Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Atletická olympiáda SOS SEVER - Šluknovský výběžek

Rumburk (8. 6. 2023)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Petr ŠtefáčekPetr Štefáček 14 RumburkRumburk 1 08.98
2 118 Filip NěmečekFilip Němeček 14 MikulášoviceMikulášovice 2 09.19
3 Jan HanákJan Hanák 16 LobendavaLobendava 3 09.85
4 171 Tyle DamiánTyle Damián 14 Staré KřečanyStaré Křečany 5 10.10
5 119 Štěpán BelanecŠtěpán Belanec 14 MikulášoviceMikulášovice 4 10.11
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Maxmilián MejsnarMaxmilián Mejsnar 14 RumburkRumburk 5 08.65
2 Petr TranPetr Tran 14 ŠluknovŠluknov 2 09.05
3 154 Šimon HertlŠimon Hertl 14 ŠluknovŠluknov 4 09.87
4 96 Michal PavlíkMichal Pavlík 15 LobendavaLobendava 3 10.02
5 170 Tadeáš VlachynskýTadeáš Vlachynský 14 Staré KřečanyStaré Křečany 1 10.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Patrik HorváthPatrik Horváth 14 LipováLipová 5 09.07
2 266 Boris PavlíkBoris Pavlík 14 Velký ŠenovVelký Šenov 6 10.11
3 75 Aleš HausdorfAleš Hausdorf 16 LipováLipová 4 11.12
4 92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský 14 LobendavaLobendava 3 11.49
5 265 Miroslav ZávětaMiroslav Závěta 14 Velký ŠenovVelký Šenov 2 11.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Marek KryštofMarek Kryštof 15 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 09.39
2 56 Michal ŠarbortMichal Šarbort 14 Krásná LípaKrásná Lípa 2 09.46
3 36 Adam KesslerAdam Kessler 14 JiříkovJiříkov 3 09.81
4 35 Kryštof JurajdaKryštof Jurajda 14 JiříkovJiříkov 5 09.85
5 55 Dominik JáraDominik Jára 14 Krásná LípaKrásná Lípa 4 09.98
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 8.6.2023 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HavlíčekFrantišek Havlíček 15 VilémovVilémov 6 09.18
2 15 Jan DiessnerJan Diessner 14 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 09.45
3 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 14 LobendavaLobendava 5 10.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Maxmilián MejsnarMaxmilián Mejsnar 14 RumburkRumburk 5 08.65
2 136 Petr ŠtefáčekPetr Štefáček 14 RumburkRumburk 1 08.98
3 Petr TranPetr Tran 14 ŠluknovŠluknov 2 09.05
4 76 Patrik HorváthPatrik Horváth 14 LipováLipová 5 09.07
5 František HavlíčekFrantišek Havlíček 15 VilémovVilémov 6 09.18
6 118 Filip NěmečekFilip Němeček 14 MikulášoviceMikulášovice 2 09.19
7 16 Marek KryštofMarek Kryštof 15 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 09.39
8 15 Jan DiessnerJan Diessner 14 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 09.45
9 56 Michal ŠarbortMichal Šarbort 14 Krásná LípaKrásná Lípa 2 09.46
10 36 Adam KesslerAdam Kessler 14 JiříkovJiříkov 3 09.81
11 Jan HanákJan Hanák 16 LobendavaLobendava 3 09.85
11 35 Kryštof JurajdaKryštof Jurajda 14 JiříkovJiříkov 5 09.85
13 154 Šimon HertlŠimon Hertl 14 ŠluknovŠluknov 4 09.87
14 55 Dominik JáraDominik Jára 14 Krásná LípaKrásná Lípa 4 09.98
15 96 Michal PavlíkMichal Pavlík 15 LobendavaLobendava 3 10.02
16 170 Tadeáš VlachynskýTadeáš Vlachynský 14 Staré KřečanyStaré Křečany 1 10.09
17 171 Tyle DamiánTyle Damián 14 Staré KřečanyStaré Křečany 5 10.10
18 119 Štěpán BelanecŠtěpán Belanec 14 MikulášoviceMikulášovice 4 10.11
18 266 Boris PavlíkBoris Pavlík 14 Velký ŠenovVelký Šenov 6 10.11
20 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 14 LobendavaLobendava 5 10.45
21 75 Aleš HausdorfAleš Hausdorf 16 LipováLipová 4 11.12
22 92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský 14 LobendavaLobendava 3 11.49
23 265 Miroslav ZávětaMiroslav Závěta 14 Velký ŠenovVelký Šenov 2 11.50

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Miroslav SivákMiroslav Sivák 13 LipováLipová 2 08.71
2 151 Štěpán NykodýmŠtěpán Nykodým 12 ŠluknovŠluknov 6 08.75
3 166 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 Staré KřečanyStaré Křečany 1 08.77
4 Matyáš ČurgalyMatyáš Čurgaly 13 Staré KřečanyStaré Křečany 4 09.13
5 150 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 12 ŠluknovŠluknov 3 09.64
6 91 Samuel GraulichSamuel Graulich 13 LobendavaLobendava 5 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 133 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 RumburkRumburk 1 07.55
2 132 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 RumburkRumburk 5 07.88
3 52 Václav AlferyVáclav Alfery 12 Krásná LípaKrásná Lípa 4 08.63
4 51 Ondřej NovákOndřej Novák 12 Krásná LípaKrásná Lípa 2 09.16
5 114 Tomáš BerkyTomáš Berky 12 MikulášoviceMikulášovice 3 09.40
6 72 Lukáš HruzaLukáš Hruza 13 LipováLipová 6 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Jakub PonertJakub Ponert 13 JiříkovJiříkov 6 08.75
2 12 Jan DivišJan Diviš 12 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 08.89
3 31 Filip JurajdaFilip Jurajda 12 JiříkovJiříkov 5 09.10
4 Matyáš VlkMatyáš Vlk 14 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 2 09.38
5 188 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 13 VilémovVilémov 3 09.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.31
2 115 Patrik KalousekPatrik Kalousek 12 MikulášoviceMikulášovice 4 09.27
3 261 Ondřej KočkaOndřej Kočka 13 Velký ŠenovVelký Šenov 5 09.80
4 189 Daniel KrobotDaniel Krobot 13 VilémovVilémov 3 09.85
5 262 Jan MatuškaJan Matuška 13 Velký ŠenovVelký Šenov 6 09.89
6 92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský 14 LobendavaLobendava 11.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 133 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 RumburkRumburk 1 07.55
2 132 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 RumburkRumburk 5 07.88
3 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.31
4 52 Václav AlferyVáclav Alfery 12 Krásná LípaKrásná Lípa 4 08.63
5 71 Miroslav SivákMiroslav Sivák 13 LipováLipová 2 08.71
6 151 Štěpán NykodýmŠtěpán Nykodým 12 ŠluknovŠluknov 6 08.75
6 32 Jakub PonertJakub Ponert 13 JiříkovJiříkov 6 08.75
8 166 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 Staré KřečanyStaré Křečany 1 08.77
9 12 Jan DivišJan Diviš 12 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 08.89
10 31 Filip JurajdaFilip Jurajda 12 JiříkovJiříkov 5 09.10
11 Matyáš ČurgalyMatyáš Čurgaly 13 Staré KřečanyStaré Křečany 4 09.13
12 51 Ondřej NovákOndřej Novák 12 Krásná LípaKrásná Lípa 2 09.16
13 115 Patrik KalousekPatrik Kalousek 12 MikulášoviceMikulášovice 4 09.27
14 Matyáš VlkMatyáš Vlk 14 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 2 09.38
15 114 Tomáš BerkyTomáš Berky 12 MikulášoviceMikulášovice 3 09.40
16 188 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 13 VilémovVilémov 3 09.53
17 150 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 12 ŠluknovŠluknov 3 09.64
18 261 Ondřej KočkaOndřej Kočka 13 Velký ŠenovVelký Šenov 5 09.80
19 189 Daniel KrobotDaniel Krobot 13 VilémovVilémov 3 09.85
20 262 Jan MatuškaJan Matuška 13 Velký ŠenovVelký Šenov 6 09.89
21 72 Lukáš HruzaLukáš Hruza 13 LipováLipová 6 10.02
22 91 Samuel GraulichSamuel Graulich 13 LobendavaLobendava 5 10.21
23 92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský 14 LobendavaLobendava 11.49

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 138 Linda JanečkováLinda Janečková 14 RumburkRumburk 3 09.44
2 Irenka VuIrenka Vu 15 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 1 09.58
3 116 Adéla KalouskováAdéla Kalousková 15 MikulášoviceMikulášovice 6 09.72
4 169 Eva VoskováEva Vosková 15 Staré KřečanyStaré Křečany 2 10.53
5 139 Beata BruderováBeata Bruderová 14 RumburkRumburk 5 10.63
6 190 Izabela BélováIzabela Bélová 16 LobendavaLobendava 4 10.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KrylováGabriela Krylová 14 MikulášoviceMikulášovice 3 09.29
MS 193 Květa BuchcarováKvěta Buchcarová 14 LobendavaLobendava 4 09.34
3 152 Emma TicháEmma Tichá 14 ŠluknovŠluknov 1 09.76
4 168 Bára KašákováBára Kašáková 15 Staré KřečanyStaré Křečany 5 10.10
5 73 Ema SeemannováEma Seemannová 15 LipováLipová 6 10.34
6 93 Eliška StinglováEliška Stinglová 15 LobendavaLobendava 2 11.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 10:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Aneta KöglerováAneta Köglerová 14 JiříkovJiříkov 5 09.59
2 13 Markéta KoubkováMarkéta Koubková 14 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 3 09.68
3 74 Eva MundlováEva Mundlová 14 LipováLipová 2 10.58
4 53 Tamara KurucováTamara Kurucová 14 Krásná LípaKrásná Lípa 6 11.00
5 34 Ellen HauptmanováEllen Hauptmanová 14 JiříkovJiříkov 4 12.20
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková 12 LobendavaLobendava 1 08.74
2 192 Eva Albert de la BruhezeEva Albert de la Bruheze 15 VilémovVilémov 4 10.07
3 264 Ella FlachsElla Flachs 16 Velký ŠenovVelký Šenov 5 10.09
MS 94 Aneta TomáškováAneta Tomášková 14 LobendavaLobendava 6 10.54
5 263 Elizabeth LíbalováElizabeth Líbalová 15 Velký ŠenovVelký Šenov 3 10.93
6 191 Dora VejražkováDora Vejražková 16 VilémovVilémov 2 11.77
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková 12 LobendavaLobendava 1 08.74
2 Gabriela KrylováGabriela Krylová 14 MikulášoviceMikulášovice 3 09.29
3 193 Květa BuchcarováKvěta Buchcarová 14 LobendavaLobendava 4 09.34
4 138 Linda JanečkováLinda Janečková 14 RumburkRumburk 3 09.44
5 Irenka VuIrenka Vu 15 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 1 09.58
6 33 Aneta KöglerováAneta Köglerová 14 JiříkovJiříkov 5 09.59
7 13 Markéta KoubkováMarkéta Koubková 14 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 3 09.68
8 116 Adéla KalouskováAdéla Kalousková 15 MikulášoviceMikulášovice 6 09.72
9 152 Emma TicháEmma Tichá 14 ŠluknovŠluknov 1 09.76
10 192 Eva Albert de la BruhezeEva Albert de la Bruheze 15 VilémovVilémov 4 10.07
11 264 Ella FlachsElla Flachs 16 Velký ŠenovVelký Šenov 5 10.09
12 168 Bára KašákováBára Kašáková 15 Staré KřečanyStaré Křečany 5 10.10
13 73 Ema SeemannováEma Seemannová 15 LipováLipová 6 10.34
14 169 Eva VoskováEva Vosková 15 Staré KřečanyStaré Křečany 2 10.53
15 94 Aneta TomáškováAneta Tomášková 14 LobendavaLobendava 6 10.54
16 74 Eva MundlováEva Mundlová 14 LipováLipová 2 10.58
17 139 Beata BruderováBeata Bruderová 14 RumburkRumburk 5 10.63
18 190 Izabela BélováIzabela Bélová 16 LobendavaLobendava 4 10.68
19 263 Elizabeth LíbalováElizabeth Líbalová 15 Velký ŠenovVelký Šenov 3 10.93
20 53 Tamara KurucováTamara Kurucová 14 Krásná LípaKrásná Lípa 6 11.00
21 93 Eliška StinglováEliška Stinglová 15 LobendavaLobendava 2 11.36
22 191 Dora VejražkováDora Vejražková 16 VilémovVilémov 2 11.77
23 34 Ellen HauptmanováEllen Hauptmanová 14 JiříkovJiříkov 4 12.20

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová 12 RumburkRumburk 3 08.28
2 149 Teodora ČmugrováTeodora Čmugrová 12 ŠluknovŠluknov 5 08.51
3 113 Lucie ČihákováLucie Čiháková 13 MikulášoviceMikulášovice 4 09.02
4 135 Rozálie KohútováRozálie Kohútová 13 RumburkRumburk 6 09.07
5 Alenka TranAlenka Tran 13 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 1 09.43
6 165 Kateřina StejskalováKateřina Stejskalová 13 Staré KřečanyStaré Křečany 2 09.55
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 10:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Esmeralda KlempárováEsmeralda Klempárová 13 LipováLipová 2 08.10
2 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 12 Staré KřečanyStaré Křečany 1 08.94
3 112 Apolena FojtováApolena Fojtová 12 MikulášoviceMikulášovice 3 09.08
4 187 Anežka BrázdováAnežka Brázdová 12 LobendavaLobendava 4 09.20
5 90 Nella GraulichováNella Graulichová 12 LobendavaLobendava 6 10.56
6 Terezie BuštováTerezie Buštová 12 ŠluknovŠluknov 5 11.05
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 10:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Elily DraskáElily Draská 12 Krásná LípaKrásná Lípa 3 08.35
2 89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková 12 LobendavaLobendava 2 08.72
3 30 Sofie BalákováSofie Baláková 13 JiříkovJiříkov 4 09.16
4 29 Sofie VaňkováSofie Vaňková 12 JiříkovJiříkov 1 09.20
5 9 Klára MedkováKlára Medková 12 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 10.24
6 69 Eliška DemeterováEliška Demeterová 12 LipováLipová 5 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 185 Pavlína TesařováPavlína Tesařová 12 LobendavaLobendava 6 08.69
2 184 Alice VejražkováAlice Vejražková 12 VilémovVilémov 2 08.73
3 259 Natálie SalačováNatálie Salačová 12 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.35
4 186 Mia LehrlováMia Lehrlová 12 VilémovVilémov 5 09.89
5 260 Markéta ZávětováMarkéta Závětová 12 Velký ŠenovVelký Šenov 1 10.09
6 50 Nikola KováčováNikola Kováčová 14 Krásná LípaKrásná Lípa 4 10.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Esmeralda KlempárováEsmeralda Klempárová 13 LipováLipová 2 08.10
2 134 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová 12 RumburkRumburk 3 08.28
3 49 Elily DraskáElily Draská 12 Krásná LípaKrásná Lípa 3 08.35
4 149 Teodora ČmugrováTeodora Čmugrová 12 ŠluknovŠluknov 5 08.51
5 185 Pavlína TesařováPavlína Tesařová 12 LobendavaLobendava 6 08.69
6 89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková 12 LobendavaLobendava 2 08.72
7 184 Alice VejražkováAlice Vejražková 12 VilémovVilémov 2 08.73
8 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 12 Staré KřečanyStaré Křečany 1 08.94
9 113 Lucie ČihákováLucie Čiháková 13 MikulášoviceMikulášovice 4 09.02
10 135 Rozálie KohútováRozálie Kohútová 13 RumburkRumburk 6 09.07
11 112 Apolena FojtováApolena Fojtová 12 MikulášoviceMikulášovice 3 09.08
12 30 Sofie BalákováSofie Baláková 13 JiříkovJiříkov 4 09.16
13 187 Anežka BrázdováAnežka Brázdová 12 LobendavaLobendava 4 09.20
13 29 Sofie VaňkováSofie Vaňková 12 JiříkovJiříkov 1 09.20
15 259 Natálie SalačováNatálie Salačová 12 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.35
16 Alenka TranAlenka Tran 13 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 1 09.43
17 165 Kateřina StejskalováKateřina Stejskalová 13 Staré KřečanyStaré Křečany 2 09.55
18 186 Mia LehrlováMia Lehrlová 12 VilémovVilémov 5 09.89
19 260 Markéta ZávětováMarkéta Závětová 12 Velký ŠenovVelký Šenov 1 10.09
20 9 Klára MedkováKlára Medková 12 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 10.24
21 69 Eliška DemeterováEliška Demeterová 12 LipováLipová 5 10.28
22 50 Nikola KováčováNikola Kováčová 14 Krásná LípaKrásná Lípa 4 10.30
23 90 Nella GraulichováNella Graulichová 12 LobendavaLobendava 6 10.56
24 Terezie BuštováTerezie Buštová 12 ŠluknovŠluknov 5 11.05

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 MikulášoviceMikulášovice 2 07.94
2 124 Oliver BěličOliver Bělič 09 RumburkRumburk 5 08.04
3 125 František DvořákFrantišek Dvořák 09 RumburkRumburk 6 08.66
4 24 Ladislav BerkovecLadislav Berkovec 08 JiříkovJiříkov 3 08.69
5 23 Matyáš BarcalMatyáš Barcal 09 JiříkovJiříkov 4 08.87
6 158 Daniel GažiDaniel Gaži 08 Staré KřečanyStaré Křečany 1 09.03
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 09:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Antonín MullerAntonín Muller 08 Krásná LípaKrásná Lípa 6 07.67
2 3 Jan KoubekJan Koubek 09 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 3 08.37
3 63 Adam JohanidesAdam Johanides 09 LipováLipová 4 08.71
4 142 Ondřej NEPOVÍMOndřej NEPOVÍM 08 ŠluknovŠluknov 1 08.80
5 179 Dos Santos Galeno NathanaelDos Santos Galeno Nathanael 08 VilémovVilémov 2 08.88
6 64 Marko KlempárMarko Klempár 08 LipováLipová 5 11.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 09:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Ondřej SedlákOndřej Sedlák 08 Velký ŠenovVelký Šenov 2 08.26
2 253 Antonín PalkaAntonín Palka 08 Velký ŠenovVelký Šenov 5 08.39
3 44 Šimon NovákŠimon Novák 08 Krásná LípaKrásná Lípa 4 08.53
4 257 Jan HanischJan Hanisch 10 Velký ŠenovVelký Šenov 1 08.84
5 178 Jakub PavlíkJakub Pavlík 08 VilémovVilémov 3 09.00
6 159 Pavel PokornýPavel Pokorný 09 Staré KřečanyStaré Křečany 6 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 09:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Robert ŠupaRobert Šupa 08 MikulášoviceMikulášovice 3 08.50
2 4 Marek ŠolcMarek Šolc 07 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 5 08.94
3 143 Jaroslav VALENTAJaroslav VALENTA 08 ŠluknovŠluknov 2 09.24
MS Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.39
5 85 Sebastian GraulichSebastian Graulich 11 LobendavaLobendava 4 13.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Antonín MullerAntonín Muller 08 Krásná LípaKrásná Lípa 6 07.67
2 106 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 MikulášoviceMikulášovice 2 07.94
3 124 Oliver BěličOliver Bělič 09 RumburkRumburk 5 08.04
4 254 Ondřej SedlákOndřej Sedlák 08 Velký ŠenovVelký Šenov 2 08.26
5 3 Jan KoubekJan Koubek 09 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 3 08.37
6 253 Antonín PalkaAntonín Palka 08 Velký ŠenovVelký Šenov 5 08.39
7 107 Robert ŠupaRobert Šupa 08 MikulášoviceMikulášovice 3 08.50
8 44 Šimon NovákŠimon Novák 08 Krásná LípaKrásná Lípa 4 08.53
9 125 František DvořákFrantišek Dvořák 09 RumburkRumburk 6 08.66
10 24 Ladislav BerkovecLadislav Berkovec 08 JiříkovJiříkov 3 08.69
11 63 Adam JohanidesAdam Johanides 09 LipováLipová 4 08.71
12 142 Ondřej NEPOVÍMOndřej NEPOVÍM 08 ŠluknovŠluknov 1 08.80
13 257 Jan HanischJan Hanisch 10 Velký ŠenovVelký Šenov 1 08.84
14 23 Matyáš BarcalMatyáš Barcal 09 JiříkovJiříkov 4 08.87
15 179 Dos Santos Galeno NathanaelDos Santos Galeno Nathanael 08 VilémovVilémov 2 08.88
16 4 Marek ŠolcMarek Šolc 07 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 5 08.94
17 178 Jakub PavlíkJakub Pavlík 08 VilémovVilémov 3 09.00
18 158 Daniel GažiDaniel Gaži 08 Staré KřečanyStaré Křečany 1 09.03
19 143 Jaroslav VALENTAJaroslav VALENTA 08 ŠluknovŠluknov 2 09.24
20 159 Pavel PokornýPavel Pokorný 09 Staré KřečanyStaré Křečany 6 09.26
21 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.39
22 64 Marko KlempárMarko Klempár 08 LipováLipová 5 11.55
23 85 Sebastian GraulichSebastian Graulich 11 LobendavaLobendava 4 13.53

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Marek ZabilkaMarek Zabilka 10 MikulášoviceMikulášovice 1 08.35
2 129 Marek RýdlMarek Rýdl 10 RumburkRumburk 3 08.64
3 111 Václav BenátskýVáclav Benátský 11 MikulášoviceMikulášovice 4 09.63
4 163 Ondřej SeidlOndřej Seidl 11 Staré KřečanyStaré Křečany 6 09.87
5 146 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek 11 ŠluknovŠluknov 5 10.27
6 147 Josef SivákJosef Sivák 10 ŠluknovŠluknov 2 10.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 128 Teodor BěličTeodor Bělič 11 RumburkRumburk 4 08.62
2 68 Štepán VargaŠtepán Varga 10 LipováLipová 1 08.89
3 162 Václav StejskalVáclav Stejskal 10 Staré KřečanyStaré Křečany 2 09.31
4 Jakub JirešJakub Jireš 12 LobendavaLobendava 3 09.69
5 48 Tobiáš MladenovTobiáš Mladenov 10 Krásná LípaKrásná Lípa 6 09.92
6 85 Sebastian GraulichSebastian Graulich 11 LobendavaLobendava 5 13.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 09:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Tomáš ČervenýTomáš Červený 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 08.49
2 67 Tomáš SivákTomáš Sivák 10 LipováLipová 2 08.73
3 47 Petr KisPetr Kis 10 Krásná LípaKrásná Lípa 3 09.42
4 8 Radim KozákRadim Kozák 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 09.50
5 27 Jan HaseJan Hase 11 JiříkovJiříkov 5 09.53
6 28 Adam ŠepsAdam Šeps 10 JiříkovJiříkov 1 10.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 258 Štěpán HákŠtěpán Hák 10 Velký ŠenovVelký Šenov 4 09.58
2 182 Roman HavlíčekRoman Havlíček 10 VilémovVilémov 3 09.60
3 Jiří NovákJiří Novák 10 VilémovVilémov 6 09.98
4 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 LobendavaLobendava 2 10.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Marek ZabilkaMarek Zabilka 10 MikulášoviceMikulášovice 1 08.35
2 7 Tomáš ČervenýTomáš Červený 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 08.49
3 128 Teodor BěličTeodor Bělič 11 RumburkRumburk 4 08.62
4 129 Marek RýdlMarek Rýdl 10 RumburkRumburk 3 08.64
5 67 Tomáš SivákTomáš Sivák 10 LipováLipová 2 08.73
6 68 Štepán VargaŠtepán Varga 10 LipováLipová 1 08.89
7 162 Václav StejskalVáclav Stejskal 10 Staré KřečanyStaré Křečany 2 09.31
8 47 Petr KisPetr Kis 10 Krásná LípaKrásná Lípa 3 09.42
9 8 Radim KozákRadim Kozák 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 09.50
10 27 Jan HaseJan Hase 11 JiříkovJiříkov 5 09.53
11 258 Štěpán HákŠtěpán Hák 10 Velký ŠenovVelký Šenov 4 09.58
12 182 Roman HavlíčekRoman Havlíček 10 VilémovVilémov 3 09.60
13 111 Václav BenátskýVáclav Benátský 11 MikulášoviceMikulášovice 4 09.63
14 Jakub JirešJakub Jireš 12 LobendavaLobendava 3 09.69
15 163 Ondřej SeidlOndřej Seidl 11 Staré KřečanyStaré Křečany 6 09.87
16 48 Tobiáš MladenovTobiáš Mladenov 10 Krásná LípaKrásná Lípa 6 09.92
17 Jiří NovákJiří Novák 10 VilémovVilémov 6 09.98
18 146 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek 11 ŠluknovŠluknov 5 10.27
19 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 LobendavaLobendava 2 10.41
20 28 Adam ŠepsAdam Šeps 10 JiříkovJiříkov 1 10.45
21 147 Josef SivákJosef Sivák 10 ŠluknovŠluknov 2 10.74
22 85 Sebastian GraulichSebastian Graulich 11 LobendavaLobendava 5 13.53

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 09:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 RumburkRumburk 1 08.65
2 105 Nikola HoštičkováNikola Hoštičková 09 MikulášoviceMikulášovice 6 09.19
3 157 Alena EkrtováAlena Ekrtová 08 Staré KřečanyStaré Křečany 5 09.51
4 140 Nicol ColmerNicol Colmer 08 ŠluknovŠluknov 4 09.61
5 251 Sára GašparováSára Gašparová 08 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.77
6 2 Kateřina JindrováKateřina Jindrová 08 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 2 10.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 09:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Magdalena KulhaváMagdalena Kulhavá 09 VilémovVilémov 5 08.96
2 141 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 ŠluknovŠluknov 6 09.10
3 21 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 JiříkovJiříkov 2 09.72
4 22 Eleonora LacheováEleonora Lacheová 09 JiříkovJiříkov 3 09.79
5 1 Nikola JodasováNikola Jodasová 07 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 10.24
6 42 Viktoria PavelkováViktoria Pavelková 07 Krásná LípaKrásná Lípa 1 11.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 09:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 104 Adéla TrojanováAdéla Trojanová 09 MikulášoviceMikulášovice 6 09.43
2 127 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 RumburkRumburk 4 09.48
3 252 Vanessa ŠuchováVanessa Šuchová 09 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.55
4 81 Eliška VálkováEliška Válková 08 LobendavaLobendava 2 09.65
5 177 Emilie ZitováEmilie Zitová 09 VilémovVilémov 1 09.86
6 41 Kateřina SalákováKateřina Saláková 08 Krásná LípaKrásná Lípa 5 10.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 09:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 Staré KřečanyStaré Křečany 2 09.01
2 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková 10 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.79
3 82 Natálie PolákováNatálie Poláková 10 LobendavaLobendava 19 10.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 RumburkRumburk 1 08.65
2 176 Magdalena KulhaváMagdalena Kulhavá 09 VilémovVilémov 5 08.96
3 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 Staré KřečanyStaré Křečany 2 09.01
4 141 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 ŠluknovŠluknov 6 09.10
5 105 Nikola HoštičkováNikola Hoštičková 09 MikulášoviceMikulášovice 6 09.19
6 104 Adéla TrojanováAdéla Trojanová 09 MikulášoviceMikulášovice 6 09.43
7 127 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 RumburkRumburk 4 09.48
8 157 Alena EkrtováAlena Ekrtová 08 Staré KřečanyStaré Křečany 5 09.51
9 252 Vanessa ŠuchováVanessa Šuchová 09 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.55
10 140 Nicol ColmerNicol Colmer 08 ŠluknovŠluknov 4 09.61
11 81 Eliška VálkováEliška Válková 08 LobendavaLobendava 2 09.65
12 21 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 JiříkovJiříkov 2 09.72
13 251 Sára GašparováSára Gašparová 08 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.77
14 22 Eleonora LacheováEleonora Lacheová 09 JiříkovJiříkov 3 09.79
14 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková 10 Velký ŠenovVelký Šenov 3 09.79
16 177 Emilie ZitováEmilie Zitová 09 VilémovVilémov 1 09.86
17 1 Nikola JodasováNikola Jodasová 07 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 4 10.24
18 82 Natálie PolákováNatálie Poláková 10 LobendavaLobendava 19 10.32
19 41 Kateřina SalákováKateřina Saláková 08 Krásná LípaKrásná Lípa 5 10.34
20 2 Kateřina JindrováKateřina Jindrová 08 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 2 10.88
21 42 Viktoria PavelkováViktoria Pavelková 07 Krásná LípaKrásná Lípa 1 11.30

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 09:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 Staré KřečanyStaré Křečany 5 09.01
2 108 Lucie MocíkováLucie Mocíková 11 MikulášoviceMikulášovice 6 09.75
3 160 Erika HyblbauerováErika Hyblbauerová 10 Staré KřečanyStaré Křečany 4 10.01
4 109 Amálie VeverkováAmálie Veverková 10 MikulášoviceMikulášovice 1 10.05
5 130 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 RumburkRumburk 2 10.84
6 145 Josefína MišíkováJosefína Mišíková 11 ŠluknovŠluknov 3 10.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 09:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Šárka KuchtováŠárka Kuchtová 10 LipováLipová 2 09.60
MS Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 10.07
3 131 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 RumburkRumburk 4 10.32
MS Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 10.40
5 144 Nikola FečkováNikola Fečková 11 ŠluknovŠluknov 5 11.12
6 161 Petra JanečkováPetra Janečková 11 Staré KřečanyStaré Křečany 3 11.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 09:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Julie MullerováJulie Mullerová 11 Krásná LípaKrásná Lípa 3 09.55
2 61 Apolena ŽákováApolena Žáková 11 LipováLipová 1 10.02
3 82 Natálie PolákováNatálie Poláková 10 LobendavaLobendava 6 10.32
4 66 Magdaléna SivákováMagdaléna Siváková 11 LipováLipová 2 10.40
5 46 Klára KebortováKlára Kebortová 10 Krásná LípaKrásná Lípa 5 10.57
6 65 Zuzana JohanidesováZuzana Johanidesová 11 LipováLipová 4 10.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 09:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Adéla KristlováAdéla Kristlová 10 JiříkovJiříkov 3 08.97
2 6 Daniela MarkováDaniela Marková 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 09.53
3 25 Valérie TurnováValérie Turnová 10 JiříkovJiříkov 2 09.64
4 180 Eliška HanákováEliška Hanáková 11 VilémovVilémov 4 10.23
5 5 Denisa JodasováDenisa Jodasová 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 5 10.25
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 8.6.2023 - 09:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 185 Pavlína TesařováPavlína Tesařová 12 LobendavaLobendava 08.69
2 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková 10 Velký ŠenovVelký Šenov 6 09.79
3 181 Tereza ČernáTereza Černá 11 VilémovVilémov 4 10.31
4 256 Iveta FormánkováIveta Formánková 11 Velký ŠenovVelký Šenov 5 11.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 185 Pavlína TesařováPavlína Tesařová 12 LobendavaLobendava 08.69
2 26 Adéla KristlováAdéla Kristlová 10 JiříkovJiříkov 3 08.97
3 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 Staré KřečanyStaré Křečany 5 09.01
4 6 Daniela MarkováDaniela Marková 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 09.53
5 45 Julie MullerováJulie Mullerová 11 Krásná LípaKrásná Lípa 3 09.55
6 62 Šárka KuchtováŠárka Kuchtová 10 LipováLipová 2 09.60
7 25 Valérie TurnováValérie Turnová 10 JiříkovJiříkov 2 09.64
8 108 Lucie MocíkováLucie Mocíková 11 MikulášoviceMikulášovice 6 09.75
9 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková 10 Velký ŠenovVelký Šenov 6 09.79
10 160 Erika HyblbauerováErika Hyblbauerová 10 Staré KřečanyStaré Křečany 4 10.01
11 61 Apolena ŽákováApolena Žáková 11 LipováLipová 1 10.02
12 109 Amálie VeverkováAmálie Veverková 10 MikulášoviceMikulášovice 1 10.05
13 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 10.07
14 180 Eliška HanákováEliška Hanáková 11 VilémovVilémov 4 10.23
15 5 Denisa JodasováDenisa Jodasová 10 Dolní PoustevnaDolní Poustevna 5 10.25
16 181 Tereza ČernáTereza Černá 11 VilémovVilémov 4 10.31
17 131 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 RumburkRumburk 4 10.32
17 82 Natálie PolákováNatálie Poláková 10 LobendavaLobendava 6 10.32
19 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 10.40
19 66 Magdaléna SivákováMagdaléna Siváková 11 LipováLipová 2 10.40
21 46 Klára KebortováKlára Kebortová 10 Krásná LípaKrásná Lípa 5 10.57
22 130 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 RumburkRumburk 2 10.84
23 65 Zuzana JohanidesováZuzana Johanidesová 11 LipováLipová 4 10.89
24 145 Josefína MišíkováJosefína Mišíková 11 ŠluknovŠluknov 3 10.94
25 256 Iveta FormánkováIveta Formánková 11 Velký ŠenovVelký Šenov 5 11.00
26 144 Nikola FečkováNikola Fečková 11 ŠluknovŠluknov 5 11.12
27 161 Petra JanečkováPetra Janečková 11 Staré KřečanyStaré Křečany 3 11.95

4 x 100 m kombinovaná - Mix (Finále)

Finále A (čt, 8.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Fúsek, Hoštičková, Zabilka, Mocíková Fúsek, Hoštičková, Zabilka, Mocíková MikulášoviceMikulášovice 5 55.10
2 124 Bělič, Jiroutová, Bělič, Drahníková Bělič, Jiroutová, Bělič, Drahníková RumburkRumburk 2 56.37
3 125 Dvořák, Poncerová, Rýdl, Vejvančická Dvořák, Poncerová, Rýdl, Vejvančická RumburkRumburk 4 58.46
4 24 Berkovec, Navrátilová, Hase, Kristlová Berkovec, Navrátilová, Hase, Kristlová JiříkovJiříkov 3 59.54
5 64 Klempár, Kuchtová, Varga, Siváková Klempár, Kuchtová, Varga, Siváková LipováLipová 6 61.06
Celkem 5 závodníků
Finále B (čt, 8.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 179 Nathanael, Kulhavá, Havlíček, Černá Nathanael, Kulhavá, Havlíček, Černá VilémovVilémov 3 59.00
2 43 Muller, Kis, Saláková, Mullerová Muller, Kis, Saláková, Mullerová Krásná LípaKrásná Lípa 2 59.38
3 142 NEPOVÍM, Mafiana, Hejtmánek, Mišíková NEPOVÍM, Mafiana, Hejtmánek, Mišíková ŠluknovŠluknov 4 60.65
4 253 Palka, Gašparová, Hák, Formánková Palka, Gašparová, Hák, Formánková Velký ŠenovVelký Šenov 6 61.42
5 44 Novák, Mladenov, Pavelková, Kebortová Novák, Mladenov, Pavelková, Kebortová Krásná LípaKrásná Lípa 5 64.26
Celkem 5 závodníků
Finále C (čt, 8.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Koubek, Červený, Marková, Jodasová Koubek, Červený, Marková, Jodasová Dolní PoustevnaDolní Poustevna 6 58.87
2 107 Šupa, Trojanová, Benátský, Veverková Šupa, Trojanová, Benátský, Veverková MikulášoviceMikulášovice 5 62.31
3 254 Sedlák, Šuchová, Hanisch, Švitorková Sedlák, Šuchová, Hanisch, Švitorková Velký ŠenovVelký Šenov 2 62.47
MS Sochalský, Křížková, Šulc, Vogelová Sochalský, Křížková, Šulc, Vogelová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 62.91
5 63 Johanides, Žáková, Sivák, Johanidesová Johanides, Žáková, Sivák, Johanidesová LipováLipová 3 65.90
6 Jireš, Nedvídek, Tesařová, Válková Jireš, Nedvídek, Tesařová, Válková LobendavaLobendava 1 82.40
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m kombinovaná - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 8.6.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 149 Čmugrová, Tran, Tichá, Nykodým Čmugrová, Tran, Tichá, Nykodým ŠluknovŠluknov 3 70.83
2 115 Kalousek, Fojtová, Němeček, Krylová Kalousek, Fojtová, Němeček, Krylová MikulášoviceMikulášovice 6 71.85
3 52 Alfery, Draská, Šarbort, Kurucová Alfery, Draská, Šarbort, Kurucová Krásná LípaKrásná Lípa 4 72.89
4 114 Berky, Čiháková, Belanec, Kalousková Berky, Čiháková, Belanec, Kalousková MikulášoviceMikulášovice 5 74.31
5 50 Kováčová, Novák, Répáši, Jára Kováčová, Novák, Répáši, Jára Krásná LípaKrásná Lípa 2 82.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 8.6.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 133 Tejnor, Hahnelová, Mejsnar, Janečková Tejnor, Hahnelová, Mejsnar, Janečková RumburkRumburk 2 66.89
2 132 Bělič, Kohútová, Štefáček, Bruderová Bělič, Kohútová, Štefáček, Bruderová RumburkRumburk 4 69.68
3 32 Ponert, Baláková, Jurajda, Köglerová Ponert, Baláková, Jurajda, Köglerová JiříkovJiříkov 5 71.99
4 31 Jurajda, Vaňková, Kessler, Hauptmanová Jurajda, Vaňková, Kessler, Hauptmanová JiříkovJiříkov 5 77.12
158 Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Staré KřečanyStaré Křečany 6 NM
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 8.6.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 67 Sivák, Klempárová, Horváth, Mundlová Sivák, Klempárová, Horváth, Mundlová LipováLipová 4 75.98
2 261 Kočka, Salačová, Pavlík, Flachs Kočka, Salačová, Pavlík, Flachs Velký ŠenovVelký Šenov 2 76.76
3 75 Hausdorf, Demeterová, Hruza, Seemannová Hausdorf, Demeterová, Hruza, Seemannová LipováLipová 3 80.44
4 92 Opočenský, Brázdová, Hanák, Bélová Opočenský, Brázdová, Hanák, Bélová LobendavaLobendava 1 82.40
5 262 Matuška, Závětová, Závěta, Líbalová Matuška, Závětová, Závěta, Líbalová Velký ŠenovVelký Šenov 5 82.41
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 8.6.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Staré KřečanyStaré Křečany 3 60.58
2 159 Pokorný, Ekrtová, Seidl, Janečková Pokorný, Ekrtová, Seidl, Janečková Staré KřečanyStaré Křečany 4 65.61
3 166 Souček, Macháčková, Damián, Kašáková Souček, Macháčková, Damián, Kašáková Staré KřečanyStaré Křečany 5 73.96
4 12 Diviš, Koubková, Medková, Diessner Diviš, Koubková, Medková, Diessner Dolní PoustevnaDolní Poustevna 2 74.05
5 Čurgaly, Stejskalová, Vlachynský, Vosková Čurgaly, Stejskalová, Vlachynský, Vosková Staré KřečanyStaré Křečany 6 82.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Staré KřečanyStaré Křečany 6 NM
2 158 Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Gaži, Kašková, Stejskal, Hyblbauerová Staré KřečanyStaré Křečany 3 60.58
3 159 Pokorný, Ekrtová, Seidl, Janečková Pokorný, Ekrtová, Seidl, Janečková Staré KřečanyStaré Křečany 4 65.61
4 133 Tejnor, Hahnelová, Mejsnar, Janečková Tejnor, Hahnelová, Mejsnar, Janečková RumburkRumburk 2 66.89
5 132 Bělič, Kohútová, Štefáček, Bruderová Bělič, Kohútová, Štefáček, Bruderová RumburkRumburk 4 69.68
6 149 Čmugrová, Tran, Tichá, Nykodým Čmugrová, Tran, Tichá, Nykodým ŠluknovŠluknov 3 70.83
7 115 Kalousek, Fojtová, Němeček, Krylová Kalousek, Fojtová, Němeček, Krylová MikulášoviceMikulášovice 6 71.85
8 32 Ponert, Baláková, Jurajda, Köglerová Ponert, Baláková, Jurajda, Köglerová JiříkovJiříkov 5 71.99
9 52 Alfery, Draská, Šarbort, Kurucová Alfery, Draská, Šarbort, Kurucová Krásná LípaKrásná Lípa 4 72.89
10 166 Souček, Macháčková, Damián, Kašáková Souček, Macháčková, Damián, Kašáková Staré KřečanyStaré Křečany 5 73.96
11 12 Diviš, Koubková, Medková, Diessner Diviš, Koubková, Medková, Diessner Dolní PoustevnaDolní Poustevna 2 74.05
12 114 Berky, Čiháková, Belanec, Kalousková Berky, Čiháková, Belanec, Kalousková MikulášoviceMikulášovice 5 74.31
13 67 Sivák, Klempárová, Horváth, Mundlová Sivák, Klempárová, Horváth, Mundlová LipováLipová 4 75.98
14 261 Kočka, Salačová, Pavlík, Flachs Kočka, Salačová, Pavlík, Flachs Velký ŠenovVelký Šenov 2 76.76
15 31 Jurajda, Vaňková, Kessler, Hauptmanová Jurajda, Vaňková, Kessler, Hauptmanová JiříkovJiříkov 5 77.12
16 75 Hausdorf, Demeterová, Hruza, Seemannová Hausdorf, Demeterová, Hruza, Seemannová LipováLipová 3 80.44
17 Čurgaly, Stejskalová, Vlachynský, Vosková Čurgaly, Stejskalová, Vlachynský, Vosková Staré KřečanyStaré Křečany 6 82.01
18 92 Opočenský, Brázdová, Hanák, Bélová Opočenský, Brázdová, Hanák, Bélová LobendavaLobendava 1 82.40
19 262 Matuška, Závětová, Závěta, Líbalová Matuška, Závětová, Závěta, Líbalová Velký ŠenovVelký Šenov 5 82.41
20 50 Kováčová, Novák, Répáši, Jára Kováčová, Novák, Répáši, Jára Krásná LípaKrásná Lípa 2 82.86

skok daleký - Žáci

(čt, 8.6.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
MikulášoviceMikulášovice
07 5 PB 5.73
2 124 Oliver BěličOliver Bělič
RumburkRumburk
09 2 PB 5.04
3 254 Ondřej SedlákOndřej Sedlák
Velký ŠenovVelký Šenov
08 17 PB 5.03
4 43 Antonín MullerAntonín Muller
Krásná LípaKrásná Lípa
08 10 PB 4.80
5 253 Antonín PalkaAntonín Palka
Velký ŠenovVelký Šenov
08 14 PB 4.71
6 107 Robert ŠupaRobert Šupa
MikulášoviceMikulášovice
08 20 PB 4.69
7 23 Matyáš BarcalMatyáš Barcal
JiříkovJiříkov
09 1 PB 4.57
8 125 František DvořákFrantišek Dvořák
RumburkRumburk
09 4 PB 4.54
9 3 Jan KoubekJan Koubek
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
09 9 PB 4.46
10 179 Dos Santos Galeno NathanaelDos Santos Galeno Nathanael
VilémovVilémov
08 11 PB 4.46
11 143 Jaroslav VALENTAJaroslav VALENTA
ŠluknovŠluknov
08 21 PB 4.23
12 64 Marko KlempárMarko Klempár
LipováLipová
08 8 PB 4.18
13 44 Šimon NovákŠimon Novák
Krásná LípaKrásná Lípa
08 13 PB 4.06
14 159 Pavel PokornýPavel Pokorný
Staré KřečanyStaré Křečany
09 16 PB 4.04
15 142 Ondřej NEPOVÍMOndřej NEPOVÍM
ŠluknovŠluknov
08 12 PB 4.02
16 178 Jakub PavlíkJakub Pavlík
VilémovVilémov
08 15 PB 4.00
17 4 Marek ŠolcMarek Šolc
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
07 19 PB 3.95
MS Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 18 PB 3.94
19 24 Ladislav BerkovecLadislav Berkovec
JiříkovJiříkov
08 3 PB 3.86
20 158 Daniel GažiDaniel Gaži
Staré KřečanyStaré Křečany
08 6 PB 3.79
21 63 Adam JohanidesAdam Johanides
LipováLipová
09 7 PB 2.83
85 Sebastian GraulichSebastian Graulich
LobendavaLobendava
11 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 8.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 7 Tomáš ČervenýTomáš Červený
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 PB 4.47
2 129 Marek RýdlMarek Rýdl
RumburkRumburk
10 PB 4.44
3 128 Teodor BěličTeodor Bělič
RumburkRumburk
11 PB 4.31
4 68 Štepán VargaŠtepán Varga
LipováLipová
10 PB 4.23
5 257 Jan HanischJan Hanisch
Velký ŠenovVelký Šenov
10 PB 4.18
6 258 Štěpán HákŠtěpán Hák
Velký ŠenovVelký Šenov
10 PB 3.99
7= 110 Marek ZabilkaMarek Zabilka
MikulášoviceMikulášovice
10 PB 3.93
7= 67 Tomáš SivákTomáš Sivák
LipováLipová
10 PB 3.93
9 163 Ondřej SeidlOndřej Seidl
Staré KřečanyStaré Křečany
11 PB 3.79
10 27 Jan HaseJan Hase
JiříkovJiříkov
11 PB 3.77
11 162 Václav StejskalVáclav Stejskal
Staré KřečanyStaré Křečany
10 PB 3.58
12 47 Petr KisPetr Kis
Krásná LípaKrásná Lípa
10 PB 3.42
13 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
LobendavaLobendava
12 PB 3.39
14 182 Roman HavlíčekRoman Havlíček
VilémovVilémov
10 PB 3.33
15 8 Radim KozákRadim Kozák
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 PB 3.22
16 48 Tobiáš MladenovTobiáš Mladenov
Krásná LípaKrásná Lípa
10 PB 3.13
17 146 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek
ŠluknovŠluknov
11 PB 3.11
18 147 Josef SivákJosef Sivák
ŠluknovŠluknov
10 PB 3.02
19 111 Václav BenátskýVáclav Benátský
MikulášoviceMikulášovice
11 PB 2.97
20 28 Adam ŠepsAdam Šeps
JiříkovJiříkov
10 PB 2.31
85 Sebastian GraulichSebastian Graulich
LobendavaLobendava
11 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 8.6.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
RumburkRumburk
08 6 PB 4.50
2 105 Nikola HoštičkováNikola Hoštičková
MikulášoviceMikulášovice
09 4 PB 4.25
3 176 Magdalena KulhaváMagdalena Kulhavá
VilémovVilémov
09 8 PB 4.07
4 127 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
RumburkRumburk
09 13 PB 4.05
5 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková
Staré KřečanyStaré Křečany
10 PB 3.94
6 22 Eleonora LacheováEleonora Lacheová
JiříkovJiříkov
09 9 PB 3.90
7 104 Adéla TrojanováAdéla Trojanová
MikulášoviceMikulášovice
09 16 PB 3.88
8 140 Nicol ColmerNicol Colmer
ŠluknovŠluknov
08 1 PB 3.72
9 251 Sára GašparováSára Gašparová
Velký ŠenovVelký Šenov
08 3 PB 3.69
10 81 Eliška VálkováEliška Válková
LobendavaLobendava
08 17 PB 3.65
11 177 Emilie ZitováEmilie Zitová
VilémovVilémov
09 18 PB 3.63
12 141 Jenifer MafianaJenifer Mafiana
ŠluknovŠluknov
07 10 PB 3.60
13 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková
Velký ŠenovVelký Šenov
10 PB 3.58
14 157 Alena EkrtováAlena Ekrtová
Staré KřečanyStaré Křečany
08 2 PB 3.57
15 21 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
JiříkovJiříkov
08 11 PB 3.54
16 252 Vanessa ŠuchováVanessa Šuchová
Velký ŠenovVelký Šenov
09 15 PB 3.37
17 1 Nikola JodasováNikola Jodasová
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
07 7 PB 3.31
18 2 Kateřina JindrováKateřina Jindrová
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
08 5 PB 2.91
19 41 Kateřina SalákováKateřina Saláková
Krásná LípaKrásná Lípa
08 14 PB 2.90
20 42 Viktoria PavelkováViktoria Pavelková
Krásná LípaKrásná Lípa
07 12 PB 2.88
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 8.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Adéla KristlováAdéla Kristlová
JiříkovJiříkov
10 PB 4.22
2 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková
Staré KřečanyStaré Křečany
10 PB 3.94
3 25 Valérie TurnováValérie Turnová
JiříkovJiříkov
10 PB 3.75
4 61 Apolena ŽákováApolena Žáková
LipováLipová
11 PB 3.65
MS Stella VogelováStella Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 3.61
6 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková
Velký ŠenovVelký Šenov
10 PB 3.58
7 62 Šárka KuchtováŠárka Kuchtová
LipováLipová
10 PB 3.44
8 109 Amálie VeverkováAmálie Veverková
MikulášoviceMikulášovice
10 PB 3.37
9 45 Julie MullerováJulie Mullerová
Krásná LípaKrásná Lípa
11 PB 3.35
10 82 Natálie PolákováNatálie Poláková
LobendavaLobendava
10 PB 3.32
11 46 Klára KebortováKlára Kebortová
Krásná LípaKrásná Lípa
10 PB 3.26
12 66 Magdaléna SivákováMagdaléna Siváková
LipováLipová
11 PB 3.25
13 5 Denisa JodasováDenisa Jodasová
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 PB 3.08
14 130 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická
RumburkRumburk
11 PB 3.04
15 131 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
RumburkRumburk
11 PB 3.02
16 256 Iveta FormánkováIveta Formánková
Velký ŠenovVelký Šenov
11 PB 2.98
17 108 Lucie MocíkováLucie Mocíková
MikulášoviceMikulášovice
11 PB 2.97
MS Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 2.95
19 65 Zuzana JohanidesováZuzana Johanidesová
LipováLipová
11 PB 2.94
20 160 Erika HyblbauerováErika Hyblbauerová
Staré KřečanyStaré Křečany
10 PB 2.81
21 144 Nikola FečkováNikola Fečková
ŠluknovŠluknov
11 PB 2.73
22 145 Josefína MišíkováJosefína Mišíková
ŠluknovŠluknov
11 PB 2.71
23 6 Daniela MarkováDaniela Marková
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 PB 2.64
24 161 Petra JanečkováPetra Janečková
Staré KřečanyStaré Křečany
11 PB 2.56
25 181 Tereza ČernáTereza Černá
VilémovVilémov
11 PB 2.48
26 180 Eliška HanákováEliška Hanáková
VilémovVilémov
11 PB 2.30
89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková
LobendavaLobendava
12 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 8.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 137 Maxmilián MejsnarMaxmilián Mejsnar
RumburkRumburk
14 15 PB 3.05
2 56 Michal ŠarbortMichal Šarbort
Krásná LípaKrásná Lípa
14 21 PB 2.95
3 118 Filip NěmečekFilip Němeček
MikulášoviceMikulášovice
14 16 PB 2.87
4= 171 Tyle DamiánTyle Damián
Staré KřečanyStaré Křečany
14 2 PB 2.84
4= 55 Dominik JáraDominik Jára
Krásná LípaKrásná Lípa
14 11 PB 2.84
6 15 Jan DiessnerJan Diessner
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
14 3 PB 2.83
7 136 Petr ŠtefáčekPetr Štefáček
RumburkRumburk
14 22 PB 2.80
8 96 Michal PavlíkMichal Pavlík
LobendavaLobendava
15 20 PB 2.79
9 154 Šimon HertlŠimon Hertl
ŠluknovŠluknov
14 9 PB 2.78
10 76 Patrik HorváthPatrik Horváth
LipováLipová
14 10 PB 2.73
11 35 Kryštof JurajdaKryštof Jurajda
JiříkovJiříkov
14 12 PB 2.65
12 119 Štěpán BelanecŠtěpán Belanec
MikulášoviceMikulášovice
14 1 PB 2.58
13 266 Boris PavlíkBoris Pavlík
Velký ŠenovVelký Šenov
14 19 PB 2.48
14 170 Tadeáš VlachynskýTadeáš Vlachynský
Staré KřečanyStaré Křečany
14 24 PB 2.41
15 75 Aleš HausdorfAleš Hausdorf
LipováLipová
16 7 PB 2.40
16 Petr TranPetr Tran
ŠluknovŠluknov
14 23 PB 2.35
17 16 Marek KryštofMarek Kryštof
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
15 14 PB 2.30
18 36 Adam KesslerAdam Kessler
JiříkovJiříkov
14 13 PB 2.29
19 Jan HanákJan Hanák
LobendavaLobendava
16 6 PB 2.25
20 František HavlíčekFrantišek Havlíček
VilémovVilémov
15 8 PB 2.13
21 92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský
LobendavaLobendava
14 18 PB 2.06
22 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík
LobendavaLobendava
14 4 PB 2.02
23 265 Miroslav ZávětaMiroslav Závěta
Velký ŠenovVelký Šenov
14 25 PB 1.93
Jiří NovákJiří Novák
VilémovVilémov
10 17 NM
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 8.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 133 Matouš TejnorMatouš Tejnor
RumburkRumburk
12 PB 4.13
2 132 Valdemar BěličValdemar Bělič
RumburkRumburk
13 PB 3.99
3 Jakub JirešJakub Jireš
LobendavaLobendava
12 PB 3.80
MS Josef ŠulcJosef Šulc
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 3.65
5 32 Jakub PonertJakub Ponert
JiříkovJiříkov
13 PB 3.50
6 12 Jan DivišJan Diviš
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
12 PB 3.41
7 71 Miroslav SivákMiroslav Sivák
LipováLipová
13 PB 3.40
8 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
LobendavaLobendava
12 PB 3.39
9 166 Ondřej SoučekOndřej Souček
Staré KřečanyStaré Křečany
13 PB 3.35
10 31 Filip JurajdaFilip Jurajda
JiříkovJiříkov
12 PB 3.32
11 188 Vojtěch NěmecVojtěch Němec
VilémovVilémov
13 PB 3.14
12 151 Štěpán NykodýmŠtěpán Nykodým
ŠluknovŠluknov
12 PB 3.06
13 52 Václav AlferyVáclav Alfery
Krásná LípaKrásná Lípa
12 PB 3.05
14= 92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský
LobendavaLobendava
14 PB 16.71
14= 114 Tomáš BerkyTomáš Berky
MikulášoviceMikulášovice
12 PB 3.00
15 51 Ondřej NovákOndřej Novák
Krásná LípaKrásná Lípa
12 PB 2.97
16 Matyáš ČurgalyMatyáš Čurgaly
Staré KřečanyStaré Křečany
13 PB 2.92
17 189 Daniel KrobotDaniel Krobot
VilémovVilémov
13 PB 2.90
18 Matyáš VlkMatyáš Vlk
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
14 PB 2.84
19 261 Ondřej KočkaOndřej Kočka
Velký ŠenovVelký Šenov
13 PB 2.83
20= 150 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
ŠluknovŠluknov
12 PB 2.72
20= 72 Lukáš HruzaLukáš Hruza
LipováLipová
13 PB 2.72
22 91 Samuel GraulichSamuel Graulich
LobendavaLobendava
13 PB 2.54
23 262 Jan MatuškaJan Matuška
Velký ŠenovVelký Šenov
13 PB 2.52
24 115 Patrik KalousekPatrik Kalousek
MikulášoviceMikulášovice
12 PB 2.23
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 8.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 138 Linda JanečkováLinda Janečková
RumburkRumburk
14 7 PB 2.98
2 192 Eva Albert de la BruhezeEva Albert de la Bruheze
VilémovVilémov
15 3 PB 2.82
3 Ema HatleEma Hatle
ŠluknovŠluknov
14 PB 2.76
4 Gabriela KrylováGabriela Krylová
MikulášoviceMikulášovice
14 13 PB 2.74
5 33 Aneta KöglerováAneta Köglerová
JiříkovJiříkov
14 10 PB 2.74
6 13 Markéta KoubkováMarkéta Koubková
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
14 11 PB 2.70
7 152 Emma TicháEmma Tichá
ŠluknovŠluknov
14 19 PB 2.68
8 34 Ellen HauptmanováEllen Hauptmanová
JiříkovJiříkov
14 6 PB 2.47
9 139 Beata BruderováBeata Bruderová
RumburkRumburk
14 2 PB 2.44
10 264 Ella FlachsElla Flachs
Velký ŠenovVelký Šenov
16 5 PB 2.42
11 Petra RépášiPetra Répáši
Krásná LípaKrásná Lípa
15 PB 2.40
MS 193 Květa BuchcarováKvěta Buchcarová
LobendavaLobendava
14 4 PB 2.38
13 116 Adéla KalouskováAdéla Kalousková
MikulášoviceMikulášovice
15 8 PB 2.31
14 74 Eva MundlováEva Mundlová
LipováLipová
14 16 PB 2.31
15 263 Elizabeth LíbalováElizabeth Líbalová
Velký ŠenovVelký Šenov
15 15 PB 2.27
16 73 Ema SeemannováEma Seemannová
LipováLipová
15 17 PB 2.16
MS 94 Aneta TomáškováAneta Tomášková
LobendavaLobendava
14 20 PB 2.07
17 191 Dora VejražkováDora Vejražková
VilémovVilémov
16 21 PB 2.07
19 169 Eva VoskováEva Vosková
Staré KřečanyStaré Křečany
15 22 PB 1.98
20 190 Izabela BélováIzabela Bélová
LobendavaLobendava
16 1 PB 1.93
21 168 Bára KašákováBára Kašáková
Staré KřečanyStaré Křečany
15 9 PB 1.89
22 93 Eliška StinglováEliška Stinglová
LobendavaLobendava
15 18 PB 1.82
23 Irenka VuIrenka Vu
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
15 23 PB 1.80
24 53 Tamara KurucováTamara Kurucová
Krásná LípaKrásná Lípa
14 14 PB 1.00
50 Nikola KováčováNikola Kováčová
Krásná LípaKrásná Lípa
14 12 NM
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 8.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Esmeralda KlempárováEsmeralda Klempárová
LipováLipová
13 PB 3.66
2 30 Sofie BalákováSofie Baláková
JiříkovJiříkov
13 PB 3.51
3 134 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová
RumburkRumburk
12 PB 3.44
4 184 Alice VejražkováAlice Vejražková
VilémovVilémov
12 PB 3.42
5 149 Teodora ČmugrováTeodora Čmugrová
ŠluknovŠluknov
12 PB 3.42
7 49 Elily DraskáElily Draská
Krásná LípaKrásná Lípa
12 PB 3.30
8 112 Apolena FojtováApolena Fojtová
MikulášoviceMikulášovice
12 PB 3.20
10 135 Rozálie KohútováRozálie Kohútová
RumburkRumburk
13 PB 3.14
11 29 Sofie VaňkováSofie Vaňková
JiříkovJiříkov
12 PB 3.10
12 113 Lucie ČihákováLucie Čiháková
MikulášoviceMikulášovice
13 PB 3.07
13 187 Anežka BrázdováAnežka Brázdová
LobendavaLobendava
12 PB 3.06
14 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
Staré KřečanyStaré Křečany
12 PB 3.01
15 165 Kateřina StejskalováKateřina Stejskalová
Staré KřečanyStaré Křečany
13 PB 2.99
16 Alenka TranAlenka Tran
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
13 PB 2.96
17 186 Mia LehrlováMia Lehrlová
VilémovVilémov
12 PB 2.86
18 260 Markéta ZávětováMarkéta Závětová
Velký ŠenovVelký Šenov
12 PB 2.75
19 90 Nella GraulichováNella Graulichová
LobendavaLobendava
12 PB 2.70
20 259 Natálie SalačováNatálie Salačová
Velký ŠenovVelký Šenov
12 PB 2.63
21 69 Eliška DemeterováEliška Demeterová
LipováLipová
12 PB 2.49
22 9 Klára MedkováKlára Medková
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
12 PB 2.42
23 50 Nikola KováčováNikola Kováčová
Krásná LípaKrásná Lípa
14 PB 2.36
24 Terezie BuštováTerezie Buštová
ŠluknovŠluknov
12 PB 2.34
Celkem 22 závodníků

trojskok - Dorostenci

(čt, 8.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 PB 11.37 -0.1 m/s 10.98  1,00 11.26  -0,50 11.37  -0,10 11.37 - - -
Celkem 1 závodníků

trojskok - Žáci

(čt, 8.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 10.37 +0.4 m/s 09.71  1,50 01.02  0,00 10.37  0,40 10.37 - - -
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenky

(čt, 8.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 PB 10.63 -0.4 m/s 10.17  1,00 10.63  -0,40 10.35  0,20 10.63 10.34  0,40 10.59  0,30 10.52  0,90
Celkem 1 závodníků

trojskok - Žákyně

(čt, 8.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 PB 09.99 -0.1 m/s 08.90  0,80 09.73  0,60 08.40  0,20 9.73 09.99  -0,10 - -
2 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 08.91 +0.1 m/s - 08.91  0,10 - 8.91 08.71  -0,10 - -
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci

(čt, 8.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Marko KlempárMarko Klempár
LipováLipová
08 8 PB 67.98
2 143 Jaroslav VALENTAJaroslav VALENTA
ŠluknovŠluknov
08 21 PB 57.07
3 253 Antonín PalkaAntonín Palka
Velký ŠenovVelký Šenov
08 14 PB 52.63
4 254 Ondřej SedlákOndřej Sedlák
Velký ŠenovVelký Šenov
08 17 PB 49.11
5 179 Dos Santos Galeno NathanaelDos Santos Galeno Nathanael
VilémovVilémov
08 11 PB 46.35
6 44 Šimon NovákŠimon Novák
Krásná LípaKrásná Lípa
08 13 PB 45.88
7 124 Oliver BěličOliver Bělič
RumburkRumburk
09 2 PB 44.30
8 107 Robert ŠupaRobert Šupa
MikulášoviceMikulášovice
08 20 PB 42.90
9 142 Ondřej NEPOVÍMOndřej NEPOVÍM
ŠluknovŠluknov
08 12 PB 42.27
10 106 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
MikulášoviceMikulášovice
07 5 PB 41.11
11 3 Jan KoubekJan Koubek
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
09 9 PB 40.75
12 125 František DvořákFrantišek Dvořák
RumburkRumburk
09 4 PB 40.67
13 158 Daniel GažiDaniel Gaži
Staré KřečanyStaré Křečany
08 6 PB 38.33
14 24 Ladislav BerkovecLadislav Berkovec
JiříkovJiříkov
08 3 PB 38.23
15 159 Pavel PokornýPavel Pokorný
Staré KřečanyStaré Křečany
09 16 PB 35.50
16 4 Marek ŠolcMarek Šolc
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
07 19 PB 34.91
17 23 Matyáš BarcalMatyáš Barcal
JiříkovJiříkov
09 1 PB 32.72
MS Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 18 PB 32.32
19 178 Jakub PavlíkJakub Pavlík
VilémovVilémov
08 15 PB 30.95
20 43 Antonín MullerAntonín Muller
Krásná LípaKrásná Lípa
08 10 PB 29.50
21 63 Adam JohanidesAdam Johanides
LipováLipová
09 7 PB 26.66
22 85 Sebastian GraulichSebastian Graulich
LobendavaLobendava
11 PB 22.95
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 8.6.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 110 Marek ZabilkaMarek Zabilka
MikulášoviceMikulášovice
10 22 PB 53.70
2 67 Tomáš SivákTomáš Sivák
LipováLipová
10 17 PB 47.05
3 129 Marek RýdlMarek Rýdl
RumburkRumburk
10 15 PB 44.48
4 47 Petr KisPetr Kis
Krásná LípaKrásná Lípa
10 11 PB 38.75
5 258 Štěpán HákŠtěpán Hák
Velký ŠenovVelký Šenov
10 5 PB 35.98
6 128 Teodor BěličTeodor Bělič
RumburkRumburk
11 1 PB 35.50
7 146 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek
ŠluknovŠluknov
11 10 PB 33.94
8 257 Jan HanischJan Hanisch
Velký ŠenovVelký Šenov
10 6 PB 31.49
9 Jakub JirešJakub Jireš
LobendavaLobendava
12 PB 31.29
10 147 Josef SivákJosef Sivák
ŠluknovŠluknov
10 18 PB 30.30
11 182 Roman HavlíčekRoman Havlíček
VilémovVilémov
10 9 PB 28.78
12 8 Radim KozákRadim Kozák
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 12 PB 27.64
13 Jiří NovákJiří Novák
LobendavaLobendava
10 PB 27.30
14 28 Adam ŠepsAdam Šeps
JiříkovJiříkov
10 20 PB 27.15
15 68 Štepán VargaŠtepán Varga
LipováLipová
10 21 PB 27.00
16 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
LobendavaLobendava
12 14 PB 26.40
17 162 Václav StejskalVáclav Stejskal
Staré KřečanyStaré Křečany
10 19 PB 25.54
18 48 Tobiáš MladenovTobiáš Mladenov
Krásná LípaKrásná Lípa
10 13 PB 25.03
19 163 Ondřej SeidlOndřej Seidl
Staré KřečanyStaré Křečany
11 16 PB 24.80
20 7 Tomáš ČervenýTomáš Červený
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 3 PB 23.87
21 27 Jan HaseJan Hase
JiříkovJiříkov
11 7 PB 23.15
22 111 Václav BenátskýVáclav Benátský
MikulášoviceMikulášovice
11 2 PB 20.00
183 Jiří HavlíčekJiří Havlíček
VilémovVilémov
11 8 NM
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(čt, 8.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 176 Magdalena KulhaváMagdalena Kulhavá
VilémovVilémov
09 9 PB 41.55
2 126 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
RumburkRumburk
08 6 PB 38.51
3 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková
Staré KřečanyStaré Křečany
10 8 PB 38.28
4 141 Jenifer MafianaJenifer Mafiana
ŠluknovŠluknov
07 11 PB 31.89
5 157 Alena EkrtováAlena Ekrtová
Staré KřečanyStaré Křečany
08 2 PB 31.25
6 127 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
RumburkRumburk
09 14 PB 30.42
7 41 Kateřina SalákováKateřina Saláková
Krásná LípaKrásná Lípa
08 15 PB 29.65
8 105 Nikola HoštičkováNikola Hoštičková
MikulášoviceMikulášovice
09 4 PB 29.10
9 2 Kateřina JindrováKateřina Jindrová
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
08 5 PB 28.36
10 177 Emilie ZitováEmilie Zitová
VilémovVilémov
09 20 PB 26.42
11 104 Adéla TrojanováAdéla Trojanová
MikulášoviceMikulášovice
09 18 PB 25.44
12 81 Eliška VálkováEliška Válková
LobendavaLobendava
08 19 PB 25.42
13 140 Nicol ColmerNicol Colmer
ŠluknovŠluknov
08 1 PB 24.58
14 21 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
JiříkovJiříkov
08 12 PB 24.32
15 251 Sára GašparováSára Gašparová
Velký ŠenovVelký Šenov
08 3 PB 24.02
16 22 Eleonora LacheováEleonora Lacheová
JiříkovJiříkov
09 10 PB 22.65
17 1 Nikola JodasováNikola Jodasová
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
07 7 PB 21.77
18 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková
Velký ŠenovVelký Šenov
10 17 PB 19.77
19 42 Viktoria PavelkováViktoria Pavelková
Krásná LípaKrásná Lípa
07 13 PB 13.94
20 252 Vanessa ŠuchováVanessa Šuchová
Velký ŠenovVelký Šenov
09 16 PB 10.40
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 8.6.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Kateřina KaškováKateřina Kašková
Staré KřečanyStaré Křečany
10 10 PB 38.28
2 25 Valérie TurnováValérie Turnová
JiříkovJiříkov
10 22 PB 36.38
3 109 Amálie VeverkováAmálie Veverková
MikulášoviceMikulášovice
10 24 PB 32.81
4 5 Denisa JodasováDenisa Jodasová
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 8 PB 29.88
5 65 Zuzana JohanidesováZuzana Johanidesová
LipováLipová
11 9 PB 28.83
6 26 Adéla KristlováAdéla Kristlová
JiříkovJiříkov
10 12 PB 28.33
7 6 Daniela MarkováDaniela Marková
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
10 15 PB 26.98
MS Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 13 PB 26.59
9 82 Natálie PolákováNatálie Poláková
LobendavaLobendava
10 PB 25.17
10 62 Šárka KuchtováŠárka Kuchtová
LipováLipová
10 14 PB 24.76
11 145 Josefína MišíkováJosefína Mišíková
ŠluknovŠluknov
11 16 PB 22.32
12 131 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
RumburkRumburk
11 2 PB 22.13
13 130 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická
RumburkRumburk
11 23 PB 22.11
MS Stella VogelováStella Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 25 PB 21.53
15 61 Apolena ŽákováApolena Žáková
LipováLipová
11 26 PB 20.22
16 46 Klára KebortováKlára Kebortová
Krásná LípaKrásná Lípa
10 11 PB 19.92
17 255 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková
Velký ŠenovVelký Šenov
10 21 PB 19.77
18 66 Magdaléna SivákováMagdaléna Siváková
LipováLipová
11 20 PB 19.67
19 185 Pavlína TesařováPavlína Tesařová
LobendavaLobendava
12 PB 19.49
20 181 Tereza ČernáTereza Černá
VilémovVilémov
11 1 PB 17.63
21 45 Julie MullerováJulie Mullerová
Krásná LípaKrásná Lípa
11 18 PB 17.62
22 144 Nikola FečkováNikola Fečková
ŠluknovŠluknov
11 3 PB 16.75
23 108 Lucie MocíkováLucie Mocíková
MikulášoviceMikulášovice
11 17 PB 16.19
24 161 Petra JanečkováPetra Janečková
Staré KřečanyStaré Křečany
11 7 PB 15.53
25 160 Erika HyblbauerováErika Hyblbauerová
Staré KřečanyStaré Křečany
10 6 PB 15.45
26 256 Iveta FormánkováIveta Formánková
Velký ŠenovVelký Šenov
11 4 PB 15.16
27 180 Eliška HanákováEliška Hanáková
VilémovVilémov
11 5 PB 15.14
28 89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková
LobendavaLobendava
12 PB 13.31
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 8.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Dominik JáraDominik Jára
Krásná LípaKrásná Lípa
14 PB 22.72 -
2 Petr TranPetr Tran
ŠluknovŠluknov
14 PB 22.59 -
3 36 Adam KesslerAdam Kessler
JiříkovJiříkov
14 PB 21.75 -
4 76 Patrik HorváthPatrik Horváth
LipováLipová
14 PB 21.49 -
5 16 Marek KryštofMarek Kryštof
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
15 PB 20.83 -
6 15 Jan DiessnerJan Diessner
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
14 PB 20.21 -
7 118 Filip NěmečekFilip Němeček
MikulášoviceMikulášovice
14 PB 19.57 -
8 136 Petr ŠtefáčekPetr Štefáček
RumburkRumburk
14 PB 19.47 -
9 154 Šimon HertlŠimon Hertl
ŠluknovŠluknov
14 PB 19.40 -
10 56 Michal ŠarbortMichal Šarbort
Krásná LípaKrásná Lípa
14 PB 18.22 -
11 137 Maxmilián MejsnarMaxmilián Mejsnar
RumburkRumburk
14 PB 18.16 -
12 35 Kryštof JurajdaKryštof Jurajda
JiříkovJiříkov
14 PB 17.63 -
13 265 Miroslav ZávětaMiroslav Závěta
Velký ŠenovVelký Šenov
14 PB 17.20 -
15 266 Boris PavlíkBoris Pavlík
Velký ŠenovVelký Šenov
14 PB 16.60 -
16 96 Michal PavlíkMichal Pavlík
LobendavaLobendava
15 PB 15.03 -
17 171 Tyle DamiánTyle Damián
Staré KřečanyStaré Křečany
14 PB 15.01 -
18 170 Tadeáš VlachynskýTadeáš Vlachynský
Staré KřečanyStaré Křečany
14 PB 14.07 -
19 119 Štěpán BelanecŠtěpán Belanec
MikulášoviceMikulášovice
14 PB 13.70 -
20 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík
LobendavaLobendava
14 PB 10.85 -
22 František HavlíčekFrantišek Havlíček
VilémovVilémov
15 PB 09.44 -
23 75 Aleš HausdorfAleš Hausdorf
LipováLipová
16 PB 06.79 -
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 8.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 189 Daniel KrobotDaniel Krobot
VilémovVilémov
13 11 PB 30.72
2 132 Valdemar BěličValdemar Bělič
RumburkRumburk
13 2 PB 29.39
3 71 Miroslav SivákMiroslav Sivák
LipováLipová
13 18 PB 26.58
4 12 Jan DivišJan Diviš
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
12 5 PB 26.10
MS Josef ŠulcJosef Šulc
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 20 PB 26.01
6 52 Václav AlferyVáclav Alfery
Krásná LípaKrásná Lípa
12 1 PB 25.68
7 133 Matouš TejnorMatouš Tejnor
RumburkRumburk
12 21 PB 22.79
8 150 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
ŠluknovŠluknov
12 13 PB 22.72
9 115 Patrik KalousekPatrik Kalousek
MikulášoviceMikulášovice
12 9 PB 21.84
10 188 Vojtěch NěmecVojtěch Němec
VilémovVilémov
13 14 PB 21.69
11 262 Jan MatuškaJan Matuška
Velký ŠenovVelký Šenov
13 12 PB 21.10
12 261 Ondřej KočkaOndřej Kočka
Velký ŠenovVelký Šenov
13 10 PB 20.56
13 166 Ondřej SoučekOndřej Souček
Staré KřečanyStaré Křečany
13 19 PB 20.21
14 31 Filip JurajdaFilip Jurajda
JiříkovJiříkov
12 8 PB 19.41
15 32 Jakub PonertJakub Ponert
JiříkovJiříkov
13 17 PB 18.40
16 72 Lukáš HruzaLukáš Hruza
LipováLipová
13 7 PB 16.59
17 Matyáš ČurgalyMatyáš Čurgaly
Staré KřečanyStaré Křečany
13 4 PB 15.61
18 114 Tomáš BerkyTomáš Berky
MikulášoviceMikulášovice
12 3 PB 15.55
19 Matyáš VlkMatyáš Vlk
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
14 22 PB 14.23
20 51 Ondřej NovákOndřej Novák
Krásná LípaKrásná Lípa
12 15 PB 13.30
91 Samuel GraulichSamuel Graulich
LobendavaLobendava
13 6 NM
92 Matyáš OpočenskýMatyáš Opočenský
LobendavaLobendava
14 NM
151 Štěpán NykodýmŠtěpán Nykodým
ŠluknovŠluknov
12 16 NM
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 8.6.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Markéta KoubkováMarkéta Koubková
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
14 PB 15.12
2 Irenka VuIrenka Vu
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
15 PB 13.72
3 33 Aneta KöglerováAneta Köglerová
JiříkovJiříkov
14 PB 13.57
4 139 Beata BruderováBeata Bruderová
RumburkRumburk
14 PB 13.42
5 Petra RépášiPetra Répáši
Krásná LípaKrásná Lípa
15 PB 13.35
6 152 Emma TicháEmma Tichá
ŠluknovŠluknov
14 PB 13.07
7 Gabriela KrylováGabriela Krylová
MikulášoviceMikulášovice
14 PB 12.41
8 73 Ema SeemannováEma Seemannová
LipováLipová
15 PB 11.14
9 74 Eva MundlováEva Mundlová
LipováLipová
14 PB 11.12
10 168 Bára KašákováBára Kašáková
Staré KřečanyStaré Křečany
15 PB 10.60
11 192 Eva Albert de la BruhezeEva Albert de la Bruheze
VilémovVilémov
15 PB 10.54
12 Ema HatleEma Hatle
ŠluknovŠluknov
14 PB 09.98
13 264 Ella FlachsElla Flachs
Velký ŠenovVelký Šenov
16 PB 09.46
MS 94 Aneta TomáškováAneta Tomášková
LobendavaLobendava
14 PB 09.16
15 263 Elizabeth LíbalováElizabeth Líbalová
Velký ŠenovVelký Šenov
15 PB 08.97
16 116 Adéla KalouskováAdéla Kalousková
MikulášoviceMikulášovice
15 PB 08.72
17 34 Ellen HauptmanováEllen Hauptmanová
JiříkovJiříkov
14 PB 08.65
18 169 Eva VoskováEva Vosková
Staré KřečanyStaré Křečany
15 PB 08.55
19 138 Linda JanečkováLinda Janečková
RumburkRumburk
14 PB 08.50
20 93 Eliška StinglováEliška Stinglová
LobendavaLobendava
15 PB 08.31
MS 193 Květa BuchcarováKvěta Buchcarová
LobendavaLobendava
14 PB 08.11
22 53 Tamara KurucováTamara Kurucová
Krásná LípaKrásná Lípa
14 PB 07.46
23 191 Dora VejražkováDora Vejražková
VilémovVilémov
16 PB 05.43
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 8.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 186 Mia LehrlováMia Lehrlová
VilémovVilémov
12 14 PB 32.52
2 184 Alice VejražkováAlice Vejražková
VilémovVilémov
12 23 PB 23.05
3 260 Markéta ZávětováMarkéta Závětová
Velký ŠenovVelký Šenov
12 24 PB 21.75
4 70 Esmeralda KlempárováEsmeralda Klempárová
LipováLipová
13 11 PB 19.88
5 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
Staré KřečanyStaré Křečany
12 15 PB 19.76
6 185 Pavlína TesařováPavlína Tesařová
LobendavaLobendava
12 20 PB 19.49
7 112 Apolena FojtováApolena Fojtová
MikulášoviceMikulášovice
12 8 PB 19.02
8 113 Lucie ČihákováLucie Čiháková
MikulášoviceMikulášovice
13 4 PB 18.86
9 29 Sofie VaňkováSofie Vaňková
JiříkovJiříkov
12 22 PB 18.73
10 187 Anežka BrázdováAnežka Brázdová
LobendavaLobendava
12 2 PB 17.42
11 30 Sofie BalákováSofie Baláková
JiříkovJiříkov
13 1 PB 16.56
12 135 Rozálie KohútováRozálie Kohútová
RumburkRumburk
13 12 PB 16.41
13 Alenka TranAlenka Tran
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
13 21 PB 15.62
14 165 Kateřina StejskalováKateřina Stejskalová
Staré KřečanyStaré Křečany
13 19 PB 15.49
15 49 Elily DraskáElily Draská
Krásná LípaKrásná Lípa
12 7 PB 15.45
16 Terezie BuštováTerezie Buštová
ŠluknovŠluknov
12 3 PB 15.29
17 259 Natálie SalačováNatálie Salačová
Velký ŠenovVelký Šenov
12 18 PB 15.14
18 69 Eliška DemeterováEliška Demeterová
LipováLipová
12 6 PB 14.96
19 134 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová
RumburkRumburk
12 10 PB 14.71
20 89 Liliana PavlíkováLiliana Pavlíková
LobendavaLobendava
12 17 PB 13.31
21 90 Nella GraulichováNella Graulichová
LobendavaLobendava
12 9 PB 13.12
22 149 Teodora ČmugrováTeodora Čmugrová
ŠluknovŠluknov
12 5 PB 12.66
23 9 Klára MedkováKlára Medková
Dolní PoustevnaDolní Poustevna
12 16 PB 11.64
24 50 Nikola KováčováNikola Kováčová
Krásná LípaKrásná Lípa
14 13 PB 09.67
Celkem 24 závodníků