Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále v atletickém čtyřboji ZŠ IV. kategorie

Opava (13. 6. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 3 07.49 716.00
2 31 Jan LavičkaJan Lavička 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 4 07.50 713.00
3 8 Richard SmolíkRichard Smolík 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 6 07.51 710.00
4 11 Jakub GondekJakub Gondek 07 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 1 SB 07.57 690.00
5 32 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 5 07.67 659.00
6 30 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 8 SB 07.69 653.00
7 5 Nick KloučekNick Klouček 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 2 07.71 646.00
8 42 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 07.74 637.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 3 SB 07.58 687.00
2 7 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 6 SB 07.63 671.00
3 28 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 SB 07.75 634.00
4 4 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 4 07.75 634.00
5 26 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 07.75 634.00
6 19 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.82 613.00
7 17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 07.83 610.00
8 2 Richard ŠtefekRichard Štefek 08 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 7 07.90 589.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Daniel RichterDaniel Richter 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 07.81 616.00
2 9 Patrik TotkaPatrik Totka 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 2 SB 07.89 592.00
3 47 Jan DžurbanJan Džurban 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 3 SB 07.90 589.00
4 33 Martin DubovýMartin Dubový 08 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 4 07.94 577.00
5 22 David ŠadaDavid Šada 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 5 07.99 563.00
6 1 Marek HofmanMarek Hofman 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 6 08.09 534.00
7 34 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 7 08.18 509.00
8 24 Martin ŠlajMartin Šlaj 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 8 08.36 460.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Jan KroupaJan Kroupa 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 2 SB 07.95 574.00
2 15 Jan HazukaJan Hazuka 10 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 6 SB 07.99 563.00
3 43 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.14 520.00
4 48 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 1 08.14 520.00
5 18 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.17 511.00
6 44 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.19 506.00
7 49 Aleš JungrAleš Jungr 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 3 08.21 500.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 SB 07.92 583.00
2 21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 3 SB 08.12 525.00
3 13 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 2 SB 08.14 520.00
4 25 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 7 SB 08.23 495.00
5 45 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 08.29 478.00
6 50 Vojta PetrášVojta Petráš 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 1 08.40 449.00
7 27 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 08.50 423.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 SB 08.22 498.00
2 12 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 4 SB 08.23 495.00
3 14 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 5 SB 08.27 484.00
4 35 Samuel VanišSamuel Vaniš 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 2 SB 08.34 465.00
5 3 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 6 SB 08.51 421.00
6 46 Jiří BencJiří Benc 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 7 SB 08.74 364.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 3 07.49 716.00
2 31 Jan LavičkaJan Lavička 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 4 07.50 713.00
3 8 Richard SmolíkRichard Smolík 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 6 07.51 710.00
4 11 Jakub GondekJakub Gondek 07 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 1 SB 07.57 690.00
5 6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 3 SB 07.58 687.00
6 7 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 6 SB 07.63 671.00
7 32 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 5 07.67 659.00
8 30 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 8 SB 07.69 653.00
9 5 Nick KloučekNick Klouček 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 2 07.71 646.00
10 42 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 07.74 637.00
11 28 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 SB 07.75 634.00
11 4 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 4 07.75 634.00
11 26 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 07.75 634.00
14 20 Daniel RichterDaniel Richter 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 07.81 616.00
15 19 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.82 613.00
16 17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 07.83 610.00
17 9 Patrik TotkaPatrik Totka 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 2 SB 07.89 592.00
18 2 Richard ŠtefekRichard Štefek 08 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 7 07.90 589.00
18 47 Jan DžurbanJan Džurban 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 3 SB 07.90 589.00
20 29 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 SB 07.92 583.00
21 33 Martin DubovýMartin Dubový 08 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 4 07.94 577.00
22 23 Jan KroupaJan Kroupa 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 2 SB 07.95 574.00
23 22 David ŠadaDavid Šada 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 5 07.99 563.00
23 15 Jan HazukaJan Hazuka 10 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 6 SB 07.99 563.00
25 1 Marek HofmanMarek Hofman 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 6 08.09 534.00
26 21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 3 SB 08.12 525.00
27 43 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.14 520.00
27 48 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 1 08.14 520.00
27 13 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 2 SB 08.14 520.00
30 18 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.17 511.00
31 34 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 7 08.18 509.00
32 44 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.19 506.00
33 49 Aleš JungrAleš Jungr 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 3 08.21 500.00
34 16 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 SB 08.22 498.00
35 25 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 7 SB 08.23 495.00
35 12 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 4 SB 08.23 495.00
37 14 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 5 SB 08.27 484.00
38 45 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 08.29 478.00
39 35 Samuel VanišSamuel Vaniš 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 2 SB 08.34 465.00
40 24 Martin ŠlajMartin Šlaj 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 8 08.36 460.00
41 50 Vojta PetrášVojta Petráš 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 1 08.40 449.00
42 27 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 08.50 423.00
43 3 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 6 SB 08.51 421.00
44 46 Jiří BencJiří Benc 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 7 SB 08.74 364.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 4 07.81 907.00
2 12 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 SB 08.06 830.00
3 42 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 2 SB 08.21 785.00
4 39 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 6 08.28 764.00
5 27 Tereza LampartováTereza Lampartová 09 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 3 08.33 749.00
6 44 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 7 08.36 741.00
7 1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 1 08.42 723.00
8 36 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 8 08.85 605.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.51 698.00
2 21 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 4 08.58 678.00
3 7 Nela BořkováNela Bořková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 2 08.65 659.00
4 24 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 3 08.90 592.00
5 30 Elen ČujkováElen Čujková 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 09.02 561.00
6 25 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 1 09.07 548.00
7 23 Bára BenešováBára Benešová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 5 09.33 484.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Lea KubíčkováLea Kubíčková 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 5 SB 08.36 741.00
2 16 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 3 SB 08.44 718.00
3 11 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 SB 08.53 692.00
4 46 Eliška HolátováEliška Holátová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 4 08.58 678.00
5 14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.58 678.00
6 15 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.64 662.00
7 31 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 1 08.72 640.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 3 08.45 715.00
2 41 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 08.49 704.00
3 9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 5 08.51 698.00
4 37 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 4 08.61 670.00
5 19 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 2 08.73 637.00
6 2 Anna FixováAnna Fixová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 7 08.82 613.00
7 28 Anna PapeschováAnna Papeschová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1 08.98 571.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Emma TrčkováEmma Trčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 08.94 582.00
2 34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 3 09.06 551.00
3 3 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 1 09.11 538.00
4 33 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 7 09.12 536.00
5 5 Sára TomášováSára Tomášová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 5 09.14 531.00
6 32 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 4 09.27 499.00
7 26 Amálie HalfarováAmálie Halfarová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 2 09.44 458.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 3 09.15 528.00
2 4 Anna KoškováAnna Košková 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 6 SB 09.18 521.00
3 17 Terezie PrůchováTerezie Průchová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 1 SB 09.21 513.00
4 29 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 09.23 509.00
5 47 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 5 09.30 492.00
6 49 Sofie SimmerováSofie Simmerová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 2 09.60 422.00
7 35 Bibiana ChromáBibiana Chromá 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 4 13.42 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 08.65
2 6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 4 SB 09.28 496.00
3 40 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová 09 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 5 SB 09.30 492.00
4 45 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 SB 09.36 477.00
5 10 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 3 SB 09.37 475.00
6 8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 2 SB 09.40 468.00
7 18 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 7 SB 09.48 449.00
48 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 4 07.81 907.00
2 12 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 SB 08.06 830.00
3 42 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 2 SB 08.21 785.00
4 39 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 6 08.28 764.00
5 27 Tereza LampartováTereza Lampartová 09 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 3 08.33 749.00
6 44 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 7 08.36 741.00
6 20 Lea KubíčkováLea Kubíčková 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 5 SB 08.36 741.00
8 1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 1 08.42 723.00
9 16 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 3 SB 08.44 718.00
10 38 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 3 08.45 715.00
11 41 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 08.49 704.00
12 13 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.51 698.00
12 9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 5 08.51 698.00
14 11 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 SB 08.53 692.00
15 21 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 4 08.58 678.00
15 46 Eliška HolátováEliška Holátová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 4 08.58 678.00
15 14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.58 678.00
18 37 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 4 08.61 670.00
19 15 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.64 662.00
20 7 Nela BořkováNela Bořková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 2 08.65 659.00
20 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 08.65
22 31 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 1 08.72 640.00
23 19 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 2 08.73 637.00
24 2 Anna FixováAnna Fixová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 7 08.82 613.00
25 36 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 8 08.85 605.00
26 24 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 3 08.90 592.00
27 43 Emma TrčkováEmma Trčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 08.94 582.00
28 28 Anna PapeschováAnna Papeschová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1 08.98 571.00
29 30 Elen ČujkováElen Čujková 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 09.02 561.00
30 34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 3 09.06 551.00
31 25 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 1 09.07 548.00
32 3 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 1 09.11 538.00
33 33 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 7 09.12 536.00
34 5 Sára TomášováSára Tomášová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 5 09.14 531.00
35 50 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 3 09.15 528.00
36 4 Anna KoškováAnna Košková 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 6 SB 09.18 521.00
37 17 Terezie PrůchováTerezie Průchová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 1 SB 09.21 513.00
38 29 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 09.23 509.00
39 32 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 4 09.27 499.00
40 6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 4 SB 09.28 496.00
41 47 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 5 09.30 492.00
41 40 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová 09 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 5 SB 09.30 492.00
43 23 Bára BenešováBára Benešová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 5 09.33 484.00
44 45 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 SB 09.36 477.00
45 10 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 3 SB 09.37 475.00
46 8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 2 SB 09.40 468.00
47 26 Amálie HalfarováAmálie Halfarová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 2 09.44 458.00
48 18 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 7 SB 09.48 449.00
49 49 Sofie SimmerováSofie Simmerová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 2 09.60 422.00
50 35 Bibiana ChromáBibiana Chromá 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 4 13.42 0.00
48 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 1 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 46 Eliška HolátováEliška Holátová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 10 2:58.97 375.00
MS Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 2:59.91
3 23 Bára BenešováBára Benešová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 7 3:03.17 336.00
4 50 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 11 3:04.05 328.00
5 47 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 9 3:04.64 323.00
6 49 Sofie SimmerováSofie Simmerová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 12 3:05.64 315.00
7 33 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 1 3:13.90 247.00
8 18 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 2 3:18.78 210.00
9 6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 6 SB 3:19.74 204.00
10 34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 3 3:20.44 199.00
11 40 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová 09 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 5 SB 3:20.76 196.00
12 45 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 4 SB 3:22.26 186.00
48 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 21 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 5 SB 2:45.83 508.00
2 20 Lea KubíčkováLea Kubíčková 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 3 SB 2:47.77 487.00
3 17 Terezie PrůchováTerezie Průchová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 2 SB 2:48.53 479.00
4 4 Anna KoškováAnna Košková 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 1 2:53.10 432.00
5 31 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 10 SB 2:57.93 385.00
6 9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 7 2:59.87 366.00
7 19 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 6 3:00.39 362.00
8 38 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 8 3:01.52 351.00
9 35 Bibiana ChromáBibiana Chromá 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 13 SB 3:02.97 338.00
10 10 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 9 3:03.18 336.00
11 29 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 4 3:04.01 329.00
12 32 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 12 3:08.28 292.00
13 36 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 11 3:23.83 176.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 15 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 SB 2:40.98 562.00
2 16 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 1 SB 2:42.48 545.00
3 43 Emma TrčkováEmma Trčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 9 SB 2:43.45 534.00
4 42 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 3 2:45.29 514.00
5 8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 8 SB 2:45.57 511.00
6 28 Anna PapeschováAnna Papeschová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 5 2:45.93 507.00
7 26 Amálie HalfarováAmálie Halfarová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 6 SB 2:46.98 495.00
8 14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 SB 2:47.89 486.00
9 13 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 13 SB 2:48.56 479.00
10 30 Elen ČujkováElen Čujková 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 4 2:50.16 462.00
11 27 Tereza LampartováTereza Lampartová 09 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 10 2:50.53 458.00
12 37 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 12 SB 2:51.19 451.00
13 3 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 12 2:51.31 450.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 11 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 2:24.54 763.00
2 2 Anna FixováAnna Fixová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 2 SB 2:24.73 760.00
3 22 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 3 SB 2:24.78 760.00
4 44 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 2:33.67 648.00
5 39 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 7 2:34.12 642.00
6 41 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 11 SB 2:38.67 588.00
7 7 Nela BořkováNela Bořková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 9 SB 2:39.26 581.00
8 25 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 4 2:39.86 574.00
9 24 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 5 2:40.55 567.00
10 12 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 2:40.69 565.00
11 1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 2 2:52.24 441.00
12 5 Sára TomášováSára Tomášová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 10 2:54.23 421.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 2:24.54 763.00
2 2 Anna FixováAnna Fixová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 2 SB 2:24.73 760.00
3 22 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 3 SB 2:24.78 760.00
4 44 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 6 2:33.67 648.00
5 39 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 7 2:34.12 642.00
6 41 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 11 SB 2:38.67 588.00
7 7 Nela BořkováNela Bořková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 9 SB 2:39.26 581.00
8 25 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 4 2:39.86 574.00
9 24 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 5 2:40.55 567.00
10 12 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 2:40.69 565.00
11 15 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 SB 2:40.98 562.00
12 16 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 1 SB 2:42.48 545.00
13 43 Emma TrčkováEmma Trčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 9 SB 2:43.45 534.00
14 42 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 3 2:45.29 514.00
15 8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 8 SB 2:45.57 511.00
16 21 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 5 SB 2:45.83 508.00
17 28 Anna PapeschováAnna Papeschová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 5 2:45.93 507.00
18 26 Amálie HalfarováAmálie Halfarová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 6 SB 2:46.98 495.00
19 20 Lea KubíčkováLea Kubíčková 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 3 SB 2:47.77 487.00
20 14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 SB 2:47.89 486.00
21 17 Terezie PrůchováTerezie Průchová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 2 SB 2:48.53 479.00
22 13 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 13 SB 2:48.56 479.00
23 30 Elen ČujkováElen Čujková 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 4 2:50.16 462.00
24 27 Tereza LampartováTereza Lampartová 09 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 10 2:50.53 458.00
25 37 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 12 SB 2:51.19 451.00
26 3 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 12 2:51.31 450.00
27 1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 2 2:52.24 441.00
28 4 Anna KoškováAnna Košková 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 1 2:53.10 432.00
29 5 Sára TomášováSára Tomášová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... 10 2:54.23 421.00
30 31 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 10 SB 2:57.93 385.00
31 46 Eliška HolátováEliška Holátová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 10 2:58.97 375.00
32 9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 7 2:59.87 366.00
33 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 2:59.91
34 19 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 6 3:00.39 362.00
35 38 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 8 3:01.52 351.00
36 35 Bibiana ChromáBibiana Chromá 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 13 SB 3:02.97 338.00
37 23 Bára BenešováBára Benešová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... 7 3:03.17 336.00
38 10 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 9 3:03.18 336.00
39 29 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 4 3:04.01 329.00
40 50 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 11 3:04.05 328.00
41 47 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 9 3:04.64 323.00
42 49 Sofie SimmerováSofie Simmerová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 12 3:05.64 315.00
43 32 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 12 3:08.28 292.00
44 33 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 1 3:13.90 247.00
45 18 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... 2 3:18.78 210.00
46 6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... 6 SB 3:19.74 204.00
47 34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... 3 3:20.44 199.00
48 40 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová 09 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 5 SB 3:20.76 196.00
49 45 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... 4 SB 3:22.26 186.00
50 36 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice 11 3:23.83 176.00
48 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... 8 DNS

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 42 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 14 3:07.08 597.00
2 20 Daniel RichterDaniel Richter 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 SB 3:12.83 544.00
3 3 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 7 SB 3:15.99 516.00
4 34 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 9 SB 3:17.57 502.00
5 11 Jakub GondekJakub Gondek 07 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 8 SB 3:18.69 493.00
6 48 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 2 3:23.40 453.00
7 13 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 10 SB 3:25.26 438.00
8 15 Jan HazukaJan Hazuka 10 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 4 3:25.84 433.00
9 25 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 1 3:26.25 430.00
10 24 Martin ŠlajMartin Šlaj 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 3 3:28.36 413.00
11 49 Aleš JungrAleš Jungr 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 6 3:28.97 409.00
12 14 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 11 SB 3:40.05 326.00
13 43 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 13 4:00.07 199.00
14 41 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 12 4:02.63 185.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 31 Jan LavičkaJan Lavička 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 3 SB 2:58.15 682.00
2 30 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 SB 2:58.85 676.00
3 29 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 2:59.20 672.00
4 18 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 SB 3:02.76 637.00
5 17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 3:03.18 633.00
6 44 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 9 SB 3:08.80 581.00
7 46 Jiří BencJiří Benc 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 8 SB 3:08.84 580.00
8 47 Jan DžurbanJan Džurban 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 14 SB 3:13.88 535.00
9 35 Samuel VanišSamuel Vaniš 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 11 3:16.66 510.00
10 22 David ŠadaDavid Šada 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 10 3:18.08 498.00
11 23 Jan KroupaJan Kroupa 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 7 3:20.33 479.00
12 26 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 13 3:21.53 469.00
13 5 Nick KloučekNick Klouček 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 12 3:22.33 462.00
14 21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 15 3:25.65 435.00
15 27 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 3:26.93 425.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 2:44.82 821.00
2 32 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 13 SB 2:46.23 805.00
3 9 Patrik TotkaPatrik Totka 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 2 SB 2:48.12 785.00
4 12 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 8 SB 2:49.74 768.00
5 2 Richard ŠtefekRichard Štefek 08 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 4 SB 2:53.17 733.00
6 8 Richard SmolíkRichard Smolík 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 7 SB 2:53.64 728.00
7 45 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 10 SB 2:54.76 717.00
8 50 Vojta PetrášVojta Petráš 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 3 2:54.99 714.00
9 33 Martin DubovýMartin Dubový 08 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 14 SB 2:55.89 705.00
10 28 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 15 SB 3:01.14 653.00
11 19 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 SB 3:01.38 651.00
12 4 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 9 3:01.89 646.00
13 1 Marek HofmanMarek Hofman 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 12 SB 3:02.32 642.00
14 6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 5 3:04.89 617.00
15 7 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 6 3:06.04 606.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 2:44.82 821.00
2 32 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 13 SB 2:46.23 805.00
3 9 Patrik TotkaPatrik Totka 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 2 SB 2:48.12 785.00
4 12 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 8 SB 2:49.74 768.00
5 2 Richard ŠtefekRichard Štefek 08 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 4 SB 2:53.17 733.00
6 8 Richard SmolíkRichard Smolík 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 7 SB 2:53.64 728.00
7 45 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 10 SB 2:54.76 717.00
8 50 Vojta PetrášVojta Petráš 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 3 2:54.99 714.00
9 33 Martin DubovýMartin Dubový 08 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 14 SB 2:55.89 705.00
10 31 Jan LavičkaJan Lavička 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 3 SB 2:58.15 682.00
11 30 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 SB 2:58.85 676.00
12 29 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 2:59.20 672.00
13 28 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 15 SB 3:01.14 653.00
14 19 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 SB 3:01.38 651.00
15 4 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 9 3:01.89 646.00
16 1 Marek HofmanMarek Hofman 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 12 SB 3:02.32 642.00
17 18 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 SB 3:02.76 637.00
18 17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 3:03.18 633.00
19 6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 5 3:04.89 617.00
20 7 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 6 3:06.04 606.00
21 42 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 14 3:07.08 597.00
22 44 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 9 SB 3:08.80 581.00
23 46 Jiří BencJiří Benc 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 8 SB 3:08.84 580.00
24 20 Daniel RichterDaniel Richter 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 SB 3:12.83 544.00
25 47 Jan DžurbanJan Džurban 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 14 SB 3:13.88 535.00
26 3 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 7 SB 3:15.99 516.00
27 35 Samuel VanišSamuel Vaniš 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 11 3:16.66 510.00
28 34 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 9 SB 3:17.57 502.00
29 22 David ŠadaDavid Šada 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 10 3:18.08 498.00
30 11 Jakub GondekJakub Gondek 07 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 8 SB 3:18.69 493.00
31 23 Jan KroupaJan Kroupa 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 7 3:20.33 479.00
32 26 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 13 3:21.53 469.00
33 5 Nick KloučekNick Klouček 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les 12 3:22.33 462.00
34 48 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 2 3:23.40 453.00
35 13 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 10 SB 3:25.26 438.00
36 21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 15 3:25.65 435.00
37 15 Jan HazukaJan Hazuka 10 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 4 3:25.84 433.00
38 25 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 1 3:26.25 430.00
39 27 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 3:26.93 425.00
40 24 Martin ŠlajMartin Šlaj 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... 3 3:28.36 413.00
41 49 Aleš JungrAleš Jungr 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... 6 3:28.97 409.00
42 14 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... 11 SB 3:40.05 326.00
43 43 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 13 4:00.07 199.00
44 41 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 12 4:02.63 185.00

skok vysoký - Žáci

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 2,00 2,04 2,08 2,12 Body
1 7 Vítek ElsnerVítek Elsner
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
07 22 PB 1.84 - - - - - - - - o - o - o xxx 661.00
2 6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
09 23 PB 1.76 - - - - - - - - xo - o - xxx 593.00
3 3 Vojtěch NěmecVojtěch Němec
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 20 PB 1.68 - - - - o xo o o xxo xxx 528.00
4 20 Daniel RichterDaniel Richter
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 18 PB 1.68 - o - o o xo o xxo xxo xxx 528.00
5 41 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
07 21 PB 1.64 - - - - - - - o r 496.00
6 18 Max KaveckýMax Kavecký
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 19 PB 1.60 - xo o o o - xo xxx 464.00
7= 1 Marek HofmanMarek Hofman
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 10 PB 1.56 - o o o o o xxx 434.00
7= 34 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 14 PB 1.56 o o o o o o xxx 434.00
9 46 Jiří BencJiří Benc
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
08 15 PB 1.56 o o o o xo o xxx 434.00
10 27 Daniel PekárekDaniel Pekárek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 11 PB 1.56 o o o o xo xo xxx 434.00
11= 32 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 17 PB 1.56 o o o o o xxo xxx 434.00
11= 21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
07 9 PB 1.56 o o o o o xxo xxx 434.00
13 47 Jan DžurbanJan Džurban
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
07 16 PB 1.52 o o o o o xxx 404.00
14 45 Maxim VaněčekMaxim Vaněček
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
07 13 PB 1.52 o o o xxo o xxx 404.00
15 16 Jan FoltysJan Foltys
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 7 PB 1.52 - o o o xo xxx 404.00
16 13 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
08 6 PB 1.52 o o xxo o xxo xxx 404.00
17 14 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
08 8 PB 1.52 o o xxo xo xxo xxx 404.00
18 22 David ŠadaDavid Šada
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
08 5 PB 1.48 o xo xo xo xxx 374.00
19 29 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 4 PB 1.48 o o xo xxo x 374.00
20 43 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
08 12 PB 1.40 - o xxx 317.00
21 11 Jakub GondekJakub Gondek
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
07 3 PB 1.40 o xo xxx 317.00
22 35 Samuel VanišSamuel Vaniš
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 2 PB 1.36 xo xxx 290.00
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 22 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
07 23 PB 1.52 - - o - o o o o o o xo o xx 644.00
2 41 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 17 PB 1.52 - - - - o o xo o o o xxo xxo xxx 644.00
3 15 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 25 PB 1.46 - - - - - - - o o o xxx 577.00
4 39 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
08 24 PB 1.46 - - - - - o o xo xxo o xxx 577.00
5 11 Emma ZajícováEmma Zajícová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 18 PB 1.46 - - - o - o - o o xo xxx 577.00
6 3 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
09 19 PB 1.46 - - - - - o - xo o xo xxx 577.00
7= 1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
07 21 PB 1.46 - - - - - o - xo o xxo xxx 577.00
7= 46 Eliška HolátováEliška Holátová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 2 PB 1.46 - - o o o o o o xo xxo xxx 577.00
9 14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 20 PB 1.43 - - - o - o o xo o xxx 544.00
10 44 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 15 PB 1.43 o o o o o o xo o xo xx 544.00
11 36 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
08 22 PB 1.43 o - o xo o o o xxo xo xxx 544.00
12 6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 10 PB 1.40 o - o o o xo xxo o xxx 512.00
13 34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
07 8 PB 1.40 - - o o o o o xo xxx 512.00
14 28 Anna PapeschováAnna Papeschová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
08 14 PB 1.37 o o o o o o o xxx 481.00
15 29 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
10 9 PB 1.37 o o o xo xo xo xxo xxx 481.00
16= 25 Martina ChalupováMartina Chalupová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
08 13 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
16= 47 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 1 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
18 18 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
08 16 PB 1.34 - - o o o xo x 449.00
19 40 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
09 12 PB 1.34 o o xo o xo xo xxx 449.00
20 16 Natálie KovářováNatálie Kovářová
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
09 7 PB 1.34 - - o o xo xxo xxx 449.00
21 9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
09 11 PB 1.34 - - o xo xo xxo xxx 449.00
22 35 Bibiana ChromáBibiana Chromá
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
08 6 PB 1.31 - o o xxo o xxx 419.00
23= 8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 4 PB 1.28 o o o xo xxx 389.00
23= 4 Anna KoškováAnna Košková
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
09 5 PB 1.28 o o o xo xxx 389.00
25 26 Amálie HalfarováAmálie Halfarová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
08 3 PB 1.25 o xxo o xxx 359.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 22 PB 6.01 +0.1 m/s 5.78  -0,20 5.83  0,00 6.01  0,10 6.01 589.00
2 8 Richard SmolíkRichard Smolík
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
09 21 PB 5.73 -0.9 m/s 5.35  -0,10 5.71  0,90 5.73  -0,90 5.73 529.00
3 31 Jan LavičkaJan Lavička
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 19 PB 5.64 -0.2 m/s 5.64  -0,20 5.42  4,30 4.75  -0,50 5.64 510.00
4 17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 18 PB 5.61 -1.2 m/s 5.25  -1,20 4.53  0,90 5.61  -1,20 5.61 504.00
5 28 Vincent ŽůrekVincent Žůrek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 17 PB 5.59 -0.5 m/s x 5.56  0,80 5.59  -0,50 5.59 500.00
6 2 Richard ŠtefekRichard Štefek
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
08 20 PB 5.58 -0.5 m/s 5.49  0,20 5.23  0,50 5.58  -0,50 5.58 498.00
7 30 Marek HűbschMarek Hűbsch
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 15 PB 5.41 -0.9 m/s 5.00  1,20 5.41  -0,90 5.08  -1,30 5.41 463.00
8 25 Ondřej ŘehákOndřej Řehák
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
07 13 PB 5.27 +0.5 m/s 5.21  0,00 5.27  0,50 5.16  -0,10 5.27 435.00
9 5 Nick KloučekNick Klouček
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 16 PB 5.21 -0.7 m/s 5.21  -0,70 5.03  0,00 4.95  -2,20 5.21 423.00
10 42 Jan OndrisJan Ondris
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
07 6 PB 5.10 -0.1 m/s 4.63  0,40 4.94  2,70 5.10  -0,10 5.10 402.00
11 49 Aleš JungrAleš Jungr
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
07 12 5.03 +2.5 m/s 4.96 -0.6 m/s 4.87  -1,60 5.03  2,50 4.96  -0,60 5.03 388.00
12 44 Jiří BarákJiří Barák
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
08 10 PB 4.99 -0.1 m/s 4.99  -0,10 4.77  0,00 4.78  0,00 4.99 380.00
13 48 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
08 4 PB 4.80 +1.5 m/s 4.80  1,50 4.53  0,00 4.47  -1,00 4.80 345.00
14 9 Patrik TotkaPatrik Totka
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
07 11 PB 4.79 -0.8 m/s x 4.61  0,30 4.79  -0,80 4.79 343.00
15 12 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
08 2 PB 4.78 +0.0 m/s 4.21  0,80 4.78  0,00 x 4.78 341.00
16 15 Jan HazukaJan Hazuka
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
10 3 PB 4.74 +1.5 m/s 4.74  1,50 4.74  0,00 4.59  -1,00 4.74 333.00
17 26 Matěj LazarMatěj Lazar
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 9 PB 4.74 +0.4 m/s 4.55  1,00 4.74  0,40 2.91  -0,50 4.74 333.00
18 23 Jan KroupaJan Kroupa
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
07 5 PB 4.69 +0.1 m/s 4.64  1,30 4.69  0,10 4.68  -0,90 4.69 324.00
19 4 Vojtěch DoudaVojtěch Douda
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 14 PB 4.64 +0.3 m/s 4.54  -0,90 4.20  0,00 4.64  0,30 4.64 315.00
20 33 Martin DubovýMartin Dubový
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
08 7 PB 4.42 +0.2 m/s 4.22  0,30 4.42  0,20 x 4.42 276.00
21 24 Martin ŠlajMartin Šlaj
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
08 8 PB 4.40 -1.7 m/s x 4.40  -1,70 x 4.40 273.00
22 50 Vojta PetrášVojta Petráš
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
08 1 PB 3.94 +0.5 m/s 3.94  0,50 3.65  -0,60 3.76  0,50 3.94 196.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 24 5.46 +2.6 m/s 5.38 -0.1 m/s 5.38  -0,10 4.96  -1,00 5.46  2,60 5.46 688.00
2 42 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 22 PB 5.01 +0.7 m/s 5.01  0,70 x 4.77  1,20 5.01 562.00
3 7 Nela BořkováNela Bořková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 20 PB 4.91 +0.6 m/s 4.80  -1,00 4.83  0,30 4.91  0,60 4.91 535.00
4 27 Tereza LampartováTereza Lampartová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
09 25 PB 4.81 +1.9 m/s 4.40  -0,60 4.73  0,00 4.81  1,90 4.81 508.00
5 13 Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 23 4.67 +2.5 m/s 4.50 -1.5 m/s 4.50  -1,50 4.33  -0,50 4.67  2,50 4.67 472.00
6 20 Lea KubíčkováLea Kubíčková
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
09 21 PB 4.65 +0.5 m/s 4.60  2,30 4.48  1,20 4.65  0,50 4.65 466.00
MS Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
09 PB 4.60 +1.1 m/s
8 37 Viktorie NorkováViktorie Norková
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
07 19 PB 4.40 -2.6 m/s 4.40  -2,60 4.05  -1,30 4.35  0,70 4.40 403.00
9 31 Adéla KřížováAdéla Křížová
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
07 11 PB 4.38 -0.9 m/s 4.10  -1,10 4.16  -0,30 4.38  -0,90 4.38 398.00
10 2 Anna FixováAnna Fixová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
08 18 PB 4.30 +0.0 m/s 4.07  0,40 3.94  -0,80 4.30  0,00 4.30 379.00
11 21 Aneta VítovcováAneta Vítovcová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
09 17 PB 4.28 -0.2 m/s 3.74  0,00 4.04  0,50 4.28  -0,20 4.28 374.00
12 19 Berenika NovákováBerenika Nováková
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
08 16 PB 4.26 -1.1 m/s 4.26  -1,10 x x 4.26 369.00
13 43 Emma TrčkováEmma Trčková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 12 PB 4.21 -1.6 m/s 4.08  -0,20 3.99  -0,70 4.21  -1,60 4.21 357.00
14 38 Barbora HalfarováBarbora Halfarová
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
08 13 PB 4.16 -0.3 m/s 4.16  -0,30 4.11  -0,20 4.10  -0,50 4.16 345.00
15 50 Eliška LattischováEliška Lattischová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 2 PB 4.15 +0.7 m/s x 4.15  0,70 4.02  0,20 4.15 343.00
16 23 Bára BenešováBára Benešová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
08 14 PB 4.10 -1.6 m/s 4.10  -1,60 x 4.03  -0,10 4.10 331.00
17 33 Petra SvobodováPetra Svobodová
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
08 10 PB 4.09 -0.5 m/s 3.99  -0,20 3.83  0,70 4.09  -0,50 4.09 329.00
18 24 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
09 5 PB 4.05 +0.7 m/s 4.05  0,70 3.21  1,30 2.82  -0,70 4.05 319.00
19 5 Sára TomášováSára Tomášová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
08 7 PB 4.00 +1.2 m/s 3.89  0,90 4.00  1,20 3.76  0,30 4.00 308.00
20 10 Johana TomáškováJohana Tomášková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 8 PB 3.97 +1.8 m/s 3.88  -0,10 3.97  1,80 3.63  -1,10 3.97 301.00
21 30 Elen ČujkováElen Čujková
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
10 15 PB 3.94 -0.6 m/s 3.86  0,00 3.57  1,40 3.94  -0,60 3.94 294.00
22 17 Terezie PrůchováTerezie Průchová
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
08 9 3.93 +2.7 m/s 3.90 -0.2 m/s 3.36  1,10 3.93  2,70 3.90  -0,20 3.93 292.00
23 49 Sofie SimmerováSofie Simmerová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 4 PB 3.93 +1.2 m/s 3.34  1,10 3.93  1,20 x 3.93 292.00
24 32 Klára PekárkováKlára Pekárková
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
08 3 PB 3.85 -1.2 m/s 3.70  0,80 3.52  0,80 3.85  -1,20 3.85 274.00
25 45 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 6 PB 3.65 +0.0 m/s 3.65  0,00 x 3.57  -0,20 3.65 231.00
48 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 1 DNS
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
07 23 PB 09.01 465.00
2 12 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 22 PB 08.49 431.00
3 16 Natálie KovářováNatálie Kovářová
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
09 21 PB 08.47 430.00
4 1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
07 20 PB 07.66 377.00
5 49 Sofie SimmerováSofie Simmerová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 3 PB 07.50 367.00
6 3 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
09 7 PB 07.42 362.00
7 4 Anna KoškováAnna Košková
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
09 14 PB 07.39 360.00
8 40 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
09 15 PB 07.31 355.00
9 20 Lea KubíčkováLea Kubíčková
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
09 18 PB 07.29 354.00
10 33 Petra SvobodováPetra Svobodová
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
08 17 PB 07.15 345.00
11 42 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 16 PB 07.12 343.00
12 11 Emma ZajícováEmma Zajícová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 PB 07.12 343.00
13 28 Anna PapeschováAnna Papeschová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
08 10 PB 07.08 340.00
14 37 Viktorie NorkováViktorie Norková
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
07 11 PB 06.88 327.00
15 8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 5 PB 06.49 302.00
16 7 Nela BořkováNela Bořková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 6 PB 06.42 298.00
17 21 Aneta VítovcováAneta Vítovcová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
09 19 PB 06.13 280.00
18 43 Emma TrčkováEmma Trčková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 8 PB 06.12 279.00
19 31 Adéla KřížováAdéla Křížová
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
07 12 PB 06.04 274.00
20 36 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
08 9 PB 05.63 248.00
21 50 Eliška LattischováEliška Lattischová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 2 PB 05.58 245.00
22 26 Amálie HalfarováAmálie Halfarová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
08 4 PB 04.31 165.00
48 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 1 DNS
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Vítek ElsnerVítek Elsner
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
07 23 PB 13.06 671.00
2 35 Samuel VanišSamuel Vaniš
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 17 PB 11.32 565.00
3 21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
07 19 PB 11.18 557.00
4 41 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
07 20 PB 11.05 549.00
5 1 Marek HofmanMarek Hofman
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 12 PB 10.55 519.00
6 2 Richard ŠtefekRichard Štefek
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
08 15 PB 10.40 510.00
7 4 Vojtěch DoudaVojtěch Douda
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 18 PB 10.32 505.00
8 34 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 11 PB 10.26 501.00
9 6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
09 21 PB 10.24 500.00
10 45 Maxim VaněčekMaxim Vaněček
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
07 16 PB 10.15 495.00
11 16 Jan FoltysJan Foltys
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 14 PB 09.57 460.00
12 25 Ondřej ŘehákOndřej Řehák
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
07 9 PB 09.51 456.00
13 43 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
08 13 PB 09.44 452.00
14 49 Aleš JungrAleš Jungr
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
07 22 PB 09.18 437.00
15 14 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
08 2 PB 08.93 422.00
16 47 Jan DžurbanJan Džurban
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
07 7 PB 08.88 419.00
17 13 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
08 10 PB 08.84 416.00
18 22 David ŠadaDavid Šada
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
08 6 PB 08.62 403.00
19 8 Richard SmolíkRichard Smolík
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
09 1 PB 08.47 394.00
20 26 Matěj LazarMatěj Lazar
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 3 PB 08.41 391.00
21 32 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 8 PB 08.37 388.00
22 17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 5 PB 07.31 326.00
23 28 Vincent ŽůrekVincent Žůrek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 4 PB 06.98 306.00
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Jan KroupaJan Kroupa
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
07 22 PB 82.43 592.00
2 5 Nick KloučekNick Klouček
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 21 PB 71.50 494.00
3 3 Vojtěch NěmecVojtěch Němec
ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les
07 20 PB 69.30 475.00
4 30 Marek HűbschMarek Hűbsch
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 19 PB 66.75 452.00
5 11 Jakub GondekJakub Gondek
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
07 18 PB 65.87 445.00
6 9 Patrik TotkaPatrik Totka
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
07 15 PB 65.05 438.00
7 18 Max KaveckýMax Kavecký
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 PB 64.71 435.00
8 19 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 PB 61.32 405.00
9 15 Jan HazukaJan Hazuka
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
10 16 PB 60.97 402.00
10 29 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 17 PB 60.00 394.00
11 20 Daniel RichterDaniel Richter
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 6 PB 58.92 384.00
12 31 Jan LavičkaJan Lavička
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
07 11 PB 53.85 341.00
13 44 Jiří BarákJiří Barák
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
08 7 PB 53.38 337.00
14 48 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
08 9 PB 51.29 319.00
15 12 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo...
08 1 PB 51.23 318.00
16 46 Jiří BencJiří Benc
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
08 5 PB 49.06 300.00
17 24 Martin ŠlajMartin Šlaj
ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ...
08 8 PB 47.18 284.00
18 27 Daniel PekárekDaniel Pekárek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 10 PB 44.71 263.00
19 50 Vojta PetrášVojta Petráš
ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens...
08 4 PB 44.68 263.00
20 42 Jan OndrisJan Ondris
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
07 14 PB 39.26 218.00
21 33 Martin DubovýMartin Dubový
25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17
08 3 PB 25.60 109.00
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(út, 13.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 28 PB 60.05 607.00
2 39 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
08 26 PB 55.86 553.00
3 6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 27 PB 55.40 547.00
4 2 Anna FixováAnna Fixová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
08 23 PB 48.36 459.00
5 46 Eliška HolátováEliška Holátová
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 2 PB 47.47 448.00
6 24 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
09 19 PB 46.90 440.00
7 45 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 22 PB 46.26 432.00
8 9 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
09 25 PB 45.60 424.00
9 25 Martina ChalupováMartina Chalupová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
08 24 PB 41.92 379.00
10 44 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 9 PB 41.50 374.00
11 23 Bára BenešováBára Benešová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
08 18 PB 41.04 368.00
12 34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
07 20 PB 40.27 359.00
13 30 Elen ČujkováElen Čujková
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
10 14 PB 40.18 357.00
14 14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 21 PB 40.11 357.00
15 27 Tereza LampartováTereza Lampartová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
09 16 PB 38.98 343.00
16 29 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
10 15 PB 37.00 319.00
MS Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová
Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl...
09 PB 36.41
18 10 Johana TomáškováJohana Tomášková
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ...
08 11 PB 35.67 303.00
19 35 Bibiana ChromáBibiana Chromá
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
08 4 PB 35.65 302.00
20 41 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi...
09 13 PB 35.02 295.00
21 47 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet...
09 1 PB 33.40 275.00
22 38 Barbora HalfarováBarbora Halfarová
ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice
08 17 PB 33.26 274.00
23 19 Berenika NovákováBerenika Nováková
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
08 8 PB 32.94 270.00
24 15 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 6 PB 31.89 257.00
25 17 Terezie PrůchováTerezie Průchová
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
08 10 PB 27.31 204.00
26 32 Klára PekárkováKlára Pekárková
ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n...
08 5 PB 26.39 193.00
27 5 Sára TomášováSára Tomášová
ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per...
08 12 PB 23.66 162.00
28 18 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová
ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja...
08 7 PB 20.56 127.00
Celkem 28 závodníků
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 PB 2609
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 PB 2397
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 PB 2361
4 Richard ŠtefekRichard Štefek 08 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les PB 2330
5 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 PB 2286
6 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2258
7 Jan LavičkaJan Lavička 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 PB 2246
8 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 2244
9 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2183
10 Patrik TotkaPatrik Totka 07 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 PB 2158
11 Marek HofmanMarek Hofman 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les PB 2129
12 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les PB 2100
13 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... PB 2094
14 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 2093
15 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2073
16 Daniel RichterDaniel Richter 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2072
17 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2047
18 Nick KloučekNick Klouček 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les PB 2025
19 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 2023
20 Jan KroupaJan Kroupa 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... PB 1969
21 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... PB 1951
22 Jan DžurbanJan Džurban 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... PB 1947
23 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... PB 1946
24 Hynek ŽeníšekHynek Ženíšek 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 PB 1946
25 Jakub GondekJakub Gondek 07 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... PB 1945
26 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 07 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les PB 1940
27 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... PB 1922
28 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... PB 1854
29 David ŠadaDavid Šada 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... PB 1838
30 Samuel VanišSamuel Vaniš 07 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 PB 1830
31 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1827
32 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 07 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... PB 1816
33 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... PB 1804
34 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... PB 1778
35 Aleš JungrAleš Jungr 07 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... PB 1734
36 Jan HazukaJan Hazuka 10 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... PB 1731
37 Jiří BencJiří Benc 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... PB 1678
38 Martin DubovýMartin Dubový 08 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 PB 1667
39 Matěj ChmelíčekMatěj Chmelíček 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... PB 1637
40 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... PB 1636
41 Vojta PetrášVojta Petráš 08 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... PB 1622
42 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1545
43 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... PB 1488
44 Martin ŠlajMartin Šlaj 08 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... PB 1430
Celkem 44 závodníků
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 . ZŠ Břeclav, Slovácká. ZŠ Břeclav, Slovácká 23 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 PB 9525
2 . ZŠ Opava,Eng.. ZŠ Opava,Eng. 23 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 8586
3 . ZŠ a MŠ Os.Bělskýles. ZŠ a MŠ Os.Bělskýles 23 ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský lesZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les PB 8584
4 . 25.ZŠ Plzeň. 25.ZŠ Plzeň 23 25.ZŠ Plzeň, Chválenická 1725.ZŠ Plzeň, Chválenická 17 PB 8308
5 . ZŠ Opava, Otic.. ZŠ Opava, Otic. 23 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 8187
6 .. ZŠ Uh.Hradiště,Sport.. ZŠ Uh.Hradiště,Sport 23 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... PB 7698
7 . ZŠ Kostelec n.O.. ZŠ Kostelec n.O. 23 ZŠ G. Jarkovského Kostelec nad Orlicí, Palackého nZŠ G. Jarkovského Kostelec ... PB 7574
8 ZŠ Nerudova, Č. Bud. ZŠ Nerudova, Č. Bud. 23 ZŠ Nerudova 9, České BudějoviceZŠ Nerudova 9, České Budějo... PB 7376
9 . ZŠ Žďár nad Sáz.. ZŠ Žďár nad Sáz. 23 ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2ZŠ Žďár nad Sázavou, Komens... PB 6996
Celkem 9 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 2776
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice PB 2536
3 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2514
4 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2375
5 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... PB 2307
6 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2256
7 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... PB 2231
8 Anna FixováAnna Fixová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... PB 2211
9 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... PB 2204
10 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... PB 2142
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... PB 2118
12 Eliška HolátováEliška Holátová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... PB 2078
13 Nela BořkováNela Bořková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... PB 2073
14 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2065
15= Tereza LampartováTereza Lampartová 09 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... PB 2058
15= Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 2058
17 Lea KubíčkováLea Kubíčková 09 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... PB 2048
18 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 1950
19 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... PB 1937
20 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... PB 1927
21 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 1918
22 Anna PapeschováAnna Papeschová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... PB 1899
23 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice PB 1851
24 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 1840
25 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... PB 1759
26 Emma TrčkováEmma Trčková 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... PB 1752
27 Anna KoškováAnna Košková 09 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... PB 1702
28 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... PB 1697
29 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice PB 1685
30 Elen ČujkováElen Čujková 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... PB 1674
31 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... PB 1670
32= Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 10 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... PB 1638
32= Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... PB 1638
34 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... PB 1621
35 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice PB 1573
36 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... PB 1539
37 Bára BenešováBára Benešová 08 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 1519
38 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová 09 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice PB 1492
39 Terezie PrůchováTerezie Průchová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... PB 1488
40 Amálie HalfarováAmálie Halfarová 08 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... PB 1477
41 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... PB 1457
42 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... PB 1444
43 Sára TomášováSára Tomášová 08 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... PB 1422
44 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... PB 1415
45 Sofie SimmerováSofie Simmerová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... PB 1396
46 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... PB 1326
47 Klára PekárkováKlára Pekárková 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... PB 1258
48 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 08 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... PB 1235
49 Bibiana ChromáBibiana Chromá 08 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... PB 1059
50 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 0000
51 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... PB 0000
Celkem 51 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 . ZŠ Opava, Engl.. ZŠ Opava, Engl. 23 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 9210
2 ZŠ E. Zátopka Zlín ZŠ E. Zátopka Zlín 23 ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzitní 2701ZŠ E.Zátopka Zlín, Univerzi... PB 8494
3 . Gymn. Klatovy. Gymn. Klatovy 23 Gymnázium J.Vrchlického, KlatovyGymnázium J.Vrchlického, Kl... PB 8484
4 ZŠ DOCTRINA Liberec ZŠ DOCTRINA Liberec 23 ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Perštýně 404ZŠ DOCTRINA Liberec, Na Per... PB 7958
5 . ZŠ a MŠ Vranovice. ZŠ a MŠ Vranovice 23 ZŠ a MŠ VranoviceZŠ a MŠ Vranovice PB 7645
6 . Gymn.Dvůr Králové. Gymn.Dvůr Králové 23 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Gymnázium Dvůr Králové nad ... PB 7439
7 ZŠ J. Hradec II ZŠ J. Hradec II 23 ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160ZŠ Jindřichův Hradec II, Ja... PB 7316
8 . ZŠ MŠ Kobeřice. ZŠ MŠ Kobeřice 23 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... PB 7269
9 . ZŠ a ZUŠ K.Vary. ZŠ a ZUŠ K.Vary 23 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, SmetanovaZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Smet... PB 6457
10 ZŠ TGM Třebíč ZŠ TGM Třebíč 23 ZŠ TGM Třebíč, Komenského nám. 61/6ZŠ TGM Třebíč, Komenského n... PB 6033
Celkem 10 závodníků