Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

6. kolo KPD přípravek

České Budějovice (24. 9. 2023)

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 24.9.2023) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 24.50 20.00
2 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 24.73 16.00
3 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 25.53 10.00
4 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 26.92 4.00
5 Sebastian KurzSebastian Kurz 16 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 28.98
6 Michal KubíčekMichal Kubíček 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 30.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.9.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LískovecMatěj Lískovec 12 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 23.03 25.00
2 Milan OstapowiczMilan Ostapowicz 14 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 24.86 14.00
3 David NovákDavid Novák 13 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 25.81 9.00
4 Alex NeubauerAlex Neubauer 16 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 28.10 2.00
5 Jan PříborskýJan Příborský 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 28.86
6 Lukáš PlšekLukáš Plšek 16 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 29.55
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 24.9.2023) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TanicsTomáš Tanics 14 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 24.69 17.00
2 Marek ŠperňákMarek Šperňák 14 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 26.24 6.00
3 David RotbauerDavid Rotbauer 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 27.25 3.00
4 Ondřej VrábekOndřej Vrábek 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 28.74
5 Michael PříborskýMichael Příborský 17 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 33.15
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav JelínekVáclav Jelínek 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 22.25 29.00
2 William HesounWilliam Hesoun 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.92 26.00
3 Matěj BorešMatěj Boreš 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 24.24 23.00
4 Jan BasíkJan Basík 13 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.37 22.00
5 Filip HartlFilip Hartl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 24.59 19.00
6 Jan BeníšekJan Beníšek 14 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.45 12.00
7 Václav GališVáclav Gališ 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 28.15 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MatoušekFrantišek Matoušek 14 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.39 28.00
2 Tomáš KretekTomáš Kretek 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 23.50 24.00
3 Petr LinduškaPetr Linduška 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 24.66 18.00
4 Martin PlechataMartin Plechata 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.32 13.00
5 Tadeáš MarešTadeáš Mareš 13 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 26.22 7.00
6 Jakub MašekJakub Mašek 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 26.88 5.00
7 Pavel KukačPavel Kukač 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 29.40
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.64 31.00
2 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.84 27.00
3 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.47 21.00
4 Tobiáš StárekTobiáš Stárek 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 24.75 15.00
5 Matyáš VlnaMatyáš Vlna 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.49 11.00
6 Štěpán ŠitraŠtěpán Šitra 13 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 26.10 8.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 21.96 29.00
2 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 24.07 16.00
3 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.83 4.00
4 Aneta FrčkováAneta Frčková 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 26.41
5 Sára HadačováSára Hadačová 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 27.87
6 Lucie CendelínováLucie Cendelínová 15 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 28.10
7 Soňa GálováSoňa Gálová 15 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 28.84
8 Tereza HamrováTereza Hamrová 13 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 34.18
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 21.89 31.00
2 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 22.73 26.00
3 Karolína HolubováKarolína Holubová 12 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 25.84
4 Adéla ChobodováAdéla Chobodová 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 29.43
5 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 29.81
6 Nella HavlíkováNella Havlíková 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 30.37
7 Michaela JakubíkováMichaela Jakubíková 18 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 32.15
8 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 32.59
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 24.9.2023) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 23.43 25.00
2 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 23.51 23.00
3 Emma KrotkáEmma Krotká 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 24.00 18.00
4 Alice KláskováAlice Klásková 13 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 24.63 6.00
5 Dagmar MusilováDagmar Musilová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 24.72 5.00
6 Tereza MalískáTereza Malíská 15 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 26.16
7 Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 28.71
8 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 29.27
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PšeničkováAnna Pšeničková 12 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 23.95 19.00
2 Sofie ŠebestováSofie Šebestová 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 24.47 8.00
3 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová 14 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 26.49
4 Marcela DžavatovaMarcela Džavatova 14 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 26.76
5 Rozálie PumprováRozálie Pumprová 13 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 26.83
6 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 28.01
7 Aneta PravdováAneta Pravdová 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 28.01
8 Mariia SalzmannMariia Salzmann 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.28
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 24.11 15.00
2 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 24.32 13.00
3 Veronika VáchováVeronika Váchová 12 Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A 24.92 3.00
4 Natálie TrymlováNatálie Trymlová 15 Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B 26.59
5 Eliška ŠedáEliška Šedá 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 27.40
6 Elena VláskováElena Vlásková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 27.60
MS Simona ŽákováSimona Žáková 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 27.21
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 24.9.2023) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona ČerníkováLeona Černíková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23.60 22.00
2 Ester DaňhováEster Daňhová 13 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.06 17.00
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.27 14.00
4 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 24.36 11.00
5 Johana HesováJohana Hesová 13 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.76
6 Beáta BrusováBeáta Brusová 13 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.12
7 Hana ČížkovskáHana Čížkovská 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 27.62
8 Jana ČížkovskáJana Čížkovská 16 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 32.72
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (ne, 24.9.2023) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 23.72 21.00
2 Sofie KabelováSofie Kabelová 13 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 24.44 10.00
3 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.16
4 Tereza HulešováTereza Hulešová 14 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.55
5 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.93
6 Erika KaspříkováErika Kaspříková 15 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.10
7 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 27.16
8 Andrea JanoutováAndrea Janoutová 13 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 29.76
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.48 7.00
2 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.06
3 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 25.23
4 Klaudie KrausováKlaudie Krausová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.51
5 Nela KrejčováNela Krejčová 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 26.43
6 Andrea KřivkováAndrea Křivková 14 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.14
7 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 28.22
8 Rosalie LoudínováRosalie Loudínová 15 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 28.35
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 22.30 28.00
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.74 20.00
3 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.34 12.00
4 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 25.03 1.00
5 Nina MatoškováNina Matošková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.29
6 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.96
7 Lenka PavlováLenka Pavlová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 26.82
8 Laura MichalcováLaura Michalcová 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.93
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (ne, 24.9.2023) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SoučkováBarbora Součková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23.50 24.00
2 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 25.23
3 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 25.86
4 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 26.06
5 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 26.62
6 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 13 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.05
7 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 15 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 30.09
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (ne, 24.9.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 22.69 27.00
2 Karolína ŽákováKarolína Žáková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.46 9.00
3 Rozálie VondrováRozálie Vondrová 13 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.97 2.00
4 Lucie TučkováLucie Tučková 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 25.62
5 Nela ŠtěpánováNela Štěpánová 13 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.11
6 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 27.30
7 Nelly TekelováNelly Tekelová 13 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 29.59
Celkem 7 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 2.08 31.00
2 Matěj LískovecMatěj Lískovec
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 2.05 29.00
3 Václav JelínekVáclav Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 2.04 28.00
4 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 2.03 27.00
5 Šimon LesniakŠimon Lesniak
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 2.01 26.00
6 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1.96 25.00
7 Tobiáš VansaTobiáš Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 1.95 24.00
8 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.95 23.00
9 Martin PlechataMartin Plechata
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1.95 22.00
10 David VitišDavid Vitiš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 1.90 21.00
11 Jan KalinaJan Kalina
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.89 20.00
12 Filip HartlFilip Hartl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.89 19.00
13 Matěj KonášekMatěj Konášek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 1.87 18.00
14 Otakar Augustin HesounOtakar Augustin Hesoun
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.86 17.00
15 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 1.85 16.00
16 Jan CvrkJan Cvrk
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 1.85 15.00
17 Jan BasíkJan Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
13 1.85 14.00
18 William HesounWilliam Hesoun
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.84 13.00
19 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.83 12.00
20 Matěj PetrášMatěj Petráš
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 1.82 11.00
21 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.82 10.00
22 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1.81 9.00
23 Jakub MikšátkoJakub Mikšátko
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 1.81 8.00
24 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.81 7.00
25 Petr TexlPetr Texl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.80 6.00
26 Jakub PecaJakub Peca
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.77 5.00
27 Matěj BorešMatěj Boreš
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 1.76 4.00
28 Marek ŠperňákMarek Šperňák
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
14 1.74 3.00
29 Jan HlaváčJan Hlaváč
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.73 2.00
30 Pavel KalamárPavel Kalamár
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 1.73 1.00
31 Petr BílekPetr Bílek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.73
32 Kryštof CendelínKryštof Cendelín
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
15 1.72
33 Vojtěch BurdaVojtěch Burda
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 1.71
34 Milan OstapowiczMilan Ostapowicz
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
14 1.71
35 Matyáš VlnaMatyáš Vlna
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.71
36 Tomáš KretekTomáš Kretek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 1.70
37 Petr LinduškaPetr Linduška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
14 1.69
38 Pavel KukačPavel Kukač
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.69
39 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 1.69
40 Tobiáš StárekTobiáš Stárek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 1.68
41 František MatoušekFrantišek Matoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
14 1.67
42 Tomáš TanicsTomáš Tanics
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 1.65
43 Lukáš KoutníkLukáš Koutník
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 1.65
44 Milan RobauschMilan Robausch
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 1.64
45 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 1.64
46 Alex NeubauerAlex Neubauer
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 1.63
47 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 1.63
48 Jakub KarvánekJakub Karvánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 1.62
49 Rostislav DomanskýRostislav Domanský
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 1.62
50 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.61
51 Jakub MašekJakub Mašek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 1.60
52 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.59
53 David RotbauerDavid Rotbauer
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.59
54 Ondřej VrábekOndřej Vrábek
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 1.57
55 Jan BeníšekJan Beníšek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
14 1.51
56 Jan PříborskýJan Příborský
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1.49
57 Michal KubíčekMichal Kubíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 1.45
58 Sebastian KurzSebastian Kurz
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
16 1.45
59 Štěpán ŠitraŠtěpán Šitra
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 1.45
60 Václav GališVáclav Gališ
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 1.43
61 Ondřej ŠípOndřej Šíp
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 1.42
62 Lukáš PlšekLukáš Plšek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 1.39
63 Jakub HadačJakub Hadač
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
16 1.35
64 Michael PříborskýMichael Příborský
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
17 1.30
65 Tadeáš MarešTadeáš Mareš
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 0.00
Celkem 65 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 2.27 31.00
2 Ema GulykášováEma Gulykášová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 2.26 29.00
3 Linda NěmcováLinda Němcová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 2.10 28.00
4 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 2.05 27.00
5 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 2.03 26.00
6 Dominika DoležalováDominika Doležalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 2.03 25.00
7 Aneta HodánkováAneta Hodánková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 1.99 24.00
8 Ina BendíkováIna Bendíková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 1.99 23.00
9 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 1.99 22.00
10 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 1.98 21.00
11 Anna PšeničkováAnna Pšeničková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.98 20.00
12 Nikola NovákováNikola Nováková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 1.98 19.00
13 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 1.98 18.00
14 Eliška HolečkováEliška Holečková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.96 17.00
15 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.96 16.00
16 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 1.96 15.00
17 Nela ŠtěpánováNela Štěpánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
13 1.96 14.00
18 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.94 13.00
19 Isabela NovákováIsabela Nováková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1.93 12.00
20 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 1.92 11.00
21 Nina FrancistyNina Francisty
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 1.91 10.00
22 Jasmína SmržováJasmína Smržová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 1.90 9.00
23 Barbora SoučkováBarbora Součková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.89 8.00
24 Eliška BoháčováEliška Boháčová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1.88 7.00
25 Bára KasidlováBára Kasidlová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.88 6.00
26 Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
14 1.87 5.00
27 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.87 4.00
28 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 1.85 3.00
29 Tamara KutálkováTamara Kutálková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 1.85 2.00
30 Dagmar MusilováDagmar Musilová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 1.85 1.00
31 Alice KláskováAlice Klásková
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 1.82
32 Marcela DžavatovaMarcela Džavatova
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 1.81
33 Leona ČerníkováLeona Černíková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.80
34 Aneta ČejkováAneta Čejková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.80
35 Sára HadačováSára Hadačová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 1.80
36 Kateřina SucháKateřina Suchá
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.79
37 Veronika ZíkováVeronika Zíková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.78
38 Vendula DvořákováVendula Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
15 1.78
39 Tereza PolidováTereza Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.77
40 Emma ŠedováEmma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.77
41 Nela PolidováNela Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.77
42 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 1.75
43 Lucie StatečnáLucie Statečná
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 1.75
44 Elena VláskováElena Vlásková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 1.75
45 Natálie TrymlováNatálie Trymlová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 1.75
46 Anna StaráAnna Stará
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 1.75
47 Veronika VáchováVeronika Váchová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.74
48 Eliška KořínkováEliška Kořínková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.74
49 Ester DaňhováEster Daňhová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
13 1.73
50 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
13 1.73
51 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1.73
52 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.72
53 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.72
54 Anna AnderlováAnna Anderlová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.72
55 Nela KrejčováNela Krejčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 1.71
56 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 1.71
57 Silvie KubíčkováSilvie Kubíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 1.70
58 Nina MatoškováNina Matošková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1.70
59 Rozálie PumprováRozálie Pumprová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 1.70
60 Tereza HulešováTereza Hulešová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 1.69
61 Světlana HolubováSvětlana Holubová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 1.69
62 Klaudie KrausováKlaudie Krausová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.69
63 Nikola SlabšíNikola Slabší
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1.68
64 Aneta PravdováAneta Pravdová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 1.68
65 Alena TrajerováAlena Trajerová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 1.68
66 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 1.67
67 Tereza JannováTereza Jannová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 1.66
68 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 1.66
69 Sofie KabelováSofie Kabelová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 1.66
70 Nela NovákováNela Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 1.65
71 Lenka PavlováLenka Pavlová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 1.65
72 Aneta FrčkováAneta Frčková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1.64
73 Alžběta PaterováAlžběta Paterová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 1.64
74 Linda KernerováLinda Kernerová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 1.64
75 Frederika KvitskáFrederika Kvitská
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.63
76 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 1.63
77 Erika KaspříkováErika Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
15 1.63
78 Lucie CendelínováLucie Cendelínová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 1.63
79 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.62
80 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1.61
81 Markéta KlímováMarkéta Klímová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 1.61
82 Beáta BrusováBeáta Brusová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
13 1.60
83 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.60
84 Laura MichalcováLaura Michalcová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 1.60
85 Nikol PlacháNikol Plachá
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.59
86 Viola ZajícováViola Zajícová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.58
87 Tereza MužíkováTereza Mužíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1.58
88= Tereza KolářováTereza Kolářová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 1.58
88= Johana HesováJohana Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
13 1.58
90 Nella HavlíkováNella Havlíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1.58
91 Rozálie VondrováRozálie Vondrová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
13 1.57
92 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 1.57
93 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1.56
94 Karolína ŽákováKarolína Žáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 1.56
95 Julie StruskováJulie Strusková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 1.56
96 Hana ČížkovskáHana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 1.55
97 Tereza MalískáTereza Malíská
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 1.54
98 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 1.53
99 Emma KrotkáEmma Krotká
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 1.51
100 Rosalie LoudínováRosalie Loudínová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
15 1.51
101 Nelly TekelováNelly Tekelová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
13 1.51
102 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 1.49
103 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 1.47
104 Andrea JanoutováAndrea Janoutová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
13 1.47
105 Zuzana MužíkováZuzana Mužíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1.46
106 Eliška ŠedáEliška Šedá
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 1.46
107 Andrea KřivkováAndrea Křivková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
14 1.45
108 Adéla PřibylováAdéla Přibylová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
15 1.43
109 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1.43
110 Eliška KrškováEliška Kršková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 1.43
111 Adéla ChobodováAdéla Chobodová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1.43
112 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 1.41
113 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1.41
114 Tereza HamrováTereza Hamrová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 1.38
115 Markéta JiříkováMarkéta Jiříková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 1.37
116 Natalie MarhounováNatalie Marhounová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 1.32
117 Mariia SalzmannMariia Salzmann
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 1.28
118 Michaela JakubíkováMichaela Jakubíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
18 1.25
119 Jana ČížkovskáJana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
16 1.16
Celkem 119 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj LískovecMatěj Lískovec
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 09.36 31.00
2 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 09.18 28.00
3 Matěj PetrášMatěj Petráš
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 08.76 27.00
4 Otakar Augustin HesounOtakar Augustin Hesoun
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 07.93 23.00
5 David VitišDavid Vitiš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 07.91 22.00
6 Jan CvrkJan Cvrk
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 07.84 21.00
7 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 07.16 19.00
8 Šimon LesniakŠimon Lesniak
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 07.15 18.00
9 Jakub KarvánekJakub Karvánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 06.03 13.00
10 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 05.87 11.00
11 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 05.58 10.00
12 Ondřej ŠípOndřej Šíp
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 04.65 8.00
13 Lukáš PlšekLukáš Plšek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 04.45 7.00
14 Jan HlaváčJan Hlaváč
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 04.39 6.00
15 Jakub HadačJakub Hadač
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
16 03.03 5.00
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 09.18 29.00
2 Lukáš KoutníkLukáš Koutník
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 08.42 26.00
3 Petr TexlPetr Texl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 08.24 25.00
4 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 07.94 24.00
5 Tomáš KretekTomáš Kretek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 07.64 20.00
6 Pavel KukačPavel Kukač
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 06.98 17.00
7 Tobiáš StárekTobiáš Stárek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 06.97 16.00
8 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 06.83 15.00
9 Václav GališVáclav Gališ
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 06.58 14.00
10 Tadeáš MarešTadeáš Mareš
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 06.00 12.00
11 Jakub MašekJakub Mašek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 05.38 9.00
Celkem 11 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 10.86 31.00
2 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 10.79 29.00
3 Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
14 08.59 26.00
4 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 08.54 25.00
5 Anna StaráAnna Stará
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 07.85 19.00
6 Eliška HolečkováEliška Holečková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 07.82 18.00
7 Isabela NovákováIsabela Nováková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 07.31 13.00
8 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 07.31 12.00
9 Alžběta PaterováAlžběta Paterová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 06.88 9.00
10 Nina FrancistyNina Francisty
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 06.84 8.00
11 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 06.81 7.00
12 Lucie CendelínováLucie Cendelínová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 06.77 6.00
13 Marcela DžavatovaMarcela Džavatova
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 06.74 5.00
14 Alena TrajerováAlena Trajerová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 06.72 4.00
15 Aneta ČejkováAneta Čejková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 06.71 3.00
16 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 06.70 2.00
17 Nikola SlabšíNikola Slabší
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 06.33
18 Tereza JannováTereza Jannová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 05.87
19 Tereza MužíkováTereza Mužíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 05.79
20 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 05.58
21 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 05.57
22 Natálie TrymlováNatálie Trymlová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 05.16
23 Adéla ChobodováAdéla Chobodová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 04.83
24 Nella HavlíkováNella Havlíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 04.66
25 Tereza MalískáTereza Malíská
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 04.10
26 Anežka ŠloskováAnežka Šlosková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 03.85
27 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 03.84
28 Zuzana MužíkováZuzana Mužíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 03.72
Celkem 28 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SoučkováBarbora Součková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 09.80 28.00
2 Nikola NovákováNikola Nováková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 09.13 27.00
3 Nela KrejčováNela Krejčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 08.36 24.00
4 Nela PolidováNela Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 08.32 23.00
5 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 08.26 22.00
6 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 08.19 21.00
7 Emma ŠedováEmma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 08.03 20.00
8 Nina MatoškováNina Matošková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 07.74 17.00
9 Nela NovákováNela Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 07.56 16.00
10 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 07.46 15.00
11 Nikol PlacháNikol Plachá
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 07.36 14.00
12 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 07.24 11.00
13 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 07.16 10.00
14 Aneta HodánkováAneta Hodánková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 06.63 1.00
15 Silvie KubíčkováSilvie Kubíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 06.57
16 Nelly TekelováNelly Tekelová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
13 06.49
17 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 06.48
18 Lenka PavlováLenka Pavlová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 06.48
19 Beáta BrusováBeáta Brusová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
13 06.39
20 Andrea JanoutováAndrea Janoutová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
13 06.34
21 Tereza HulešováTereza Hulešová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 05.89
22 Julie StruskováJulie Strusková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 05.66
23 Frederika KvitskáFrederika Kvitská
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 05.66
24 Adéla PřibylováAdéla Přibylová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
15 05.07
25 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 04.97
26 Rosalie LoudínováRosalie Loudínová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
15 04.62
Celkem 26 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 33.31 26.00
2 Otakar Augustin HesounOtakar Augustin Hesoun
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 30.44 23.00
3 Jan PříborskýJan Příborský
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
15 28.81 21.00
4 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 27.01 15.00
5 Kryštof CendelínKryštof Cendelín
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
15 26.35 14.00
6 Jan KalinaJan Kalina
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 26.30 13.00
7 Marek ŠperňákMarek Šperňák
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
14 24.95 11.00
8 Tomáš TanicsTomáš Tanics
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 24.57 9.00
9 Michael PříborskýMichael Příborský
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
17 23.45 6.00
10 David RotbauerDavid Rotbauer
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 23.39 5.00
11 Jan CvrkJan Cvrk
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 22.81 4.00
12 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 22.77 3.00
13 Matěj KonášekMatěj Konášek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 21.91 2.00
14 Milan OstapowiczMilan Ostapowicz
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
14 21.45
15 Rostislav DomanskýRostislav Domanský
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 21.42
16 Michal KubíčekMichal Kubíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 20.98
17 David NovákDavid Novák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 18.03
18 Ondřej VrábekOndřej Vrábek
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 17.84
19 Ondřej ŠípOndřej Šíp
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
14 17.71
20 Sebastian KurzSebastian Kurz
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
16 17.63
21 Pavel KalamárPavel Kalamár
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
15 13.48
22 Jakub HadačJakub Hadač
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
16 11.15
23 Alex NeubauerAlex Neubauer
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 07.29
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 38.81 31.00
2 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 38.31 29.00
3 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 35.32 28.00
4 Lukáš KoutníkLukáš Koutník
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 33.40 27.00
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 32.29 25.00
6 Petr TexlPetr Texl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 32.10 24.00
7 Filip HartlFilip Hartl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 29.94 22.00
8 Petr LinduškaPetr Linduška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
14 28.42 20.00
9 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 27.47 19.00
10 Jakub MikšátkoJakub Mikšátko
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 27.25 18.00
11 Jan BasíkJan Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
13 27.19 17.00
12 Milan RobauschMilan Robausch
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 27.11 16.00
13 Petr BílekPetr Bílek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 24.97 12.00
14 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 24.90 10.00
15 Štěpán ŠitraŠtěpán Šitra
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 24.33 8.00
16 Jan BeníšekJan Beníšek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
14 24.19 7.00
17 Jakub PecaJakub Peca
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 21.48 1.00
18 Vojtěch BurdaVojtěch Burda
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 15.09
19 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 11.25
Celkem 19 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (ne, 24.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ZíkováVeronika Zíková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 34.88 31.00
2 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 34.38 29.00
3 Ina BendíkováIna Bendíková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 33.33 28.00
4 Ema GulykášováEma Gulykášová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 31.49 27.00
5 Eliška HolečkováEliška Holečková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 31.46 26.00
6 Dominika DoležalováDominika Doležalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 28.46 25.00
7 Kateřina SucháKateřina Suchá
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 27.74 24.00
8 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
12 27.24 23.00
9 Lucie StatečnáLucie Statečná
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
13 26.29 22.00
10 Laura MichalcováLaura Michalcová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 25.27 21.00
11 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 24.48 20.00
12 Anna AnderlováAnna Anderlová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 24.25 19.00
13 Anna StaráAnna Stará
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 24.24 18.00
14 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 24.00 17.00
15 Erika KaspříkováErika Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
15 23.26 16.00
16 Nikola NovákováNikola Nováková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 22.65 15.00
17 Aneta ČejkováAneta Čejková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 22.28 14.00
18 Sára HadačováSára Hadačová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 21.88 13.00
19 Linda KernerováLinda Kernerová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 21.71 12.00
20 Alice KláskováAlice Klásková
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 21.23 11.00
21 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 20.76 10.00
22 Nikol PlacháNikol Plachá
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 20.74 9.00
23 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 20.61 8.00
24 Veronika VáchováVeronika Váchová
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
12 19.66 7.00
25 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 18.57 6.00
26 Alžběta PaterováAlžběta Paterová
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
13 18.47 5.00
27 Frederika KvitskáFrederika Kvitská
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 18.11 4.00
28 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 17.96 3.00
29 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 17.67 2.00
30 Eliška KrškováEliška Kršková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 17.46 1.00
31 Tereza JannováTereza Jannová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 17.15
32 Nina FrancistyNina Francisty
Atletika Písek, z.s. BAtletika Písek, z.s. B
12 16.73
33 Tereza HamrováTereza Hamrová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
13 16.43
34 Karolína ŽákováKarolína Žáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 16.21
35 Vanesa NázlerováVanesa Názlerová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 15.62
36 Eliška ŠedáEliška Šedá
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 15.19
37 Sofie KabelováSofie Kabelová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 13.89
38 Tereza KolářováTereza Kolářová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
13 13.44
39 Elena VláskováElena Vlásková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 11.61
40 Vendula DvořákováVendula Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
15 11.24
41 Jana ČížkovskáJana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
16 10.91
42 Michaela JakubíkováMichaela Jakubíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
18 10.79
43 Natalie MarhounováNatalie Marhounová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 10.58
44 Silvie KubíčkováSilvie Kubíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 10.05
45 Charlotte PahoreckáCharlotte Pahorecká
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 09.78
46 Světlana HolubováSvětlana Holubová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 09.56
47 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 09.21
48 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 09.11
49 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 08.84
50 Zuzana MužíkováZuzana Mužíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 08.79
51 Markéta KlímováMarkéta Klímová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 07.56
MS Simona ŽákováSimona Žáková
Atletika Písek, z.s. AAtletika Písek, z.s. A
14 12.62
Celkem 52 závodníků