Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2.kolo přípravek Stč. kraje - skupina D

Příbram (2. 6. 2023)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Šimon BarášekŠimon Barášek 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.0
10 Filip HacaperkaFilip Hacaperka 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 08.5
11 Oliver ŠnoblOliver Šnobl 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 08.5
13 Matyáš KubaMatyáš Kuba 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13 08.7
14 David LantoraDavid Lantora 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 08.7
15 Matyáš OsvaldMatyáš Osvald 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 15 08.7
16 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 16 08.7
17 Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz 15 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 17 09.1
18 Přemysl SvobodaPřemysl Svoboda 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 18 09.1
22 Vít NovákVít Novák 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22 09.6
57 Ondřej VlastníkOndřej Vlastník 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 57 09.0
55 Jonáš ŠáraJonáš Šára 16 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 55 09.3
54 Hynek DoležalHynek Doležal 16 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 54 10.9
53 Vojtěch KromkaVojtěch Kromka 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 53 09.9
52 Harry HalamíčekHarry Halamíček 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 52 10.8
51 Filip HávaFilip Háva 17 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 51 10.8
50 Jáchym KlepalJáchym Klepal 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 50 09.1
37 Jeník SalayJeník Salay 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 37 08.7
46 Tadeáš MeinhardTadeáš Meinhard 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 46 08.7
39 Kryštof ČermákKryštof Čermák 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 39 07.7
36 Adam MertensAdam Mertens 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 36 07.8
35 Marek KočíMarek Kočí 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 35 09.1
32 Daniel KlajmonDaniel Klajmon 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 32 08.7
31 Vilém TrčkaVilém Trčka 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 31 09.0
58 Václav Hugo VyhnálekVáclav Hugo Vyhnálek 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 58 09.5
48 Antonín DoležalAntonín Doležal 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 48 09.1
85 Janoušek JanJanoušek Jan 15 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 85 10.2
70 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 70 08.2
72 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 72 07.5
73 Jakub ElčknerJakub Elčkner 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 73 09.3
75 Josef LooneyJosef Looney 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 75 08.0
76 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 76 07.9
80 Šidlík BartolomějŠidlík Bartoloměj 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 80 10.3
83 Jakub BroscheJakub Brosche 14 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 83 09.2
86 Samec MatyášSamec Matyáš 14 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 86 09.4
140 Jonáš Luca CabicaJonáš Luca Cabica 16 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 140 10.3
142 Tomáš HouskaTomáš Houska 14 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 142 09.0
151 Daniel Jan LoudaDaniel Jan Louda 12 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 151 08.6
126 Matyáš LánskýMatyáš Lánský 15 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 126 09.3
100 Jan DrchotaJan Drchota 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 100 08.2
105 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 105 08.4
107 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 107 07.9
114 Michal PoštulkaMichal Poštulka 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 114 09.3
115 Martin JenšíkMartin Jenšík 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 115 08.6
119 Jan SchulzJan Schulz 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 119 08.8
120 Ondřej ProksOndřej Proks 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 120 08.9
125 Jakub JankůJakub Janků 15 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 125 09.3
127 David ScholzDavid Scholz 15 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 127 10.0
Jan KuglerJan Kugler 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.3
Bartoloměj ŠidlíkBartoloměj Šidlík 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.3
59 Matěj PírkoMatěj Pírko 16 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.6
Celkem 51 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
21 Aneta LibičováAneta Libičová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21 09.4
20 Nela KocmichováNela Kocmichová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20 09.1
19 Jitka PopovičováJitka Popovičová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19 09.1
12 Veronika HradeckáVeronika Hradecká 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 08.5
9 Ella KlímováElla Klímová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 08.4
8 Daniela MichálkováDaniela Michálková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.4
5 Monika KudweisováMonika Kudweisová 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.2
6 Eliška ZelenkováEliška Zelenková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.2
3 Karolína ŠolcováKarolína Šolcová 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.7
2 Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.6
1 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.4
23 Andrea NáprstkováAndrea Náprstková 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23 09.7
7 Markéta BrožováMarkéta Brožová 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.4
24 Jindřiška ČesákováJindřiška Česáková 13 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24 09.9
47 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 47 08.6
45 Zuzana ŠlajerováZuzana Šlajerová 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 45 09.8
44 Tereza HávováTereza Hávová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 44 08.5
43 Tereza TesárkováTereza Tesárková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 43 08.7
42 Karolína TesárkováKarolína Tesárková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 42 10.3
40 Josefína HolovskáJosefína Holovská 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 40 08.7
33 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 33 08.8
30 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 30 07.7
49 Anna ČížkováAnna Čížková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 49 08.6
41 Emma BrojováEmma Brojová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 41 08.8
56 Ester VaňkováEster Vaňková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 56 09.1
71 Klára PotměšilováKlára Potměšilová 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 71 09.1
74 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 74 08.5
77 Elen Eva TvrdkovaElen Eva Tvrdkova 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 77 09.4
78 Julie JirkováJulie Jirková 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 78 08.6
79 Kateřina BeranováKateřina Beranová 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 79 08.9
81 Anna MajchrákováAnna Majchráková 14 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 81 09.8
82 Aneta MistolerováAneta Mistolerová 14 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 82 09.5
84 Desortová KarolínaDesortová Karolína 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 84 09.9
149 Anna ČermochováAnna Čermochová 13 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 149 08.5
141 Nikola černáNikola černá 17 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 141 12.0
143 Tereza HouskováTereza Housková 15 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 143 09.5
144 Simona JanouškováSimona Janoušková 16 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 144 10.2
145 Eliška KelichováEliška Kelichová 16 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 145 10.3
146 Barbora KubáskováBarbora Kubásková 15 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 146 08.2
147 Viola PištěkováViola Pištěková 16 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 147 10.6
148 Nela VršeckáNela Vršecká 15 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 148 11.0
150 Ema VršeckáEma Vršecká 12 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 150 09.7
122 Abby PalmerAbby Palmer 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 122 10.2
121 Veronika SysalováVeronika Sysalová 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 121 08.8
117 Marta MakalovaMarta Makalova 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 117 09.6
116 Nela FukováNela Fuková 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 116 08.6
113 Gabriela OndríkováGabriela Ondríková 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 113 09.5
112 Anna StaníkováAnna Staníková 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 112 08.5
111 Anežka HorskáAnežka Horská 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 111 08.7
106 Karolína DuškováKarolína Dušková 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 106 09.1
108 Veronika KšajtováVeronika Kšajtová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 108 10.0
104 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 104 08.0
103 Tereza PetříčkováTereza Petříčková 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 103 09.2
102 Anna KlicperováAnna Klicperová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 102 09.2
101 Nela TomášováNela Tomášová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 101 08.5
123 Barbora PozníčkováBarbora Pozníčková 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 123 09.0
110 Eliška KneřováEliška Kneřová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 110 08.7
124 Zuzana OndríkováZuzana Ondríková 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 124 09.5
Zuzana ŠlajerováZuzana Šlajerová 23 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.8
Kristýna TatýrkováKristýna Tatýrková 13 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 09.7
Karolína DesortováKarolína Desortová 21 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 09.9
Celkem 61 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Šimon BarášekŠimon Barášek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 4 3.78
10 Filip HacaperkaFilip Hacaperka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 10 3.33
11 Oliver ŠnoblOliver Šnobl
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 11 3.32
13 Matyáš KubaMatyáš Kuba
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 13 3.40
14 David LantoraDavid Lantora
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 14 3.40
15 Matyáš OsvaldMatyáš Osvald
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 15 3.25
16 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 16 3.17
17 Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
15 17 2.88
18 Přemysl SvobodaPřemysl Svoboda
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 18 3.06
22 Vít NovákVít Novák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 22 2.65
31 Vilém TrčkaVilém Trčka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 31 3.33
57 Ondřej VlastníkOndřej Vlastník
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 57 2.96
55 Jonáš ŠáraJonáš Šára
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
16 55 2.87
54 Hynek DoležalHynek Doležal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
16 54 2.27
53 Vojtěch KromkaVojtěch Kromka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 53 2.56
52 Harry HalamíčekHarry Halamíček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 52 2.34
51 Filip HávaFilip Háva
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
17 51 2.06
58 Václav Hugo VyhnálekVáclav Hugo Vyhnálek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 58 2.83
50 Jáchym KlepalJáchym Klepal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 50 2.87
46 Tadeáš MeinhardTadeáš Meinhard
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 46 3.20
39 Kryštof ČermákKryštof Čermák
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 39 3.99
37 Jeník SalayJeník Salay
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 37 3.25
36 Adam MertensAdam Mertens
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 36 3.98
35 Marek KočíMarek Kočí
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 35 3.06
32 Daniel KlajmonDaniel Klajmon
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 32 3.50
48 Antonín DoležalAntonín Doležal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 48 2.94
59 Matěj PírkoMatěj Pírko
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
16 59 2.17
70 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 70 3.60
72 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 72 3.88
73 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 73 2.97
75 Josef LooneyJosef Looney
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 75 3.44
76 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 76 3.83
80 Šidlík BartolomějŠidlík Bartoloměj
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 80 2.40
83 Jakub BroscheJakub Brosche
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 83 2.96
85 Janoušek JanJanoušek Jan
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
15 85 2.25
86 Samec MatyášSamec Matyáš
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 86 2.95
140 Jonáš Luca CabicaJonáš Luca Cabica
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 140 2.34
142 Tomáš HouskaTomáš Houska
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
14 142 2.97
151 Daniel Jan LoudaDaniel Jan Louda
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
12 151 3.25
100 Jan DrchotaJan Drchota
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 100 3.92
105 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 105 3.32
107 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 107 3.66
114 Michal PoštulkaMichal Poštulka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 114 3.14
115 Martin JenšíkMartin Jenšík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 115 2.86
119 Jan SchulzJan Schulz
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 119 2.77
120 Ondřej ProksOndřej Proks
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 120 2.85
125 Jakub JankůJakub Janků
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
15 125 2.46
126 Matyáš LánskýMatyáš Lánský
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
15 126 2.13
127 David ScholzDavid Scholz
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
15 127 2.40
Jan KuglerJan Kugler
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 3.55
Celkem 50 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 1 3.98
2 Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 2 3.86
3 Karolína ŠolcováKarolína Šolcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 3 3.86
5 Monika KudweisováMonika Kudweisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 5 3.61
6 Eliška ZelenkováEliška Zelenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 6 3.50
7 Markéta BrožováMarkéta Brožová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 7 3.46
8 Daniela MichálkováDaniela Michálková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 8 3.53
9 Ella KlímováElla Klímová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 9 3.35
12 Veronika HradeckáVeronika Hradecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 12 2.97
19 Jitka PopovičováJitka Popovičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 19 3.12
20 Nela KocmichováNela Kocmichová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 20 3.23
21 Aneta LibičováAneta Libičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 21 2.96
23 Andrea NáprstkováAndrea Náprstková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 23 2.77
24 Jindřiška ČesákováJindřiška Česáková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 24 2.47
30 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 30 3.81
33 Zuzana FílováZuzana Fílová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 33 3.18
40 Josefína HolovskáJosefína Holovská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 40 3.00
41 Emma BrojováEmma Brojová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 41 2.63
42 Karolína TesárkováKarolína Tesárková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 42 2.74
43 Tereza TesárkováTereza Tesárková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 43 2.58
44 Tereza HávováTereza Hávová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 44 3.45
45 Zuzana ŠlajerováZuzana Šlajerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 45 2.41
47 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 47 3.47
49 Anna ČížkováAnna Čížková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 49 3.15
56 Ester VaňkováEster Vaňková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 56 3.01
71 Klára PotměšilováKlára Potměšilová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 71 2.83
74 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 74 3.50
77 Elen Eva TvrdkovaElen Eva Tvrdkova
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 77 3.27
78 Julie JirkováJulie Jirková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 78 3.38
79 Kateřina BeranováKateřina Beranová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 79 3.49
81 Anna MajchrákováAnna Majchráková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 81 2.71
82 Aneta MistolerováAneta Mistolerová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 82 3.01
84 Desortová KarolínaDesortová Karolína
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 84 2.86
141 Nikola černáNikola černá
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
17 141 1.69
143 Tereza HouskováTereza Housková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
15 143 2.46
144 Simona JanouškováSimona Janoušková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 144 2.43
145 Eliška KelichováEliška Kelichová
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 145 2.33
146 Barbora KubáskováBarbora Kubásková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
15 146 2.56
147 Viola PištěkováViola Pištěková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 147 2.37
148 Nela VršeckáNela Vršecká
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
15 148 2.29
149 Anna ČermochováAnna Čermochová
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
13 149 3.47
150 Ema VršeckáEma Vršecká
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
12 150 2.78
101 Nela TomášováNela Tomášová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 101 3.30
102 Anna KlicperováAnna Klicperová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 102 2.75
103 Tereza PetříčkováTereza Petříčková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 103 2.60
104 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 104 3.97
106 Karolína DuškováKarolína Dušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 106 3.32
108 Veronika KšajtováVeronika Kšajtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 108 2.88
110 Eliška KneřováEliška Kneřová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 110 3.28
111 Anežka HorskáAnežka Horská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 111 3.19
112 Anna StaníkováAnna Staníková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 112 3.52
113 Gabriela OndríkováGabriela Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 113 2.98
116 Nela FukováNela Fuková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 116 3.33
117 Marta MakalovaMarta Makalova
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 117 2.40
121 Veronika SysalováVeronika Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 121 2.84
122 Abby PalmerAbby Palmer
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 122 2.50
123 Barbora PozníčkováBarbora Pozníčková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 123 2.92
124 Zuzana OndríkováZuzana Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 124 3.10
Zuzana ŠlajerováZuzana Šlajerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
23 2.41
Kristýna TatýrkováKristýna Tatýrková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
13 2.45
Celkem 60 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
83 Jakub BroscheJakub Brosche
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 05.85
86 Samec MatyášSamec Matyáš
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 04.40
85 Janoušek JanJanoušek Jan
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
15 04.05
53 Vojtěch KromkaVojtěch Kromka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 05.40
57 Ondřej VlastníkOndřej Vlastník
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 05.30
50 Jáchym KlepalJáchym Klepal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 04.80
55 Jonáš ŠáraJonáš Šára
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
16 04.55
58 Václav Hugo VyhnálekVáclav Hugo Vyhnálek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 04.55
54 Hynek DoležalHynek Doležal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
16 04.10
52 Harry HalamíčekHarry Halamíček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 03.90
51 Filip HávaFilip Háva
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
17 02.65
59 Matěj PírkoMatěj Pírko
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
16 02.35
125 Jakub JankůJakub Janků
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
15 05.00
119 Jan SchulzJan Schulz
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 04.95
120 Ondřej ProksOndřej Proks
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 04.60
127 David ScholzDavid Scholz
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
15 03.70
126 Matyáš LánskýMatyáš Lánský
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
15 03.30
142 Tomáš HouskaTomáš Houska
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
14 04.15
140 Jonáš Luca CabicaJonáš Luca Cabica
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 02.90
Celkem 19 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
56 Ester VaňkováEster Vaňková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 04.65
81 Anna MajchrákováAnna Majchráková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 02.71
82 Aneta MistolerováAneta Mistolerová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 03.01
122 Abby PalmerAbby Palmer
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 04.85
121 Veronika SysalováVeronika Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 05.60
123 Barbora PozníčkováBarbora Pozníčková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 05.60
124 Zuzana OndríkováZuzana Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 04.90
141 Nikola černáNikola černá
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
17 02.20
143 Tereza HouskováTereza Housková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
15 04.40
147 Viola PištěkováViola Pištěková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 02.70
144 Simona JanouškováSimona Janoušková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 03.25
148 Nela VršeckáNela Vršecká
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
15 03.30
145 Eliška KelichováEliška Kelichová
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
16 04.30
146 Barbora KubáskováBarbora Kubásková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
15 05.00
Celkem 14 závodníků

hod plným míčem 2kg - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Šimon BarášekŠimon Barášek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 4 04.20
10 Filip HacaperkaFilip Hacaperka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 10 04.10
11 Oliver ŠnoblOliver Šnobl
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 11 04.65
13 Matyáš KubaMatyáš Kuba
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 13 03.85
14 David LantoraDavid Lantora
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 14 05.80
15 Matyáš OsvaldMatyáš Osvald
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 15 03.20
16 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 16 03.30
17 Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
15 17 02.50
18 Přemysl SvobodaPřemysl Svoboda
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 18 03.90
22 Vít NovákVít Novák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 22 03.60
31 Vilém TrčkaVilém Trčka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 31 03.90
39 Kryštof ČermákKryštof Čermák
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 39 06.35
37 Jeník SalayJeník Salay
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 37 03.40
36 Adam MertensAdam Mertens
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 36 04.25
35 Marek KočíMarek Kočí
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 35 05.55
32 Daniel KlajmonDaniel Klajmon
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 32 03.60
70 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 70 03.70
72 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 72 05.00
73 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 73 05.60
75 Josef LooneyJosef Looney
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 75 03.90
76 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 76 04.10
80 Šidlík BartolomějŠidlík Bartoloměj
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 80 03.30
151 Daniel Jan LoudaDaniel Jan Louda
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
12 151 05.65
100 Jan DrchotaJan Drchota
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 100 04.10
105 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 105 05.70
107 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 107 06.35
114 Michal PoštulkaMichal Poštulka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 114 03.70
115 Martin JenšíkMartin Jenšík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 115 03.00
Jan KuglerJan Kugler
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 03.90
46 Tadeáš MeinhardTadeáš Meinhard
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 04.30
Celkem 30 závodníků

hod plným míčem 2kg - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 2.6.2023 - 15:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
149 Anna ČermochováAnna Čermochová
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
13 149 NM
1 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 1 05.10
2 Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 2 04.60
3 Karolína ŠolcováKarolína Šolcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 3 03.80
5 Monika KudweisováMonika Kudweisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 5 03.90
6 Eliška ZelenkováEliška Zelenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 6 03.20
7 Markéta BrožováMarkéta Brožová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 7 03.95
8 Daniela MichálkováDaniela Michálková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 8 04.40
9 Ella KlímováElla Klímová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 9 04.20
12 Veronika HradeckáVeronika Hradecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 12 04.95
19 Jitka PopovičováJitka Popovičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 19 06.00
20 Nela KocmichováNela Kocmichová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 20 05.15
21 Aneta LibičováAneta Libičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 21 04.50
23 Andrea NáprstkováAndrea Náprstková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 23 03.15
24 Jindřiška ČesákováJindřiška Česáková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
13 24 02.50
30 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 30 04.60
33 Zuzana FílováZuzana Fílová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 33 04.15
40 Josefína HolovskáJosefína Holovská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 40 03.55
41 Emma BrojováEmma Brojová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 41 03.40
42 Karolína TesárkováKarolína Tesárková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 42 03.40
43 Tereza TesárkováTereza Tesárková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 43 03.35
44 Tereza HávováTereza Hávová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 44 05.40
45 Zuzana ŠlajerováZuzana Šlajerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 45 02.70
47 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 47 03.60
49 Anna ČížkováAnna Čížková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 49 03.30
71 Klára PotměšilováKlára Potměšilová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 71 03.50
74 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 74 03.90
77 Elen Eva TvrdkovaElen Eva Tvrdkova
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 77 04.20
78 Julie JirkováJulie Jirková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 78 04.50
79 Kateřina BeranováKateřina Beranová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 79 04.40
84 Desortová KarolínaDesortová Karolína
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 84 03.20
150 Ema VršeckáEma Vršecká
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
12 150 03.10
101 Nela TomášováNela Tomášová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 101 06.30
102 Anna KlicperováAnna Klicperová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 102 03.60
103 Tereza PetříčkováTereza Petříčková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 103 04.35
104 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 104 04.85
106 Karolína DuškováKarolína Dušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 106 04.20
108 Veronika KšajtováVeronika Kšajtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 108 02.65
110 Eliška KneřováEliška Kneřová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 110 04.80
111 Anežka HorskáAnežka Horská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 111 03.50
112 Anna StaníkováAnna Staníková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 112 03.90
113 Gabriela OndríkováGabriela Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 113 04.10
116 Nela FukováNela Fuková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 116 04.30
117 Marta MakalovaMarta Makalova
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 117 03.00
Kristýna TatýrkováKristýna Tatýrková
AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany
13 03.75
Celkem 45 závodníků