Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2024)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 KOPECKÝ, Ondřej 98 TJ Dukla Praha 6035,00
2 JÄRVINEN, Tomas 05 Atletika Jižní Město z.s. 5993,00
3 STRÁSKÝ, Vilém 99 VSK Univerzita Brno 5806,00
4 SVOBODA, Petr 04 TJ VS Tábor, z. s. 5739,00
5 RADA, Michal 07 T. J. Sokol České Budějovice 5691,00
6 VÍCH, Milan 06 Hvězda Pardubice z.s. 5483,00
7 JULIŠ, Adam 07 Atletika Chrudim, z.s. 5442,00
8 FRANĚK, Matyáš 00 TJ Dukla Praha 5424,00
9 JÁRA, Michal 04 Spartak Praha 4 5389,00
10 PÍCHA, Štěpán 05 AC Slovan Liberec, z.s. 5207,00
11 POSPÍŠIL, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5198,00
12 TÜRK, Jan 03 TJ Dukla Praha 5068,00
13 BERNÝ, Tadeáš 07 AC TJ Jičín 5059,00
14 PEFFEK, Matěj 07 Spartak Praha 4 5029,00
15 VINTERA, Kryštof 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4884,00
16 KADLEC, František 05 AC Slovan Liberec, z.s. 4881,00
17 LEPEŠKA, Jan 00 A. C. TEPO Kladno 4873,00
18 TVRZNÍK, Antonín 04 TJ Sokol Kolín-atletika 4858,00
19 BEŠTA, Jiří 97 Atletika Klatovy z.s. 4850,00
20 BENEŠ, Václav 07 A. C. TEPO Kladno 4826,00
21 SLAVÍK, Vojtěch 06 TJ Sokol Kolín-atletika 4788,00
22 SÁDOVSKÝ, Matěj 02 AC Pardubice 4680,00
23 BEDNÁŘ, Štěpán 07 TJ Sokol Opava 4680,00
24 FILOUNEK, Jan 08 Univerzitní sportovní klub Praha 4679,00
25 TRUHLÁŘ, Jakub 08 AK Sokol Nehvizdy 4647,00
26 LENOCH, Jakub 08 TJ Neratovice 4611,00
27 TAYLOR, Dominik 06 TJ Dukla Praha 4588,00
28 VACEK, Jiří 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4559,00
29 MOTL, Eliáš 07 TJ Dukla Praha 4549,00
30 SEDLÁČEK, Jiří 06 VSK Univerzita Brno 4502,00
31 VOMELA, Matěj 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 4492,00
32 REISCHIG, Filip 09 TJ Dukla Praha 4473,00
33 ŠAFÁŘ, Samuel 07 ATLETIKA Polička, spolek 4456,00
34 ŠINKOVSKÝ, Samuel 06 TJ Sokol Hradec Králové 4453,00
35 ZÁSMĚTA, Dominik 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 4411,00
36 ŠAŠEK, Vojtěch 05 ASK Slavia Praha 4382,00
37 STRNAD, Vítek 09 AC Pardubice 4352,00
38 MACOUN, Martin 09 SKP Nymburk, z.s. 4334,00
39 HANZELKA, Daniel 06 TJ TŽ Třinec 4307,00
40 ĎORĎ, David 09 Atletika Jižní Město z.s. 4236,00
41 PAULÍČEK, Šimon 07 A. C. TEPO Kladno 4220,00
42 MATOUŠEK, Jakub 09 ASK Slavia Praha 4174,00
43 ANDREJEV, Sebastián 09 TJ Jiskra Humpolec 4150,00
44 OLIVOVÁ, Natálie 03 Spartak Praha 4 4125,00
45 KERBACHOVÁ, Anna 00 ASK Slavia Praha 4109,00
46 DOSTÁLEK, Jakub 05 Atletický klub Olomouc z.s. 4055,00
47 ALFÖLDI, Denis 10 A. C. TEPO Kladno 4042,00
48 NEDVĚDOVÁ, Veronika 01 AK Sokol Nehvizdy 4013,00
49 RADOVÁ, Nina 07 T. J. Sokol České Budějovice 4003,00
50 BOTKOVÁ, Linda 10 PSK Olymp Praha, z.s. 3977,00
51 TKÁČOVÁ, Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3970,00
52 FRONTZOVÁ, Kamila 01 AK Bílina 3947,00
53 HLAVÁČ, Jakub 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3945,00
54 MAN, Miroslav 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. 3922,00
55 HÁJEK, Štěpán 10 AC Mladá Boleslav z.s. 3898,00
56 LIEBLOVÁ, Tereza 06 Atletika Poruba z.s. 3898,00
57 RUČOVÁ, Simona 04 Hvězda Pardubice z.s. 3884,00
58 LASÍKOVÁ, Lucie 05 Univerzitní sportovní klub Praha 3879,00
59 NAVRÁTILOVÁ, Barbora 02 ASK Slavia Praha 3876,00
60 VAVŘINOVÁ, Klára 07 Atletika Jihlava z.s. 3876,00
61 PEŠÍK, Matouš 09 AC Slovan Liberec, z.s. 3871,00
62 MORAVEC, Matěj 09 Univerzitní sportovní klub Praha 3863,00
63 NYGRÝN, Jakub 09 AK ŠKODA Plzeň 3857,00
64 KUBAJUROVÁ, Tereza 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3847,00
65 SALCMANOVÁ, Kateřina 05 AK ŠKODA Plzeň 3801,00
66 ČERNOCKÁ, Kateřina 05 Atletický klub Šternberk z.s. 3801,00
67 KLIČKOVÁ, Barbora 07 Spartak Praha 4 3767,00
68 BAŽOUTOVÁ, Klára 02 AK Sokol Nehvizdy 3759,00
69 ŠŤASTNÁ, Kateřina 01 AK ŠKODA Plzeň 3753,00
70 VACATA, Vojtěch 09 Atletika Stodůlky, z.s. 3748,00
71 JAROŠOVÁ, Eliška 08 ASK Slavia Praha 3730,00
72 GIESELOVÁ, Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 3691,00
73 CHALUPOVÁ, Anna Marie 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3691,00
74 ČERVENÁ, Eliška 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3656,00
75 VOJTEK, Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. 3562,00
76 RUCKÁ, Jessica Stella 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3534,00
77 BRADOVÁ, Lea 08 ASK Slavia Praha 3490,00
78 PROKEŠOVÁ, Johana 09 SKP Nymburk, z.s. 3480,00
79 ČERVENKOVÁ, Anna 06 ASK Slavia Praha 3466,00
80 KALENDOVÁ, Teodora 06 AK Sokol Nehvizdy 3435,00
81 HOFFMANNOVÁ, Elen 06 Univerzitní sportovní klub Praha 3384,00
82 LACKOVÁ, Karolína 06 AK Sokol Nehvizdy 3384,00
83 ŠMERALOVÁ, Viktorie 04 Spartak Praha 4 3375,00
84 TEPLÁ, Hana 07 Atletika Jižní Město z.s. 3371,00
85 ČERNÝ, Ondřej 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 3331,00
86 LINKOVÁ, Laura 06 ASK Slavia Praha 3297,00
87 JANELE, Tomáš 09 Univerzitní sportovní klub Praha 3274,00
88 MANDÍKOVÁ, Daniela 07 AK Sokol Nehvizdy 3246,00
89 ŠTEFKOVÁ, Nela 08 Atletika Poruba z.s. 3229,00
90 HOUDKOVÁ, Adéla 10 ASK Dipoli z.s. 3215,00
91 BUČKOVÁ, Justýna 09 PSK Olymp Praha, z.s. 3209,00
92 TRUHLÁŘOVÁ, Eliška 10 AK Sokol Nehvizdy 3196,00
93 MATOUŠKOVÁ, Klára 06 ASK Slavia Praha 3182,00
94 HORKÁ, Nikol 09 TJ Spartak Třebíč, spolek 3159,00
95 PLACHÝ, Antonín 05 ASK Slavia Praha 3127,00
96 JANKŮ, Valerie 02 ASK Slavia Praha 3072,00
97 OTTLOVÁ, Táňa 06 Atletika Benešov z.s. 3066,00
98 KUŽMOVÁ, Tanya 10 Atletika Čelákovice z.s. 2996,00
99 HIADLOVSKÁ, Sofie 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2982,00
100 MIKULKOVÁ, Berenika 08 Atletický klub Olomouc z.s. 2977,00
101 SZITÁSOVÁ, Yvona 09 TJ Sokol Kolín-atletika 2939,00
102 DERKOVÁ, Eliška 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2917,00
103 LUKÁŠ, Marek 91 TJ Dukla Praha 2906,00
104 GROFOVÁ, Barbora 09 AC Turnov, z. s. 2826,00
105 BAŠE, Roman 01 Spartak Praha 4 2659,00
106 LACKOVÁ, Eliška 08 AK Sokol Nehvizdy 2635,00
107 ČUMPELÍK, Lukáš 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2471,00
108 BÍLKOVÁ, Kateřina 09 TJ Sokol Kolín-atletika 2407,00
109 PAVLIŠČOVÁ, Marie 09 Atletika Benešov z.s. 2396,00
110 KALANDROVÁ, Adéla 09 SSK Vítkovice, z.s. 2318,00
111 HOŠKOVÁ, Kateřina 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2075,00
112 GASIÚNAS-DEMČENKO, Dominik 07 ASK Slavia Praha 1837,00