Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Olomouc (18. - 19. 5. 2024)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2024 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 SB 11.05 0.140 850
2 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.16 0.149 825
3 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 11.26 0.127 804
4 5 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 11.32 0.169 791
5 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 11.34 0.157 786
6 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 11.34 0.141 786
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2024 - 11:00) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.39 0.146 776
2 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 11.60 0.121 732
3 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.79 0.121 693
4 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 11.79 0.176 693
5 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 12.09 0.123 633
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 SB 11.05 0.140 850
2 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.16 0.149 825
3 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 11.26 0.127 804
4 5 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 11.32 0.169 791
5 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 11.34 0.157 786
6 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 11.34 0.141 786
7 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.39 0.146 776
8 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 11.60 0.121 732
9 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.79 0.121 693
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 11.79 0.176 693
11 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 12.09 0.123 633

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2024 - 16:20) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 24.79 0.201 906
2 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.65 0.199 828
3 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 25.82 0.192 813
4 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 25.89 0.191 807
5 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 26.16 0.159 783
6 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 27.00 0.137 712
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2024 - 16:20) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 6 PB 25.06 0.145 881
2 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 25.16 0.151 872
3 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 25.71 0.177 823
4 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.79 0.143 816
5 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 26.21 0.139 779
6 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 26.40 0.110 763
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2024 - 16:20) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 25.82 0.183 813
2 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 25.83 0.201 812
3 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 26.86 0.232 724
4 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 27.21 0.173 694
5 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 27.94 0.195 636
6 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 28.11 0.156 622
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 24.79 0.201 906
2 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 6 PB 25.06 0.145 881
3 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 25.16 0.151 872
4 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.65 0.199 828
5 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 25.71 0.177 823
6 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.79 0.143 816
7 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 25.82 0.192 813
8 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 25.82 0.183 813
9 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 25.83 0.201 812
10 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 25.89 0.191 807
11 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 26.16 0.159 783
12 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 26.21 0.139 779
13 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 26.40 0.110 763
14 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 26.86 0.232 724
15 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 27.00 0.137 712
16 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 27.21 0.173 694
17 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 27.94 0.195 636
18 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 28.11 0.156 622

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2024 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 48.10 0.151 904
2 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 48.36 0.138 892
3 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 49.44 0.142 841
4 5 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 49.99 0.159 815
5 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 50.33 0.164 799
6 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 50.48 0.163 793
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2024 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 50.21 0.139 805
2 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 50.97 0.139 770
3 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 51.55 0.171 745
4 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 7 54.87 0.168 604
5 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 55.55 0.135 577
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 48.10 0.151 904
2 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 48.36 0.138 892
3 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 49.44 0.142 841
4 5 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 49.99 0.159 815
5 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 50.21 0.139 805
6 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 50.33 0.164 799
7 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 50.48 0.163 793
8 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 50.97 0.139 770
9 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 51.55 0.171 745
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 7 54.87 0.168 604
11 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 55.55 0.135 577

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2024 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 2:17.86 853
2 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 2:19.62 829
3 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 SB 2:20.24 820
4 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 2:23.94 771
5 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 2:26.40 739
6 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 2:27.66 722
7 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 2:29.32 701
8 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 2:37.74 599
9 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:39.52 578
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400116Treglerová Michaela (SLAPR)1:08.01
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2024 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 2:16.51 872
2 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:17.04 864
3 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 2:17.64 856
4 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:18.00 851
5 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:18.73 841
6 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 2:23.99 770
7 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 3 SB 2:28.07 717
8 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 SB 2:28.30 714
9 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 2:34.09 643
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400113Janků Valerie (SLAPR)1:07.13
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 2:16.51 872
2 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:17.04 864
3 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 2:17.64 856
4 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 2:17.86 853
5 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:18.00 851
6 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:18.73 841
7 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 2:19.62 829
8 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 SB 2:20.24 820
9 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 2:23.94 771
10 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 2:23.99 770
11 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 2:26.40 739
12 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 2:27.66 722
13 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 3 SB 2:28.07 717
14 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 SB 2:28.30 714
15 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 2:29.32 701
16 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 2:34.09 643
17 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 2:37.74 599
18 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:39.52 578

1500 m - Muži

(ne, 19.5.2024 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 4:34.16 718
2 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 PB 4:35.11 711
3 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 SB 4:46.51 640
4 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 SB 4:48.38 628
5 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 SB 4:54.40 592
6 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 SB 4:55.91 584
7 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 SB 4:56.49 580
8 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 5:01.37 552
9 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 4 SB 5:12.86 488
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4002Franěk Matyáš (DUKPR)1:14.21
8002Franěk Matyáš (DUKPR)2:28.35
12006Jára Michal (SPPR4)3:43.90
Celkem 9 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2024 - 10:30) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 14.16 0.189 956
2 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 14.21 0.187 949
3 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 14.27 0.193 941
4 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 3 14.31 0.149 935
5 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 14.55 0.189 902
6 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 14.76 0.131 874
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2024 - 10:30) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 14.21 0.141 949
2 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 14.36 0.130 928
3 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 14.62 0.152 892
4 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 15.04 0.140 836
5 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 15.10 0.145 828
6 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.62 0.138 762
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2024 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 14.86 0.170 860
2 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 14.88 0.112 858
3 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 15.41 0.171 788
4 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 15.65 0.176 758
5 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 16.58 0.156 645
6 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 16.88 0.152 610
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 14.16 0.189 956
2 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 14.21 0.187 949
3 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 14.21 0.141 949
4 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 14.27 0.193 941
5 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 3 14.31 0.149 935
6 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 14.36 0.130 928
7 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 14.55 0.189 902
8 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 14.62 0.152 892
9 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 14.76 0.131 874
10 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 14.86 0.170 860
11 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 14.88 0.112 858
12 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 15.04 0.140 836
13 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 15.10 0.145 828
14 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 15.41 0.171 788
15 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.62 0.138 762
16 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 15.65 0.176 758
17 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 16.58 0.156 645
18 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 16.88 0.152 610

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 14.28 0.129 939
2 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 14.44 0.115 918
3 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.73 0.126 882
4 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 14.79 0.140 875
5 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.96 0.129 854
6 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 15.60 0.105 778
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2024 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 15.06 0.141 842
2 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 PB 15.28 0.135 816
3 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 PB 16.46 0.144 682
4 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 16.62 0.159 665
5 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 14.28 0.129 939
2 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 14.44 0.115 918
3 6 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.73 0.126 882
4 4 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 14.79 0.140 875
5 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.96 0.129 854
6 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 15.06 0.141 842
7 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 PB 15.28 0.135 816
8 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 15.60 0.105 778
9 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 PB 16.46 0.144 682
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 16.62 0.159 665
5 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DNS

skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 10 =SB 1.97 - - - - - - O O O - O O O O O XXX 776
2 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 7 1.91 - - - - - - - O O O O O O XXX 723
3 5 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 11 1.91 - - - - - - - - - XO - XO XXO XX r 723
4 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 1.88 - - - - - - - - - O - O XXX 696
5 6 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 9 1.85 - - - - - - - O - O O XXX 670
6 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 6 1.85 - - - - - - O O O O XO XXX 670
7 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 4 SB 1.85 - - - - - O O O O XXO XXO XXX 670
8 4 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 5 1.76 - - O O O O O XO XXX 593
9 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 1 SB 1.73 - - O XO O O O XXX 569
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 2 1.73 - - XXO O XO XO XXO XXX 569
11 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 1.61 - XO XO XXX 472
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2024 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 18 PB 1.77 - - - - - - O O O O O XO XXX 941
2 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 16 1.68 - - - - - O O O O XXX 830
3 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 14 SB 1.68 - - - - O O O XO O XXX 830
4 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 17 1.68 - - - - XO O O O XXO XXX 830
5 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 10 PB 1.68 - - O O O O O XXO XXO XXX 830
6= 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 13 1.62 - - - - O O XO XXX 759
6= 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 7 SB 1.62 - - O O O O XO XXX 759
6= 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK Bílina AK Bílina
01 8 =PB 1.62 - - - O O O XO XXX 759
9= 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 12 1.62 - - O O O O XXO XXX 759
9= 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 9 SB 1.62 - - - O - O XXO XXX 759
11 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 11 1.59 - - - O XXO XXO XXX 724
12 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 15 1.56 - - O O O XXX 689
13 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 3 SB 1.56 - - XXO XO XXO XXX 689
14 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
96 5 =SB 1.53 O XO O XO XXX 655
15 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 2 SB 1.50 O O XO XXX 621
16 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 6 1.47 O O XXX 588
17 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 1.44 O XXX 555
18 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 4 1.44 XO - XXX 555
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 19.5.2024 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,03 3,13 3,23 3,33 3,43 3,53 3,63 3,73 3,83 3,93 4,03 4,13 4,23 4,33 4,43 4,53 4,63 4,73 4,83 Body
1 4 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 10 4.73 - - - - - - - - - - - - - - XO XO XO XO XXX 828
2 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 8 4.63 - - - - - - - - - - - - - - O O O XXX 799
3 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 9 4.63 - - - - - - - - - - - - - O O XXO XXO XXX 799
4 6 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 7 4.53 - - - - - - - - - - - - XXO - O XO XXX 769
5 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 5 PB 4.33 - - - - - - - - XO O O O XO XO XXX 711
6 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 4.13 - - - - - - - - - - O XO XXX 654
7 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 2 SB 3.93 - - - - - - - - O XXO XXX 598
8 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 4 3.83 - - - - - O - O O XXX 570
9 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 1 3.63 - - XO O XO O O XXX 517
10 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 3 3.63 - - - O O O XXO XXX 517
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 18.5.2024 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 11 SB 7.35 +1.8 m/s 7.35 +1.8 m/s 7.35  1,80 X  0,30 X  2,40 7.35 898
2 6 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 10 PB 7.31 +1.7 m/s 7.31 +1.7 m/s 6.95  0,80 7.12  0,40 7.31  1,70 7.31 888
3 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 8 SB 7.18 +1.0 m/s 7.18 +1.0 m/s 7.18  1,00 6.97  1,30 6.96  0,60 7.18 857
4 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 9 6.99 +0.9 m/s 6.99 +0.9 m/s 6.65  1,20 6.99  0,90 6.79  0,40 6.99 811
5 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 7 6.87 +1.0 m/s 6.87 +1.0 m/s 6.69  1,60 6.87  1,00 6.67  0,40 6.87 783
6 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 6 6.78 +1.1 m/s 6.78 +1.1 m/s 6.29  0,70 6.54  1,20 6.78  1,10 6.78 762
7 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 =SB 6.63 +0.2 m/s 6.63 +0.2 m/s 6.57  0,60 6.63  0,20 X  0,80 6.63 727
8 4 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 2 SB 6.60 +0.2 m/s 6.60 +0.2 m/s 4.76  -0,20 X  1,50 6.60  0,20 6.60 720
9 5 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 5 6.45 +1.6 m/s 6.45 +1.6 m/s 6.41  -0,60 6.21  1,30 6.45  1,60 6.45 686
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 3 6.44 +1.6 m/s 6.44 +1.6 m/s 6.27  1,80 6.44  1,60 6.39  1,70 6.44 684
11 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 1 6.07 +0.1 m/s 6.07 +0.1 m/s 6.07  0,10 5.94  1,20 X  1,10 6.07 602
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 18 6.03 +1.0 m/s 6.03  1,00 5.85  2,30 6.02  0,50 6.03 859
2 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK Bílina AK Bílina
01 14 PB 6.02 +1.5 m/s 5.71  1,30 5.85  0,40 6.02  1,50 6.02 856
3 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 6 SB 5.81 +2.0 m/s X  -0,60 5.81  2,00 X  0,30 5.81 792
4 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 9 SB 5.80 +0.3 m/s 5.65  0,50 5.65  0,70 5.80  0,30 5.80 789
5 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 16 PB 5.76 -0.2 m/s 5.75  0,50 5.76  -0,20 X  1,50 5.76 777
6 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 13 SB 5.66 +0.6 m/s 5.61  0,80 5.66  0,60 5.48  0,20 5.66 747
7 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 17 5.65 +0.4 m/s 5.65  1,20 5.57  0,20 5.65  0,40 5.65 744
8 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 15 5.61 +1.9 m/s 5.48  0,20 5.47  -0,60 5.61  1,90 5.61 732
9 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 11 SB 5.54 +0.6 m/s 5.32  1,10 5.52  0,60 5.54  0,60 5.54 712
10 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 8 PB 5.54 +1.3 m/s 5.11  -0,60 5.54  1,30 5.31  0,60 5.54 712
11 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 12 5.41 +0.2 m/s 5.41  0,20 X  0,70 5.31  -0,20 5.41 674
12 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 7 SB 5.27 +1.3 m/s 5.13  0,30 5.27  1,30 5.17  1,30 5.27 634
13 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 2 SB 5.18 +2.0 m/s 4.92  1,10 X  0,70 5.18  2,00 5.18 609
14 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 SB 5.15 +1.4 m/s 5.15  1,40 5.09  1,00 5.02  0,30 5.15 601
15 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
96 3 SB 4.95 +0.9 m/s 4.90  1,20 4.91  0,10 4.95  0,90 4.95 546
16 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 5 4.89 -0.2 m/s X  0,70 4.75  0,70 4.89  -0,20 4.89 530
106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 4 NM X X X -
110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 10 NM X X X -
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2024 - 14:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 17 =PB 13.05 12.97 12.23 13.05 13.05 731
2 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 18 12.78 12.60 12.78 12.42 12.78 713
3 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 12 PB 12.03 12.03 12.01 11.57 12.03 663
4 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK Bílina AK Bílina
01 16 11.79 11.51 11.21 11.79 11.79 647
5 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 15 11.29 X 11.29 X 11.29 614
6 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 11 PB 10.90 10.44 10.90 10.88 10.90 589
7 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
96 14 10.70 10.70 X X 10.70 575
8 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 13 10.61 10.61 10.24 10.36 10.61 569
9 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 6 PB 10.50 10.50 X 9.71 10.50 562
10 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 10 10.45 9.97 9.93 10.45 10.45 559
11 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 8 =SB 10.42 9.80 10.34 10.42 10.42 557
12 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 7 SB 10.39 10.39 X 9.92 10.39 555
13 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 5 PB 10.31 9.60 9.80 10.31 10.31 550
14 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 4 PB 09.98 9.98 X 9.08 9.98 528
15 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 9 09.91 9.64 9.85 9.91 9.91 524
16 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 1 09.31 9.03 9.12 9.31 9.31 484
17 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 3 09.26 9.26 9.20 X 9.26 481
18 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 2 08.84 8.84 7.34 8.40 8.84 454
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2024 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 11 15.13 15.03 15.13 X 15.13 798
2 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 10 SB 13.80 12.79 13.80 X 13.80 716
3 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 9 PB 13.16 12.24 13.03 13.16 13.16 677
4 6 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 5 PB 12.64 X 11.75 12.64 12.64 645
5 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 8 11.90 11.81 11.90 11.75 11.90 600
6 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7 11.68 10.74 11.68 X 11.68 587
7 4 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 4 PB 11.54 11.34 11.54 11.22 11.54 579
8 5 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 2 11.23 11.23 X X 11.23 560
9 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 3 11.16 10.51 11.16 X 11.16 556
10 13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 11.01 10.71 X 11.01 11.01 546
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 1 10.64 10.58 8.97 10.64 10.64 524
Celkem 11 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 19.5.2024 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 10 43.96 40.40 42.43 43.96 43.96 745
2 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 8 39.90 39.04 39.90 X 39.90 663
3 6 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 7 PB 39.87 X 36.10 39.87 39.87 662
4 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 9 38.31 38.18 38.31 X 38.31 630
5 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 6 PB 38.23 37.01 X 38.23 38.23 629
6 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 4 34.23 X 34.23 X 34.23 548
7 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 33.34 33.34 32.50 30.50 33.34 531
8 4 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 1 33.08 33.08 X 32.27 33.08 525
9 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 2 32.51 27.93 32.51 32.24 32.51 514
13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 NM X X X -
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 116 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 17 PB 47.56 47.56 46.01 46.63 47.56 813
2 112 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 15 SB 46.27 46.27 38.21 45.71 46.27 788
3 118 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 18 46.14 44.81 46.14 44.89 46.14 785
4 109 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 11 PB 41.17 38.56 39.89 41.17 41.17 690
5 104 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
96 14 PB 41.02 X 36.23 41.02 41.02 687
6 103 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 16 40.42 40.42 37.53 37.49 40.42 675
7 111 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 12 SB 40.10 34.97 38.10 40.10 40.10 669
8 106 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 13 SB 38.18 35.28 35.78 38.18 38.18 632
9 119 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK Bílina AK Bílina
01 9 PB 36.76 34.65 32.59 36.76 36.76 605
10 110 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 7 32.44 27.36 29.82 32.44 32.44 523
11 113 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 3 SB 32.39 28.02 30.30 32.39 32.39 522
12 107 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 10 32.39 29.83 X 32.39 32.39 522
13 101 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 32.20 32.20 X 29.84 32.20 518
14 105 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
01 5 PB 31.64 31.64 31.30 31.09 31.64 508
15 115 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 6 31.24 29.11 29.43 31.24 31.24 500
16 108 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 4 28.52 28.52 X 27.23 28.52 449
17 114 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 2 SB 27.39 15.08 24.43 27.39 27.39 427
18 102 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 1 SB 25.26 24.35 22.32 25.26 25.26 387
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 19.5.2024 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 10 PB 65.78 65.78 59.17 63.76 65.78 825
2 11 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 9 SB 64.46 59.98 64.08 64.46 64.46 805
3 7 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 8 58.98 56.74 X 58.98 58.98 723
4 3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 7 56.02 52.90 53.60 56.02 56.02 678
5 6 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 6 SB 50.47 48.45 50.46 50.47 50.47 596
6 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC Pardubice AC Pardubice
02 4 PB 46.29 36.19 40.65 46.29 46.29 534
7 4 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 3 41.42 41.42 X 40.98 41.42 463
8 8 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 39.76 39.76 38.87 X 39.76 439
9 2 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 2 SB 37.89 X 37.22 37.89 37.89 412
13 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 DNS
Celkem 10 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5643 0
2 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5611 32
3 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5536 107
4 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK Bílina AK Bílina 5400 243
5 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5265 378
6 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5201 442
7 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5164 479
8 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5157 486
9 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5099 544
10 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4973 670
11 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4861 782
12 Kateřina SIEBELTOVÁKateřina SIEBELTOVÁ 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4831 812
13 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4694 949
14 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 4562 1081
15 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4558 1085
16 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4299 1344
17 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3918 1725
18 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3824 1819
Celkem 18 závodníků
desetiboj [M] - Muži
stav po 10 z 10 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno NL 7850 0
2 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 7572 278
3 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha SB 7452 398
4 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno PB 7088 762
5 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 7056 794
6 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 6712 1138
7 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6407 1443
8 Petr STRÁNSKÝPetr STRÁNSKÝ 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa SB 5965 1885
9 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC Pardubice AC Pardubice PB 5907 1943
Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNF
Celkem 11 závodníků