Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Semifinále MMaS družstev mladšího žactva

Olomouc (16. 9. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.9.2023 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 07.86 qA
2 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 08.14 qA
3 Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.15 qA
4 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 08.16 qA
5 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 PB 08.16 qA
6 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 08.29 qA
7 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 08.65 qB
8 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 08.82 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.9.2023 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 08.40 qB
MS Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 08.67
3 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.75 qB
4 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 08.76 qB
5 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 08.85
6 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.01
7 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.9.2023 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.87
2 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 08.98
3 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.26
4 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09.31
5 Tomáš GorgolTomáš Gorgol 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 09.38
6 Adam TrombikAdam Trombik 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 09.41
7 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.9.2023 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav EsterkaVáclav Esterka 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 08.96
2 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.15
3 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 09.19
4 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.32
5 Jiří MotlochJiří Motloch 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.35
6 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.40
7 Matyáš PoledníkMatyáš Poledník 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 16.9.2023 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠtýbnarDaniel Štýbnar 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 09.16
2 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 09.53
3 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 09.68
4 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 09.69
5 Lukáš VávraLukáš Vávra 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.70
6 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09.81
7 Adam TrojanAdam Trojan 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 09.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 16.9.2023 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.56 qB
2 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.15
3 Matěj FialaMatěj Fiala 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 09.73
4 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.82
5 Jan SofkaJan Sofka 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.10
6 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 10.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 07.86 qA
2 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 08.14 qA
3 Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.15 qA
4 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 08.16 qA
4 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 PB 08.16 qA
6 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 08.29 qA
7 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 08.40 qB
8 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.56 qB
9 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 08.65 qB
10 Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 08.67
11 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.75 qB
12 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 08.76 qB
13 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 08.82 qB
14 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 08.85
15 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.87
16 Václav EsterkaVáclav Esterka 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 08.96
17 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 08.98
18 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.01
19 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.03
20 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.15
20 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.15
22 Daniel ŠtýbnarDaniel Štýbnar 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 09.16
23 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 09.19
24 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.26
25 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09.31
26 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.32
27 Jiří MotlochJiří Motloch 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.35
28 Tomáš GorgolTomáš Gorgol 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 09.38
29 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.40
30 Adam TrombikAdam Trombik 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 09.41
31 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 09.53
32 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 09.62
33 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 09.68
34 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 09.69
35 Lukáš VávraLukáš Vávra 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.70
36 Matyáš PoledníkMatyáš Poledník 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 09.72
37 Matěj FialaMatěj Fiala 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 09.73
38 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09.81
39 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.82
40 Adam TrojanAdam Trojan 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 09.85
41 Jan SofkaJan Sofka 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.10
42 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 10.32

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 16.9.2023 - 12:10) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 07.88 13.00
2= Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 08.14 10.50
2= Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.14 10.50
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 08.19 9.00
5 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 08.19 8.00
6 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 08.42 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2023 - 12:10) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 08.44 6.00
2 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.64 5.00
3 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 08.78 4.00
4 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 08.78 3.00
5 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.82 2.00
6 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 08.94 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 16.9.2023 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 08.34 13.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.44 11.00
3 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.61 10.00
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.69 9.00
5 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 8.00
6 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 08.88 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2023 - 12:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.84 6.00
2 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.88 5.00
3 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 08.99 4.00
4 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.02 3.00
5 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 09.02 2.00
6 Adriana GörögováAdriana Görögová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.07 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.9.2023 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 08.26 qA
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.38 qA
3 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.56 qA
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.66 qA
5 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 08.74 qA
6 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 qA
7 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 08.85 qB
8 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.9.2023 - 10:40) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.87 qB
2 Adriana GörögováAdriana Görögová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 08.87 qB
3 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.88 qB
4 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.03 qB
5 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.08 qB
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 09.09
7 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 09.10
8 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.9.2023 - 10:40) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora OtáhalováBarbora Otáhalová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 PB 09.10
2 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.14
3 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 09.21
4 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 09.22
5 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.33
6 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09.39
7 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 09.47
8 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 09.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.9.2023 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 SB 09.15
2 Eliška TicháEliška Tichá 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 09.22
3 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.43
4 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 09.50
5 Sofie KvíčalováSofie Kvíčalová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.55
6 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 09.64
7 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.68
8 Agáta MarákováAgáta Maráková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 09.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 16.9.2023 - 10:40) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 09.34
2 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 PB 09.50
3 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.54
4 Lucie BurdíkováLucie Burdíková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.73
5 Simona SklenářováSimona Sklenářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.74
6 Elen BendováElen Bendová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 09.91
7 Nicol HofírkováNicol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.96
8 Marie TvrdáMarie Tvrdá 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 10.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 16.9.2023 - 10:40) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.25
2 Ella ŠtanglicováElla Štanglicová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.41
3 Natálie KrátkáNatálie Krátká 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 10.22
4 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 10.28
5 Stella VolekStella Volek 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 10.38
6 Nikola MrázkováNikola Mrázková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 10.38
7 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 10.42
8 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 08.26 qA
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.38 qA
3 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 08.56 qA
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.66 qA
5 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 08.74 qA
6 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 qA
7 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 08.85 qB
8 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.87 qB
8 Adriana GörögováAdriana Görögová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 08.87 qB
10 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.88 qB
11 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.03 qB
12 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.08 qB
13 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.09
13 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 09.09
15 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 09.10
15 Barbora OtáhalováBarbora Otáhalová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 PB 09.10
17 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.14
18 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 SB 09.15
19 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 09.21
20 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 09.22
20 Eliška TicháEliška Tichá 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 09.22
22 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.25
23 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 09.28
24 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.33
25 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 09.34
26 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09.39
27 Ella ŠtanglicováElla Štanglicová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.41
28 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.43
29 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 09.47
30 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 09.48
31 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 09.50
31 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 PB 09.50
33 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.54
34 Sofie KvíčalováSofie Kvíčalová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.55
35 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 09.64
36 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.68
37 Agáta MarákováAgáta Maráková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 09.71
38 Lucie BurdíkováLucie Burdíková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.73
39 Simona SklenářováSimona Sklenářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 09.74
40 Elen BendováElen Bendová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 09.91
41 Nicol HofírkováNicol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.96
42 Marie TvrdáMarie Tvrdá 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 10.11
43 Natálie KrátkáNatálie Krátká 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 10.22
44 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 10.28
45 Stella VolekStella Volek 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 10.38
45 Nikola MrázkováNikola Mrázková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 10.38
47 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 10.42
48 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.44

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 13:45) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 19.11 13.00
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 19.60 11.00
3 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 19.66 10.00
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 19.76 9.00
5 Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.96 8.00
6 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 20.49 6.00
7 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 20.70 5.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 13:45) official Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.11
2 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.08 2.00
3 Jakub CieslarJakub Cieslar 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.09 1.00
4 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 22.11
5 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.06
6 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 23.70
7 Jakub KalábJakub Kaláb 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.08
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 13:45) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 21.69 4.00
2 Roman CábelRoman Cábel 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 PB 21.75 3.00
3 Adam TrombikAdam Trombik 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 22.93
4 Tom DoleželTom Doležel 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.13
5 Jiří MotlochJiří Motloch 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.32
6 Adam TrojanAdam Trojan 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 24.61
7 Matyáš PoledníkMatyáš Poledník 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 26.07
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 16.9.2023 - 13:45) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.36
2 Tomáš OpavaTomáš Opava 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 22.59
3 Fabian DékanyFabian Dékany 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 23.11
4 Václav SabašVáclav Sabaš 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 23.47
5 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 24.05
6 Antonín PapoušekAntonín Papoušek 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 25.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 16.9.2023 - 13:45) official Vítr: -3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 20.22 7.00
2 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.71
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.76
4 Eduard MičkaEduard Mička 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 24.29
5 Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 19.11 13.00
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 19.60 11.00
3 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 19.66 10.00
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 19.76 9.00
5 Sebastian Daniel UngureanuSebastian Daniel Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.96 8.00
6 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 20.22 7.00
7 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 20.49 6.00
8 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 20.70 5.00
9 Filip JuráčekFilip Juráček 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.11
10 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 21.69 4.00
11 Roman CábelRoman Cábel 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 PB 21.75 3.00
12 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.08 2.00
13 Jakub CieslarJakub Cieslar 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.09 1.00
14 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 22.11
15 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.36
16 Tomáš OpavaTomáš Opava 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 22.59
17 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.71
18 Adam TrombikAdam Trombik 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 22.93
19 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.06
20 Fabian DékanyFabian Dékany 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 23.11
21 Tom DoleželTom Doležel 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.13
22 Jiří MotlochJiří Motloch 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.32
23 Václav SabašVáclav Sabaš 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 23.47
24 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 23.70
25 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.76
26 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 24.05
27 Jakub KalábJakub Kaláb 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.08
28 Eduard MičkaEduard Mička 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 24.29
29 Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.56
30 Adam TrojanAdam Trojan 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 24.61
31 Antonín PapoušekAntonín Papoušek 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 25.99
32 Matyáš PoledníkMatyáš Poledník 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 26.07

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.86 13.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 20.95 11.00
3 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 21.03 10.00
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 21.18 9.00
5 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 21.50 8.00
6 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.51 7.00
7 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 21.56 6.00
8 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 22.79
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 PB 21.60 5.00
2 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 21.63 4.00
3 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 22.40
4 Karin MacurováKarin Macurová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 22.58
5 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 22.61
6 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.68
7 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 23.09
8 Karolína ValoškováKarolína Valošková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 23.20
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 PB 22.02 3.00
2 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 22.23 1.00
3 Adriana GörögováAdriana Görögová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 22.24
4 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 22.29
5 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.55
6 Tereza KlečkováTereza Klečková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 22.89
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 23.10
8 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 23.23
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 22.79
2 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 22.82
3 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.85
4 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 22.94
5 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.96
6 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 PB 23.06
7 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 23.06
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 22.14 2.00
2 Ester TomiškováEster Tomišková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.14
3 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 23.30
4 Viktoriia MasurViktoriia Masur 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 PB 23.40
5 Eliška TicháEliška Tichá 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 23.49
6 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 24.25
MS Emma GrmelováEmma Grmelová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 26.69
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora OtáhalováBarbora Otáhalová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 PB 23.30
2 Simona SklenářováSimona Sklenářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 23.62
3 Michaela BuzkováMichaela Buzková 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 23.70
4 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.20
5 Lucie BurdíkováLucie Burdíková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.29
6 Natálie KroupováNatálie Kroupová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 24.44
7 Sofie KvíčalováSofie Kvíčalová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 25.11
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta MarákováAgáta Maráková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 24.39
2 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 PB 25.25
3 Natálie FrankováNatálie Franková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 25.69
4 Stella VolekStella Volek 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 25.70
5 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 26.07
6 Rozálie LošťákováRozálie Lošťáková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 26.73
7 Natálie KrátkáNatálie Krátká 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 26.96
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (so, 16.9.2023 - 13:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella ŠtanglicováElla Štanglicová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 23.06
2 Karin BankováKarin Banková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 23.42
3 Veronika PeichlVeronika Peichl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 23.61
4 Olívie StašováOlívie Stašová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 23.86
5 Izabela ŠtefánikováIzabela Štefániková 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 24.83
MS Adéla OhlídalováAdéla Ohlídalová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 25.30
7 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 25.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.86 13.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 20.95 11.00
3 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 21.03 10.00
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 21.18 9.00
5 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 21.50 8.00
6 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.51 7.00
7 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 21.56 6.00
8 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 PB 21.60 5.00
9 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 21.63 4.00
10 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 PB 22.02 3.00
11 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 22.14 2.00
12 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 22.23 1.00
13 Adriana GörögováAdriana Görögová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 22.24
14 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 22.29
15 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 22.40
16 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.55
17 Karin MacurováKarin Macurová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 22.58
18 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 22.61
19 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.68
20 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 22.79
20 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 22.79
22 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 22.82
23 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.85
24 Tereza KlečkováTereza Klečková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 22.89
25 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 22.94
26 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.96
27 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 PB 23.06
27 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 23.06
27 Ella ŠtanglicováElla Štanglicová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 23.06
30 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 23.09
31 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 23.10
32 Ester TomiškováEster Tomišková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.14
33 Karolína ValoškováKarolína Valošková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 23.20
34 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 23.23
35 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 23.30
35 Barbora OtáhalováBarbora Otáhalová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 PB 23.30
37 Viktoriia MasurViktoriia Masur 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 PB 23.40
38 Karin BankováKarin Banková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 23.42
39 Eliška TicháEliška Tichá 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 23.49
40 Veronika PeichlVeronika Peichl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 23.61
41 Simona SklenářováSimona Sklenářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 23.62
42 Michaela BuzkováMichaela Buzková 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 PB 23.70
43 Olívie StašováOlívie Stašová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 23.86
44 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.20
45 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 24.25
46 Lucie BurdíkováLucie Burdíková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.29
47 Agáta MarákováAgáta Maráková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 24.39
48 Natálie KroupováNatálie Kroupová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 24.44
49 Izabela ŠtefánikováIzabela Štefániková 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 24.83
50 Sofie KvíčalováSofie Kvíčalová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 25.11
51 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 PB 25.25
52 Adéla OhlídalováAdéla Ohlídalová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 25.30
53 Marie MuchováMarie Muchová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 25.37
54 Natálie FrankováNatálie Franková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 25.69
55 Stella VolekStella Volek 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 25.70
56 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 26.07
57 Emma GrmelováEmma Grmelová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 26.69
58 Rozálie LošťákováRozálie Lošťáková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 26.73
59 Natálie KrátkáNatálie Krátká 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 26.96

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 PB 42.36 13.00
2 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 44.54 10.00
3 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 46.73 9.00
4 Tom DoleželTom Doležel 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 47.65 8.00
5 Šimon DvořákŠimon Dvořák 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 49.10 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 PB 43.74 11.00
2 Daniel ŠtýbnarDaniel Štýbnar 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 48.58 5.00
3 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 51.14 0.50
4 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 52.25
5 Martin BalnerMartin Balner 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 PB 52.77
6 Jakub KalábJakub Kaláb 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.94
7 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 PB 52.99
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BenešMarek Beneš 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 49.70 2.00
2 Jan BambušekJan Bambušek 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 52.95
3 Michal VaněkMichal Vaněk 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 53.08
4 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 56.32
5 Matěj FialaMatěj Fiala 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 7 58.92
6 Vilém ArabášVilém Arabáš 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 59.19
7 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 65.53
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 16.9.2023 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 48.11 7.00
2 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.15 6.00
3 Václav SabašVáclav Sabaš 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 49.54 3.00
4 Tomáš OpavaTomáš Opava 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 51.14 0.50
5 Alex ValaAlex Vala 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 55.71
6 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 57.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 PB 42.36 13.00
2 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 PB 43.74 11.00
3 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 44.54 10.00
4 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 46.73 9.00
5 Tom DoleželTom Doležel 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 47.65 8.00
6 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 48.11 7.00
7 Matyas ŠajbanMatyas Šajban 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.15 6.00
8 Daniel ŠtýbnarDaniel Štýbnar 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 48.58 5.00
9 Šimon DvořákŠimon Dvořák 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 49.10 4.00
10 Václav SabašVáclav Sabaš 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 49.54 3.00
11 Marek BenešMarek Beneš 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 49.70 2.00
12 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 51.14 0.50
12 Tomáš OpavaTomáš Opava 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 51.14 0.50
14 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 52.25
15 Martin BalnerMartin Balner 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 PB 52.77
16 Jakub KalábJakub Kaláb 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.94
17 Jan BambušekJan Bambušek 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 52.95
18 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 PB 52.99
19 Michal VaněkMichal Vaněk 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 53.08
20 Alex ValaAlex Vala 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 55.71
21 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 56.32
22 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 57.06
23 Matěj FialaMatěj Fiala 11 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 7 58.92
24 Vilém ArabášVilém Arabáš 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 59.19
25 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 65.53

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 42.79 13.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 44.82 11.00
3 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 47.07 10.00
4 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 47.36 9.00
5 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 48.93 7.00
6 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 49.40 4.00
7 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 49.81
8 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.82
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 SB 48.19 8.00
2 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 49.30 5.00
3 Konstance KivoňováKonstance Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 49.41 3.00
4 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.70 1.00
5 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 50.41
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 50.52
7 Veronika PeichlVeronika Peichl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 50.86
8 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 51.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HaragováPavla Haragová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 49.24 6.00
2 Noemi KivoňováNoemi Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 49.47 2.00
3 Adéla ŠirokáAdéla Široká 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 PB 49.74
4 Tereza KlečkováTereza Klečková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 49.89
5 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 PB 50.02
6 Elen BaránkováElen Baránková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 50.17
7 Elena HetmánkováElena Hetmánková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 PB 50.89
8 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 52.13
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 16.9.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BerkováAlexandra Berková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 50.12
2 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 51.59
3 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 53.00
4 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 53.04
5 Nikola MrázkováNikola Mrázková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 58.69
6 Sandra Monika FridrichováSandra Monika Fridrichová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 65.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 42.79 13.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 44.82 11.00
3 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 47.07 10.00
4 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 47.36 9.00
5 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 SB 48.19 8.00
6 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 48.93 7.00
7 Pavla HaragováPavla Haragová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 49.24 6.00
8 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 49.30 5.00
9 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 49.40 4.00
10 Konstance KivoňováKonstance Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 49.41 3.00
11 Noemi KivoňováNoemi Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 49.47 2.00
12 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.70 1.00
13 Adéla ŠirokáAdéla Široká 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 PB 49.74
14 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 49.81
15 Valerie PírkováValerie Pírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.82
16 Tereza KlečkováTereza Klečková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 49.89
17 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 PB 50.02
18 Alexandra BerkováAlexandra Berková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 50.12
19 Elen BaránkováElen Baránková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 50.17
20 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 50.41
21 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 50.52
22 Veronika PeichlVeronika Peichl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 50.86
23 Elena HetmánkováElena Hetmánková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 PB 50.89
24 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 51.38
25 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 51.59
26 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 52.13
27 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 53.00
28 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 PB 53.04
29 Nikola MrázkováNikola Mrázková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 58.69
30 Sandra Monika FridrichováSandra Monika Fridrichová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 65.81

800 m - Ml. žáci

(so, 16.9.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 2:28.77 13.00
2 Max RybníčekMax Rybníček 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:36.46 11.00
3 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:38.54 10.00
4 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:42.52 9.00
5 Tomáš RédrTomáš Rédr 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 2:42.76 8.00
6 Eduard MičkaEduard Mička 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 9 PB 2:45.50 7.00
7 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 PB 2:46.31 6.00
8 Adam TrombikAdam Trombik 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11 PB 2:46.67 5.00
9 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 PB 2:47.96 4.00
10 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:52.30 3.00
11 Michal VincourekMichal Vincourek 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 12 2:53.57 2.00
12 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 2:56.84 1.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:34.49 13.00
2 Kateřina RežnarováKateřina Režnarová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 2:37.14 11.00
3 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:37.25 10.00
4 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:37.28 9.00
5 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 PB 2:37.76 8.00
6 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:42.47 5.00
7 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 9 2:42.52 4.00
8 Julie BiolkováJulie Biolková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 2:47.71 2.00
9 Viola KašíkováViola Kašíková 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 2:48.85
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Klára ChmielováKlára Chmielová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:41.77 7.00
2 Viktoriia MasurViktoriia Masur 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 PB 2:42.11 6.00
3 Soňa MásilkováSoňa Másilková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 2:47.07 3.00
4 Ella BenýškováElla Benýšková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:48.60 1.00
5 Laura SeehofováLaura Seehofová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 PB 2:49.03
6 Alžběta EllnerováAlžběta Ellnerová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 2:50.58
7 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 2:54.28
8 Monika BerkováMonika Berková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 9 3:00.69
Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 DNF
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:34.49 13.00
2 Kateřina RežnarováKateřina Režnarová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 2:37.14 11.00
3 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:37.25 10.00
4 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:37.28 9.00
5 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 PB 2:37.76 8.00
6 Klára ChmielováKlára Chmielová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:41.77 7.00
7 Viktoriia MasurViktoriia Masur 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 PB 2:42.11 6.00
8 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:42.47 5.00
9 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 9 2:42.52 4.00
10 Soňa MásilkováSoňa Másilková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 2:47.07 3.00
11 Julie BiolkováJulie Biolková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 2:47.71 2.00
12 Ella BenýškováElla Benýšková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:48.60 1.00
13 Viola KašíkováViola Kašíková 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 2:48.85
14 Laura SeehofováLaura Seehofová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 PB 2:49.03
15 Alžběta EllnerováAlžběta Ellnerová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 2:50.58
16 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 2:54.28
17 Monika BerkováMonika Berková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 9 3:00.69
Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 DNF

1500 m - Ml. žáci

(so, 16.9.2023 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patrik ŠislerPatrik Šisler 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 5:16.38 13.00
2 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 5:18.01 11.00
3 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 5:32.01 10.00
4 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 5:32.34 9.00
5 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 5:47.63 8.00
6 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 6:05.37 7.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 16.9.2023 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:47.57 13.00
2 Barbora KlepáčkováBarbora Klepáčková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 5:48.44 11.00
3 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 5:48.65 10.00
4 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 5:49.15 9.00
5 Nicol HofírkováNicol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 5:49.23 8.00
6 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 PB 5:51.07 7.00
7 Hana FoltysováHana Foltysová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 PB 6:05.61 6.00
8 Kristýna LamichováKristýna Lamichová 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 PB 6:21.16 5.00
Vanesa RomanovskáVanesa Romanovská 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 10 DNF
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 09.76 13.00
2 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 09.97 11.00
3 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.63 9.00
4 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 10.85 8.00
5 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.87 7.00
6 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 11.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 PB 10.91 6.00
2 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 11.69 4.00
3 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 11.76 3.00
4 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 11.90 2.00
5 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 11.94 1.00
6 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.95
7 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 12.35
8 Marek BenešMarek Beneš 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 12.36
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 10:20) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 10.22 10.00
2 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 SB 12.60
3 Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.75
4 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 12.85
5 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 12.86
6 Šimon StarostkaŠimon Starostka 12 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 12.89
7 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 13.47
8 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 13.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 09.76 13.00
2 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 09.97 11.00
3 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 PB 10.22 10.00
4 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.63 9.00
5 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 10.85 8.00
6 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.87 7.00
7 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 PB 10.91 6.00
8 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 11.05 5.00
9 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 11.69 4.00
10 David MarešDavid Mareš 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 11.76 3.00
11 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 11.90 2.00
12 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 11.94 1.00
13 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.95
14 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 12.35
15 Marek BenešMarek Beneš 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 12.36
16 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 SB 12.60
17 Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.75
18 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 12.85
19 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 12.86
20 Šimon StarostkaŠimon Starostka 12 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 12.89
21 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 13.47
22 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 13.76

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.36 11.00
2 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.53 10.00
3 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.54 9.00
4 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.59 8.00
5 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 10.65 7.00
6 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 10.89 3.00
7 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 10.94 2.00
8 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 10.97 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 10.72 6.00
2 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10.73 5.00
3 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.02
4 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.25
5 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.49
6 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 11.50
7 Karolína ValoškováKarolína Valošková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.51
8 Adéla ŠirokáAdéla Široká 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 14.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 PB 11.41
2 Noemi KivoňováNoemi Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 11.82
3 Konstance KivoňováKonstance Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 11.91
4 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 11.93
5 Elen BaránkováElen Baránková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 12.30
6 Julie BiolkováJulie Biolková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 12.46
7 Veronika PeichlVeronika Peichl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.02
8 Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 22.17
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 16.9.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela FojtováMichaela Fojtová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 12.59
2 Erin PtáčkováErin Ptáčková 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 12.76
3 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 12.92
4 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 12.94
5 Elen BendováElen Bendová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 13.27
6 Vanesa RomanovskáVanesa Romanovská 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.52
7 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 13.80
8 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.22
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 16.9.2023 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 09.98 13.00
2 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 10.83 4.00
MS Emma GrmelováEmma Grmelová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 11.82
4 Michaela BuzkováMichaela Buzková 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 11.90
MS Adéla OhlídalováAdéla Ohlídalová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.76
6 Aneta MusilováAneta Musilová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 PB 12.93
7 Marie TvrdáMarie Tvrdá 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 13.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 09.98 13.00
2 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.36 11.00
3 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.53 10.00
4 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.54 9.00
5 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.59 8.00
6 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 10.65 7.00
7 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 10.72 6.00
8 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10.73 5.00
9 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 10.83 4.00
10 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 10.89 3.00
11 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 10.94 2.00
12 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 10.97 1.00
13 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.02
14 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.25
15 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 PB 11.41
16 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.49
17 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 11.50
18 Karolína ValoškováKarolína Valošková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.51
19 Noemi KivoňováNoemi Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 PB 11.82
19 Emma GrmelováEmma Grmelová 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 11.82
21 Michaela BuzkováMichaela Buzková 11 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 11.90
22 Konstance KivoňováKonstance Kivoňová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 PB 11.91
23 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 11.93
24 Elen BaránkováElen Baránková 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 12.30
25 Julie BiolkováJulie Biolková 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 12.46
26 Michaela FojtováMichaela Fojtová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 12.59
27 Erin PtáčkováErin Ptáčková 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 12.76
27 Adéla OhlídalováAdéla Ohlídalová 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.76
29 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 12.92
30 Aneta MusilováAneta Musilová 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 PB 12.93
31 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 12.94
32 Veronika PeichlVeronika Peichl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.02
33 Elen BendováElen Bendová 10 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 13.27
34 Marie TvrdáMarie Tvrdá 11 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 13.40
35 Vanesa RomanovskáVanesa Romanovská 11 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.52
36 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 13.80
37 Eva BeránkováEva Beránková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.22
38 Adéla ŠirokáAdéla Široká 11 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 14.50
39 Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 22.17

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotyza, Kňáva, Štýbnar, Ungureanu Kotyza, Kňáva, Štýbnar, Ungureanu Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 33.15 13.00
2 Kessler, Skoumal, Žouželka, Kušík Kessler, Skoumal, Žouželka, Kušík TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 34.70 11.00
3 Cieslar, Červený, Doležel, Kratochvíl Cieslar, Červený, Doležel, Kratochvíl Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 34.97 10.00
4 Racko, Sabaš, Šisler, Cábel Racko, Sabaš, Šisler, Cábel TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 35.03 9.00
5 Staškovan, Dékany, Dvořáček, Tvrdý Staškovan, Dékany, Dvořáček, Tvrdý Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 35.24 8.00
6 Dudys, Dudys, Grünwald, Samohyl Dudys, Dudys, Grünwald, Samohyl TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 35.41 7.00
7 Luběnka, Glaic, Vávra, Vincourek Luběnka, Glaic, Vávra, Vincourek Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 35.85 6.00
8 Tabášek, Dočkal, Klimša, Gajdušek Tabášek, Dočkal, Klimša, Gajdušek SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 36.83 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olšer, Kvasnička, Rákos, Papoušek Olšer, Kvasnička, Rákos, Papoušek SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 37.45 4.00
2 Životský, Rédr, Arabáš, Krkoška Životský, Rédr, Arabáš, Krkoška Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 38.00 3.00
3 Balner, Bambušek, Hudečka, Mička Balner, Bambušek, Hudečka, Mička TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 42.37 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotyza, Kňáva, Štýbnar, Ungureanu Kotyza, Kňáva, Štýbnar, Ungureanu Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 33.15 13.00
2 Kessler, Skoumal, Žouželka, Kušík Kessler, Skoumal, Žouželka, Kušík TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 34.70 11.00
3 Cieslar, Červený, Doležel, Kratochvíl Cieslar, Červený, Doležel, Kratochvíl Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 34.97 10.00
4 Racko, Sabaš, Šisler, Cábel Racko, Sabaš, Šisler, Cábel TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 35.03 9.00
5 Staškovan, Dékany, Dvořáček, Tvrdý Staškovan, Dékany, Dvořáček, Tvrdý Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 35.24 8.00
6 Dudys, Dudys, Grünwald, Samohyl Dudys, Dudys, Grünwald, Samohyl TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 35.41 7.00
7 Luběnka, Glaic, Vávra, Vincourek Luběnka, Glaic, Vávra, Vincourek Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 35.85 6.00
8 Tabášek, Dočkal, Klimša, Gajdušek Tabášek, Dočkal, Klimša, Gajdušek SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 36.83 5.00
9 Olšer, Kvasnička, Rákos, Papoušek Olšer, Kvasnička, Rákos, Papoušek SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 37.45 4.00
10 Životský, Rédr, Arabáš, Krkoška Životský, Rédr, Arabáš, Krkoška Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 38.00 3.00
11 Balner, Bambušek, Hudečka, Mička Balner, Bambušek, Hudečka, Mička TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 42.37 2.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.9.2023 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Palová, Quittová, Nováková, Koňaříková Palová, Quittová, Nováková, Koňaříková Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 33.45 13.00
2 Salvová, Šteinigerová, Varadi, Biolková Salvová, Šteinigerová, Varadi, Biolková SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 34.18 9.00
3 Crhonková, Fendrychová, Kňávová, Krňávková Crhonková, Fendrychová, Kňávová, Krňávková Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 34.24 8.00
4 Vališová, Frankovičová, Macurová, Kubicová Vališová, Frankovičová, Macurová, Kubicová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 34.80 7.00
5 Tichá, Berková, Klepáčková, Široká Tichá, Berková, Klepáčková, Široká TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 35.03 6.00
6 Kivoňová, Čápková, Kivoňová, Smékalová Kivoňová, Čápková, Kivoňová, Smékalová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 35.26 5.00
7 Kolářová, Alfieri, Kroupová, Maráková Kolářová, Alfieri, Kroupová, Maráková Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 35.78 3.00
8 Šocová, Tomišková, Vodičková, Mazánová Šocová, Tomišková, Vodičková, Mazánová Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 36.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 16.9.2023 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kudláčková, Miklasová, Korbelová, Glacová Kudláčková, Miklasová, Korbelová, Glacová SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 34.11 11.00
2 Chmielová, Kaletová, Pospíšilová, Šeděnková Chmielová, Kaletová, Pospíšilová, Šeděnková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 34.14 10.00
3 Dostálová, Konečná, Němečková, Pírková Dostálová, Konečná, Němečková, Pírková Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.72 4.00
4 Seehofová, Baránková, Režnarová, Staňková Seehofová, Baránková, Režnarová, Staňková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 36.06 2.00
5 Másilková, Berková, Haragová, Hetmánková Másilková, Berková, Haragová, Hetmánková TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 36.13 1.00
6 Fojtová, Jíchová, Hasalová, Konštacká Fojtová, Jíchová, Hasalová, Konštacká Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 37.08
7 Otáhalová, Machylová, Brzicová, Masur Otáhalová, Machylová, Brzicová, Masur SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 38.37
8 Krátká, Malínská, Volek, Kvíčalová Krátká, Malínská, Volek, Kvíčalová Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 38.67
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 16.9.2023 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cagalová, Kašíková, Stašová, Štefániková Cagalová, Kašíková, Stašová, Štefániková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 36.23
2 Babicová, Holušová, Martináková, Altová Babicová, Holušová, Martináková, Altová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 36.68
3 Banková, Štanglicová, Kubíčková, Okounová Banková, Štanglicová, Kubíčková, Okounová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 37.74
Hodková, Musilová, Žídková, Berková Hodková, Musilová, Žídková, Berková TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Palová, Quittová, Nováková, Koňaříková Palová, Quittová, Nováková, Koňaříková Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 33.45 13.00
2 Kudláčková, Miklasová, Korbelová, Glacová Kudláčková, Miklasová, Korbelová, Glacová SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 34.11 11.00
3 Chmielová, Kaletová, Pospíšilová, Šeděnková Chmielová, Kaletová, Pospíšilová, Šeděnková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 34.14 10.00
4 Salvová, Šteinigerová, Varadi, Biolková Salvová, Šteinigerová, Varadi, Biolková SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 34.18 9.00
5 Crhonková, Fendrychová, Kňávová, Krňávková Crhonková, Fendrychová, Kňávová, Krňávková Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 34.24 8.00
6 Vališová, Frankovičová, Macurová, Kubicová Vališová, Frankovičová, Macurová, Kubicová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 34.80 7.00
7 Tichá, Berková, Klepáčková, Široká Tichá, Berková, Klepáčková, Široká TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 35.03 6.00
8 Kivoňová, Čápková, Kivoňová, Smékalová Kivoňová, Čápková, Kivoňová, Smékalová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 35.26 5.00
9 Dostálová, Konečná, Němečková, Pírková Dostálová, Konečná, Němečková, Pírková Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.72 4.00
10 Kolářová, Alfieri, Kroupová, Maráková Kolářová, Alfieri, Kroupová, Maráková Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 35.78 3.00
11 Seehofová, Baránková, Režnarová, Staňková Seehofová, Baránková, Režnarová, Staňková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 36.06 2.00
12 Másilková, Berková, Haragová, Hetmánková Másilková, Berková, Haragová, Hetmánková TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 36.13 1.00
13 Cagalová, Kašíková, Stašová, Štefániková Cagalová, Kašíková, Stašová, Štefániková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 36.23
14 Šocová, Tomišková, Vodičková, Mazánová Šocová, Tomišková, Vodičková, Mazánová Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 36.47
15 Babicová, Holušová, Martináková, Altová Babicová, Holušová, Martináková, Altová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 36.68
16 Fojtová, Jíchová, Hasalová, Konštacká Fojtová, Jíchová, Hasalová, Konštacká Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 37.08
17 Banková, Štanglicová, Kubíčková, Okounová Banková, Štanglicová, Kubíčková, Okounová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 37.74
18 Otáhalová, Machylová, Brzicová, Masur Otáhalová, Machylová, Brzicová, Masur SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 38.37
19 Krátká, Malínská, Volek, Kvíčalová Krátká, Malínská, Volek, Kvíčalová Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 7 38.67
Hodková, Musilová, Žídková, Berková Hodková, Musilová, Žídková, Berková TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,18 1,23 1,28 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 Body
1 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 8 PB 1.58 - - - - - o o o o o xxo o xxx 13.00
2 Martin IvaničMartin Ivanič
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
10 9 1.58 - - - - - xo o o o xxo o o xxx 11.00
3 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
10 7 PB 1.55 - - - - o o o o o o o xxx 10.00
4 Jakub DudíkJakub Dudík
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
10 4 PB 1.33 o - o o o xxx 9.00
5 Václav EsterkaVáclav Esterka
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
11 1 SB 1.33 - - o o xxo xxx 8.00
6 Vojtěch KřížVojtěch Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 6 1.33 - - xo o xxo xxx 7.00
7 Michal VaněkMichal Vaněk
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
11 5 1.28 - - o o xxx 6.00
8 Vilém ArabášVilém Arabáš
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
11 2 PB 1.23 xo o xxo xxx 5.00
Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
11 3 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.9.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,18 1,23 1,28 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
10 23 PB 1.55 - - o o o - o o xo o o 13.00
2