Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3.kolo KPD dorostu a juniorů

Lovosice (3. 9. 2023)

100 m - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 12.04 11.00
MS Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.10
MS Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.51
4 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 12.55 9.00
5 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK Bílina AK Bílina 6 12.63 8.00
MS Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 12.92
7 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 8 13.53 7.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.19
2 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 11.85
3 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 12.01
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.02
5 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.72
6 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 13.95
7 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 14.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.51
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 3 11.71
3 Jiří KrálJiří Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 11.81
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.26
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 8 12.36
6 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 SB 12.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 3 11.67
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.00
3 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.35
4 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 12.61
5 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.69
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.19
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.51
3 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 3 11.67
4 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 3 11.71
5 Jiří KrálJiří Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 11.81
6 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 11.85
7 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.00
8 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 12.01
9 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.02
10 Milan MikovecMilan Mikovec 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.26
11 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.35
12 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 8 12.36
13 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 12.61
14 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.69
15 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.72
16 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 SB 12.77
17 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 13.95
18 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 14.53

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2023 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.33 11.00
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 3 SB 11.50 9.00
3 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 5 SB 11.63 8.00
4 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 2 11.77 7.00
5 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 11.97 6.00
6 Jiří KrálJiří Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.07 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2023 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 SB 11.79 4.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.12 3.00
3 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.20 2.00
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 12.23 1.00
5 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.52
6 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 12.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky

(ne, 3.9.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.05 11.00
MS Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 13.22
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK Most AK Most 3 14.24 9.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.9.2023 - 11:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.84
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 2 PB 13.22
3 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 3 13.38
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 5 13.43
5 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.15
6 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.29
7 Marie VackováMarie Vacková 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 8 14.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.9.2023 - 11:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 13.26
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 13.41
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.55
4 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 2 13.92
5 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.00
6 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.84
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 2 PB 13.22
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 13.26
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 3 13.38
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 13.41
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 5 13.43
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.55
8 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 2 13.92
9 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.00
10 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.15
11 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.29
12 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.43
13 Marie VackováMarie Vacková 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 8 14.68

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2023 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.85 11.00
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 3 SB 13.15 9.00
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 13.28 8.00
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 7 13.45 7.00
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 6 13.50 6.00
6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 2 13.55 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2023 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 SB 13.55 4.00
2 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 13.90 3.00
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 3 SB 13.91 2.00
4 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 14.13 1.00
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 SB 14.38
6 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.44
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 12:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 24.88 11.00
2 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 SB 26.17 9.00
3 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 1 26.45 8.00
4 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 26.59 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.9.2023 - 12:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 23.21 11.00
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.55 9.00
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 1 PB 23.88 8.00
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.96 7.00
5 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.52 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.9.2023 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrálJiří Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 24.38 5.50
2 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 25.42 3.00
3 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 25.42 2.00
4 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 25.60 1.00
5 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.80
Poznámky:
Dlouhý 25.415 Baxa 25.421
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.9.2023 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 4 PB 24.38 5.50
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 25.22
MS Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 PB 27.71
4 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 28.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 23.21 11.00
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.55 9.00
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 1 PB 23.88 8.00
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.96 7.00
5 Jiří KrálJiří Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 24.38 5.50
5 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 4 PB 24.38 5.50
7 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.52 4.00
8 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 25.22
9 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 25.42 3.00
9 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 25.42 2.00
11 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 25.60 1.00
12 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.80
13 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 PB 27.71
14 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 28.22

200 m - Juniorky

(ne, 3.9.2023 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.65 11.00
MS Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 27.29
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK Most AK Most 2 29.30 9.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.9.2023 - 13:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 2 27.06 9.00
2 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.71 7.00
3 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 5 27.87 6.00
4 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 28.25 5.00
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 28.27 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.9.2023 - 13:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 3 27.03 11.00
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 27.48 8.00
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 4 28.92 3.00
4 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.00 2.00
5 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.70 1.00
6 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 30.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.9.2023 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 2 PB 30.22
2 Marie VackováMarie Vacková 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 PB 30.54
3 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 30.67
4 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK Most AK Most 6 32.07
5 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 1 32.47
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 5 33.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 3 27.03 11.00
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 2 27.06 9.00
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 27.48 8.00
4 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.71 7.00
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 5 27.87 6.00
6 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 28.25 5.00
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 28.27 4.00
8 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 4 28.92 3.00
9 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.00 2.00
10 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.70 1.00
11 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 2 PB 30.22
12 Marie VackováMarie Vacková 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 PB 30.54
13 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 30.67
14 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 30.74
15 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK Most AK Most 6 32.07
16 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 1 32.47
17 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 5 33.32

400 m - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK Bílina AK Bílina 3 51.52 11.00
MS Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 53.19
MS Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 56.04
4 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 58.96 9.00
5 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 1 61.54 8.00
6 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK Most AK Most 5 61.98 7.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.9.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 52.44 11.00
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 2 PB 54.39 8.00
3 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 56.24 7.00
4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 5 56.67 6.00
5 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Bílina AK Bílina 4 56.76 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.9.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 57.58 4.00
2 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 3 57.94 2.00
3 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 61.01 1.00
4 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 63.53
5 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 66.02
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.9.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan MikovecMilan Mikovec 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 54.22 9.00
2 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 2 PB 57.81 3.00
3 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 68.54
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 69.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 52.44 11.00
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 54.22 9.00
3 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 2 PB 54.39 8.00
4 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 56.24 7.00
5 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 5 56.67 6.00
6 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Bílina AK Bílina 4 56.76 5.00
7 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 57.58 4.00
8 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 2 PB 57.81 3.00
9 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 3 57.94 2.00
10 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 61.01 1.00
11 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 63.53
12 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 66.02
13 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 68.54
14 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 69.08

400 m - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 NM 9.00
Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 NM 7.00
Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 NM 8.00
Jana JohanováJana Johanová 07 AK Most AK Most 3 NM 11.00
Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 NM 5.00
Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 NM 6.00
Poznámky:
Chyba časomíry, závada na foto buňce. Pořadí bylo určeno pomocí rozhodčích a pomocných kamer
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Jan KóňaJan Kóňa 04 AK Most AK Most 5 2:13.24
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Daniel SchönherrDaniel Schönherr 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 2:19.18 11.00
MS Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 PB 2:20.34
3 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 2:22.82 9.00
4 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 2:32.12 8.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jana JohanováJana Johanová 07 AK Most AK Most 3 PB 2:10.14 11.00
2 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:14.51 9.00
MS Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 2:38.62
4 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 2 2:51.75 8.00
5 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK Most AK Most 4 3:02.46 7.00
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 1 3:07.02 6.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dan KačurDan Kačur 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 4:17.57 11.00
2 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 1 4:30.45 9.00
3 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:40.81 8.00
4 Patrik LisecPatrik Lisec 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 PB 4:43.34 7.00
MS Radim KačurRadim Kačur 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 5:04.76
6 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 5:37.54 6.00
7 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 5:39.60 5.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 3.9.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK Most AK Most 10 PB 6:03.25 11.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 5:03.44 11.00
2 Viktorie ErtlováViktorie Ertlová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 6:19.76 9.00
Celkem 2 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 42.43 11.00
2 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 4 PB 43.40 9.00
3 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 49.68 8.00
4 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 54.81 7.00
5 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 55.51 6.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.9.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 46.03 11.00
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 49.72 8.00
3 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 51.62 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 3.9.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 49.43 9.00
2 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK Bílina AK Bílina 4 54.84 6.00
3 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 3 58.69 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 46.03 11.00
2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 49.43 9.00
3 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 49.72 8.00
4 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 51.62 7.00
5 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK Bílina AK Bílina 4 54.84 6.00
6 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 3 58.69 5.00

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augusta, Bartoš, Cipriján, Žalud Augusta, Bartoš, Cipriján, Žalud AK Bílina AK Bílina 4 46.52 11.00
2 Liška, Svoboda, Svoboda, Mikovec Liška, Svoboda, Svoboda, Mikovec TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 46.94 9.00
3 Kačur, Lisec, Brambaški, Král Kačur, Lisec, Brambaški, Král ASK Lovosice ASK Lovosice 5 52.30 8.00
4 Tláskal, Vaňkát, Smejkal, Schönherr Tláskal, Vaňkát, Smejkal, Schönherr TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 54.80 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červenková, Klášterková, Rožcová, Vavreinová Červenková, Klášterková, Rožcová, Vavreinová AK Bílina AK Bílina 4 51.03 11.00
2 Šťastná, Ertlová, Krutská, Káňová Šťastná, Ertlová, Krutská, Káňová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 54.96 9.00
3 Davídková, Rýpalová, Krausová, Mikulková Davídková, Rýpalová, Krausová, Mikulková AK Most AK Most 5 56.77 8.00
4 Šlégrová, Zwolińská, Schmiedová, Novotná Šlégrová, Zwolińská, Schmiedová, Novotná AK Most AK Most 3 57.76 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augusta, Head, Linhart, Žalud Augusta, Head, Linhart, Žalud AK Bílina AK Bílina 4 3:48.87 11.00
2 Baxa, Richter, Maják, Nádaský Baxa, Richter, Maják, Nádaský TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:55.52 9.00
3 Schönherr, Tischler, Tláskal, Král Schönherr, Tischler, Tláskal, Král TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:05.33 8.00
4 Le Hoang, Král, Vaňkát, Smejkal Le Hoang, Král, Vaňkát, Smejkal TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:35.30 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tejmlová, Dvořáková, Srnková, Bittnerová Tejmlová, Dvořáková, Srnková, Bittnerová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:31.01 11.00
2 Fučíková, Ertlová, Sawruková, Sawruková Fučíková, Ertlová, Sawruková, Sawruková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:51.92 9.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,91 Body
MS Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 12 1.83 - - - - - - - - - - - o - o - o xxx
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 11 1.71 - - - - - - - - xo xo o o - xxx 11.00
3 Matěj NosMatěj Nos
AK Bílina AK Bílina
07 8 SB 1.68 - - - - - - - o o o o r 9.00
4 Josef SimmerJosef Simmer
AK Bílina AK Bílina
07 10 1.68 - - - - - - - xo o o o r 8.00
5 Patrik LisecPatrik Lisec
ASK Lovosice ASK Lovosice
07 7 PB 1.65 - - o o o o o o xxo o xxx 7.00
6 Patrik TischlerPatrik Tischler
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 9 1.62 - - - - o o o xo xxo xxx 6.00
7 Vašík Le HoangVašík Le Hoang
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 1 PB 1.58 - o o - xo xo xo o xxx 5.00
8 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK Bílina AK Bílina
07 6 1.54 - - - o o o o xxx 4.00
9 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4 SB 1.54 - - - o o xo xo xxx 3.00
10 Tomáš RichterTomáš Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 3 1.40 - - o xxo xxx 2.00
11 Jan ŽateckýJan Žatecký
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 1.30 o o xxx 1.00
Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK Bílina AK Bílina
07 5 NM - - - - xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,39 1,43 1,47 1,50 1,53 1,57 1,61 1,65 Body
1 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 5 1.61 - - - - - - - o xo xxo xxx 11.00
2 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK Bílina AK Bílina
07 4 1.39 o o xo o xxx 9.00
3 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina AK Bílina
07 3 1.25 o xxx 8.00
Klára MichalovaKlára Michalova
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 NM xxx
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 12.94 +0.1 m/s 12.75  0,00 12.42  0,00 12.94  0,10 12.94 x x x
MS Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 1 SB 10.88 -0.1 m/s 10.22  0,00 x x 10.22 10.35  0,10 10.88  -0,10 x
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 3.9.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
05 10.92 +0.0 m/s 10.92  0,00 x x 10.92 10.87  0,80 10.65  0,00 10.59  0,00
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK Most AK Most
06 3 10.11 +1.4 m/s x x 09.93  0,00 9.93 10.11  1,40 10.05  0,00 10.05  0,30 11.00
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK Most AK Most
06 1 PB 10.03 +0.0 m/s 10.03  0,00 09.85  0,00 x 10.03 09.20  0,00 09.61  0,00 09.72  0,00 9.00
3 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 09.16 +0.0 m/s 08.51  0,90 08.65  0,00 09.09  1,30 9.09 09.16  0,00 x 08.87  0,20 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 4 12.44 11.17 11.07 11.80 11.80 12.44 11.92 x 11.00
2 Lucie VykoukováLucie Vykouková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 2 10.13 09.67 09.85 10.13 10.13 x x 10.10 9.00
3 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK Bílina AK Bílina
07 3 10.12 x 09.73 09.45 9.73 09.75 x 10.12 8.00
4 Emma ČernáEmma Černá
ASK Lovosice ASK Lovosice
07 1 SB 08.80 08.74 08.16 08.80 8.80 08.45 08.15 08.18 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan HolcrMilan Holcr
AK Bílina AK Bílina
07 8 PB 12.44 11.88 12.44 11.99 12.44 x 12.25 x 11.00
MS Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 SB 12.09 10.57 11.21 11.39 11.39 12.09 x x
3 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 7 PB 10.90 10.85 10.90 x 10.90 10.23 10.38 x 9.00
4 Josef SimmerJosef Simmer
AK Bílina AK Bílina
07 3 PB 10.07 08.56 09.89 09.89 9.89 09.51 10.07 x 8.00
5 David BárdošDavid Bárdoš
AK Bílina AK Bílina
06 1 PB 09.73 x 09.25 09.62 9.62 08.98 09.73 09.70 7.00
6 Jan ŽateckýJan Žatecký
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4 PB 08.48 x 08.48 08.38 8.48 08.45 08.30 08.26 6.00
7 Jan KrálJan Král
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 6 07.65 07.09 07.24 07.15 7.24 07.65 07.31 07.59 5.00
8 Matěj MaršounMatěj Maršoun
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 5 06.50 06.18 06.50 05.20 6.50 06.27 05.78 06.11 4.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina AK Bílina
04 3 10.96 10.96 x 10.80 10.96 10.80 x x 11.00
2 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK Bílina AK Bílina
05 1 08.72 08.72 08.20 08.71 8.72 x x 08.29 9.00
3 Michal HodaMichal Hoda
AK Bílina AK Bílina
05 2 08.69 08.63 08.47 08.25 8.63 08.69 08.07 x 8.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 8 34.78 11.00
2 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK Bílina AK Bílina
07 7 28.14 9.00
3 Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 PB 19.23 8.00
4 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 1 PB 17.00 7.00
5 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK Most AK Most
06 5 16.34 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 5 34.17 - 11.00
2 Milan HolcrMilan Holcr
AK Bílina AK Bílina
07 4 30.55 - 9.00
3 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 1 PB 26.60 - 8.00
4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
AK Bílina AK Bílina
07 3 24.52 - 7.00
5 Josef SmejkalJosef Smejkal
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 2 PB 20.19 - 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina AK Bílina
04 3 32.84 11.00
2 Michal HodaMichal Hoda
AK Bílina AK Bílina
05 1 PB 25.17 9.00
3 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK Bílina AK Bílina
05 2 24.51 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 3 35.60 11.00
2 Sára SrnkováSára Srnková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 PB 35.23 9.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 3 43.63 11.00
2 Milan HolcrMilan Holcr
AK Bílina AK Bílina
07 2 31.44 9.00
3 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
AK Bílina AK Bílina
07 1 SB 29.40 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina AK Bílina
04 1 44.81
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 3.9.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VykoukováLucie Vykouková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 13 37.87 11.00
MS Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 12 35.11
3 Zuzana HolecováZuzana Holecová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 9 PB 34.26 9.00
4 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK Most AK Most
06 10 30.94 8.00
5 Veronika ErbenováVeronika Erbenová
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 1 SB 30.35 7.00
6 Emma ČernáEmma Černá
ASK Lovosice ASK Lovosice
07 11 29.77 6.00
7 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina AK Bílina
07 6 PB 29.47 5.00
8 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 8 PB 27.88 4.00
9 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK Most AK Most
07 7 24.41 3.00
10 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK Bílina AK Bílina
07 3 SB 21.39 2.00
11 Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 18.92 1.00
12 Marie TejmlováMarie Tejmlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 16.55
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 3.9.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK Most AK Most
05 1 20.73 11.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 3.9.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 58.07
2 Adam BažantAdam Bažant
AK Bílina AK Bílina
07 4 PB 34.03 11.00
3 Dan KačurDan Kačur
ASK Lovosice ASK Lovosice
07 6 33.37 9.00
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 2 PB 33.30 8.00
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 31.73 7.00
6 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK Bílina AK Bílina
07 1 PB 26.79 6.00
7 Matěj MaršounMatěj Maršoun
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 3 17.79 5.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 3.9.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HankoDominik Hanko
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
05 5 50.16 11.00
2 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK Bílina AK Bílina
05 4 43.52 9.00
3 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
05 2 PB 28.79 8.00
4 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK Bílina AK Bílina
05 3 26.92 7.00
5 Michal HodaMichal Hoda
AK Bílina AK Bílina
05 1 PB 25.37 6.00
Celkem 5 závodníků