Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva

Česká Lípa (14. 6. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 14.6.2023 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 08.67 39.00
2 Jakub FormanJakub Forman 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.29 36.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.35 35.00
4 Petr ZemanPetr Zeman 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.88 33.00
5 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 10.85 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 14.6.2023 - 17:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezchlebaJan Bezchleba 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.56 40.00
2 Matěj BlažekMatěj Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.06 38.00
3 Marek PrchalMarek Prchal 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 09.15 37.00
4 Adam FloumaAdam Flouma 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.82 34.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezchlebaJan Bezchleba 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.56 40.00
2 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 08.67 39.00
3 Matěj BlažekMatěj Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.06 38.00
4 Marek PrchalMarek Prchal 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 09.15 37.00
5 Jakub FormanJakub Forman 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.29 36.00
6 Jakub BlažekJakub Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.35 35.00
7 Adam FloumaAdam Flouma 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.82 34.00
8 Petr ZemanPetr Zeman 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.88 33.00
9 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 10.85 32.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MüllerováJulie Müllerová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.56 36.00
2 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.71 35.00
3 Natálie HejdukováNatálie Hejduková 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 10.21 30.00
4 Andrea HrabčákováAndrea Hrabčáková 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 10.55 28.00
5 Sofie GavlíkováSofie Gavlíková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.65 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MuchováTereza Muchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.46 37.00
2 Kateřina MajarováKateřina Majarová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.88 34.00
3 Dominika DiváckáDominika Divácká 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 10.20 31.00
4 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.40 29.00
5 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11.10 26.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MádlováViktorie Mádlová 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 08.54 40.00
2 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.93 39.00
3 Claudie PodrazilováClaudie Podrazilová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.98 38.00
4 Ema SvobodováEma Svobodová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.95 33.00
5 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.06 32.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MádlováViktorie Mádlová 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 08.54 40.00
2 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.93 39.00
3 Claudie PodrazilováClaudie Podrazilová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.98 38.00
4 Tereza MuchováTereza Muchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.46 37.00
5 Julie MüllerováJulie Müllerová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.56 36.00
6 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.71 35.00
7 Kateřina MajarováKateřina Majarová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.88 34.00
8 Ema SvobodováEma Svobodová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.95 33.00
9 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.06 32.00
10 Dominika DiváckáDominika Divácká 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 10.20 31.00
11 Natálie HejdukováNatálie Hejduková 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 10.21 30.00
12 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.40 29.00
13 Andrea HrabčákováAndrea Hrabčáková 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 10.55 28.00
14 Sofie GavlíkováSofie Gavlíková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.65 27.00
15 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11.10 26.00

800 m - Ml. žáci

(st, 14.6.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Filip KneiflFilip Kneifl 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:46.94 40.00
2 Jan BezchlebaJan Bezchleba 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:52.48 39.00
3 Adam FloumaAdam Flouma 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 3:03.77 38.00
4 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 3:04.08 37.00
5 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 3:05.95 36.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 14.6.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla HadravováAdéla Hadravová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:38.50 40.00
2 Vanessa BrejchováVanessa Brejchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:50.72 39.00
3 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:54.56 38.00
4 Tereza MuchováTereza Muchová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:55.84 37.00
5 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 3:06.20 36.00
6 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 3:06.87 35.00
7 Kateřina MajarováKateřina Majarová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 3:17.59 34.00
8 Ema SvobodováEma Svobodová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 3:18.81 33.00
9 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 3:26.33 32.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Ml. žáci

(st, 14.6.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forman, Neumann, Blažek, Blažek Forman, Neumann, Blažek, Blažek AC Česká LípaAC Česká Lípa 58.08 40.00
2 Bělič, Prchal, Rýdl, Kapias Bělič, Prchal, Rýdl, Kapias AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 58.31 36.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně

(st, 14.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brejchová, Podrazilová, Muchová, Dosedělová Brejchová, Podrazilová, Muchová, Dosedělová AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.71 40.00
2 Kašková, Kratochvílová, Müllerová, Vogelová Kašková, Kratochvílová, Müllerová, Vogelová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 67.34 36.00
3 Divácká Divácká TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 67.54 32.00
4 Gavlíková, Chvojková, Majarová, Profeldová Gavlíková, Chvojková, Majarová, Profeldová AC Česká LípaAC Česká Lípa 72.13 28.00
5 Drahníková, Kadlecová, Křížová, Kratochvílová Drahníková, Kadlecová, Křížová, Kratochvílová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 74.71 24.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 14.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 1.44 40.00
2 Martin MarešMartin Mareš
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 1.35 39.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 14.6.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Adéla HadravováAdéla Hadravová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 1.30 40.00
2= Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 1.30 38.50
2= Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 1.30 38.50
4 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 1.15 37.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 14.6.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 8 47.10 40.00
2 Marek RýdlMarek Rýdl
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 12 44.78 39.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 1 41.20 38.00
4 Filip KneiflFilip Kneifl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 7 40.69 37.00
5 Matěj BlažekMatěj Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2 38.87 36.00
6 Adam FloumaAdam Flouma
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 35.11 35.00
7 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 10 34.42 34.00
8 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 6 32.16 33.00
9 Jakub FormanJakub Forman
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 4 29.20 32.00
10 Petr ZemanPetr Zeman
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 11 26.84 31.00
11 Marek PrchalMarek Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 9 24.94 30.00
12 Tadeáš DědekTadeáš Dědek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 3 24.91 29.00
13 Huy Quang NguyenHuy Quang Nguyen
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 20.67 28.00
14 Dominik HavelDominik Havel
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 5 17.46 27.00
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 14.6.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 12 39.53 40.00
2 Andrea HrabčákováAndrea Hrabčáková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 10 36.53 39.00
3 Eliška DosedělováEliška Dosedělová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 11 33.85 38.00
4 Dominika DiváckáDominika Divácká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
11 9 32.21 37.00
5 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 4 31.41 36.00
6 Viktorie MádlováViktorie Mádlová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 5 29.84 35.00
7 Tereza OlivováTereza Olivová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
11 8 29.19 34.00
8 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 7 29.02 33.00
9 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 3 26.26 32.00
10 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 1 24.01 31.00
11 Julie MüllerováJulie Müllerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2 21.13 30.00
12 Natálie HejdukováNatálie Hejduková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 6 20.72 29.00
Celkem 12 závodníků

chůze dráha 1000 m - Ml. žáci

(st, 14.6.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Huy Quang NguyenHuy Quang Nguyen 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:59.94 40.00
2 Tadeáš DědekTadeáš Dědek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:12.94 39.00
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 1000 m - Ml. žákyně

(st, 14.6.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:28.24 40.00
2 Claudie PodrazilováClaudie Podrazilová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:38.94 39.00
3 Sofie GavlíkováSofie Gavlíková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:18.01 38.00
4 Eliška DosedělováEliška Dosedělová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:29.12 37.00
5 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:30.93 36.00
Celkem 5 závodníků