Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev mládeže SKAS

Vlašim (27. 8. 2023)

100 m - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 08:55) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.03 11.00
MS Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 12.06
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.10 9.00
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.12 8.00
5 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.14 7.00
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.23 6.00
7 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 12.36 5.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.8.2023 - 08:40) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.56 QA
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 12.13 QA
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 12.24 QB
4 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.61 QB
MS Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.66
6 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 12.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.8.2023 - 08:40) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.71 QA
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.96 QA
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.22 QB
4 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.61 QB
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 13.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.8.2023 - 08:40) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.73 QA
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 11.81 QA
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 11.83 QB
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 12.21 QB
5 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 12.47
MS Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 12.58
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 27.8.2023 - 09:55) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 11.01 11.00
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 11.68 9.00
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 11.74 8.00
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.81 7.00
5 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.15 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 27.8.2023 - 09:55) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.93 4.00
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 12.11 3.00
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 12.19 2.00
4 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 12.34 1.00
5 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 12.60
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.8.2023 - 09:20) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.39
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.42
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.99
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.45
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.8.2023 - 09:20) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.45
2 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.64
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.89
4 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.05
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 27.8.2023 - 10:10) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.47 11.00
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.49 9.00
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.01 8.00
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 13.45 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.49 6.00
6 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.69 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.8.2023 - 10:10) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.87 4.00
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 14.01 3.00
3 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 14.05 2.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.8.2023 - 09:05) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.25 Q
2 Ema BendováEma Bendová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.65
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.82
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.15
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.24
6 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 13.30
7 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 13.38
8 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 13.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.8.2023 - 09:05) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 12.96 Q
2 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 13.45
3 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.84
4 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.00
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 14.08
6 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 14.57
7 Kateřina BucharováKateřina Bucharová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 14.85
8 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 15.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.8.2023 - 09:05) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 13.72 Q
2 8 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 14.84
3 Valérie NovákováValérie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 14.87
4 Dominika PastorkováDominika Pastorková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 15.29
5 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 15.41
MS Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 15.51
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 27.8.2023 - 10:05) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 11.87 11.00
2 Ema BendováEma Bendová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 SB 12.65 9.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.87 8.00
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.12 7.00
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 13.22 6.00
6 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 13.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.8.2023 - 10:05) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 SB 13.23 4.00
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.32 3.00
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 13.43 2.00
4 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.46 1.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.51
6 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.96
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 12:45) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.72 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.22 8.00
4 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.59 7.00
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.87 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 12:45) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 23.90 5.00
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.43 4.00
3 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.58 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 27.8.2023 - 12:45) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 24.48 3.00
2 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.61 1.00
MS Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.75
4 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 25.17
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.94
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 12:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.14 11.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.75 9.00
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.81 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 23.89 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 12:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 24.05 6.00
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 24.42 4.00
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.75 3.00
4 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 25.12 1.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.43
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.8.2023 - 12:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.93 2.00
2 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 25.75
3 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 25.91
4 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.93
5 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 26.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.8.2023 - 12:30) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 24.27 5.00
MS Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 25.21
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 26.17
MS Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.50
5 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 27.06
Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 13:25) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 25.51 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.80 9.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.17 8.00
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.58 6.50
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 27.94 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 13:25) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 27.58 6.50
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.67 4.00
3 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 29.07 3.00
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 30.00 2.00
5 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.01 1.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 13:00) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 26.52 11.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 26.59 9.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 26.69 7.50
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.72 6.00
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.06 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 13:00) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 26.69 7.50
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 27.26 4.00
3 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 27.66 3.00
4 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 27.77 2.00
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 28.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.8.2023 - 13:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 28.25
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.62
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.15
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 30.68
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.8.2023 - 13:00) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 28.18
2 Kateřina BucharováKateřina Bucharová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 31.20
3 3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 31.23
4 Dominika PastorkováDominika Pastorková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 31.74
5 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 33.52
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.43 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 51.78 9.00
3 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 52.18 8.00
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.90 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 54.45 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 52.98 6.00
2 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.41 5.00
3 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.14 3.00
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 62.73 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 52.93 11.00
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 53.96 9.00
3 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 54.31 8.00
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 54.64 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 55.26 6.00
2 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 55.30 5.00
3 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 55.64 4.00
4 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 56.31 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 60.45 11.00
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.72 9.00
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 62.55 8.00
4 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 63.17 7.00
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 65.57 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 63.29 6.00
2 3 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 67.87 4.00
3 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 71.95 3.00
4 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 75.92 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 60.49 11.00
2 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 60.95 9.00
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 64.13 6.00
4 6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 65.65 5.00
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 67.39 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 61.80
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 62.09 8.00
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 63.41 7.00
4 4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 69.34 3.00
5 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 70.10 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:01.40 11.00
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 2:01.53 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:03.23 8.00
4 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:12.47 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 09:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 PB 2:05.10 11.00
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 2:06.31 9.00
3 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:12.00 8.00
4 František BeranFrantišek Beran 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 2:22.47 7.00
5 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:23.88 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:20.02 11.00
2 4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.94 9.00
3 5 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:25.22 8.00
4 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:26.61 7.00
5 3 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:41.10 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 2:26.36 11.00
2 6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:28.07 9.00
3 2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 2:28.41 8.00
4 7 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:31.25 7.00
5 1 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 2:31.94 6.00
6 4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:40.79 5.00
7 8 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 2:54.39 4.00
8 3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:47.09 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 11:05) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 4:29.02 11.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:47.08 9.00
3 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:59.66 8.00
4 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:01.47 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 11:05) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 4:20.93 11.00
2 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 4:31.65 9.00
3 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 4:35.47 8.00
4 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 5:01.45 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 4:55.53 11.00
2 4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 5:20.47 9.00
3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 5:33.43 8.00
4 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 5:48.17 7.00
5 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 5:50.79 6.00
6 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 6:48.29 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 PB 4:58.44 11.00
2 Emily Maya HanleyEmily Maya Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 5:11.15 9.00
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 5:20.47 8.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 5:32.84 7.00
5 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 13 5:45.48 6.00
6 Denisa KůstkováDenisa Kůstková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 5:46.83 5.00
7 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 5:58.30 4.00
8 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 PB 6:02.84 3.00
9 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 6:11.72 2.00
10 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 6:40.23 1.00
11 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 2 7:31.96
Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 14:05) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09:19.36 11.00
2 Jakub MaříkJakub Mařík 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09:32.27 9.00
3 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 11:07.96 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 14:05) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 09:58.07 11.00
MS Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 10:02.55
3 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 10:58.64 9.00
4 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 11:07.65 8.00
5 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 PB 11:16.60 7.00
6 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 PB 11:27.01 6.00
7 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 11:34.50 5.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11:03.01 11.00
2 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11:46.80 9.00
3 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13:14.88 8.00
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 13:19.03 7.00
5 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13:30.73 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11:42.40 11.00
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 14:00.26 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 08:20) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.77 11.00
2 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 15.92 9.00
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 20.06 8.00
4 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.80 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 08:25) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.10 11.00
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.67 9.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 15.94 8.00
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.00 7.00
5 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 16.03 6.00
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.60 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 08:25) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 16.19 5.00
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 16.42 4.00
3 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 16.77 2.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 16.98 1.00
5 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.09
6 Léa Nicole KulhavyLéa Nicole Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 19.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.8.2023 - 08:25) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 17.51
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 17.67
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.69
4 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 18.54
5 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 18.61
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 08:05) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.71 11.00
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 16.29 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 08:10) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 14.58 11.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 15.02 9.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 15.09 8.00
4 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.20 7.00
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 16.03 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 08:10) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 15.71 6.00
2 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 17.01 4.00
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 17.16 3.00
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 17.28 2.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 18.07 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 41.23 11.00
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 42.10 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 43.70 7.00
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 63.97 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 42.97 8.00
2 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 43.75 6.00
3 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 48.89 5.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 43.44 11.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 46.22 9.00
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 46.51 8.00
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 47.66 7.00
5 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 48.69 6.00
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 50.41 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 49.70 5.00
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 50.51 3.00
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 52.36 2.00
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 55.64 1.00
1 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 65.58 11.00
2 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 70.20 9.00
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 70.78
4 5 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 72.65 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 70.10
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 72.68 7.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 72.95 6.00
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 79.07 5.00
5 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 90.03 4.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 13:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvíčková, Doubková, Štullerová, Dalešická Ludvíčková, Doubková, Štullerová, Dalešická TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.48 11.00
2 Alexová, Polanská, Záborcová, Bodnarová Alexová, Polanská, Záborcová, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 55.36 9.00
3 Badinová, Fikesová, Kalousová, Vrbová Badinová, Fikesová, Kalousová, Vrbová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.60 8.00
4 Steklá, Bulířová, Zámostná, Šibravová Steklá, Bulířová, Zámostná, Šibravová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.95 7.00
5 Koděrová, Hájková, Jonáková, Jelínková Koděrová, Hájková, Jonáková, Jelínková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 58.25 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.8.2023 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 50.95 11.00
2 Skuhravá, Kmentová, Kučerová, Grábnerová Skuhravá, Kmentová, Kučerová, Grábnerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 52.37 9.00
3 Šteflová, Nováková, Uriková, Káňová Šteflová, Nováková, Uriková, Káňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.58 8.00
4 Machová, Lustigová, Marcová, Klajmonová Machová, Lustigová, Marcová, Klajmonová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.61 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.8.2023 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hubáčková, Rubešová, Smetanová, Vojtíková Hubáčková, Rubešová, Smetanová, Vojtíková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 54.81 6.00
2 Petrová, Němcová, Franková, Kuklíková Petrová, Němcová, Franková, Kuklíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 54.96 5.00
3 3 Veselá, Čálková, Volfová, Bucharová Veselá, Čálková, Volfová, Bucharová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 58.23 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 11:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 1.81 - - - - o - xo - xo xxx 11.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4 1.81 - - - - o - xxo xxo xxo xxx 9.00
3 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 1.70 - - - o o o xxx 8.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 SB 1.60 - - xxo xxo xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 11:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 9 1.84 - - - - - o o o xxo o - xxx 11.00
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 7 1.78 - - - - o xxo xo xo xxx 9.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 1.75 - - - - xxo xxo xxo xx 8.00
4 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 1 PB 1.70 - - - o xxo xo xxx 7.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 1.70 - - - xo xo xxo xxx 6.00
6 Štěpán KusŠtěpán Kus
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 1.55 o xxo xo - xx 5.00
7 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 1.50 - o 4.00
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,54 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 1,69 1,71 1,73 1,75 1,77 1,79 Body
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.54 11.00
2 Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.47 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,54 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 1,69 1,71 1,73 1,75 1,77 1,79 Body
MS Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1.57 - - - o o o xxo xo xxx
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1.57 - - - o o xo xo xxo xxx 11.00
3= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.51 - - o o o o xxx 8.00
3= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1.51 - - o o o o xxx 8.00
3= Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.51 - - - o o o xxx 8.00
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.47 - o o o o xxx 6.00
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1.47 - o o xo xxo xxx 5.00
8 Léa Nicole KulhavyLéa Nicole Kulhavy
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.43 o o xxo o xxx 4.00
9 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 SB 1.43 - o o xo 3.00
10= Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 SB 1.39 o o o xxx 1.00
10= Valérie NovákováValérie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.39 - o o xxx 1.00
10= Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 SB 1.39 - o o xxx 1.00
13 Ludmila ForštováLudmila Forštová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1.39 o o xo xxx
14 Tereza RubešováTereza Rubešová
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
08 1.39 xo o xo xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 08:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,20 3,40 3,60 3,75 3,90 4,05 4,15 4,30 4,45 4,60 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 4.45 - - - - xxo - o o xo xxx 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3 4.30 - - - - o o o o xxx 9.00
3 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 3.60 - - o r 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 08:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,75 3,00 3,20 3,34 3,60 3,75 3,90 4,05 4,15 4,30 Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 4.05 - - - - - - - xo o - xxx 11.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 3.90 - - - - - xo xo xo xxx 9.00
3 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 PB 3.75 - - - - o o o xxx 8.00
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 3.00 - - o xxx
5 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 3.00 - - xo xxx 7.00
6 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 PB 2.75 xo o xxx 6.00
Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 NM - - - - xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,50 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,35 3,40 3,45 3,50 Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.10 - - - - - - o r 11.00
2 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2.70 - - o r 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,50 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,35 3,40 3,45 3,50 Body
1 7 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 PB 2.70 o o o r 11.00
2 Alice NavrátilováAlice Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2.50 o xxo xxx 9.00
3 Šárka MiarkováŠárka Miarková
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
07 2.30 o xxx 8.00
Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 NM - xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ChybaAdam Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1 PB 6.10 +0.0 m/s 11.00
2 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 PB 6.03 +0.0 m/s 9.00
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 5.63 +0.0 m/s 8.00
4 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 5.62 +0.0 m/s 7.00
5 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 5.49 +0.0 m/s 6.00
6 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.44 -0.6 m/s 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 6.43 +0.0 m/s 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 11 6.40 +0.0 m/s 9.00
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 13 6.20 +0.0 m/s 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 10 6.14 +0.0 m/s 7.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 7 5.91 +0.5 m/s 6.00
6 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 9 5.79 +0.4 m/s 5.00
7 Matěj HercikMatěj Hercik
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 6 5.59 +0.0 m/s 4.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 5.46 -0.3 m/s 3.00
9 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 PB 5.40 +0.8 m/s 2.00
10 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4 5.33 +0.0 m/s 1.00
11 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 2 5.17 +0.0 m/s
12 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 4.96 +0.0 m/s
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 08:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 5.24 -0.6 m/s 5.24  -0,60 5.24 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 5.11 +0.0 m/s 5.11  0,00 5.09  0,00 5.11 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 5.11 -0.8 m/s 5.11  -0,80 4.99  0,40 5.11 8.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 SB 4.94 -0.3 m/s 4.94  -0,30 4.94 7.00
5 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 6 4.59 -1.0 m/s 4.59  -1,00 4.59 6.00
6 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 4.43 +0.0 m/s 4.43  0,00 4.43 5.00
7 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 4.40 -0.6 m/s 4.40  -0,60 4.40 4.00
8 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 4.19 -0.6 m/s 4.19  -0,60 4.19 3.00
9 Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 4.03 -1.1 m/s 4.03  -1,10 4.03 2.00
10 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 0.00 -
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 08:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 19 5.63 +0.0 m/s 11.00
2 Ema BendováEma Bendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 SB 5.46 -1.1 m/s 9.00
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 16 5.15 -0.9 m/s 8.00
4 Eliška LackováEliška Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 17 5.01 -0.5 m/s 7.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 20 4.98 -0.4 m/s 6.00
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 4.90 +0.0 m/s 5.00
7 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 18 4.86 +0.0 m/s 4.00
8 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 4.83 +0.0 m/s 3.00
9 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 4.83 +0.0 m/s 2.00
10 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 12 4.67 -1.1 m/s 1.00
11= Gabriela UrikováGabriela Uriková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 4.58 -0.4 m/s
11= Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 10 4.58 -1.2 m/s
13 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
09 7 4.53 -1.0 m/s
14 Marie NovákováMarie Nováková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 PB 4.52 -0.5 m/s
15 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 6 SB 4.48 -0.7 m/s
16 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 4.47 -0.3 m/s
17 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 SB 4.11 -0.6 m/s
18 Julie HubáčkováJulie Hubáčková
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
08 9 4.08 -1.0 m/s
19 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 3.76 +0.0 m/s
Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 NM
Celkem 20 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 13:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 13.30 +0.0 m/s 11.00
2 Adam ChybaAdam Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 2 12.34 +0.0 m/s 9.00
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1 12.17 +0.0 m/s 8.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 13:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 13.21 -0.3 m/s 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 1 12.92 +0.0 m/s 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11.36 +0.8 m/s 11.00
2 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11.21 +0.0 m/s 9.00
3 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10.61 -1.3 m/s 8.00
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10.11 -0.4 m/s 7.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 10.04 -0.4 m/s 6.00
6 Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 09.44 +0.0 m/s 5.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10.88 +0.0 m/s 11.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 SB 10.70 +0.5 m/s 9.00
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 10.65 +0.5 m/s 8.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10.42 -0.6 m/s 7.00
5 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 09.77 +0.0 m/s 6.00
6 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 SB 09.62 +0.7 m/s 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 11:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 17 12.38 11.00
2 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 15 11.17 9.00
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 12 PB 11.16 8.00
4 Viktorie MachováViktorie Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 10.79 7.00
5 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 10.12 6.00
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 11 09.98 5.00
7 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
09 14 09.66 4.00
8 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 09.23 3.00
9 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 09.19 2.00
10 8 Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 6 PB 08.59 1.00
11 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 08.53
12 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 07.80
13 Lucie KoutováLucie Koutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 4 07.59
14 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 07.44
15 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 06.76
16 Noemi LexováNoemi Lexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 06.68
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 11:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 6 PB 13.06 11.00
2 Adéla PipkováAdéla Pipková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3 SB 10.26 9.00
3 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 09.79 8.00
4 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 09.69 7.00
5 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 09.52 6.00
6 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 08.43 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 14.06 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 13.88 9.00
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 3 PB 12.11 8.00
4 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 11.78 7.00
5 Jan JečmínekJan Ječmínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1 PB 10.98 6.00
6 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 08.32 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 16.02 11.00
MS David KudlataDavid Kudlata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 PB 15.97
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 12.24 9.00
MS Filip KonečnýFilip Konečný
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 PB 11.03
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 33.08 11.00
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 6 31.89 9.00
3 Adéla PipkováAdéla Pipková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4 31.53 8.00
4 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 30.90 7.00
5 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 20.63 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 11 33.28 11.00
2 Viktorie MachováViktorie Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 30.49 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 30.26 8.00
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 28.60 7.00
5 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 27.57 6.00
6 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 23.79 5.00
7 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 23.37 4.00
8 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 22.37 3.00
9 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 21.57 2.00
10 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1 15.33 1.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 11:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 10 49.56 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 9 45.94 9.00
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 7 39.36 8.00
4 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 38.36 7.00
5 Jan JečmínekJan Ječmínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 32.75 6.00
6 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 26.82 5.00
7 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 20.63 4.00
8 František BeranFrantišek Beran
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 1 17.90 3.00
9 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 17.54 2.00
Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 NM
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 11:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 41.34 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 32.47 9.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 09:20) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 9 45.90 11.00
2 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 45.34 9.00
3 Viktorie MachováViktorie Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 7 42.57 8.00
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 35.23 7.00
5 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 33.84 6.00
6 Tereza SátrováTereza Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 4 32.15 5.00
7 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 PB 30.08 4.00
8 Lucie KoutováLucie Koutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 3 29.50 3.00
9 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 22.77 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 09:20) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 2 37.06 11.00
2 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3 36.15 9.00
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 PB 19.84 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 07:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 48.74 - 11.00
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 47.71 - 9.00
3 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 35.88 - 8.00
4 Jan JečmínekJan Ječmínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 32.20 - 7.00
5 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 3 SB 31.15 - 6.00
6 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1 PB 25.54 - 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 07:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 50.82 11.00
2 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 43.10 9.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 27.8.2023 - 07:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 18 36.76 11.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 21 36.52 9.00
3 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 35.31 8.00
4 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 20 33.90 7.00
5 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 14 33.84 6.00
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 19 33.21 5.00
7 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 13 32.55 4.00
8 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 31.77 3.00
9 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 12 30.55 2.00
10 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2 PB 30.24 1.00
11 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 17 27.73
12 7 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 27.07
13 Viktorie ČeskáViktorie Česká
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 9 26.14
14 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 24.66
15 Noemi LexováNoemi Lexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10 24.64
16 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 1 PB 23.48
17 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 21.36
18 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4 19.27
19 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 6 18.43
20 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 17.03
21 2 Dominika NovákováDominika Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 SB 15.51
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 27.8.2023 - 09:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 1 PB 38.78
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 27.8.2023 - 07:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 38.76 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 33.07 9.00
3 Valerie NěmcováValerie Němcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4 PB 20.59 8.00
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 20.57 7.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 27.8.2023 - 09:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 7 46.43 11.00
2 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 6 44.00 9.00
3 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 38.64 8.00
4 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 37.04 7.00
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 2 22.35 6.00
6 Štěpán KusŠtěpán Kus
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 21.84 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 27.8.2023 - 09:50) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 45.90 11.00
2 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 36.22 9.00
Celkem 2 závodníků