Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

České akademické hry v atletice

Olomouc (5. 9. 2023)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 5.9.2023) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 11.17
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 11.20
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 10.73
1 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 10.71
4 Petr KunetekPetr Kunetek 01 " SSK Vítkovice, z.s." " SSK Vítkovice, z.s." 11.08
6 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.18
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 5.9.2023) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 " AK Kroměříž" " AK Kroměříž" 11.31
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 10.86
4 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 11.42
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 5.9.2023) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 11.31
Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNF
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 10.95
1 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 10.79
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 " SSK Vítkovice, z.s." " SSK Vítkovice, z.s." 11.26
5 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.11
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 11.09
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10.95
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 5.9.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 12.75
5 Nina HúskováNina Húsková 02 " Atletický klub Olomouc z.s." " Atletický klub Olomouc z.s." 12.48
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11.89
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.05
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 " SSK Vítkovice, z.s." " SSK Vítkovice, z.s." 12.10
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 11.91
8 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 13.12
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 12.59
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 5.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 12.92
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.34
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 " SSK Vítkovice, z.s." " SSK Vítkovice, z.s." 12.27
4 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 12.97
5 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 " ATLETIKA Polička, spolek" " ATLETIKA Polička, spolek" 14.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 5.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.02
4 Nina HúskováNina Húsková 02 " Atletický klub Olomouc z.s." " Atletický klub Olomouc z.s." 12.77
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12.30
6 Kristýna KlimešováKristýna Klimešová 98 " ATLETIKA Polička, spolek" " ATLETIKA Polička, spolek" 13.23
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 12.12
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 12.54
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2023) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 22.00
2 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 21.69
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 21.63
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 21.80
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 22.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2023) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Petr HudečekPetr Hudeček 01 " AK Kroměříž" " AK Kroměříž" DNF
3 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 " SK Kotlářka Praha, z.s." " SK Kotlářka Praha, z.s." 24.22
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 25.76
1 Petr KunetekPetr Kunetek 01 " SSK Vítkovice, z.s." " SSK Vítkovice, z.s." 22.57
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 " Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ... 23.21
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(út, 5.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Nina HúskováNina Húsková 02 " Atletický klub Olomouc z.s." " Atletický klub Olomouc z.s." 26.12
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 25.21
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 24.75
6 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 27.50
7 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 " Univerzitní sportovní klub Praha" " Univerzitní sportovní klu... 27.65
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.27
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 50.94
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 47.34
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 " Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ... 50.30
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 49.07
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 50.75
6 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 54.74
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 48.44
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 57.82
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 56.12
7 Leona MarečkováLeona Marečková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 58.80
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 54.94
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 56.46
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 58.22
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.83
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 60.53
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 60.46
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 60.93
1 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk... 58.24
6 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 64.58
5 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 62.13
7 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 " Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, " Atletický klub Ludvíka Da... 66.78
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
6 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2:08.36
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2:04.51
3 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2:00.68
4 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2:03.71
2 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 " TJ Znojmo, z.s." " TJ Znojmo, z.s." 2:00.19
1 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1:59.59
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 " Atletika Holešov, z.s." " Atletika Holešov, z.s." 1:55.84
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 " TJ Sokol Hradec Králové" " TJ Sokol Hradec Králové" 1:56.79
2 Michal HrochMichal Hroch 03 " VSK Univerzita Brno" " VSK Univerzita Brno" 1:56.65
4 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1:57.56
6 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1:58.47
5 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1:57.79
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:00.66
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
11 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:30.21
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:12.69
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:10.99
10 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:25.30
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2:11.61
12 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 " T. J. Sokol České Budějovice" " T. J. Sokol České Budějov... 2:50.15
4 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:11.52
9 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:19.05
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:09.35
6 Kateřina Emilly ŠmilauerováKateřina Emilly Šmilauerová 01 " Athletic Club Ústí n/L. z.s." " Athletic Club Ústí n/L. z... 2:12.08
8 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:13.45
2 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2:10.12
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
9 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4:09.01
15 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4:26.38
17 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4:37.13
5 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 " Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ... 4:05.83
2 Michal HrochMichal Hroch 03 " VSK Univerzita Brno" " VSK Univerzita Brno" 4:01.31
6 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4:07.69
4 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4:05.58
3 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4:02.46
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4:08.38
12 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4:16.83
13 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4:17.64
11 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4:16.50
19 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:58.95
14 Jan ŠmídaJan Šmída 99 " TJ Znojmo, z.s." " TJ Znojmo, z.s." 4:20.08
7 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 " TJ Znojmo, z.s." " TJ Znojmo, z.s." 4:07.85
10 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4:12.73
18 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:42.87
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 " AC Mladá Boleslav z.s." " AC Mladá Boleslav z.s." 3:58.98
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4:36.92
7 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4:52.79
9 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 5:07.46
8 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4:56.68
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4:38.26
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 " TJ Lokomotiva Beroun z.s." " TJ Lokomotiva Beroun z.s." 4:37.30
10 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5:19.01
5 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4:44.21
6 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4:48.09
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:39.13
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
14 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12:07.10
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09:45.54
10 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 10:47.27
9 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10:30.33
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 10:48.95
8 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10:26.91
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 10:19.83
7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 10:22.24
15 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13:03.83
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 " TJ Lokomotiva Beroun z.s." " TJ Lokomotiva Beroun z.s." 09:46.89
13 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 11:33.82
4 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 10:09.50
5 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 10:13.06
12 Pavla ZávodnáPavla Závodná 00 " Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, " Atletický klub Ludvíka Da... 10:52.11
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09:56.10
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
8 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 16:54.81
14 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 " VSK Univerzita Brno" " VSK Univerzita Brno" 19:05.46
9 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 " TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s." " TJ Jiskra Ústí nad Orlicí... 17:17.74
3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 14:50.67
13 Tomáš KubaTomáš Kuba 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 18:15.21
2 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 14:46.32
10 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 " ASK Děčín " " ASK Děčín " 17:50.75
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14:51.98
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 14:44.10
11 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 " SK Čtyři Dvory České Budějovice" " SK Čtyři Dvory České Budě... 18:00.43
5 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 15:06.61
12 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 18:13.37
6 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 15:14.49
7 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 16:14.53
Celkem 14 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy

(út, 5.9.2023) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 15.84
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13.57
5 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 14.80
6 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 14.81
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13.96
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 14.51
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13.99
Celkem 7 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2023) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Jan GročekJan Groček 00 " Atletika Vlašim, z.s." " Atletika Vlašim, z.s." 15.35
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 15.05
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 14.76
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 14.88
7 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 15.55
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 15.08
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 15.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 " SK Kotlářka Praha, z.s." " SK Kotlářka Praha, z.s." 16.19
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 " TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s." " TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s." 15.23
Celkem 2 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 58.40
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 55.52
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 59.14
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 52.78
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 55.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 66.10
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 56.33
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 59.99
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 " TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s." " TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s." 55.97
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 59.51
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 60.38
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 60.74
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 " AK ŠKODA Plzeň" " AK ŠKODA Plzeň" 61.20
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 60.73
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Denisa JansováDenisa Jansová 02 " TJ Sokol Hradec Králové" " TJ Sokol Hradec Králové" 68.76
5 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 71.78
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64.16
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64.93
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří AdamecJiří Adamec
" Atletika Vlašim, z.s." " Atletika Vlašim, z.s."
03 2.08
3 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 2.05
10 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
04 1.70
9 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK Lovosice ASK Lovosice
01 1.85
4 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
98 2.02
7= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.85
2 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 2.08
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
01 1.85
7= Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
98 1.85
5 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 1.93
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 1.71
4= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 1.63
11= Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh...
04 1.48
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
98 1.85
4= Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
02 1.63
8 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 1.58
11= Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 1.48
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 1.58
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 1.71
9 Hana PetříčkováHana Petříčková
" TJ TŽ Třinec" " TJ TŽ Třinec"
03 1.53
10 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.53
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
" Atletika Poruba z.s." " Atletika Poruba z.s."
02 1.63
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
" Atletický klub AHA Vyškov, z. s." " Atletický klub AHA Vyškov...
01 4.40
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.60
3 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 4.20
4 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
98 4.20
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Pavla BuřičováPavla Buřičová
" TJ VS Tábor, z. s." " TJ VS Tábor, z. s."
01 3.40
5 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh...
04 2.80
2 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 3.60
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 3.80
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.70 +0.4 m/s
1 Dan KováčDan Kováč
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
99 7.30 +0.9 m/s
2 Petr KunetekPetr Kunetek
" SSK Vítkovice, z.s." " SSK Vítkovice, z.s."
01 6.71 +0.1 m/s
3 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
01 6.60 +1.5 m/s
4 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
02 6.58 +0.8 m/s
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
" TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s." " TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s."
97 6.42 +1.3 m/s
7 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s.
98 5.58 +2.3 m/s 5.42 -0.1 m/s
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina AK Bílina
01 5.72 +1.2 m/s
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
" Atletický klub Olomouc z.s." " Atletický klub Olomouc z.s."
99 5.41 +0.7 m/s
12 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.14 -0.1 m/s
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
95 5.66 +0.1 m/s
13 Kristýna KlimešováKristýna Klimešová
" ATLETIKA Polička, spolek" " ATLETIKA Polička, spolek"
98 4.87 -1.1 m/s
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 5.67 -0.7 m/s
10 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
99 5.32 +0.1 m/s
3 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
03 5.76 +0.1 m/s
7 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 5.59 +0.1 m/s
Karolína StolínováKarolína Stolínová
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
01 NM
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 5.87 -0.5 m/s
9 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 5.36 -0.7 m/s
11 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 5.30 +0.4 m/s
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 5.89 +0.1 m/s
Celkem 14 závodníků

trojskok - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BudíkLukáš Budík
" TJ Jiskra Otrokovice" " TJ Jiskra Otrokovice"
03 14.35 -0.2 m/s
8 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11.65 -1.1 m/s
7 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK Lovosice ASK Lovosice
01 12.63 -1.2 m/s
5 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
01 13.53 -1.4 m/s
6 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
02 13.02 -0.7 m/s
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 14.00 -1.1 m/s
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
00 13.64 -1.2 m/s
9 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s.
98 11.64 -0.8 m/s
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 13.92 -2.0 m/s
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 11.10 -0.4 m/s
7 Kristýna KlimešováKristýna Klimešová
" ATLETIKA Polička, spolek" " ATLETIKA Polička, spolek"
98 10.45 -1.3 m/s
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 10.92 +0.5 m/s
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 12.68 +0.0 m/s
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 12.31 -0.7 m/s
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 12.47 -2.1 m/s
4 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 11.40 -1.2 m/s
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 12.32
16 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 10.46
10 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina AK Bílina
01 11.97
18 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 10.11
9 Klára HolcováKlára Holcová
" Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ...
03 12.05
6 Tereza HolcováTereza Holcová
" Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ...
00 12.68
21 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
" TJ Šumperk, z.s." " TJ Šumperk, z.s."
01 08.46
13 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 11.34
7 Kamila KůtováKamila Kůtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
02 12.52
19 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
02 10.00
12 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
98 11.34
20 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 09.92
11 Natálie OlivováNatálie Olivová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 11.70
17 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
" ATLETIKA Polička, spolek" " ATLETIKA Polička, spolek"
00 10.42
2 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
99 13.81
5 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 12.90
3 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 13.38
22 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 07.42
4 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
99 12.99
15 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 10.52
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 14.00
14 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina AK Bílina
98 11.18
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
11 Samuel CamaraSamuel Camara
" Athletic Club Ústí n/L. z.s." " Athletic Club Ústí n/L. z...
00 12.18
12 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 11.63
5 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 15.65
3 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 16.83
9 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
01 12.99
10 Jakub MachálekJakub Machálek
" Atletický klub Olomouc z.s." " Atletický klub Olomouc z.s."
01 12.33
6 Tomáš OttTomáš Ott
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
98 14.29
4 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 16.58
7 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 13.71
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
99 19.12
2 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 18.07
8 Martin VajdaMartin Vajda
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
04 13.65
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
13 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
03 33.08
7 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 40.71
9 Klára HolcováKlára Holcová
" Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ...
03 38.86
11 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek
03 36.35
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 41.08
16 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
02 22.49
10 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
98 36.59
5 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 43.56
15 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 32.08
14 Dita PoslušnáDita Poslušná
" TJ Nová Včelnice, z.s." " TJ Nová Včelnice, z.s."
99 32.88
8 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
01 38.96
2 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
99 51.35
4 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 44.54
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
99 51.79
12 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 35.97
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 49.45
Celkem 16 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 54.37
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 55.45
5 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 48.17
8 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
01 42.54
4 Vít KotrbaVít Kotrba
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
03 48.95
9 Jakub MachálekJakub Machálek
" Atletický klub Olomouc z.s." " Atletický klub Olomouc z.s."
01 41.41
6 Tomáš OttTomáš Ott
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
98 44.66
7 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 43.61
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 NM
11 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 36.82
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
99 NM
3 Dominik SládekDominik Sládek
" AC Domažlice, z. s." " AC Domažlice, z. s."
98 51.52
10 Martin VajdaMartin Vajda
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
04 39.61
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 60.09
9 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
03 36.64
10 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
99 35.50
1 Tereza HolcováTereza Holcová
" Atletika Stará Boleslav, z.s." " Atletika Stará Boleslav, ...
00 62.74
5 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek
03 48.71
6 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
00 46.70
4 Eliška KrajčováEliška Krajčová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 50.49
11 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 34.80
8 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 43.26
7 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
01 44.05
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 54.65
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel CamaraSamuel Camara
" Athletic Club Ústí n/L. z.s." " Athletic Club Ústí n/L. z...
00 66.30
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 54.46
3 Tomáš OttTomáš Ott
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
98 59.65
2 Martin VajdaMartin Vajda
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
04 60.73
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 32.32
5 Hana HájkováHana Hájková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 42.87
2 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 46.89
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín ASK Děčín
01 30.54
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 50.14
6 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 37.08
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
" AK ŠKODA Plzeň" " AK ŠKODA Plzeň"
01 44.43
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 33.48
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina AK Bílina
98 46.41
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 5.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
" AK Kroměříž" " AK Kroměříž"
98 45.64
3 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
03 64.11
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 58.30
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
" Atletika Litvínov, z.s." " Atletika Litvínov, z.s."
01 67.78
1 Martin FlorianMartin Florian
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 73.81
9 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
04 39.03
5 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice AC Čejkovice
02 57.49
7 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 54.61
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
01 54.69
Celkem 9 závodníků