávid BergmanDávid Bergman 11 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 09.27
5 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 09.38
6 Ján ZemjanekJán Zemjanek 11 Longital sport club Longital sport club 09.42
7 Edvards StraujaisEdvards Straujais 11 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 09.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 23 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jekabs AdamsonsJekabs Adamsons 11 Limbažu NSS Limbažu NSS 09.13
2 Mikołaj KrawiecMikołaj Krawiec 11 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.22
3 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 09.39
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 09.61
5 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 24 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 09.21
2 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 09.28
3 Leonardo StopponiLeonardo Stopponi 11 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.37
4 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 09.38
5 Kristers SalenieksKristers Salenieks 11 Jekabpils SS Jekabpils SS 09.52
6 Kurt CiantarKurt Ciantar 11 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 09.63
7 Vít RadaVít Rada 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 10.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 25 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam TrombikAdam Trombik 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 09.14
2 Adrians GrebežniksAdrians Grebežniks 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.15
3 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 09.44
4 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 09.61
5 Bruno BasikirskisBruno Basikirskis 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.74
6 Aleksejs RozkovsAleksejs Rozkovs 11 Jekabpils SS Jekabpils SS 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 26 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.42
2 Rostislav MüllerRostislav Müller 11 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.58
3 Waylin DebattistaWaylin Debattista 11 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 09.58
4 Matěj KlepalMatěj Klepal 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 09.73
5 Martinš KurilovsMartinš Kurilovs 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.80
6 Olivers Alekss FilippovsOlivers Alekss Filippovs 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 27 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ansis JugansAnsis Jugans 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 09.46
2 Matyáš VymazalMatyáš Vymazal 11 JAC Brno JAC Brno 09.52
3 Adam BanskýAdam Banský 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10.21
4 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC Brno JAC Brno 10.54
5 Olivers KruminšOlivers Kruminš 11 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 10.54
6 Leonardo CabibboLeonardo Cabibbo 11 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 11.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 28 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fuskov BorisFuskov Boris 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.02
2 Gerchev IvanGerchev Ivan 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.65
3 Panayotov StefanPanayotov Stefan 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.88
4 Nikolov DimitarNikolov Dimitar 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.93
5 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 09.87
6 David ŠprajcDavid Šprajc 11 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 10.50
7 Kevin KerovecKevin Kerovec 11 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 12.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 29 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Constantin CodîmschiiConstantin Codîmschii 11 Moldova Team Moldova Team 08.86
2 Ignas DargevičiusIgnas Dargevičius 11 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 09.31
3 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 09.41
4 Piotr OniscencoPiotr Oniscenco 11 Moldova Team Moldova Team 09.44
5 Aironas TamulionisAironas Tamulionis 11 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 10.14
6 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 10.32
7 Maxim MurzencoMaxim Murzenco 11 Moldova Team Moldova Team 10.53
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 2.9.2023) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ValterLukáš Valter 10 Longital sport club Longital sport club 07.51
2 Jacques BorgJacques Borg 10 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.59
3 Grega BožičGrega Božič 10 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 07.59
4 Alexei ZasencoAlexei Zasenco 10 Moldova Team Moldova Team 07.70
5 Patryk BorowiecPatryk Borowiec 10 Akademia Biegowa Żary Akademia Biegowa Żary 07.77
6 David Cristian AlexandruDavid Cristian Alexandru 10 A.C.S Proatletic PI A.C.S Proatletic PI 07.79
7 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 07.80
8 Pullicino Jack BorgPullicino Jack Borg 10 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.82
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. NM
David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. NM
Lukáš BeskidLukáš Beskid 10 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. NM
Matúš TrenčanskýMatúš Trenčanský 10 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava NM
Dominik Marcel FabianDominik Marcel Fabian 10 KA Erzgebirge KA Erzgebirge NM
Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... NM
Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. NM
Toma LazarToma Lazar 10 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID NM
Poznámky:
Z technických důvodů nezměřeno.
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 2.9.2023) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fuskov BorisFuskov Boris 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 07.87
2 Edvards KrumsEdvards Krums 11 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.24
3 Miroslav SvojanovskýMiroslav Svojanovský 11 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 08.29
4 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.41
5 Adrians JekabsonsAdrians Jekabsons 11 AdazuBJSS AdazuBJSS 08.54
6 Jakub PotácelJakub Potácel 11 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 08.58
7 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.72
8 Aronov KristianAronov Kristian 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.76
Celkem 8 závodníků
Finále D (so, 2.9.2023) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MašekJan Mašek 11 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 08.45
2 Mastins SavinsMastins Savins 11 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.52
3 Gerchev IvanGerchev Ivan 11 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.52
4 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.57
5 Jekabs AiltsJekabs Ailts 11 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.58
6 Anže ŠmucAnže Šmuc 11 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 08.65
7 Victor RomanVictor Roman 11 CS GIROC - CHISODA CS GIROC - CHISODA 08.76
8 Adam ČechAdam Čech 11 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 08.81
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 07.76
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 07.88
3 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.92
4 Mimi NémethMimi Németh 08 Németh Gerely ACSE Németh Gerely ACSE 07.93
5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 07.94
6 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 08.02
7 Kate MozgaKate Mozga 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.16
8 Maria GoguMaria Gogu 08 Moldova Team Moldova Team 08.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.03
2 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 08.10
3 Katarina RogačKatarina Rogač 08 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.20
4 Weronika RybińskaWeronika Rybińska 08 LMKS Żak Pyrzyce LMKS Żak Pyrzyce 08.25
5 Bianca ShoemakeBianca Shoemake 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.26
6 Aleksandra TodorovaAleksandra Todorova 08 ASC TEAM KLYAVKOV ASC TEAM KLYAVKOV 08.66
7 Agnese VagnarelliAgnese Vagnarelli 08 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 08.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia BortlíkováLucia Bortlíková 08 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.12
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.15
3 Amy Bell GrebečiAmy Bell Grebeči 08 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.23
4 Thea ShoemakeThea Shoemake 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.24
5 Nina OrłowskaNina Orłowska 08 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.24
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 08.26
7 Emilia StojekEmilia Stojek 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.39
8 Rezija Darta KruminaRezija Darta Krumina 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina GeorgiadesMarina Georgiades 08 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 08.10
2 Nikola SztanderaNikola Sztandera 08 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 08.39
3 Julia KlękJulia Klęk 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.39
4 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.48
5 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 08.52
6 Annija BogdanovaAnnija Bogdanova 08 Jekabpils SS Jekabpils SS 08.57
7 Rebecca BaldinelliRebecca Baldinelli 08 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.08
2 Ellena ScherfEllena Scherf 08 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.26
3 Nina JuríkováNina Juríková 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 08.39
4 Weronika SochaWeronika Socha 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.41
5 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 08.44
6 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.48
7 Aleksandra SehovcovaAleksandra Sehovcova 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.63
8 Everita DauguleEverita Daugule 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia SkórzakNatalia Skórzak 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.39
2 Maja BasterMaja Baster 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.49
3 Luize BertinaLuize Bertina 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.53
4 Alessandra SękAlessandra Sęk 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.55
5 Nicole PsárskyNicole Psársky 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.63
6 Emilija GobaEmilija Goba 08 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.67
7 Dominika KuklaDominika Kukla 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.67
8 Nina LalewiczNina Lalewicz 08 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 08.48
2 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.49
3 Maya AgiusMaya Agius 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.54
4 Nora JaunzemeNora Jaunzeme 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.56
5 Valentina ByrtusValentina Byrtus 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.72
6 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC Brno JAC Brno 08.72
7 Lina JarkovičLina Jarkovič 08 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.37
2 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.54
3 Luize Marta LivmaneLuize Marta Livmane 08 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 08.59
4 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.63
5 Lina Abigail StrohbachLina Abigail Strohbach 08 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.71
6 Daria DemcencoDaria Demcenco 08 Moldova Team Moldova Team 08.72
7 Denize Keita SalmeDenize Keita Salme 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.90
8 Diana DubinováDiana Dubinová 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KrystyanLaura Krystyan 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.35
2 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.77
3 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.88
4 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.94
5 Sabine BaumaneSabine Baumane 08 Siguldas Sporta skola Siguldas Sporta skola 08.98
6 Tatiana ZíškováTatiana Zíšková 08 ŠK Jablonica ŠK Jablonica 08.99
7 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.01
8 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 08.63
2 Zofia FluderZofia Fluder 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.71
3 Katarína LedeckáKatarína Ledecká 08 AK Slávia TU Košice AK Slávia TU Košice 08.82
4 Keita BukeleKeita Bukele 08 AdazuBJSS AdazuBJSS 09.09
5 Linda BedřichováLinda Bedřichová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 09.24
6 Viola FeliciViola Felici 08 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 2.9.2023) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grieta TiliškeGrieta Tiliške 08 Liepajas Sporta spelu skola Liepajas Sporta spelu skola 08.55
2 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.59
3 Kristiana KrisaneKristiana Krisane 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.77
4 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC Brno JAC Brno 08.85
5 Izabela NiezabitowskaIzabela Niezabitowska 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.90
6 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice AC Pardubice 08.97
7 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 08.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ŁukasikMarta Łukasik 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.38
2 Viktorie VeseláViktorie Veselá 08 JAC Brno JAC Brno 08.51
3 Tereza ZonováTereza Zonová 08 ŠK Jablonica ŠK Jablonica 08.64
4 Eliska NemethovaEliska Nemethova 08 Atletický Klub Puma Senec Atletický Klub Puma Senec 08.87
5 Julia FluderJulia Fluder 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.88
6 Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 08.90
7 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 09.12
8 Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 2.9.2023) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoja SnížikováZoja Snížiková 08 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 08.63
2 Jeva SkurikovaJeva Skurikova 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.64
3 Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová 08 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.82
4 Anna HavelkováAnna Havelková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.89
5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.97
6 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 09.03
7 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 09.39
8 Daniela KvapilováDaniela Kvapilová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 09.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (so, 2.9.2023) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateryna DiakunKateryna Diakun 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.60
2 Madara PonikarcikaMadara Ponikarcika 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.90
3 Eliza PavlovaEliza Pavlova 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.95
4 Vanessa BártováVanessa Bártová 08 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 09.13
5 Alexandra FedorováAlexandra Fedorová 08 ŠK Jablonica ŠK Jablonica 09.27
6 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.31
7 Lina AncaneLina Ancane 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (so, 2.9.2023) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ChvílíčkováKarolína Chvílíčková 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 09.05
2 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.17
3 Julia UrbanikJulia Urbanik 08 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.24
4 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.30
5 Beatrice GauciBeatrice Gauci 08 La Salle AC La Salle AC 09.36
6 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 08 JAC Brno JAC Brno 09.54
7 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 09.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 16 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia StatkevičiusOlivia Statkevičius 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.69
2 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.16
3 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 09.24
4 Urte MilašiuteUrte Milašiute 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 09.31
5 Aurelija KrastinaAurelija Krastina 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 09.32
6 Laura PořízkováLaura Pořízková 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 09.67
7 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.75
8 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 09.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daria LungulDaria Lungul 08 Moldova Team Moldova Team 08.55
2 Urte JakutyteUrte Jakutyte 08 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.61
3 Nikolova MihaelaNikolova Mihaela 08 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.66
4 Daria DiominaDaria Diomina 08 Moldova Team Moldova Team 08.94
5 Andreia VulpeAndreia Vulpe 08 Moldova Team Moldova Team 08.95
6 Anastasia VeretiucAnastasia Veretiuc 08 Moldova Team Moldova Team 09.01
7 Bajic AlisaBajic Alisa 08 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 09.03
8 Katarina GrubićKatarina Grubić 08 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 09.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 07.92
2 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.93
3 Alexandra SegéňováAlexandra Segéňová 09 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 07.98
4 Maria TraykovaMaria Traykova 09 SC RADUKANOVI SC RADUKANOVI 08.16
5 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.24
6 Tija PetrinecTija Petrinec 09 Atletski klub Moslavina Kutina Atletski klub Moslavina Kutina 08.42
7 Lea SeltmannLea Seltmann 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 19 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota AzariDorota Azari 09 AK Slávia Trenčín, o.z. AK Slávia Trenčín, o.z. 08.01
2 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.01
3 Ieva MalnacaIeva Malnaca 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.03
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 08.07
5 Sara MijanovićSara Mijanović 09 Ak Leotar Trebinje Ak Leotar Trebinje 08.15
6 Andreea CraciunAndreea Craciun 09 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 08.28
7 Liliane LubelanLiliane Lubelan 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29
8 Maia BanciuMaia Banciu 09 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 08.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.11
2 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 08.12
3 Natalia NowakNatalia Nowak 09 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.13
4= Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.15
4= Luise KlugeLuise Kluge 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.15
6 Emina ĐulićEmina Đulić 09 Škola atletike u Mostaru Škola atletike u Mostaru 08.22
7 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.31
8 Nela SvobodováNela Svobodová 09 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 21 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 K.Dovžan NikaK.Dovžan Nika 09 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.25
2 Aneta KręciochAneta Kręcioch 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.26
3 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC Pardubice AC Pardubice 08.38
4 Maja MarzecMaja Marzec 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.43
5 Jelizaveta KrilovaJelizaveta Krilova 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.47
6 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.51
7 Vladimira AndreevaVladimira Andreeva 09 SC RADUKANOVI SC RADUKANOVI 08.62
8 Seraphine LandmannSeraphine Landmann 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 22 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.24
2 Elizabete ZaprivodaElizabete Zaprivoda 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.32
3 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 08.44
4 Emilija StraumiteEmilija Straumite 09 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 08.51
5 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.55
6 Franca Shanon DongmoFranca Shanon Dongmo 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 08.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 23 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.28
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 08.33
3 Nina WójcikNina Wójcik 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 08.34
4 Ioana DincăIoana Dincă 09 A.C.S Proatletic PI A.C.S Proatletic PI 08.59
5 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.60
6 Adriana Bogdana UlmanuAdriana Bogdana Ulmanu 09 Moldova Team Moldova Team 08.64
7 Darta GlusakaDarta Glusaka 09 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 08.79
8 Victoria NigdoriiVictoria Nigdorii 09 Moldova Team Moldova Team 09.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 24 (so, 2.9.2023) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 08.37
2 Tereza MikstaTereza Miksta 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.43
3 Hanna AndrzejewskaHanna Andrzejewska 09 Akademia Biegowa Żary Akademia Biegowa Żary 08.59
4 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.63
5 Lara MacedoniLara Macedoni 09 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 08.70
6 Ance PaberzaAnce Paberza 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.78
7 Martinez Aitana ThomassenMartinez Aitana Thomassen 09 La Rioja Atletismo La Rioja Atletismo 08.91
8 Marta KalevaMarta Kaleva 09 Sportico Sportico 08.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 25 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.36
2 Cheziane DebattistaCheziane Debattista 09 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.38
3 Magda JakubíkováMagda Jakubíková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.39
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 08.45
5 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 08.47
6 Blanka UrszulakBlanka Urszulak 09 Akademia Biegowa Żary Akademia Biegowa Żary 08.48
7 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 08.73
8 Maria BellezzaMaria Bellezza 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 08.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 26 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.47
2 Alexandra VerhovetchiAlexandra Verhovetchi 09 Moldova Team Moldova Team 08.60
3 Gabriela Elena VelpaGabriela Elena Velpa 09 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 08.65
4 Petra OpraušPetra Oprauš 09 Atletski klub Moslavina Kutina Atletski klub Moslavina Kutina 08.65
5 Julia KosakJulia Kosak 09 Sports Primary School Sports Primary School 08.75
6 Nina GalánkováNina Galánková 09 Atletický klub Bojničky Atletický klub Bojničky 08.77
7 Monta LapinaMonta Lapina 09 Jekabpils SS Jekabpils SS 08.79
8 Nuša StrnadNuša Strnad 09 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 08.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 27 (so, 2.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.27
2 Marina KaducováMarina Kaducová 09 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 08.39
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.58
4 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 08.60
5 Emilia BasiakEmilia Basiak 09 Sports Primary School Sports Primary School 08.75
6 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.75
7 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 08.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 28 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timea SvitekováTimea Sviteková 09 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.42
2 Yuliya BarbaraYuliya Barbara 09 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.55
3 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 08.59
4 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.67
5 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 08.70
6 Patricija LipsbergaPatricija Lipsberga 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.71
7 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.71
8 Anastasia AndreevaAnastasia Andreeva 09 Sportico Sportico 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 29 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.49
2 Leonora KapostaLeonora Kaposta 09 Liepajas Sporta spelu skola Liepajas Sporta spelu skola 08.57
3 Patricija Pauli TikmerePatricija Pauli Tikmere 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.62
4 Žofia BartováŽofia Bartová 09 Kryha Bratislava Kryha Bratislava 08.74
5 Kira DebonoKira Debono 09 Zurrieq Wolves AC Zurrieq Wolves AC 08.74
6 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.75
7 Chanelle BezzinaChanelle Bezzina 09 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 08.95
8 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 09.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 30 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronica MoteaVeronica Motea 09 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 08.60
2 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.62
3= Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.68
3= Emma PereslényEmma Pereslény 09 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.68
5 Lena PassauerLena Passauer 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.76
6 Nelly MalíkováNelly Malíková 09 Longital sport club Longital sport club 08.93
7 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 09.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 31 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gil Olaia MenendezGil Olaia Menendez 09 La Rioja Atletismo La Rioja Atletismo 08.55
2 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.70
3 Joceline MatthesJoceline Matthes 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.81
4 Ela ČontofalskáEla Čontofalská 09 AK AŠK Slávia Trnava AK AŠK Slávia Trnava 08.82
5 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.99
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC Pardubice AC Pardubice 09.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 32 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ksenija KruzilovaKsenija Kruzilova 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.74
2 Hanna TantsaHanna Tantsa 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.81
3 Tamina NetwallTamina Netwall 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.84
4 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 08.90
5 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.01
6 Milena PolaczekMilena Polaczek 09 KS AZS AWF WROCŁAW KS AZS AWF WROCŁAW 09.05
7 Marija JeriginaMarija Jerigina 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 09.08
8 Giada MancinelliGiada Mancinelli 09 SEF STAMURA ANCONA SEF STAMURA ANCONA 09.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 33 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.94
2 Maija Eliza JanusjavicaMaija Eliza Janusjavica 09 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 08.98
3 Aleksa ZalupeAleksa Zalupe 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 09.03
4 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 09.13
5 Anna LelameraAnna Lelamera 09 Iecavas Sport school Dartija Iecavas Sport school Dartija 09.26
6 Michalina SzmytMichalina Szmyt 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 34 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.83
2 Beate Patricija BernšteinaBeate Patricija Bernšteina 09 Limbažu NSS Limbažu NSS 08.92
3 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 08.98
4 Maria RożekMaria Rożek 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.15
5 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 09.20
6 Viktorija JašmonteViktorija Jašmonte 09 Dienvidkurzemes Sporta skola Dienvidkurzemes Sporta skola 09.25
7 Montalto Maria AttardMontalto Maria Attard 09 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 09.30
8 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC Brno JAC Brno 09.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 35 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.82
2 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.82
3 Johanna HessJohanna Hess 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.87
4 Kristina CamilleriKristina Camilleri 09 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.90
5 Tereza LoskotováTereza Loskotová 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 09.03
6 Nina ZavadilováNina Zavadilová 09 ŠK Jablonica ŠK Jablonica 09.08
7 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 09.16
8 Lenka KlobušníkováLenka Klobušníková 09 AK Slávia TU Košice AK Slávia TU Košice 09.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 36 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.99
2 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 09.02
3 Maja LabiskoMaja Labisko 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.10
4 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 09.26
5 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 09.34
6 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 09.41
7 Miriam VarechováMiriam Varechová 09 AK Slávia TU Košice AK Slávia TU Košice 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 37 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Enija GesteEnija Geste 09 Dienvidkurzemes Sporta skola Dienvidkurzemes Sporta skola 08.95
2 Aura CojocaruAura Cojocaru 09 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 09.16
3 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 09.26
4 Montalto Darya AttardMontalto Darya Attard 09 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 09.27
5 Antonia VasileAntonia Vasile 09 CLUB SPORTIV RAPID CLUB SPORTIV RAPID 09.27
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 09.32
7 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 09.44
8 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 09.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 38 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Argirova NiaArgirova Nia 09 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.31
2 Stankova GerganaStankova Gergana 09 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 08.64
3 Andrea MiklošováAndrea Miklošová 09 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 09.30
4 Maria MusiałMaria Musiał 09 Małopolska / MZLA Małopolska / MZLA 09.40
5 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.51
6 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 09.63
7 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.72
8 Viktória KretovičováViktória Kretovičová 09 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 09.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 39 (so, 2.9.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofija ButkuteSofija Butkute 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.31
2 Ieva ZubavičiuteIeva Zubavičiute 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.87
3 Jelena PoselJelena Posel 09 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 09.09
4 Olesia ScavronscaiaOlesia Scavronscaia 09 Moldova Team Moldova Team 09.26
5 Emilia TîmburEmilia Tîmbur 09 Moldova Team Moldova Team 09.70
6 Alexandra CoretcaiaAlexandra Coretcaia 09 Moldova Team Moldova Team 09.71
7 Polina SemetovaPolina Semetova 09 Moldova Team Moldova Team 09.99
8 Kiara NemecKiara Nemec 09 "Atletski klub ""Mursko Središće""" "Atletski klub ""Mursko Sre... 10.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 40 (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Margarita SiauryteMargarita Siauryte 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.33
2 Evija ZaboraiteEvija Zaboraite 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.59
3 Nela ŠimečkováNela Šimečková 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 08.75
4 Izabela KantorIzabela Kantor 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.86
5 Maria GortolomeiMaria Gortolomei 09 Moldova Team Moldova Team 08.89
6 Egle ButenyteEgle Butenyte 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.92
7 Milana GerasimovaMilana Gerasimova 09 Klaipedos lengvosios atletikos mokykla Klaipedos lengvosios atleti... 08.94
8 Viktorie ZemanováViktorie Zemanová 09 Orel Vyškov Orel Vyškov 09.60
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 2.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 07.78
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 07.82
3 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.89
4 Mimi NémethMimi Németh 08 Németh Gerely ACSE Németh Gerely ACSE 07.89
5 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 07.98
6 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 07.98
7 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.04
8 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 08.09
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.9.2023) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 08.02
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 08.10
3 Thea ShoemakeThea Shoemake 08 Rush Athletic Club Rush Athletic Club 08.11
4 Katarina RogačKatarina Rogač 08 AK RADOVLJICA AK RADOVLJICA 08.11
5 Marina GeorgiadesMarina Georgiades 08 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 08.11
6 Lucia BortlíkováLucia Bortlíková 08 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.12
7 Kate MozgaKate Mozga 08 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.18
8 Amy Bell GrebečiAmy Bell Grebeči 08 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.31
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 2.9.2023) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.85
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 07.92
3 Dorota AzariDorota Azari 09 AK Slávia Trenčín, o.z. AK Slávia Trenčín, o.z. 08.03
4 Alexandra SegéňováAlexandra Segéňová 09 Naša atletika, o.z Naša atletika, o.z 08.05
5 Ieva MalnacaIeva Malnaca 09 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 08.05
6 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.07
7 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 08.09
8 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 08.12
Celkem 8 závodníků
Finále D (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sara MijanovićSara Mijanović 09 Ak Leotar Trebinje Ak Leotar Trebinje 08.00
2 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 08.13
3 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 08.17
4 Maria TraykovaMaria Traykova 09 SC RADUKANOVI SC RADUKANOVI 08.17
5 Luise KlugeLuise Kluge 09 KA Erzgebirge KA Erzgebirge 08.20
6 Natalia NowakNatalia Nowak 09 WKS WAWEL KRAKÓW WKS WAWEL KRAKÓW 08.20
7 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.24
8 Emina ĐulićEmina Đulić 09 Škola atletike u Mostaru Škola atletike u Mostaru 08.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 2.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Carolina PungaCarolina Punga 10 A.C.S Proatletic PI A.C.S Proatletic PI 07.65
2 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 07.74
3 Kristina AzzopardiKristina Azzopardi 10 Pembroke Athleta Athletics and Triathlon Pembroke Athleta Athletics ... 07.94
4 Tajda FerkTajda Ferk 10 ATLETSKI KLUB ŠPELA ATLETSKI KLUB ŠPELA 07.96
5 Enija GlaudaneEnija Glaudane 10 Sport school Arkadija Sport school Arkadija 07.96
6 Nela KucákováNela Kucáková 10 Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z. 07.97
7 Naumova EmaNaumova Ema 10 Bulgaria Akademik Bulgaria Akademik 07.99
8 Maria KaraivanovaMaria Karaivanova 10 SC RADUKANOVI SC RADUKANOVI 08.09
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.9.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 08.10
2 Amelia KacprzakAmelia Kacprzak 10 LMKS Żak Pyrzyce LMKS Żak Pyrzyce 08.11
3 Daria DudaDaria Duda 10