Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Vrhačská středa

Brno - Ponava (14. 6. 2023)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 14.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 10.98 10.33 10.85 10.98 10.98 10.89 10.21 x
2 Justýna RyzíJustýna Ryzí
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 08.06 06.81 07.47 07.59 7.59 07.75 07.33 08.06
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 14.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš VítekTobiáš Vítek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 07.46 x 07.02 07.40 7.40 07.46 07.32 07.29
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 14.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 10.26 08.36 07.95 09.41 9.41 09.93 10.07 10.26
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 14.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 17.05 x 16.90 x 16.90 x 17.05 x
2 Matej DrabinaMatej Drabina
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 12.30 12.04 12.30 12.28 12.30 x x 12.03
3 Tomáš ZahradníčekTomáš Zahradníček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
81 10.19 09.87 x x 9.87 x x 10.19
4 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 09.39 08.83 08.35 09.04 9.04 09.39 09.20 08.93
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 14.6.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 24.81
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 14.6.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 50.58
2 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 46.41
3 Matej DrabinaMatej Drabina
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 30.16
4 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 29.92
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 14.6.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Justýna RyzíJustýna Ryzí
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 21.13
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 20.61
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 14.6.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 50.22
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 14.6.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ZahradníčekTomáš Zahradníček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
81 30.92
Celkem 1 závodníků