Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo SAP - Semily

Turnov (21. 9. 2023)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2023 - 09:00) unofficial Vítr: -1.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš AmlerMatyáš Amler 04 SŠ Semily SŠ Semily 4 07.60 681.00
2 Přemysl PluchaPřemysl Plucha 06 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 5 08.07 540.00
3 Jakub NosekJakub Nosek 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 3 08.45 436.00
4 259 David SoukupDavid Soukup 08 GIO Semily GIO Semily 7 08.51 421.00
5 Lukáš VanclLukáš Vancl 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 6 08.66 383.00
6 Antonín JohnAntonín John 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 2 08.90 327.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2023 - 09:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RydloMartin Rydlo 06 SŠ Semily SŠ Semily 5 07.61 678.00
2 Jakub JunekJakub Junek 04 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 4 07.78 625.00
3 Filip DolenskýFilip Dolenský 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 7 07.90 589.00
4 Filip BičíkFilip Bičík 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 3 08.50 423.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 21.9.2023 - 09:00) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 4 07.55 697.00
2 Daniel PlecháčDaniel Plecháč 05 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 3 07.73 640.00
3 Patrik MazánekPatrik Mazánek 04 GIO Semily GIO Semily 6 07.76 631.00
4 Jan TherJan Ther 06 SŠ Semily SŠ Semily 5 07.83 610.00
5 Martin PalmeMartin Palme 06 GIO Semily GIO Semily 1 07.89 592.00
6 Radek PoledneRadek Poledne 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 2 08.03 551.00
7 Václav VeselýVáclav Veselý 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 7 08.08 537.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2023 - 09:20) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 08.19 791.00
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 5 08.20 788.00
3 Klára AdámkováKlára Adámková 04 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 3 08.40 729.00
4 Veronika MarkováVeronika Marková 06 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 08.44 718.00
5 Eva MazánkováEva Mazánková 08 GIO Semily GIO Semily 7 08.67 654.00
6 Štěpánka DubskáŠtěpánka Dubská 04 SŠ Semily SŠ Semily 8 08.86 603.00
7 Eliška PreisslerováEliška Preisslerová 07 SŠ Semily SŠ Semily 2 09.26 501.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2023 - 09:20) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 GIO Semily GIO Semily 3 08.95 579.00
2 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 2 09.01 564.00
3 Vendula ChlomkováVendula Chlomková 06 GIO Semily GIO Semily 6 09.07 548.00
4 Martina BajerováMartina Bajerová 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 09.29 494.00
5 Lucie CidlinskáLucie Cidlinská 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 5 09.43 461.00
6 Jana PokornáJana Pokorná 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 7 09.91 355.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2023 - 11:00) unofficial Vítr: -2.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 2 26.52 752.00
2 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 GIO Semily GIO Semily 5 28.69 577.00
3 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 1 29.72 502.00
4 Lucie CidlinskáLucie Cidlinská 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 4 32.37 329.00
5 274 Barbora BicanováBarbora Bicanová 07 SŠ Semily SŠ Semily 3 32.56 318.00
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 6 32.73 308.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2023 - 11:00) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AdámkováKlára Adámková 04 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 3 28.13 621.00
2 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 28.43 597.00
3 Eva MazánkováEva Mazánková 08 GIO Semily GIO Semily 5 29.22 538.00
4 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 2 31.59 377.00
5 Eliška TropováEliška Tropová 08 SŠ Semily SŠ Semily 6 31.86 360.00
6 Josefína VoksováJosefína Voksová 05 SŠ Semily SŠ Semily 1 34.92 195.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2023 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NagyLukáš Nagy 06 SŠ Semily SŠ Semily 2 57.64 497.00
2 Tomáš BakešTomáš Bakeš 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 3 59.15 443.00
3 Jan VávraJan Vávra 06 GIO Semily GIO Semily 6 61.29 370.00
4 239 Jaroslav BrožekJaroslav Brožek 04 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 4 62.39 335.00
5 Vladimír VojtíšekVladimír Vojtíšek 07 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 1 63.58 299.00
6 253 Jakub HnykJakub Hnyk 07 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 5 65.83 236.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2023 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KubzaFilip Kubza 07 SŠ Semily SŠ Semily 5 56.73 531.00
2 Patrik RubešPatrik Rubeš 05 GIO Semily GIO Semily 6 58.26 474.00
3 Tuguldur MyagmarsurenTuguldur Myagmarsuren 04 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 2 63.70 296.00
4 Antonín JohnAntonín John 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 4 67.29 199.00
5 281 Viktor DolejšViktor Dolejš 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 3 72.02 98.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.9.2023 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PoledneRadek Poledne 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 54.84 605.00
2 Václav VeselýVáclav Veselý 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 5 55.27 588.00
3 David MorávekDavid Morávek 06 GIO Semily GIO Semily 3 58.62 461.00
4 Tom ZappeTom Zappe 07 SŠ Semily SŠ Semily 2 81.48 0.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(čt, 21.9.2023 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 257 Anna PergerováAnna Pergerová 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 11 2:30.51 686.00
2 81 Ema AdámkováEma Adámková 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 1 2:31.30 677.00
3 235 Michaela NovotnáMichaela Novotná 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 10 2:31.79 671.00
4 290 Barbora SokolováBarbora Sokolová 05 GIO Semily GIO Semily 12 2:43.17 537.00
5 225 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 8 2:50.41 459.00
6 274 Barbora BicanováBarbora Bicanová 07 SŠ Semily SŠ Semily 3 2:54.41 419.00
7 273 Dana AndrejskováDana Andrejsková 07 GIO Semily GIO Semily 2 2:58.09 383.00
8 82 Tereza HolcováTereza Holcová 08 GIO Semily GIO Semily 5 2:59.57 369.00
9 221 Leona MartínkováLeona Martínková 07 SŠ Semily SŠ Semily 7 3:02.62 341.00
10 292 Barbora NovotnáBarbora Novotná 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 9 3:02.65 341.00
11 80 Kateřina BurešováKateřina Burešová 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 4 3:11.80 263.00
12 254 Tereza KlikorkováTereza Klikorková 06 SŠ Semily SŠ Semily 6 3:12.00 262.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(čt, 21.9.2023 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 249 Adam MalýAdam Malý 04 GIO Semily GIO Semily 8 4:19.34 816.00
2 250 Ondřej ValentaOndřej Valenta 04 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 15 4:32.47 728.00
3 238 Hugo HoetzelHugo Hoetzel 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 5 4:33.60 721.00
4 240 Prokop TomášekProkop Tomášek 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 14 4:34.07 718.00
5 200 Jiří OpluštilJiří Opluštil 05 SŠ Semily SŠ Semily 9 4:36.50 702.00
6 210 František PoslušnýFrantišek Poslušný 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 11 4:42.74 663.00
7 211 Patrik KaufmanPatrik Kaufman 07 SŠ Semily SŠ Semily 7 4:52.12 606.00
8 253 Jakub HnykJakub Hnyk 07 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 4 5:01.48 551.00
9 223 Ondřej RychtrOndřej Rychtr 08 SŠ Semily SŠ Semily 12 5:02.78 544.00
10 239 Jaroslav BrožekJaroslav Brožek 04 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 1 5:03.59 539.00
11 213 Tomáš PekárekTomáš Pekárek 07 GIO Semily GIO Semily 10 5:13.01 487.00
12 232 Kamil BulušekKamil Bulušek 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 2 5:14.67 478.00
13 212 Jonáš ChvátalJonáš Chvátal 06 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 5:14.86 477.00
14 259 David SoukupDavid Soukup 08 GIO Semily GIO Semily 13 5:17.97 461.00
15 281 Viktor DolejšViktor Dolejš 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov 3 5:24.87 425.00
Celkem 15 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2023 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ther, Zappe, Amler, Rydlo Ther, Zappe, Amler, Rydlo SŠ Semily SŠ Semily 2 1:37.98 1191.0
2 Bičík, Hanzal, Veselý, Bříza Bičík, Hanzal, Veselý, Bříza Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 5 1:44.02 1096.0
3 Zákoucký, Plecháč, Junek, Plucha Zákoucký, Plecháč, Junek, Plucha Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 4 1:47.05 1050.0
4 Vancl, Bulušek, Valenta, Janouch Vancl, Bulušek, Valenta, Janouch Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 3 1:50.44 999.00
5 Poledne, Richter, Dolenský, Nosek Poledne, Richter, Dolenský, Nosek SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 1:53.24 957.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2023 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubza, Nagy, Bouček, Kaufman Kubza, Nagy, Bouček, Kaufman SŠ Semily SŠ Semily 4 1:41.01 1143.0
2 Mazánek, Vávra, Morávek, Rubeš Mazánek, Vávra, Morávek, Rubeš GIO Semily GIO Semily 2 1:41.09 1142.0
3 Vojtíšek, Vancl, Maťátko, Maťátko Vojtíšek, Vancl, Maťátko, Maťátko Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou 5 1:48.80 1023.0
Kolář, Dolejš, Chvátal, Myagmarsuren Kolář, Dolejš, Chvátal, Myagmarsuren SZŠ Turnov SZŠ Turnov 3 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(čt, 21.9.2023 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marková, Adámková, Jakouběová, Marková Marková, Adámková, Jakouběová, Marková SZŠ Turnov SZŠ Turnov 6 1:53.25 1224.0
2 Mejsnarová, Mazánková, Jarošová, Chlomková Mejsnarová, Mazánková, Jarošová, Chlomková GIO Semily GIO Semily 2 1:55.92 1181.0
3 Sajdlová, Cvrčková, Pokorná, Pergerová Sajdlová, Cvrčková, Pokorná, Pergerová Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov 5 1:58.12 1146.0
4 Adámková, Maťátková, Šolcová, Tužová Adámková, Maťátková, Šolcová, Tužová Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice 4 1:59.87 1118.0
5 Dubská, Bicanová, Tropová, Preisslerová Dubská, Bicanová, Tropová, Preisslerová SŠ Semily SŠ Semily 3 2:07.61 1000.0
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(čt, 21.9.2023 - 10:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 Body
1 Martin JanouchMartin Janouch
Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice
06 2 PB 1.88 - - - - - - - - - - - - - o o - xo o xxx 696.00
2 Jakub BřízaJakub Bříza
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
05 1 PB 1.76 - - - - - - - - - o o o o o o - xxx 593.00
3 Filip KubzaFilip Kubza
SŠ Semily SŠ Semily
07 7 PB 1.68 o o o o o o o o o o xxo o xo xxx 528.00
4 Jakub JunekJakub Junek
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
04 4 PB 1.64 o o o o o o o o o o xxo xo xxx 496.00
5 250 Ondřej ValentaOndřej Valenta
Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice
04 12 PB 1.60 - - xo o o o o o o o xxo xxx 464.00
6 Martin RydloMartin Rydlo
SŠ Semily SŠ Semily
06 11 PB 1.56 - - - - - o o o o o xxx 434.00
7 Lukáš ZákouckýLukáš Zákoucký
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
05 13 PB 1.56 o o o o o o o o xo o xxx 434.00
8 Patrik RubešPatrik Rubeš
GIO Semily GIO Semily
05 10 PB 1.56 - - - o xo o o xo o xo xxx 434.00
9 Jiří JežekJiří Ježek
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
06 3 PB 1.52 o o o o o o o xxo o xx 404.00
10 Ondřej KrauseOndřej Krause
GIO Semily GIO Semily
05 6 PB 1.52 - - - - o xo xo o xo xxx 404.00
11 Lukáš NagyLukáš Nagy
SŠ Semily SŠ Semily
06 8 PB 1.40 o o o o xxo o xxx 317.00
12 Pavel KolářPavel Kolář
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
04 5 PB 1.40 xo xo o o xxo o xx 317.00
13 Jakub RichterJakub Richter
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 9 PB 1.24 xo o - - xxx 212.00
Poznámky / pokusy:
" Závodník Jakub Richter si při dopadu na doskočiště poranil pravý loket. Ošetřen zdravotníkem a následně převez do nemocnice Turnov.
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(čt, 21.9.2023 - 09:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 Body
1 Aneta MarkováAneta Marková
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
08 5 PB 1.63 - - - - o - o - o - xxo xo xxo xxx 771.00
2 257 Anna PergerováAnna Pergerová
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
05 7 PB 1.31 o o xo o xxo xxx 419.00
3 221 Leona MartínkováLeona Martínková
SŠ Semily SŠ Semily
07 6 PB 1.27 o o xo o xxx 379.00
4 80 Kateřina BurešováKateřina Burešová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 1 PB 1.27 xxo xo o xxo xxx 379.00
5 Adéla SalákováAdéla Saláková
GIO Semily GIO Semily
07 8 PB 1.23 - - o xxx 340.00
6= Eliška TropováEliška Tropová
SŠ Semily SŠ Semily
08 9 PB 1.23 o o xo xxx 340.00
6= Eliška CvrčkováEliška Cvrčková
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
07 2 PB 1.23 o o xo xxx 340.00
8 Veronika HoráčkováVeronika Horáčková
GIO Semily GIO Semily
08 3 PB 1.19 xo o xxx 302.00
254 Tereza KlikorkováTereza Klikorková
SŠ Semily SŠ Semily
06 4 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(čt, 21.9.2023 - 09:20) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BřízaJakub Bříza
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
05 4 PB 5.84 +1.6 m/s 552.00
2 Matyáš AmlerMatyáš Amler
SŠ Semily SŠ Semily
04 2 PB 5.44 +2.0 m/s 469.00
3 Jan ČernohorskýJan Černohorský
GIO Semily GIO Semily
05 5 PB 5.43 +0.6 m/s 467.00
4 Kryštof HanzalKryštof Hanzal
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
05 7 PB 5.26 +0.0 m/s 433.00
5 Tom ZappeTom Zappe
SŠ Semily SŠ Semily
07 14 PB 5.25 +1.6 m/s 431.00
6 Lukáš ZákouckýLukáš Zákoucký
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
05 13 PB 5.21 +0.7 m/s 423.00
7 Přemysl PluchaPřemysl Plucha
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
06 10 PB 5.11 +0.1 m/s 404.00
8 Martin PalmeMartin Palme
GIO Semily GIO Semily
06 PB 5.03 +0.9 m/s 388.00
9 Ondřej KrauseOndřej Krause
GIO Semily GIO Semily
05 8 PB 5.02 +0.9 m/s 386.00
10 Tomáš BakešTomáš Bakeš
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
07 3 PB 4.89 +0.0 m/s 361.00
11 Jakub RichterJakub Richter
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 11 PB 4.88 +0.4 m/s 360.00
12 223 Ondřej RychtrOndřej Rychtr
SŠ Semily SŠ Semily
08 12 PB 4.70 +0.9 m/s 326.00
13 Jakub NosekJakub Nosek
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
08 9 PB 4.68 +0.0 m/s 323.00
14 Filip DolenskýFilip Dolenský
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
07 6 PB 4.60 +1.0 m/s 308.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(čt, 21.9.2023 - 10:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta MarkováAneta Marková
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
08 8 PB 5.02 +0.8 m/s 565.00
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
06 13 PB 4.91 +0.3 m/s 535.00
3 Tereza TužováTereza Tužová
Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice
07 14 PB 4.64 +1.0 m/s 464.00
4 Monika JakouběováMonika Jakouběová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 6 PB 4.57 +1.3 m/s 446.00
5 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
GIO Semily GIO Semily
07 10 PB 4.52 +0.3 m/s 433.00
6 Štěpánka DubskáŠtěpánka Dubská
SŠ Semily SŠ Semily
04 4 PB 4.48 +0.0 m/s 423.00
7 Lucie JarošováLucie Jarošová
GIO Semily GIO Semily
07 7 PB 4.26 +1.3 m/s 369.00
8 Vendula ChlomkováVendula Chlomková
GIO Semily GIO Semily
06 5 PB 4.16 +0.0 m/s 345.00
9 Adéla BakešováAdéla Bakešová
SŠ Semily SŠ Semily
04 2 4.15 +2.9 m/s 343.00
10 Eliška PreisslerováEliška Preisslerová
SŠ Semily SŠ Semily
07 12 PB 4.00 +0.3 m/s 308.00
11 Eliška CvrčkováEliška Cvrčková
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
07 3 PB 3.98 +0.8 m/s 303.00
12 Jana PokornáJana Pokorná
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
08 11 PB 3.96 +1.7 m/s 299.00
13 225 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková
Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice
05 9 PB 3.95 +0.4 m/s 296.00
14 Martina BajerováMartina Bajerová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
07 1 3.65 +2.2 m/s 231.00
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 21.9.2023 - 10:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BakešováAdéla Bakešová
SŠ Semily SŠ Semily
04 1 PB 10.10 536.00
2 Michaela StaňkováMichaela Staňková
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
05 7 PB 09.40 490.00
3 Zlata ŠmídováZlata Šmídová
GIO Semily GIO Semily
04 8 PB 09.10 471.00
4 Veronika MarkováVeronika Marková
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
06 3 PB 08.96 462.00
5 Kateřina MachačnáKateřina Machačná
GIO Semily GIO Semily
07 2 PB 08.72 446.00
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
06 4 PB 08.08 405.00
7 Viktorie ŠtefaníkováViktorie Štefaníková
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
06 9 PB 08.04 402.00
8 Adéla SalákováAdéla Saláková
GIO Semily GIO Semily
07 6 PB 07.82 388.00
9 Pavla RychterováPavla Rychterová
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
07 5 PB 07.61 374.00
10 Josefína VoksováJosefína Voksová
SŠ Semily SŠ Semily
05 10 PB 07.14 344.00
11 Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
08 11 PB 06.88 327.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 21.9.2023 - 09:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PlecháčDaniel Plecháč
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
05 13 PB 10.86 537.00
2 Lukáš VanclLukáš Vancl
Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice
05 17 PB 10.70 528.00
3 Lukáš MaťátkoLukáš Maťátko
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
05 10 PB 10.41 510.00
4 Jan VanclJan Vancl
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
05 16 PB 09.97 484.00
5 232 Kamil BulušekKamil Bulušek
Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice
05 3 PB 09.86 477.00
6 Šimon KrausŠimon Kraus
GIO Semily GIO Semily
04 8 PB 09.85 477.00
7 Jan TherJan Ther
SŠ Semily SŠ Semily
06 15 PB 09.77 472.00
MS Dominik MaťátkoDominik Maťátko
Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou
05 9 PB 09.76
9 Filip BičíkFilip Bičík
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
07 1 PB 09.73 469.00
10 Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
GIO Semily GIO Semily
06 12 PB 09.69 467.00
11 Pavel KolářPavel Kolář
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
04 7 PB 09.51 456.00
12 Tuguldur MyagmarsurenTuguldur Myagmarsuren
SZŠ Turnov SZŠ Turnov
04 11 PB 09.35 447.00
13 Jan PocheJan Poche
SŠ Semily SŠ Semily
04 14 PB 09.31 444.00
14 Kryštof HanzalKryštof Hanzal
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
05 5 PB 09.22 439.00
15 Jan ČernohorskýJan Černohorský
GIO Semily GIO Semily
05 4 PB 09.06 429.00
16 Jiří JežekJiří Ježek
Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov
06 6 PB 08.99 425.00
17 Jáchym BoučekJáchym Bouček
SŠ Semily SŠ Semily
07 2 PB 08.18 377.00
Celkem 17 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek PoledneRadek Poledne 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 2113
2 Filip BičíkFilip Bičík 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 1988
3 Lukáš VanclLukáš Vancl 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 1910
4 Lukáš ZákouckýLukáš Zákoucký 05 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 1907
5 Patrik MazánekPatrik Mazánek 04 GIO Semily GIO Semily PB 1773
6 Jan TherJan Ther 06 SŠ Semily SŠ Semily PB 1663
7 Martin JanouchMartin Janouch 06 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 1393
8 Ondřej ValentaOndřej Valenta 04 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 1192
9 Daniel PlecháčDaniel Plecháč 05 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 1177
10 Matyáš AmlerMatyáš Amler 04 SŠ Semily SŠ Semily PB 1150
11 Jakub BřízaJakub Bříza 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 1145
12 Václav VeselýVáclav Veselý 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 1125
13 Jakub JunekJakub Junek 04 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 1121
14 Martin RydloMartin Rydlo 06 SŠ Semily SŠ Semily PB 1112
15 Filip KubzaFilip Kubza 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 1059
16 Martin PalmeMartin Palme 06 GIO Semily GIO Semily PB 0980
17 Kamil BulušekKamil Bulušek 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 0955
18 Patrik RubešPatrik Rubeš 05 GIO Semily GIO Semily PB 0908
19 Jaroslav BrožekJaroslav Brožek 04 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0874
20 Kryštof HanzalKryštof Hanzal 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0872
21 Adam MalýAdam Malý 04 GIO Semily GIO Semily PB 0816
22 Pavel KolářPavel Kolář 04 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0773
23 Tuguldur MyagmarsurenTuguldur Myagmarsuren 04 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0743
24 Hugo HoetzelHugo Hoetzel 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0721
25 Prokop TomášekProkop Tomášek 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0718
26 Jiří OpluštilJiří Opluštil 05 SŠ Semily SŠ Semily PB 0702
27 Patrik KaufmanPatrik Kaufman 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 0606
28 Filip DolenskýFilip Dolenský 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0589
29 Jakub RichterJakub Richter 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0572
30 Jakub HnykJakub Hnyk 07 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0551
31 Lukáš MaťátkoLukáš Maťátko 05 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0510
32 Lukáš NagyLukáš Nagy 06 SŠ Semily SŠ Semily PB 0497
33 Tomáš PekárekTomáš Pekárek 07 GIO Semily GIO Semily PB 0487
34= Jonáš ChvátalJonáš Chvátal 06 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0477
34= Šimon KrausŠimon Kraus 04 GIO Semily GIO Semily PB 0477
36= Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka 06 GIO Semily GIO Semily PB 0467
36= Jan ČernohorskýJan Černohorský 05 GIO Semily GIO Semily PB 0467
38 David MorávekDavid Morávek 06 GIO Semily GIO Semily PB 0461
39 Jan PocheJan Poche 04 SŠ Semily SŠ Semily PB 0444
40 Tomáš BakešTomáš Bakeš 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0443
41 Tom ZappeTom Zappe 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 0431
42 Viktor DolejšViktor Dolejš 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0425
43 Přemysl PluchaPřemysl Plucha 06 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0404
44= Jiří JežekJiří Ježek 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0404
44= Ondřej KrauseOndřej Krause 05 GIO Semily GIO Semily PB 0404
46 Jakub NosekJakub Nosek 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0323
47 Vladimír VojtíšekVladimír Vojtíšek 07 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0299
48 Martin PalmeMartin Palme 06 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 0000
49= František PoslušnýFrantišek Poslušný 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0000
49= Jan VávraJan Vávra 06 GIO Semily GIO Semily PB 0000
49= Jáchym BoučekJáchym Bouček 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 0000
49= Jan VanclJan Vancl 05 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0000
49= Dominik MaťátkoDominik Maťátko 05 Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou PB 0000
49= Antonín JohnAntonín John 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0000
49= David SoukupDavid Soukup 08 GIO Semily GIO Semily PB 0000
49= Ondřej RychtrOndřej Rychtr 08 SŠ Semily SŠ Semily PB 0000
Celkem 56 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta MarkováAneta Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 2560
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 2469
3 Klára AdámkováKlára Adámková 04 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 2468
4 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 GIO Semily GIO Semily PB 2193
5 Štěpánka DubskáŠtěpánka Dubská 04 SŠ Semily SŠ Semily PB 2026
6 Tereza MarkováTereza Marková 08 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 1543
7 Eva MazánkováEva Mazánková 08 GIO Semily GIO Semily PB 1192
8 Veronika MarkováVeronika Marková 06 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 1180
9 Anna PergerováAnna Pergerová 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 1105
10 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 1066
11 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 1043
12 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 GIO Semily GIO Semily PB 0946
13 Adéla BakešováAdéla Bakešová 04 SŠ Semily SŠ Semily PB 0879
14 Lucie CidlinskáLucie Cidlinská 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0790
15 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 0755
16 Barbora BicanováBarbora Bicanová 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 0737
17 Leona MartínkováLeona Martínková 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 0720
18 Eliška TropováEliška Tropová 08 SŠ Semily SŠ Semily PB 0700
19 Ema AdámkováEma Adámková 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0677
20 Michaela NovotnáMichaela Novotná 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0671
21 Eliška CvrčkováEliška Cvrčková 07 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0643
22 Kateřina BurešováKateřina Burešová 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0642
23 Barbora SokolováBarbora Sokolová 05 GIO Semily GIO Semily PB 0537
24 Eliška PreisslerováEliška Preisslerová 07 SŠ Semily SŠ Semily PB 0501
25 Michaela StaňkováMichaela Staňková 05 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0490
26 Zlata ŠmídováZlata Šmídová 04 GIO Semily GIO Semily PB 0471
27 Tereza TužováTereza Tužová 07 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 0464
28 Kateřina MachačnáKateřina Machačná 07 GIO Semily GIO Semily PB 0446
29 Kateřina NovákováKateřina Nováková 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0405
30 Viktorie ŠtefaníkováViktorie Štefaníková 06 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0402
31 Dana AndrejskováDana Andrejsková 07 GIO Semily GIO Semily PB 0383
32 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0377
33 Josefína VoksováJosefína Voksová 05 SŠ Semily SŠ Semily PB 0344
34 Adéla SalákováAdéla Saláková 07 GIO Semily GIO Semily PB 0340
35 Veronika HoráčkováVeronika Horáčková 08 GIO Semily GIO Semily PB 0302
36= Tereza HolcováTereza Holcová 08 GIO Semily GIO Semily PB 0000
36= Pavla RychterováPavla Rychterová 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0000
36= Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0000
36= Tereza KlikorkováTereza Klikorková 06 SŠ Semily SŠ Semily PB 0000
36= Barbora NovotnáBarbora Novotná 05 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0000
36= Karolína NovotnáKarolína Novotná 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0000
36= Vendula ChlomkováVendula Chlomková 06 GIO Semily GIO Semily PB 0000
36= Kateřina MaťítkováKateřina Maťítková 05 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 0000
36= Jana PokornáJana Pokorná 08 Gymnázium Turnov Gymnázium Turnov PB 0000
36= Martina BajerováMartina Bajerová 07 SZŠ Turnov SZŠ Turnov PB 0000
36= Tereza TužováTereza Tužová 07 Gymnázium Jilemnice Gymnázium Jilemnice PB 0000
Celkem 46 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SZŠ Turnov {8} 2113
2 Gymnázium Turnov {8} 1988
3 Gymnázium Jilemnice {8} 1910
4 Vysoké nad Jizerou {8} 1907
5 GIO Semily {8} 1773
6 SŠ Semily {8} 1663
7 Gymnázium Jilemnice {8} 1393
8 Gymnázium Jilemnice {8} 1192
9 Vysoké nad Jizerou {8} 1177
10 SŠ Semily {8} 1150
11 Gymnázium Turnov {8} 1145
12 Gymnázium Turnov {8} 1125
13 Vysoké nad Jizerou {8} 1121
14 SŠ Semily {8} 1112
15 SŠ Semily {8} 1059
16 GIO Semily {8} 980
17 Gymnázium Jilemnice {8} 955
18 GIO Semily {8} 908
19 Vysoké nad Jizerou {8} 874
20 Gymnázium Turnov {8} 872
21 GIO Semily {8} 816
22 SZŠ Turnov {8} 773
23 SZŠ Turnov {8} 743
24 Gymnázium Turnov {8} 721
25 Gymnázium Turnov {8} 718
26 SŠ Semily {8} 702
27 SŠ Semily {8} 606
28 SZŠ Turnov {8} 589
29 SZŠ Turnov {8} 572
30 Vysoké nad Jizerou {8} 551
31 Vysoké nad Jizerou {8} 510
32 SŠ Semily {8} 497
33 GIO Semily {8} 487
34 GIO Semily {8} 477
34 SZŠ Turnov {8} 477
36 GIO Semily {8} 467
36 GIO Semily {8} 467
38 GIO Semily {8} 461
39 SŠ Semily {8} 444
40 Gymnázium Turnov {8} 443
41 SŠ Semily {8} 431
42 SZŠ Turnov {8} 425
43 Gymnázium Turnov {8} 404
43 Vysoké nad Jizerou {8} 404
43 GIO Semily {8} 404
46 SZŠ Turnov {8} 323
47 Vysoké nad Jizerou {8} 299
48 GIO Semily {8} 0
48 Gymnázium Turnov {8} 0
48 Gymnázium Jilemnice {8} 0
48 Gymnázium Turnov {8} 0
48 SŠ Semily {8} 0
48 Vysoké nad Jizerou {8} 0
48 Vysoké nad Jizerou {8} 0
48 SŠ Semily {8} 0
48 GIO Semily {8} 0
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SZŠ Turnov {8} 2560
2 Gymnázium Turnov {8} 2469
3 Gymnázium Jilemnice {8} 2468
4 GIO Semily {8} 2193
5 SŠ Semily {8} 2026
6 SZŠ Turnov {8} 1543
7 GIO Semily {8} 1192
8 SZŠ Turnov {8} 1180
9 Gymnázium Turnov {8} 1105
10 Gymnázium Jilemnice {8} 1066
11 SZŠ Turnov {8} 1043
12 GIO Semily {8} 946
13 SŠ Semily {8} 879
14 Gymnázium Turnov {8} 790
15 Gymnázium Jilemnice {8} 755
16 SŠ Semily {8} 737
17 SŠ Semily {8} 720
18 SŠ Semily {8} 700
19 SZŠ Turnov {8} 677
20 Gymnázium Turnov {8} 671
21 Gymnázium Turnov {8} 643
22 SZŠ Turnov {8} 642
23 GIO Semily {8} 537
24 SŠ Semily {8} 501
25 SZŠ Turnov {8} 490
26 GIO Semily {8} 471
27 Gymnázium Jilemnice {8} 464
28 GIO Semily {8} 446
29 Gymnázium Turnov {8} 405
30 Gymnázium Turnov {8} 402
31 GIO Semily {8} 383
32 Gymnázium Turnov {8} 377
33 SŠ Semily {8} 344
34 GIO Semily {8} 340
35 GIO Semily {8} 302
36 Gymnázium Turnov {8} 0
36 SZŠ Turnov {8} 0
36 Gymnázium Jilemnice {8} 0
36 Gymnázium Turnov {8} 0
36 GIO Semily {8} 0
36 SZŠ Turnov {8} 0
36 Gymnázium Turnov {8} 0
36 SŠ Semily {8} 0
36 Gymnázium Turnov {8} 0
36 GIO Semily {8} 0
36 Gymnázium Jilemnice {8} 0
Celkem 46 závodníků