Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2024)

60 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JÍRAStanislav JÍRA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 06.88 0.137
2 Tomáš TLÁSKALTomáš TLÁSKAL 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 06.95 0.146
3 Jakub VOSTATEKJakub VOSTATEK 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.04 0.143
4 Jonáš FLEISIGJonáš FLEISIG 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.05 0.150
5 Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 07.08 0.141
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 06.99 0.144 886
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.03 0.144 872
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 07.10 0.169 847
4 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 07.11 0.147 844
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 07.15 0.136 830
6 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.20 0.133 813
7 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 8 07.43 0.171 736
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 12:03) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 07.22 0.182 806
2 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 07.24 0.149 799
3 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.35 0.157 762
4 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.44 0.166 732
5 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 7 SB 07.48 0.205 719
6 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 07.48 0.151 719
7 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.57 0.145 690
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 06.99 0.144 886
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.03 0.144 872
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 07.10 0.169 847
4 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 07.11 0.147 844
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 07.15 0.136 830
6 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.20 0.133 813
7 87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 07.22 0.182 806
8 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 07.24 0.149 799
9 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.35 0.157 762
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 8 07.43 0.171 736
11 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.44 0.166 732
12 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 7 SB 07.48 0.205 719
13 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 07.48 0.151 719
14 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.57 0.145 690

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 06.89 0.168 922
1= 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 06.89 0.111 922
3 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 =PB 07.22 0.178 806
4 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 SB 07.24 0.156 799
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.34 0.155 765
6 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.35 0.136 762
7 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.57 0.193 690
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 10:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 07.36 0.113 759
2 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 07.36 0.110 759
3 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 07.42 0.168 739
4 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.50 0.532 713
5 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.51 0.186 710
6 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 07.62 0.149 675
7 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 07.63 0.177 671
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 06.89 0.111 922
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 06.89 0.168 922
3 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 =PB 07.22 0.178 806
4 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 SB 07.24 0.156 799
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.34 0.155 765
6 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.35 0.136 762
7 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 07.36 0.113 759
8 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 07.36 0.110 759
9 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 07.42 0.168 739
10 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.50 0.532 713
11 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.51 0.186 710
12 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.57 0.193 690
13 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 07.62 0.149 675
14 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 07.63 0.177 671

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 NL 06.87 0.156 929
2 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.00 0.141 882
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 07.25 0.156 796
4 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 07.27 0.150 789
5 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 07.27 0.146 789
6 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 07.28 0.180 785
7 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.44 0.175 732
8 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 07.49 0.199 716
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 10:03) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.34 0.150 765
2 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 07.35 0.128 762
3 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 07.35 0.183 762
4 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 SB 07.36 0.142 759
5 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 PB 07.42 0.176 739
6 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.49 0.166 716
7 43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.65 0.168 665
8 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 1 PB 07.73 0.170 640
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 NL 06.87 0.156 929
2 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.00 0.141 882
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 07.25 0.156 796
4 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 07.27 0.150 789
5 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 07.27 0.146 789
6 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 07.28 0.180 785
7 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.34 0.150 765
8 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 07.35 0.128 762
9 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 07.35 0.183 762
10 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 SB 07.36 0.142 759
11 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 PB 07.42 0.176 739
12 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.44 0.175 732
13 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.49 0.166 716
14 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 07.49 0.199 716
15 43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.65 0.168 665
16 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 1 PB 07.73 0.170 640

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2024 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.31 775
2 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.32 772
3 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.44 732
4 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 07.46 726
5 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 PB 07.59 684
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 07.63 671
7 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66 662
8 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 07.67 659
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2024 - 11:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 07.64 668
2 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 07.65 665
3 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 07.67 659
4 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.82 613
5 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 =PB 07.83 610
6 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 07.86 601
7 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 07.89 592
8 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 1 =PB 08.03 551
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.31 775
2 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.32 772
3 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.44 732
4 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 07.46 726
5 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 PB 07.59 684
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 07.63 671
7 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 07.64 668
8 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 07.65 665
9 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66 662
10 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 07.67 659
11 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 07.67 659
12 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.82 613
13 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 =PB 07.83 610
14 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 07.86 601
15 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 07.89 592
16 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 1 =PB 08.03 551

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 22.02 0.152
2 Marek VÁŇAMarek VÁŇA 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.21 0.195
3 Jan BENEŠJan BENEŠ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 23.39 0.176
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MUTINSKÝMikuláš MUTINSKÝ 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 22.15 0.167
2 Jonáš FLEISIGJonáš FLEISIG 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.28 0.191
3 Tadeáš TICHÝTadeáš TICHÝ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 24.10 0.168
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 22.02 0.152
2 Mikuláš MUTINSKÝMikuláš MUTINSKÝ 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 22.15 0.167
3 Marek VÁŇAMarek VÁŇA 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.21 0.195
4 Jonáš FLEISIGJonáš FLEISIG 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.28 0.191
5 Jan BENEŠJan BENEŠ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 23.39 0.176
6 Tadeáš TICHÝTadeáš TICHÝ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 24.10 0.168

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HOFMANOVÁMartina HOFMANOVÁ 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 24.38 0.152
2 Anna SKÁLOVÁAnna SKÁLOVÁ 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.40 0.178
3 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 27.08 0.190
Věra HOLUBÁŘOVÁVěra HOLUBÁŘOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SIVÁKOVÁVeronika SIVÁKOVÁ 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 26.73 0.282
2 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 27.83 0.204
3 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 28.02 0.525
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HOFMANOVÁMartina HOFMANOVÁ 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 24.38 0.152
2 Anna SKÁLOVÁAnna SKÁLOVÁ 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.40 0.178
3 Veronika SIVÁKOVÁVeronika SIVÁKOVÁ 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 26.73 0.282
4 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 27.08 0.190
5 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 27.83 0.204
6 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 28.02 0.525
Věra HOLUBÁŘOVÁVěra HOLUBÁŘOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 DNS

400 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Petr VÍCHPetr VÍCH 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 48.85 0.176
2 311 Mikuláš MUTINSKÝMikuláš MUTINSKÝ 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 48.94 0.168
3 313 Patrik MARINOVPatrik MARINOV 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 50.06 0.176
4 310 Tomáš VODIČKATomáš VODIČKA 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 51.34 0.521
5 309 Šimon PROCHÁZKAŠimon PROCHÁZKA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 SB 51.35 0.188
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200312Vích Petr (MLBOL)22.92
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 53.84 0.201
2 303 Ester BENDOVÁEster BENDOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.98 0.208
3 304 Vendula CHVÁTALOVÁVendula CHVÁTALOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 59.18 0.232
4 301 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 60.57 0.197
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200302Bendová Nikola (OLYPR)53.92
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 60.18 0.208
2 306 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 60.20 0.316
3 308 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 60.82 0.204
4 307 Lucie HLAVIČKOVÁLucie HLAVIČKOVÁ 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 60.84 0.437
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200306Husáková Tereza (JESPR)27.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 53.84 0.201
2 303 Ester BENDOVÁEster BENDOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.98 0.208
3 304 Vendula CHVÁTALOVÁVendula CHVÁTALOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 59.18 0.232
4 305 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 60.18 0.208
5 306 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 60.20 0.316
6 301 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 60.57 0.197
7 308 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 60.82 0.204
8 307 Lucie HLAVIČKOVÁLucie HLAVIČKOVÁ 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 60.84 0.437

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 19:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 2:19.02 837
2 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:21.68 801
3 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:23.93 771
4 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 2:26.36 739
5 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 2:32.55 661
6 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 2:33.80 646
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20049Janků Valerie (SLAPR)33.66
40037Šťastná Kateřina (SKPLZ)1:09.59
60049Janků Valerie (SLAPR)1:45.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 19:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 2:18.92 838
2 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 2:22.77 786
3 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 2:23.60 775
4 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 2:24.46 764
5 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 1 PB 2:28.05 718
6 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 2:29.92 694
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20054Navrátilová Barbora (SLAPR)29.82
40054Navrátilová Barbora (SLAPR)1:03.69
60054Navrátilová Barbora (SLAPR)1:40.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 2:18.92 838
2 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 2:19.02 837
3 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:21.68 801
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 2:22.77 786
5 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 2:23.60 775
6 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:23.93 771
7 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 2:24.46 764
8 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 2:26.36 739
9 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 1 PB 2:28.05 718
10 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 2:29.92 694
11 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 2:32.55 661
12 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 2:33.80 646

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 18:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:24.53 763
2 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 2:25.67 748
3 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:33.68 647
4 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 PB 2:34.70 635
5 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 2:36.71 611
6 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 2:37.71 599
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20052Linková Laura (SLAPR)33.49
40052Linková Laura (SLAPR)1:10.80
60052Linková Laura (SLAPR)1:49.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 18:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 SB 2:25.16 755
2 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:27.90 719
3 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 2:29.20 703
4 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:32.67 660
5 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:35.41 627
6 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 2:41.56 555
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20058Tkáčová Adéla (AKEZK)34.48
40058Tkáčová Adéla (AKEZK)1:10.12
60058Tkáčová Adéla (AKEZK)1:48.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:24.53 763
2 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 SB 2:25.16 755
3 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 2:25.67 748
4 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:27.90 719
5 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 2:29.20 703
6 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:32.67 660
7 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:33.68 647
8 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 PB 2:34.70 635
9 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:35.41 627
10 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 PB 2:36.71 611
11 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 2:37.71 599
12 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 2:41.56 555

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2024 - 18:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:27.08 730
2 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.17 629
3 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 2:35.80 622
4 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 2:36.61 612
5 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 2:39.16 583
6 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:53.82 425
125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20064Mikulková Berenika (AKLOL)32.18
40027Lacková Eliška (NEHVI)1:13.79
60047Bradová Lea (SLAPR)1:51.92
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2024 - 18:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:18.44 845
2 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 2:22.03 796
3 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 2:28.73 709
4 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 2:30.36 688
5 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:30.60 685
6 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 2:31.24 677
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20099Radová Nina (SOKCB)31.12
40099Radová Nina (SOKCB)1:07.04
60099Radová Nina (SOKCB)1:43.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:18.44 845
2 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 2:22.03 796
3 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:27.08 730
4 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 2:28.73 709
5 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 2:30.36 688
6 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:30.60 685
7 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 2:31.24 677
8 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.17 629
9 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 2:35.80 622
10 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 2:36.61 612
11 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 2:39.16 583
12 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:53.82 425
125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2024 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:27.28 727
2 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:27.66 722
3 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 2:39.67 577
4 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:39.85 575
5 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 2:57.28 391
68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 DNF
95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20040Houdková Adéla (DIPOL)34.90
40040Houdková Adéla (DIPOL)1:10.96
60040Houdková Adéla (DIPOL)1:48.89
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2024 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 2:13.18 919
2 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 2:30.26 690
3 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 2:30.73 684
4 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:32.85 658
5 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:36.70 611
6 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 2:41.17 560
7 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:51.25 451
8 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:54.97 413
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20083Botková Linda (OLYPR)33.60
40083Botková Linda (OLYPR)1:08.30
60083Botková Linda (OLYPR)1:41.03
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 2:13.18 919
2 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:27.28 727
3 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:27.66 722
4 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 2:30.26 690
5 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 2:30.73 684
6 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:32.85 658
7 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:36.70 611
8 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 2:39.67 577
9 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:39.85 575
10 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 2:41.17 560
11 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:51.25 451
12 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:54.97 413
13 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 2:57.28 391
68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 DNF
95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

1000 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 11 2:41.68 855
2 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 2:42.74 843
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:43.04 840
4 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 2:43.57 834
5 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:45.27 816
6 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 10 2:45.80 810
7 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 9 SB 2:49.10 775
8 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 PB 2:51.77 747
9 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 2:51.95 745
10 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 2:54.49 719
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 1 SB 3:02.72 638
94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200133Stráský Vilém (UNIBR)31.35
400133Stráský Vilém (UNIBR)1:04.91
600133Stráský Vilém (UNIBR)1:38.48
800102Kopecký Ondřej (DUKPR)2:11.41
Celkem 12 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 PB 2:42.32 848
2 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:44.59 823
3 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 12 SB 2:48.34 783
4 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 2:49.51 771
5 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 11 SB 2:50.57 760
6 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10 PB 2:52.06 744
7 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 2:53.84 726
8 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 9 2:55.05 714
9 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 3:03.22 633
10 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:07.85 589
11 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 3:07.86 589
12 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 3:25.58 436
45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 DNF
122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20055Vintera Kryštof (AHAVY)33.21
40055Vintera Kryštof (AHAVY)1:03.58
60055Vintera Kryštof (AHAVY)1:36.69
80055Vintera Kryštof (AHAVY)2:10.63
Celkem 14 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 11.2.2024 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 14 NL 2:41.87 853
2 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 13 PB 2:43.27 837
3 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12 PB 2:45.01 819
4 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 11 PB 2:46.17 806
5 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10 PB 2:50.54 760
6 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 2:53.08 734
7 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 2:53.49 729
8 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 2:54.91 715
9 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 2:55.93 705
10 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 9 PB 2:56.54 699
11 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 2:57.47 689
12 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 2:57.70 687
13 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 PB 2:58.30 681
5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20017Berný Tadeáš (JICIN)30.57
40017Berný Tadeáš (JICIN)1:05.09
60017Berný Tadeáš (JICIN)1:38.21
Celkem 14 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.39 680
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:58.40 680
3 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 3:02.19 643
4 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:02.85 637
5 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 3:06.03 606
6 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 3:09.40 575
7 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 3:14.53 529
8 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 3:24.74 442
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Hlaváč Jakub (ACJAB)33.72
4006Hlaváč Jakub (ACJAB)1:09.28
6006Hlaváč Jakub (ACJAB)1:48.13
80015Pešík Matouš (SNLIB)2:27.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 NL 2:44.09 829
2 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 2:55.33 711
3 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC Pardubice AC Pardubice 1 PB 2:57.82 686
4 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 2:59.05 674
5 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 3:01.26 652
6 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 3:03.22 633
7 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 PB 3:08.77 581
8 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 3:17.89 500
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20044Matoušek Jakub (SLAPR)29.14
40044Matoušek Jakub (SLAPR)1:00.83
60044Matoušek Jakub (SLAPR)1:34.96
80044Matoušek Jakub (SLAPR)2:11.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 NL 2:44.09 829
2 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 2:55.33 711
3 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC Pardubice AC Pardubice 1 PB 2:57.82 686
4 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.39 680
5 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:58.40 680
6 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 2:59.05 674
7 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 3:01.26 652
8 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 3:02.19 643
9 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:02.85 637
10 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 3:03.22 633
11 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 3:06.03 606
12 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 PB 3:08.77 581
13 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 3:09.40 575
14 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 3:14.53 529
15 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 3:17.89 500
16 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 3:24.74 442

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 08.00 0.146 982
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 =PB 08.02 0.150 977
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.13 0.148 949
4 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.29 0.157 910
5 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 08.38 0.150 888
6 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.48 0.174 865
7 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 08.57 0.148 843
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 13:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 08.31 0.141 905
2 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 08.51 0.162 858
3 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 7 PB 08.86 0.196 777
4 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 08.90 0.182 768
5 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.17 0.154 709
103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 DNS
87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 08.00 0.146 982
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 =PB 08.02 0.150 977
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.13 0.148 949
4 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.29 0.157 910
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 08.31 0.141 905
6 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 08.38 0.150 888
7 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.48 0.174 865
8 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 08.51 0.162 858
9 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 08.57 0.148 843
10 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 7 PB 08.86 0.196 777
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 08.90 0.182 768
12 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.17 0.154 709
103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 DNS
87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 DNS

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.83 0.179 1025
2 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 08.03 0.133 974
3 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.46 0.157 869
4 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.58 0.181 841
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.59 0.152 839
6 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.59 0.162 839
7 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.13 0.165 717
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 09:48) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.68 818
2 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 08.70 813
3 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.87 775
4 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.03 739
5 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 =PB 09.08 728
6 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.21 700
7 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 09.84 572
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.83 0.179 1025
2 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 08.03 0.133 974
3 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.46 0.157 869
4 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.58 0.181 841
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.59 0.152 839
6 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.59 0.162 839
7 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.68 818
8 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 08.70 813
9 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.87 775
10 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.03 739
11 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 =PB 09.08 728
12 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.13 0.165 717
13 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.21 700
14 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 09.84 572

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 NR 07.67 0.152 1066
2 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 07.69 0.146 1061
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.16 0.151 942
4 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 08.17 0.165 939
5 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.39 0.121 886
6 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 08.42 0.206 879
7 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 1 08.44 0.189 874
8 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 08.46 0.164 869
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 09:33) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 08.38 0.139 888
2 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 08.49 0.171 862
3 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.66 0.133 823
4 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 08.69 0.152 816
5 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 2 PB 08.78 0.166 795
6 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 08.83 0.163 784
9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 NR 07.67 0.152 1066
2 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 07.69 0.146 1061
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.16 0.151 942
4 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 08.17 0.165 939
5 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 08.38 0.139 888
6 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.39 0.121 886
7 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 08.42 0.206 879
8 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 1 08.44 0.189 874
9 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 08.46 0.164 869
10 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 08.49 0.171 862
11 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.66 0.133 823
12 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 08.69 0.152 816
13 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 2 PB 08.78 0.166 795
14 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 08.83 0.163 784
9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.36 0.150 893
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.38 0.163 888
3 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.50 0.134 860
4 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.53 0.177 853
5 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 PB 08.63 0.157 829
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.65 0.188 825
7 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 08.74 0.124 804
8 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.83 0.166 784
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 08.39 0.158 886
2 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 08.75 0.161 802
3 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.91 0.149 766
4 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 PB 09.10 0.199 724
5 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 09.23 0.182 696
6 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.43 0.153 654
7 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.57 0.391 625
8 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.76 0.186 587
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.36 0.150 893
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.38 0.163 888
3 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 08.39 0.158 886
4 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.50 0.134 860
5 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.53 0.177 853
6 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 PB 08.63 0.157 829
7 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.65 0.188 825
8 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 08.74 0.124 804
9 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 08.75 0.161 802
10 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.83 0.166 784
11 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.91 0.149 766
12 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 PB 09.10 0.199 724
13 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 09.23 0.182 696
14 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.43 0.153 654
15 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.57 0.391 625
16 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.76 0.186 587

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 08.44 0.222 1030
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.47 0.163 1024
3 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.48 0.127 1021
4 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 7 PB 08.65 0.173 984
5 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 08.78 0.155 956
6 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.83 0.155 946
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 11:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 08.61 0.176 993
2 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 08.91 0.339 929
3 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.93 0.153 925
4 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.00 0.206 910
5 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 SB 09.14 0.157 881
6 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 09.37 0.206 834
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 08.44 0.222 1030
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.47 0.163 1024
3 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.48 0.127 1021
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 08.61 0.176 993
5 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 7 PB 08.65 0.173 984
6 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 08.78 0.155 956
7 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.83 0.155 946
8 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 08.91 0.339 929
9 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.93 0.153 925
10 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.00 0.206 910
11 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 SB 09.14 0.157 881
12 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 09.37 0.206 834

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2024 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 NL 08.42 0.116 1035
2 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 08.71 0.171 971
3 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.72 0.188 969
4 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 08.74 0.177 965
5 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.99 0.337 912
6 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 09.01 0.188 908
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2024 - 11:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.08 0.179 893
2 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 09.16 0.149 877
3 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.16 0.192 877
4 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.45 0.354 818
5 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 09.49 0.166 810
6 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 09.50 0.398 808
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 NL 08.42 0.116 1035
2 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 08.71 0.171 971
3 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.72 0.188 969
4 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 08.74 0.177 965
5 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.99 0.337 912
6 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 09.01 0.188 908
7 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.08 0.179 893
8 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 6 PB 09.16 0.149 877
9 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.16 0.192 877
10 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.45 0.354 818
11 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 09.49 0.166 810
12 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 09.50 0.398 808

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2024 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 08.47 1024
2 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.84 944
3 68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 08.96 918
4 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.05 900
5 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.25 858
6 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.39 830
7 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.54 800
8 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 09.54 800
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2024 - 11:03) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 09.31 846
2 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 PB 09.38 832
3 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.48 812
4 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.53 802
5 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.57 794
6 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.65 779
7 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 09.84 742
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 08.47 1024
2 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.84 944
3 68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 7 PB 08.96 918
4 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.05 900
5 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.25 858
6 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 09.31 846
7 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 PB 09.38 832
8 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.39 830
9 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.48 812
10 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.53 802
11 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.54 800
12 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 09.54 800
13 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.57 794
14 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.65 779
15 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 09.84 742

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2024 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 NL 08.31 0.185 1059
2 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.54 0.177 1008
3 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 3 =PB 08.71 0.160 971
4 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.76 0.183 961
5 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 08.78 0.164 956
6 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 =PB 08.81 0.189 950
7 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 08.84 0.176 944
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2024 - 11:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.92 0.194 927
2 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 09.06 0.174 897
3 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 09.41 0.164 826
4 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 09.45 0.177 818
5 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.60 0.155 789
6 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.65 0.147 779
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 NL 08.31 0.185 1059
2 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.54 0.177 1008
3 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 3 =PB 08.71 0.160 971
4 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.76 0.183 961
5 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 08.78 0.164 956
6 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 =PB 08.81 0.189 950
7 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 08.84 0.176 944
8 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.92 0.194 927
9 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 09.06 0.174 897
10 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 09.41 0.164 826
11 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 09.45 0.177 818
12 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.60 0.155 789
13 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.65 0.147 779

skok vysoký - Muži

(so, 10.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 Body
1 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 12 1.94 - - - - - - O O O O XO XXX 749
2 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 11 1.94 - - - - - - - O - O XXO XXX 749
3 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 SB 1.94 - - - - - - O O XXO XXO XXO XXX 749
4 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 13 1.91 - - - - - - - - O XO - XXX 723
5 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 10 SB 1.91 - - - - - - XO O O XO XXX 723
6 87 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 14 SB 1.88 - - - - - - O XO O XXX 696
7 88 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 6 PB 1.88 - - - - O - XO XXO O XXX 696
8 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 9 1.88 - - - - O - XO O XXO XXX 696
9 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 5 SB 1.85 - - - - - O O O XXX 670
10 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA
Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s.
97 8 SB 1.82 - - - - - XO XO XXX 644
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 3 PB 1.79 - O O O O O XXX 619
12 107 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 4 1.79 O O O XO XO O XXX 619
13 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 2 SB 1.79 - - O O XO XO XXX 619
14 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 1 =SB 1.73 - - O O XXX 569
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 10.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 2,00 2,03 2,06 2,09 2,12 Body
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 14 NL 2.09 - - - - - - - - - - - O O O O XO O XXX 887
2 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
06 13 PB 1.91 - - - - - - O O O XO O O XXX 723
3 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 10 PB 1.85 - O - O - O XO XO O O XXX 670
4 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 12 1.85 - - - O O - O XO O XXO XXX 670
5 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
06 11 =SB 1.85 - - - O O O O XXO O XXO XXX 670
6 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 PB 1.82 - - O - O O XO XXO O XXX 644
7 81 Milan VÍCHMilan VÍCH
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 3 SB 1.82 O - O - O - XO O XXO XXX 644
8 13 František KADLECFrantišek KADLEC
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.79 - - O - XO XXO XXO XXO XXX 619
9= 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 6 1.73 - - O - O O XXX 569
9= 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 1.73 - - O - O O XXX 569
11 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 1.73 - - O XO O O XXX 569
12 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 7 1.73 - - O O XO XXO XXX 569
13 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 1 1.64 O XO XO XXX 496
14 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 1.58 XXO XXX 449
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 10.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 Body
1 97 Michal RADAMichal RADA
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 16 NL 2.03 - - - - - - - - - O O O O O O O XO O 831
2 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 13 PB 1.82 - - - - O O O O O O O XXX 644
3 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 12 PB 1.82 - - - - O - O O O XO O XXX 644
4 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 11 SB 1.82 - - - - - O - O O XXO XO XXX 644
5 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 14 PB 1.82 - - - - O - O XO XXO XXO XO XXX 644
6 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 9 PB 1.79 - - O - O O XO O XXO O XXX 619
7 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH
TJ Neratovice TJ Neratovice
08 15 1.79 - - - - O O - O XXO XO XXX 619
8 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ
ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek
07 10 1.76 - - - O - O O XO O XXX 593
9 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
07 3 PB 1.76 O - O O XXO O XO O O XXX 593
10 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 8 PB 1.76 - O - XO - O XO XO XO XXX 593
11 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 7 1.70 - - O O O O O XXX 544
12 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 =PB 1.70 - - - O O XO XXO XXX 544
13 109 Jiří VACEKJiří VACEK
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 1 PB 1.64 XO O O XXO O XXX 496
14 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
08 6 1.64 - - O O XO XXX 496
15 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 2 1.55 O O XXX 426
43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 4 DNS
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 9.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 85 Martin MACOUNMartin MACOUN
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 1.76 - - O - O - O O XO XXO XXO XXX 593
2 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 16 1.73 - - - - O XXO O XXO O XO XXX 569
3 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
09 15 1.70 - O O O O O XO XO O XXX 544
4 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
09 13 =PB 1.70 - - O - O O XXO O XO XXX 544
5 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
09 5 PB 1.67 - O O O O O O XXO XXX 520
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
09 7 PB 1.67 O O O O O XO XXO XXO XXX 520
7 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 12 1.64 - - O O O O XO XXX 496
8 11 Vítek STRNADVítek STRNAD
AC Pardubice AC Pardubice
09 10 SB 1.64 - - O O XO O XO XXX 496
9 38 Miroslav MANMiroslav MAN
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 11 1.61 - - O O O XO XXX 472
10 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 4 PB 1.61 O O XO XXO O XXO XXX 472
11 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ...
09 6 1.58 O XXO XO O XXO XXX 449
12 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
10 3 PB 1.55 O O O O XXX 426
13 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
09 9 1.55 O O XXO XO XXX 426
14 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 1 PB 1.52 O O XO XXX 404
15 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
09 8 1.49 O XO XXX 381
127 Tomáš JANELETomáš JANELE
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
09 2 NM XXX
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 10.2.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 12 =PB 1.76 - - - - O O O XO O XO XXO XXX 928
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 8 PB 1.73 - - - O O O O O O XO XXX 891
3 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
02 11 =SB 1.70 - - - O O O O O O XXX 855
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 10 =SB 1.67 - - - - O O O XO XXX 818
5 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 5 SB 1.64 - - O O O XO O XXX 783
6 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 2 SB 1.64 - - XO XO O XO XO XXX 783
7 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 3 PB 1.64 O O O O O O XXO XXX 783
8 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK Bílina AK Bílina
01 9 1.64 - - - O O XO XXO XXX 783
9 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 6 1.61 - - - XO O XO XXX 747
10 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 7 1.58 - - - O XO XXX 712
11 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 1.55 O O O XXO XXX 678
12 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 1 =PB 1.52 O O XXO XXX 644
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 12 NL 1.76 - - - - - O O O O O XO O XXX 928
2 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 11 PB 1.73 - - - - - O - O O O O XXX 891
3 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 8 PB 1.70 - - XO O O O O O O O XXX 855
4 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 5 SB 1.64 - - O O O XO O XO XXX 783
5 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 10 1.64 - O O O XO XXO XO XO XXX 783
6 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 9 1.61 - - O O O O O XXX 747
7 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 7 PB 1.61 - - - O O XO XXO XXX 747
8 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 6 SB 1.58 - - - O XO O XXX 712
9 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 1.52 O O O O XXX 644
10 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 3 1.46 O O XXX 577
11 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 2 1.46 XO XXO XXX 577
12 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
06 1 PB 1.46 XXO XXO XXX 577
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.2.2024 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
07 11 PB 1.70 - - - O O O O O XO XXO XO XXX 855
2 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 8 PB 1.67 - - - O O O O XXO XO XO XXX 818
3 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 13 1.67 - - - O XO O O XXO XXO XXO XXX 818
4 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 6 PB 1.61 - - O O O O XXO XO XXX 747
5 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 12 1.61 - - - - O O O XXO XXX 747
6 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 1.61 - - O O O O XXO XXO XXX 747
7 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan...
07 5 =PB 1.58 - O O XXO O XXO XO XXX 712
8 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 1.55 - - O O O O XXX 678
9 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 7 1.55 - - O XO O XXO XXX 678
10 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 2 PB 1.55 - O O XO XXO XXO XXX 678
11 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 4 1.52 - - O O O XXX 644
12 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 3 1.49 - O O XXO XXX 610
27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 1 NM XXX
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.2.2024 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 13 NL 1.70 O O O - XO - O XO XO O XXO XXO r 855
2 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 15 PB 1.67 - - O O O O O O O O O XXX 818
3 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
10 14 1.55 O XO O XO XO XO O XXX 678
4 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 PB 1.55 O XO O O O XO XXO XXX 678
5 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 8 =PB 1.52 O O O XO XXO O XXX 644
6 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 9 1.52 O O XO O O XO XXX 644
7 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
09 5 =PB 1.49 O O O XO O XXX 610
8 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
09 1 PB 1.49 O O O O XO XXX 610
9 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
10 12 1.46 O - O O XXX 577
10 19 Barbora GROFOVÁ