Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání staršího žactva - JMK-MSK-OLK-ZLK

Olomouc (25. 6. 2023)

60 m - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 11:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 07.35 9.00
2 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 07.38 7.00
3 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 07.45 6.00
4 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 07.47 5.00
5 Adam KolářAdam Kolář 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 07.48 4.00
6 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský krajZlínský kraj 8 07.59 3.00
7 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 07.61 2.00
8 David VeselýDavid Veselý 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 07.62 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 25.6.2023 - 11:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.75 9.00
2 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.91 7.00
3 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 07.93 6.00
4 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 07.96 5.00
5 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.04 4.00
6 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 08.09 3.00
7 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.12 2.00
8 Nela SlámováNela Slámová 08 Zlínský krajZlínský kraj 2 08.17 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 25.6.2023 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema ManováEma Manová 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 08.09
MS Mariana BaťováMariana Baťová 09 Zlínský krajZlínský kraj 4 08.68
MS Janika Elisabet NovotnáJanika Elisabet Novotná 09 Zlínský krajZlínský kraj 6 09.17
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.75 9.00
2 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.91 7.00
3 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 07.93 6.00
4 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 07.96 5.00
5 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.04 4.00
6 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 08.09 3.00
6 Ema ManováEma Manová 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 08.09
8 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.12 2.00
9 Nela SlámováNela Slámová 08 Zlínský krajZlínský kraj 2 08.17 1.00
10 Mariana BaťováMariana Baťová 09 Zlínský krajZlínský kraj 4 08.68
11 Janika Elisabet NovotnáJanika Elisabet Novotná 09 Zlínský krajZlínský kraj 6 09.17

150 m - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 17.48 9.00
2 Adam KolářAdam Kolář 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 PB 17.50 7.00
3 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 17.65 6.00
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 17.68 5.00
5 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 17.75 4.00
6 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 17.75 3.00
7 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 17.99 2.00
8 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 Zlínský krajZlínský kraj 8 18.51 1.00
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 13:00) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KrálováEma Králová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 18.58 9.00
2 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 18.81 7.00
3 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 18.98 6.00
4 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Zlínský krajZlínský kraj 4 19.04 5.00
5 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.18 4.00
6 Lenka BílkováLenka Bílková 08 Zlínský krajZlínský kraj 1 19.34 3.00
7 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 19.43 2.00
8 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 19.56 1.00
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 PB 36.06 9.00
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 37.53 7.00
3 Alexander PelcAlexander Pelc 09 Zlínský krajZlínský kraj 3 PB 38.18 6.00
4 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 38.98 5.00
5 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 PB 39.21 4.00
6 Jan VítekJan Vítek 08 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 39.66 3.00
7 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 39.93 2.00
8 Oliver KulichOliver Kulich 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 40.16 1.00
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 PB 40.52 9.00
2 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 PB 40.56 7.00
3 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 PB 41.50 6.00
4 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Zlínský krajZlínský kraj 6 41.91 5.00
5 Kristina BastováKristina Bastová 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 42.02 4.00
6 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 PB 42.69 3.00
7 Lenka BílkováLenka Bílková 08 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 42.95 2.00
8 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 44.43 1.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 2:01.63 9.00
2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:06.10 7.00
3 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 2:10.32 6.00
4 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 2:11.22 5.00
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 2:13.32 4.00
6 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:15.10 3.00
7 Viktor PelcViktor Pelc 09 Zlínský krajZlínský kraj 1 2:17.53 2.00
8 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 SB 2:17.77 1.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ema FialováEma Fialová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:13.01 9.00
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:21.57 7.00
3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 2:23.42 6.00
4 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 2:25.37 5.00
5 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Zlínský krajZlínský kraj 7 2:27.36 4.00
6 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 2:28.12 3.00
7 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 Zlínský krajZlínský kraj 1 2:30.59 2.00
8 Klára BarešováKlára Barešová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 2:31.75 1.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 PB 4:22.14 9.00
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 PB 4:28.74 7.00
3 Adam LinhartAdam Linhart 08 Zlínský krajZlínský kraj 3 4:34.58 6.00
4 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 PB 4:35.25 5.00
5 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 4:43.40 4.00
6 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 4:49.62 3.00
7 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 5:10.16 2.00
MS Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 9 5:00.21
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 4:54.04 9.00
2 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 4:57.72 7.00
3 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 PB 4:58.66 6.00
4 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 PB 5:01.40 5.00
5 Kristýna MachalováKristýna Machalová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 PB 5:04.24 4.00
6 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 5:08.59 3.00
7 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 5:10.01 2.00
8 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 5:30.16 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 14.10 9.00
2 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 14.31 7.00
3 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 14.85 6.00
4 Jan KnapJan Knap 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 14.86 5.00
5 Dominik DostálDominik Dostál 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 SB 14.89 4.00
6 Hynek StrnadelHynek Strnadel 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 15.57 3.00
7 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 16.41 2.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 10:30) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 14.10 9.00
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 14.28 7.00
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Zlínský krajZlínský kraj 6 SB 14.43 6.00
4 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 14.84 5.00
5 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 14.86 4.00
6 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Zlínský krajZlínský kraj 8 SB 15.56 3.00
7 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 15.77 2.00
8 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 SB 15.88 1.00
Celkem 8 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 12:45) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 PB 27.72 9.00
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 PB 27.74 7.00
3 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Zlínský krajZlínský kraj 6 PB 28.01 6.00
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 28.55 5.00
5 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 PB 29.11 4.00
6 Viktor BurešViktor Bureš 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 PB 29.82 3.00
7 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 31.15 2.00
Celkem 7 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 PB 28.80 9.00
2 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 PB 29.85 7.00
3 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 30.65 6.00
4 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Zlínský krajZlínský kraj 1 PB 30.86 5.00
5 Sára ProcházkováSára Procházková 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 31.15 4.00
6 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 31.28 3.00
7 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 31.50 2.00
8 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 31.87 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Glavan, Mandák, Vacík, Kolář Glavan, Mandák, Vacík, Kolář Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 27.57 8.00
2 Neudörfler, Imrich, Kroscenko, Šeliga Neudörfler, Imrich, Kroscenko, Šeliga Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 27.74 6.00
3 Štrouf, Veselý, Drobilič, Čumpelík Štrouf, Veselý, Drobilič, Čumpelík Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 27.75 4.00
4 Želibabka, Vardžák, Kupka, Zemek Želibabka, Vardžák, Kupka, Zemek Zlínský krajZlínský kraj 6 28.83 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borunská, Štelbacká, Štefková, Onderková Borunská, Štelbacká, Štefková, Onderková Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 29.30 8.00
2 Rybová, Hiadlovská, Brožová, Stroblová Rybová, Hiadlovská, Brožová, Stroblová Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 29.58 6.00
3 Kaňkovská, Hrudníková, Borůvková, Zimáková Kaňkovská, Hrudníková, Borůvková, Zimáková Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 29.61 4.00
4 Svízelová, Manová, Sedlářová, Pohunková Svízelová, Manová, Sedlářová, Pohunková Zlínský krajZlínský kraj 6 29.75 2.00
MS Bastová, Ministrová, Žáčková, Hrbáčová Bastová, Ministrová, Žáčková, Hrbáčová Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 30.94
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Mix

(ne, 25.6.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šímová, Kašparová, Zeman, Smolík Šímová, Kašparová, Zeman, Smolík Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:38.44 8.00
2 Pelc, Vítek, Fúsiková, Bílková Pelc, Vítek, Fúsiková, Bílková Zlínský krajZlínský kraj 6 2:41.96 6.00
3 Ministrová, Neudörfler, Bastová, Šeliga Ministrová, Neudörfler, Bastová, Šeliga Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 2:42.52 4.00
4 Borůvková, Kulich, Prokůpek, Špringerová Borůvková, Kulich, Prokůpek, Špringerová Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 2:49.54 2.00
MS Radvanová, Fialová, Korgo, Kocman Radvanová, Fialová, Korgo, Kocman Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 2:42.80
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,54 1,59 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,93 Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 8 PB 1.79 - - - o - o - o r 9.00
2 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 7 PB 1.76 - - o - - xxo o r 7.00
3 Jan ChmelařJan Chmelař
Zlínský krajZlínský kraj
08 6 PB 1.73 o o o o o o xxx 6.00
4 Jan BarešJan Bareš
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 4 PB 1.67 o o o xo xxr 5.00
5 Jakub HadašJakub Hadaš
Zlínský krajZlínský kraj
08 5 PB 1.67 o xo o xxo xxx 4.00
6 Hynek StrnadelHynek Strnadel
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 1 PB 1.64 o o xxo xxx 3.00
7 Jakub KotzianJakub Kotzian
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 2 PB 1.64 o xo xxo xxx 2.00
8 Nick DvořákNick Dvořák
Olomoucký krajOlomoucký kraj
09 3 PB 1.59 o xo xxx 1.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,60 1,63 170,00 Body
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 8 PB 1.63 - - - - o o xxx 9.00
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 2 PB 1.60 - o o o o xxx 7.00
3 Barbora BrožováBarbora Brožová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 5 PB 1.60 - o o o xxo xxx 6.00
4 Natálie SkálováNatálie Skálová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 6 PB 1.56 o o o o xxx 5.00
5 Nela PávkováNela Pávková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
09 3 PB 1.56 o o xo o xxx 4.00
6 Eliška BorunskáEliška Borunská
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 7 PB 1.56 - xo xo xxo xxx 3.00
7 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
Zlínský krajZlínský kraj
09 1 PB 1.46 xo xxo xxx 2.00
MS Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 4 PB 1.51 o o o xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,22 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,22 3,32 Body
1 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 8 PB 3.22 - - - - - o o - o xo o xxx 9.00
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 5 PB 3.12 - - - o o o o o o xo xxx 7.00
3 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 7 PB 3.02 - - - - - o o xo xxo xxx 6.00
4 Iulian GlavanIulian Glavan
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 6 PB 2.92 - - - o o o o o xxx 5.00
5 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 4 PB 2.82 - o o xo o xo xo xxx 4.00
6 Filip GallFilip Gall
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 3 PB 2.72 o o o xo xo xo xxx 3.00
7 Roman ZemekRoman Zemek
Zlínský krajZlínský kraj
08 2 PB 2.22 o o xxr 2.00
8 Tibor FojtíkTibor Fojtík
Zlínský krajZlínský kraj
08 1 PB 2.02 o xr 1.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,03 Body
1 Mariana BaťováMariana Baťová
Zlínský krajZlínský kraj
09 5 PB 2.92 - - - o o o o o o xxx 9.00
2 Valentýna RygarováValentýna Rygarová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 4 PB 2.72 - o o o o xo o xxx 7.00
3 Lenka MachytkováLenka Machytková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
09 3 PB 2.62 o o o o xxo o xxx 6.00
4 Janika Elisabet NovotnáJanika Elisabet Novotná
Zlínský krajZlínský kraj
09 2 PB 2.32 o o o xxx 5.00
5 Lena FiloušováLena Filoušová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 1 PB 2.32 o xxo o xxx 4.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VeselýDavid Veselý
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 8 PB 6.30 -0.2 m/s 6.15  0,40 x  -0,80 x  0,00 6.15 6.08  0,60 6.30  -0,20 x  0,90 9.00
2 Albert PernicaAlbert Pernica
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 5 PB 6.14 +1.0 m/s x  0,50 6.14  1,00 x  0,40 6.14 5.89  0,60 6.04  -1,00 x  1,00 7.00
3 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 7 PB 6.08 +1.5 m/s 5.80  0,30 5.89  1,30 5.89  -0,70 5.89 6.08  1,50 5.97  0,80 x  1,80 6.00
4 Jan BarešJan Bareš
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 3 PB 5.99 +0.2 m/s x  0,50 x  0,50 5.92  0,80 5.92 x  0,60 5.68  -0,80 5.99  0,20 5.00
5 Jan GureckýJan Gurecký
Zlínský krajZlínský kraj
08 6 PB 5.97 +0.4 m/s 5.97  0,40 x  -1,20 - 5.97 5.34  0,40 5.78  0,10 x  1,10 4.00
6 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 4 PB 5.90 +0.4 m/s 5.68  1,10 5.00  0,70 5.90  0,40 5.90 x  0,20 5.21  -2,10 x  2,80 3.00
7 Roman ZemekRoman Zemek
Zlínský krajZlínský kraj
08 1 PB 5.61 +0.4 m/s 5.31  1,60 x  1,00 x  0,20 5.31 5.61  0,40 x  0,00 5.51  0,20 2.00
8 Jan NeudörflerJan Neudörfler
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 2 5.48 +3.0 m/s 5.37 +0.7 m/s 5.08  1,40 5.37  0,70 x  1,30 5.37 5.28  1,10 - 5.48  3,00 1.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Zlínský krajZlínský kraj
08 6 PB 5.58 +1.8 m/s 5.22  1,50 5.13  -0,10 x  1,50 5.22 x  1,60 5.58  1,80 5.41  0,80 9.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 8 PB 5.52 +0.7 m/s 5.34  1,60 5.22  0,40 5.50  1,30 5.50 5.49  1,00 5.52  0,70 x  0,30 7.00
3 Ema KrálováEma Králová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 7 PB 5.42 +0.8 m/s x  2,50 5.35  -0,10 x  2,00 5.35 x  0,80 5.42  0,80 x  1,30 6.00
4 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 3 5.41 +2.3 m/s 5.34 +1.7 m/s 5.07  1,80 5.34  1,70 5.33  1,00 5.34 5.41  2,30 x  2,20 5.21  2,00 5.00
5 Ella PohunkováElla Pohunková
Zlínský krajZlínský kraj
08 5 5.22 +2.5 m/s 5.20 +0.8 m/s 5.09  1,40 5.13  -1,00 5.22  2,50 5.22 5.20  0,80 3.83  1,90 5.14  0,10 4.00
6 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 2 PB 5.03 +0.7 m/s 4.25  3,00 4.77  2,50 4.77  0,90 4.77 4.71  1,00 5.03  0,70 x  2,20 3.00
7 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 4 PB 4.81 +1.1 m/s 4.66  2,40 4.78  1,80 4.81  1,10 4.81 4.74  1,50 4.79  3,40 4.62  1,40 2.00
8 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 1 PB 4.75 +1.7 m/s 4.75  1,70 4.44  1,60 x  0,40 4.75 x  1,20 4.74  0,60 x  1,10 1.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 8 PB 12.84 11.70 11.70 11.25 11.70 10.87 12.84 12.19 9.00
2 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 7 PB 11.42 x 10.69 10.92 10.92 10.48 11.35 11.42 7.00
3 Valerie JakubcováValerie Jakubcová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 6 PB 11.17 10.74 10.89 10.75 10.89 11.17 10.22 10.52 6.00
4 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 4 PB 11.05 10.33 09.05 10.69 10.69 x 11.05 - 5.00
5 Lucie MišunováLucie Mišunová
Zlínský krajZlínský kraj
08 5 PB 11.05 x x 10.21 10.21 11.05 10.18 x 4.00
6 Julie BartkováJulie Bartková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 3 PB 11.04 10.54 x 11.04 11.04 10.48 x x 3.00
7 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 2 PB 10.95 09.52 10.95 10.84 10.95 09.79 x 10.22 2.00
8 Sofie TaberySofie Tabery
Zlínský krajZlínský kraj
08 1 PB 09.50 09.10 09.33 09.12 9.33 08.50 08.51 09.50 1.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KappelFilip Kappel
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 8 PB 14.84 14.22 14.30 14.09 14.30 x x 14.84 9.00
2 Václav SvozilVáclav Svozil
Zlínský krajZlínský kraj
08 6 PB 14.67 13.02 14.67 13.94 14.67 14.32 14.30 13.98 7.00
3 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 7 PB 14.08 13.38 13.44 13.70 13.70 13.83 13.34 14.08 6.00
4 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 5 PB 12.65 11.11 11.16 11.43 11.43 x 12.12 12.65 5.00
5 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 1 PB 10.69 10.69 10.22 10.17 10.69 x 10.42 09.41 4.00
6 Petr ŠrámekPetr Šrámek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 2 PB 10.39 10.39 x 09.90 10.39 - - - 3.00
7 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 4 PB 10.29 x 09.98 09.54 9.98 x 10.29 10.09 2.00
8 Tibor FojtíkTibor Fojtík
Zlínský krajZlínský kraj
08 3 PB 09.89 09.41 09.74 09.89 9.89 09.60 09.73 09.54 1.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie BartkováJulie Bartková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 8 PB 35.20 33.19 29.35 35.20 35.20 x 27.10 30.68 9.00
2 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 5 PB 33.88 32.46 31.11 x 32.46 x 33.88 30.38 7.00
3 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 7 PB 33.27 27.71 x x 27.71 33.27 32.11 x 6.00
4 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 6 PB 31.28 27.15 27.47 30.52 30.52 29.44 31.28 31.23 5.00
5 Barbora HůskováBarbora Hůsková
Zlínský krajZlínský kraj
08 4 PB 30.67 x x 28.69 28.69 28.00 30.67 x 4.00
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 2 PB 24.39 20.14 20.95 21.39 21.39 21.29 24.39 21.82 3.00
7 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová
Zlínský krajZlínský kraj
09 1 PB 22.76 x 19.35 22.76 22.76 x x 20.89 2.00
8 Barbora KlementováBarbora Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 3 PB 21.70 x 21.70 19.04 21.70 x x 19.24 1.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HranickýVáclav Hranický
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 8 PB 48.75 42.98 43.91 47.42 47.42 44.86 45.56 48.75 9.00
2 Václav SvozilVáclav Svozil
Zlínský krajZlínský kraj
08 7 PB 38.67 30.67 34.58 38.67 38.67 29.41 x x 7.00
3 Daniel HavrdaDaniel Havrda
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 3 PB 31.97 31.97 30.98 x 31.97 30.18 x 29.87 6.00
4 Filip KappelFilip Kappel
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 6 PB 31.84 31.49 29.70 x 31.49 28.40 x 31.84 5.00
5 Tomáš TurečekTomáš Tureček
Zlínský krajZlínský kraj
09 5 PB 29.97 24.72 26.18 27.14 27.14 28.25 29.97 26.32 4.00
6 Václav LošekVáclav Lošek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 4 PB 29.51 28.88 x 26.28 28.88 x x 29.51 3.00
7 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 2 PB 28.08 x 28.08 24.40 28.08 x x x 2.00
8 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 1 PB 27.85 27.85 25.54 26.09 27.85 26.28 26.38 x 1.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 6 PB 41.19 9.00
2 Barbora HůskováBarbora Hůsková
Zlínský krajZlínský kraj
08 7 PB 41.14 7.00
3 Zuzana TicháZuzana Tichá
Olomoucký krajOlomoucký kraj
09 8 PB 37.60 6.00
4 Klára PyrtováKlára Pyrtová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 5 PB 37.39 5.00
5 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková
Zlínský krajZlínský kraj
08 4 PB 36.05 4.00
6 Veronika PlevováVeronika Plevová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 3 PB 32.35 3.00
7 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 2 PB 30.97 2.00
8 Zuzana OrálkováZuzana Orálková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 1 PB 28.78 1.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 5 PB 41.40 - 9.00
2 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 4 PB 33.69 - 7.00
3 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 3 PB 30.04 - 6.00
4 Martin RiškaMartin Riška
Zlínský krajZlínský kraj
09 2 PB 27.06 - 5.00
5 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař
Zlínský krajZlínský kraj
08 1 PB 26.07 - 4.00
Václav HranickýVáclav Hranický
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 6 NM -
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 25.6.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PadělkováVeronika Padělková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 5 PB 37.41 33.80 37.41 x 37.41 x 34.19 36.82 9.00
2 Lucie MišunováLucie Mišunová
Zlínský krajZlínský kraj
08 6 PB 36.44 31.84 34.74 34.18 34.74 34.46 36.44 x 7.00
3 Nina BerkováNina Berková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
09 4 PB 35.16 30.39 33.61 35.16 35.16 32.33 32.84 30.32 6.00
4 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 7 PB 34.86 34.86 31.41 32.40 34.86 33.59 29.10 34.81 5.00
5 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 3 PB 33.80 x x 29.16 29.16 32.31 29.26 33.80 4.00
6 Stella SukupováStella Sukupová
Zlínský krajZlínský kraj
09 2 PB 32.62 x 30.52 32.62 32.62 x 30.72 30.64 3.00
7 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 1 PB 28.84 x 27.45 24.86 27.45 25.91 28.84 26.92 2.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 25.6.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
09 8 PB 49.73 46.03 43.94 49.73 49.73 44.27 41.90 45.45 9.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 6 PB 46.34 46.34 41.13 46.03 46.34 43.50 x x 7.00
3 Petr ŠrámekPetr Šrámek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 4 PB 45.46 44.47 45.46 x 45.46 41.96 42.39 x 6.00
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 5 PB 43.45 43.45 41.15 38.34 43.45 41.43 40.99 41.88 5.00
5 Albert PernicaAlbert Pernica
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 7 PB 40.90 x 37.15 x 37.15 38.34 x 40.90 4.00
6 Václav LošekVáclav Lošek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 3 PB 38.27 37.89 38.27 33.92 38.27 x 34.64 36.48 3.00
7 Prokop DřímalProkop Dřímal
Zlínský krajZlínský kraj
08 1 PB 33.82 27.71 x 30.40 30.40 x 33.82 32.19 2.00
8 Jindřich HanáčekJindřich Hanáček
Zlínský krajZlínský kraj
08 2 PB 20.40 x x x - x 20.40 x 1.00
Celkem 8 závodníků