Výsledky

  vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2024)

Časový pořad pátek, 9.2.2024

Čas Disciplíny
11:00 60m p 76,2-8,2 Žky B1 official
11:03 60m p 76,2-8,2 Žky B2 official
11:15 60m p 76,2-8,5 Dky B1 official
11:18 60m p 76,2-8,5 Dky B2 official
11:30 60 m Žci B1 official
11:33 60 m Žci B2 official
12:00 Dálka Žci official
12:30 Výška Dky official Výška Žky official
13:15 Koule 4kg Žci official
14:45 Koule 3kg Žky official
15:00 Výška Žci official
16:00 Dálka Žky official Koule 3kg Dky official
17:15 800 m Žky B1 official Dálka Dky official
17:20 800 m Žky B2 official
18:30 800 m Dky B1 official
18:35 800 m Dky B2 official

Časový pořad sobota, 10.2.2024

Čas Disciplíny
10:00 60 m Dci B1 official
10:03 60 m Dci B2 official
10:20 60 m M official
10:30 60 m J B1 official Dálka Dci official
10:33 60 m J B2 official
11:00 60m p 83,8 Žci B1 official 60m p 83,8 Žci B2 official
11:15 60m p 83,8 Jky B1 official
11:18 60m p 83,8 Jky B2 official
11:30 60m p 83,8 Ž B1 official
11:33 60m p 83,8 Ž B2 official
11:45 Dálka J official Koule 5kg Dci official
12:00 60 m M B1 official Tyč Žci official
12:03 60 m M B2 official
13:00 Výška Ž official Výška Jky official Dálka M official Koule 6kg J official
14:15 Koule 7,26kg M official
14:30 400 m Ž B1 official 400 m Ž B2 official
14:45 400 m M official
15:00 200 m Ž B1 official 200 m Ž B2 official Výška J official Výška Dci official
15:15 200 m M B1 official 200 m M B2 official
15:30 Koule 4kg Jky official
15:45 1000 m Žci B1 official
15:50 1000 m Žci B2 official
16:45 Dálka Jky official Koule 4kg Ž official
17:00 Výška M official
18:00 800 m Jky B1 official Dálka Ž official
18:05 800 m Jky B2 official
19:05 800 m Ž B1 official
19:10 800 m Ž B2 official

Časový pořad neděle, 11.2.2024

Čas Disciplíny
09:30 60m p 91,4 Dci B1 official
09:33 60m p 91,4 Dci B2 official
09:45 60m p 99,1 J B1 official
09:48 60m p 99,1 J B2 official
10:45 Tyč J SA official Tyč J SB official Tyč Dci SA official Tyč Dci SB official
13:15 60m p 106,7 M B1 official
13:18 60m p 106,7 M B2 official
14:00 1000 m Dci official
14:30 1000 m J official Tyč M SA official Tyč M SB official
16:40 1000 m M official