2. Viktoriánek
Plzeň - Schwarzova (30. 5. 2023)60 m - Junioři
(út, 30.5.2023 - 17:35) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít VollerVít Voller | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 07.55 | ||||||||||||||
2 | Petr BetákPetr Beták | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 08.30 | ||||||||||||||
3 | Sébastien SrnkaSébastien Srnka | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.60 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 09.90 | ||||||||||||||
Poznámky:Srnka Sebastien - za cílovou čarou došlo ke zranění levého kotníku. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 30.5.2023 - 17:10) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub UhlJakub Uhl | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Alexandr TurnerAlexandr Turner | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.93 | ||||||||||||||
4 | David KrejčíDavid Krejčí | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 09.05 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 30.5.2023 - 17:10) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Martin JarenMartin Jaren | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 10.18 | |||||||||||||
2 | 3 | Antonín ŠimandlAntonín Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 10.63 | |||||||||||||
3 | Vladimír OtýsVladimír Otýs | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 10.78 | ||||||||||||||
4 | 1 | Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 10.82 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 30.5.2023 - 17:10) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DrdaDominik Drda | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 10.44 | ||||||||||||||
2 | Matias BaranovičMatias Baranovič | 15 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 11.51 | ||||||||||||||
3 | Alex MacharáčekAlex Macharáček | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 12.74 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub UhlJakub Uhl | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 07.85 | |||
2 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.59 | |||
3 | Alexandr TurnerAlexandr Turner | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.93 | |||
4 | David KrejčíDavid Krejčí | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 09.05 | |||
5 | 2 | Martin JarenMartin Jaren | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 10.18 | ||
6 | Dominik DrdaDominik Drda | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 10.44 | |||
7 | 3 | Antonín ŠimandlAntonín Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 10.63 | ||
8 | Vladimír OtýsVladimír Otýs | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 10.78 | |||
9 | 1 | Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 10.82 | ||
10 | Matias BaranovičMatias Baranovič | 15 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 11.51 | |||
11 | Alex MacharáčekAlex Macharáček | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 12.74 |
60 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 30.5.2023 - 17:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | SB 08.30 | ||||||||||||||
2 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.57 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 30.5.2023 - 17:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonie BatíkováAntonie Batíková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 08.31 | ||||||||||||||
2 | Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 08.43 | ||||||||||||||
3 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 08.71 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (út, 30.5.2023 - 17:45) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa RichterováVanessa Richterová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.61 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Michaela KřivánkováMichaela Křivánková | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.96 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | SB 08.30 | |||
2 | Antonie BatíkováAntonie Batíková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 08.31 | |||
3 | Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 08.43 | |||
4 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.50 | |||
5 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.57 | |||
6 | Vanessa RichterováVanessa Richterová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.61 | |||
7 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 08.71 | |||
8 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.95 | |||
9 | Michaela KřivánkováMichaela Křivánková | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.96 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.5.2023 - 17:20) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
2 | Anna BurešováAnna Burešová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
3 | Amálie MatulkováAmálie Matulková | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 09.04 | ||||||||||||||
4 | 6 | Anna DědováAnna Dědová | 11 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | PB 10.22 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 30.5.2023 - 17:20) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 11.40 | |||||||||||||
2 | Viktorie KomzákováViktorie Komzáková | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 11.72 | ||||||||||||||
3 | Barbora PlevováBarbora Plevová | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 12.17 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (út, 30.5.2023 - 17:20) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 10.46 | |||||||||||||
2 | 3 | Rozálie KomzákováRozálie Komzáková | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 11.38 | |||||||||||||
3 | Nikol KlasnováNikol Klasnová | 15 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 11.55 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.17 | |||
2 | Anna BurešováAnna Burešová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 08.66 | |||
3 | Amálie MatulkováAmálie Matulková | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 09.04 | |||
4 | 6 | Anna DědováAnna Dědová | 11 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | PB 10.22 | ||
5 | 1 | Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 10.46 | ||
6 | 3 | Rozálie KomzákováRozálie Komzáková | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 11.38 | ||
7 | 8 | Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 11.40 | ||
8 | Nikol KlasnováNikol Klasnová | 15 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 11.55 | |||
9 | Viktorie KomzákováViktorie Komzáková | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 11.72 | |||
10 | Barbora PlevováBarbora Plevová | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 12.17 |
100 m - Junioři
(út, 30.5.2023 - 16:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 11.76 | ||||||||||||||
2 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 12.36 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Žáci
(út, 30.5.2023 - 16:10) official | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BetákPetr Beták | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 13.16 | ||||||||||||||
2 | 5 | Dominik ŠvantnerDominik Švantner | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 13.48 | |||||||||||||
3 | 4 | Daniel HošekDaniel Hošek | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 13.97 | |||||||||||||
4 | Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 16.13 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Juniorky
(út, 30.5.2023 - 16:40) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 13.06 | ||||||||||||||
2 | Antonie BatíkováAntonie Batíková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 13.32 | ||||||||||||||
3 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 13.94 | ||||||||||||||
4 | Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 14.88 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.5.2023 - 16:20) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrálováAlžběta Králová | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | PB 13.31 | ||||||||||||||
2 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | SB 13.66 | ||||||||||||||
3 | Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 13.72 | ||||||||||||||
4 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 13.80 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 30.5.2023 - 16:20) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 13.78 | ||||||||||||||
2 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 14.51 | ||||||||||||||
3 | 7 | Hana ŠimáčkováHana Šimáčková | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 15.26 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (út, 30.5.2023 - 16:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen KlasnováElen Klasnová | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 15.70 | ||||||||||||||
2 | 5 | Adéla KaliánováAdéla Kaliánová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 16.43 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 04 (út, 30.5.2023 - 16:20) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Anděla KomzákováAnděla Komzáková | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 16.55 | |||||||||||||
2 | 545 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 17.32 | |||||||||||||
3 | Bára SvobodováBára Svobodová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 17.84 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrálováAlžběta Králová | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | PB 13.31 | |||
2 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | SB 13.66 | |||
3 | Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 13.72 | |||
4 | Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 13.78 | |||
5 | Tereza MarkusováTereza Markusová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 13.80 | |||
6 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 14.51 | |||
7 | 7 | Hana ŠimáčkováHana Šimáčková | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 15.26 | ||
8 | Elen KlasnováElen Klasnová | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 15.70 | |||
9 | 5 | Adéla KaliánováAdéla Kaliánová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 16.43 | ||
10 | 4 | Anděla KomzákováAnděla Komzáková | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | PB 16.55 | ||
11 | 545 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 17.32 | ||
12 | Bára SvobodováBára Svobodová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | PB 17.84 |
100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 30.5.2023 - 16:10) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Antonín ŠimandlAntonín Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 16.83 | |||||||||||||
2 | Vladimír OtýsVladimír Otýs | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 17.31 | ||||||||||||||
3 | Alex MacharáčekAlex Macharáček | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 20.28 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 30.5.2023 - 16:10) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 17.38 | |||||||||||||
2 | 2 | Martin JarenMartin Jaren | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 17.41 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Antonín ŠimandlAntonín Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 16.83 | ||
2 | Vladimír OtýsVladimír Otýs | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 17.31 | |||
3 | 1 | Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 17.38 | ||
4 | 2 | Martin JarenMartin Jaren | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 17.41 | ||
5 | Alex MacharáčekAlex Macharáček | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 20.28 |
500 m - Junioři
(út, 30.5.2023 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Dominik ŠvantnerDominik Švantner | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | PB 1:23.98 | |||||||||||||
2 | 4 | Daniel HošekDaniel Hošek | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 1:26.41 | |||||||||||||
3 | 3 | Antonín ŠimandlAntonín Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 1:50.64 | |||||||||||||
4 | 1 | Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | PB 1:55.54 | |||||||||||||
5 | 2 | Martin JarenMartin Jaren | 13 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 2:23.57 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
500 m - Juniorky
(út, 30.5.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Hana ŠimáčkováHana Šimáčková | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 1:42.10 | |||||||||||||
2 | 6 | Anna DědováAnna Dědová | 11 | AKM Viktoria Plzeň | 6 | 1:48.85 | |||||||||||||
3 | 545 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 8 | 1:56.30 | |||||||||||||
4 | 4 | Anděla KomzákováAnděla Komzáková | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 1:56.55 | |||||||||||||
5 | 5 | Adéla KaliánováAdéla Kaliánová | 12 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 2:02.54 | |||||||||||||
6 | 8 | Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 2:07.01 | |||||||||||||
7 | 3 | Rozálie KomzákováRozálie Komzáková | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 2:07.37 | |||||||||||||
8 | 1 | Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová | 14 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 2:21.41 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(út, 30.5.2023 - 16:55) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KrejčíDavid Krejčí | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 10.49 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(út, 30.5.2023 - 17:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 10.08 | ||||||||||||||
2 | Amálie MatulkováAmálie Matulková | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 11.01 | ||||||||||||||
3 | 7 | Hana ŠimáčkováHana Šimáčková | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 12.30 | |||||||||||||
Elen KlasnováElen Klasnová | 10 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(út, 30.5.2023 - 16:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 15.74 | ||||||||||||||
2 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 16.98 | ||||||||||||||
Alžběta KrálováAlžběta Králová | 09 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Junioři
(út, 30.5.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HallaJakub Halla
SKP Union Cheb z.s. |
05 | 4 | 5.73 +0.7 m/s | 5.61 -0,10 | 5.73 0,70 | 5.51 0,90 | 5.73 | 5.49 0,00 | 5.24 0,40 | 5.55 0,80 | ||||||||
2 |
Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb z.s. |
04 | 3 | 5.48 +1.2 m/s | 5.34 1,30 | 5.28 0,20 | 5.17 0,90 | 5.34 | 5.48 1,20 | 5.08 -1,00 | 5.25 -0,60 | ||||||||
3 |
Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 2 | 5.19 +1.9 m/s | x | x | 5.18 0,70 | 5.18 | 5.15 2,10 | 5.19 1,90 | x | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 30.5.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub UhlJakub Uhl
SKP Union Cheb z.s. |
10 | 6 | PB 4.86 +0.4 m/s | 4.21 0,30 | 4.73 1,30 | x | 4.73 | 4.77 1,00 | 4.56 0,50 | 4.86 0,40 | ||||||||
2 | 5 |
Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria Plzeň |
09 | 4 | PB 4.65 +2.0 m/s | x | x | 4.43 1,20 | 4.43 | 4.65 2,00 | r | ||||||||
3 | 4 |
Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria Plzeň |
09 | 3 | PB 4.59 +0.0 m/s | x | 4.37 0,90 | 4.59 0,00 | 4.59 | 4.58 -0,30 | r | ||||||||
4 |
Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák
SKP Union Cheb z.s. |
10 | 2 | PB 4.14 -0.8 m/s | 3.80 1,10 | 3.98 0,30 | 4.14 -0,80 | 4.14 | 3.81 1,40 | 4.03 -0,10 | 3.71 1,20 | ||||||||
5 |
Alexandr TurnerAlexandr Turner
SKP Union Cheb z.s. |
10 | 1 | PB 4.14 +0.2 m/s | 3.87 -0,10 | x | x | 3.87 | 4.14 0,20 | 4.03 -0,40 | 3.85 0,50 | ||||||||
6 |
David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolek |
11 | 5 | 3.83 +0.1 m/s | 3.79 0,40 | 3.83 0,10 | 3.73 -0,50 | 3.83 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(út, 30.5.2023 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 3 | 4.80 +1.2 m/s | 4.74 0,30 | x | x | 4.74 | 4.48 -0,70 | x | 4.80 1,20 | ||||||||
2 |
Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 2 | 4.37 +0.7 m/s | 4.37 0,70 | 4.28 1,10 | 3.20 1,70 | 4.37 | x | 4.18 -0,30 | x | ||||||||
3 |
Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 1 | 4.34 -0.6 m/s | 4.34 -0,60 | 4.11 -1,10 | x | 4.34 | 3.91 -1,20 | x | x | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 30.5.2023 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria Plzeň |
09 | 12 | 4.81 +1.8 m/s | 4.81 1,80 | 4.62 0,90 | 4.66 -0,50 | 4.81 | 4.33 0,40 | x | 4.66 1,70 | ||||||||
2 |
Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s. |
08 | 11 | 4.68 +0.1 m/s | 4.62 1,60 | 4.53 1,30 | 4.54 0,60 | 4.62 | 4.49 1,80 | x | 4.68 0,10 | ||||||||
3 |
Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
AKM Viktoria Plzeň |
08 | 9 | PB 4.51 -0.9 m/s | 4.23 0,10 | 4.40 0,10 | 4.37 1,80 | 4.40 | 4.40 0,60 | 4.24 0,40 | 4.51 -0,90 | ||||||||
4 |
Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s. |
09 | 10 | PB 4.48 +0.7 m/s | 4.35 0,20 | x | 4.22 -0,30 | 4.35 | 4.32 0,40 | 4.48 0,70 | 4.21 0,50 | ||||||||
5 |
Anna BurešováAnna Burešová
SKP Union Cheb z.s. |
10 | 6 | PB 4.23 +0.9 m/s | 3.91 -0,70 | 4.14 0,10 | 3.80 -0,20 | 4.14 | 4.23 0,90 | 3.88 1,00 | 4.22 1,10 | ||||||||
6 | 7 |
Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria Plzeň |
10 | 7 | PB 4.00 -1.5 m/s | 4.00 -1,50 | 3.72 0,20 | 3.89 0,50 | 4.00 | ||||||||||
7 |
Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria Plzeň |
10 | 5 | PB 3.97 -1.0 m/s | 3.97 -1,00 | 3.88 0,30 | 3.80 1,10 | 3.97 | |||||||||||
8 |
Vanessa RichterováVanessa Richterová
SKP Union Cheb z.s. |
09 | 4 | PB 3.76 -0.2 m/s | x | 3.47 0,80 | 3.76 -0,20 | 3.76 | |||||||||||
9 | 6 |
Anna DědováAnna Dědová
AKM Viktoria Plzeň |
11 | 2 | PB 3.66 -0.1 m/s | x | 3.66 -0,10 | 3.23 -0,10 | 3.66 | ||||||||||
10 |
Michaela KřivánkováMichaela Křivánková
SKP Union Cheb z.s. |
08 | 1 | PB 3.59 +1.4 m/s | x | 3.59 1,40 | x | 3.59 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(út, 30.5.2023 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vladimír OtýsVladimír Otýs
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 6 | PB 3.42 +2.0 m/s | x | 3.42 2,00 | x | 3.42 | |||||||||||
2 | 1 |
Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 8 | PB 3.14 -0.3 m/s | 3.14 -0,30 | 2.87 0,90 | x | 3.14 | ||||||||||
3 | 3 |
Antonín ŠimandlAntonín Šimandl
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 7 | PB 3.06 +0.6 m/s | 3.06 0,60 | x | 2.87 1,20 | 3.06 | ||||||||||
4 | 2 |
Martin JarenMartin Jaren
AKM Viktoria Plzeň |
13 | 3 | PB 2.97 +0.5 m/s | 2.51 0,70 | 2.84 1,30 | 2.97 0,50 | 2.97 | ||||||||||
5 |
Dominik DrdaDominik Drda
AKM Viktoria Plzeň |
14 | 2 | PB 2.58 +1.3 m/s | 2.27 0,70 | 2.58 1,30 | x | 2.58 | |||||||||||
6 |
Alex MacharáčekAlex Macharáček
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 10 | PB 2.35 +0.7 m/s | x | 2.35 0,70 | 2.32 -0,40 | 2.35 | |||||||||||
7 |
Matias BaranovičMatias Baranovič
AKM Viktoria Plzeň |
15 | 1 | PB 2.24 -1.3 m/s | 2.24 -1,30 | 2.13 0,40 | 2.18 0,30 | 2.24 | |||||||||||
8 |
Lukáš PlanLukáš Plan
AKM Viktoria Plzeň |
15 | 9 | PB 1.90 +1.7 m/s | x | 1.90 1,70 | 1.82 0,30 | 1.90 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(út, 30.5.2023 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Adéla KaliánováAdéla Kaliánová
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 10 | PB 3.41 -0.3 m/s | x | 3.40 1,80 | 3.41 -0,30 | 3.41 | ||||||||||
2 | 4 |
Anděla KomzákováAnděla Komzáková
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 2 | PB 3.10 +0.7 m/s | 2.13 -0,80 | 3.10 0,70 | 1.93 -0,20 | 3.10 | ||||||||||
3 | 545 |
Tereza VrbováTereza Vrbová
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 9 | PB 2.92 +0.8 m/s | 2.06 0,10 | 2.71 1,10 | 2.92 0,80 | 2.92 | ||||||||||
4 | 1 |
Lada Libuše VokounováLada Libuše Vokounová
AKM Viktoria Plzeň |
14 | 8 | PB 2.83 +0.4 m/s | 2.83 0,40 | 2.66 1,60 | 2.75 0,30 | 2.83 | ||||||||||
5 |
Bára SvobodováBára Svobodová
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 7 | PB 2.81 -0.7 m/s | x | 2.81 -0,70 | 2.56 1,00 | 2.81 | |||||||||||
6 |
Nikol KlasnováNikol Klasnová
AKM Viktoria Plzeň |
15 | 1 | PB 2.43 +0.1 m/s | 2.29 -0,80 | 2.41 1,50 | 2.43 0,10 | 2.43 | |||||||||||
7 | 3 |
Rozálie KomzákováRozálie Komzáková
AKM Viktoria Plzeň |
14 | 4 | PB 2.31 -0.4 m/s | 2.31 -0,40 | x | x | 2.31 | ||||||||||
8 | 8 |
Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková
AKM Viktoria Plzeň |
14 | 3 | PB 2.04 +1.0 m/s | 1.66 -1,60 | 2.04 1,00 | x | 2.04 | ||||||||||
9 |
Barbora PlevováBarbora Plevová
AKM Viktoria Plzeň |
13 | 5 | PB 2.03 -0.1 m/s | 2.03 -0,10 | 1.90 1,20 | 1.93 -0,10 | 2.03 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(út, 30.5.2023 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria Plzeň |
10 | 5 | PB 07.77 | 06.26 | 07.20 | x | 7.20 | 07.71 | 07.33 | 07.77 | ||||||||
2 | 4 |
Anděla KomzákováAnděla Komzáková
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 4 | 06.13 | 06.02 | 05.11 | 06.13 | 6.13 | ||||||||||
3 | 545 |
Tereza VrbováTereza Vrbová
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 3 | 05.93 | 05.51 | 05.93 | 04.57 | 5.93 | ||||||||||
4 |
Viktorie KomzákováViktorie Komzáková
AKM Viktoria Plzeň |
12 | 1 | PB 05.17 | 04.80 | 05.17 | 04.52 | 5.17 | 05.02 | 05.10 | 04.44 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 30.5.2023 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria Plzeň |
09 | 3 | PB 10.02 | 07.46 | - | 07.81 | 7.81 | 10.02 | 07.63 | 07.87 | ||||||||
2 |
Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb z.s. |
08 | 5 | PB 09.73 | 09.23 | 08.99 | 09.73 | 9.73 | 08.71 | 08.48 | 07.71 | ||||||||
3 |
Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 4 | 08.93 | 08.79 | 08.78 | 08.93 | 8.93 | |||||||||||
4 |
Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 2 | 05.86 | 05.86 | r | 5.86 | ||||||||||||
5 |
Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 1 | SB 05.76 | 05.68 | 05.76 | r | 5.76 | |||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 30.5.2023 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s. |
08 | 4 | 14.85 | 14.85 | 13.72 | x | 14.85 | 14.30 | x | x | ||||||||
2 |
Petr BetákPetr Beták
TJ Baník Stříbro, spolek |
09 | 3 | PB 08.62 | 08.24 | 06.92 | 08.62 | 8.62 | 07.03 | 07.57 | 08.20 | ||||||||
3 |
Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík
TJ Baník Stříbro, spolek |
09 | 1 | 05.93 | 05.21 | 05.25 | 05.82 | 5.82 | 05.93 | 05.77 | 05.19 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(út, 30.5.2023 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 1 | 07.61 | 07.61 | 07.43 | 07.30 | 7.61 | |||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 30.5.2023 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 1 | PB 10.23 | 09.47 | x | 10.23 | 10.23 | x | 09.17 | x | ||||||||
Celkem 1 závodníků |