Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Jičínské memoriály

Jičín (23. 9. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.34 765.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.40 745.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.43 736.00
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 07.49 716.00
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.54 700.00
6 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.59 684.00
7 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.90 589.00
8 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.48 428.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.65 665.00
2 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.66 662.00
3 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.95 574.00
4 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.96 571.00
5 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.51 421.00
6 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.80 350.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.34 765.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.40 745.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.43 736.00
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 07.49 716.00
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.54 700.00
6 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.59 684.00
7 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.65 665.00
8 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.66 662.00
9 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.90 589.00
10 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.95 574.00
11 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.96 571.00
12 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.48 428.00
13 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.51 421.00
14 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.80 350.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.12 812.00
2 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.27 767.00
3 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.59 676.00
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.91 589.00
5 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 08.92 587.00
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.93 584.00
7 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.07 548.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.03 839.00
2 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.51 698.00
3 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.66 656.00
4 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 08.66 656.00
5 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.89 595.00
6 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.90 592.00
7 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.27 499.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.03 839.00
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.12 812.00
3 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.27 767.00
4 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.51 698.00
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.59 676.00
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.66 656.00
6 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 08.66 656.00
8 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.89 595.00
9 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.90 592.00
10 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.91 589.00
11 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 08.92 587.00
12 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.93 584.00
13 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.07 548.00
14 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.27 499.00

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DariusováKateřina Dariusová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.61
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.63
3 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.73
4 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.00
5 Aneta MichalováAneta Michalová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.04
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.57 738.00
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.86 679.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.95 661.00
4 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 12.16 620.00
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.19 614.00
6 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.22 608.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 12.03 645.00
2 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.47 562.00
3 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.79 504.00
4 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.92 481.00
5 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.52 383.00
6 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.62 368.00
7 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 14.21 283.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.57 738.00
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.86 679.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.95 661.00
4 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 12.03 645.00
5 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 12.16 620.00
6 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.19 614.00
7 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.22 608.00
8 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.47 562.00
9 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.79 504.00
10 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.92 481.00
11 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.52 383.00
12 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.62 368.00
13 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 14.21 283.00

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.70 822.00
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 13.11 750.00
3 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 13.40 701.00
4 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.60 668.00
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.77 640.00
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.05 596.00
7 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 14.07 593.00
8 Kateřina DariusováKateřina Dariusová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.10 589.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.84 629.00
2 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.11 587.00
3 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.21 572.00
4 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 14.27 563.00
5 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 14.37 547.00
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.51 527.00
7 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 14.56 519.00
8 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 15.18 432.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 12.70 822.00
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 13.11 750.00
3 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 13.40 701.00
4 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.60 668.00
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.77 640.00
6 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.84 629.00
7 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.05 596.00
8 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 14.07 593.00
9 Kateřina DariusováKateřina Dariusová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.10 589.00
10 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.11 587.00
11 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.21 572.00
12 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 14.27 563.00
13 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 14.37 547.00
14 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.51 527.00
15 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 14.56 519.00
16 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 15.18 432.00

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 23.35 752.00
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 23.76 715.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 24.09 685.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.17 678.00
5 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.20 675.00
6 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.03 603.00
7 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 25.21 588.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 24.78 625.00
2 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 26.16 512.00
3 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.92 454.00
4 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.61 404.00
5 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 28.72 329.00
6 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 30.38 230.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 23.35 752.00
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 23.76 715.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 24.09 685.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.17 678.00
5 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.20 675.00
6 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 24.78 625.00
7 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.03 603.00
8 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 25.21 588.00
9 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 26.16 512.00
10 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.92 454.00
11 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.61 404.00
12 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 28.72 329.00
13 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 30.38 230.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 26.09 789.00
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.15 784.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 26.66 740.00
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 27.19 696.00
5 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 27.85 643.00
6 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 28.22 614.00
7 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.95 558.00
8 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 29.94 486.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 29.40 525.00
2 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 29.68 505.00
3 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 29.70 503.00
4 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 30.22 467.00
5 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 30.44 452.00
6 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 30.93 419.00
7 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 31.58 377.00
8 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 32.63 314.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 26.09 789.00
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.15 784.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 26.66 740.00
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 27.19 696.00
5 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 27.85 643.00
6 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 28.22 614.00
7 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.95 558.00
8 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 29.40 525.00
9 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 29.68 505.00
10 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 29.70 503.00
11 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 29.94 486.00
12 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 30.22 467.00
13 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 30.44 452.00
14 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 30.93 419.00
15 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 31.58 377.00
16 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 32.63 314.00

1 anglická míle - Muži

(so, 23.9.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Stanislav ŠulcStanislav Šulc 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:52.98
2 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 4:53.71
3 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 5:14.88
Celkem 3 závodníků

1 anglická míle - Ženy

(so, 23.9.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Josefa ŠpačkováJosefa Špačková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 5:56.51
2 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 6:06.91
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 6:57.35
Tereza KošťálováTereza Košťálová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži

(so, 23.9.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 09:05.43
2 Jan ŠolcJan Šolc 04 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 09:38.46
3 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 09:40.86
4 Aleš KaválekAleš Kaválek 98 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 10:09.29
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 23.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 4.03
2 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
66 1 2.83
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 3 3.13
2 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2 2.53
3 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 1 2.13
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 23.9.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 13.06
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 3 11.11
3 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 06.92
4 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1 06.55
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 23.9.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4 14.76
2 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 3 14.02
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 2 11.85
4 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 1 10.61
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 6 46.32
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 5 40.20
3 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 4 33.84
4 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3 30.61
5 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 2 30.21
Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 1 NM
Celkem 6 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 23.9.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 9 54.14
2 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 8 51.05
3 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 45.50
4 Lukáš MelichLukáš Melich
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
80 4 38.80
5 Michal TlapákMichal Tlapák
AC TJ JičínAC TJ Jičín
82 3 38.19
6 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 5 37.62
7 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2 36.22
8 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 31.95
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 23.9.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 3 57.48
2 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 55.12
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 42.44
4 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 42.35
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 23.9.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FlorianMartin Florian
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 7 73.57
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5 58.00
3 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 55.26
4 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 52.24
5 Patrik LinhartPatrik Linhart
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 40.22
6 Jiří PrášekJiří Prášek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
69 2 36.56
Celkem 6 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 2255
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2093
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 2062
4 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 1960
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1902
6 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1873
7 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1776
8 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1587
9 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 1459
10 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 1258
11 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 1125
12 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 0863
Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Celkem 15 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2450
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice PB 2258
3 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 2111
4 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1980
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1874
6 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 1754
7 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1738
8 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1661
9 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 1645
10 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 1631
11 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 1601
12 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 1527
13 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 1488
14 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 1245
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Kateřina DariusováKateřina Dariusová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 18 závodníků