Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha (30. - 31. 8. 2008)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.61
2 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 10.78
3 Miroslav ŠulcMiroslav Šulc 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.07
4 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.21
5 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.34
Tomáš VeselýTomáš Veselý 87 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.82
2 Michal VacekMichal Vacek 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.90
3 Jiří VognarJiří Vognar 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.12
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.27
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.43
6 Martin HunčovskýMartin Hunčovský 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.8.2008) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.75
2 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.94
3 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.00
4 Michal JahnMichal Jahn 90 AC DomažliceAC Domažlice 11.07
5 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.28
6 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 AHA VyškovAHA Vyškov 11.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.60
2 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.63
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.80
4 Michal VacekMichal Vacek 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.86
5 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 10.88
6 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.07
7 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.17
Michal JahnMichal Jahn 90 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.99
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.04
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.19
4 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.57
5 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 12.89
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.90
Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11.85
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.27
3 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.53
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK HodonínAK Hodonín 12.57
5 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.61
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.01
7 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.10
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11.51
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.91
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.00
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.06
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.11
6 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK HodonínAK Hodonín 12.33
7 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.39
Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 31.8.2008) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 21.50
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.68
MS Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.85
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.33
MS Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.43
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.90
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.39
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 21.46
4 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.56
5 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.63
6 Petr LangmaierPetr Langmaier 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.75
7 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 21.75
8 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.56
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.8.2008) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.69
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.81
3 Petr LangmaierPetr Langmaier 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.87
4 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 22.03
5 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.31
6 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.8.2008) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.45
2 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.98
Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Miroslav ŠulcMiroslav Šulc 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.8.2008) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.25
2 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 22.31
3 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.46
Marek HrubýMarek Hrubý 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Michal VacekMichal Vacek 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.8.2008) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.35
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.27
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.66
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.21
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.32
6 Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.55
Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.8.2008) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.01
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK HodonínAK Hodonín 25.34
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.44
4 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.08
5 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.49
6 Radka NečasováRadka Nečasová 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.99
Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 23.63
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.52
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.61
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.94
5 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK HodonínAK Hodonín 25.29
6 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.48
7 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.85
8 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.30
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HrubýMarek Hrubý 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.06
2 Jaroslav FilákJaroslav Filák 87 AK ZlínAK Zlín 49.61
3 Martin ZemánekMartin Zemánek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.79
4 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.23
5 Robin KonvicaRobin Konvica 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.72
6 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 52.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal StarkMichal Stark 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.09
2 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.11
3 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 49.16
4 Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.28
5 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.95
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.53
2 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.62
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.70
4 Martin UlvrMartin Ulvr 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.04
5 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.05
6 Martin KoutnýMartin Koutný 90 Atletika PoličkaAtletika Polička 53.28
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.60
2 Marek HrubýMarek Hrubý 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.17
3 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.80
4 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 48.81
5 Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.20
6 Jaroslav FilákJaroslav Filák 87 AK ZlínAK Zlín 49.33
7 Michal StarkMichal Stark 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.46
8 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 53.14
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 58.86
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 60.54
3 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 61.49
4 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 62.05
5 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 62.13
Michaela PodneckáMichaela Podnecká 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DočkalováAnna Dočkalová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.33
2 Zlata PolonyováZlata Polonyová 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 58.66
3 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.72
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.59
5 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 62.39
Johana BaborováJohana Baborová 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 60.17
2 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.99
3 Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová 90 SK HraniceSK Hranice 62.22
4 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.72
Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 56.54
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 57.69
3 Zlata PolonyováZlata Polonyová 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 57.74
4 Anna DočkalováAnna Dočkalová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.03
5 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 58.61
6 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.97
7 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.11
8 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.23
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.71
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:55.71
3 Martin FedorMartin Fedor 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:55.84
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.96
5 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 91 AK ZlínAK Zlín 1:57.11
6 Milan VlčekMilan Vlček 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:57.57
7 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:58.41
8 František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:01.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:53.15
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.56
3 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:53.72
4 Pavel SyřištěPavel Syřiště 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:53.90
5 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 1:54.02
6 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 1:58.25
7 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.17
8 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.71
9 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 2:04.23
Celkem 9 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:51.05
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:52.39
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.86
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:52.90
5 Martin FedorMartin Fedor 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:53.12
6 Pavel SyřištěPavel Syřiště 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:54.11
7 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 1:54.40
8 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:54.43
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:17.45
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:17.69
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.95
4 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:19.14
5 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 ABK LiberecABK Liberec 2:20.91
6 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.02
7 Iveta HynštováIveta Hynštová 88 AHA VyškovAHA Vyškov 2:28.93
Barbora FesslováBarbora Fesslová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha 2:16.75
2 Ivana JohnováIvana Johnová 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:16.96
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:17.44
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:18.24
5 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:19.17
6 Karolína GrohováKarolína Grohová 90 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:20.17
7 Ingrid OkenicováIngrid Okenicová 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:21.86
8 Alžběta JiravskáAlžběta Jiravská 91 ABK LiberecABK Liberec 2:22.28
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha 2:09.40
2 Ivana JohnováIvana Johnová 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.32
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:12.33
4 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:13.14
5 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:15.34
6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:18.07
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:18.98
Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:06.21
2 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:06.67
3 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:07.12
4 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:07.34
5 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:08.00
6 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:08.18
7 Jan SvěrákJan Svěrák 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:10.05
8 Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:14.65
9 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 4:15.46
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr UrbanPetr Urban 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:12.47
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:13.33
3 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:13.72
4 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:13.85
5 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:14.56
6 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:17.08
7 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:20.48
Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:50.64
2 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:52.95
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:53.21
4 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:53.55
5 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:53.60
6 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:55.10
7 Jan SvěrákJan Svěrák 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:59.50
8 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:00.67
9 Petr UrbanPetr Urban 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:02.80
10 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:03.31
11 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:03.74
12 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:09.63
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:40.48
2 Eva KrchováEva Krchová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:40.76
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:44.73
4 Kateřina BerouškováKateřina Beroušková 91 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:47.88
5 Radka ZelenkováRadka Zelenková 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:49.11
6 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:51.62
7 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:54.79
8 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:54.98
9 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:55.07
10 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:57.23
11 Tereza MünchováTereza Münchová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:57.30
12 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:59.25
13 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:08.76
Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 14:39.23
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14:44.33
3 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:04.57
4 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:09.18
5 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:15.71
6 Jiří LokšanJiří Lokšan 88 AK BílinaAK Bílina 15:20.97
7 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15:22.26
8 Martin FreiMartin Frei 86 AK KroměřížAK Kroměříž 15:23.05
9 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15:27.96
10 Daniel HájekDaniel Hájek 88 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 15:29.51
11 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 15:50.30
12 Tomáš ReisTomáš Reis 87 AC Praha 1890AC Praha 1890 15:55.82
13 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 16:12.82
14 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16:19.13
Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 15 závodníků

5000 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Katarína BerešováKatarína Berešová 87 SlovenskoSlovensko 17:20.01
2 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18:25.69
3 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 USK PrahaUSK Praha 18:29.39
4 Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18:48.21
5 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19:15.34
6 Jana LábusováJana Lábusová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19:28.50
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 19:57.35
8 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 20:50.08
Iva PechováIva Pechová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNF
Eva NývltováEva Nývltová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.20
2 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.29
3 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.71
4 Michaela VargováMichaela Vargová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.01
5 Martina HájkováMartina Hájková 90 ASK BlanskoASK Blansko 16.32
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.92
2 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.74
3 Nicola RadostováNicola Radostová 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.19
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.35
5 Radka NečasováRadka Nečasová 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.82
Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.74
2 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.14
3 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.21
4 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.22
5 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.96
6 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.15
7 Nicola RadostováNicola Radostová 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.17
8 Michaela VargováMichaela Vargová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.34
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.32
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.47
3 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.58
4 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.75
5 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.04
6 Martin CihelkaMartin Cihelka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.19
7 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 15.26
8 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 AFK ChrudimAFK Chrudim 16.19
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.91
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.35
3 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 54.85
4 Václav SchenkVáclav Schenk 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.13
5 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.64
6 Jan NešporJan Nešpor 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 56.14
7 Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 56.82
8 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Augustin ŠulcAugustin Šulc 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.27
2 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 55.27
3 Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.60
4 Martin TesárekMartin Tesárek 88 AC ProstějovAC Prostějov 55.81
5 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.42
6 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 56.69
7 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 57.91
8 Jan KouřilJan Kouřil 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 63.24
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.57
2 Augustin ŠulcAugustin Šulc 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.90
3 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.16
4 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 54.38
5 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 54.47
6 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.98
7 Václav SchenkVáclav Schenk 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.61
8 Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.15
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.15
2 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 63.26
3 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ DesnáTJ Desná 63.39
4 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.35
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 64.39
6 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.01
7 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.29
8 Michaela OndrušováMichaela Ondrušová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 62.53
2 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 62.66
3 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.84
4 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 65.18
5 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 65.57
6 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK ZlínAK Zlín 66.11
7 Lenka DosedělováLenka Dosedělová 91 TJ SvitavyTJ Svitavy 67.83
Jana BrožováJana Brožová 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.22
2 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 61.23
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 62.14
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.82
5 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ DesnáTJ Desná 63.84
6 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.89
7 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.63
8 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.90
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 09:05.86
2 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:09.87
3 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:13.65
4 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:25.28
5 Martin MužíkMartin Mužík 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:37.92
6 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:46.09
7 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10:00.36
8 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC ProstějovAC Prostějov 10:07.63
9 Tomáš ReisTomáš Reis 87 AC Praha 1890AC Praha 1890 10:07.86
10 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 10:15.08
11 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:21.36
Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 87 USK PrahaUSK Praha 10:32.50
2 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:28.48
3 Markéta SchybolováMarkéta Schybolová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:31.44
4 Lucie SkybováLucie Skybová 87 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:34.40
5 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 Atletika PoličkaAtletika Polička 11:42.75
6 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 13:26.72
7 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13:44.71
Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále 1 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žilka, Šulc M., Hrubý, Ondráček Žilka, Šulc M., Hrubý, Ondráček PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.06
2 A Vacek, Prorok, Pelc, Kavka A Vacek, Prorok, Pelc, Kavka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.91
3 A Feher, Kuptík O., Šulc V., Kuptík J. A Feher, Kuptík O., Šulc V., Kuptík J. SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 41.95
4 Jahn, Halík, Čermák, Faist Jahn, Halík, Čermák, Faist AC DomažliceAC Domažlice 41.97
5 Blahut, Králík, Vlach, Svoboda Blahut, Králík, Vlach, Svoboda SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.66
Šťastný, Stark, Blahůt, Nejedlý Šťastný, Stark, Blahůt, Nejedlý TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stojanov, Fedor, Zikmund, Ulvr Stojanov, Fedor, Zikmund, Ulvr AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 44.05
2 B Jokl, Macháň, Carda, Krupka B Jokl, Macháň, Carda, Krupka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.38
3 B Koutník, Kašpar, Nešpor, Šic B Koutník, Kašpar, Nešpor, Šic SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 44.43
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mazáčová, Branišová, Táborská, Straková Mazáčová, Branišová, Táborská, Straková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.09
2 Zikmundová, Dočkalová, Volfová, Marešová Zikmundová, Dočkalová, Volfová, Marešová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.02
3 Janotová, Kubicová, Strejčková, Buranská Janotová, Kubicová, Strejčková, Buranská SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 50.30
4 Yonová, Vojtěchová, Skřenková, Galertová Yonová, Vojtěchová, Skřenková, Galertová USK PrahaUSK Praha 51.29
Slaninová L., Myslivcová, Polonyiová, Klementová Slaninová L., Myslivcová, Polonyiová, Klementová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále 1 (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pelc, Čapek, Jareš, Prorok Pelc, Čapek, Jareš, Prorok ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:14.05
2 Feher, Rejmon, Nešpor, Šulc Feher, Rejmon, Nešpor, Šulc SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 3:17.19
3 Šťastný, Blahút, Burian, Stark Šťastný, Blahút, Burian, Stark TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:18.01
4 Brýdl, Král, Dymák, Hrstka Brýdl, Král, Dymák, Hrstka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:18.10
5 Zemánek, Jurásek, Rudolecký, Juránek Š. Zemánek, Jurásek, Rudolecký, Juránek Š. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:22.61
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomeš, Fedor, Šťastný, Ulvr Tomeš, Fedor, Šťastný, Ulvr AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:22.79
2 Rudolf, Chyba, Tešner, Javůrek Rudolf, Chyba, Tešner, Javůrek AC ČáslavAC Čáslav 3:23.88
3 Cihelka, Gunther, Helta, Drdlíček Cihelka, Gunther, Helta, Drdlíček SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:32.88
4 Kadeřávek, Vlček, Linhart, Krunka Kadeřávek, Vlček, Linhart, Krunka SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:32.89
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matějková, Štěpánková, Straková, Halášková Matějková, Štěpánková, Straková, Halášková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:58.53
2 Ulrichová, Malá, Křížová, Krejčí Ulrichová, Malá, Křížová, Krejčí Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:02.43
3 Plzenská, Hofmannová, Hamerníková, Klesnilová Plzenská, Hofmannová, Hamerníková, Klesnilová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:02.44
4 Drábková, Rousková, Šrámková, Johnová Drábková, Rousková, Šrámková, Johnová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:03.62
5 Vášová, Kubelová, Maršánová, Janoušová Vášová, Kubelová, Maršánová, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:10.64
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.871.931.982.032.072.11
1 Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 2.07 XXOXOXXX
2 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
89 2.07 XXOXOXXX
3= David KovalskýDavid Kovalský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 2.03 XXOXOXXX
3= Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.03 XXOXOXXX
5 Ondřej StolínOndřej Stolín
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 2.03 XXOXOXXX
6 David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 2.03 XXOXOXXX
7= Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 1.93 XXOXOXXX
7= Vladimír TomekVladimír Tomek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 1.93 XXOXOXXX
9 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.93 XXOXOXXX
10= Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 1.93 XXOXOXXX
10= Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.93 XXOXOXXX
12 Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček CvikovDDM Cvikováček Cvikov
89 1.87 XXOXOXXX
Zbyněk ŽákZbyněk Žák
AFK ChrudimAFK Chrudim
89 DNP
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.611.661.711.741.771.801.831.851.87
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.85 XOXXX
2 Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 1.77 XOXXX
3 Markéta DudováMarkéta Dudová
USK PrahaUSK Praha
86 1.74 XOXXX
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.74 XOXXX
5 Nela SeverováNela Severová
AK OlomoucAK Olomouc
87 1.66 XOXXX
6 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.66 XOXXX
7= Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.66 XOXXX
7= Hana PeckováHana Pecková
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
88 1.66 XOXXX
9 Barbora ČáchováBarbora Čáchová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
89 1.61 XOXXX
10 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 1.61 XOXXX
11 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 1.61 XOXXX
12 Karolína KamlerováKarolína Kamlerová
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.55 XOXXX
Věra ZedníkováVěra Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 DNP
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.904.064.214.364.514.634.734.824.915.005.065.115.165.305.50
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.30 XOXOXXX
2 František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
87 5.00 XOXOXXX
3 Adam PašiakAdam Pašiak
AK ZlínAK Zlín
90 4.91 XOXOXXX
4 Filip LubenskýFilip Lubenský
USK PrahaUSK Praha
88 4.73 XOXOXXX
5 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 4.51 XOXOXXX
7 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 4.51 XOXOXXX
7 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.36 XOXOXXX
9 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 4.36 XOXOXXX
9 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.21 XOXOXXX
10 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.06 XOXOXXX
Jan MikulaJan Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 DNP
Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 NM
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.103.253.383.483.583.683.783.863.924.004.154.28
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 4.15 XXOOXXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 3.86 XXOOXXX
3 Eliška ŠípováEliška Šípová
USK PrahaUSK Praha
88 3.78 XXOOXXX
4 Jana BrožováJana Brožová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
88 3.68 XXOOXXX
5 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.68 XXOOXXX
6= Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.58 XXOOXXX
6= Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.58 XXOOXXX
8 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
90 3.38 XXOOXXX
9 Kristýna CílkováKristýna Cílková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
88 3.25 XXOOXXX
10 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3.25 XXOOXXX
Tereza ŠlézováTereza Šlézová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 DNP
Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.35 +0.7 m/s X6.92+0.07.24+0.87.24X7.35+0.7X
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 7.05 +0.7 m/s XX6.94+0.66.947.05+0.7XX
3 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 7.02 +0.2 m/s 5.56+0.46.98-1.36.89-0.36.987.02+0.26.93+1.26.30+1.6
4 Radek VoříšekRadek Voříšek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 6.99 +0.5 m/s 6.76-0.36.94+0.26.84+1.16.946.90-0.1X6.99+0.5
5 Martin MazáčMartin Mazáč
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
90 6.97 +1.2 m/s 6.52-0.26.97+1.26.82-0.36.976.89+0.8XX
6 Adam PašiakAdam Pašiak
AK ZlínAK Zlín
90 6.94 +0.5 m/s X5.19+1.56.94+0.56.946.65+1.4XX
7 Michal BartošMichal Bartoš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 6.86 +0.5 m/s 6.64+0.26.86+0.5X6.866.71+0.1XX
8 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.67 +0.9 m/s 6.03+0.56.67+0.96.44-0.26.67X6.04-1.06.65+0.8
9 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.63 +0.1 m/s 6.35+1.36.63+0.1X6.63
10 David BenešDavid Beneš
Atletika PoličkaAtletika Polička
91 6.61 +0.3 m/s X6.61+0.3X6.61
11 Michal LukášMichal Lukáš
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 6.46 +1.1 m/s 6.09-1.06.46+1.1X6.46
12 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.37 +0.6 m/s 6.12+0.76.37+0.66.37+0.96.37
13 Ondřej KuncOndřej Kunc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 6.33 +0.9 m/s X6.33+0.96.16-0.26.33
14 Jiří HabichJiří Habich
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 6.28 +1.9 m/s 6.09-0.66.28+1.9X6.28
15 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.10 +0.2 m/s 6.10+0.2XX6.10
16 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 6.01 -2.1 m/s XX6.01-2.16.01
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva VedralováIva Vedralová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 5.94 +1.6 m/s X4.79+0.0X4.79
2 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 5.91 +0.1 m/s X4.79+0.0X4.79
3 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5.88 -0.6 m/s X4.79+0.0X4.79
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 5.83 +0.5 m/s X4.79+0.0X4.79
5 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 5.82 +3.6 m/s 5.67 +0.2 m/s X4.79+0.0X4.79
6 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
89 5.62 +0.6 m/s X4.79+0.0X4.79
7 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 5.36 +2.5 m/s 5.26 +1.5 m/s X4.79+0.0X4.79
8 Petra VojtěchováPetra Vojtěchová
USK PrahaUSK Praha
89 5.35 +1.5 m/s X4.79+0.0X4.79
9 Michaela VargováMichaela Vargová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 5.24 +1.6 m/s X4.79+0.0X4.79
10 Lucie SlaninováLucie Slaninová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
87 5.24 +0.3 m/s X4.79+0.0X4.79
11 Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 5.16 +2.2 m/s 5.15 -0.5 m/s X4.79+0.0X4.79
12 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 5.15 -0.4 m/s X4.79+0.0X4.79
13 Šárka BuranskáŠárka Buranská
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 5.06 +2.1 m/s 5.06 +0.7 m/s X4.79+0.0X4.79
14 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.79 +0.0 m/s X4.79+0.0X4.79
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 14.99 +1.6 m/s 13.07-0.1XX13.07
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC PardubiceAC Pardubice
87 14.54 -1.1 m/s 13.07-0.1XX13.07
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.34 +2.6 m/s 13.91 +0.9 m/s 13.07-0.1XX13.07
4 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 14.33 +2.4 m/s 14.24 -0.2 m/s 13.07-0.1XX13.07
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.23 -0.8 m/s 13.07-0.1XX13.07
6 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 13.95 +1.0 m/s 13.07-0.1XX13.07
7 David BenešDavid Beneš
Atletika PoličkaAtletika Polička
91 13.71 -0.9 m/s 13.07-0.1XX13.07
8 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.37 +3.3 m/s x 13.07-0.1XX13.07
9 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 13.26 +1.9 m/s 13.07-0.1XX13.07
10 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 13.18 -0.8 m/s 13.07-0.1XX13.07
11 Matěj ČejkaMatěj Čejka
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 13.07 -0.1 m/s 13.07-0.1XX13.07
Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 DNP
Ondřej StolínOndřej Stolín
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 DNP
Jan KouřilJan Kouřil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 NM
Petr StojanovPetr Stojanov
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
89 NM
Celkem 15 závodníků

trojskok - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva VedralováIva Vedralová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 12.64 +1.3 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
2 Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
88 12.55 +1.9 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
3 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
89 12.18 +0.0 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
4 Lucie SlaninováLucie Slaninová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
87 12.16 +0.5 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
5 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 11.92 +0.6 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
6 Šárka BuranskáŠárka Buranská
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 11.60 +0.3 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
7 Lucie KubíkováLucie Kubíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 11.51 +2.7 m/s 11.50 -0.9 m/s 11.30+1.2XX11.3011.51+2.711.45+1.311.50-0.9
Michaela VargováMichaela Vargová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 NM
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 NM
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 NM
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 14.10 9.878.4010.2410.24
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 14.01 9.878.4010.2410.24
3 Lucie PupíkováLucie Pupíková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
88 13.88 9.878.4010.2410.24
4 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 13.79 9.878.4010.2410.24
5 Kateřina KlímováKateřina Klímová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 13.70 9.878.4010.2410.24
6 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 13.58 9.878.4010.2410.24
7 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
87 12.86 9.878.4010.2410.24
8 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 12.20 9.878.4010.2410.24
9 Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 10.74 9.878.4010.2410.24
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 10.72 9.878.4010.2410.24
11 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 09.87 9.878.4010.2410.24
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 NM
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 17.36 11.16X11.9711.97
2 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 16.82 11.16X11.9711.97
3 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 16.51 11.16X11.9711.97
4 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 16.39 11.16X11.9711.97
5 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 15.51 11.16X11.9711.97
6 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 15.11 11.16X11.9711.97
7 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 14.57 11.16X11.9711.97
8 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 14.55 11.16X11.9711.97
9 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 14.00 11.16X11.9711.97
10 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 13.27 11.16X11.9711.97
11 Ondřej FoldynaOndřej Foldyna
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
88 12.42 11.16X11.9711.97
12 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 12.11 11.16X11.9711.97
13 František ŠmídFrantišek Šmíd
AFK ChrudimAFK Chrudim
87 11.97 11.16X11.9711.97
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 DNP
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 49.35 X30.20X30.20
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 47.24 X30.20X30.20
3 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 43.83 X30.20X30.20
4 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 43.27 X30.20X30.20
5 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 41.93 X30.20X30.20
6 Pavlína BendzováPavlína Bendzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 37.31 X30.20X30.20
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 35.87 X30.20X30.20
8 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 33.84 X30.20X30.20
9 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
87 33.66 X30.20X30.20
10 Iveta BučkováIveta Bučková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
90 30.20 X30.20X30.20
Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 DNP
Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 NM
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 52.32 X39.71X39.71
2 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 50.16 X39.71X39.71
3 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 50.14 X39.71X39.71
4 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 47.81 X39.71X39.71
5 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 47.07 X39.71X39.71
6 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 44.81 X39.71X39.71
7 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 44.42 X39.71X39.71
8 Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
88 44.41 X39.71X39.71
9 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 42.86 X39.71X39.71
10 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 42.84 X39.71X39.71
11 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 41.83 X39.71X39.71
12 Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 39.71 X39.71X39.71
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 DNP
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 NM
Ondřej JakšaOndřej Jakša
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 NM
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 61.73 42.6442.81X42.81
2 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 55.57 42.6442.81X42.81
3 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 55.17 42.6442.81X42.81
4 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
86 53.32 42.6442.81X42.81
5 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 49.27 42.6442.81X42.81
6 Tereza SedlákováTereza Sedláková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 47.55 42.6442.81X42.81
7 Zuzana BukvicováZuzana Bukvicová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
87 46.33 42.6442.81X42.81
8 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 44.84 42.6442.81X42.81
9 Dana KolínskáDana Kolínská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 42.81 42.6442.81X42.81
Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 DNP
Hana TáborskáHana Táborská
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
89 DNP
Agata TrombikováAgata Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 NM
Poznámky/pokusy:
" Závod proběhl v Kladně na stadiónu Sletiště.
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 30.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel BukvicPavel Bukvic
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
87 65.82 41.97X41.6741.97
2 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 58.33 41.97X41.6741.97
3 Ladislav HromádkaLadislav Hromádka
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 52.57 41.97X41.6741.97
4 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 49.14 41.97X41.6741.97
5 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 48.14 41.97X41.6741.97
6 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 47.87 41.97X41.6741.97
7 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 46.64 41.97X41.6741.97
8 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 46.02 41.97X41.6741.97
9 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.97 41.97X41.6741.97
Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
87 DNP
Poznámky/pokusy:
" Závod proběhl v Kladně na stadiónu Sletiště.
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 51.47 32.7433.78X33.78
2 Barbora SvozilováBarbora Svozilová
AK ZlínAK Zlín
89 46.75 32.7433.78X33.78
3 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 46.08 32.7433.78X33.78
4 Lenka ZeťkováLenka Zeťková
AK ZlínAK Zlín
88 45.71 32.7433.78X33.78
5 Kateřina ČadováKateřina Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 42.79 32.7433.78X33.78
6 Adéla PrudkáAdéla Prudká
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 41.78 32.7433.78X33.78
7 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 41.24 32.7433.78X33.78
8 Anna MedkováAnna Medková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 39.90 32.7433.78X33.78
9 Ivana VaculováIvana Vaculová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
87 38.92 32.7433.78X33.78
10 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 36.96 32.7433.78X33.78
11 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 36.32 32.7433.78X33.78
12 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 33.80 32.7433.78X33.78
13 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 33.78 32.7433.78X33.78
Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
89 DNP
Jitka MachurováJitka Machurová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 DNP
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 31.8.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 74.79 48.5747.3745.0648.57
2 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 71.51 48.5747.3745.0648.57
3 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 65.45 48.5747.3745.0648.57
4 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 64.25 48.5747.3745.0648.57
5 Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
88 60.16 48.5747.3745.0648.57
6 Petr ChrenoPetr Chreno
AK SokolovAK Sokolov
91 58.92 48.5747.3745.0648.57
7 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
88 58.88 48.5747.3745.0648.57
8 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 57.46 48.5747.3745.0648.57
9 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 56.78 48.5747.3745.0648.57
10 Vladimír LindaVladimír Linda
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
86 56.74 48.5747.3745.0648.57
11 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 56.05 48.5747.3745.0648.57
12 Jiří MatoušekJiří Matoušek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 55.85 48.5747.3745.0648.57
13 Jakub KlečákJakub Klečák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 51.58 48.5747.3745.0648.57
14 Martin KorábečnýMartin Korábečný
USK PrahaUSK Praha
87 51.05 48.5747.3745.0648.57
15 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 48.57 48.5747.3745.0648.57
Lukáš KáňaLukáš Káňa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 NM
Poznámky/pokusy:
" Závodník Jan Mihál AC Tepo Kladno napomenut žlutou kartou za nesportovní chování.
Celkem 16 závodníků