Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Liga Vysočiny přípravek – východ

Žďár nad Sázavou (21. 5. 2023)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.4 21.00
2 Tadeáš VeselskýTadeáš Veselský 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.8 16.00
3 Dominik PrudíkDominik Prudík 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.5 4.50
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Josef PěnčaJosef Pěnča 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.5 18.50
1= Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.5 18.50
1= Jakub HorkýJakub Horký 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.5 18.50
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek JančářMarek Jančář 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.5 18.50
2 Petr KučeraPetr Kučera 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.3 12.00
3 Matěj PastrňákMatěj Pastrňák 17 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.4 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš PastrňákMikuláš Pastrňák 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.1 14.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.4 7.00
3 Vojtěch RybníčekVojtěch Rybníček 17 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.0 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.0 15.00
2 Martin VránaMartin Vrána 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 09.2 13.00
3 Karel VejlupekKarel Vejlupek 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.6 10.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.4 11.00
2 Filip KašparFilip Kašpar 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.5 4.50
3 Vít KozelVít Kozel 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.7 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.7 9.00
2 Václav ŘeháčekVáclav Řeháček 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 10.4 7.00
3 Lukáš RajmLukáš Rajm 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.1 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.4 21.00
2 Josef PěnčaJosef Pěnča 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.5 18.50
2 Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.5 18.50
2 Jakub HorkýJakub Horký 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.5 18.50
2 Marek JančářMarek Jančář 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.5 18.50
6 Tadeáš VeselskýTadeáš Veselský 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.8 16.00
7 Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.0 15.00
8 Mikuláš PastrňákMikuláš Pastrňák 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.1 14.00
9 Martin VránaMartin Vrána 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 09.2 13.00
10 Petr KučeraPetr Kučera 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.3 12.00
11 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.4 11.00
12 Karel VejlupekKarel Vejlupek 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.6 10.00
13 Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.7 9.00
14 Matěj PastrňákMatěj Pastrňák 17 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.4 7.00
14 Tomáš HomolaTomáš Homola 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.4 7.00
14 Václav ŘeháčekVáclav Řeháček 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 10.4 7.00
17 Dominik PrudíkDominik Prudík 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.5 4.50
17 Filip KašparFilip Kašpar 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.5 4.50
19 Vít KozelVít Kozel 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.7 3.00
20 Vojtěch RybníčekVojtěch Rybníček 17 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.0 2.00
21 Lukáš RajmLukáš Rajm 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.1 1.00

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DivokýJiří Divoký 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 08.6 9.00
2 Kristián HarangKristián Harang 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 08.8 8.00
3 Tobiáš BudínTobiáš Budín 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.1 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.6 18.00
2 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.4 12.50
3 Tomáš DavídekTomáš Davídek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.3 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.5 10.50
2 Jan MaternaJan Materna 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.9 6.50
3 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.2 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.2 16.00
2 Richard HäuslerRichard Häusler 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.4 12.50
3 Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček 12 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 08.5 10.50
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 07.8 17.00
2 Josef DvořákJosef Dvořák 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 08.3 14.50
3 Štěpán DočekalŠtěpán Dočekal 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.9 6.50
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HolzerKryštof Holzer 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 08.3 14.50
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.0 5.00
3 Augustin NečaskýAugustin Nečaský 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.1 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.6 18.00
2 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 07.8 17.00
3 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.2 16.00
4 Josef DvořákJosef Dvořák 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 08.3 14.50
4 Kryštof HolzerKryštof Holzer 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 08.3 14.50
6 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.4 12.50
6 Richard HäuslerRichard Häusler 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.4 12.50
8 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.5 10.50
8 Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček 12 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 08.5 10.50
10 Jiří DivokýJiří Divoký 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 08.6 9.00
11 Kristián HarangKristián Harang 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 08.8 8.00
12 Jan MaternaJan Materna 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.9 6.50
12 Štěpán DočekalŠtěpán Dočekal 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.9 6.50
14 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.0 5.00
15 Augustin NečaskýAugustin Nečaský 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.1 4.00
16 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.2 3.00
17 Tomáš DavídekTomáš Davídek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.3 2.00
18 Tobiáš BudínTobiáš Budín 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.1 1.00

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.9 38.00
2 Thea NekulováThea Nekulová 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.1 35.00
3 Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.2 33.50
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.3 43.00
2= Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.8 40.00
2= Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.8 40.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.1 44.00
2 Ellen DolečkováEllen Dolečková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.5 27.00
3 Viktorie PopelářováViktorie Popelářová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.6 24.50
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie LabíkováViktorie Labíková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.3 31.00
2 Thea DolečkováThea Dolečková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.1 15.50
3 Barbora FlesarováBarbora Flesarová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 11.7 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KostelencováEliška Kostelencová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.0 36.50
2 Adriana MoudráAdriana Moudrá 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.2 33.50
3 Markéta DvořáčkováMarkéta Dvořáčková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.8 19.50
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.3 31.00
2 Valentina DohnalováValentina Dohnalová 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.7 11.00
3 Emma RašovskáEmma Rašovská 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.6 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MejzlíkováJulie Mejzlíková 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.8 40.00
2 Elena DaňkováElena Daňková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.7 21.50
3 Jolana VašíčkováJolana Vašíčková 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.7 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela LogrováGabriela Logrová 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 09.6 24.50
2 Michaela ŘíhováMichaela Říhová 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.3 10.00
3 Alžběta MatějíčkováAlžběta Matějíčková 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.5 8.50
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BezunkováTereza Bezunková 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 09.9 18.00
2 Ellen VyorálkováEllen Vyorálková 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 10.2 13.50
3 Marie ČermákováMarie Čermáková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 11.5 8.50
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice TrachtulcováAlice Trachtulcová 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 11.8 5.00
2 Nina VrzáčkováNina Vrzáčková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 12.4 3.00
3 Darina VrzáčkováDarina Vrzáčková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 12.9 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HobzováAmálie Hobzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.6 24.50
2 Klára DočekalováKlára Dočekalová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.7 21.50
3 Lucie HabichováLucie Habichová 16 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 3 10.1 15.50
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VomelováGabriela Vomelová 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.6 42.00
2 Julie PelánováJulie Pelánová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.4 28.50
3 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 15 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 2 10.2 13.50
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tora ŠvomováTora Švomová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.0 36.50
2 Květa VolkmanováKvěta Volkmanová 16 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.8 19.50
3 Anna BártováAnna Bártová 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.0 17.00
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla VěžníkováKarla Věžníková 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.3 31.00
2 Aneta ŠtoudkováAneta Štoudková 16 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 09.6 24.50
3 Dominika PodlouckáDominika Podloucká 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.3 12.00
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VeseláViktorie Veselá 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.4 28.50
2 Nikol PeškováNikol Pešková 16 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 11.9 4.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.1 44.00
2 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.3 43.00
3 Gabriela VomelováGabriela Vomelová 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.6 42.00
4 Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.8 40.00
4 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.8 40.00
4 Julie MejzlíkováJulie Mejzlíková 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.8 40.00
7 Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.9 38.00
8 Eliška KostelencováEliška Kostelencová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.0 36.50
8 Tora ŠvomováTora Švomová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.0 36.50
10 Thea NekulováThea Nekulová 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.1 35.00
11 Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.2 33.50
11 Adriana MoudráAdriana Moudrá 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.2 33.50
13 Viktorie LabíkováViktorie Labíková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.3 31.00
13 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.3 31.00
13 Karla VěžníkováKarla Věžníková 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.3 31.00
16 Julie PelánováJulie Pelánová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.4 28.50
16 Viktorie VeseláViktorie Veselá 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.4 28.50
18 Ellen DolečkováEllen Dolečková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.5 27.00
19 Viktorie PopelářováViktorie Popelářová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.6 24.50
19 Gabriela LogrováGabriela Logrová 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 09.6 24.50
19 Amálie HobzováAmálie Hobzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.6 24.50
19 Aneta ŠtoudkováAneta Štoudková 16 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 09.6 24.50
23 Elena DaňkováElena Daňková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.7 21.50
23 Klára DočekalováKlára Dočekalová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.7 21.50
25 Markéta DvořáčkováMarkéta Dvořáčková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.8 19.50
25 Květa VolkmanováKvěta Volkmanová 16 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.8 19.50
27 Tereza BezunkováTereza Bezunková 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 09.9 18.00
28 Anna BártováAnna Bártová 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.0 17.00
29 Thea DolečkováThea Dolečková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.1 15.50
29 Lucie HabichováLucie Habichová 16 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 3 10.1 15.50
31 Ellen VyorálkováEllen Vyorálková 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 10.2 13.50
31 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 15 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 2 10.2 13.50
33 Dominika PodlouckáDominika Podloucká 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.3 12.00
34 Valentina DohnalováValentina Dohnalová 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.7 11.00
35 Michaela ŘíhováMichaela Říhová 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.3 10.00
36 Alžběta MatějíčkováAlžběta Matějíčková 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.5 8.50
36 Marie ČermákováMarie Čermáková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 11.5 8.50
38 Emma RašovskáEmma Rašovská 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.6 7.00
39 Barbora FlesarováBarbora Flesarová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 11.7 6.00
40 Alice TrachtulcováAlice Trachtulcová 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 11.8 5.00
41 Nikol PeškováNikol Pešková 16 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 11.9 4.00
42 Nina VrzáčkováNina Vrzáčková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 12.4 3.00
43 Darina VrzáčkováDarina Vrzáčková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 12.9 2.00
44 Jolana VašíčkováJolana Vašíčková 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.7 1.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza BártováTereza Bártová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.7
2 Isabella CibereIsabella Cibere 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.2 12.00
3 Alena FejtováAlena Fejtová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.0 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.3 36.00
2 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.5 30.00
3 Adriana DaňkováAdriana Daňková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.3 9.50
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.3 36.00
2 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.7 23.00
3 Emma TomkováEmma Tomková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.4 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona CejpkováSimona Cejpková 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.4 33.00
2 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.6 27.00
3 Kristýna VránkováKristýna Vránková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.0 15.50
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ŠišmováLenka Šišmová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.7 45.00
2 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.7 23.00
3 Marie MackůMarie Macků 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.0 15.50
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára UrbánkováSára Urbánková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.3 36.00
2 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.6 27.00
3 Nikol ŠiljegováNikol Šiljegová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.0 15.50
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.0 39.50
1= Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.0 39.50
3 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.6 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.9 42.50
2 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.4 33.00
3 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.5 30.00
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČadkováAnežka Čadková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 08.7 23.00
2 Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.3 9.50
3 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.9 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.9 42.50
2 Ema PodzimkováEma Podzimková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 09.0 15.50
3 Ema ŠalomonováEma Šalomonová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 09.6 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.2 12.00
2 Ema BroumováEma Broumová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.5 8.00
3 Ella NekulováElla Nekulová 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 09.6 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 07.9 42.50
2 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 08.6 27.00
3 Nela DvořáčkováNela Dvořáčková 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 2 08.7 23.00
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 07.9 42.50
2 Eliška PíbilováEliška Píbilová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.4 33.00
3 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.8 19.00
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 08.2 38.00
2 Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.7 23.00
3 Nela PipovaNela Pipova 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.8 19.00
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HabichováNikola Habichová 13 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.5 30.00
2 Stela FilippiStela Filippi 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.8 19.00
3 Elena JindrováElena Jindrová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 09.2 12.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ŠišmováLenka Šišmová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.7 45.00
2 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.9 42.50
2 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.9 42.50
2 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 07.9 42.50
2 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 07.9 42.50
6 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.0 39.50
6 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.0 39.50
8 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 08.2 38.00
9 Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.3 36.00
9 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.3 36.00
9 Sára UrbánkováSára Urbánková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.3 36.00
12 Simona CejpkováSimona Cejpková 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.4 33.00
12 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.4 33.00
12 Eliška PíbilováEliška Píbilová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.4 33.00
15 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.5 30.00
15 Simona PopelářováSimona Popelářová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.5 30.00
15 Nikola HabichováNikola Habichová 13 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.5 30.00
18 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.6 27.00
18 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.6 27.00
18 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 08.6 27.00
21 Tereza BártováTereza Bártová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.7
21 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.7 23.00
21 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.7 23.00
21 Anežka ČadkováAnežka Čadková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 08.7 23.00
21 Nela DvořáčkováNela Dvořáčková 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 2 08.7 23.00
21 Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.7 23.00
27 Nela VraspírováNela Vraspírová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.8 19.00
27 Nela PipovaNela Pipova 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.8 19.00
27 Stela FilippiStela Filippi 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.8 19.00
30 Kristýna VránkováKristýna Vránková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.0 15.50
30 Marie MackůMarie Macků 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.0 15.50
30 Nikol ŠiljegováNikol Šiljegová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.0 15.50
30 Ema PodzimkováEma Podzimková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 09.0 15.50
34 Isabella CibereIsabella Cibere 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.2 12.00
34 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.2 12.00
34 Elena JindrováElena Jindrová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 09.2 12.00
37 Adriana DaňkováAdriana Daňková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.3 9.50
37 Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.3 9.50
39 Ema BroumováEma Broumová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 09.5 8.00
40 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.6 6.00
40 Ema ŠalomonováEma Šalomonová 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 09.6 6.00
40 Ella NekulováElla Nekulová 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 09.6 6.00
43 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.9 4.00
44 Alena FejtováAlena Fejtová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.0 3.00
45 Emma TomkováEmma Tomková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.4 2.00

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flesar, Veselý, Řeháček, Veselský Flesar, Veselý, Řeháček, Veselský Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 45.1
2 Caha, Kašpar, Kozel, Prudík Caha, Kašpar, Kozel, Prudík TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 48.6
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horký, Makovec, Rybníček, Pěnča Horký, Makovec, Rybníček, Pěnča TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 41.7
2 Jančář, Pastrňák, Pastrňák, Rybníček Jančář, Pastrňák, Pastrňák, Rybníček TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 46.9
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horký, Makovec, Rybníček, Pěnča Horký, Makovec, Rybníček, Pěnča TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 41.7
2 Flesar, Veselý, Řeháček, Veselský Flesar, Veselý, Řeháček, Veselský Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 45.1
3 Jančář, Pastrňák, Pastrňák, Rybníček Jančář, Pastrňák, Pastrňák, Rybníček TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 46.9
4 Caha, Kašpar, Kozel, Prudík Caha, Kašpar, Kozel, Prudík TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 48.6

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hošek, Sobotka, Meschka, Materna Hošek, Sobotka, Meschka, Materna TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.0
2 Dočekal, Holemář, Novotný, Divoký Dočekal, Holemář, Novotný, Divoký Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 39.8
MS Šmíd, Homola, Matějiček, Rajm Šmíd, Homola, Matějiček, Rajm TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 53.6
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harang, Holzer, Nečaský, Vrána Harang, Holzer, Nečaský, Vrána TJ Znojmo, z.s. 1 TJ Znojmo, z.s. 1 41.4
2 Pěnča, Davídek, Budín, Kučera Pěnča, Davídek, Budín, Kučera TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 42.8
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hošek, Sobotka, Meschka, Materna Hošek, Sobotka, Meschka, Materna TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.0
2 Dočekal, Holemář, Novotný, Divoký Dočekal, Holemář, Novotný, Divoký Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 39.8
3 Harang, Holzer, Nečaský, Vrána Harang, Holzer, Nečaský, Vrána TJ Znojmo, z.s. 1 TJ Znojmo, z.s. 1 41.4
4 Pěnča, Davídek, Budín, Kučera Pěnča, Davídek, Budín, Kučera TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 42.8
5 Šmíd, Homola, Matějiček, Rajm Šmíd, Homola, Matějiček, Rajm TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 53.6

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelánová, Švomová, Veselá, Vomelová Pelánová, Švomová, Veselá, Vomelová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 42.0
2 Kostelencová, Mejzlíková, Mejzlíková, Věžníková Kostelencová, Mejzlíková, Mejzlíková, Věžníková TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 43.1
3 Dohnalová, Rašovská, Říhová, Vašíčková Dohnalová, Rašovská, Říhová, Vašíčková TJ Sokol Velké Meziříčí 2 TJ Sokol Velké Meziříčí 2 54.9
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejmelková, Hrůzová, Dvořáčková, Kalvodová Vejmelková, Hrůzová, Dvořáčková, Kalvodová TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.3
2 Vacková, Moudrá, Daňková, Eliášová Vacková, Moudrá, Daňková, Eliášová TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 42.9
3 Bártová, Dočekalová, Volkmanová, Podloucká Bártová, Dočekalová, Volkmanová, Podloucká Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 45.1
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Labíková, Hobzová, Dolečková, Dolečková Labíková, Hobzová, Dolečková, Dolečková TJ Spartak Třebíč, spolek 3 TJ Spartak Třebíč, spolek 3 45.2
2 Logrová, Vyorálková, Nekulová, Bezunková Logrová, Vyorálková, Nekulová, Bezunková TJ Znojmo, z.s. 1 TJ Znojmo, z.s. 1 49.0
3 Čermáková, Trachtulcová, Vrzáčková, Vrzáčková Čermáková, Trachtulcová, Vrzáčková, Vrzáčková TJ Znojmo, z.s. 2 TJ Znojmo, z.s. 2 53.6
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejmelková, Hrůzová, Dvořáčková, Kalvodová Vejmelková, Hrůzová, Dvořáčková, Kalvodová TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.3
2 Pelánová, Švomová, Veselá, Vomelová Pelánová, Švomová, Veselá, Vomelová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 42.0
3 Vacková, Moudrá, Daňková, Eliášová Vacková, Moudrá, Daňková, Eliášová TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 42.9
4 Kostelencová, Mejzlíková, Mejzlíková, Věžníková Kostelencová, Mejzlíková, Mejzlíková, Věžníková TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 43.1
5 Bártová, Dočekalová, Volkmanová, Podloucká Bártová, Dočekalová, Volkmanová, Podloucká Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 45.1
6 Labíková, Hobzová, Dolečková, Dolečková Labíková, Hobzová, Dolečková, Dolečková TJ Spartak Třebíč, spolek 3 TJ Spartak Třebíč, spolek 3 45.2
7 Logrová, Vyorálková, Nekulová, Bezunková Logrová, Vyorálková, Nekulová, Bezunková TJ Znojmo, z.s. 1 TJ Znojmo, z.s. 1 49.0
8 Čermáková, Trachtulcová, Vrzáčková, Vrzáčková Čermáková, Trachtulcová, Vrzáčková, Vrzáčková TJ Znojmo, z.s. 2 TJ Znojmo, z.s. 2 53.6
9 Dohnalová, Rašovská, Říhová, Vašíčková Dohnalová, Rašovská, Říhová, Vašíčková TJ Sokol Velké Meziříčí 2 TJ Sokol Velké Meziříčí 2 54.9

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Badalíková, Kozlová, Krejčí, Urbánková Badalíková, Kozlová, Krejčí, Urbánková TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 37.6
2 Pipova, Prokopová, Sedmidubská, Šiljegová Pipova, Prokopová, Sedmidubská, Šiljegová TJ Sokol Velké Meziříčí 2 TJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.2
MS Krchňavá, Vejmělková, Vašíčková, Hausler Krchňavá, Vejmělková, Vašíčková, Hausler TJ Sokol Velké Meziříčí 3 TJ Sokol Velké Meziříčí 3 41.9
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Píbilová, Svobodová, Volkmannová, Špačková Píbilová, Svobodová, Volkmannová, Špačková Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 38.1
2 Velebová, Dobrovolná, Svobodová, Štorková Velebová, Dobrovolná, Svobodová, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.4
3 Broumová, Vašková, Vraspírová, Vránková Broumová, Vašková, Vraspírová, Vránková Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 40.7
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Cejpková, Šišmová, Fejtová Čermáková, Cejpková, Šišmová, Fejtová TJ Spartak Třebíč, spolek 3 TJ Spartak Třebíč, spolek 3 40.4
2 Hobzová, Lisá, Macků, Daňková Hobzová, Lisá, Macků, Daňková TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 41.8
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Podzimková, Šalomonová, Navrátilová, Cibere Podzimková, Šalomonová, Navrátilová, Cibere TJ Znojmo, z.s. 1 TJ Znojmo, z.s. 1 42.8
2 Halvová, Dvořáčková, Dvořáčková, Štoudková Halvová, Dvořáčková, Dvořáčková, Štoudková Sportovní klub Bystřice n.P. 1 Sportovní klub Bystřice n.P. 1 44.1
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Badalíková, Kozlová, Krejčí, Urbánková Badalíková, Kozlová, Krejčí, Urbánková TJ Sokol Velké Meziříčí 1 TJ Sokol Velké Meziříčí 1 37.6
2 Píbilová, Svobodová, Volkmannová, Špačková Píbilová, Svobodová, Volkmannová, Špačková Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 38.1
3 Pipova, Prokopová, Sedmidubská, Šiljegová Pipova, Prokopová, Sedmidubská, Šiljegová TJ Sokol Velké Meziříčí 2 TJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.2
4 Velebová, Dobrovolná, Svobodová, Štorková Velebová, Dobrovolná, Svobodová, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolek 1 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.4
5 Čermáková, Cejpková, Šišmová, Fejtová Čermáková, Cejpková, Šišmová, Fejtová TJ Spartak Třebíč, spolek 3 TJ Spartak Třebíč, spolek 3 40.4
6 Broumová, Vašková, Vraspírová, Vránková Broumová, Vašková, Vraspírová, Vránková Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2 Atletický oddíl TJ Žďár nad... 40.7
7 Hobzová, Lisá, Macků, Daňková Hobzová, Lisá, Macků, Daňková TJ Spartak Třebíč, spolek 2 TJ Spartak Třebíč, spolek 2 41.8
8 Krchňavá, Vejmělková, Vašíčková, Hausler Krchňavá, Vejmělková, Vašíčková, Hausler TJ Sokol Velké Meziříčí 3 TJ Sokol Velké Meziříčí 3 41.9
9 Podzimková, Šalomonová, Navrátilová, Cibere Podzimková, Šalomonová, Navrátilová, Cibere TJ Znojmo, z.s. 1 TJ Znojmo, z.s. 1 42.8
10 Halvová, Dvořáčková, Dvořáčková, Štoudková Halvová, Dvořáčková, Dvořáčková, Štoudková Sportovní klub Bystřice n.P. 1 Sportovní klub Bystřice n.P. 1 44.1

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MakovecŠimon Makovec
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 9 1.89 21.00
2 Josef PěnčaJosef Pěnča
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 12 1.88 20.00
3= Marek JančářMarek Jančář
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 5 1.79 18.50
3= Jakub HorkýJakub Horký
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 4 1.79 18.50
5 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 15 1.72 17.00
6 Martin VránaMartin Vrána
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
14 21 1.57 16.00
7 Petr KučeraPetr Kučera
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 8 1.56 15.00
8 Mikuláš PastrňákMikuláš Pastrňák
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 11 1.55 14.00
9= Jan CahaJan Caha
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
15 1 1.48 12.50
9= Tadeáš VeselskýTadeáš Veselský
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 19 1.48 12.50
11 Karel VejlupekKarel Vejlupek
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 18 1.46 11.00
12= Antonín FlesarAntonín Flesar
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 2 1.45 9.50
12= Václav ŘeháčekVáclav Řeháček
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 17 1.45 9.50
14 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 3 1.39 8.00
15 Filip KašparFilip Kašpar
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 6 1.38 7.00
16= Vít KozelVít Kozel
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 7 1.35 5.50
16= Daniel VeselýDaniel Veselý
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 20 1.35 5.50
18 Matěj PastrňákMatěj Pastrňák
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
17 10 1.33 4.00
19 Vojtěch RybníčekVojtěch Rybníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
17 16 1.26 3.00
20 Lukáš RajmLukáš Rajm
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 14 1.15 2.00
21 Dominik PrudíkDominik Prudík
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
15 13 1.10 1.00
Celkem 21 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Jan HolemářJan Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 8 1.88 17.50
1= Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 13 1.88 17.50
3= Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
12 11 1.86 15.50
3= Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 17 1.86 15.50
5 Josef DvořákJosef Dvořák
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 5 1.84 14.00
6 Kryštof HolzerKryštof Holzer
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 9 1.79 13.00
7 Richard HäuslerRichard Häusler
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 7 1.75 12.00
8 Jan MaternaJan Materna
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 12 1.73 11.00
9 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 18 1.66 10.00
10= Štěpán DočekalŠtěpán Dočekal
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 4 1.64 8.50
10= Jiří DivokýJiří Divoký
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 3 1.64 8.50
12 Augustin NečaskýAugustin Nečaský
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 14 1.63 7.00
13 Václav HošekVáclav Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 10 1.61 6.00
14 Kristián HarangKristián Harang
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
13 6 1.59 5.00
15 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 15 1.52 4.00
16 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 16 1.51 3.00
17 Tobiáš BudínTobiáš Budín
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 1 1.49 2.00
18 Tomáš DavídekTomáš Davídek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 2 1.42 1.00
Celkem 18 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 38 2.08 44.00
2 Gabriela VomelováGabriela Vomelová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 42 1.73 43.00
3= Alice TrachtulcováAlice Trachtulcová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 35 1.69 41.00
3= Alice KalvodováAlice Kalvodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 18 1.69 41.00
3= Vanesa EliášováVanesa Eliášová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 12 1.69 41.00
6 Eliška KostelencováEliška Kostelencová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 19 1.66 39.00
7= Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 10 1.63 37.50
7= Nela MejzlíkováNela Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 24 1.63 37.50
9 Elena DaňkováElena Daňková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 4 1.59 36.00
10= Karla VěžníkováKarla Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 40 1.58 34.50
10= Viktorie LabíkováViktorie Labíková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 20 1.58 34.50
12 Tereza BezunkováTereza Bezunková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 2 1.57 33.00
13 Adriana MoudráAdriana Moudrá
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 25 1.56 32.00
14= Eliška HrůzováEliška Hrůzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 16 1.55 30.50
14= Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 39 1.55 30.50
16 Julie MejzlíkováJulie Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
15 23 1.53 29.00
17 Klára DočekalováKlára Dočekalová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 5 1.52 28.00
18 Klára VackováKlára Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 36 1.49 27.00
19 Valentina DohnalováValentina Dohnalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 6 1.48 26.00
20= Amálie HobzováAmálie Hobzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 15 1.47 24.00
20= Tora ŠvomováTora Švomová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 34 1.47 24.00
20= Květa VolkmanováKvěta Volkmanová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
16 41 1.47 24.00
23= Aneta ŠtoudkováAneta Štoudková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
16 33 1.46 21.50
23= Viktorie PopelářováViktorie Popelářová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 30 1.46 21.50
25 Gabriela LogrováGabriela Logrová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
14 21 1.45 20.00
26 Ellen DolečkováEllen Dolečková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
16 7 1.43 19.00
27 Dominika PodlouckáDominika Podloucká
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 29 1.40 18.00
28 Julie PelánováJulie Pelánová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 27 1.39 17.00
29= Thea NekulováThea Nekulová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 26 1.35 15.00
29= Thea DolečkováThea Dolečková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
16 8 1.35 15.00
29= Markéta DvořáčkováMarkéta Dvořáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
16 11 1.35 15.00
32= Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
15 9 1.32 12.50
32= Nikol PeškováNikol Pešková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
16 28 1.32 12.50
34= Ellen VyorálkováEllen Vyorálková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
14 45 1.30 10.50
34= Anna BártováAnna Bártová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 1 1.30 10.50
36 Barbora FlesarováBarbora Flesarová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 13 1.25 9.00
37 Lucie HabichováLucie Habichová
Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s...
16 14 1.22 8.00
38= Marie ČermákováMarie Čermáková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
16 3 1.21 6.00
38= Michaela ŘíhováMichaela Říhová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 32 1.21 6.00
38= Emma RašovskáEmma Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 31 1.21 6.00
41 Darina VrzáčkováDarina Vrzáčková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
16 43 1.19 4.00
42 Nina VrzáčkováNina Vrzáčková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
16 44 1.17 3.00
43 Alžběta MatějíčkováAlžběta Matějíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 22 1.08 2.00
44 Jolana VašíčkováJolana Vašíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 37 1.03 1.00
Celkem 44 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KozlováKarolína Kozlová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 16 2.00 45.00
2 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 27 1.98 44.00
3 Elena VolkmannováElena Volkmannová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 42 1.96 43.00
4 Sára ŠpačkováSára Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 34 1.92 42.00
5 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 41 1.91 41.00
6= Sára UrbánkováSára Urbánková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 37 1.89 39.50
6= Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 17 1.89 39.50
8 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 28 1.87 38.00
9= Sofia LisáSofia Lisá
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 19 1.86 36.50
9= Laura SvobodováLaura Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 29 1.86 36.50
11= Tea SvobodováTea Svobodová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 30 1.84 34.50
11= Nikola HabichováNikola Habichová
Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s...
13 13 1.84 34.50
13 Nikol ŠiljegováNikol Šiljegová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 32 1.82 33.00
14= Michaela HalvováMichaela Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 14 1.79 31.00
14= Barbora ŠtorkováBarbora Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 35 1.79 31.00
14= Simona PopelářováSimona Popelářová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 26 1.79 31.00
17 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 1.78 29.00
18= Nela PipovaNela Pipova
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 24 1.75 26.50
18= Anežka ČadkováAnežka Čadková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 6 1.75 26.50
18= Nikola HobzováNikola Hobzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 15 1.75 26.50
18= Elen BadalíkováElen Badalíková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 1 1.75 26.50
22= Nela VraspírováNela Vraspírová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 44 1.71 23.50
22= Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 9 1.71 23.50
24= Eliška PíbilováEliška Píbilová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 23 1.70 21.50
24= Kristýna VránkováKristýna Vránková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 43 1.70 21.50
26= Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 18 1.69 18.50
26= Julie VaškováJulie Vašková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 39 1.69 18.50
26= Simona CejpkováSimona Cejpková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 4 1.69 18.50
26= Elena JindrováElena Jindrová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 1.69 18.50
30 Lenka ŠišmováLenka Šišmová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 33 1.68 16.00
MS Tereza BártováTereza Bártová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 2 1.66
32= Ema PodzimkováEma Podzimková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 25 1.58 14.00
32= Nela DvořáčkováNela Dvořáčková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 10 1.58 14.00
32= Stela FilippiStela Filippi
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 12 1.58 14.00
35 Marie MackůMarie Macků
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 20 1.57 12.00
36 Adriana DaňkováAdriana Daňková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 8 1.56 11.00
37 Ema BroumováEma Broumová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 3 1.55 10.00
38 Ema ŠalomonováEma Šalomonová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 31 1.54 9.00
39 Nela VejmělkováNela Vejmělková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 40 1.50 8.00
40 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 38 1.46 7.00
41 Isabella CibereIsabella Cibere
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
13 5 1.44 6.00
42 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 21 1.39 5.00
43 Ella NekulováElla Nekulová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
13 22 1.34 4.00
44 Alena FejtováAlena Fejtová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 11 1.28 3.00
45 Emma TomkováEmma Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 36 1.14 2.00
Celkem 45 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MakovecŠimon Makovec
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 9 33.97 21.00
2 Josef PěnčaJosef Pěnča
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 12 32.48 20.00
3 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 15 29.16 19.00
4 Jakub HorkýJakub Horký
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 4 26.48 18.00
5 Martin VránaMartin Vrána
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
14 21 24.75 17.00
6 Mikuláš PastrňákMikuláš Pastrňák
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 11 23.02 16.00
7 Vít KozelVít Kozel
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 7 20.81 15.00
8 Matěj PastrňákMatěj Pastrňák
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
17 10 20.14 14.00
9 Antonín FlesarAntonín Flesar
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 2 19.12 13.00
10 Petr KučeraPetr Kučera
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 8 18.36 12.00
11 Václav ŘeháčekVáclav Řeháček
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 17 15.11 11.00
12 Jan CahaJan Caha
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
15 1 14.80 10.00
13 Karel VejlupekKarel Vejlupek
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 18 14.79 9.00
14 Daniel VeselýDaniel Veselý
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 20 13.57 8.00
15 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 3 12.63 7.00
16 Marek JančářMarek Jančář
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 5 12.54 6.00
17 Dominik PrudíkDominik Prudík
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
15 13 12.36 5.00
18 Filip KašparFilip Kašpar
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 6 12.17 4.00
19 Vojtěch RybníčekVojtěch Rybníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
17 16 11.54 3.00
20 Tadeáš VeselskýTadeáš Veselský
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 19 11.05 2.00
21 Lukáš RajmLukáš Rajm
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 14 06.26 1.00
Celkem 21 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HolemářJan Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 8 38.66 18.00
2 Václav HošekVáclav Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 10 37.26 17.00
3 Josef DvořákJosef Dvořák
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 5 36.78 16.00
4 Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 17 34.42 15.00
5 Matouš MeschkaMatouš Meschka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 13 27.71 14.00
6 Augustin NečaskýAugustin Nečaský
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 14 26.35 13.00
7 Richard HäuslerRichard Häusler
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 7 24.22 12.00
8 Jan MaternaJan Materna
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 12 23.98 11.00
9 Tobiáš BudínTobiáš Budín
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 1 22.78 10.00
10 Jiří DivokýJiří Divoký
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 3 20.40 9.00
11 Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
12 11 20.14 8.00
12 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 15 19.00 7.00
13 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 16 18.40 6.00
14 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 18 18.09 5.00
15 Kryštof HolzerKryštof Holzer
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 9 17.85 4.00
16 Štěpán DočekalŠtěpán Dočekal
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 4 15.30 3.00
17 Kristián HarangKristián Harang
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
13 6 13.19 2.00
18 Tomáš DavídekTomáš Davídek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 2 12.20 1.00
Celkem 18 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla VěžníkováKarla Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 40 26.53 44.00
2 Vanesa EliášováVanesa Eliášová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 12 26.03 43.00
3 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 38 24.82 42.00
4 Amálie HobzováAmálie Hobzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 15 20.38 41.00
5 Klára VackováKlára Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 36 20.01 40.00
6 Alice KalvodováAlice Kalvodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 18 16.61 39.00
7 Viktorie PopelářováViktorie Popelářová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 30 15.83 38.00
8 Ellen DolečkováEllen Dolečková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
16 7 15.15 37.00
9 Eliška HrůzováEliška Hrůzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 16 14.86 36.00
10 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 39 14.30 35.00
11 Adriana MoudráAdriana Moudrá
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 25 14.19 34.00
12 Anna BártováAnna Bártová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 1 13.64 33.00
13 Viktorie LabíkováViktorie Labíková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 20 13.49 32.00
14= Lucie HabichováLucie Habichová
Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s...
16 14 13.35 30.50
14= Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 10 13.35 30.50
16 Eliška KostelencováEliška Kostelencová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 19 12.31 29.00
17 Elena DaňkováElena Daňková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 4 11.85 28.00
18 Valentina DohnalováValentina Dohnalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 6 11.80 27.00
19 Thea NekulováThea Nekulová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 26 11.79 26.00
20 Julie MejzlíkováJulie Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
15 23 11.55 25.00
21 Thea DolečkováThea Dolečková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
16 8 10.96 24.00
22 Nikol PeškováNikol Pešková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
16 28 10.78 23.00
23 Tora ŠvomováTora Švomová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 34 10.51 22.00
24 Nina VrzáčkováNina Vrzáčková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
16 44 10.34 21.00
25 Tereza BezunkováTereza Bezunková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 2 10.30 20.00
26 Gabriela VomelováGabriela Vomelová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 42 10.00 19.00
27 Dominika PodlouckáDominika Podloucká
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 29 09.17 18.00
28 Květa VolkmanováKvěta Volkmanová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
16 41 08.85 17.00
29 Markéta DvořáčkováMarkéta Dvořáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
16 11 08.65 16.00
30 Aneta ŠtoudkováAneta Štoudková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
16 33 08.49 15.00
31 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 24 08.36 14.00
32 Barbora FlesarováBarbora Flesarová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 13 07.74 13.00
33 Ellen VyorálkováEllen Vyorálková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
14 45 07.58 12.00
34 Alice TrachtulcováAlice Trachtulcová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
15 35 07.40 11.00
35 Julie PelánováJulie Pelánová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 27 07.32 10.00
36 Darina VrzáčkováDarina Vrzáčková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
16 43 07.20 9.00
37 Emma RašovskáEmma Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 31 07.17 8.00
38 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
15 9 07.00 7.00
39 Marie ČermákováMarie Čermáková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
16 3 06.34 6.00
40 Gabriela LogrováGabriela Logrová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
14 21 06.16 5.00
41 Michaela ŘíhováMichaela Říhová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 32 05.73 4.00
42 Klára DočekalováKlára Dočekalová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
15 5 05.57 3.00
43 Alžběta MatějíčkováAlžběta Matějíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 22 04.48 2.00
44 Jolana VašíčkováJolana Vašíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
16 37 03.98 1.00
Celkem 44 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 34 43.50 45.00
2 Karolína KozlováKarolína Kozlová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 16 39.57 44.00
3 Lenka ŠišmováLenka Šišmová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 33 36.78 43.00
4 Nikol ŠiljegováNikol Šiljegová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 32 29.15 42.00
5 Nikola HabichováNikola Habichová
Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s...
13 13 28.68 41.00
6 Elena VolkmannováElena Volkmannová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 42 27.71 40.00
7 Laura SvobodováLaura Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 29 26.83 39.00
8 Sofia LisáSofia Lisá
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 19 25.45 38.00
9 Tea SvobodováTea Svobodová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 30 24.91 37.00
10 Michaela HalvováMichaela Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 14 24.78 36.00
11 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 41 24.27 35.00
12 Ema PodzimkováEma Podzimková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 25 23.86 34.00
13 Stela FilippiStela Filippi
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 12 23.48 33.00
14 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 17 23.08 32.00
15 Elen BadalíkováElen Badalíková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 1 23.04 31.00
16 Simona CejpkováSimona Cejpková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 4 22.89 30.00
17 Sára UrbánkováSára Urbánková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 37 22.57 29.00
18 Simona PopelářováSimona Popelářová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 26 22.16 28.00
19 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 9 21.68 27.00
20 Ema BroumováEma Broumová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 3 21.14 26.00
21 Eliška PíbilováEliška Píbilová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 23 21.13 25.00
22 Nikola HobzováNikola Hobzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 15 21.02 24.00
23 Nela PipovaNela Pipova
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 24 19.95 23.00
24 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 19.62 22.00
25 Emma TomkováEmma Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 36 19.58 21.00
26 Marie MackůMarie Macků
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 20 18.86 20.00
27 Elena JindrováElena Jindrová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 18.82 19.00
28 Nela VejmělkováNela Vejmělková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 40 18.65 18.00
29 Taťána KrchňaváTaťána Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 18 18.36 17.00
30 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
12 27 17.75 16.00
31 Adriana DaňkováAdriana Daňková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 8 17.68 15.00
32 Nela VraspírováNela Vraspírová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 44 17.14 14.00
33 Julie VaškováJulie Vašková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 39 17.00 13.00
34 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 35 16.88 12.00
35 Kristýna VránkováKristýna Vránková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 43 16.12 11.00
36 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 38 15.90 10.00
37 Nela DvořáčkováNela Dvořáčková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 10 15.54 9.00
38 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 21 15.17 8.00
39 Anežka ČadkováAnežka Čadková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 6 15.10 7.00
40 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 28 13.46 6.00
41 Isabella CibereIsabella Cibere
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
13 5 13.45 5.00
42 Ema ŠalomonováEma Šalomonová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
12 31 12.81 4.00
MS Tereza BártováTereza Bártová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 2 10.34
44 Alena FejtováAlena Fejtová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 11 09.94 3.00
45 Ella NekulováElla Nekulová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
13 22 09.72 2.00
Celkem 45 závodníků

překážková dráha - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HorkýJakub Horký 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 0:10.7 21.00
2 Josef PěnčaJosef Pěnča 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 12 0:10.9 20.00
3 Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 0:11.2 19.00
4 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 15 0:11.6 18.00
5= Karel VejlupekKarel Vejlupek 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 18 0:11.8 16.50
5= Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 0:11.8 16.50
7 Marek JančářMarek Jančář 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 0:12.0 15.00
8= Tomáš HomolaTomáš Homola 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 0:12.2 13.00
8= Petr KučeraPetr Kučera 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 0:12.2 13.00
8= Tadeáš VeselskýTadeáš Veselský 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 19 0:12.2 13.00
11 Martin VránaMartin Vrána 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 21 0:12.3 11.00
12 Mikuláš PastrňákMikuláš Pastrňák 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 11 0:12.4 10.00
13= Vít KozelVít Kozel 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 0:12.7 8.50
13= Jan CahaJan Caha 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 0:12.7 8.50
15 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 20 0:13.2 7.00
16 Matěj PastrňákMatěj Pastrňák 17 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 10 0:13.3 6.00
17= Filip KašparFilip Kašpar 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 0:13.4 4.50
17= Václav ŘeháčekVáclav Řeháček 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 17 0:13.4 4.50
19 Dominik PrudíkDominik Prudík 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 13 0:14.4 3.00
20 Vojtěch RybníčekVojtěch Rybníček 17 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 16 0:16.0 2.00
21 Lukáš RajmLukáš Rajm 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 14 0:17.0 1.00
Celkem 21 závodníků

překážková dráha - Atletická přípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 8 0:10.5 18.00
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 17 0:10.6 17.00
3 Matouš MeschkaMatouš Meschka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 13 0:10.9 16.00
4 Vojtěch PěnčaVojtěch Pěnča 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 16 0:11.0 15.00
5 Richard HäuslerRichard Häusler 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 0:11.1 14.00
6 Kryštof HolzerKryštof Holzer 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 9 0:11.2 13.00
7= Josef DvořákJosef Dvořák 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 5 0:11.3 11.00
7= Matyáš KozáčekMatyáš Kozáček 12 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 11 0:11.3 11.00
7= Jan MaternaJan Materna 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 12 0:11.3 11.00
10 Jiří DivokýJiří Divoký 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 0:11.5 9.00
11 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 10 0:11.8 8.00
12 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 15 0:12.0 7.00
13 Štěpán DočekalŠtěpán Dočekal 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 0:12.2 6.00
14 Augustin NečaskýAugustin Nečaský 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 14 0:12.3 5.00
15 Kristián HarangKristián Harang 13 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 0:12.6 4.00
16 Tomáš DavídekTomáš Davídek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 0:12.7 3.00
17 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 18 0:13.0 2.00
18 Tobiáš BudínTobiáš Budín 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 0:14.4 1.00
Celkem 18 závodníků

překážková dráha - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 38 0:11.0 43.50
1= Viktorie VeseláViktorie Veselá 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 39 0:11.0 43.50
3= Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 18 0:11.3 41.50
3= Eliška KostelencováEliška Kostelencová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 19 0:11.3 41.50
5 Nela MejzlíkováNela Mejzlíková 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 23 0:11.5 40.00
6 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 0:11.6 39.00
7 Karla VěžníkováKarla Věžníková 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 40 0:11.7 38.00
8= Julie PelánováJulie Pelánová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 27 0:11.8 36.00
8= Gabriela VomelováGabriela Vomelová 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 42 0:11.8 36.00
8= Tora ŠvomováTora Švomová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 34 0:11.8 36.00
11= Thea NekulováThea Nekulová 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 26 0:12.0 32.50
11= Aneta ŠtoudkováAneta Štoudková 16 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 33 0:12.0 32.50
11= Viktorie LabíkováViktorie Labíková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 20 0:12.0 32.50
11= Julie MejzlíkováJulie Mejzlíková 15 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 24 0:12.0 32.50
15 Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 12 0:12.1 30.00
16= Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 36 0:12.2 28.50
16= Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 16 0:12.2 28.50
18= Tereza BezunkováTereza Bezunková 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 0:12.3 25.50
18= Klára DočekalováKlára Dočekalová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 0:12.3 25.50
18= Anna BártováAnna Bártová 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 0:12.3 25.50
18= Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 15 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 11 0:12.3 25.50
22= Ellen VyorálkováEllen Vyorálková 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 45 0:12.4 22.00
22= Květa VolkmanováKvěta Volkmanová 16 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 41 0:12.4 22.00
22= Adriana MoudráAdriana Moudrá 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 25 0:12.4 22.00
25 Amálie HobzováAmálie Hobzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 15 0:12.5 20.00
26= Darina VrzáčkováDarina Vrzáčková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 44 0:12.8 18.50
26= Gabriela LogrováGabriela Logrová 14 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 21 0:12.8 18.50
28 Elena DaňkováElena Daňková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 0:12.9 17.00
29= Thea DolečkováThea Dolečková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 0:13.0 15.50
29= Markéta DvořáčkováMarkéta Dvořáčková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 10 0:13.0 15.50
31 Viktorie PopelářováViktorie Popelářová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 30 0:13.2 14.00
32 Nina VrzáčkováNina Vrzáčková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 43 0:13.4 13.00
33= Lucie HabichováLucie Habichová 16 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 14 0:13.6 11.50
33= Ellen DolečkováEllen Dolečková 16 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 0:13.6 11.50
35 Dominika PodlouckáDominika Podloucká 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 29 0:14.4 10.00
36 Nikol PeškováNikol Pešková 16 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 28 0:14.5 9.00
37 Alice TrachtulcováAlice Trachtulcová 15 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 35 0:14.6 8.00
38= Emma RašovskáEmma Rašovská 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 31 0:15.0 6.50
38= Valentina DohnalováValentina Dohnalová 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 0:15.0 6.50
40 Michaela ŘíhováMichaela Říhová 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 32 0:15.2 5.00
41 Barbora FlesarováBarbora Flesarová 15 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 13 0:15.3 4.00
42= Marie ČermákováMarie Čermáková 16 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 0:15.4 2.50
42= Alžběta MatějíčkováAlžběta Matějíčková 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 22 0:15.4 2.50
44 Jolana VašíčkováJolana Vašíčková 16 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 37 0:19.4 1.00
Celkem 44 závodníků

překážková dráha - Atletická přípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 35 0:10.0 45.00
2 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 36 0:10.1 44.00
3 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 17 0:10.3 43.00
4 Vanesa ProkopováVanesa Prokopová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 28 0:10.7 42.00
5 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 29 0:10.8 41.00
6 Tea SvobodováTea Svobodová 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 31 0:10.9 40.00
7= Nikol ŠiljegováNikol Šiljegová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 33 0:11.0 38.50
7= Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 18 0:11.0 38.50
9= Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 43 0:11.2 35.00
9= Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 40 0:11.2 35.00
9= Nikola HabichováNikola Habichová 13 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 13 0:11.2 35.00
9= Anežka ČadkováAnežka Čadková 12 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 0:11.2 35.00
9= Sofia LisáSofia Lisá 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 20 0:11.2 35.00
14= Nela DvořáčkováNela Dvořáčková 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 10 0:11.3 31.50
14= Lenka ŠišmováLenka Šišmová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 34 0:11.3 31.50
16 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí