Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání mladšího žactva skupina C - Zlínský, Jihomoravský, Moravskoslezský kraj a kraj Olomouc

Holešov (28. 9. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 28.9.2023 - 12:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 07.90 8.00
2 Marek BisMarek Bis 10 Zlínský krajZlínský kraj 2 07.90 7.00
3 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.92 6.00
4 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.07 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.9.2023 - 12:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DufekJosef Dufek 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 08.04 5.00
2 Richard ŠamánekRichard Šamánek 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 08.29 3.00
3 Dan SedlářDan Sedlář 10 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.43 2.00
4 Albert KesslerAlbert Kessler 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 08.85 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 07.90 8.00
1 Marek BisMarek Bis 10 Zlínský krajZlínský kraj 2 07.90 7.00
3 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.92 6.00
4 Josef DufekJosef Dufek 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 08.04 5.00
5 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.07 4.00
6 Richard ŠamánekRichard Šamánek 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 08.29 3.00
7 Dan SedlářDan Sedlář 10 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.43 2.00
8 Albert KesslerAlbert Kessler 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 08.85 1.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 28.9.2023 - 12:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 Zlínský krajZlínský kraj 4 08.12 8.00
2 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 08.14 7.00
3 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.35 6.00
4 Anna JankůAnna Janků 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 08.88 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.9.2023 - 12:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen HorkáEllen Horká 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.38 5.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 08.42 4.00
3 Nela SměšnáNela Směšná 10 Zlínský krajZlínský kraj 5 08.79 3.00
4 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 08.99 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 Zlínský krajZlínský kraj 4 08.12 8.00
2 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 08.14 7.00
3 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.35 6.00
4 Ellen HorkáEllen Horká 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.38 5.00
5 Elena NovákováElena Nováková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 08.42 4.00
6 Nela SměšnáNela Směšná 10 Zlínský krajZlínský kraj 5 08.79 3.00
7 Anna JankůAnna Janků 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 08.88 2.00
8 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 08.99 1.00

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 28.9.2023 - 13:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 19.11 8.00
2 Dominik BucDominik Buc 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 20.05 6.00
3 Michal LípaMichal Lípa 11 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 20.27 3.00
4 Filip OrbesFilip Orbes 11 Zlínský krajZlínský kraj 2 20.78 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.9.2023 - 13:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 19.51 7.00
2 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.09 5.00
3 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 20.19 4.00
4 Filip KociánFilip Kocián 10 Zlínský krajZlínský kraj 3 21.34 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 19.11 8.00
2 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 19.51 7.00
3 Dominik BucDominik Buc 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 20.05 6.00
4 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.09 5.00
5 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 20.19 4.00
6 Michal LípaMichal Lípa 11 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 20.27 3.00
7 Filip OrbesFilip Orbes 11 Zlínský krajZlínský kraj 2 20.78 2.00
8 Filip KociánFilip Kocián 10 Zlínský krajZlínský kraj 3 21.34 1.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 28.9.2023 - 13:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 20.59 8.00
2 Nella KňávováNella Kňávová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 21.07 6.00
3 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 21.15 5.00
4 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Zlínský krajZlínský kraj 4 21.23 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.9.2023 - 13:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 20.89 7.00
2 Nela SměšnáNela Směšná 10 Zlínský krajZlínský kraj 1 21.44 3.00
3 Klára SachsováKlára Sachsová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 21.50 2.00
4 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 21.55 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 20.59 8.00
2 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 20.89 7.00
3 Nella KňávováNella Kňávová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 21.07 6.00
4 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 21.15 5.00
5 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Zlínský krajZlínský kraj 4 21.23 4.00
6 Nela SměšnáNela Směšná 10 Zlínský krajZlínský kraj 1 21.44 3.00
7 Klára SachsováKlára Sachsová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 21.50 2.00
8 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 21.55 1.00

600 m - Ml. žákyně

(čt, 28.9.2023 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:48.04 8.00
2 Kateřina RežnarováKateřina Režnarová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:48.80 7.00
3 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:49.45 6.00
4 Johana KrupováJohana Krupová 10 Zlínský krajZlínský kraj 1:49.53 5.00
5 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:51.61 4.00
6 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:52.04 3.00
7 Tereza DolečkováTereza Dolečková 10 Zlínský krajZlínský kraj 1:53.65 2.00
8 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:53.79 1.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci

(čt, 28.9.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:29.86 8.00
2 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:30.27 7.00
3 Radek SamohylRadek Samohyl 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:31.05 6.00
4 Libor ŽelezníkLibor Železník 11 Zlínský krajZlínský kraj 2:32.38 5.00
5 Jan StackeJan Stacke 10 Zlínský krajZlínský kraj 2:39.15 4.00
6 Max RybníčekMax Rybníček 11 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:41.27 3.00
7 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:41.94 2.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 28.9.2023 - 12:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BisMarek Bis 10 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.30 8.00
2 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 09.43 7.00
3 Dominik BucDominik Buc 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 09.60 6.00
4 Jan RichterJan Richter 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 10.94 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.9.2023 - 12:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 09.73 5.00
2 Pavel KrukPavel Kruk 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.13 4.00
3 Ondřej ČechOndřej Čech 10 Zlínský krajZlínský kraj 5 10.33 3.00
4 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 10.99 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BisMarek Bis 10 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.30 8.00
2 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 09.43 7.00
3 Dominik BucDominik Buc 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 09.60 6.00
4 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 09.73 5.00
5 Pavel KrukPavel Kruk 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.13 4.00
6 Ondřej ČechOndřej Čech 10 Zlínský krajZlínský kraj 5 10.33 3.00
7 Jan RichterJan Richter 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 10.94 2.00
8 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 10.99 1.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 28.9.2023 - 12:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 09.95 8.00
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 10.02 7.00
3 Justýna TučkováJustýna Tučková 10 Zlínský krajZlínský kraj 2 10.29 4.00
4 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 10.59 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.9.2023 - 12:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 10.03 6.00
2 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 10.28 5.00
3 Michaela KučíkováMichaela Kučíková 11 Zlínský krajZlínský kraj 3 10.32 3.00
4 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 11.83 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 09.95 8.00
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 10.02 7.00
3 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 10.03 6.00
4 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 10.28 5.00
5 Justýna TučkováJustýna Tučková 10 Zlínský krajZlínský kraj 2 10.29 4.00
6 Michaela KučíkováMichaela Kučíková 11 Zlínský krajZlínský kraj 3 10.32 3.00
7 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 10.59 2.00
8 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 11.83 1.00

4 x 60 m - Mix mladší žactvo

(čt, 28.9.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kočvara, Procházková, Horká, Kubíček Kočvara, Procházková, Horká, Kubíček Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 32.28 8.00
2 Čechová, Palová, Richterová, Potácel Čechová, Palová, Richterová, Potácel Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 32.86 6.00
3 Krištofová, Kamenářová, Kocián, Železník Krištofová, Kamenářová, Kocián, Železník Zlínský krajZlínský kraj 4 32.91 4.00
Krejčí, Kubicová, Kovář, Šajban Krejčí, Kubicová, Kovář, Šajban Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Mix mladší žactvo

(čt, 28.9.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lípa, Přikrylová, Krsková, Pataki Lípa, Přikrylová, Krsková, Pataki Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 1:48.96 8.00
2 Lacki, Červenková, Samohyl, Mrkvan Lacki, Červenková, Samohyl, Mrkvan Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 1:52.71 6.00
3 Kolářová, Sedláčková, Pecháček, Kříž Kolářová, Sedláčková, Pecháček, Kříž Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 1:54.13 4.00
4 Fišarová, Janíková, Stacke, Kubeša Fišarová, Janíková, Stacke, Kubeša Zlínský krajZlínský kraj 3 1:56.28 2.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 28.9.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 Body
1 Matěj KoupýMatěj Koupý
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 5 1.72 - - - o - o o xo - xo 8.00
2 Martin IvaničMartin Ivanič
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 7 1.60 - - o - o o xo xx 7.00
3= Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 6 1.50 - - o xo o xx 5.50
3= Ondřej ČechOndřej Čech
Zlínský krajZlínský kraj
10 4 1.50 - o o xo o xx 5.50
5= David HojgrDavid Hojgr
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 2 1.45 - o o o xx 3.50
5= Jan JurčaJan Jurča
Zlínský krajZlínský kraj
10 8 1.45 - o o o xx 3.50
7 Teodor MakrisTeodor Makris
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 3 1.45 o o o xo xx 2.00
8 Václav RumlenaVáclav Rumlena
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 1 1.35 - o xx 1.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 28.9.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 Body
1 Tereza KozlováTereza Kozlová
Zlínský krajZlínský kraj
10 8 1.59 - - - - - o - o xo xx 8.00
2 Veronika BuryVeronika Bury
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 3 1.47 - o o o o o 7.00
3 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 1 1.47 - o o o xo xo 6.00
4 Veronika JaníkováVeronika Janíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 5 1.43 - o o o o xx 5.00
5 Gabriela SovováGabriela Sovová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 6 1.43 - - - xo o xx 4.00
6 Adéla DemlováAdéla Demlová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 7 1.38 - o - o xx 3.00
7 Adéla VečeřováAdéla Večeřová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 2 1.28 - o xx 2.00
8 Michaela KučíkováMichaela Kučíková
Zlínský krajZlínský kraj
11 4 1.28 xo xo xx 1.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 28.9.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KunčarMarek Kunčar
Zlínský krajZlínský kraj
10 7 5.25 +0.3 m/s 4.59  -0,40 5.00  -0,60 x 5.00 5.25  0,30 5.03  -1,00 8.00
2 Martin SmutnýMartin Smutný
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 8 5.13 -1.2 m/s 5.13  -1,20 5.04  -0,60 4.97  -0,20 5.13 5.07  -1,00 x 7.00
4 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 1 4.96 -0.5 m/s 4.89  -2,00 4.96  -0,50 x 4.96 4.82  -0,80 4.16  0,10 5.00
3 Matyáš FrancMatyáš Franc
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 5 4.93 -0.9 m/s 4.43  -1,90 4.93  -0,90 4.78  -0,50 4.93 4.65  -1,70 4.66  -0,50 6.00
6 Rostislav BínaRostislav Bína
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 4 4.89 -0.2 m/s x 4.55  -0,70 4.89  -0,20 4.89 4.62  -0,80 4.60  -1,00 3.00
8 Pavel KrukPavel Kruk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 6 4.85 -1.3 m/s 4.85  -1,30 x 4.76  0,00 4.85 x 4.49  -2,30 1.00
5 Dan SedlářDan Sedlář
Zlínský krajZlínský kraj
10 3 4.67 -1.1 m/s 4.56  -1,30 4.55  -0,90 4.64  -0,40 4.64 4.27  -1,60 4.67  -1,10 4.00
7 Richard ŠamánekRichard Šamánek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 2 4.58 -1.1 m/s 4.58  -1,10 4.31  -1,60 4.52  -0,30 4.58 4.30  0,00 4.54  -0,10 2.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 28.9.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 4 5.06 -0.3 m/s 5.06  -0,30 4.34  -1,50 4.93  0,10 5.06 4.95  -0,90 x 7.00
3 Veronika JaníkováVeronika Janíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 8 4.93 -2.3 m/s x 4.86  -1,50 4.93  -2,30 4.93 4.34  -4,10 4.78  -1,20 6.00
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 6 4.88 -1.2 m/s 4.84  -0,10 x 4.88  -1,20 4.88 4.81  1,70 4.82  -0,50 8.00
4 Tereza KozlováTereza Kozlová
Zlínský krajZlínský kraj
10 7 4.77 -0.3 m/s 4.77  -0,30 4.64  0,30 4.68  -0,40 4.77 4.39  -0,10 4.66  -1,20 5.00
5 Johana KrupováJohana Krupová
Zlínský krajZlínský kraj
10 3 4.74 -0.4 m/s 4.74  -0,40 4.68  -0,80 4.66  -0,70 4.74 4.57  0,00 4.63  -0,40 4.00
6 Sofie KubicováSofie Kubicová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 5 4.64 +0.2 m/s x 4.39  -0,90 4.64  0,20 4.64 4.24  -2,20 4.44  -1,40 3.00
8 Julie ČablíkováJulie Čablíková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 2 4.36 +0.2 m/s x 4.23  -1,50 4.36  0,20 4.36 4.00  -1,00 3.92  -0,70 1.00
7 Adriana GörögováAdriana Görögová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 1 4.09 -0.7 m/s x 3.56  -1,10 3.14  -0,10 3.56 3.92  -1,10 4.09  -0,70 2.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 28.9.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adél SzücsAdél Szücs
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 5 12.17 11.50 11.10 12.17 12.17 11.60 11.50 8.00
2 Aneta Eva HockadayAneta Eva Hockaday
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 8 11.05 11.05 10.88 10.14 11.05 10.14 10.02 7.00
3 Julie FialováJulie Fialová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 7 10.48 09.45 09.58 10.48 10.48 10.07 10.15 6.00
4 Tereza DolečkováTereza Dolečková
Zlínský krajZlínský kraj
10 2 09.78 08.44 08.91 08.65 8.91 09.78 09.39 5.00
5 Eliška LangrováEliška Langrová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 4 09.65 09.52 09.65 08.75 9.65 09.32 08.90 4.00
6 Klára LokajováKlára Lokajová
Zlínský krajZlínský kraj
10 6 09.48 09.45 09.48 x 9.48 08.94 09.03 3.00
7 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 1 09.44 07.89 08.73 x 8.73 08.87 09.44 2.00
8 Sophie FremelováSophie Fremelová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 3 08.75 08.75 07.99 08.56 8.75 08.32 08.48 1.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 28.9.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef DufekJosef Dufek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 7 13.37 12.66 12.88 13.26 13.26 12.94 13.37 8.00
2 Jan DočkalJan Dočkal
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 8 13.21 12.65 12.82 12.24 12.82 13.21 12.71 7.00
3 Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
Zlínský krajZlínský kraj
11 6 10.02 x 08.92 09.68 9.68 10.02 09.90 6.00
5 Adam BrzobohatýAdam Brzobohatý
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 3 09.60 09.05 09.30 08.74 9.30 09.26 09.60 4.00
4 Kryštof ŽidekKryštof Židek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 1 09.59 09.21 09.59 09.08 9.59 08.78 09.32 5.00
6 Matěj ImrichMatěj Imrich
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
11 5 09.11 09.11 08.41 x 9.11 08.65 09.11 3.00
7 Jakub CieslarJakub Cieslar
Olomoucký krajOlomoucký kraj
11 4 09.07 08.25 08.37 08.95 8.95 07.91 09.07 2.00
8 Jan MašekJan Mašek
Zlínský krajZlínský kraj
10 2 08.98 08.12 08.79 08.37 8.79 08.95 08.98 1.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 28.9.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvábováAnna Švábová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 6 33.68 33.68 28.80 33.36 33.68 8.00
2 Karolína MurováKarolína Murová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
11 8 32.51 32.51 32.01 29.02 32.51 7.00
5 Alžběta EllnerováAlžběta Ellnerová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
11 3 28.42 22.20 23.71 28.42 28.42 4.00
3 Marie MojžišováMarie Mojžišová
Zlínský krajZlínský kraj
10 5 28.06 28.06 26.08 27.27 28.06 6.00
4 Klára LokajováKlára Lokajová
Zlínský krajZlínský kraj
10 1 26.72 26.72 21.83 25.86 26.72 5.00
6 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 7 26.19 25.00 26.19 22.02 26.19 3.00
7 Kristýna KuncováKristýna Kuncová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
11 2 24.76 24.76 19.55 22.33 24.76 2.00
8 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 4 15.02 13.81 15.02 14.23 15.02 1.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 28.9.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
Zlínský krajZlínský kraj
11 5 36.44 32.41 36.44 28.10 36.44 8.00
2 Jan JurčaJan Jurča
Zlínský krajZlínský kraj
10 1 33.62 33.62 29.62 27.62 33.62 7.00
3 Petr NovákPetr Novák
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 7 30.95 30.95 20.59 29.58 30.95 6.00
4 Ondřej TichýOndřej Tichý
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
11 2 30.68 30.68 28.68 26.11 30.68 5.00
6 David HojgrDavid Hojgr
Olomoucký krajOlomoucký kraj
10 3 30.33 30.33 29.76 x 30.33 3.00
5 Teodor MakrisTeodor Makris
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 8 28.87 25.03 28.30 28.87 28.87 4.00
7 Arnošt NemuchovskýArnošt Nemuchovský
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
10 6 26.13 26.13 22.18 25.62 26.13 2.00
8 Kryštof ŽidekKryštof Židek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
10 4 24.85 22.53 24.82 24.85 24.85 1.00
Celkem 8 závodníků

Netradiční štafeta - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh (čt, 28.9.2023 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kleinová, Koupý, Zavřelová, Muzikář Kleinová, Koupý, Zavřelová, Muzikář Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 05:01.47
2 Lindnerová, Kunčar, Srnová, Orbes Lindnerová, Kunčar, Srnová, Orbes Zlínský krajZlínský kraj 2 05:06.74
3 Nováková, Veselý, Sovová, Rychtecký Nováková, Veselý, Sovová, Rychtecký Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 05:10.40
4 Pavlová, Dostál, Salvová, Ivanič Pavlová, Dostál, Salvová, Ivanič Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 05:26.44
Celkem 4 závodníků