Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Republikové finále SAP

Břeclav (11. 10. 2023)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 07.10 847.00
2 168 David NovákDavid Novák 06 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 3 07.15 830.00
3 157 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 07.18 819.00
4 57 Petr MolíkPetr Molík 06 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 2 07.26 792.00
5 118 Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 7 07.35 762.00
6 9 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 8 07.42 739.00
7 80 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 6 07.52 706.00
8 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 1 07.52 706.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Adam DoležalAdam Doležal 06 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 6 07.40 745.00
2 76 Adam CísařAdam Císař 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 2 07.42 739.00
3 64 Marek MatějákMarek Matěják 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 3 07.43 736.00
4 30 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 7 07.48 719.00
5 37 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 8 07.50 713.00
6 123 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 4 07.51 710.00
7= 155 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 1 07.54 700.00
7= 58 Martin PecherMartin Pecher 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 5 07.54 700.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Nikolas HusNikolas Hus 07 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 07.46 726.00
2 112 David PeštaDavid Pešta 04 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 2 07.50 713.00
3 115 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 8 07.55 697.00
4 34 Jan KrčekJan Krček 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 1 07.63 671.00
5 120 Daniel ČermákDaniel Čermák 07 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 4 07.69 653.00
6 84 Jan VaněkJan Vaněk 08 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 07.72 643.00
7 143 Jáchym HandlovskýJáchym Handlovský 06 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 07.74 637.00
8 146 Matyáš MlnaříkMatyáš Mlnařík 06 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 07.76 631.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 4 07.60 681.00
2 111 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 7 07.68 656.00
3 56 Josef KluzákJosef Kluzák 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 3 07.73 640.00
4 152 Ondřej VáchalOndřej Váchal 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 07.73 640.00
5 10 Patrik SkokanPatrik Skokan 07 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 2 07.74 637.00
6 7 Jaroslav MoravecJaroslav Moravec 06 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 8 07.75 634.00
7 174 Jan BilíčekJan Bilíček 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 07.92 583.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2023 - 11:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Jakub HallaJakub Halla 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 3 07.34 765.00
2 95 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 7 07.35 762.00
3 177 Daniel DočekalDaniel Dočekal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 8 07.53 703.00
4 93 Jakub VojířJakub Vojíř 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 2 07.58 687.00
5 44 Michal MaršíkMichal Maršík 05 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 07.75 634.00
6 181 Vojtěch ŠabackýVojtěch Šabacký 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 4 07.77 628.00
7 154 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 07.99 563.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 11.10.2023 - 11:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Matěj VávraMatěj Vávra 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 2 07.37 755.00
2 98 Štěpán DusilŠtěpán Dusil 05 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 4 07.60 681.00
3 16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 07.62 675.00
4 96 Danny BičíkDanny Bičík 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 5 07.64 668.00
5 141 Adam VenclAdam Vencl 06 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 8 07.75 634.00
6 138 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 06 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 7 07.84 607.00
7 133 Adam KřižkaAdam Křižka 08 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 6 07.90 589.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 07.10 847.00
2 168 David NovákDavid Novák 06 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 3 07.15 830.00
3 157 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 07.18 819.00
4 57 Petr MolíkPetr Molík 06 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 2 07.26 792.00
5 87 Jakub HallaJakub Halla 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 3 07.34 765.00
6 118 Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 7 07.35 762.00
6 95 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 7 07.35 762.00
8 20 Matěj VávraMatěj Vávra 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 2 07.37 755.00
9 62 Adam DoležalAdam Doležal 06 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 6 07.40 745.00
10 9 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 8 07.42 739.00
10 76 Adam CísařAdam Císař 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 2 07.42 739.00
12 64 Marek MatějákMarek Matěják 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 3 07.43 736.00
13 165 Nikolas HusNikolas Hus 07 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 07.46 726.00
14 30 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 7 07.48 719.00
15 37 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 8 07.50 713.00
15 112 David PeštaDavid Pešta 04 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 2 07.50 713.00
17 123 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 4 07.51 710.00
18 80 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 6 07.52 706.00
18 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 1 07.52 706.00
20 177 Daniel DočekalDaniel Dočekal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 8 07.53 703.00
21 155 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 1 07.54 700.00
21 58 Martin PecherMartin Pecher 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 5 07.54 700.00
23 115 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 8 07.55 697.00
24 93 Jakub VojířJakub Vojíř 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 2 07.58 687.00
25 42 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 4 07.60 681.00
25 98 Štěpán DusilŠtěpán Dusil 05 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 4 07.60 681.00
27 16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 07.62 675.00
28 34 Jan KrčekJan Krček 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 1 07.63 671.00
29 96 Danny BičíkDanny Bičík 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 5 07.64 668.00
30 111 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 7 07.68 656.00
31 120 Daniel ČermákDaniel Čermák 07 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 4 07.69 653.00
32 84 Jan VaněkJan Vaněk 08 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 07.72 643.00
33 56 Josef KluzákJosef Kluzák 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 3 07.73 640.00
33 152 Ondřej VáchalOndřej Váchal 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 07.73 640.00
35 143 Jáchym HandlovskýJáchym Handlovský 06 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 07.74 637.00
35 10 Patrik SkokanPatrik Skokan 07 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 2 07.74 637.00
37 7 Jaroslav MoravecJaroslav Moravec 06 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 8 07.75 634.00
37 44 Michal MaršíkMichal Maršík 05 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 07.75 634.00
37 141 Adam VenclAdam Vencl 06 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 8 07.75 634.00
40 146 Matyáš MlnaříkMatyáš Mlnařík 06 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 07.76 631.00
41 181 Vojtěch ŠabackýVojtěch Šabacký 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 4 07.77 628.00
42 138 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 06 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 7 07.84 607.00
43 133 Adam KřižkaAdam Křižka 08 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 6 07.90 589.00
44 174 Jan BilíčekJan Bilíček 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 07.92 583.00
45 154 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 07.99 563.00

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 11:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 07.90 879.00
2 272 Zuzana HoláZuzana Holá 04 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 1 07.95 864.00
3 266 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 3 08.04 836.00
4 218 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 08.05 833.00
5 292 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 6 08.08 824.00
6 297 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 2 08.18 794.00
7= 286 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 7 08.22 782.00
7= 188 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 8 08.22 782.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 5 08.23 779.00
2 260 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 2 08.34 747.00
3 326 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 3 08.35 744.00
4 262 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 8 08.36 741.00
5 279 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 1 08.38 735.00
6 219 Veronika MarkováVeronika Marková 06 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 08.41 726.00
7 223 Hana HronkováHana Hronková 07 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 4 08.48 706.00
8 341 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 7 08.50 701.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 11:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 327 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 6 08.27 767.00
2 308 Tereza PlochováTereza Plochová 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 3 08.31 755.00
3 187 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 4 08.36 741.00
4 335 Anna DuškováAnna Dušková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 5 08.41 726.00
5 302 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 1 08.41 726.00
6 282 Zuzana HudečkováZuzana Hudečková 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 8 08.68 651.00
7 227 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 08.89 595.00
8 283 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 7 08.94 582.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 11:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 5 08.65 659.00
2 253 Lenka PaškováLenka Pašková 06 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 4 08.71 643.00
3 274 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 6 08.81 616.00
4 184 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 08 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 2 08.85 605.00
5 322 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 3 08.86 603.00
6 303 Kateřina JurkováKateřina Jurková 05 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 7 09.03 558.00
7 255 Nikola RadostováNikola Radostová 08 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 8 09.26 501.00
8 320 Zuzana ŠustkováZuzana Šustková 08 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 1 09.48 449.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2023 - 11:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 8 08.26 770.00
2 206 Ema MwanyoloEma Mwanyolo 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 4 08.29 761.00
3 246 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.37 738.00
4 241 Barbora BűrglováBarbora Bűrglová 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.91 589.00
5 267 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 1 09.16 526.00
6 203 Simona BaránkováSimona Baránková 06 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 2 09.19 518.00
7 316 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 5 09.33 484.00
8 319 Bára StrojnáBára Strojná 07 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 7 09.95 346.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 11.10.2023 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 GJKT GJKT 2 08.17 797.00
2 201 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 GJKT GJKT 8 08.28 764.00
3 24 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 08.39 732.00
4 25 Barbora HůskováBarbora Hůsková 08 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 6 08.69 648.00
5 234 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 3 08.80 618.00
6 193 Martina ČechováMartina Čechová 07 GJKT GJKT 5 08.84 608.00
7 236 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 7 09.28 496.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 07.90 879.00
2 272 Zuzana HoláZuzana Holá 04 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 1 07.95 864.00
3 266 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 3 08.04 836.00
4 218 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 08.05 833.00
5 292 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 6 08.08 824.00
6 198 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 GJKT GJKT 2 08.17 797.00
7 297 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 2 08.18 794.00
8 286 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 7 08.22 782.00
8 188 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 8 08.22 782.00
10 340 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 5 08.23 779.00
11 22 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 8 08.26 770.00
12 327 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 6 08.27 767.00
13 201 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 GJKT GJKT 8 08.28 764.00
14 206 Ema MwanyoloEma Mwanyolo 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 4 08.29 761.00
15 308 Tereza PlochováTereza Plochová 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 3 08.31 755.00
16 260 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 2 08.34 747.00
17 326 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 3 08.35 744.00
18 262 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 8 08.36 741.00
18 187 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 4 08.36 741.00
20 246 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.37 738.00
21 279 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 1 08.38 735.00
22 24 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 08.39 732.00
23 219 Veronika MarkováVeronika Marková 06 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 08.41 726.00
23 335 Anna DuškováAnna Dušková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 5 08.41 726.00
23 302 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 1 08.41 726.00
26 223 Hana HronkováHana Hronková 07 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 4 08.48 706.00
27 341 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 7 08.50 701.00
28 296 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 5 08.65 659.00
29 282 Zuzana HudečkováZuzana Hudečková 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 8 08.68 651.00
30 25 Barbora HůskováBarbora Hůsková 08 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 6 08.69 648.00
31 253 Lenka PaškováLenka Pašková 06 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 4 08.71 643.00
32 234 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 3 08.80 618.00
33 274 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 6 08.81 616.00
34 193 Martina ČechováMartina Čechová 07 GJKT GJKT 5 08.84 608.00
35 184 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 08 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 2 08.85 605.00
36 322 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 3 08.86 603.00
37 227 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 08.89 595.00
38 241 Barbora BűrglováBarbora Bűrglová 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.91 589.00
39 283 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 7 08.94 582.00
40 303 Kateřina JurkováKateřina Jurková 05 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 7 09.03 558.00
41 267 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 1 09.16 526.00
42 203 Simona BaránkováSimona Baránková 06 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 2 09.19 518.00
43 255 Nikola RadostováNikola Radostová 08 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 8 09.26 501.00
44 236 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 7 09.28 496.00
45 316 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 5 09.33 484.00
46 320 Zuzana ŠustkováZuzana Šustková 08 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 1 09.48 449.00
47 319 Bára StrojnáBára Strojná 07 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 7 09.95 346.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Zuzana HoláZuzana Holá 04 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 4 25.40 850.00
2 218 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 25.41 850.00
3 292 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 1 25.45 846.00
4 222 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 25.79 816.00
5 286 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 2 26.15 784.00
6 246 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 26.64 742.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 5 26.56 749.00
2 288 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 3 26.73 734.00
3 187 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 26.82 727.00
4 206 Ema MwanyoloEma Mwanyolo 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 2 27.12 702.00
5 340 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 1 27.20 695.00
6 283 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 4 28.95 558.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Tereza PlochováTereza Plochová 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 3 26.89 721.00
2 273 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 4 27.26 690.00
3 339 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 5 27.50 671.00
4 341 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 2 27.96 634.00
5 189 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 1 28.42 598.00
6 241 Barbora BűrglováBarbora Bűrglová 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 28.69 577.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 326 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 5 26.95 716.00
2 261 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 2 27.39 680.00
3 260 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 4 27.47 673.00
4 296 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 1 27.96 634.00
5 262 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 6 28.10 623.00
6 312 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 3 28.61 584.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 27.84 643.00
2 256 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 5 27.87 641.00
3 324 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 2 28.01 630.00
4 190 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 28.60 584.00
5 227 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 29.61 510.00
6 321 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 1 30.56 444.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 29.32 531.00
2 205 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 4 29.59 511.00
3 298 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 5 29.67 505.00
4 330 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 6 30.93 419.00
5 221 Barbora BenešováBarbora Benešová 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 31.83 362.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 GJKT GJKT 6 26.82 727.00
2 238 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 2 27.60 663.00
3 24 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 28.13 621.00
4 199 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 GJKT GJKT 5 30.21 468.00
5 320 Zuzana ŠustkováZuzana Šustková 08 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 4 32.26 336.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 11.10.2023 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Tereza FuskováTereza Fusková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 26.48 756.00
2 202 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 GJKT GJKT 6 27.42 677.00
3 234 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 3 30.08 477.00
4 236 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 5 31.60 376.00
5 259 Vendula ŠustákováVendula Šustáková 08 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 2 34.20 229.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Zuzana HoláZuzana Holá 04 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 4 25.40 850.00
2 218 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 25.41 850.00
3 292 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 1 25.45 846.00
4 222 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 25.79 816.00
5 286 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 2 26.15 784.00
6 23 Tereza FuskováTereza Fusková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 26.48 756.00
7 209 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 5 26.56 749.00
8 246 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 26.64 742.00
9 288 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 3 26.73 734.00
10 187 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 26.82 727.00
10 201 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 GJKT GJKT 6 26.82 727.00
12 308 Tereza PlochováTereza Plochová 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 3 26.89 721.00
13 326 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 5 26.95 716.00
14 206 Ema MwanyoloEma Mwanyolo 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 2 27.12 702.00
15 340 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 1 27.20 695.00
16 273 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 4 27.26 690.00
17 261 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 2 27.39 680.00
18 202 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 GJKT GJKT 6 27.42 677.00
19 260 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 4 27.47 673.00
20 339 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 5 27.50 671.00
21 238 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 2 27.60 663.00
22 215 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 27.84 643.00
23 256 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 5 27.87 641.00
24 341 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 2 27.96 634.00
24 296 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 1 27.96 634.00
26 324 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 2 28.01 630.00
27 262 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 6 28.10 623.00
28 24 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 28.13 621.00
29 189 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 1 28.42 598.00
30 190 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 28.60 584.00
31 312 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 3 28.61 584.00
32 241 Barbora BűrglováBarbora Bűrglová 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 28.69 577.00
33 283 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 4 28.95 558.00
34 307 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 29.32 531.00
35 205 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 4 29.59 511.00
36 227 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 29.61 510.00
37 298 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 5 29.67 505.00
38 234 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 3 30.08 477.00
39 199 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 GJKT GJKT 5 30.21 468.00
40 321 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 1 30.56 444.00
41 330 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 6 30.93 419.00
42 236 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 5 31.60 376.00
43 221 Barbora BenešováBarbora Benešová 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 31.83 362.00
44 320 Zuzana ŠustkováZuzana Šustková 08 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 4 32.26 336.00
45 259 Vendula ŠustákováVendula Šustáková 08 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 2 34.20 229.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 2 49.65 831.00
2 163 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 50.39 797.00
3 157 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 3 50.47 793.00
4 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 4 51.03 768.00
5 39 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 6 51.79 734.00
6 85 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 1 52.82 689.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 3 52.47 704.00
2 76 Adam CísařAdam Císař 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 52.61 698.00
3 103 Adam OutrataAdam Outrata 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 6 53.23 672.00
4 168 David NovákDavid Novák 06 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 2 53.35 667.00
5 145 Jakub MacánJakub Macán 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 53.83 647.00
6 150 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 53.94 642.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý 05 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 4 53.75 650.00
2 115 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 1 53.90 644.00
3 57 Petr MolíkPetr Molík 06 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 2 54.07 637.00
4 118 Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 3 54.96 600.00
5 127 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 5 55.65 573.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 54.09 636.00
2 68 Jakub PlecháčJakub Plecháč 04 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 4 54.37 624.00
3 93 Jakub VojířJakub Vojíř 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 2 54.72 610.00
4 53 Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 3 54.86 604.00
5 55 Petr JunekPetr Junek 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 1 56.29 548.00
6 78 Lukáš HoraLukáš Hora 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 6 56.36 545.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Dominik KuzmaDominik Kuzma 04 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 5 54.32 626.00
2 8 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 3 54.71 611.00
3 42 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 4 55.63 574.00
4 62 Adam DoležalAdam Doležal 06 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 2 56.17 553.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 54.14 634.00
2 117 Jindřich TřešňákJindřich Třešňák 05 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 6 55.65 573.00
3 154 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 3 56.80 528.00
4 147 Petr MüllerPetr Müller 07 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 57.18 514.00
5 177 Daniel DočekalDaniel Dočekal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 2 58.39 470.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Vojtěch ŠabackýVojtěch Šabacký 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 55.75 569.00
2 75 Patrik CarskaPatrik Carska 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 56.65 534.00
3 136 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 07 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 2 57.01 521.00
4 182 Vilém VostalVilém Vostal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 57.79 491.00
5 110 Marek MádloMarek Mádlo 04 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 4 63.75 294.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 11.10.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 51.63 741.00
2 135 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 5 54.47 620.00
3 20 Matěj VávraMatěj Vávra 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 6 57.39 506.00
4 134 Radek MachRadek Mach 06 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 3 59.38 435.00
5 19 Adam TomečekAdam Tomeček 08 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 2 62.80 323.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 2 49.65 831.00
2 163 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 50.39 797.00
3 157 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 3 50.47 793.00
4 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 4 51.03 768.00
5 13 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 51.63 741.00
6 39 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 6 51.79 734.00
7 95 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 3 52.47 704.00
8 76 Adam CísařAdam Císař 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 52.61 698.00
9 85 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 1 52.82 689.00
10 103 Adam OutrataAdam Outrata 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 6 53.23 672.00
11 168 David NovákDavid Novák 06 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 2 53.35 667.00
12 11 Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý 05 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 4 53.75 650.00
13 145 Jakub MacánJakub Macán 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 53.83 647.00
14 115 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 1 53.90 644.00
15 150 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 53.94 642.00
16 57 Petr MolíkPetr Molík 06 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 2 54.07 637.00
17 48 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 54.09 636.00
18 160 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 54.14 634.00
19 124 Dominik KuzmaDominik Kuzma 04 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 5 54.32 626.00
20 68 Jakub PlecháčJakub Plecháč 04 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 4 54.37 624.00
21 135 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 5 54.47 620.00
22 8 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 3 54.71 611.00
23 93 Jakub VojířJakub Vojíř 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 2 54.72 610.00
24 53 Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 3 54.86 604.00
25 118 Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 3 54.96 600.00
26 42 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 4 55.63 574.00
27 127 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 5 55.65 573.00
27 117 Jindřich TřešňákJindřich Třešňák 05 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 6 55.65 573.00
29 181 Vojtěch ŠabackýVojtěch Šabacký 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 55.75 569.00
30 62 Adam DoležalAdam Doležal 06 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 2 56.17 553.00
31 55 Petr JunekPetr Junek 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 1 56.29 548.00
32 78 Lukáš HoraLukáš Hora 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 6 56.36 545.00
33 75 Patrik CarskaPatrik Carska 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 56.65 534.00
34 154 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 3 56.80 528.00
35 136 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 07 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 2 57.01 521.00
36 147 Petr MüllerPetr Müller 07 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 57.18 514.00
37 20 Matěj VávraMatěj Vávra 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 6 57.39 506.00
38 182 Vilém VostalVilém Vostal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 57.79 491.00
39 177 Daniel DočekalDaniel Dočekal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 2 58.39 470.00
40 134 Radek MachRadek Mach 06 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 3 59.38 435.00
41 19 Adam TomečekAdam Tomeček 08 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 2 62.80 323.00
42 110 Marek MádloMarek Mádlo 04 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 4 63.75 294.00

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 261 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 10 2:17.34 860.00
2 190 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 2:18.23 848.00
3 281 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 11 2:18.62 842.00
4 288 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 4 2:21.42 804.00
5 305 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 2:24.52 763.00
6 256 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 9 2:24.82 759.00
7 339 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 8 2:25.97 744.00
8 189 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 2:26.76 734.00
9 184 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 08 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 1 2:29.43 700.00
10 312 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 7 2:30.01 693.00
11 205 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 5 2:39.15 583.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 321 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 4 2:28.89 707.00
2 213 Emma AdámkováEmma Adámková 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 2:31.37 676.00
3 228 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 2:37.14 606.00
4 280 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 1 2:38.59 589.00
5 244 Marie SohlichováMarie Sohlichová 08 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 2:39.46 579.00
6 224 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 9 2:40.32 569.00
7 344 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 7 2:41.27 558.00
8 301 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 10 2:42.50 545.00
9 245 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 2:44.30 525.00
10 248 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 2:44.44 523.00
336 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 11 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 290 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 7 2:33.81 646.00
2 192 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 GJKT GJKT 5 2:43.01 539.00
3 208 Tereza OslzláTereza Oslzlá 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 4 2:45.10 516.00
4 318 Barbora PallováBarbora Pallová 06 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 11 2:46.31 503.00
5 324 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 9 2:47.17 493.00
6 276 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 1 2:47.26 492.00
7 226 Lenka MiltováLenka Miltová 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 2:49.39 470.00
8 268 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 6 2:50.22 461.00
9 257 Anežka ŘimnáčováAnežka Řimnáčová 08 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 8 2:52.37 439.00
10 270 Veronika HajnáVeronika Hajná 05 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 10 2:53.78 425.00
11 249 Natálie CaletkováNatálie Caletková 05 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 2 2:58.40 380.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 23 Tereza FuskováTereza Fusková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 5 2:13.96 907.00
2 291 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 10 2:28.12 717.00
3 197 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 GJKT GJKT 9 2:32.08 667.00
4 237 Daniela NovákováDaniela Nováková 05 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 8 2:33.36 651.00
5 267 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 7 2:34.40 639.00
6 26 Katarína BučkováKatarína Bučková 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 2:41.46 556.00
7 295 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 1 2:45.60 510.00
8 196 Tereza HlavsováTereza Hlavsová 08 GJKT GJKT 3 2:56.04 403.00
9 333 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 06 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 2 2:56.26 401.00
10 231 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 6 3:14.24 244.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Tereza FuskováTereza Fusková 06 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 5 2:13.96 907.00
2 261 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 10 2:17.34 860.00
3 190 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 6 2:18.23 848.00
4 281 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 11 2:18.62 842.00
5 288 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 4 2:21.42 804.00
6 305 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 2:24.52 763.00
7 256 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 9 2:24.82 759.00
8 339 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 8 2:25.97 744.00
9 189 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 2:26.76 734.00
10 291 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 10 2:28.12 717.00
11 321 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 4 2:28.89 707.00
12 184 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 08 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 1 2:29.43 700.00
13 312 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 7 2:30.01 693.00
14 213 Emma AdámkováEmma Adámková 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 2:31.37 676.00
15 197 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 GJKT GJKT 9 2:32.08 667.00
16 237 Daniela NovákováDaniela Nováková 05 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 8 2:33.36 651.00
17 290 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 7 2:33.81 646.00
18 267 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 7 2:34.40 639.00
19 228 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 2:37.14 606.00
20 280 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 1 2:38.59 589.00
21 205 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 5 2:39.15 583.00
22 244 Marie SohlichováMarie Sohlichová 08 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 2:39.46 579.00
23 224 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 9 2:40.32 569.00
24 344 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 7 2:41.27 558.00
25 26 Katarína BučkováKatarína Bučková 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 4 2:41.46 556.00
26 301 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 10 2:42.50 545.00
27 192 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 GJKT GJKT 5 2:43.01 539.00
28 245 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 2:44.30 525.00
29 248 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 2:44.44 523.00
30 208 Tereza OslzláTereza Oslzlá 07 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 4 2:45.10 516.00
31 295 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 1 2:45.60 510.00
32 318 Barbora PallováBarbora Pallová 06 Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 11 2:46.31 503.00
33 324 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 9 2:47.17 493.00
34 276 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 1 2:47.26 492.00
35 226 Lenka MiltováLenka Miltová 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 2:49.39 470.00
36 268 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 6 2:50.22 461.00
37 257 Anežka ŘimnáčováAnežka Řimnáčová 08 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 8 2:52.37 439.00
38 270 Veronika HajnáVeronika Hajná 05 VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 10 2:53.78 425.00
39 196 Tereza HlavsováTereza Hlavsová 08 GJKT GJKT 3 2:56.04 403.00
40 333 Adriana JelínkováAdriana Jelínková 06 Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 2 2:56.26 401.00
41 249 Natálie CaletkováNatálie Caletková 05 SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 2 2:58.40 380.00
42 231 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 6 3:14.24 244.00
336 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 11 DNF

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 33 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 13 4:01.42 943.00
2 48 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 15 4:02.60 934.00
3 11 Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý 05 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 10 4:03.26 930.00
4 53 Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 14 4:03.99 924.00
5 39 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 11 4:09.30 886.00
6 65 Pavel MelicharPavel Melichar 07 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 7 4:12.12 866.00
7 112 David PeštaDavid Pešta 04 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 6 4:15.35 844.00
8 105 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 8 4:15.91 840.00
9 82 Adam RežAdam Rež 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 4:17.36 830.00
10 61 Lukáš BoučekLukáš Bouček 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 4 4:17.93 826.00
11 49 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 4:18.45 822.00
12 81 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1 4:20.94 805.00
13 127 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 9 4:22.97 791.00
14 145 Jakub MacánJakub Macán 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 12 4:23.26 789.00
15 151 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 4:26.53 768.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 46 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 3 4:13.58 856.00
2 182 Vilém VostalVilém Vostal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 13 4:17.84 826.00
3 99 Filip HaasFilip Haas 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 8 4:23.51 788.00
4 169 Šimon PáleníkŠimon Páleník 07 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 10 4:23.64 787.00
5 6 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 12 4:28.41 755.00
6 161 Jan VaníčekJan Vaníček 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 4:29.20 750.00
7 128 Daniel ŠedivýDaniel Šedivý 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 5 4:30.92 739.00
8 67 Petr NesládekPetr Nesládek 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 2 4:33.39 723.00
9 101 Martin KavičkaMartin Kavička 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 7 4:33.66 721.00
10 91 Filip NovákFilip Novák 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 6 4:34.25 717.00
11 52 Vojtěch GroschlVojtěch Groschl 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 14 4:35.29 710.00
12 4 Albert ChmelíkAlbert Chmelík 04 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 11 4:42.19 667.00
13 148 Albert SkalaAlbert Skala 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 9 4:42.50 665.00
14 158 Dominik KvitskýDominik Kvitský 06 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 1 4:43.48 659.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 135 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 5 4:23.38 789.00
2 162 Michal VitákMichal Viták 06 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 13 4:29.61 747.00
3 129 Adam TopolAdam Topol 05 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 12 4:38.21 692.00
4 86 Jan DaňkoJan Daňko 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 14 4:38.67 689.00
5 412 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 7 4:40.97 674.00
6 179 Jiří JakubJiří Jakub 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 10 4:47.08 636.00
7 109 Michael DvořákMichael Dvořák 06 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 8 4:57.28 575.00
8 79 Ondřej JarešOndřej Jareš 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 9 4:59.64 562.00
9 19 Adam TomečekAdam Tomeček 08 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 1 5:14.94 477.00
10 15 Petr TalandaPetr Talanda 05 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 2 5:15.33 475.00
11 132 Filip KarlíkFilip Karlík 07 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 6 5:19.89 451.00
12 108 Matouš DoubekMatouš Doubek 06 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 11 5:22.11 439.00
13 139 Tomáš RoubíčekTomáš Roubíček 05 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 4 5:22.95 435.00
14 164 Jakub ŠimekJakub Šimek 05 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 3 5:26.87 415.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 13 4:01.42 943.00
2 48 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 15 4:02.60 934.00
3 11 Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý 05 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 10 4:03.26 930.00
4 53 Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 14 4:03.99 924.00
5 39 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 11 4:09.30 886.00
6 65 Pavel MelicharPavel Melichar 07 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 7 4:12.12 866.00
7 46 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 3 4:13.58 856.00
8 112 David PeštaDavid Pešta 04 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 6 4:15.35 844.00
9 105 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 8 4:15.91 840.00
10 82 Adam RežAdam Rež 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 4:17.36 830.00
11 182 Vilém VostalVilém Vostal 05 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 13 4:17.84 826.00
12 61 Lukáš BoučekLukáš Bouček 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 4 4:17.93 826.00
13 49 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 4:18.45 822.00
14 81 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1 4:20.94 805.00
15 127 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 9 4:22.97 791.00
16 145 Jakub MacánJakub Macán 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 12 4:23.26 789.00
17 135 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 5 4:23.38 789.00
18 99 Filip HaasFilip Haas 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 8 4:23.51 788.00
19 169 Šimon PáleníkŠimon Páleník 07 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 10 4:23.64 787.00
20 151 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 4:26.53 768.00
21 6 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 12 4:28.41 755.00
22 161 Jan VaníčekJan Vaníček 07 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 4:29.20 750.00
23 162 Michal VitákMichal Viták 06 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 13 4:29.61 747.00
24 128 Daniel ŠedivýDaniel Šedivý 06 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 5 4:30.92 739.00
25 67 Petr NesládekPetr Nesládek 05 SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 2 4:33.39 723.00
26 101 Martin KavičkaMartin Kavička 04 Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 7 4:33.66 721.00
27 91 Filip NovákFilip Novák 05 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 6 4:34.25 717.00
28 52 Vojtěch GroschlVojtěch Groschl 07 SPŠ Tábor SPŠ Tábor 14 4:35.29 710.00
29 129 Adam TopolAdam Topol 05 VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 12 4:38.21 692.00
30 86 Jan DaňkoJan Daňko 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 14 4:38.67 689.00
31 412 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 7 4:40.97 674.00
32 4 Albert ChmelíkAlbert Chmelík 04 Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 11 4:42.19 667.00
33 148 Albert SkalaAlbert Skala 05 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 9 4:42.50 665.00
34 158 Dominik KvitskýDominik Kvitský 06 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 1 4:43.48 659.00
35 179 Jiří JakubJiří Jakub 07 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 10 4:47.08 636.00
36 109 Michael DvořákMichael Dvořák 06 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 8 4:57.28 575.00
37 79 Ondřej JarešOndřej Jareš 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 9 4:59.64 562.00
38 19 Adam TomečekAdam Tomeček 08 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 1 5:14.94 477.00
39 15 Petr TalandaPetr Talanda 05 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 2 5:15.33 475.00
40 132 Filip KarlíkFilip Karlík 07 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 6 5:19.89 451.00
41 108 Matouš DoubekMatouš Doubek 06 Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 11 5:22.11 439.00
42 139 Tomáš RoubíčekTomáš Roubíček 05 SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 4 5:22.95 435.00
43 164 Jakub ŠimekJakub Šimek 05 SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 3 5:26.87 415.00

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Novák, Hus, Vacík, Brychta Novák, Hus, Vacík, Brychta SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 1:31.84 1292.0
2 153 Berný, Krabec, Filip, Kopáček Berný, Krabec, Filip, Kopáček Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 1:32.36 1283.0
3 37 Šoltys, Kavan, Krček, Ceplý Šoltys, Kavan, Krček, Ceplý Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 3 1:32.76 1277.0
4 116 Trojan, Pícha, Šťastný, Pešta Trojan, Pícha, Šťastný, Pešta Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 1 1:34.08 1255.0
5 57 Molík, Kluzák, Junek, Svoboda Molík, Kluzák, Junek, Svoboda SPŠ Tábor SPŠ Tábor 4 1:34.78 1243.0
6 64 Matěják, Šrejber, Všetečka, Doležal Matěják, Šrejber, Všetečka, Doležal SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 2 1:36.24 1219.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Outrata, Dusil, Outrata, Balla Outrata, Dusil, Outrata, Balla Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 4 1:34.20 1253.0
2 78 Hora, Vaněk, Císař, Rež Hora, Vaněk, Císař, Rež SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 1:34.74 1244.0
3 118 Baloun, Čermák, Kostka, Kuzma Baloun, Čermák, Kostka, Kuzma VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 6 1:34.95 1241.0
4 1 Bílek, Zřídkaveselý, Kunovský, Pavlíček Bílek, Zřídkaveselý, Kunovský, Pavlíček Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 2 1:35.89 1225.0
5 42 Knol, Maršík, Smetana, Šolc Knol, Maršík, Smetana, Šolc Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 3 1:38.19 1188.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Petřík, Hanáček, Pekař, Vávra Petřík, Hanáček, Pekař, Vávra SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 1:33.14 1270.0
2 87 Halla, Vojíř, Hrůza, Čada Halla, Vojíř, Hrůza, Čada Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 5 1:36.61 1213.0
3 147 Müller, Váchal, Švígler, Švajner Müller, Váchal, Švígler, Švajner Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 1:37.86 1193.0
4 133 Křižka, Nedvěd, Otta, Horníček Křižka, Nedvěd, Otta, Horníček SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 6 1:38.27 1187.0
5 181 Šabacký, Dočekal, Bilíček, Holík Šabacký, Dočekal, Bilíček, Holík Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 2 1:40.74 1147.0
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Gebauer, Gross, Matýsek, Vincker Gebauer, Gross, Matýsek, Vincker Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 4 1:40.30 1154.0
2 117 Třešňák, Doubek, Novotný, Mádlo Třešňák, Doubek, Novotný, Mádlo Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 6 1:40.84 1146.0
3 101 Kavička, Haas, Havel, Bičík Kavička, Haas, Havel, Bičík Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 3 1:40.86 1145.0
4 68 Plecháč, Prikner, Melichar, Tilňák Plecháč, Prikner, Melichar, Tilňák SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 5 1:41.17 1141.0
5 160 Ticháček, Bilík, Viták, Kvitský Ticháček, Bilík, Viták, Kvitský Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 2 1:42.16 1125.0
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Jareš, Štětka, Novotný, Carska Jareš, Štětka, Novotný, Carska SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 1:40.47 1152.0
2 143 Handlovský, Herlík, Skala, Mlnařík Handlovský, Herlík, Skala, Mlnařík Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 1:43.14 1110.0
3 43 Kočí, Juřica, Mašek, Švarc Kočí, Juřica, Mašek, Švarc Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 1:44.34 1091.0
4 91 Novák, Daňko, Polák, Hůda Novák, Daňko, Polák, Hůda Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 2 1:46.55 1057.0
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Novák, Hus, Vacík, Brychta Novák, Hus, Vacík, Brychta SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc 5 1:31.84 1292.0
2 153 Berný, Krabec, Filip, Kopáček Berný, Krabec, Filip, Kopáček Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 1:32.36 1283.0
3 37 Šoltys, Kavan, Krček, Ceplý Šoltys, Kavan, Krček, Ceplý Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 3 1:32.76 1277.0
4 17 Petřík, Hanáček, Pekař, Vávra Petřík, Hanáček, Pekař, Vávra SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 1:33.14 1270.0
5 116 Trojan, Pícha, Šťastný, Pešta Trojan, Pícha, Šťastný, Pešta Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 1 1:34.08 1255.0
6 103 Outrata, Dusil, Outrata, Balla Outrata, Dusil, Outrata, Balla Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 4 1:34.20 1253.0
7 78 Hora, Vaněk, Císař, Rež Hora, Vaněk, Císař, Rež SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 1:34.74 1244.0
8 57 Molík, Kluzák, Junek, Svoboda Molík, Kluzák, Junek, Svoboda SPŠ Tábor SPŠ Tábor 4 1:34.78 1243.0
9 118 Baloun, Čermák, Kostka, Kuzma Baloun, Čermák, Kostka, Kuzma VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze 6 1:34.95 1241.0
10 1 Bílek, Zřídkaveselý, Kunovský, Pavlíček Bílek, Zřídkaveselý, Kunovský, Pavlíček Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská 2 1:35.89 1225.0
11 64 Matěják, Šrejber, Všetečka, Doležal Matěják, Šrejber, Všetečka, Doležal SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 2 1:36.24 1219.0
12 87 Halla, Vojíř, Hrůza, Čada Halla, Vojíř, Hrůza, Čada Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 5 1:36.61 1213.0
13 147 Müller, Váchal, Švígler, Švajner Müller, Váchal, Švígler, Švajner Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 1:37.86 1193.0
14 42 Knol, Maršík, Smetana, Šolc Knol, Maršík, Smetana, Šolc Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 3 1:38.19 1188.0
15 133 Křižka, Nedvěd, Otta, Horníček Křižka, Nedvěd, Otta, Horníček SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU 6 1:38.27 1187.0
16 31 Gebauer, Gross, Matýsek, Vincker Gebauer, Gross, Matýsek, Vincker Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ... 4 1:40.30 1154.0
17 79 Jareš, Štětka, Novotný, Carska Jareš, Štětka, Novotný, Carska SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 1:40.47 1152.0
18 181 Šabacký, Dočekal, Bilíček, Holík Šabacký, Dočekal, Bilíček, Holík Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 2 1:40.74 1147.0
19 117 Třešňák, Doubek, Novotný, Mádlo Třešňák, Doubek, Novotný, Mádlo Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st... 6 1:40.84 1146.0
20 101 Kavička, Haas, Havel, Bičík Kavička, Haas, Havel, Bičík Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická... 3 1:40.86 1145.0
21 68 Plecháč, Prikner, Melichar, Tilňák Plecháč, Prikner, Melichar, Tilňák SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov 5 1:41.17 1141.0
22 160 Ticháček, Bilík, Viták, Kvitský Ticháček, Bilík, Viták, Kvitský Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 2 1:42.16 1125.0
23 143 Handlovský, Herlík, Skala, Mlnařík Handlovský, Herlík, Skala, Mlnařík Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 1:43.14 1110.0
24 43 Kočí, Juřica, Mašek, Švarc Kočí, Juřica, Mašek, Švarc Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram 5 1:44.34 1091.0
25 91 Novák, Daňko, Polák, Hůda Novák, Daňko, Polák, Hůda Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková... 2 1:46.55 1057.0

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 11.10.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Mikulášová, Neumanová, Meschková, Láníková Mikulášová, Neumanová, Meschková, Láníková Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 4 1:44.30 1375.0
2 195 Havlíčková, Pražáková, Šmídová, Vaňková Havlíčková, Pražáková, Šmídová, Vaňková GJKT GJKT 5 1:46.79 1332.0
3 219 Marková, Adámková, Jakouběová, Marková Marková, Adámková, Jakouběová, Marková SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 1:47.85 1314.0
4 266 Štoplová, Berková, Kohoutková, Suchanová Štoplová, Berková, Kohoutková, Suchanová Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 1 1:48.41 1305.0
5 23 Fusková, Fusková, Müllerová, Hříbková Fusková, Fusková, Müllerová, Hříbková SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 1:49.01 1294.0
6 302 Červinková, Majtaníková, Vágnerová, Plochová Červinková, Majtaníková, Vágnerová, Plochová Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 1:50.06 1277.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.10.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Hudečková, Kostelníková, Křížová, Radvanová Hudečková, Kostelníková, Křížová, Radvanová Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 3 1:45.29 1358.0
2 297 Návratová, Mračková, Vymetalová, Holubcová Návratová, Mračková, Vymetalová, Holubcová GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 4 1:45.64 1352.0
3 340 Kohoutová, Pajková, Dušková, Klejnová Kohoutová, Pajková, Dušková, Klejnová Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 6 1:46.69 1334.0
4 329 Mihulková, Štorková, Medunová, Linhartová Mihulková, Štorková, Medunová, Linhartová Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 5 1:48.06 1310.0
5 229 Řezáčová, Potužníková, Hronková, Hozmanová Řezáčová, Potužníková, Hronková, Hozmanová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 1:50.91 1263.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 11.10.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Zwolińská, Krutská, Holá, Káňová Zwolińská, Krutská, Holá, Káňová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 3 1:49.15 1292.0
2 243 Skřečková, Bűrglová, Kroupová, Tichá Skřečková, Bűrglová, Kroupová, Tichá Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 1:51.17 1258.0
3 203 Baránková, Mwanyolo, Piškulová, Skalníková Baránková, Mwanyolo, Piškulová, Skalníková Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 6 1:51.62 1251.0
4 253 Pašková, Říhová, Mičková, Tomášková Pašková, Říhová, Mičková, Tomášková SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 5 1:53.44 1221.0
5 316 Mařádková, Finsterlová, Holasová, Aronová Mařádková, Finsterlová, Holasová, Aronová Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 2 2:01.31 1096.0
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 11.10.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Luňáková, Lacková, Šilhavá, Kulhavá Luňáková, Lacková, Šilhavá, Kulhavá OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 6 1:53.89 1214.0
2 193 Čechová, Sládková, Bláhová, Rychterová Čechová, Sládková, Bláhová, Rychterová GJKT GJKT 4 1:56.07 1178.0
3 184 Dvořáková, Štorková, Štorková, Zahrádková Dvořáková, Štorková, Štorková, Zahrádková Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 1:56.24 1176.0
4 323 Horníková, Letochová, Opočenská, Menclová Horníková, Letochová, Opočenská, Menclová Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 5 1:56.64 1169.0
303 Jurková, Mikulíková, Pavelcová, Plochová Jurková, Mikulíková, Pavelcová, Plochová Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 11.10.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Davisová, Havlíčková, Horálková, Sátrová Davisová, Havlíčková, Horálková, Sátrová Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 3 1:55.60 1186.0
2 248 Vojtěchovská, Andrisová, Sohlichová, Školová Vojtěchovská, Andrisová, Sohlichová, Školová Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 1:58.48 1140.0
3 225 Kulhánková, Chalupová, Miltová, Štampachová Kulhánková, Chalupová, Miltová, Štampachová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 2:00.51 1108.0
4 285 Křehlíková, Sabo, Hudečková, Holánová Křehlíková, Sabo, Hudečková, Holánová Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 2 2:00.60 1107.0
5 293 Keliarová, Bímanová, Škodová, Flečková Keliarová, Bímanová, Škodová, Flečková GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 5 2:01.58 1091.0
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Mikulášová, Neumanová, Meschková, Láníková Mikulášová, Neumanová, Meschková, Láníková Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 4 1:44.30 1375.0
2 281 Hudečková, Kostelníková, Křížová, Radvanová Hudečková, Kostelníková, Křížová, Radvanová Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 3 1:45.29 1358.0
3 297 Návratová, Mračková, Vymetalová, Holubcová Návratová, Mračková, Vymetalová, Holubcová GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 4 1:45.64 1352.0
4 340 Kohoutová, Pajková, Dušková, Klejnová Kohoutová, Pajková, Dušková, Klejnová Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 6 1:46.69 1334.0
5 195 Havlíčková, Pražáková, Šmídová, Vaňková Havlíčková, Pražáková, Šmídová, Vaňková GJKT GJKT 5 1:46.79 1332.0
6 219 Marková, Adámková, Jakouběová, Marková Marková, Adámková, Jakouběová, Marková SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 1:47.85 1314.0
7 329 Mihulková, Štorková, Medunová, Linhartová Mihulková, Štorková, Medunová, Linhartová Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 5 1:48.06 1310.0
8 266 Štoplová, Berková, Kohoutková, Suchanová Štoplová, Berková, Kohoutková, Suchanová Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk 1 1:48.41 1305.0
9 23 Fusková, Fusková, Müllerová, Hříbková Fusková, Fusková, Müllerová, Hříbková SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město 3 1:49.01 1294.0
10 279 Zwolińská, Krutská, Holá, Káňová Zwolińská, Krutská, Holá, Káňová VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 3 1:49.15 1292.0
11 302 Červinková, Majtaníková, Vágnerová, Plochová Červinková, Majtaníková, Vágnerová, Plochová Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 1:50.06 1277.0
12 229 Řezáčová, Potužníková, Hronková, Hozmanová Řezáčová, Potužníková, Hronková, Hozmanová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 1:50.91 1263.0
13 243 Skřečková, Bűrglová, Kroupová, Tichá Skřečková, Bűrglová, Kroupová, Tichá Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 1:51.17 1258.0
14 203 Baránková, Mwanyolo, Piškulová, Skalníková Baránková, Mwanyolo, Piškulová, Skalníková Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 6 1:51.62 1251.0
15 253 Pašková, Říhová, Mičková, Tomášková Pašková, Říhová, Mičková, Tomášková SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice 5 1:53.44 1221.0
16 236 Luňáková, Lacková, Šilhavá, Kulhavá Luňáková, Lacková, Šilhavá, Kulhavá OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova 6 1:53.89 1214.0
17 334 Davisová, Havlíčková, Horálková, Sátrová Davisová, Havlíčková, Horálková, Sátrová Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim 3 1:55.60 1186.0
18 193 Čechová, Sládková, Bláhová, Rychterová Čechová, Sládková, Bláhová, Rychterová GJKT GJKT 4 1:56.07 1178.0
19 184 Dvořáková, Štorková, Štorková, Zahrádková Dvořáková, Štorková, Štorková, Zahrádková Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 3 1:56.24 1176.0
20 323 Horníková, Letochová, Opočenská, Menclová Horníková, Letochová, Opočenská, Menclová Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela 5 1:56.64 1169.0
21 248 Vojtěchovská, Andrisová, Sohlichová, Školová Vojtěchovská, Andrisová, Sohlichová, Školová Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 1:58.48 1140.0
22 225 Kulhánková, Chalupová, Miltová, Štampachová Kulhánková, Chalupová, Miltová, Štampachová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 2:00.51 1108.0
23 285 Křehlíková, Sabo, Hudečková, Holánová Křehlíková, Sabo, Hudečková, Holánová Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha 2 2:00.60 1107.0
24 316 Mařádková, Finsterlová, Holasová, Aronová Mařádková, Finsterlová, Holasová, Aronová Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava 2 2:01.31 1096.0
25 293 Keliarová, Bímanová, Škodová, Flečková Keliarová, Bímanová, Škodová, Flečková GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV 5 2:01.58 1091.0
303 Jurková, Mikulíková, Pavelcová, Plochová Jurková, Mikulíková, Pavelcová, Plochová Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno 2 DNS

skok vysoký - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (st, 11.10.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 1,98 2,02 2,06 Body
1 172 Adam TomášekAdam Tomášek
SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc
04 16 2.02 - - - - - o o o o xo o xxx 822.00
2= 59 Petr SvobodaPetr Svoboda
SPŠ Tábor SPŠ Tábor
04 13 1.90 - - - o o o o xo xxx 714.00
2= 17 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
07 14 1.90 - o o - o o o xo xxx 714.00
4 153 Tadeáš BernýTadeáš Berný
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
07 12 1.78 o - xo o xo xxx 610.00
5 113 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st...
05 11 1.74 - o o o xxx 577.00
6 9 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská
05 8 1.74 o o o xo xxx 577.00
7 74 Tomáš BešťákTomáš Bešťák
SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
05 6 1.74 o o xxo xo xxx 577.00
8 121 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze
06 7 1.70 xo o o xxx 544.00
9 126 Adam PetríkAdam Petrík
VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze
06 2 1.70 xxo xo xo xxx 544.00
10= 45 Štěpán MašekŠtěpán Mašek
Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram
04 9 1.66 o o xxx 512.00
10= 131 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU
05 15 1.66 - o r 512.00
12 69 Jan PriknerJan Prikner
SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov
07 3 1.66 o xo xxx 512.00
13 140 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU
08 5 1.66 o xxo xxx 512.00
14 54 Petr JansaPetr Jansa
SPŠ Tábor SPŠ Tábor
06 1 1.62 o xxx 480.00
15= 170 Samuel PolákSamuel Polák
SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc
06 10 1.62 xo xxx 480.00
15= 1 Jan BílekJan Bílek
Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská
06 4 1.62 xo xxx 480.00
Celkem 16 závodníků
Skupina B (st, 11.10.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 14 Filip HorehleďFilip Horehleď
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
06 12 1.78 - o o xo o o o o o xo xxx 610.00
2 156 Adam KopáčekAdam Kopáček
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
05 15 1.74 - o - o o o o o xxo xxx 577.00
3 32 Adam GrossAdam Gross
Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ...
06 13 1.70 - - o o o o o o xxx 544.00
4 142 Tomáš FridrichTomáš Fridrich
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 3 1.70 o o o o o o xxo o xxx 544.00
5 144 Matouš HerlíkMatouš Herlík
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 11 1.66 o o o xo o xo o xxx 512.00
6 36 Matěj MatýsekMatěj Matýsek
Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ...
08 14 1.66 o o o o o xo xo xxx 512.00
7 88 Lukáš HrůzaLukáš Hrůza
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková...
05 16 1.66 o xo o o o xo xo xxx 512.00
8= 180 Filip SvobodaFilip Svoboda
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
08 6 1.62 o o o o o o xxx 480.00
8= 66 David KolbeDavid Kolbe
SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov
08 9 1.62 o o o o o o xxx 480.00
10 41 Matouš JuřicaMatouš Juřica
Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram
06 5 1.62 o o o o xo o xxx 480.00
11 92 Petr PolákPetr Polák
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková...
05 10 1.62 o o o o o xo xxx 480.00
12 100 Matěj HavelMatěj Havel
Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická...
06 8 1.62 o o o xo o xo xxx 480.00
13 83 Filip ŠtětkaFilip Štětka
SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
08 7 1.58 o o o o xo xxx 449.00
14 102 Matěj KolíkMatěj Kolík
Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická...
07 2 1.54 o o xo xxo xxx 419.00
15 116 Sebastian TrojanSebastian Trojan
Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st...
07 1 1.50 o o o xxx 389.00
175 Petr BradaPetr Brada
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
08 4 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Skupina)

Skupina A (st, 11.10.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 Body
1 185 Renata LáníkováRenata Láníková
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
06 13 1.68 - - o - o o o xxx 830.00
2 273 Michaela KáňováMichaela Káňová
VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
07 10 1.64 - - xo o xo xo xxx 783.00
3 232 Eliška JebaváEliška Jebavá
OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova
07 9 1.60 o xo o xo o xxx 736.00
4 294 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV
08 12 1.60 - - o - xxo xxx 736.00
5 304 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno
07 17 1.56 o o o o xxx 689.00
6 331 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela
05 8 1.56 o o xo o xxx 689.00
7 323 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela
06 7 1.56 - o xo xo xxx 689.00
8 217 Aneta MarkováAneta Marková
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
08 11 1.56 o xo o xxo xxx 689.00
9 300 Klára VymetalováKlára Vymetalová
GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV
05 6 1.52 - xo o xxx 644.00
10= 310 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno
08 15 1.48 o xo xxx 599.00
10= 209 Jana PiškulováJana Piškulová
Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav
05 16 1.48 o xo xxx 599.00
12= 186 Beáta MeschkováBeáta Meschková
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
08 3 1.44 o xxx 555.00
12= 195 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
GJKT GJKT
05 4 1.44 o xxx 555.00
14 21 Patricie BurdováPatricie Burdová
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
05 2 1.44 xxo xxx 555.00
212 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav
06 14 NM xxx
251 Karolína MičkováKarolína Mičková
SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice
06 1 NM xxx
220 Andrea PekhartováAndrea Pekhartová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
06 5 NM xxx
Celkem 17 závodníků
Skupina B (st, 11.10.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 Body
1 194 Tereza FialováTereza Fialová
GJKT GJKT
04 13 1.44 - o o o xo o xxx 555.00
2 315 Barbora HolasováBarbora Holasová
Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava
06 16 1.44 - - o o o xo xxx 555.00
3 240 Klára AndrisováKlára Andrisová
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 11 1.40 - o o o o xxx 512.00
4= 242 Ema KroupováEma Kroupová
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 14 1.40 - o xo o o xxx 512.00
4= 253 Lenka PaškováLenka Pašková
SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice
06 12 1.40 o o o xo o xxx 512.00
6 334 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim
07 8 1.40 o o o xxo xo xxx 512.00
7 289 Nikola SaboNikola Sabo
Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha
08 7 1.40 o o o o xxo xxx 512.00
8= 238 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova
06 15 1.36 o o xo o xxx 470.00
8= 335 Anna DuškováAnna Dušková
Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim
07 10 1.36 - xo o o xxx 470.00
10 214 Kateřina BurešováKateřina Burešová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 1 1.36 xo xo xxo o xxx 470.00
11 319 Bára StrojnáBára Strojná
Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava
07 9 1.36 o xo xo xo xxx 470.00
12= 225 Julie KulhánkováJulie Kulhánková
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
04 17 1.36 o o xo xxo xxx 470.00
12= 263 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk
06 2 1.36 o o xo xxo xxx 470.00
14= 285 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha
06 5 1.32 o o o xxx 429.00
14= Sára MatochováSára Matochová
Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk
07 6 1.32 o o o xxx 429.00
16 27 Valerie PokornáValerie Pokorná
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
07 3 1.32 o o xxo xxx 429.00
275 Adéla SawrukováAdéla Sawruková
VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
06 4 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(st, 11.10.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Petr SvobodaPetr Svoboda
SPŠ Tábor SPŠ Tábor
04 32 7.07 -0.9 m/s x  0,80 7.07  -0,90 x  0,30 7.07 x  -0,10 830.00
2 64 Marek MatějákMarek Matěják
SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov
05 31 6.78 +0.4 m/s 6.78  0,40 6.68  -0,70 x  0,40 6.78 x  -0,20 762.00
3 172 Adam TomášekAdam Tomášek
SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc
04 29 6.65 -0.1 m/s 6.25  0,60 6.58  1,90 6.65  -0,10 6.65 6.43  -1,30 732.00
4 113 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st...
05 6 6.50 +0.8 m/s 6.47  0,40 x 6.50  0,80 6.50 6.48  -0,60 697.00
5 153 Tadeáš BernýTadeáš Berný
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
07 30 6.33 +0.1 m/s 6.19  0,70 x 6.28  -0,80 6.28 6.33  0,10 659.00
6 80 Matyas KöszegiMatyas Köszegi
SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
05 25 6.29 +0.7 m/s 6.29  0,70 x  0,70 4.70  -0,30 6.29 r 650.00
7 165 Nikolas HusNikolas Hus
SPŠS Olomouc SPŠS Olomouc
07 22 6.27 -0.9 m/s 4.24  -0,30 5.75  -0,90 6.27  -0,90 6.27 x  0,80 646.00
8 116 Sebastian TrojanSebastian Trojan
Střední průmyslová škola stavební Liberec Střední průmyslová škola st...
07 7 6.22 +2.4 m/s 6.20 +1.3 m/s 6.22  2,40 6.15  0,70 5.84  -0,50 6.22 6.20  1,30 635.00
9 16 Šimon PekařŠimon Pekař
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
05 4 6.17 +1.0 m/s x 6.17  1,00 x 6.17 x  -0,60 624.00
10 34 Jan KrčekJan Krček
Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ...
05 26 6.16 +0.5 m/s 6.01  1,10 6.16  0,50 5.85  -0,90 6.16 6.06  -0,40 621.00
11 160 Jakub TicháčekJakub Ticháček
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
07 23 6.15 -0.4 m/s 6.07  0,50 6.03  -1,00 6.15  -0,40 6.15 6.11  -0,90 619.00
12 47 Martin SmetanaMartin Smetana
Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram
04 28 6.11 -0.5 m/s x 6.04  0,80 6.03  -0,10 6.04 6.11  -0,50 610.00
13 1 Jan BílekJan Bílek
Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská
06 27 6.07 -0.6 m/s 5.28  0,00 x x 5.28 6.07  -0,60 602.00
14 87 Jakub HallaJakub Halla
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková...
05 3 6.04 +0.6 m/s 6.04  0,60 5.72  0,50 5.66  0,70 6.04 r 595.00
15 17 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
07 5 6.00 -0.9 m/s x  0,90 3.09  -0,30 5.77  0,10 5.77 6.00  -0,90 587.00
16 69 Jan PriknerJan Prikner
SPŠ Trutnov SPŠ Trutnov
07 24 5.90 +0.7 m/s 5.72  0,80 5.90  0,70 5.75  0,70 5.90 x  -0,20 565.00
17 174 Jan BilíčekJan Bilíček
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
06 14 5.85 +0.5 m/s 5.07  -0,70 5.85  0,50 5.53  -0,40 5.85 5.37  1,00 554.00
18 143 Jáchym HandlovskýJáchym Handlovský
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 18 5.72 +1.4 m/s 5.31  -1,40 x  0,40 x  0,60 5.31 5.72  1,40 527.00
19 144 Matouš HerlíkMatouš Herlík
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 21 5.67 -0.7 m/s 5.09  -0,40 5.65  0,50 5.54  0,40 5.65 5.67  -0,70 516.00
20 58 Martin PecherMartin Pecher
SPŠ Tábor SPŠ Tábor
07 16 5.63 -0.3 m/s 5.52  0,50 5.52  0,10 5.63  -0,30 5.63 5.46  -0,50 508.00
21 131 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU
05 2 5.58 -0.5 m/s 5.58  -0,50 r 5.58 498.00
22 84 Jan VaněkJan Vaněk
SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
08 19 5.56 -0.7 m/s 5.39  0,40 5.20  0,20 5.51  0,70 5.51 5.56  -0,70 494.00
23 104 Adam OutrataAdam Outrata
Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická...
04 20 5.54 -1.0 m/s 5.53  -0,20 5.54  -1,00 5.52  -0,30 5.54 - 490.00
24 3 Lukáš GruberLukáš Gruber
Gymnázium Brno, Vídeňská Gymnázium Brno, Vídeňská
04 11 5.54 +0.5 m/s 4.95  0,10 5.54  0,50 5.33  0,20 5.54 5.38  1,10 490.00
25 31 Tomáš GebauerTomáš Gebauer
Střední škola průmyslová a umělecká Opava Střední škola průmyslová a ...
07 10 5.48 +0.5 m/s 5.15  -0,30 5.16  1,40 5.24  0,10 5.24 5.48  0,50 477.00
26 85 Tomáš ČadaTomáš Čada
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Gymnázium Cheb, příspěvková...
05 1 5.40 -1.0 m/s - 5.25  0,50 5.40  -1,00 5.40 r 461.00
27 107 Dominik WsólDominik Wsól
Gymnázium Pardubice Dašická 1083 Gymnázium Pardubice Dašická...
05 13 5.31 +0.0 m/s 5.12  0,70 5.31  0,00 5.17  0,90 5.31 4.86  -0,30 443.00
28 125 Adam OndriášAdam Ondriáš
VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze
06 17 5.31 +0.0 m/s 5.31  0,00 5.03  0,50 5.12  -0,80 5.31 4.94  1,00 443.00
29 45 Štěpán MašekŠtěpán Mašek
Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram
04 12 5.19 +0.0 m/s 4.70  0,00 5.19  0,00 5.07  0,70 5.19 5.13  -0,60 419.00
30 141 Adam VenclAdam Vencl
SOS informatiky a spojů a SOU SOS informatiky a spojů a SOU
06 8 5.01 +0.6 m/s x  -0,20 5.01  0,60 r 5.01 384.00
31 119 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
VPŠa SPŠ MV v Praze VPŠa SPŠ MV v Praze
04 15 4.96 +1.5 m/s 4.96  1,50 x  1,70 x  -0,60 4.96 x 375.00
32 175 Petr BradaPetr Brada
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
08 9 4.78 +0.5 m/s 4.76  0,00 4.50  1,30 4.78  0,50 4.78 4.63  0,70 341.00
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 11.10.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 186 Beáta MeschkováBeáta Meschková
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
08 35 5.44 +2.0 m/s x  0,60 5.44  2,00 5.10  -0,30 5.44 5.14  -0,10 683.00
2 297 Amálie NávratováAmálie Návratová
GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV
05 34 5.43 +0.9 m/s x  -1,40 5.22  1,10 x  0,40 5.22 5.43  0,90 680.00
3 202 Julie VaňkováJulie Vaňková
GJKT GJKT
05 12 5.38 -0.7 m/s 5.38  -0,70 x  -0,60 5.21  0,00 5.38 - 665.00
4 300 Klára VymetalováKlára Vymetalová
GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV
05 33 5.29 +0.5 m/s 4.88  0,50 5.29  0,50 x  -0,40 5.29 x  1,10 640.00
5 266 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk
06 24 5.24 +0.7 m/s 5.16  0,40 5.24  0,70 4.89  -0,30 5.24 5.24  0,30 626.00
6 235 Karolína LackováKarolína Lacková
OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova
06 5 5.15 -0.6 m/s 4.89  1,30 5.14  -0,70 x  -0,50 5.14 5.15  -0,60 601.00
7 327 Tereza MedunováTereza Medunová
Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela
08 6 5.13 +0.2 m/s x  0,20 5.03  -0,70 5.04  -0,40 5.04 5.13  0,20 595.00
8 229 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
07 23 5.04 +0.3 m/s 4.88  -0,10 4.87  -0,80 5.04  0,30 5.04 4.92  -0,50 570.00
9 217 Aneta MarkováAneta Marková
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
08 31 5.04 +0.2 m/s 4.88  -0,10 4.85  0,80 4.92  0,20 4.92 5.04  0,20 570.00
10 329 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela
08 7 5.01 +0.8 m/s 4.34  0,80 4.77  0,10 4.97  1,00 4.97 5.01  0,80 562.00
11 22 Adéla FuskováAdéla Fusková
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
06 3 5.00 -0.3 m/s x  0,00 4.80  -0,70 5.00  -0,30 5.00 x 559.00
12 334 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim
07 28 4.96 +1.2 m/s 4.72  -0,70 x  0,80 4.30  0,10 4.72 4.96  1,20 548.00
13 243 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 29 4.95 +0.0 m/s 4.95  0,00 x  -0,70 4.82  -0,50 4.95 4.92  1,10 546.00
14 258 Nela ŠebestováNela Šebestová
SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice
07 26 4.91 -1.2 m/s 4.47  -0,30 4.80  0,70 4.91  -1,20 4.91 4.73  0,50 535.00
15 337 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Gymnázium Vlašim Gymnázium Vlašim
05 27 4.91 +0.1 m/s 4.91  0,10 x  -1,10 4.67  0,70 4.91 x  -1,10 535.00
16 242 Ema KroupováEma Kroupová
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 22 4.90 +1.1 m/s x  0,10 x 4.90  1,10 4.90 x  0,50 532.00
17 304 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno
07 25 4.74 -0.7 m/s 4.24  -0,80 4.59  0,40 4.74  -0,70 4.74 4.65  0,80 490.00
18 188 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
07 30 4.74 -0.3 m/s 4.22  0,00 4.45  0,50 4.74  -0,30 4.74 x  1,20 490.00
19 279 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
06 32 4.74 +1.2 m/s x  -0,20 4.74  1,20 x 4.74 x  0,60 490.00
20 310 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno
08 21 4.73 +0.0 m/s x  0,60 4.73  0,00 4.61  -0,70 4.73 4.49  2,10 487.00
21 25 Barbora HůskováBarbora Hůsková
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
08 4 4.69 +0.7 m/s x  0,50 4.44  0,20 4.69  0,70 4.69 4.54  -0,70 477.00
22 198 Daniela PražákováDaniela Pražáková
GJKT GJKT
05 10 4.59 +0.5 m/s x  0,40 4.59  0,50 x 4.59 x  -0,60 451.00
23 223 Hana HronkováHana Hronková
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
07 20 4.58 +0.5 m/s 4.46  1,20 4.58  0,50 4.39  -0,20 4.58 x 448.00
24 289 Nikola SaboNikola Sabo
Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha
08 19 4.55 -0.5 m/s 4.55  -0,50 4.51  -0,40 4.45  0,30 4.55 4.55  0,60 441.00
25 231 Johana CoufalováJohana Coufalová
OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova
07 2 4.54 +0.8 m/s 4.42  1,20 4.17  0,80 - 4.42 4.54  0,80 438.00
26 285 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
Gymnázium Matyáše Lercha Gymnázium Matyáše Lercha
06 18 4.54 +0.4 m/s x 4.34  -1,10 4.54  0,40 4.54 4.29  0,60 438.00
27 252 Marie NovotnáMarie Novotná
SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice
04 16 4.44 -0.5 m/s 4.23  -0,60 4.24  0,10 4.29  -0,70 4.29 4.44  -0,50 413.00
28 317 Marie OnderkováMarie Onderková
Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava
07 9 4.40 +0.2 m/s 3.94  0,80 4.27  0,30 4.36  -1,40 4.36 4.40  0,20 403.00
29 203 Simona BaránkováSimona Baránková
Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav
06 13 4.37 +1.2 m/s 4.30  1,10 4.30  -0,90 4.37  1,20 4.37 x 396.00
30 263 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk
06 14 4.34 +0.6 m/s 4.04  -0,90 4.23  0,70 3.76  0,90 4.23 4.34  0,60 388.00
31 276 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
06 15 4.23 -0.2 m/s x 4.22  0,40 4.12  -1,10 4.22 4.23  -0,20 362.00
32 215 Monika JakouběováMonika Jakouběová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 17 4.14 -0.6 m/s x x 4.14  -0,60 4.14 4.05  0,10 340.00
33 311 Ráchel AronováRáchel Aronová
Mendelovo gymnázium Opava Mendelovo gymnázium Opava
05 1 4.14 +0.2 m/s x  -1,10 3.97  0,50 3.96  -1,00 3.97 4.14  0,20 340.00
34 210 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav
05 11 3.91 -0.4 m/s 3.91  -0,40 3.85  -0,80 x  0,00 3.91 x  -1,60 287.00
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 11.10.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Viktorie StaškováViktorie Stašková
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
05 10 12.88 11.87 12.68 12.88 12.88 12.79 719.00
2 185 Renata LáníkováRenata Láníková
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
06 31 12.63 12.06 11.83 12.32 12.32 12.63 703.00
3 195 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
GJKT GJKT
05 2 12.31 x 12.31 x 12.31 x 682.00
4 230 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
05 34 12.13 10.66 11.31 12.13 12.13 x 670.00
5 28 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město
04 7 12.08 12.08 11.95 11.87 12.08 x 666.00
6 252 Marie NovotnáMarie Novotná
SZŠ a VOŠZ České Budějovice SZŠ a VOŠZ České Budějovice
04 32 11.80 11.80 x x 11.80 x 648.00
7 191 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč
05 33 11.69 11.49 11.31 x 11.49 11.69 641.00
8 332 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Gymnázium J.Ressela Gymnázium J.Ressela
07 11 11.67 11.67 x 10.70 11.67 11.01 639.00
9 302 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno
07 28 11.36 11.36 10.49 10.80 11.36 r 619.00
10 293 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
GYMNÁZIUM TRUTNOV GYMNÁZIUM TRUTNOV
04 30 11.33 11.33 11.18 10.57 11.33 x 617.00
11 235 Karolína LackováKarolína Lacková
OA-Kubelíkova OA-Kubelíkova
06 5 11.32 x x 11.13 11.13 11.32 616.00
12 229 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
07 26 11.00 11.00 09.69 10.30 11.00 10.64 595.00
13 264 Michaela MazákováMichaela Mazáková
Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk
05 23 10.73 09.27 10.27 10.73 10.73 08.94 577.00
14 200 Adéla SládkováAdéla Sládková
GJKT GJKT
07 9 10.55 08.77 10.55 x 10.55 09.74 566.00
15 210 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav
05 29 10.26 09.65 09.97 10.12 10.12 10.26 546.00
16 265 Emma SuchanováEmma Suchanová
Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk
06 25 10.15 09.53 10.15 09.82 10.15 08.93 539.00
17 216 Nikola KarlováNikola Karlová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
0