Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Semifinále "C" MPD mladšího žactva

Praha - Juliska (13. 9. 2023)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 13.9.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav ŠikStanislav Šik
ASK Slavia Praha A ASK Slavia Praha A
10 15 PB 09.44 09.20 09.44 09.26 9.44 09.21 08.85 08.73 13.00
2 Ondřej ČočekOndřej Čoček
SK Aktis Praha z.s. A SK Aktis Praha z.s. A
10 16 PB 09.34 09.07 09.34 x 9.34 08.12 08.85 08.45 11.00
3 Adam ŽacAdam Žac
TJ Dukla Praha A TJ Dukla Praha A
10 17 08.75 08.61 08.64 08.75 8.75 10.00
4 Daniel HaltufDaniel Haltuf
SK Jeseniova B SK Jeseniova B
10 14 PB 08.46 08.26 07.79 08.46 8.46 07.90 07.75 08.09 9.00
5 Vojtěch ReklVojtěch Rekl
SK Jeseniova B SK Jeseniova B
10 12 07.78 06.98 07.78 07.52 7.78 07.42 x 07.51 8.00
6 Denis DrdlaDenis Drdla
SK Jeseniova B SK Jeseniova B
10 13 07.70 07.43 07.19 07.01 7.43 07.70 07.44 06.78 7.00
7 Jakub MarekJakub Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 PB 07.34 07.34 06.61 07.02 7.34 06.53 05.75 07.01 6.00
8 Jakub LoskotJakub Loskot
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
10 11 SB 07.29 07.15 07.29 - 7.29 5.00
9 Adam SvobodaAdam Svoboda
Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B
10 7 PB 06.98 06.41 06.98 06.19 6.98 4.00
10 Šimon DankaninŠimon Dankanin
Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B
10 4 PB 06.94 04.78 06.24 06.94 6.94 3.00
11 Marek DynybylMarek Dynybyl
ASK Slavia Praha A ASK Slavia Praha A
10 9 PB 06.91 06.91 06.72 06.50 6.91 2.00
12 David CaletkaDavid Caletka
VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha
10 1 PB 06.65 05.55 05.83 06.65 6.65 1.00
13 Max KočkaMax Kočka
Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B
11 2 PB 06.05 06.05 04.13 04.54 6.05
14 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček
TJ Dukla Praha A TJ Dukla Praha A
10 8 05.83 x 05.83 05.62 5.83
15 Filip CelnerFilip Celner
ASK Slavia Praha D ASK Slavia Praha D
10 3 PB 05.52 05.14 04.60 05.52 5.52
Celkem 15 závodníků