Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT)

Ostrava - Vítkovice (28. 5. 2024)

100 m - Muži

(út, 28.5.2024 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andre DE GRASSEAndre DE GRASSE 94 Canada Canada 5 SB 10.10 0.155
2 Ryiem FORDERyiem FORDE 01 Jamaica Jamaica 3 10.17 0.144
3= Lamont Marcell JACOBSLamont Marcell JACOBS 94 Italy Italy 4 10.19 0.140
3= Jerome BLAKEJerome BLAKE 95 Canada Canada 7 SB 10.19 0.148
5 Zdeněk STROMŠÍKZdeněk STROMŠÍK 94 Czech Republic Czech Republic 8 SB 10.37 0.136
6 Reece PRESCODReece PRESCOD 96 United Kingdom United Kingdom 6 SB 10.39 0.147
7 Ján VOLKOJán VOLKO 96 Slovakia Slovakia 2 SB 10.42 0.143
8 Jan VELEBAJan VELEBA 86 Czech Republic Czech Republic 1 SB 10.55 0.129
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 28.5.2024 - 15:04) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Matej ZÁLEŽÁKMatej ZÁLEŽÁK 07 Slovakia Slovakia 5 PB 11.02 0.134
2 38 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 11.10 0.159
3 147 František HANČFrantišek HANČ 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.30 0.164
4 70 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 11.53 0.175
5 80 Lukáš LEHOCKÝLukáš LEHOCKÝ 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.58 0.146
134 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
69 Dominik SOUKUPDominik SOUKUP 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 28.5.2024 - 15:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 133 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 10.64 0.160
2 8 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 10.82 0.146
3 172 Václav HAMŠÍKVáclav HAMŠÍK 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 10.95 0.150
4 79 Petr KUNETEKPetr KUNETEK 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 10.97 0.123
5 45 Antonín PAŘÍZEKAntonín PAŘÍZEK 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 11.01 0.142
6 157 Daniel KINCLDaniel KINCL 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.08 0.154
7 86 Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.10 0.145
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 28.5.2024 - 15:16) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Stanislav JÍRAStanislav JÍRA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 10.57 0.143
2 81 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 10.67 0.117
3 125 David KOLÁŘDavid KOLÁŘ 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 10.69 0.103
4 126 Matyáš KOŠKAMatyáš KOŠKA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 10.69 0.157
5 130 Tomáš TLÁSKALTomáš TLÁSKAL 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 10.84 0.122
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Stanislav JÍRAStanislav JÍRA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 10.57 0.143
2 133 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 10.64 0.160
3 81 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 10.67 0.117
4 125 David KOLÁŘDavid KOLÁŘ 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 10.69 0.103
5 126 Matyáš KOŠKAMatyáš KOŠKA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 10.69 0.157
6 8 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 10.82 0.146
7 130 Tomáš TLÁSKALTomáš TLÁSKAL 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 10.84 0.122
8 172 Václav HAMŠÍKVáclav HAMŠÍK 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 10.95 0.150
9 79 Petr KUNETEKPetr KUNETEK 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 10.97 0.123
10 45 Antonín PAŘÍZEKAntonín PAŘÍZEK 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 11.01 0.142
11 51 Matej ZÁLEŽÁKMatej ZÁLEŽÁK 07 Slovakia Slovakia 5 PB 11.02 0.134
12 157 Daniel KINCLDaniel KINCL 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.08 0.154
13 86 Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.10 0.145
14 38 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 11.10 0.159
15 147 František HANČFrantišek HANČ 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.30 0.164
16 70 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 11.53 0.175
17 80 Lukáš LEHOCKÝLukáš LEHOCKÝ 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.58 0.146
134 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
69 Dominik SOUKUPDominik SOUKUP 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 8 DNS

100 m - Veteráni

(út, 28.5.2024 - 15:54) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan JANKOIvan JANKO 77 Slovakia Slovakia 5 PB 12.06 0.141
2 Tomáš NAKLÁDALTomáš NAKLÁDAL 68 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 SB 12.80 0.147
3 Zdeněk PECHZdeněk PECH 66 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 SB 13.11 0.170
4 Radomír BŘEZINARadomír BŘEZINA 67 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 13.38 0.150
5 Jiří BURDAJiří BURDA 67 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 13.55 0.200
6 Václav TOMANVáclav TOMAN 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 SB 13.71 0.198
7 Jiří URBANJiří URBAN 55 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 SB 13.83 0.127
8 Dušan PODSTRANSKÝDušan PODSTRANSKÝ 57 Czech Republic Czech Republic 8 PB 15.10 0.205
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy

(út, 28.5.2024 - 19:10) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Slanina Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ewa SWOBODAEwa SWOBODA 97 Poland Poland 5 SB 11.05 0.146
2 Gina Mariam BASS BITTAYEGina Mariam BASS BITTAYE 95 Gambia Gambia 6 11.14 0.132
3 Zaynab DOSSOZaynab DOSSO 99 Italy Italy 7 11.18 0.167
4 Mujinga KAMBUNDJIMujinga KAMBUNDJI 92 Switzerland Switzerland 3 11.27 0.133
5 Karolína MAŇASOVÁKarolína MAŇASOVÁ 03 Czech Republic Czech Republic 4 SB 11.30 0.142
6 Boglárka TAKÁCSBoglárka TAKÁCS 01 Hungary Hungary 8 11.34 0.150
7 Viktória FORSTERViktória FORSTER 02 Slovakia Slovakia 2 SB 11.47 0.151
8 Christania WILLIAMSChristania WILLIAMS 94 Jamaica Jamaica 1 11.64 0.182
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 28.5.2024 - 14:46) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 12.25 0.144
2 120 Kristýna ROEDLOVÁKristýna ROEDLOVÁ 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 12.33 0.163
3 102 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 12.45 0.139
4 56 Monika DOUBKOVÁMonika DOUBKOVÁ 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 SB 12.57 0.169
5 52 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 12.57 0.164
6 53 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s. ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 13.10 0.199
91 Michaela BĚLUNKOVÁMichaela BĚLUNKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 16.8 0.099
71 Adéla ZUNOVÁAdéla ZUNOVÁ 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 28.5.2024 - 14:52) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Eva KUBÍČKOVÁEva KUBÍČKOVÁ 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 11.87 0.152
2 95 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s. AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 12.01 0.136
3 168 Silvie DANĚČKOVÁSilvie DANĚČKOVÁ 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 12.10 0.147
4 20 Tereza MARKOVÁTereza MARKOVÁ 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.16 0.164
5 164 Kateřina MARUŠOVÁKateřina MARUŠOVÁ 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 12.23 0.180
6 131 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 8 12.36 0.143
7 13 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 12.46 0.148
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 28.5.2024 - 14:58) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Lenka KOVAČOVICOVÁLenka KOVAČOVICOVÁ 01 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 5 PB 11.69 0.147
2 12 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 11.91 0.145
3 43 Nikola MUSILOVÁNikola MUSILOVÁ 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.94 0.156
4 195 Agáta CELLEROVÁAgáta CELLEROVÁ 03 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 4 11.95 0.164
5 151 Jana ŠAFRÁNKOVÁJana ŠAFRÁNKOVÁ 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01 0.156
6 93 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 12.01 0.144
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Lenka KOVAČOVICOVÁLenka KOVAČOVICOVÁ 01 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 5 PB 11.69 0.147
2 35 Eva KUBÍČKOVÁEva KUBÍČKOVÁ 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 11.87 0.152
3 12 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 11.91 0.145
4 43 Nikola MUSILOVÁNikola MUSILOVÁ 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.94 0.156
5 195 Agáta CELLEROVÁAgáta CELLEROVÁ 03 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 4 11.95 0.164
6 151 Jana ŠAFRÁNKOVÁJana ŠAFRÁNKOVÁ 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01 0.156
7 95 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s. AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 12.01 0.136
7 93 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 12.01 0.144
9 168 Silvie DANĚČKOVÁSilvie DANĚČKOVÁ 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 12.10 0.147
10 20 Tereza MARKOVÁTereza MARKOVÁ 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.16 0.164
11 164 Kateřina MARUŠOVÁKateřina MARUŠOVÁ 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 12.23 0.180
12 10 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 12.25 0.144
13 120 Kristýna ROEDLOVÁKristýna ROEDLOVÁ 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 12.33 0.163
14 131 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 8 12.36 0.143
15 102 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 12.45 0.139
16 13 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 12.46 0.148
17 56 Monika DOUBKOVÁMonika DOUBKOVÁ 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 SB 12.57 0.169
18 52 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 12.57 0.164
19 53 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s. ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 13.10 0.199
91 Michaela BĚLUNKOVÁMichaela BĚLUNKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 16.8 0.099
71 Adéla ZUNOVÁAdéla ZUNOVÁ 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS

100 m - Veteránky

(út, 28.5.2024 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KUČEROVÁVeronika KUČEROVÁ 83 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 13.25 0.123
2 Natálie BERREURNatálie BERREUR 83 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 SB 13.89 0.195
3 Kateřina STRNADOVÁKateřina STRNADOVÁ 84 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 SB 13.93 0.170
4 Ivana JÍCHOVÁIvana JÍCHOVÁ 68 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 SB 15.40 0.190
5 Dana DVOŘÁKOVÁDana DVOŘÁKOVÁ 71 AC Praha 1890 AC Praha 1890 7 SB 16.12 0.229
6 Katarína SANITROVÁKatarína SANITROVÁ 70 Slovakia Slovakia 1 PB 16.14 0.279
7 Iva PODJUKLOVÁIva PODJUKLOVÁ 74 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 SB 16.40 0.392
8 Milada RŮŽIČKOVÁMilada RŮŽIČKOVÁ 68 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 2 SB 16.56 0.306
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 28.5.2024 - 16:14) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 250 Jáchym ŠVEHLAJáchym ŠVEHLA 17 ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, P.O. ZŠ Jana Noháče, Břeclav, Šk... 4 PB 16.50
2 255 Sebastian MIKASebastian MIKA 17 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 5 SB 17.06
3 232 Samuel KHANDLSamuel KHANDL 17 Atletika JOJO Lamač Atletika JOJO Lamač 3 PB 17.07
4 231 Oliver PAVLOVIČOliver PAVLOVIČ 17 CVČ Kúty CVČ Kúty 6 SB 17.12
5 247 Kryštof VOZKAKryštof VOZKA 17 Tempo Praha Tempo Praha 7 PB 17.25
6 243 Matej PASTUCHAMatej PASTUCHA 17 ZŠ Ľ. Štúra, Modra ZŠ Ľ. Štúra, Modra 2 PB 17.42
7 229 Adam PALAAdam PALA 17 ZŠ Klimkovice, P.O. ZŠ Klimkovice, P.O. 1 PB 17.46
8 241 Jan PETULAJan PETULA 17 MŠ Hanačka Prostějov MŠ Hanačka Prostějov 8 SB 17.99
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 28.5.2024 - 16:08) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Laura DEBNÁROVÁLaura DEBNÁROVÁ 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 4 PB 16.83
2 298 Klára SPOUSTOVÁKlára SPOUSTOVÁ 17 Atletický klub Panter Brno z.s. Atletický klub Panter Brno ... 3 PB 17.14
3 274 Zuzana RAŽEKOVÁZuzana RAŽEKOVÁ 17 Zš Tomašiková Zš Tomašiková 5 PB 17.32
4 287 Hanka KAŠAJÍKOVAHanka KAŠAJÍKOVA 17 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 6 17.84
5 280 Vanesa VÁLKOVÁVanesa VÁLKOVÁ 17 ZŠ Vsetín, Trávníky ZŠ Vsetín, Trávníky 8 SB 18.00
6 272 Beatrix ZAHNBeatrix ZAHN 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 7 18.05
7 300 Edita KAMLEROVÁEdita KAMLEROVÁ 17 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 18.33
8 273 Lea URBLÍKOVÁLea URBLÍKOVÁ 17 MŠk Žiar nad Hronom MŠk Žiar nad Hronom 2 19.07
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži

(út, 28.5.2024 - 19:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andre DE GRASSEAndre DE GRASSE 94 Canada Canada 6 SB 20.09 0.194
2 Andrew HUDSONAndrew HUDSON 96 Jamaica Jamaica 7 20.56 0.175
3 Nethaneel MITCHELL-BLAKENethaneel MITCHELL-BLAKE 94 United Kingdom United Kingdom 5 20.63 0.170
4 Eduard KUBELÍKEduard KUBELÍK 02 Czech Republic Czech Republic 4 20.71 0.157
5 Tomáš NĚMEJCTomáš NĚMEJC 00 Czech Republic Czech Republic 3 20.74 0.170
6 Ján VOLKOJán VOLKO 96 Slovakia Slovakia 8 SB 20.88 0.170
7 Ondřej MACÍKOndřej MACÍK 01 Czech Republic Czech Republic 2 20.96 0.183
Jan JIRKAJan JIRKA 93 Czech Republic Czech Republic 1 DNF 0.202
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 28.5.2024 - 16:32) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 172 Matěj ALTMANMatěj ALTMAN 15 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 31.14
2 150 Adam RUSNÁKAdam RUSNÁK 15 AC Stavbár Nitra AC Stavbár Nitra 4 SB 31.35
3 157 Oliver SZMEKOliver SZMEK 16 Písek u Jablunkova Písek u Jablunkova 6 SB 31.50
4 169 Rosťa KŘENEKRosťa KŘENEK 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 SB 31.97
5 141 Dominik LIDÁKDominik LIDÁK 15 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 32.09
6 161 Tobiáš VÁLEKTobiáš VÁLEK 15 Atletický klub ELIM Vsetín Atletický klub ELIM Vsetín 1 SB 32.64
7 162 Adrien Thomas RÉDLERAdrien Thomas RÉDLER 15 ZŠ Vrútocká ZŠ Vrútocká 8 SB 32.74
8 171 Filip KOLBABAFilip KOLBABA 15 ZŠ a MŠ Vranovice ZŠ a MŠ Vranovice 2 SB 33.35
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 28.5.2024 - 16:24) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 204 Viktorie SŮKALOVÁViktorie SŮKALOVÁ 15 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 4 PB 31.49
2 205 Vendula DVOŘÁKOVÁVendula DVOŘÁKOVÁ 15 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 31.83
3 191 Nina BURIANOVÁNina BURIANOVÁ 15 Atletická akadémia Žilina Atletická akadémia Žilina 5 PB 32.17
4 213 Eliška BLANÁŘOVÁEliška BLANÁŘOVÁ 15 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 32.18
5 200 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 32.44
6 192 Sára CHOVANCOVÁSára CHOVANCOVÁ 15 ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 32.57
7 188 Mia ronja MILFAITMia ronja MILFAIT 16 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 32.91
8 220 Linda POSPĚCHOVÁLinda POSPĚCHOVÁ 15 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 2 SB 33.05
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 28.5.2024 - 16:48) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Albert SCHMIDAAlbert SCHMIDA 14 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 SB 44.59
2 17 Erik Alexander ŠIMEKErik Alexander ŠIMEK 13 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 SB 45.89
3 22 Dominik SZAJERDominik SZAJER 13 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 SB 46.22
4 29 Jiří BERÁNEKJiří BERÁNEK 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 46.93
5 21 Adam MERTENSAdam MERTENS 13 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 SB 47.06
6 11 Ondrej BAČÍKOndrej BAČÍK 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 SB 47.11
7 27 Oliver JANÍKOliver JANÍK 14 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 SB 47.33
8 13 Michal HANUŠIAKMichal HANUŠIAK 13 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 7 SB 47.48
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 28.5.2024 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Hana GAŽOVÁHana GAŽOVÁ 13 Naša atletika Bratislava Naša atletika Bratislava 7 PB 45.57
2 41 Eliška Anna MILFAITEliška Anna MILFAIT 13 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 45.90
3 57 Mia ŠIMKOVÁMia ŠIMKOVÁ 13 CVČ Kúty CVČ Kúty 5 46.37
4 79 Karolína ŠOLCOVÁKarolína ŠOLCOVÁ 13 SK Sporting Příbram, z.s. SK Sporting Příbram, z.s. 2 SB 46.69
5 49 Ela ČECHOVÁEla ČECHOVÁ 13 AO TJ Slávia STU Bratislava AO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.70
6 46 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 46.77
7 62 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 8 SB 46.77
8 63 Sára ŠPAČKOVÁSára ŠPAČKOVÁ 13 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 SB 46.82
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži

(út, 28.5.2024 - 15:28) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Ondřej LOUPALOndřej LOUPAL 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 47.10 0.179
2 44 Philip KRENEKPhilip KRENEK 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 47.50 0.177
3 74 Lukáš MAREŠLukáš MAREŠ 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 48.25 0.161
4 153 Šimon CEPLÝŠimon CEPLÝ 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 48.27 0.158
5 76 David CÉSARDavid CÉSAR 94 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72 0.157
149 Lukáš SOUKALLukáš SOUKAL 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 6 závodníků
(út, 28.5.2024 - 18:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Gyulai Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Steven GARDINERSteven GARDINER 95 Bahamas Bahamas 5 SB 44.39 0.129
2 Alexander DOOMAlexander DOOM 97 Belgium Belgium 6 PB 44.44 0.156
3 Sean BAILEYSean BAILEY 97 Jamaica Jamaica 7 SB 44.93 0.221
4 Attila MOLNÁRAttila MOLNÁR 02 Hungary Hungary 2 SB 45.45 0.145
5 Manuel SANDERSManuel SANDERS 98 Germany Germany 1 SB 45.47 0.201
6 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 Czech Republic Czech Republic 4 SB 45.67 0.144
7 Liemarvin BONEVACIALiemarvin BONEVACIA 89 Netherlands Netherlands 3 46.10 0.160
8 Patrik ŠORMPatrik ŠORM 93 Czech Republic Czech Republic 8 SB 46.27 0.186
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Steven GARDINERSteven GARDINER 95 Bahamas Bahamas 5 SB 44.39 0.129
2 Alexander DOOMAlexander DOOM 97 Belgium Belgium 6 PB 44.44 0.156
3 Sean BAILEYSean BAILEY 97 Jamaica Jamaica 7 SB 44.93 0.221
4 Attila MOLNÁRAttila MOLNÁR 02 Hungary Hungary 2 SB 45.45 0.145
5 Manuel SANDERSManuel SANDERS 98 Germany Germany 1 SB 45.47 0.201
6 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 Czech Republic Czech Republic 4 SB 45.67 0.144
7 Liemarvin BONEVACIALiemarvin BONEVACIA 89 Netherlands Netherlands 3 46.10 0.160
8 Patrik ŠORMPatrik ŠORM 93 Czech Republic Czech Republic 8 SB 46.27 0.186
9 158 Ondřej LOUPALOndřej LOUPAL 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 47.10 0.179
10 44 Philip KRENEKPhilip KRENEK 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 47.50 0.177
11 74 Lukáš MAREŠLukáš MAREŠ 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 48.25 0.161
12 153 Šimon CEPLÝŠimon CEPLÝ 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 48.27 0.158
13 76 David CÉSARDavid CÉSAR 94 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72 0.157
149 Lukáš SOUKALLukáš SOUKAL 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS

400 m - Ženy

(út, 28.5.2024 - 15:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 199 Barbora VESELÁBarbora VESELÁ 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 53.16 0.158
2 11 Karolína MITANOVÁKarolína MITANOVÁ 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 53.86 0.173
3 114 Lenka GYMERSKÁLenka GYMERSKÁ 07 Slovakia Slovakia 3 PB 54.66 0.157
4 92 Marie KLAPUCHOVÁMarie KLAPUCHOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 55.07 0.147
5 155 Marina KOLLÁRMarina KOLLÁR 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 SB 55.34 0.179
6 26 Michaela VYLAMOVÁMichaela VYLAMOVÁ 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 55.72 0.184
7 5 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 55.82 0.152
8 98 Tereza SKLENÁŘOVÁTereza SKLENÁŘOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 56.31 0.180
Celkem 8 závodníků
(út, 28.5.2024 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia KACZMAREKNatalia KACZMAREK 98 Poland Poland 6 SB 50.09 0.178
2 Lurdes Gloria MANUELLurdes Gloria MANUEL 05 Czech Republic Czech Republic 5 NRU20 50.59 0.146
3 Andrea MIKLÓSAndrea MIKLÓS 99 Romania Romania 7 SB 50.76 0.171
4 Lada VONDROVÁLada VONDROVÁ 99 Czech Republic Czech Republic 4 SB 51.26 0.180
5 Barbora MALÍKOVÁBarbora MALÍKOVÁ 01 Czech Republic Czech Republic 3 SB 51.45 0.134
6 Ama PIPIAma PIPI 95 United Kingdom United Kingdom 8 SB 51.75 0.158
7 Sophie BECKERSophie BECKER 97 Ireland Ireland 2 51.82 0.197
Tereza PETRŽILKOVÁTereza PETRŽILKOVÁ 93 Czech Republic Czech Republic 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia KACZMAREKNatalia KACZMAREK 98 Poland Poland 6 SB 50.09 0.178
2 Lurdes Gloria MANUELLurdes Gloria MANUEL 05 Czech Republic Czech Republic 5 NRU20 50.59 0.146
3 Andrea MIKLÓSAndrea MIKLÓS 99 Romania Romania 7 SB 50.76 0.171
4 Lada VONDROVÁLada VONDROVÁ 99 Czech Republic Czech Republic 4 SB 51.26 0.180
5 Barbora MALÍKOVÁBarbora MALÍKOVÁ 01 Czech Republic Czech Republic 3 SB 51.45 0.134
6 Ama PIPIAma PIPI 95 United Kingdom United Kingdom 8 SB 51.75 0.158
7 Sophie BECKERSophie BECKER 97 Ireland Ireland 2 51.82 0.197
8 199 Barbora VESELÁBarbora VESELÁ 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 53.16 0.158
9 11 Karolína MITANOVÁKarolína MITANOVÁ 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 53.86 0.173
10 114 Lenka GYMERSKÁLenka GYMERSKÁ 07 Slovakia Slovakia 3 PB 54.66 0.157
11 92 Marie KLAPUCHOVÁMarie KLAPUCHOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 55.07 0.147
12 155 Marina KOLLÁRMarina KOLLÁR 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 SB 55.34 0.179
13 26 Michaela VYLAMOVÁMichaela VYLAMOVÁ 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 55.72 0.184
14 5 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 55.82 0.152
15 98 Tereza SKLENÁŘOVÁTereza SKLENÁŘOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 56.31 0.180
Tereza PETRŽILKOVÁTereza PETRŽILKOVÁ 93 Czech Republic Czech Republic 1 DNS

800 m - Muži

(út, 28.5.2024 - 19:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 27 Djamel SEDJATIDjamel SEDJATI 99 Algeria Algeria 7 WL 1:43.51
2 20 Gabriel TUALGabriel TUAL 98 France France 3 1:45.79
3 21 Andreas KRAMERAndreas KRAMER 97 Sweden Sweden 3 1:45.85
4 28 Abdelati EL GUESSEAbdelati EL GUESSE 93 Morocco Morocco 8 1:45.96
5 26 Ben PATTISONBen PATTISON 01 United Kingdom United Kingdom 6 1:46.00
6 24 Jakub DUDYCHAJakub DUDYCHA 05 Czech Republic Czech Republic 5 1:46.53
7 22 Mateusz BORKOWSKIMateusz BORKOWSKI 97 Poland Poland 4 1:46.97
8 25 Kethobogile HAINGURAKethobogile HAINGURA 98 Botswana Botswana 5 1:47.28
9 23 Mohamed Ali GOUANEDMohamed Ali GOUANED 02 Algeria Algeria 4 1:48.52
10 19 Daniel KOTYZADaniel KOTYZA 00 Czech Republic Czech Republic 2 1:49.10
11 18 Jan TESAŘJan TESAŘ 90 Czech Republic Czech Republic 1 1:52.98
29 Patryk SIERADZKIPatryk SIERADZKI PACE 98 Poland Poland 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40029SIERADZKI Patryk (POL)50.23
60028EL GUESSE Abdelati (MAR)1:17.92
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 400m
1 27 Djamel SEDJATI 00:50.3
2 20 Gabriel TUAL 00:50.7
3 21 Andreas KRAMER 00:50.6
4 28 Abdelati EL GUESSE 00:50.1
5 26 Ben PATTISON 00:50.9
6 24 Jakub DUDYCHA 00:51.1
7 22 Mateusz BORKOWSKI 00:51.2
8 25 Kethobogile HAINGURA 00:50.3
9 23 Mohamed Ali GOUANED 00:50.5
10 19 Daniel KOTYZA 00:50.8
11 18 Jan TESAŘ 00:51.0
29 Patryk SIERADZKI 00:49.5

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 28.5.2024 - 14:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 165 Jiří JANEČEKJiří JANEČEK 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 1:51.16
2 62 Kamil PRZYBYŁAKamil PRZYBYŁA 05 Poland Poland 3 PB 1:51.63
3 15 Martin HONLMartin HONL 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:53.46
4 136 Richard HÜBNERRichard HÜBNER 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 1:53.54
5 87 Vojtěch TUREKVojtěch TUREK 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 1:54.34
6 89 Tomáš VOLNÝTomáš VOLNÝ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.45
7 1 Jiří MILERJiří MILER 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 1:54.57
8 83 Ludvík SALAMONLudvík SALAMON 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.76
9 141 Tomáš VINCKERTomáš VINCKER 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 1:56.16
10 137 Tomáš JEHLIČKATomáš JEHLIČKA 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:56.35
11 16 Lukáš MOTTLLukáš MOTTL 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 1:58.85
198 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ PACE 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 DNF
40 Matěj ELIÁŠMatěj ELIÁŠ 03 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400165Janeček Jiří (USKPR)53.46
600165Janeček Jiří (USKPR)1:21.47
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (út, 28.5.2024 - 14:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 24 Marek KALOUSMarek KALOUS 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 =SB 1:55.46
2 23 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 1:55.69
3 106 Peter CSIKÓSPeter CSIKÓS 07 Slovakia Slovakia 7 1:55.69
4 173 Vojtěch PŘIKRYLVojtěch PŘIKRYL 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 SB 1:56.10
5 48 Štěpán POLÁCHŠtěpán POLÁCH 07 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 4 1:56.95
6 30 Felipe FLORESFelipe FLORES 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 1:56.97
7 148 Marek NEDVĚDMarek NEDVĚD 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 1:57.12
8 31 Jakub KRATOCHVÍLJakub KRATOCHVÍL 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:57.20
9 34 Tobiáš TOMANTobiáš TOMAN 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.06
171 David PAVLASDavid PAVLAS 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40024Kalous Marek (AHAVY)56.52
600106Peter CSIKÓS (SVK)1:26.69
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 165 Jiří JANEČEKJiří JANEČEK 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 1:51.16
2 62 Kamil PRZYBYŁAKamil PRZYBYŁA 05 Poland Poland 3 PB 1:51.63
3 15 Martin HONLMartin HONL 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:53.46
4 136 Richard HÜBNERRichard HÜBNER 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 1:53.54
5 87 Vojtěch TUREKVojtěch TUREK 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 1:54.34
6 89 Tomáš VOLNÝTomáš VOLNÝ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.45
7 1 Jiří MILERJiří MILER 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 1:54.57
8 83 Ludvík SALAMONLudvík SALAMON 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.76
9 24 Marek KALOUSMarek KALOUS 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 =SB 1:55.46
10 23 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 1:55.69
11 106 Peter CSIKÓSPeter CSIKÓS 07 Slovakia Slovakia 7 1:55.69
12 173 Vojtěch PŘIKRYLVojtěch PŘIKRYL 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 SB 1:56.10
13 141 Tomáš VINCKERTomáš VINCKER 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 1:56.16
14 137 Tomáš JEHLIČKATomáš JEHLIČKA 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:56.35
15 48 Štěpán POLÁCHŠtěpán POLÁCH 07 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 4 1:56.95
16 30 Felipe FLORESFelipe FLORES 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 1:56.97
17 148 Marek NEDVĚDMarek NEDVĚD 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 1:57.12
18 31 Jakub KRATOCHVÍLJakub KRATOCHVÍL 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:57.20
19 34 Tobiáš TOMANTobiáš TOMAN 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.06
20 16 Lukáš MOTTLLukáš MOTTL 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 1:58.85
198 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ PACE 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 DNF
40 Matěj ELIÁŠMatěj ELIÁŠ 03 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
171 David PAVLASDavid PAVLAS 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS

800 m - Ženy

(út, 28.5.2024 - 14:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Tereza FUSKOVÁTereza FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 2:08.53
2 60 Kateřina OSIČKOVÁKateřina OSIČKOVÁ 03 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 2:08.76
3 47 Julie KUBÁTOVÁJulie KUBÁTOVÁ 00 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 7 SB 2:09.15
4 4 Hana KIELAROVÁHana KIELAROVÁ 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:09.80
5 55 Zuzana HAVLÍNOVÁZuzana HAVLÍNOVÁ 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:10.49
6 121 Anna VÁCLAVÍKOVÁAnna VÁCLAVÍKOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. Tělovýchovná jednota Slezan... 2 PB 2:11.19
7 25 Sabina FIANTOVÁSabina FIANTOVÁ 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:11.23
8 2 Veronika MILEROVÁVeronika MILEROVÁ 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 2:11.83
9 115 Emma PAULÍNYOVÁEmma PAULÍNYOVÁ 02 Slovakia Slovakia 6 SB 2:12.44
200 Kristýna KÁŇOVÁKristýna KÁŇOVÁ PACE 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 DNF
65 Lenka ČECHOVÁLenka ČECHOVÁ 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
21 Jana MATĚJKOVÁJana MATĚJKOVÁ 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 DNS
67 Barbora STÝBLOVÁBarbora STÝBLOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400200Káňová Kristýna (PORUB)1:03.85
60060Kateřina Osičková (BRECL)1:38.95
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(út, 28.5.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 166 Dominik VEBRDominik VEBR 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 PB 3:48.51
2 174 Martin ZAJÍCMartin ZAJÍC 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14 SB 3:50.10
3 156 Adam ČERVINKAAdam ČERVINKA 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 15 PB 3:50.16
4 110 Peter KOVÁČPeter KOVÁČ 91 Slovakia Slovakia 9 SB 3:50.21
5 129 René SASYNRené SASYN 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 19 3:50.97
6 104 Miroslav BOROVKAMiroslav BOROVKA 98 Slovakia Slovakia 10 PB 3:51.18
7 54 Ondřej HOFMANNOndřej HOFMANN 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 3:51.25
8 29 Matěj HŘEBAČKAMatěj HŘEBAČKA 03 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 11 SB 3:51.94
9 163 Marek KRIŠICAMarek KRIŠICA 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 PB 3:53.15
10 64 Jan MÁŠAJan MÁŠA 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12 3:53.46
11 109 Tomáš JANÍČEKTomáš JANÍČEK 04 Slovakia Slovakia 1 SB 3:55.05
12 127 Maximilian MATOLÍNMaximilian MATOLÍN 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 SB 3:55.71
13 108 Filip JANČÍKFilip JANČÍK 06 Slovakia Slovakia 8 3:56.43
14 123 Nick DEALNick DEAL 98 United States United States 18 SB 3:56.78
15 42 Václav VORÁLEKVáclav VORÁLEK 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 3:57.54
16 132 Josef NOVÁKJosef NOVÁK 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 17 SB 3:58.61
17 140 Jan LARISCHJan LARISCH 98 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 4:03.89
165 Jiří JANEČEKJiří JANEČEK 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 16 DNF
77 Daniel INDRADaniel INDRA 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400165Janeček Jiří (USKPR)59.59
800165Janeček Jiří (USKPR)1:59.78
1200165Janeček Jiří (USKPR)3:02.72
Celkem 19 závodníků
(út, 28.5.2024 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Zátopek Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 44 Federico RIVAFederico RIVA 00 Italy Italy 15 PB 3:33.53
2 42 Raphael PALLITSCHRaphael PALLITSCH 89 Austria Austria 13 NR 3:33.59
3 41 Luke MCCANNLuke MCCANN 98 Ireland Ireland 12 PB 3:34.32
4 38 Charles PHILIBERT-THIBOUTOTCharles PHILIBERT-THIBOUTOT 90 Canada Canada 9 SB 3:34.50
5 45 Ermias GIRMAErmias GIRMA 05 Ethiopia Ethiopia 16 PB 3:34.77
6 36 Maciej WYDERKAMaciej WYDERKA 02 Poland Poland 7 PB 3:35.09
7 35 Bastien AUGUSTOBastien AUGUSTO 99 France France 6 SB 3:35.25
8 37 Samuel PIHLSTRÖMSamuel PIHLSTRÖM 01 Sweden Sweden 8 3:35.26
9 40 Marius PROBSTMarius PROBST 95 Germany Germany 11 3:35.94
10 39 Filip OSTROWSKIFilip OSTROWSKI 01 Poland Poland 10 3:36.70
11 34 Elzan BIBIĆElzan BIBIĆ 99 Serbia Serbia 5 SB 3:37.25
12 31 Nico BOKETTANico BOKETTA 02 Czech Republic Czech Republic 2 PB 3:37.28
13 33 Jan FRIŠJan FRIŠ 95 Czech Republic Czech Republic 4 PB 3:37.82
14 43 Filip RAKFilip RAK 03 Poland Poland 14 3:38.12
15 32 Tomáš HABARTATomáš HABARTA 03 Czech Republic Czech Republic 3 PB 3:39.16
30 Jakub DAVIDÍKJakub DAVIDÍK 02 Czech Republic Czech Republic 1 DNF
46 Adam CZERWIŃSKIAdam CZERWIŃSKI PACE 88 Poland Poland 17 DNF
47 Milan ŠČIBRÁNIMilan ŠČIBRÁNI PACE 03 Czech Republic Czech Republic 18 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40047ŠČIBRÁNI Milan (CZE)55.65
80046Adam CZERWIŃSKI (POL)1:53.02
120043RAK Filip (POL)2:51.37
Celkem 18 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 300m 700m 1100m
1 44 Federico RIVA 00:41.9 01:40.2 02:37.8
2 42 Raphael PALLITSCH 00:41.1 01:38.4 02:36.2
3 41 Luke MCCANN 00:41.4 01:39.2 02:37.4
4 38 Charles PHILIBERT-THIBOUTOT 00:41.4 01:38.7 02:36.3
5 45 Ermias GIRMA 00:42.1 01:40.6 02:37.9
6 36 Maciej WYDERKA 00:41.7 01:39.5 02:37.6
7 35 Bastien AUGUSTO 00:41.6 01:38.9 02:37.5
8 37 Samuel PIHLSTRÖM 00:42.2 01:40.5 02:38.4
9 40 Marius PROBST 00:41.8 01:39.7 02:38.6
10 39 Filip OSTROWSKI 00:41.2 01:39.4 02:37.1
11 34 Elzan BIBIĆ 00:41.7 01:39.9 02:37.6
12 31 Nico BOKETTA 00:42.0 01:40.4 02:38.1
13 33 Jan FRIŠ 00:42.4 01:40.1 02:38.2
14 43 Filip RAK 00:40.8 01:37.9 02:36.0
15 32 Tomáš HABARTA 00:42.3 01:40.9 02:39.6
30 Jakub DAVIDÍK 00:42.3 01:41.0 02:42.7
46 Adam CZERWIŃSKI 00:40.7 01:37.8 -
47 Milan ŠČIBRÁNI 00:40.4 - -
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 44 Federico RIVAFederico RIVA 00 Italy Italy 15 PB 3:33.53
2 42 Raphael PALLITSCHRaphael PALLITSCH 89 Austria Austria 13 NR 3:33.59
3 41 Luke MCCANNLuke MCCANN 98 Ireland Ireland 12 PB 3:34.32
4 38 Charles PHILIBERT-THIBOUTOTCharles PHILIBERT-THIBOUTOT 90 Canada Canada 9 SB 3:34.50
5 45 Ermias GIRMAErmias GIRMA 05 Ethiopia Ethiopia 16 PB 3:34.77
6 36 Maciej WYDERKAMaciej WYDERKA 02 Poland Poland 7 PB 3:35.09
7 35 Bastien AUGUSTOBastien AUGUSTO 99 France France 6 SB 3:35.25
8 37 Samuel PIHLSTRÖMSamuel PIHLSTRÖM 01 Sweden Sweden 8 3:35.26
9 40 Marius PROBSTMarius PROBST 95 Germany Germany 11 3:35.94
10 39 Filip OSTROWSKIFilip OSTROWSKI 01 Poland Poland 10 3:36.70
11 34 Elzan BIBIĆElzan BIBIĆ 99 Serbia Serbia 5 SB 3:37.25
12 31 Nico BOKETTANico BOKETTA 02 Czech Republic Czech Republic 2 PB 3:37.28
13 33 Jan FRIŠJan FRIŠ 95 Czech Republic Czech Republic 4 PB 3:37.82
14 43 Filip RAKFilip RAK 03 Poland Poland 14 3:38.12
15 32 Tomáš HABARTATomáš HABARTA 03 Czech Republic Czech Republic 3 PB 3:39.16
16 166 Dominik VEBRDominik VEBR 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 PB 3:48.51
17 174 Martin ZAJÍCMartin ZAJÍC 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14 SB 3:50.10
18 156 Adam ČERVINKAAdam ČERVINKA 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 15 PB 3:50.16
19 110 Peter KOVÁČPeter KOVÁČ 91 Slovakia Slovakia 9 SB 3:50.21
20 129 René SASYNRené SASYN 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 19 3:50.97
21 104 Miroslav BOROVKAMiroslav BOROVKA 98 Slovakia Slovakia 10 PB 3:51.18
22 54 Ondřej HOFMANNOndřej HOFMANN 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 3:51.25
23 29 Matěj HŘEBAČKAMatěj HŘEBAČKA 03 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 11 SB 3:51.94
24 163 Marek KRIŠICAMarek KRIŠICA 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 PB 3:53.15
25 64 Jan MÁŠAJan MÁŠA 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12 3:53.46
26 109 Tomáš JANÍČEKTomáš JANÍČEK 04 Slovakia Slovakia 1 SB 3:55.05
27 127 Maximilian MATOLÍNMaximilian MATOLÍN 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 SB 3:55.71
28 108 Filip JANČÍKFilip JANČÍK 06 Slovakia Slovakia 8 3:56.43
29 123 Nick DEALNick DEAL 98 United States United States 18 SB 3:56.78
30 42 Václav VORÁLEKVáclav VORÁLEK 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 3:57.54
31 132 Josef NOVÁKJosef NOVÁK 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 17 SB 3:58.61
32 140 Jan LARISCHJan LARISCH 98 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 4:03.89
165 Jiří JANEČEKJiří JANEČEK 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 16 DNF
77 Daniel INDRADaniel INDRA 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
30 Jakub DAVIDÍKJakub DAVIDÍK 02 Czech Republic Czech Republic 1 DNF
46 Adam CZERWIŃSKIAdam CZERWIŃSKI PACE 88 Poland Poland 17 DNF
47 Milan ŠČIBRÁNIMilan ŠČIBRÁNI PACE 03 Czech Republic Czech Republic 18 DNF

1500 m - Ženy

(út, 28.5.2024 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 67 Barbora STÝBLOVÁBarbora STÝBLOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 16 PB 4:26.15
2 68 Anita ŽÁKOVÁAnita ŽÁKOVÁ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 18 4:26.37
3 7 Vladimíra SACHEROVÁVladimíra SACHEROVÁ 96 AC Praha 1890 AC Praha 1890 15 PB 4:30.20
4 160 Ema BERKOVÁEma BERKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 14 PB 4:31.81
5 117 Adéla ŠTEFANOVÁAdéla ŠTEFANOVÁ 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 13 PB 4:31.84
6 190 Teodora SIMOVIĆTeodora SIMOVIĆ 93 Serbia Serbia 19 4:32.65
7 19 Aneta KUČEROVÁAneta KUČEROVÁ 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 4:34.05
8 18 Anežka KOPECKÁAnežka KOPECKÁ 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 SB 4:37.59
9 59 Kateřina MACHOVÁKateřina MACHOVÁ 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 4:37.99
10 113 Eliska GÁLIKOVÁEliska GÁLIKOVÁ 08 Slovakia Slovakia 9 PB 4:38.79
11 14 Silvie VALOVÁSilvie VALOVÁ 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 4:40.32
12 36 Hana SKÁCELOVÁHana SKÁCELOVÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 4:40.75
13 169 Sylvie ŠTIGLEROVÁSylvie ŠTIGLEROVÁ 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 4:44.46
14 154 Eliška SLANINOVÁEliška SLANINOVÁ 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 4:46.47
15 94 Karolína MACALÍKOVÁKarolína MACALÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 5:05.43
16 101 Adriana ŠEDĚNKOVÁAdriana ŠEDĚNKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 5:22.54
47 Julie KUBÁTOVÁJulie KUBÁTOVÁ PACE 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 20 DNF
41 Tereza MERVARTOVÁTereza MERVARTOVÁ 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS
22 Anna ŠIMKOVÁAnna ŠIMKOVÁ 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 17 DNS
161 Iva GIESELOVÁIva GIESELOVÁ 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40047Julie KUBÁTOVÁ (SLAPR)1:11.24
80047Julie KUBÁTOVÁ (SLAPR)2:22.60
120067Barbora STÝBLOVÁ (OLYPR)3:34.22
Celkem 20 závodníků
(út, 28.5.2024 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Ciara MAGEEANCiara MAGEEAN 92 Ireland Ireland 10 SB 4:01.98
2 11 Sarah HEALYSarah HEALY 01 Ireland Ireland 11 SB 4:02.12
3 8 Revee WALCOTT-NOLANRevee WALCOTT-NOLAN 95 United Kingdom United Kingdom 8 PB 4:02.42
4 13 Netsanet DESTANetsanet DESTA 00 Ethiopia Ethiopia 13 SB 4:02.80
5 6 Agathe GUILLEMOTAgathe GUILLEMOT 99 France France 6 4:03.36
6 12 Danielle JONESDanielle JONES 96 United States United States 12 4:03.41
7 14 Tigist GIRMATigist GIRMA 02 Ethiopia Ethiopia 14 4:03.42
8 1 Marta PÉREZMarta PÉREZ 93 Spain Spain 1 SB 4:03.46
9 3 Esther GUERREROEsther GUERRERO 90 Spain Spain 3 SB 4:03.72
10 5 Sofia ENNAOUISofia ENNAOUI 95 Poland Poland 5 SB 4:04.45
11 4 Elise VANDERELSTElise VANDERELST 98 Belgium Belgium 4 4:05.81
12 9 Kristiina SASÍNEK MÄKIKristiina SASÍNEK MÄKI 91 Czech Republic Czech Republic 9 4:10.51
13 7 Axumawit EMBAYEAxumawit EMBAYE 94 Ethiopia Ethiopia 7 4:11.39
14 2 Diana MEZULIÁNÍKOVÁDiana MEZULIÁNÍKOVÁ 92 Czech Republic Czech Republic 2 4:12.79
15 15 Karolína SASYNOVÁKarolína SASYNOVÁ 02 Czech Republic Czech Republic 15 SB 4:26.22
16 Barbora VESELÁBarbora VESELÁ PACE 00 Czech Republic Czech Republic 16 DNF
17 Kimberley FICENECKimberley FICENEC PACE 94 Czech Republic Czech Republic 17 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40016Barbora VESELÁ (CZE)1:04.44
80017FICENEC Kimberley (CZE)2:10.66
12008WALCOTT-NOLAN Revee (GBR)3:15.13
Celkem 17 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 300m 700m 1100m
1 10 Ciara MAGEEAN 00:48.5 01:54.6 03:00.0
2 11 Sarah HEALY 00:48.8 01:55.0 02:59.8
3 8 Revee WALCOTT-NOLAN 00:48.1 01:53.9 02:58.4
4 13 Netsanet DESTA 00:48.3 01:54.3 02:58.8
5 6 Agathe GUILLEMOT 00:49.0 01:55.2 02:59.7
6 12 Danielle JONES 00:48.7 01:55.0 02:59.7
7 14 Tigist GIRMA 00:48.2 01:54.6 02:58.9
8 1 Marta PÉREZ 00:48.3 01:54.1 02:58.7
9 3 Esther GUERRERO 00:49.1 01:55.2 03:00.2
10 5 Sofia ENNAOUI 00:49.0 01:55.9 03:00.6
11 4 Elise VANDERELST 00:48.5 01:54.9 03:00.4
12 9 Kristiina SASÍNEK MÄKI 00:48.8 01:55.4 03:00.8
13 7 Axumawit EMBAYE 00:49.3 01:56.2 03:03.4
14 2 Diana MEZULIÁNÍKOVÁ 00:49.4 01:56.3 03:03.6
15 15 Karolína SASYNOVÁ 00:49.9 02:00.8 03:13.5
16 Barbora VESELÁ 00:46.7 - -
17 Kimberley FICENEC 00:46.9 01:53.7 -
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Ciara MAGEEANCiara MAGEEAN 92 Ireland Ireland 10 SB 4:01.98
2 11 Sarah HEALYSarah HEALY 01 Ireland Ireland 11 SB 4:02.12
3 8 Revee WALCOTT-NOLANRevee WALCOTT-NOLAN 95 United Kingdom United Kingdom 8 PB 4:02.42
4 13 Netsanet DESTANetsanet DESTA 00 Ethiopia Ethiopia 13 SB 4:02.80
5 6 Agathe GUILLEMOTAgathe GUILLEMOT 99 France France 6 4:03.36
6 12 Danielle JONESDanielle JONES 96 United States United States 12 4:03.41
7 14 Tigist GIRMATigist GIRMA 02 Ethiopia Ethiopia 14 4:03.42
8 1 Marta PÉREZMarta PÉREZ 93 Spain Spain 1 SB 4:03.46
9 3 Esther GUERREROEsther GUERRERO 90 Spain Spain 3 SB 4:03.72
10 5 Sofia ENNAOUISofia ENNAOUI 95 Poland Poland 5 SB 4:04.45
11 4 Elise VANDERELSTElise VANDERELST 98 Belgium Belgium 4 4:05.81
12 9 Kristiina SASÍNEK MÄKIKristiina SASÍNEK MÄKI 91 Czech Republic Czech Republic 9 4:10.51
13 7 Axumawit EMBAYEAxumawit EMBAYE 94 Ethiopia Ethiopia 7 4:11.39
14 2 Diana MEZULIÁNÍKOVÁDiana MEZULIÁNÍKOVÁ 92 Czech Republic Czech Republic 2 4:12.79
15 67 Barbora STÝBLOVÁBarbora STÝBLOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 16 PB 4:26.15
16 15 Karolína SASYNOVÁKarolína SASYNOVÁ 02 Czech Republic Czech Republic 15 SB 4:26.22
17 68 Anita ŽÁKOVÁAnita ŽÁKOVÁ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 18 4:26.37
18 7 Vladimíra SACHEROVÁVladimíra SACHEROVÁ 96 AC Praha 1890 AC Praha 1890 15 PB 4:30.20
19 160 Ema BERKOVÁEma BERKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 14 PB 4:31.81
20 117 Adéla ŠTEFANOVÁAdéla ŠTEFANOVÁ 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 13 PB 4:31.84
21 190 Teodora SIMOVIĆTeodora SIMOVIĆ 93 Serbia Serbia 19 4:32.65
22 19 Aneta KUČEROVÁAneta KUČEROVÁ 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 4:34.05
23 18 Anežka KOPECKÁAnežka KOPECKÁ 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 SB 4:37.59
24 59 Kateřina MACHOVÁKateřina MACHOVÁ 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 4:37.99
25 113 Eliska GÁLIKOVÁEliska GÁLIKOVÁ 08 Slovakia Slovakia 9 PB 4:38.79
26 14 Silvie VALOVÁSilvie VALOVÁ 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 4:40.32
27 36 Hana SKÁCELOVÁHana SKÁCELOVÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 4:40.75
28 169 Sylvie ŠTIGLEROVÁSylvie ŠTIGLEROVÁ 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 4:44.46
29 154 Eliška SLANINOVÁEliška SLANINOVÁ 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 4:46.47
30 94 Karolína MACALÍKOVÁKarolína MACALÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 5:05.43
31 101 Adriana ŠEDĚNKOVÁAdriana ŠEDĚNKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 5:22.54
47 Julie KUBÁTOVÁJulie KUBÁTOVÁ PACE 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 20 DNF
41 Tereza MERVARTOVÁTereza MERVARTOVÁ 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS
22 Anna ŠIMKOVÁAnna ŠIMKOVÁ 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 17 DNS
161 Iva GIESELOVÁIva GIESELOVÁ 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12 DNS
16 Barbora VESELÁBarbora VESELÁ PACE 00 Czech Republic Czech Republic 16 DNF
17 Kimberley FICENECKimberley FICENEC PACE 94 Czech Republic Czech Republic 17 DNF

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (út, 28.5.2024 - 17:14) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nadine VISSERNadine VISSER 95 Netherlands Netherlands 5 SB 12.79 Q 0.145
2 Karin STRAMETZKarin STRAMETZ 98 Austria Austria 4 13.01 Q 0.156
3 Viktória FORSTERViktória FORSTER 02 Slovakia Slovakia 6 SB 13.08 Q 0.138
4 Luca KOZÁKLuca KOZÁK 96 Hungary Hungary 7 SB 13.09 q 0.142
5 Elisa Maria DI LAZZAROElisa Maria DI LAZZARO 98 Italy Italy 3 13.23 0.143
6 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 Czech Republic Czech Republic 8 14.28 0.265
Helena JIRANOVÁHelena JIRANOVÁ 95 Czech Republic Czech Republic 2 DQ 16.8 0.151
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 28.5.2024 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pia SKRZYSZOWSKAPia SKRZYSZOWSKA 01 Poland Poland 6 12.72 Q 0.144
2 Ditaji KAMBUNDJIDitaji KAMBUNDJI 02 Switzerland Switzerland 4 12.83 Q 0.137
3 Reetta HURSKEReetta HURSKE 95 Finland Finland 5 13.02 Q 0.137
4 Gréta KEREKESGréta KEREKES 92 Hungary Hungary 7 13.15 q 0.133
5 Stanislava ŠKVARKOVÁStanislava ŠKVARKOVÁ 96 Slovakia Slovakia 2 13.28 0.156
6 Tereza Elena ŠÍNOVÁTereza Elena ŠÍNOVÁ 01 Czech Republic Czech Republic 3 13.35 0.120
7 Anna TÓTHAnna TÓTH 03 Hungary Hungary 8 13.36 0.162
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pia SKRZYSZOWSKAPia SKRZYSZOWSKA 01 Poland Poland 6 12.72 Q 0.144
2 Nadine VISSERNadine VISSER 95 Netherlands Netherlands 5 SB 12.79 Q 0.145
3 Ditaji KAMBUNDJIDitaji KAMBUNDJI 02 Switzerland Switzerland 4 12.83 Q 0.137
4 Karin STRAMETZKarin STRAMETZ 98 Austria Austria 4 13.01 Q 0.156
5 Reetta HURSKEReetta HURSKE 95 Finland Finland 5 13.02 Q 0.137
6 Viktória FORSTERViktória FORSTER 02 Slovakia Slovakia 6 SB 13.08 Q 0.138
7 Luca KOZÁKLuca KOZÁK 96 Hungary Hungary 7 SB 13.09 q 0.142
8 Gréta KEREKESGréta KEREKES 92 Hungary Hungary 7 13.15 q 0.133
9 Elisa Maria DI LAZZAROElisa Maria DI LAZZARO 98 Italy Italy 3 13.23 0.143
10 Stanislava ŠKVARKOVÁStanislava ŠKVARKOVÁ 96 Slovakia Slovakia 2 13.28 0.156
11 Tereza Elena ŠÍNOVÁTereza Elena ŠÍNOVÁ 01 Czech Republic Czech Republic 3 13.35 0.120
12 Anna TÓTHAnna TÓTH 03 Hungary Hungary 8 13.36 0.162
13 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 Czech Republic Czech Republic 8 14.28 0.265
Helena JIRANOVÁHelena JIRANOVÁ 95 Czech Republic Czech Republic 2 DQ 16.8 0.151

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (út, 28.5.2024 - 18:52) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ditaji KAMBUNDJIDitaji KAMBUNDJI 02 Switzerland Switzerland 6 12.68 0.134
2 Pia SKRZYSZOWSKAPia SKRZYSZOWSKA 01 Poland Poland 4 12.71 0.136
3 Nadine VISSERNadine VISSER 95 Netherlands Netherlands 5 12.86 0.149
4 Reetta HURSKEReetta HURSKE 95 Finland Finland 7 12.98 0.133
5 Karin STRAMETZKarin STRAMETZ 98 Austria Austria 3 13.04 0.168
6 Luca KOZÁKLuca KOZÁK 96 Hungary Hungary 2 SB 13.06 0.166
7 Elisa Maria DI LAZZAROElisa Maria DI LAZZARO 98 Italy Italy 1 13.09 0.148
8 Gréta KEREKESGréta KEREKES 92 Hungary Hungary 8 13.25 0.120
Poznámky:
Di Lazzaro qualified to the final by TR 20.2.1
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(út, 28.5.2024 - 14:10) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Jiří ZEDNÍČEKJiří ZEDNÍČEK 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 14.23 0.186
2 88 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 14.88 0.153
3 138 Sam Ojo OMORODIONSam Ojo OMORODION 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 15.03 0.171
139 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ 22.6.2 0.143
172 Václav HAMŠÍKVáclav HAMŠÍK 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 DQ 22.6.2 0.153
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži

(út, 28.5.2024 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 61 Jakub OLEJNICZAKJakub OLEJNICZAK 97 Poland Poland 5 51.43 0.210
2 122 David BIXDavid BIX 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 51.48 0.157
3 128 Bořek PEŠTABořek PEŠTA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 51.49 0.150
4 17 Lukáš PŘIBYLLukáš PŘIBYL 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 52.92 0.170
5 103 Denis BARTEKDenis BARTEK 03 Slovakia Slovakia 3 SB 53.78 0.165
6 118 Filip ANTOŠFilip ANTOŠ 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 55.29 0.161
7 111 Dávid LABODávid LABO 00 Slovakia Slovakia 8 SB 56.07 0.171
8 78 Matěj KARASMatěj KARAS 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 59.31 0.183
Celkem 8 závodníků
(út, 28.5.2024 - 17:39) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alessandro SIBILIOAlessandro SIBILIO 99 Italy Italy 3 SB 48.25 0.140
2 Matic Ian GUČEKMatic Ian GUČEK 03 Slovenia Slovenia 5 NR 48.37 0.140
3 Ismail Doudai ABAKARIsmail Doudai ABAKAR 04 Qatar Qatar 7 48.76 0.170
4 Wilfried HAPPIOWilfried HAPPIO 98 France France 4 49.48 0.168
5 Emil AGYEKUMEmil AGYEKUM 99 Germany Germany 8 49.52 0.204
6 Dany BRANDDany BRAND 96 Switzerland Switzerland 1 49.56 0.171
7 Giacomo BERTONCELLIGiacomo BERTONCELLI 99 Italy Italy 2 49.66 0.171
8 Vít MÜLLERVít MÜLLER 96 Czech Republic Czech Republic 6 49.99 0.176
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alessandro SIBILIOAlessandro SIBILIO 99 Italy Italy 3 SB 48.25 0.140
2 Matic Ian GUČEKMatic Ian GUČEK 03 Slovenia Slovenia 5 NR 48.37 0.140
3 Ismail Doudai ABAKARIsmail Doudai ABAKAR 04 Qatar Qatar 7 48.76 0.170
4 Wilfried HAPPIOWilfried HAPPIO 98 France France 4 49.48 0.168
5 Emil AGYEKUMEmil AGYEKUM 99 Germany Germany 8 49.52 0.204
6 Dany BRANDDany BRAND 96 Switzerland Switzerland 1 49.56 0.171
7 Giacomo BERTONCELLIGiacomo BERTONCELLI 99 Italy Italy 2 49.66 0.171
8 Vít MÜLLERVít MÜLLER 96 Czech Republic Czech Republic 6 49.99 0.176
9 61 Jakub OLEJNICZAKJakub OLEJNICZAK 97 Poland Poland 5 51.43 0.210
10 122 David BIXDavid BIX 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 51.48 0.157
11 128 Bořek PEŠTABořek PEŠTA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 51.49 0.150
12 17 Lukáš PŘIBYLLukáš PŘIBYL 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 52.92 0.170
13 103 Denis BARTEKDenis BARTEK 03 Slovakia Slovakia 3 SB 53.78 0.165
14 118 Filip ANTOŠFilip ANTOŠ 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 55.29 0.161
15 111 Dávid LABODávid LABO 00 Slovakia Slovakia 8 SB 56.07 0.171
16 78 Matěj KARASMatěj KARAS 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 59.31 0.183

400 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 28.5.2024 - 13:48) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Štěpán BALCARŠtěpán BALCAR 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 53.70 0.158
2 145 Adam ŠULCAdam ŠULC 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 53.91 0.174
3 39 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 7 PB 55.31 0.157
4 72 Adam VELECHOVSKÝAdam VELECHOVSKÝ 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 58.76 0.149
135 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNF 0.176
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 28.5.2024 - 13:53) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Adam BOŠKOVIČAdam BOŠKOVIČ 07 Slovakia Slovakia 4 PB 54.80 0.160
2 49 Matej DZIANMatej DZIAN 07 Slovakia Slovakia 7 55.75 0.155
3 112 Teodor VOLEKTeodor VOLEK 08 Slovakia Slovakia 6 56.53 0.181
4 159 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 57.84 0.164
5 152 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 62.27 0.152
6 119 Václav MARHOULVáclav MARHOUL 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 64.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Štěpán BALCARŠtěpán BALCAR 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 53.70 0.158
2 145 Adam ŠULCAdam ŠULC 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 53.91 0.174
3 105 Adam BOŠKOVIČAdam BOŠKOVIČ 07 Slovakia Slovakia 4 PB 54.80 0.160
4 39 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 7 PB 55.31 0.157
5 49 Matej DZIANMatej DZIAN 07 Slovakia Slovakia 7 55.75 0.155
6 112 Teodor VOLEKTeodor VOLEK 08 Slovakia Slovakia 6 56.53 0.181
7 159 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 57.84 0.164
8 72 Adam VELECHOVSKÝAdam VELECHOVSKÝ 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 58.76 0.149
9 152 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 62.27 0.152
10 119 Václav MARHOULVáclav MARHOUL 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 64.89
135 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNF 0.176

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(út, 28.5.2024 - 17:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cathelijn PEETERSCathelijn PEETERS 96 Netherlands Netherlands 4 PB 54.31 0.243
2 Lina NIELSENLina NIELSEN 96 United Kingdom United Kingdom 6 54.81 0.144
3 Nikoleta JÍCHOVÁNikoleta JÍCHOVÁ 00 Czech Republic Czech Republic 5 SB 55.20 0.151
4 Linda OLIVIERILinda OLIVIERI 98 Italy Italy 8 55.73 0.149
5 Paulien COUCKUYTPaulien COUCKUYT 97 Belgium Belgium 7 55.76 0.178
6 Viivi LEHIKOINENViivi LEHIKOINEN 99 Finland Finland 3 56.25 0.260
7 Ester BENDOVÁEster BENDOVÁ 03 Czech Republic Czech Republic 1 58.80 0.215
Daniela LEDECKÁDaniela LEDECKÁ 96 Slovakia Slovakia 2 DNF 0.165
Celkem 8 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

(út, 28.5.2024 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 60.17 0.149
2 3 Dominika BEZDÍČKOVÁDominika BEZDÍČKOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 61.66 0.146
3 63 Julia SADKIEWICZJulia SADKIEWICZ 07 Poland Poland 7 PB 62.49 0.168
4 162 Marie ŠKOPOVÁMarie ŠKOPOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 65.79 0.217
27 Ema FEILHAUEROVÁEma FEILHAUEROVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 DNF 0.215
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži

(út, 28.5.2024 - 17:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZAKRZEWSKI M., KOMAŃSKI A., ŽOK L., WYKRUTA P. ZAKRZEWSKI M., KOMAŃSKI A., ŽOK L., WYKRUTA P. Poland Poland 6 38.99 0.180
2 STROMŠÍK Z., KUBELÍK E., JIRKA J., MACÍK O. STROMŠÍK Z., KUBELÍK E., JIRKA J., MACÍK O. Czech Republic Czech Republic 5 39.29 0.134
3 U20 - TOUŽÍN J., VOJÁČEK F., SYNEK J., MRÁČEK D. U20 - TOUŽÍN J., VOJÁČEK F., SYNEK J., MRÁČEK D. Czech Republic Czech Republic 4 39.85 0.136
4 U23 - ONDRÁČEK J., SOUKAL L., LISÁK T., PRAŽÁK M. U23 - ONDRÁČEK J., SOUKAL L., LISÁK T., PRAŽÁK M. Czech Republic Czech Republic 7 40.63 0.151
5 Machek V., Ježek D., Ježek J., Šulc S. Machek V., Ježek D., Ježek J., Šulc S. TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 44.12 0.149
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(út, 28.5.2024 - 16:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 U20A - DANĚČKOVÁ S., ŠAFÁŘOVÁ J., MUSILOVÁ N., TKÁČOVÁ A. U20A - DANĚČKOVÁ S., ŠAFÁŘOVÁ J., MUSILOVÁ N., TKÁČOVÁ A. Czech Republic Czech Republic 5 45.45 0.171
2 U20B - ŠPRINGROVÁ J., KŘÍŽOVÁ B., NOLLOVÁ K., DELPRETE S. U20B - ŠPRINGROVÁ J., KŘÍŽOVÁ B., NOLLOVÁ K., DELPRETE S. Czech Republic Czech Republic 6 46.35 0.206
3 Kolajová K., Hříbková A., Fusková A., MITANOVÁ K. Kolajová K., Hříbková A., Fusková A., MITANOVÁ K. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 47.20 0.159
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 28.5.2024 - 18:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,05 2,10 2,15 2,20 2,24 2,28
1= Norbert KOBIELSKINorbert KOBIELSKI
Poland Poland
97 6 2.24 - O O O O XXX
1= Shelby MCEWENShelby MCEWEN
United States United States
96 8 2.24 - - O - O XXX
3 Oleh DOROSHCHUKOleh DOROSHCHUK
Ukraine Ukraine
01 5 2.20 - O O O XXX
4 Jan ŠTEFELAJan ŠTEFELA
Czech Republic Czech Republic
01 7 2.20 O O O XO XXX
5= Joel CLARKE-KHANJoel CLARKE-KHAN
United Kingdom United Kingdom
99 1 2.15 - O O XXX
5= Mateusz KOŁODZIEJSKIMateusz KOŁODZIEJSKI
Poland Poland
02 2 2.15 O O O XXX
7 Edgar RIVERAEdgar RIVERA
Mexico Mexico
91 4 2.15 O XO O XXX
Bohdan BONDARENKOBohdan BONDARENKO
Ukraine Ukraine
89 3 NM X r
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 28.5.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 5,22 5,42 5,52 5,62 5,72 5,82 6,00 6,25
1 Armand DUPLANTISArmand DUPLANTIS
Sweden Sweden
99 10 6.00 - - - O - O XXO XXX
2 Ethan CORMONTEthan CORMONT
France France
00 6 5.62 - O - O XXX
3 Ben BROEDERSBen BROEDERS
Belgium Belgium
95 7 5.62 - XO - O XXX
3 David HOLÝDavid HOLÝ
Czech Republic Czech Republic
98 1 =PB 5.62 O XO O O XXX
5 Robert SOBERARobert SOBERA
Poland Poland
91 5 5.62 - O - XXO XXX
6 Anthony AMMIRATIAnthony AMMIRATI
France France
03 4 5.62 - XO - XXO X- XX
7 Ernest John OBIENAErnest John OBIENA
Philippines Philippines
95 9 5.52 - - O - XX- X
8 Matt LUDWIGMatt LUDWIG
United States United States
96 2 5.52 XXO O XO XXX
9 Matěj ŠČERBAMatěj ŠČERBA
Czech Republic Czech Republic
98 3 5.52 O O XXO XXX
10 Austin MILLERAustin MILLER
United States United States
94 8 5.22 O XXX
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 28.5.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,14 4,24 4,34 4,44 4,54 4,64 4,74 4,84 4,92
1 Molly CAUDERYMolly CAUDERY
United Kingdom United Kingdom
00 8 MR 4.84 - - - XO O XO XXO XXO XX r
2 Aikaterini STEFANIDIAikaterini STEFANIDI
Greece Greece
90 6 =SB 4.64 - - - O XO XO XXX
3 Amálie ŠVÁBÍKOVÁAmálie ŠVÁBÍKOVÁ
Czech Republic Czech Republic
99 7 4.54 - - - XXO XO XXX
4 Nikola PÖSCHLOVÁNikola PÖSCHLOVÁ
Czech Republic Czech Republic
98 2 =PB 4.44 XXO O O XO XXX
5 Marleen MÜLLAMarleen MÜLLA
Estonia Estonia
01 1 4.44 XO XO XXO XXO XXX
6 Imogen AYRISImogen AYRIS
New Zealand New Zealand
00 5 4.34 - O O XXX
7 Hanga KLEKNERHanga KLEKNER
Hungary Hungary
99 3 4.34 XO O XO XXX
Olivia MCTAGGARTOlivia MCTAGGART
New Zealand New Zealand
00 4 NM - - XXX
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Mix

(út, 28.5.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
PARA GOLDEN SPIKE
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tyrone PILLAYTyrone PILLAY
South Africa South Africa
80 7 12.17 11.82 X 11.95 11.95 12.17 11.67 X
2 Martin ADAMČÍKMartin ADAMČÍK
Czech Republic Czech Republic
00 6 10.22 9.93 X 9.80 9.93 X 10.22 X
3 Eva BERNAEva BERNA
Czech Republic Czech Republic
86 4 10.20 10.16 10.19 10.20 10.20 10.08 9.92 10.06
4 Michal VIMMERMichal VIMMER
Czech Republic Czech Republic
00 3 09.97 9.52 9.75 X 9.75 X 9.97 X
5 Anna LUXOVÁAnna LUXOVÁ
Czech Republic Czech Republic
97 5 08.46 8.46 8.15 8.24 8.46 8.33 8.22 8.36
6 Lenka HORNOVÁLenka HORNOVÁ
Czech Republic Czech Republic
90 2 08.45 8.26 8.09 8.29 8.29 X 8.45 8.24
7 Marek STROHALMMarek STROHALM
Czech Republic Czech Republic
89 1 06.53 5.88 6.53 5.72 6.53 6.52 6.31 6.14
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 28.5.2024 - 18:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leonardo FABBRILeonardo FABBRI
Italy Italy
97 7 22.40 21.05 22.40 X 22.40 21.71 21.66 X
2 Jordan GEISTJordan GEIST
United States United States
98 3 PB 22.09 21.74 21.57 21.53 21.74 21.24 21.70 22.09
3 Chukwuebuka Cornnell ENEKWECHIChukwuebuka Cornnell ENEKWECHI
Nigeria Nigeria
93 4 21.34 20.97 20.90 21.25 21.25 21.20 X 21.34
4 Scott LINCOLNScott LINCOLN
United Kingdom United Kingdom
93 2 PB 21.31 20.26 21.31 X 21.31 X X X
5 Tom WALSHTom WALSH
New Zealand New Zealand
92 6 21.17 21.17 20.61 21.10 21.17 21.10 20.88 20.61
6 Filip MIHALJEVIĆFilip MIHALJEVIĆ
Croatia Croatia
94 5 20.93 19.72 20.32 20.93 20.93 20.56 20.63 X
7 Konrad BUKOWIECKIKonrad BUKOWIECKI
Poland Poland
97 1 20.07 20.07 X X 20.07 X 18.94 19.41
Poznámky / pokusy:
" Fabbri 3rd attempt, meassured under prostest 22,78. After video review judges decision in competition was found correct.
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 28.5.2024 - 16:29) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haruka KITAGUCHIHaruka KITAGUCHI
Japan Japan
98 8 60.47 X 57.63 60.47 60.47 X 59.47 X
2 Petra SIČAKOVÁPetra SIČAKOVÁ
Czech Republic Czech Republic
03 6 60.42 56.07 X 58.08 58.08 57.89 55.57 60.42
3 Adriana VILAGOŠAdriana VILAGOŠ
Serbia Serbia
04 7 60.21 60.21 59.41 59.96 60.21 55.76 58.71 57.58
4 Nikola OGRODNÍKOVÁNikola OGRODNÍKOVÁ
Czech Republic Czech Republic
90 5 59.34 55.31 57.00 X 57.00 X 59.34 55.89
5 Sara KOLAKSara KOLAK
Croatia Croatia
95 2 57.92 56.44 55.18 54.10 56.44 57.92 X 57.87
6 Andrea ŽELEZNÁAndrea ŽELEZNÁ
Czech Republic Czech Republic
93 4 56.74 X 56.74 54.24 56.74 X X X
7 Irena GILLAROVÁIrena GILLAROVÁ
Czech Republic Czech Republic
92 1 54.26 51.16 52.13 52.56 52.56 X X 54.26
8 Nikol TABAČKOVÁNikol TABAČKOVÁ
Czech Republic Czech Republic
98 3 53.68 53.68 X 48.46 53.68 X 52.67 53.42
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Mix

(út, 28.5.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
PARA GOLDEN SPIKE
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomasz WROBELTomasz WROBEL
Poland Poland
84 6 30.08 28.40 28.99 30.04 30.04 29.94 30.08 28.93
2 Ladislav ČUCHRANLadislav ČUCHRAN
Slovakia Slovakia
82 8 27.17 26.98 26.92 26.52 26.98 25.85 26.68 27.17
3 Michal ROTTERMichal ROTTER
Czech Republic Czech Republic
81 4 20.69 20.69 19.51 20.32 20.69 19.39 20.68 18.72
4 Dušan ŠČAMBURADušan ŠČAMBURA
Czech Republic Czech Republic
66 7 20.52 19.60 20.06 19.98 20.06 20.27 20.52 19.40
5 Miroslava OBROVÁMiroslava OBROVÁ
Czech Republic Czech Republic
75 5 16.79 16.16 16.79 16.27 16.79 16.67 16.28 16.40
6 Lukáš STUDENÝLukáš STUDENÝ
Czech Republic Czech Republic
77 3 15.71 13.89 14.59 15.71 15.71 13.81 14.63 14.63
7 Jaroslav TEICHMANNJaroslav TEICHMANN
Czech Republic Czech Republic
92 2 12.20 8.54 10.93 10.73 10.93 12.20 10.95 9.96
8 Zuzana KOSTELŇÁKOVÁZuzana KOSTELŇÁKOVÁ
Czech Republic Czech Republic
72 1 10.24 9.74 9.85 9.85 9.85 10.03 X 10.24
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 28.5.2024 - 19:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julian WEBERJulian WEBER
Germany Germany
94 6 87.26 85.53 87.26 85.56 87.26 86.08 79.69 84.23
2 Jakub VADLEJCHJakub VADLEJCH
Czech Republic Czech Republic
90 8 86.08 86.08 X 83.43 86.08 X X 82.24
3 Anderson PETERSAnderson PETERS
Grenada Grenada
97 7 78.60 75.63 75.90 78.60 78.60 X 74.80 77.94
4 Martin KONEČNÝMartin KONEČNÝ
Czech Republic Czech Republic
97 5 76.01 76.01 71.85 X 76.01 X X X
5 Timothy HERMANTimothy HERMAN
Belgium Belgium
90 4 75.37 X 73.79 73.86 73.86 X 75.35 75.37
6 Jaroslav JÍLEKJaroslav JÍLEK
Czech Republic Czech Republic
89 3 73.82 73.82 X X 73.82 73.00 70.98 71.73
7 György HERCZEGGyörgy HERCZEG
Hungary Hungary
04 2 71.52 X 71.52 X 71.52 X X X
8 Martin FLORIANMartin FLORIAN
Czech Republic Czech Republic
01 1 69.00 65.16 69.00 X 69.00 X 68.09 X
Celkem 8 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 28.5.2024 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 115 Filip HRICKANINFilip HRICKANIN
ZŠ Lipany, Komenského 113 ZŠ Lipany, Komenského 113
13 4 PB 46.48 - - - - - - 46.48
2 130 Radek ZAJÍCRadek ZAJÍC
Atletika 4All Valtice z.s. Atletika 4All Valtice z.s.
14 2 PB 45.25 - - - - - - 45.25
3 116 Tomáš GADOMSKÝTomáš GADOMSKÝ
ŠK Run For Fun Bratislava ŠK Run For Fun Bratislava
13 3 PB 44.92 - - - - - - 44.92
4 119 Filip REPEĽFilip REPEĽ
Atletika Košice o.z. Atletika Košice o.z.
13 1 SB 40.21 - - - - - - 40.21
Celkem 4 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 28.5.2024 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 63 Sára ŠPAČKOVÁSára ŠPAČKOVÁ
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
13 4 PB 46.95 - - - - - - 46.95
2 44 Ella PAZOURKOVÁElla PAZOURKOVÁ
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
13 3 PB 42.88 - - - - - - 42.88
3 89 Mia HUDACKÁMia HUDACKÁ
ZŠ Komenského Trebišov ZŠ Komenského Trebišov
13 2 PB 41.09 - - - - - - 41.09
4 104 Eliška HAMRLÍKOVÁEliška HAMRLÍKOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
13 1 PB 36.33 - - - - - - 36.33
Celkem 4 závodníků