Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2024)

Medailová bilance

Pořadí Oddíl bilance
1 TJ Dukla Praha 7 - 7 - 3
2 ASK Slavia Praha 6 - 7 - 7
3 T. J. Sokol České Budějovice 6 - 4 - 1
4 PSK Olymp Praha, z.s. 6 - 2 - 2
5 Atletika Jižní Město z.s. 6 - 2 - 0
6 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3 - 1 - 1
7 VSK Univerzita Brno 2 - 3 - 1
8 Hvězda Pardubice z.s. 2 - 3 - 0
9 AC Pardubice 2 - 1 - 2
10 Atletika Jihlava z.s. 2 - 1 - 0
11 Atletický klub Šternberk z.s. 2 - 0 - 0
12 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 - 4 - 1
13 SKP Nymburk, z.s. 1 - 3 - 3
14 Univerzitní sportovní klub Praha 1 - 3 - 2
15 Atletika Chrudim, z.s. 1 - 3 - 0
16 Spartak Praha 4 1 - 2 - 2
17 Atletika Poruba z.s. 1 - 2 - 1
18 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 - 1 - 2
19 AC TJ Jičín 1 - 0 - 2
20 A. C. TEPO Kladno 1 - 0 - 1
21 Atletika Stodůlky, z.s. 1 - 0 - 1
22 TJ Jiskra Humpolec 1 - 0 - 1
23 SSK Vítkovice, z.s. 1 - 0 - 0
24 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1 - 0 - 0
25 AC Mladá Boleslav z.s. 1 - 0 - 0
26 AK Bílina 1 - 0 - 0
27 AK Sokol Nehvizdy 0 - 3 - 3
28 ASK Dipoli z.s. 0 - 3 - 0
29 AK ŠKODA Plzeň 0 - 1 - 2
30 Atletický klub Olomouc z.s. 0 - 1 - 1
31 TJ VS Tábor, z. s. 0 - 0 - 5
32 AC Slovan Liberec, z.s. 0 - 0 - 3
33 Atletika Benešov z.s. 0 - 0 - 2
34 TJ TŽ Třinec 0 - 0 - 2
35 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 0 - 0 - 2
36 TJ Sokol Kolín-atletika 0 - 0 - 2
37 TJ Sokol Opava 0 - 0 - 1
38 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0 - 0 - 1
39 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0 - 0 - 1
40 TJ Neratovice 0 - 0 - 0
41 TJ Sokol Hradec Králové 0 - 0 - 0
42 TJ Spartak Třebíč, spolek 0 - 0 - 0
43 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0 - 0 - 0
44 Atletika Čelákovice z.s. 0 - 0 - 0
45 Atletika Klatovy z.s. 0 - 0 - 0
46 ATLETIKA Polička, spolek 0 - 0 - 0
47 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 0 - 0 - 0
48 SK Jeseniova 0 - 0 - 0
49 AC Moravská Slavia Brno, spolek 0 - 0 - 0
50 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. 0 - 0 - 0
51 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 0 - 0 - 0
52 AC Turnov, z. s. 0 - 0 - 0