Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "B" MPD mladšího žactva

Praha - Děkanka (12. 9. 2023)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.9.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 13 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 2:41.62 11.00
2 10 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:43.21 10.00
3 4 Jakub KlofáčJakub Klofáč 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 2:46.81 9.00
4 3 Martin MadliakMartin Madliak 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:55.64 6.00
5 1 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:57.00 5.00
6 5 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 2:58.50 4.00
7 9 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 10 2:58.62 3.00
8 8 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 3:04.25
9 7 Denis HromekDenis Hromek 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 3:05.60
10 14 Matěj LněničkaMatěj Lněnička 11 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 3:11.08
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 12.9.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 29 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 8 PB 2:35.13 13.00
2 19 Jakub JelínekJakub Jelínek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 PB 2:53.27 8.00
3 13 Šimon LebedaŠimon Lebeda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 2:55.15 7.00
4 15 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 PB 2:59.61 2.00
5 16 Adrian SekowskiAdrian Sekowski 11 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 PB 3:03.14 1.00
6 17 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 3:03.24
7 30 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur 11 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 9 3:04.84
8 18 David Houdek MagalhaesDavid Houdek Magalhaes 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 3:21.77
MS 20 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.98
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 8 PB 2:35.13 13.00
2 20 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.98
3 13 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 2:41.62 11.00
4 10 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:43.21 10.00
5 4 Jakub KlofáčJakub Klofáč 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 2:46.81 9.00
6 19 Jakub JelínekJakub Jelínek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 PB 2:53.27 8.00
7 13 Šimon LebedaŠimon Lebeda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 2:55.15 7.00
8 3 Martin MadliakMartin Madliak 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:55.64 6.00
9 1 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:57.00 5.00
10 5 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 2:58.50 4.00
11 9 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 10 2:58.62 3.00
12 15 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 PB 2:59.61 2.00
13 16 Adrian SekowskiAdrian Sekowski 11 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 PB 3:03.14 1.00
14 17 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 3:03.24
15 8 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 3:04.25
16 30 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur 11 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 9 3:04.84
17 7 Denis HromekDenis Hromek 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 3:05.60
18 14 Matěj LněničkaMatěj Lněnička 11 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 3:11.08
19 18 David Houdek MagalhaesDavid Houdek Magalhaes 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 3:21.77

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.9.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 PB 2:22.36 13.00
2 21 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 PB 2:23.37 11.00
3 22 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 2:35.41 10.00
4 6 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 PB 2:36.39 9.00
5 2 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 2:44.03 8.00
6 5 Róza BednářováRóza Bednářová 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 2:51.25 7.00
7 8 Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 7 2:52.60 6.00
8 24 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 2:53.85 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.9.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:57.50 4.00
2 7 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 3:00.74 3.00
3 11 Ema JílkováEma Jílková 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:00.81 2.00
4 1 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 3:02.17 1.00
5 2 Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 3:03.39
6 22 Olívie ŠauerováOlívie Šauerová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:05.74
7 12 Petra MaláPetra Malá 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:06.72
8 4 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:18.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.9.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Olga BašusováOlga Bašusová 12 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 3:04.58
2 6 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 SB 3:05.31
3 15 Maya PeccinottiMaya Peccinotti 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 3:09.33
4 20 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 3:10.94
5 17 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:12.91
6 18 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:18.59
7 19 Nikola KačabováNikola Kačabová 12 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 3:45.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 PB 2:22.36 13.00
2 21 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 PB 2:23.37 11.00
3 22 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 2:35.41 10.00
4 6 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 PB 2:36.39 9.00
5 2 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 2:44.03 8.00
6 5 Róza BednářováRóza Bednářová 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 2:51.25 7.00
7 8 Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 7 2:52.60 6.00
8 24 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 2:53.85 5.00
9 9 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:57.50 4.00
10 7 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 3:00.74 3.00
11 11 Ema JílkováEma Jílková 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:00.81 2.00
12 1 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 3:02.17 1.00
13 2 Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 3:03.39
14 16 Olga BašusováOlga Bašusová 12 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 3:04.58
15 6 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 SB 3:05.31
16 22 Olívie ŠauerováOlívie Šauerová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:05.74
17 12 Petra MaláPetra Malá 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:06.72
18 15 Maya PeccinottiMaya Peccinotti 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 3:09.33
19 20 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 3:10.94
20 17 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:12.91
21 18 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:18.59
22 4 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:18.99
23 19 Nikola KačabováNikola Kačabová 12 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 3:45.24