Kontrolní vrhačské závody v hodu kladivem a diskem - uzavřené
Stará Boleslav (8. 6. 2023)hod diskem 0,75kg - Ml. žáci
(čt, 8.6.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 |
Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | PB 26.84 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(čt, 8.6.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 |
Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 26.29 | |||||||||||||||
2 | 23 |
Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 25.28 | |||||||||||||||
3 | 22 |
Barbora ProuzováBarbora Prouzová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 17.75 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(čt, 8.6.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 |
Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 36.03 | |||||||||||||||
2 | 30 |
Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 31.54 | |||||||||||||||
3 | 29 |
Jakub ProuzaJakub Prouza
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 28.84 | |||||||||||||||
4 | 28 |
Jan SynovecJan Synovec
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 20.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(čt, 8.6.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 |
Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | PB 35.78 | - | ||||||||||||||
2 | 25 |
Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 30.96 | - | ||||||||||||||
3 | 27 |
Bára KomínováBára Komínová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | PB 25.55 | - | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(čt, 8.6.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 |
Jáchym LaurinJáchym Laurin
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | PB 23.52 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Ml. žáci
(čt, 8.6.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 |
Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | PB 29.79 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(čt, 8.6.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 |
Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 36.53 | |||||||||||||||
2 | 25 |
Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 36.11 | |||||||||||||||
3 | 22 |
Barbora ProuzováBarbora Prouzová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 24.47 | |||||||||||||||
4 | 23 |
Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 21.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(čt, 8.6.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 |
Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 41.20 | |||||||||||||||
2 | 30 |
Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 36.61 | |||||||||||||||
3 | 29 |
Jakub ProuzaJakub Prouza
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | PB 31.67 | |||||||||||||||
4 | 28 |
Jan SynovecJan Synovec
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 23.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(čt, 8.6.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 |
Bára KomínováBára Komínová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | PB 31.92 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(čt, 8.6.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 |
Jáchym LaurinJáchym Laurin
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | PB 16.59 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |