Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Vrhačská středa

Brno - Ponava (16. 8. 2023)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 16.8.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 09.59
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 16.8.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 09.89
2 Vojtěch ŠirůčekVojtěch Širůček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 08.78
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 16.8.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 10.78
2 Tomáš ZahradníčekTomáš Zahradníček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
81 10.52
3 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 09.13
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 16.8.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 24.33
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 16.8.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠirůčekVojtěch Širůček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 30.46
2 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 25.77
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 16.8.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 30.80
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 30.62
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(st, 16.8.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 49.04
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 16.8.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 58.23
2 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 28.79
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 16.8.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 28.60
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 16.8.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 41.22
2 Tomáš ZahradníčekTomáš Zahradníček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
81 37.09
3 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 34.61
Celkem 3 závodníků