Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2024)

skok vysoký - Muži

(so, 10.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 Body
1 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 12 1.94 - - - - - - O O O O XO XXX 749
2 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 11 1.94 - - - - - - - O - O XXO XXX 749
3 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 SB 1.94 - - - - - - O O XXO XXO XXO XXX 749
4 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 13 1.91 - - - - - - - - O XO - XXX 723
5 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 10 SB 1.91 - - - - - - XO O O XO XXX 723
6 87 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 14 SB 1.88 - - - - - - O XO O XXX 696
7 88 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 6 PB 1.88 - - - - O - XO XXO O XXX 696
8 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 9 1.88 - - - - O - XO O XXO XXX 696
9 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 5 SB 1.85 - - - - - O O O XXX 670
10 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA
Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s.
97 8 SB 1.82 - - - - - XO XO XXX 644
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 3 PB 1.79 - O O O O O XXX 619
12 107 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 4 1.79 O O O XO XO O XXX 619
13 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 2 SB 1.79 - - O O XO XO XXX 619
14 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 1 =SB 1.73 - - O O XXX 569
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 10.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 2,00 2,03 2,06 2,09 2,12 Body
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 14 NL 2.09 - - - - - - - - - - - O O O O XO O XXX 887
2 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
06 13 PB 1.91 - - - - - - O O O XO O O XXX 723
3 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 10 PB 1.85 - O - O - O XO XO O O XXX 670
4 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 12 1.85 - - - O O - O XO O XXO XXX 670
5 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
06 11 =SB 1.85 - - - O O O O XXO O XXO XXX 670
6 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 PB 1.82 - - O - O O XO XXO O XXX 644
7 81 Milan VÍCHMilan VÍCH
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 3 SB 1.82 O - O - O - XO O XXO XXX 644
8 13 František KADLECFrantišek KADLEC
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.79 - - O - XO XXO XXO XXO XXX 619
9= 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 6 1.73 - - O - O O XXX 569
9= 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 1.73 - - O - O O XXX 569
11 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 1.73 - - O XO O O XXX 569
12 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 7 1.73 - - O O XO XXO XXX 569
13 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 1 1.64 O XO XO XXX 496
14 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 1.58 XXO XXX 449
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 10.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 Body
1 97 Michal RADAMichal RADA
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 16 NL 2.03 - - - - - - - - - O O O O O O O XO O 831
2 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 13 PB 1.82 - - - - O O O O O O O XXX 644
3 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 12 PB 1.82 - - - - O - O O O XO O XXX 644
4 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 11 SB 1.82 - - - - - O - O O XXO XO XXX 644
5 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 14 PB 1.82 - - - - O - O XO XXO XXO XO XXX 644
6 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 9 PB 1.79 - - O - O O XO O XXO O XXX 619
7 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH
TJ Neratovice TJ Neratovice
08 15 1.79 - - - - O O - O XXO XO XXX 619
8 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ
ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek
07 10 1.76 - - - O - O O XO O XXX 593
9 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
07 3 PB 1.76 O - O O XXO O XO O O XXX 593
10 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 8 PB 1.76 - O - XO - O XO XO XO XXX 593
11 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 7 1.70 - - O O O O O XXX 544
12 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 =PB 1.70 - - - O O XO XXO XXX 544
13 109 Jiří VACEKJiří VACEK
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 1 PB 1.64 XO O O XXO O XXX 496
14 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
08 6 1.64 - - O O XO XXX 496
15 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
07 2 1.55 O O XXX 426
43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 4 DNS
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 9.2.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 85 Martin MACOUNMartin MACOUN
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 1.76 - - O - O - O O XO XXO XXO XXX 593
2 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 16 1.73 - - - - O XXO O XXO O XO XXX 569
3 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
09 15 1.70 - O O O O O XO XO O XXX 544
4 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
09 13 =PB 1.70 - - O - O O XXO O XO XXX 544
5 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
09 5 PB 1.67 - O O O O O O XXO XXX 520
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
09 7 PB 1.67 O O O O O XO XXO XXO XXX 520
7 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 12 1.64 - - O O O O XO XXX 496
8 11 Vítek STRNADVítek STRNAD
AC Pardubice AC Pardubice
09 10 SB 1.64 - - O O XO O XO XXX 496
9 38 Miroslav MANMiroslav MAN
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 11 1.61 - - O O O XO XXX 472
10 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
09 4 PB 1.61 O O XO XXO O XXO XXX 472
11 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ...
09 6 1.58 O XXO XO O XXO XXX 449
12 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
10 3 PB 1.55 O O O O XXX 426
13 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
09 9 1.55 O O XXO XO XXX 426
14 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 1 PB 1.52 O O XO XXX 404
15 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
09 8 1.49 O XO XXX 381
127 Tomáš JANELETomáš JANELE
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
09 2 NM XXX
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 10.2.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 12 =PB 1.76 - - - - O O O XO O XO XXO XXX 928
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 8 PB 1.73 - - - O O O O O O XO XXX 891
3 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
02 11 =SB 1.70 - - - O O O O O O XXX 855
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 10 =SB 1.67 - - - - O O O XO XXX 818
5 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 5 SB 1.64 - - O O O XO O XXX 783
6 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 2 SB 1.64 - - XO XO O XO XO XXX 783
7 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 3 PB 1.64 O O O O O O XXO XXX 783
8 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK Bílina AK Bílina
01 9 1.64 - - - O O XO XXO XXX 783
9 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 6 1.61 - - - XO O XO XXX 747
10 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 7 1.58 - - - O XO XXX 712
11 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 1.55 O O O XXO XXX 678
12 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 1 =PB 1.52 O O XXO XXX 644
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 10.2.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 12 NL 1.76 - - - - - O O O O O XO O XXX 928
2 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 11 PB 1.73 - - - - - O - O O O O XXX 891
3 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 8 PB 1.70 - - XO O O O O O O O XXX 855
4 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 5 SB 1.64 - - O O O XO O XO XXX 783
5 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 10 1.64 - O O O XO XXO XO XO XXX 783
6 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 9 1.61 - - O O O O O XXX 747
7 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 7 PB 1.61 - - - O O XO XXO XXX 747
8 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 6 SB 1.58 - - - O XO O XXX 712
9 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 1.52 O O O O XXX 644
10 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 3 1.46 O O XXX 577
11 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 2 1.46 XO XXO XXX 577
12 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
06 1 PB 1.46 XXO XXO XXX 577
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.2.2024 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
07 11 PB 1.70 - - - O O O O O XO XXO XO XXX 855
2 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 8 PB 1.67 - - - O O O O XXO XO XO XXX 818
3 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 13 1.67 - - - O XO O O XXO XXO XXO XXX 818
4 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 6 PB 1.61 - - O O O O XXO XO XXX 747
5 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 12 1.61 - - - - O O O XXO XXX 747
6 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 1.61 - - O O O O XXO XXO XXX 747
7 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan...
07 5 =PB 1.58 - O O XXO O XXO XO XXX 712
8 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 1.55 - - O O O O XXX 678
9 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 7 1.55 - - O XO O XXO XXX 678
10 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 2 PB 1.55 - O O XO XXO XXO XXX 678
11 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 4 1.52 - - O O O XXX 644
12 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 3 1.49 - O O XXO XXX 610
27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 1 NM XXX
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.2.2024 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 13 NL 1.70 O O O - XO - O XO XO O XXO XXO r 855
2 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 15 PB 1.67 - - O O O O O O O O O XXX 818
3 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
10 14 1.55 O XO O XO XO XO O XXX 678
4 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 PB 1.55 O XO O O O XO XXO XXX 678
5 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 8 =PB 1.52 O O O XO XXO O XXX 644
6 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 9 1.52 O O XO O O XO XXX 644
7 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
09 5 =PB 1.49 O O O XO O XXX 610
8 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
09 1 PB 1.49 O O O O XO XXX 610
9 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
10 12 1.46 O - O O XXX 577
10 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
09 2 1.46 O O XXO O XXX 577
11 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ
AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 6 1.46 O XXO XO O XXX 577
12 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 7 1.46 O O O XXO XXX 577
13 68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ
Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s.
09 11 1.43 O O XO XXX 544
14 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 3 1.43 O O XXO XXX 544
114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 10 NM XXX
Celkem 15 závodníků