Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Atletický čtyřboj AŠSK pro III. a IV. kategorii, OF okres Jičín

Jičín (13. 10. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas KarešMatyas Kareš 08 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 6 08.06 542.00
2 Damián SkopárDamián Skopár 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 08.41 447.00
3 Pavel BudínskýPavel Budínský 08 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 4 08.50 423.00
4 Lukáš LepšíkLukáš Lepšík 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 2 09.20 261.00
5 Petr NešněraPetr Nešněra 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 7 09.29 243.00
6 Jan ZahálkaJan Zahálka 08 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 1 09.29 243.00
7 Josef FrýbaJosef Frýba 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 3 09.35 231.00
8 Martin ČejkaMartin Čejka 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 5 09.81 149.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JakubecVít Jakubec 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 2 08.13 523.00
2 Damian BrixíDamian Brixí 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 08.36 460.00
3 Tadeáš LorencTadeáš Lorenc 08 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 8 08.36 460.00
4 Matyáš HujerMatyáš Hujer 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 08.53 416.00
5 Dominik KořínekDominik Kořínek 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 7 08.55 411.00
6 L. Domingo GonzálesL. Domingo Gonzáles 08 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 08.55 411.00
7 Matyáš ChaloupeckýMatyáš Chaloupecký 09 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 08.61 396.00
8 Samuel TopičSamuel Topič 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1 08.67 381.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VolejníkFilip Volejník 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 7 08.21 500.00
2 Matěj ZadražilMatěj Zadražil 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 8 08.57 406.00
3 Matias BrixíMatias Brixí 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 08.60 398.00
4 Matyáš FelcmanMatyáš Felcman 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 3 08.74 364.00
5 Matěj RybaMatěj Ryba 09 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 08.75 362.00
6 Jan EgrtJan Egrt 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 5 09.09 285.00
7 Jakub ZadražilJakub Zadražil 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 1 09.78 154.00
8 Šimon JanovskýŠimon Janovský 10 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 6 10.11 105.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MartinecKryštof Martinec 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 6 08.26 487.00
2 Daniel BouchalDaniel Bouchal 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 4 08.37 457.00
3 Vojtěch MásloVojtěch Máslo 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 2 08.54 413.00
4 Daniel PešekDaniel Pešek 08 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 7 08.63 391.00
5 Tony ImlaufTony Imlauf 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 5 08.69 376.00
6 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 3 08.88 331.00
7 Marek ŠkorpilMarek Škorpil 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 8 08.93 320.00
8 Artem VernyhorArtem Vernyhor 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 1 09.14 274.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NezbedaVáclav Nezbeda 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 3 08.31 473.00
2 Štěpán TrnkaŠtěpán Trnka 08 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 08.47 431.00
3 Adam MilitkýAdam Militký 08 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 5 08.52 418.00
4 Kristián RojíkKristián Rojík 08 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 2 08.69 376.00
5 Matyáš LíbalMatyáš Líbal 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 4 08.72 369.00
6 František NosekFrantišek Nosek 10 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 6 09.18 266.00
7 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 7 09.52 199.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 7 07.79 622.00
2 Jakub LánskýJakub Lánský 08 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3 07.79 622.00
3 David ZaplatílekDavid Zaplatílek 08 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 8 08.37 457.00
4 Patrik GottvaldPatrik Gottvald 10 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 08.91 324.00
5 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5 08.94 318.00
6 Tadeáš RoudnýTadeáš Roudný 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 2 08.94 318.00
7 Matouš PlášilMatouš Plášil 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 6 09.22 257.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 13.10.2023 - 10:15) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MžikOndřej Mžik 08 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 2 07.94 577.00
2 Xuan Phat VuXuan Phat Vu 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 08.25 489.00
3 Filip KotykFilip Kotyk 08 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 08.29 478.00
4 Šimon KovářŠimon Kovář 09 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 3 08.53 416.00
5 Albert VeselýAlbert Veselý 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 7 08.80 350.00
6 Vladimír KupecVladimír Kupec 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 6 08.89 329.00
7 Jan BezstarostiJan Bezstarosti 10 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 4 08.94 318.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PešekMatěj Pešek 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 2 08.28 481.00
2 David KrupičkaDavid Krupička 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 3 09.23 255.00
3 Štěpán ČervinkaŠtěpán Červinka 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 4 09.23 255.00
4 Ondřej UrbánekOndřej Urbánek 11 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 7 09.53 197.00
5 Vojtěch VočkaVojtěch Vočka 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 8 09.78 154.00
6 Jiří MacákJiří Macák 11 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 6 09.89 137.00
7 Martin DyntrMartin Dyntr 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 5 10.87 25.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Myroslav KorniukhynMyroslav Korniukhyn 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 2 09.72 164.00
2 Šimon KábrtŠimon Kábrt 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 3 09.92 132.00
3 Matyáš HufMatyáš Huf 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 4 09.96 126.00
4 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 5 10.54 53.00
5 Radek ZárubaRadek Záruba 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 8 10.71 37.00
6 Jan ZárubaJan Záruba 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 7 10.74 35.00
7 Jáchym Vojtěch KlimešJáchym Vojtěch Klimeš 11 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 6 11.46 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel OlšaSamuel Olša 10 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 6 08.67 381.00
2 Tobiáš MatoušTobiáš Matouš 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 3 09.22 257.00
3 Jan VítJan Vít 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 8 09.55 194.00
4 Petr DlabolaPetr Dlabola 11 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 09.56 192.00
5 Adam ŠvehlíkAdam Švehlík 12 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 7 09.72 164.00
6 Jakub MacekJakub Macek 12 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 5 09.98 123.00
7 Jakub SuchardaJakub Sucharda 10 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 2 10.26 85.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VávraLukáš Vávra 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 09.00 304.00
2 Sebastián BašeSebastián Baše 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 09.38 226.00
3 Tadeáš VachekTadeáš Vachek 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 7 09.51 201.00
4 Tadeáš SálTadeáš Sál 10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 6 09.72 164.00
5 Tadeáš KubínTadeáš Kubín 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 5 09.76 158.00
6 Marek LodrMarek Lodr 11 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 09.86 142.00
7 Jáchym ThorovskýJáchym Thorovský 12 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 10.11 105.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 7 09.03 298.00
2 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 5 09.35 231.00
3 Mikuláš MorávekMikuláš Morávek 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 6 09.71 166.00
4 Jiří FloriánJiří Florián 10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 3 09.75 159.00
5 Kryštof PavlíčekKryštof Pavlíček 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 2 10.50 58.00
6 Lukáš ŠtampochLukáš Štampoch 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 10.73 36.00
7 Jan CarvaJan Carva 11 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 4 11.45 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NěmečekFrantišek Němeček 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 7 09.17 268.00
2 Ruslan DemianchukRuslan Demianchuk 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 6 09.66 174.00
3 Tomáš CeeTomáš Cee 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 5 09.88 138.00
4 Vojtěch BednářVojtěch Bednář 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 09.94 129.00
5 Ondřej ČížekOndřej Čížek 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 3 10.32 78.00
6 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 2 10.41 67.00
7 Viktor ŠťastnýViktor Šťastný 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 10.79 31.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 13.10.2023 - 10:00) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MyškaDavid Myška 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 7 08.97 311.00
2 Matěj ZamouřilMatěj Zamouřil 11 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 09.13 276.00
3 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 5 09.19 264.00
4 Michal BajerMichal Bajer 12 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 09.31 239.00
5 Štěpán MachŠtěpán Mach 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 2 10.28 83.00
6 Metoděj KlapkaMetoděj Klapka 11 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 3 10.76 33.00
7 Vojtěch KlímaVojtěch Klíma 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 6 11.63 0.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 09.28 496.00
2 Lucie TrčováLucie Trčová 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 7 09.38 472.00
3 Barbora ČernáBarbora Černá 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 4 09.44 458.00
4 Jitka RyšaváJitka Ryšavá 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 6 09.48 449.00
5 Eliška VltavskáEliška Vltavská 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 09.56 431.00
6 Adéla SýkorováAdéla Sýkorová 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 2 09.67 406.00
7 Justýna MalínskáJustýna Malínská 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 3 10.26 285.00
8 Tereza VolejníkováTereza Volejníková 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 1 10.68 211.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tina BímováTina Bímová 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 4 09.52 440.00
2 Vanesa VondráčkováVanesa Vondráčková 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 1 09.72 395.00
3 Hana MedunováHana Medunová 09 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 6 10.36 267.00
4 Diana FejfarováDiana Fejfarová 10 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 5 10.52 238.00
5 Viktorie LopatováViktorie Lopatová 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 3 10.72 204.00
6 Theodora ŠturmováTheodora Šturmová 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 7 10.94 170.00
7 Adléta ŠpilarováAdléta Špilarová 08 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 2 10.95 168.00
8 Emily Anna VildmanováEmily Anna Vildmanová 08 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 8 11.04 155.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZrnováKarolína Zrnová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1 08.76 629.00
2 Karolína KazdováKarolína Kazdová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 6 09.12 536.00
3 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 09.14 531.00
4 Johanka SemanováJohanka Semanová 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 7 09.26 501.00
5 Nela KulhaváNela Kulhavá 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 2 09.43 461.00
6 Zdenka BarochovskáZdenka Barochovská 09 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 09.91 355.00
7 Anna Marie ZítkováAnna Marie Zítková 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 8 10.05 326.00
8 Anna Evelína BittnerováAnna Evelína Bittnerová 10 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 5 10.47 247.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 08.82 613.00
2 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 4 09.08 546.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 8 09.15 528.00
4 Laura PokornáLaura Pokorná 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 3 09.16 526.00
5 Eliška ZedníčkováEliška Zedníčková 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 1 09.38 472.00
6 Ema VlkováEma Vlková 09 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 7 10.29 280.00
7 Barbora KalenskáBarbora Kalenská 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 5 10.37 265.00
8 Marie ŠtukováMarie Štuková 10 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 10.52 238.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie Nela RejmanováNatálie Nela Rejmanová 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 2 08.49 704.00
2 Patricie StuchlíkováPatricie Stuchlíková 08 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 8 09.33 484.00
3 Miriam Marie BrádlováMiriam Marie Brádlová 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 5 09.71 397.00
4 Rozálie StránskáRozálie Stránská 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 7 09.81 376.00
5 Šárka NezbedováŠárka Nezbedová 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 6 09.83 371.00
6 Anna HubarčukAnna Hubarčuk 08 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 3 10.42 256.00
7 Tereza BäumeltováTereza Bäumeltová 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 4 10.44 252.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HančováAneta Hančová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 3 08.73 637.00
2 Anežka ŠafkováAnežka Šafková 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 8 09.32 487.00
3= Sophie PaloušováSophie Paloušová 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 2 09.75 389.00
3= Adéla EšpandrováAdéla Ešpandrová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 4 09.75 389.00
5 Nela HavlováNela Havlová 09 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 6 09.85 367.00
6 Anežka StaňkováAnežka Staňková 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 7 10.02 332.00
7 Tereza HakenováTereza Hakenová 09 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 5 10.03 330.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna OrctováKristýna Orctová 10 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 2 08.96 576.00
2 Barbora BílkováBarbora Bílková 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3 09.45 456.00
3 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 09.73 393.00
4 Aneta BayerováAneta Bayerová 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5 09.96 344.00
5 Anna JindrováAnna Jindrová 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 6 10.20 297.00
6 Barbora ŠkolníkováBarbora Školníková 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 7 10.83 187.00
7 Martina ZhoufováMartina Zhoufová 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 8 11.04 155.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 13.10.2023 - 09:15) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela ZachovalováDaniela Zachovalová 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 8 08.93 584.00
2 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 4 09.14 531.00
3 Natálie ŠpicarováNatálie Špicarová 09 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 09.33 484.00
4 Kristýna JórováKristýna Jórová 10 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 6 09.34 482.00
5 Darina JiráskováDarina Jirásková 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 09.38 472.00
6 Valerie JanatováValerie Janatová 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 5 09.84 369.00
7 Klára VočkováKlára Vočková 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 7 10.79 193.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 09:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KartákováAnna Kartáková 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 6 09.07 548.00
2 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 09.56 431.00
3 Natálie FejfarováNatálie Fejfarová 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 5 09.73 393.00
4 Rozálie KaráskováRozálie Karásková 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 3 09.74 391.00
5 Viola ŠenkyříkováViola Šenkyříková 11 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1 09.84 369.00
6 Nikola KozákováNikola Kozáková 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 7 09.92 353.00
7 Kateřina BrožkováKateřina Brožková 11 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 4 10.13 310.00
8 Žofie KošťálováŽofie Košťálová 10 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 2 10.39 261.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 09:00) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JenčkováNikola Jenčková 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 4 08.41 726.00
2 Adéla PokornáAdéla Pokorná 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 09.68 404.00
3 Kateřina VaršányiKateřina Varšányi 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 1 09.71 397.00
4 Eliška JouklováEliška Jouklová 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 5 09.94 348.00
5 Kateřina PrejsováKateřina Prejsová 10 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 7 10.00 336.00
6 Ilona KazdováIlona Kazdová 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 10.22 293.00
7 Adéla ŠolcováAdéla Šolcová 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 8 10.30 278.00
8 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 6 10.33 272.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 09:00) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 09.26 501.00
2 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 3 09.34 482.00
3 Sára MikešováSára Mikešová 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 7 09.61 419.00
4 Nela ChvojkováNela Chvojková 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 6 10.00 336.00
5 Karolína ŘezníčkováKarolína Řezníčková 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 10.10 316.00
6 Nikola MertlíkováNikola Mertlíková 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 2 10.17 302.00
7 Monika HamplováMonika Hamplová 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 5 10.30 278.00
8 Jolana SamlerováJolana Samlerová 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 1 10.34 270.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 09:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RakoušováNatálie Rakoušová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 6 09.58 426.00
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 8 09.85 367.00
3 Viktorie TakáčováViktorie Takáčová 12 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 7 10.12 312.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 12 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 4 10.14 308.00
5 Jana KlačanskáJana Klačanská 10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 3 10.17 302.00
6 Klára JečnáKlára Ječná 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 5 10.37 265.00
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 2 10.52 238.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 13.10.2023 - 09:00) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3 09.46 454.00
2 Alexanda ValentováAlexanda Valentová 11 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 09.96 344.00
3 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5 10.05 326.00
4 Emma TóthováEmma Tóthová 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 7 10.24 289.00
5 Anna KulichováAnna Kulichová 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 6 10.73 203.00
6 Laura ŠťastnáLaura Šťastná 10 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 2 10.74 201.00
7 Klára BezděkováKlára Bezděková 11 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 4 11.10 147.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna KartákováAnna Kartáková 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 5 2:03.81 454.00
2 Kateřina PrejsováKateřina Prejsová 10 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 12 2:06.36 419.00
3 Rozálie KaráskováRozálie Karásková 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 4 2:07.79 400.00
4 Ilona KazdováIlona Kazdová 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 6 2:08.04 397.00
5 Viola ŠenkyříkováViola Šenkyříková 11 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 13 2:13.81 324.00
6 Adéla PokornáAdéla Pokorná 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 11 2:14.52 316.00
7 Natálie FejfarováNatálie Fejfarová 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 2 2:15.77 301.00
8 Nikola KozákováNikola Kozáková 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 2:17.97 277.00
9 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 9 2:18.08 275.00
10 Kateřina BrožkováKateřina Brožková 11 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 1 2:20.54 249.00
11 Eliška JouklováEliška Jouklová 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 3 2:22.71 226.00
12 Žofie KošťálováŽofie Košťálová 10 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 7 2:22.99 224.00
13 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 10 2:23.66 217.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Natálie RakoušováNatálie Rakoušová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 9 2:02.38 474.00
2 Nikola JenčkováNikola Jenčková 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 6 2:03.56 458.00
3 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 1 2:07.76 400.00
4 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 3 2:12.48 341.00
5 Kateřina VaršányiKateřina Varšányi 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 13 2:13.01 334.00
6 Monika HamplováMonika Hamplová 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 2 2:13.60 327.00
7 Sára MikešováSára Mikešová 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 2:14.26 319.00
8 Adéla ŠolcováAdéla Šolcová 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 12 2:18.50 271.00
9 Nela ChvojkováNela Chvojková 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 4 2:20.22 252.00
10 Nikola MertlíkováNikola Mertlíková 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 7 2:21.42 240.00
11 Karolína ŘezníčkováKarolína Řezníčková 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 10 2:21.45 239.00
12 Jolana SamlerováJolana Samlerová 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 11 2:23.47 219.00
13 Klára JečnáKlára Ječná 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 5 2:27.56 180.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 7 2:20.55 249.00
2 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3 2:22.67 227.00
3 Viktorie TakáčováViktorie Takáčová 12 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 9 2:23.05 223.00
4 Alexanda ValentováAlexanda Valentová 11 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 12 2:23.53 218.00
5 Emma TóthováEmma Tóthová 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 10 2:24.14 212.00
6 Jana KlačanskáJana Klačanská 10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 5 2:24.82 206.00
7 Kateřina HájkováKateřina Hájková 12 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 2 2:25.06 203.00
8 Anna KulichováAnna Kulichová 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 6 2:29.94 159.00
9 Aneta ValentováAneta Valentová 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 11 2:30.71 153.00
10 Laura ŠťastnáLaura Šťastná 10 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 2:31.99 142.00
11 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 2:32.25 140.00
12 Klára BezděkováKlára Bezděková 11 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 1 2:35.97 111.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David MyškaDavid Myška 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 10 2:43.50 357.00
2 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 11 2:44.96 344.00
3 Jiří MacákJiří Macák 11 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 2:52.32 280.00
4 Ruslan DemianchukRuslan Demianchuk 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 5 2:55.11 257.00
5 Michal BajerMichal Bajer 12 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1 2:55.71 253.00
6 Štěpán MachŠtěpán Mach 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 9 2:56.72 245.00
7 Tomáš CeeTomáš Cee 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 3 2:58.46 231.00
8 Vojtěch VočkaVojtěch Vočka 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 12 3:01.68 207.00
9 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 3:02.86 199.00
10 Metoděj KlapkaMetoděj Klapka 11 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 6 3:07.72 166.00
11 Matěj ZamouřilMatěj Zamouřil 11 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 13 3:27.79 59.00
12 Ondřej ČížekOndřej Čížek 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 4 3:57.45 0.00
13 Vojtěch KlímaVojtěch Klíma 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 7 4:04.81 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpán ČervinkaŠtěpán Červinka 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 1 2:42.83 364.00
2 Matěj PešekMatěj Pešek 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 9 2:47.59 320.00
3 David KrupičkaDavid Krupička 11 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 7 2:48.51 312.00
4 Ondřej UrbánekOndřej Urbánek 11 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 10 2:49.51 304.00
5 Radek ZárubaRadek Záruba 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 12 2:54.02 266.00
6 Jan ZárubaJan Záruba 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 11 2:54.88 259.00
7 Myroslav KorniukhynMyroslav Korniukhyn 10 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 6 2:56.68 245.00
8 Šimon KábrtŠimon Kábrt 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 4 3:06.52 174.00
9 Kryštof PavlíčekKryštof Pavlíček 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 8 3:19.50 97.00
10 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 3 3:21.61 87.00
11 Martin DyntrMartin Dyntr 11 ZŠ Pecka ZŠ Pecka 2 3:27.28 61.00
12 Jáchym Vojtěch KlimešJáchym Vojtěch Klimeš 11 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 5 3:46.91 6.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Samuel OlšaSamuel Olša 10 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 9 2:40.77 383.00
2 Vojtěch BednářVojtěch Bednář 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1 2:44.63 347.00
3 Jiří FloriánJiří Florián 10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 3 2:49.37 305.00
4 Jakub SuchardaJakub Sucharda 10 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 10 2:50.42 296.00
5 Tobiáš MatoušTobiáš Matouš 11 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 7 2:54.36 263.00
6 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 6 2:57.09 242.00
7 Jan VítJan Vít 12 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 12 3:01.48 209.00
8 Petr DlabolaPetr Dlabola 11 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 2 3:08.95 158.00
9 Jakub MacekJakub Macek 12 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 5 3:10.83 146.00
10 Matyáš HufMatyáš Huf 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 4 3:13.18 132.00
11 František NěmečekFrantišek Němeček 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 3:42.78 13.00
Viktor ŠťastnýViktor Šťastný 12 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 11 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš VávraLukáš Vávra 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 12 2:51.98 283.00
2 Tadeáš KubínTadeáš Kubín 11 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 4 2:58.01 235.00
3 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 3 2:59.49 224.00
4 Lukáš ŠtampochLukáš Štampoch 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 3:03.85 192.00
5 Tadeáš SálTadeáš Sál 10 Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok... 7 3:07.45 168.00
6 Marek LodrMarek Lodr 11 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 3:08.74 159.00
7 Jáchym ThorovskýJáchym Thorovský 12 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 10 3:16.43 114.00
8 Mikuláš MorávekMikuláš Morávek 12 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 6 3:18.00 105.00
9 Sebastián BašeSebastián Baše 11 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1 3:20.35 93.00
10 Tadeáš VachekTadeáš Vachek 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 11 3:22.25 84.00
11 Adam ŠvehlíkAdam Švehlík 12 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 9 3:23.28 79.00
12 Jan CarvaJan Carva 11 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 2 3:30.46 49.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 3:03.01 338.00
2 Viktorie LopatováViktorie Lopatová 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 5 3:11.97 262.00
3 Lucie TrčováLucie Trčová 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 12 3:13.97 246.00
4 Adéla SýkorováAdéla Sýkorová 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 9 3:14.90 239.00
5 Tina BímováTina Bímová 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 1 3:17.98 216.00
6 Jitka RyšaváJitka Ryšavá 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 3:25.43 165.00
7 Barbora ČernáBarbora Černá 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 2 3:26.98 155.00
8 Hana MedunováHana Medunová 09 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 7 3:28.65 145.00
9 Tereza VolejníkováTereza Volejníková 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 15 3:33.20 119.00
10 Diana FejfarováDiana Fejfarová 10 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 3 3:39.15 88.00
11 Theodora ŠturmováTheodora Šturmová 10 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 11 3:40.18 83.00
12 Justýna MalínskáJustýna Malínská 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 6 3:46.76 55.00
13 Emily Anna VildmanováEmily Anna Vildmanová 08 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 13 3:48.50 49.00
14 Adléta ŠpilarováAdléta Špilarová 08 ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky 10 3:57.89 20.00
Eliška VltavskáEliška Vltavská 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 14 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karolína ZrnováKarolína Zrnová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 15 2:39.91 574.00
2 Karolína KazdováKarolína Kazdová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 5 3:03.43 334.00
3 Eliška ZedníčkováEliška Zedníčková 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 13 3:04.74 322.00
4 Ema VlkováEma Vlková 09 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 10 3:07.01 303.00
5 Zdenka BarochovskáZdenka Barochovská 09 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 1 3:12.14 261.00
6 Marie ŠtukováMarie Štuková 10 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 9 3:15.66 233.00
7 Anna Marie ZítkováAnna Marie Zítková 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 14 3:19.20 207.00
8 Nela KulhaváNela Kulhavá 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 3:19.68 204.00
9 Laura PokornáLaura Pokorná 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 7 3:23.43 178.00
10 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 3 3:26.36 159.00
11 Anna Evelína BittnerováAnna Evelína Bittnerová 10 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 2 3:29.40 141.00
12 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 3:32.48 123.00
13 Vanesa VondráčkováVanesa Vondráčková 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 12 3:35.84 105.00
14 Klára VočkováKlára Vočková 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 11 3:41.87 76.00
15 Johanka SemanováJohanka Semanová 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 8 3:46.67 56.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 15 2:44.93 518.00
2 Rozálie StránskáRozálie Stránská 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 11 2:45.55 511.00
3 Natálie Nela RejmanováNatálie Nela Rejmanová 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 9 2:48.64 478.00
4 Aneta ValentováAneta Valentová 10 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 14 2:53.92 424.00
5 Tereza HakenováTereza Hakenová 09 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 4 2:56.30 400.00
6 Adéla EšpandrováAdéla Ešpandrová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 3 2:57.89 385.00
7 Barbora KalenskáBarbora Kalenská 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 6 3:06.22 310.00
8 Anežka ŠafkováAnežka Šafková 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 13 3:08.44 291.00
9 Patricie StuchlíkováPatricie Stuchlíková 08 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 12 3:09.42 283.00
10 Sophie PaloušováSophie Paloušová 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 3:10.90 271.00
11 Anna HubarčukAnna Hubarčuk 08 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 5 3:29.60 139.00
12 Miriam Marie BrádlováMiriam Marie Brádlová 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 2 3:31.24 130.00
13 Tereza BäumeltováTereza Bäumeltová 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 1 3:49.42 46.00
14 Šárka NezbedováŠárka Nezbedová 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 7 4:02.34 11.00
Anežka StaňkováAnežka Staňková 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 10 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 4 2:47.63 488.00
2 Kristýna JórováKristýna Jórová 10 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 10 2:48.04 484.00
3 Daniela ZachovalováDaniela Zachovalová 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 14 2:51.39 449.00
4 Aneta HančováAneta Hančová 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 5 2:56.62 397.00
5 Kristýna OrctováKristýna Orctová 10 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 11 3:02.55 342.00
6 Darina JiráskováDarina Jirásková 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 9 3:04.44 325.00
7 Nela HavlováNela Havlová 09 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 6 3:06.62 306.00
8 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1 3:21.57 191.00
9 Valerie JanatováValerie Janatová 10 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 7 3:21.63 190.00
10 Natálie ŠpicarováNatálie Špicarová 09 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 13 3:23.93 175.00
11 Aneta BayerováAneta Bayerová 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 2 3:24.99 168.00
12 Barbora BílkováBarbora Bílková 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 3 3:27.14 154.00
13 Barbora ŠkolníkováBarbora Školníková 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 12 3:30.12 136.00
14 Martina ZhoufováMartina Zhoufová 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 15 3:30.88 132.00
Anna JindrováAnna Jindrová 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 8 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 13.10.2023 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patrik GottvaldPatrik Gottvald 10 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 4 3:15.23 523.00
2 Pavel BudínskýPavel Budínský 08 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 1 3:18.68 493.00
3 Matyas KarešMatyas Kareš 08 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 5 3:21.54 469.00
4 Jan ZahálkaJan Zahálka 08 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 14 3:26.49 428.00
5 Xuan Phat VuXuan Phat Vu 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 13 3:28.29 414.00
6 Josef FrýbaJosef Frýba 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 3 3:29.61 404.00
7 Matyáš LíbalMatyáš Líbal 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 8 3:31.55 389.00
8 Damián SkopárDamián Skopár 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 11 3:32.32 383.00
9 Vladimír KupecVladimír Kupec 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 6 3:33.41 374.00
10 Albert VeselýAlbert Veselý 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 12 3:36.46 352.00
11 Lukáš LepšíkLukáš Lepšík 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 7 3:40.42 323.00
12 Martin ČejkaMartin Čejka 09 ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice 2 3:49.39 263.00
13 Ondřej MžikOndřej Mžik 08 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 9 3:51.48 250.00
14 Petr NešněraPetr Nešněra 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 10 3:52.23 245.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 13.10.2023 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš ChaloupeckýMatyáš Chaloupecký 09 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 5 3:17.77 501.00
2 Samuel TopičSamuel Topič 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 13 3:19.34 487.00
3 Adam MilitkýAdam Militký 08 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 11 3:26.97 424.00
4 Šimon KovářŠimon Kovář 09 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 9 3:29.76 402.00
5 Dominik KořínekDominik Kořínek 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 7 3:29.92 401.00
6 Matyáš HujerMatyáš Hujer 09 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 4 3:30.53 396.00
7 Damian BrixíDamian Brixí 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 2 3:34.89 363.00
8 Vít JakubecVít Jakubec 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 6 3:36.29 353.00
9 Václav NezbedaVáclav Nezbeda 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 12 3:40.60 322.00
10 Filip KotykFilip Kotyk 08 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 8 3:44.60 295.00
11 L. Domingo GonzálesL. Domingo Gonzáles 08 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 3 3:44.81 293.00
12 Tadeáš LorencTadeáš Lorenc 08 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555 10 3:48.42 269.00
Jan BezstarostiJan Bezstarosti 10 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (pá, 13.10.2023 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 9 2:49.02 776.00
2 Matěj ZadražilMatěj Zadražil 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 11 3:01.76 647.00
3 Matias BrixíMatias Brixí 08 Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín 1 3:07.86 589.00
4 Jakub ZadražilJakub Zadražil 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 12 3:17.96 499.00
5 Filip VolejníkFilip Volejník 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 10 3:22.61 460.00
6 František NosekFrantišek Nosek 10 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 5 3:26.44 429.00
7 David ZaplatílekDavid Zaplatílek 08 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 13 3:32.02 385.00
8 Jan EgrtJan Egrt 09 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 2 3:33.06 377.00
9 Matyáš FelcmanMatyáš Felcman 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 3 3:39.87 327.00
10 Kristián RojíkKristián Rojík 08 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 6 3:42.28 310.00
11 Matěj RybaMatěj Ryba 09 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 8 3:52.69 242.00
12 Tadeáš RoudnýTadeáš Roudný 10 Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso... 7 4:03.33 181.00
13 Šimon JanovskýŠimon Janovský 10 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 4 4:06.06 166.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (pá, 13.10.2023 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 5 3:20.18 480.00
2 Kryštof MartinecKryštof Martinec 09 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 6 3:22.07 464.00
3 Daniel PešekDaniel Pešek 08 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 8 3:24.63 443.00
4 Štěpán TrnkaŠtěpán Trnka 08 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H... 12 3:25.69 435.00
5 Daniel BouchalDaniel Bouchal 08 Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ... 1 3:33.76 372.00
6 Artem VernyhorArtem Vernyhor 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 13 3:34.98 363.00
7 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 2 3:35.14 362.00
8 Matouš PlášilMatouš Plášil 08 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 9 3:35.17 361.00
9 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 09 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 4 3:36.12 354.00
10 Tony ImlaufTony Imlauf 08 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 3 3:39.36 331.00
11 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 11 3:39.98 326.00
12 Vojtěch MásloVojtěch Máslo 09 Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná... 7 3:45.80 286.00
Marek ŠkorpilMarek Škorpil 09 ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická 10 DNS
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 13.10.2023 - 09:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
08 PB 1.65 - - o - o o o o o xo xxx 504.00
2 Vít JakubecVít Jakubec
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 PB 1.60 - - o o o o o xxo xo xxx 464.00
3 Pavel BudínskýPavel Budínský
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
08 PB 1.55 o o o o o o xxo xxo xxx 426.00
4 Vojtěch MásloVojtěch Máslo
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
09 PB 1.55 o o o o o xxo xx xxo xxx 426.00
5 Filip KotykFilip Kotyk
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
08 PB 1.50 o o o o o o o xxx 389.00
6 Tony ImlaufTony Imlauf
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 PB 1.50 - - o o xo o o xxx 389.00
7 Filip VolejníkFilip Volejník
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 PB 1.45 - - o o o xo xxx 352.00
8= Matias BrixíMatias Brixí
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 PB 1.45 o xo o o o xo xxx 352.00
8= Lukáš LepšíkLukáš Lepšík
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 PB 1.45 o o o o xo xo xxx 352.00
10 Tadeáš LorencTadeáš Lorenc
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
08 PB 1.45 o o o o o xxo x 352.00
11 Matěj ZadražilMatěj Zadražil
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 PB 1.45 o o o xo o xxo xxx 352.00
12= Ondřej MžikOndřej Mžik
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
08 PB 1.40 o o o o o xxx 317.00
12= Kryštof MartinecKryštof Martinec
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 PB 1.40 o o o o o xxx 317.00
14 Tadeáš RoudnýTadeáš Roudný
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 PB 1.40 o o o o xo xxx 317.00
15 Patrik GottvaldPatrik Gottvald
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
10 PB 1.40 - - o xo xo xxx 317.00
16 Daniel BouchalDaniel Bouchal
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 PB 1.40 o o o o xxo xxx 317.00
17 Xuan Phat VuXuan Phat Vu
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 PB 1.40 xo o xxo xo xxo xxx 317.00
18= Lukáš JakubskýLukáš Jakubský
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 PB 1.35 o o o o xxx 283.00
18= Damián SkopárDamián Skopár
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 PB 1.35 o o o o xxx 283.00
20 František NosekFrantišek Nosek
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
10 PB 1.35 o o xo o xxx 283.00
21 Adam MilitkýAdam Militký
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
08 PB 1.35 o o xxo o xxx 283.00
22 Jakub ZadražilJakub Zadražil
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 PB 1.30 o xxo xxo xxx 250.00
23 Martin ČejkaMartin Čejka
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 PB 1.25 o o xxx 218.00
24 Albert VeselýAlbert Veselý
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 PB 1.25 o xo xxx 218.00
25 Štěpán TrnkaŠtěpán Trnka
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
08 PB 1.25 xxo xo xxx 218.00
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 13.10.2023 - 11:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 Body
1 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 14 1.45 o o o xo o o xo xo xxx 352.00
2 Štěpán ČervinkaŠtěpán Červinka
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 2 1.40 o o o o o o o xxx 317.00
3 Ondřej UrbánekOndřej Urbánek
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
11 18 1.35 o o o o xxo o xxx 283.00
4 Lukáš VávraLukáš Vávra
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 20 1.35 o o o xo xxo xxo xxx 283.00
5 Marek LodrMarek Lodr
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
11 8 1.30 o o xxo xo o xxx 250.00
6= Sebastián BašeSebastián Baše
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 1 1.30 o o o xo xo xxx 250.00
6= Petr DlabolaPetr Dlabola
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
11 4 1.30 o o xo o xo xxx 250.00
8 David MyškaDavid Myška
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 11 1.25 o o xo o xxx 218.00
9 Tadeáš SálTadeáš Sál
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
10 12 1.25 o o xo xo xxx 218.00
10 Jiří FloriánJiří Florián
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
10 5 1.25 xo o xo xo xxx 218.00
11 Jakub SuchardaJakub Sucharda
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
10 13 1.20 o o o xxx 188.00
12= Jáchym ThorovskýJáchym Thorovský
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
12 17 1.20 o xxo xxo xxx 188.00
12= Vojtěch VočkaVojtěch Vočka
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 21 1.20 o xxo xxo xxx 188.00
14 Adam ŠvehlíkAdam Švehlík
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
12 16 1.20 xxo xxo xxo xxx 188.00
15 Matyáš HufMatyáš Huf
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
10 6 1.15 o xo xxx 159.00
16 Metoděj KlapkaMetoděj Klapka
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
11 7 1.15 o xxo xxx 159.00
17 Tadeáš VachekTadeáš Vachek
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 19 1.10 o xxx 131.00
18 Kryštof MádleKryštof Mádle
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 9 1.10 xo xxx 131.00
19 Ondřej ČížekOndřej Čížek
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
12 3 1.10 xxo xxx 131.00
Viktor ŠťastnýViktor Šťastný
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
12 15 NM xxx
Mikuláš MorávekMikuláš Morávek
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
12 10 NM xxx
Jan ZárubaJan Záruba
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 22 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 13.10.2023 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 Body
1 Natálie Nela RejmanováNatálie Nela Rejmanová
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 14 1.45 o o o o o o o xo xxx 566.00
2 Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 3 1.40 - - o o o xxo xo xxx 512.00
3 Aneta HančováAneta Hančová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 5 1.40 o o o o xxo o xxo xxx 512.00
4 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 7 1.35 o o o o o o xxx 460.00
5 Natálie ŠpicarováNatálie Špicarová
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
09 18 1.35 o o o o xo o xxx 460.00
6 Rozálie StránskáRozálie Stránská
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 16 1.35 xo o o xo o xo xxx 460.00
7 Anna Marie ZítkováAnna Marie Zítková
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 25 1.35 o o o o xxo xxo xxx 460.00
8= Nela KulhaváNela Kulhavá
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 11 1.30 o o o o o xxx 409.00
8= Karolína ZrnováKarolína Zrnová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 26 1.30 o o o o o xxx 409.00
10 Darina JiráskováDarina Jirásková
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 10 1.30 o xo xo xo o xxx 409.00
11 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 24 1.30 o o o o xo xxx 409.00
12= Patricie StuchlíkováPatricie Stuchlíková
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
08 17 1.25 o o xo o xxx 359.00
12= Laura PokornáLaura Pokorná
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 13 1.25 o o xo o xxx 359.00
14 Miriam Marie BrádlováMiriam Marie Brádlová
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 4 1.25 o xo o xo xxx 359.00
15= Vanesa VondráčkováVanesa Vondráčková
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 23 1.20 o o o xxx 312.00
15= Eliška VltavskáEliška Vltavská
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 20 1.20 o o o xxx 312.00
17= Zdenka BarochovskáZdenka Barochovská
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
09 1 1.20 o o xo xxx 312.00
17= Hana MedunováHana Medunová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
09 12 1.20 o o xo xxx 312.00
17= Klára VočkováKlára Vočková
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 21 1.20 o o xo xxx 312.00
20 Tereza VolejníkováTereza Volejníková
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
09 22 1.20 xxo o xxo xxx 312.00
21 Emily Anna VildmanováEmily Anna Vildmanová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
08 19 1.15 xo o xxx 266.00
22 Tereza BäumeltováTereza Bäumeltová
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 2 1.15 o xo xxx 266.00
23 Jitka RyšaváJitka Ryšavá
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 15 1.15 xo xo xxx 266.00
Valerie JanatováValerie Janatová
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 8 NM xxx
Anna JindrováAnna Jindrová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
09 9 NM xxx
Nela HavlováNela Havlová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
09 6 NM xxx
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 13.10.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 Body
1 Nikola JenčkováNikola Jenčková
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
11 PB 1.50 o o o o o o xxo xxo xo o xxx 621.00
2 Emma TóthováEmma Tóthová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 PB 1.30 o xo o o o o xxx 409.00
3 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 PB 1.30 o xxo xo o o xo xxx 409.00
4 Jolana SamlerováJolana Samlerová
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
12 PB 1.30 o xxo xxo o o xo xxx 409.00
5 Eliška HorníkováEliška Horníková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
10 PB 1.20 xxo o o xxo xxx 312.00
6 Adéla PokornáAdéla Pokorná
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
11 PB 1.15 o xo o xxx 266.00
7= Barbora MatoušováBarbora Matoušová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 PB 1.15 xxo o xxo xxx 266.00
7= Karolína ŘezníčkováKarolína Řezníčková
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 PB 1.15 o xxo xxo xxx 266.00
9= Natálie RakoušováNatálie Rakoušová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 PB 1.10 o o xxx 222.00
9= Viola ŠenkyříkováViola Šenkyříková
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
11 PB 1.10 o o xxx 222.00
9= Rozálie KaráskováRozálie Karásková
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 PB 1.10 o o xxx 222.00
12= Jana KlačanskáJana Klačanská
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
10 PB 1.10 xo xo xxx 222.00
12= Monika HamplováMonika Hamplová
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 PB 1.10 xo xo xxx 222.00
14 Anna KulichováAnna Kulichová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
12 PB 1.10 xxo xxo xxx 222.00
15 Ilona KazdováIlona Kazdová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
12 PB 1.05 xo xxx 180.00
Tereza SvobodováTereza Svobodová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 NM xxx
Klára BezděkováKlára Bezděková
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
11 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 13.10.2023 - 09:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 5.34 -0.2 m/s 5.23  -0,30 5.34  -0,20 5.07  1,00 5.34 449.00
2 Vladimír KupecVladimír Kupec
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 4.83 +0.0 m/s 4.51  0,60 4.83  0,00 x 4.83 350.00
3 Matyas KarešMatyas Kareš
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
08 4.71 +0.0 m/s x 4.71  0,00 x 4.71 328.00
4 Kristián RojíkKristián Rojík
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
08 4.63 -1.0 m/s 4.63  -1,00 4.39  0,30 3.97  0,90 4.63 313.00
5 Matyáš LíbalMatyáš Líbal
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 4.56 +1.2 m/s 4.32  0,40 4.06  0,10 4.56  1,20 4.56 301.00
6 Damian BrixíDamian Brixí
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 4.54 +0.6 m/s 4.45  0,30 4.50  0,20 4.54  0,60 4.54 297.00
7 Matyáš ChaloupeckýMatyáš Chaloupecký
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
09 4.49 -0.1 m/s 4.47  -0,10 4.49  -0,10 4.48  0,00 4.49 288.00
8 David ZaplatílekDavid Zaplatílek
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
08 4.48 +0.4 m/s 4.44  0,00 4.48  0,40 4.00  0,00 4.48 287.00
9 Samuel TopičSamuel Topič
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 4.43 +0.0 m/s 4.38  0,60 4.43  0,00 x 4.43 278.00
10 Jan EgrtJan Egrt
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 4.30 +0.0 m/s 4.30  0,00 4.22  0,20 x 4.30 255.00
11 Matyáš HujerMatyáš Hujer
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 4.30 +0.4 m/s x 4.30  0,40 4.21  0,60 4.30 255.00
12 Šimon KovářŠimon Kovář
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
09 4.26 +0.2 m/s 3.40  0,10 4.26  0,20 3.89  0,60 4.26 249.00
13 Dominik KořínekDominik Kořínek
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 4.23 +0.0 m/s x 4.23  0,00 x 4.23 244.00
14 Artem VernyhorArtem Vernyhor
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 4.13 +0.5 m/s 4.07  -0,70 3.76  -0,10 4.13  0,50 4.13 227.00
15 Václav NezbedaVáclav Nezbeda
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 4.11 +0.5 m/s 3.76  -0,30 x 4.11  0,50 4.11 224.00
16 L. Domingo GonzálesL. Domingo Gonzáles
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
08 4.09 +0.4 m/s 4.09  0,40 3.90  0,00 x 4.09 220.00
17 Daniel PešekDaniel Pešek
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
08 4.07 +1.0 m/s x x 4.07  1,00 4.07 217.00
18 Marek ŠkorpilMarek Škorpil
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 4.05 -0.7 m/s 4.05  -0,70 4.01  -0,30 - 4.05 214.00
19 Jan ZahálkaJan Zahálka
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
08 3.98 -0.2 m/s 3.98  -0,20 3.69  0,70 3.44  0,40 3.98 203.00
20 Jan BezstarostiJan Bezstarosti
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
10 3.91 +0.4 m/s 3.40  0,50 3.91  0,40 x 3.91 191.00
21 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 3.90 -0.2 m/s 3.89  -0,60 3.82  -0,10 3.90  -0,20 3.90 190.00
22 Matouš PlášilMatouš Plášil
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 3.90 +0.4 m/s 3.90  0,40 3.58  0,60 3.49  1,00 3.90 190.00
23 Petr NešněraPetr Nešněra
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 3.70 +0.0 m/s 3.70  0,00 3.67  0,60 3.41  0,60 3.70 159.00
24 Jakub ŠritrJakub Šritr
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 3.68 +0.8 m/s 3.51  0,00 x 3.68  0,80 3.68 156.00
25 Matyáš FelcmanMatyáš Felcman
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 3.59 +0.2 m/s 3.59  0,20 3.45  0,10 3.56  0,00 3.59 143.00
26 Matěj RybaMatěj Ryba
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
09 3.48 -0.2 m/s 3.45  -0,40 3.48  -0,20 3.30  0,70 3.48 127.00
27 Josef FrýbaJosef Frýba
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 3.33 +0.5 m/s 3.01  0,20 3.33  0,50 x 3.33 107.00
28 Šimon JanovskýŠimon Janovský
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
10 3.16 -0.3 m/s 3.16  -0,30 3.11  0,00 x 3.16 85.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 13.10.2023 - 11:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PešekMatěj Pešek
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 4.13 +0.1 m/s 3.73  0,40 4.13  0,10 x 4.13 227.00
2 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 4.04 +0.8 m/s 3.73  0,60 3.71  0,40 4.04  0,80 4.04 212.00
3 Tadeáš KubínTadeáš Kubín
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 3.97 +0.8 m/s 3.77  0,70 3.65  0,30 3.97  0,80 3.97 201.00
4 David KrupičkaDavid Krupička
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
11 3.95 -0.1 m/s 3.61  0,80 3.95  -0,10 3.93  0,80 3.95 198.00
5 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 3.85 +0.4 m/s 3.59  0,10 3.85  0,40 3.72  1,00 3.85 182.00
6 Michal BajerMichal Bajer
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
12 3.70 +0.0 m/s 3.38  0,30 3.69  0,40 3.70  0,00 3.70 159.00
7 Tobiáš MatoušTobiáš Matouš
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
11 3.65 +0.6 m/s 3.18  -0,50 3.65  0,60 3.60  1,20 3.65 152.00
8 Samuel OlšaSamuel Olša
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
10 3.65 +0.0 m/s 3.65  0,00 x x 3.65 152.00
9 Jiří MacákJiří Macák
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
11 3.59 +0.3 m/s 3.59  0,30 3.58  0,10 3.54  0,30 3.59 143.00
10 Tomáš CeeTomáš Cee
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 3.55 +0.4 m/s 3.55  0,40 3.25  0,40 3.31  0,40 3.55 137.00
11 Vojtěch BednářVojtěch Bednář
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 3.54 +0.7 m/s 3.54  0,70 3.46  0,50 3.43  0,70 3.54 136.00
12 Šimon KábrtŠimon Kábrt
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
10 3.53 +0.2 m/s 3.35  -0,10 x 3.53  0,20 3.53 135.00
13 Ruslan DemianchukRuslan Demianchuk
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 3.45 +0.9 m/s 3.26  1,50 3.33  0,30 3.45  0,90 3.45 123.00
14 Matěj ZamouřilMatěj Zamouřil
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
11 3.42 +0.3 m/s 3.42  0,30 3.38  0,10 x 3.42 119.00
15 Jan VítJan Vít
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
12 3.40 +0.2 m/s x 3.39  0,60 3.40  0,20 3.40 116.00
16 Myroslav KorniukhynMyroslav Korniukhyn
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 3.29 +1.3 m/s 3.03  0,40 3.29  1,30 2.98  1,00 3.29 102.00
17 Jakub MacekJakub Macek
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
12 3.22 +1.1 m/s 2.82  0,30 3.10  0,20 3.22  1,10 3.22 93.00
18 Radek ZárubaRadek Záruba
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 3.22 +1.1 m/s 3.09  0,40 x 3.22  1,10 3.22 93.00
19 Štěpán MachŠtěpán Mach
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
11 3.22 +0.7 m/s 3.03  0,20 3.22  0,70 3.05  -0,10 3.22 93.00
20 Kryštof PavlíčekKryštof Pavlíček
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 3.20 +0.1 m/s 3.15  0,10 3.20  0,10 2.71  0,70 3.20 90.00
21 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
11 3.14 +0.7 m/s 3.06  0,60 3.14  0,70 3.06  0,50 3.14 83.00
22 František NěmečekFrantišek Němeček
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
12 2.92 +0.4 m/s 2.92  0,40 2.46  0,50 2.84  0,00 2.92 57.00
23 Martin DyntrMartin Dyntr
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 2.91 +0.3 m/s 2.31  0,30 2.26  0,30 2.91  0,30 2.91 56.00
24 Lukáš ŠtampochLukáš Štampoch
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
12 2.88 +0.1 m/s 2.88  0,10 2.78  0,20 x 2.88 52.00
25 Jan CarvaJan Carva
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
11 2.71 +0.1 m/s 2.71  0,10 x 2.21  0,00 2.71 35.00
26 Vojtěch KlímaVojtěch Klíma
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
12 2.58 +0.5 m/s x 2.27  0,50 2.58  0,50 2.58 23.00
27 Jáchym Vojtěch KlimešJáchym Vojtěch Klimeš
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
11 2.56 +0.5 m/s x 2.56  0,50 2.42  0,00 2.56 21.00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 13.10.2023 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna OrctováKristýna Orctová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
10 19 4.25 +0.4 m/s 4.24  0,90 4.14  0,90 4.25  0,40 4.25 367.00
2 Aneta ValentováAneta Valentová
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 30 4.23 +1.2 m/s 3.78  1,10 4.22  0,00 4.23  1,20 4.23 362.00
3 Daniela ZachovalováDaniela Zachovalová
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 32 4.21 -0.3 m/s x 4.14  -0,10 4.21  -0,30 4.21 357.00
4 Karolína KazdováKarolína Kazdová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 14 4.13 +0.4 m/s 3.38  0,50 4.13  0,40 3.24  -0,10 4.13 338.00
5 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 6 4.11 +0.8 m/s 4.11  0,80 3.91  0,30 4.04 4.11 333.00
6 Anežka ŠafkováAnežka Šafková
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 24 4.09 +0.4 m/s 3.87  0,00 4.00  0,40 4.09  0,40 4.09 329.00
7 Johanka SemanováJohanka Semanová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 21 4.06 +0.2 m/s 3.76  0,60 3.87  1,20 4.06  0,20 4.06 322.00
8 Nelly DobiášováNelly Dobiášová
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
10 7 3.98 +0.3 m/s 3.98  0,30 3.59  0,00 3.87  0,00 3.98 303.00
9 Kristýna JórováKristýna Jórová
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
10 12 3.89 -0.2 m/s 3.89  -0,20 3.69  0,20 3.62  0,10 3.89 283.00
10 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 15 3.89 +0.3 m/s 3.60  0,80 3.89  0,30 x 3.89 283.00
11 Anna HubarčukAnna Hubarčuk
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
08 11 3.89 +0.1 m/s 2.98  1,60 3.11  0,00 3.89  0,10 3.89 283.00
12 Šárka NezbedováŠárka Nezbedová
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 18 3.78 +1.0 m/s 3.78  1,00 x 3.61  0,20 3.78 259.00
13 Tereza HakenováTereza Hakenová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
09 10 3.76 +0.7 m/s 3.57  0,90 3.52  0,20 3.76  0,70 3.76 254.00
14 Adéla EšpandrováAdéla Ešpandrová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 8 3.72 +0.0 m/s 3.59  0,70 3.46  0,00 3.72  0,00 3.72 246.00
15 Barbora ČernáBarbora Černá
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 5 3.65 +0.0 m/s 3.50  0,70 3.61  0,40 3.65  0,00 3.65 231.00
16 Tereza BajerováTereza Bajerová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 1 3.55 +0.0 m/s 3.45  1,90 2.93  0,00 3.55  0,00 3.55 210.00
17 Justýna MalínskáJustýna Malínská
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 17 3.55 +1.3 m/s 3.55  1,30 3.39  0,00 x 3.55 210.00
18 Tina BímováTina Bímová
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 3 3.50 +0.0 m/s 3.32  0,50 3.50  0,00 x 3.50 200.00
19 Aneta BayerováAneta Bayerová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 2 3.49 +1.4 m/s 3.49  1,40 3.39  0,00 x 3.49 198.00
20 Sophie PaloušováSophie Paloušová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
09 20 3.47 +1.5 m/s 3.47  1,50 3.25  0,40 3.24  0,00 3.47 194.00
21 Eliška ZedníčkováEliška Zedníčková
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 33 3.46 -0.2 m/s 3.46  -0,20 3.13  0,10 3.15  -0,20 3.46 192.00
22 Ema VlkováEma Vlková
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
09 31 3.40 +0.5 m/s 3.40  0,50 3.22  0,00 3.33  -0,40 3.40 180.00
23 Viktorie LopatováViktorie Lopatová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
10 16 3.33 +0.7 m/s 3.33  0,70 3.12  0,00 3.24  0,40 3.33 167.00
24 Lucie TrčováLucie Trčová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 29 3.32 +0.0 m/s 3.18  0,90 3.32  0,00 x 3.32 165.00
25 Adéla SýkorováAdéla Sýkorová
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 23 3.25 +0.0 m/s 2.66  1,00 3.08  0,80 3.25  0,00 3.25 151.00
26 Diana FejfarováDiana Fejfarová
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
10 9 3.21 +0.0 m/s x 3.05  0,20 3.21  0,00 3.21 144.00
27 Barbora KalenskáBarbora Kalenská
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 13 3.11 -0.6 m/s 2.93  1,10 3.09  -0,10 3.11  -0,60 3.11 126.00
28 Barbora ŠkolníkováBarbora Školníková
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 25 3.02 +0.9 m/s 3.02  0,90 2.83  0,30 2.90  0,70 3.02 110.00
29 Theodora ŠturmováTheodora Šturmová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
10 28 2.96 +0.0 m/s 2.80  0,90 2.92  0,00 2.96  0,00 2.96 100.00
30 Marie ŠtukováMarie Štuková
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
10 27 2.89 +0.0 m/s 2.73  0,30 2.89  0,00 2.75  -0,10 2.89 89.00
31 Anna Evelína BittnerováAnna Evelína Bittnerová
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
10 4 2.86 +0.3 m/s 2.67  0,60 2.72  0,40 2.86  0,30 2.86 84.00
32 Martina ZhoufováMartina Zhoufová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 34 2.82 +0.0 m/s 2.60  0,10 2.70  0,40 2.82  0,00 2.82 78.00
33 Anežka StaňkováAnežka Staňková
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 22 2.78 +1.2 m/s 2.63  0,50 2.78  1,20 - 2.78 72.00
34 Adléta ŠpilarováAdléta Špilarová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
08 26 2.51 -0.2 m/s x 2.44  0,30 2.51  -0,20 2.51 35.00
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 13.10.2023 - 10:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KartákováAnna Kartáková
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 4.12 +0.0 m/s 4.12  0,00 x 2.91  0,30 4.12 336.00
2 Anežka BartošováAnežka Bartošová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
12 3.77 +0.7 m/s 3.77  0,70 2.90  -0,60 3.58  0,90 3.77 257.00
3 Nikola KozákováNikola Kozáková
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 3.58 +0.8 m/s x 3.58  0,80 3.49  0,50 3.58 216.00
4 Natálie FejfarováNatálie Fejfarová
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 3.54 +0.3 m/s 3.23  0,10 3.31  -0,20 3.54  0,30 3.54 208.00
5 Adéla ŠolcováAdéla Šolcová
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
11 3.51 +0.3 m/s 3.51  0,30 x 3.28  0,50 3.51 202.00
6 Klára JečnáKlára Ječná
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 3.50 +0.2 m/s 3.50  0,20 x x 3.50 200.00
7 Sára MikešováSára Mikešová
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
12 3.47 +0.6 m/s x 2.66  0,10 3.47  0,60 3.47 194.00
8 Aneta ValentováAneta Valentová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 3.47 +1.1 m/s x 3.47  1,10 x 3.47 194.00
9 Viktorie TakáčováViktorie Takáčová
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
12 3.45 +1.1 m/s 3.44  0,40 3.45  1,10 3.27  0,60 3.45 190.00
10 Nela ChvojkováNela Chvojková
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
11 3.34 +0.4 m/s 3.33  0,40 x 3.34  0,40 3.34 168.00
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
12 3.33 +0.6 m/s 3.33  0,60 3.24  0,40 x 3.33 167.00
12 Alexanda ValentováAlexanda Valentová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
11 3.32 +1.0 m/s 3.07  0,90 3.32  1,00 3.00  0,10 3.32 165.00
13 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
12 3.31 +0.7 m/s 2.76  0,40 3.26  -0,40 3.31  0,70 3.31 163.00
14 Kateřina PrejsováKateřina Prejsová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
10 3.28 +0.2 m/s 3.28  0,20 3.24  0,90 3.27  0,00 3.28 157.00
15 Zuzana HenychováZuzana Henychová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 3.23 +0.9 m/s 3.23  0,90 2.59  0,70 2.91  0,10 3.23 148.00
16 Žofie KošťálováŽofie Košťálová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
10 3.22 +0.4 m/s 3.05  -0,10 3.16  0,60 3.22  0,40 3.22 146.00
17 Nikola MertlíkováNikola Mertlíková
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
11 3.21 +0.5 m/s 2.43  0,30 2.28  0,30 3.21  0,50 3.21 144.00
18 Kateřina VaršányiKateřina Varšányi
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 3.18 +0.7 m/s 2.82  0,80 2.86  0,00 3.18  0,70 3.18 139.00
19 Kateřina BrožkováKateřina Brožková
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
11 3.12 +0.1 m/s 3.09  0,00 3.12  0,10 2.96  0,00 3.12 128.00
20 Eliška JouklováEliška Jouklová
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 2.86 +0.9 m/s 2.65  0,50 2.86  0,90 2.78  0,50 2.86 84.00
21 Laura ŠťastnáLaura Šťastná
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
10 2.84 +0.1 m/s 2.74  0,60 2.66  0,30 2.84  0,10 2.84 81.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 13.10.2023 - 10:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sophie PaloušováSophie Paloušová
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
09 07.95 07.25 07.95 07.49 7.95 396.00
2 Nela KulhaváNela Kulhavá
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 07.02 06.02 05.97 07.02 7.02 336.00
3 Eliška VltavskáEliška Vltavská
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 06.95 06.56 06.95 06.62 6.95 332.00
4 Tereza BajerováTereza Bajerová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 06.92 06.76 06.76 06.92 6.92 330.00
5 Karolína ZrnováKarolína Zrnová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 06.77 06.77 06.05 05.77 6.77 320.00
6 Jitka RyšaváJitka Ryšavá
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 06.70 x 06.05 06.70 6.70 316.00
7 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 06.51 06.19 06.51 06.12 6.51 304.00
8 Eliška ZedníčkováEliška Zedníčková
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 06.48 06.48 06.28 06.37 6.48 302.00
9 Justýna MalínskáJustýna Malínská
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 06.36 06.36 06.09 06.28 6.36 294.00
10 Klára VočkováKlára Vočková
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 06.32 05.28 05.51 06.32 6.32 292.00
11 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 06.27 06.27 05.31 05.50 6.27 288.00
12 Anna Marie ZítkováAnna Marie Zítková
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 06.26 06.10 04.97 06.26 6.26 288.00
13 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 06.26 05.73 05.90 06.26 6.26 288.00
14 Barbora ČernáBarbora Černá
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 06.17 05.89 06.17 05.98 6.17 282.00
15 Nelly DobiášováNelly Dobiášová
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
10 06.10 05.23 06.10 05.77 6.10 278.00
16 Aneta HančováAneta Hančová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 05.87 05.48 05.87 05.73 5.87 263.00
17 Anežka ŠafkováAnežka Šafková
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 05.73 05.73 05.60 05.20 5.73 254.00
18 Anna HubarčukAnna Hubarčuk
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
08 05.68 05.64 04.33 05.68 5.68 251.00
19 Emily Anna VildmanováEmily Anna Vildmanová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
08 05.67 x 05.45 05.67 5.67 250.00
20 Hana MedunováHana Medunová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
09 05.64 05.12 05.44 05.64 5.64 249.00
21 Barbora ŠkolníkováBarbora Školníková
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 05.59 05.43 05.59 05.57 5.59 245.00
22 Vanesa VondráčkováVanesa Vondráčková
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 05.56 05.56 05.24 05.42 5.56 243.00
23 Barbora KalenskáBarbora Kalenská
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 05.53 04.28 04.72 05.53 5.53 242.00
24 Marie ŠtukováMarie Štuková
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
10 05.39 04.90 05.39 03.90 5.39 233.00
25 Kristýna JórováKristýna Jórová
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
10 05.38 05.38 04.52 03.82 5.38 232.00
26 Adléta ŠpilarováAdléta Špilarová
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
08 05.03 04.28 04.13 05.03 5.03 210.00
27 Tereza HakenováTereza Hakenová
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
09 04.98 04.32 04.80 04.98 4.98 207.00
28 Aneta BayerováAneta Bayerová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 04.56 x 03.31 04.56 4.56 181.00
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 13.10.2023 - 11:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 L. Domingo GonzálesL. Domingo Gonzáles
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
08 5 09.75 08.88 09.75 08.95 9.75 471.00
2 Lukáš LepšíkLukáš Lepšík
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 10 09.73 09.73 08.75 08.78 9.73 469.00
3 Ondřej MžikOndřej Mžik
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
08 14 09.40 09.40 09.31 08.73 9.40 450.00
4 David ZaplatílekDavid Zaplatílek
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
08 24 09.12 09.12 08.39 08.28 9.12 433.00
5 Patrik GottvaldPatrik Gottvald
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
10 6 08.96 x 08.58 08.96 8.96 423.00
6 Filip VolejníkFilip Volejník
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 22 08.78 08.78 08.60 07.98 8.78 413.00
7 Damian BrixíDamian Brixí
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 2 08.66 08.26 08.50 08.66 8.66 406.00
8 Matyáš LíbalMatyáš Líbal
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 11 08.46 08.24 06.95 08.46 8.46 394.00
9 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 19 08.46 07.79 07.29 08.46 8.46 394.00
10 Tadeáš RoudnýTadeáš Roudný
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 17 08.34 07.05 07.34 08.34 8.34 386.00
11 Vít JakubecVít Jakubec
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 7 08.24 08.24 07.76 07.73 8.24 381.00
12 Daniel PešekDaniel Pešek
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
08 16 08.14 07.89 07.34 08.14 8.14 375.00
13 Filip KotykFilip Kotyk
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
08 9 07.95 07.56 07.02 07.95 7.95 363.00
14 Jan BezstarostiJan Bezstarosti
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
10 1 07.78 x 07.24 07.78 7.78 353.00
15 Tadeáš LorencTadeáš Lorenc
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
08 12 07.63 07.02 07.05 07.63 7.63 344.00
16 Matyáš FelcmanMatyáš Felcman
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 3 07.58 07.58 07.10 06.98 7.58 341.00
17 Vojtěch MásloVojtěch Máslo
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
09 13 07.47 05.72 05.65 07.47 7.47 335.00
18 Marek ŠkorpilMarek Škorpil
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 20 07.37 07.10 06.93 07.37 7.37 329.00
19 Štěpán TrnkaŠtěpán Trnka
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
08 21 07.34 06.98 x 07.34 7.34 327.00
20 Matěj RybaMatěj Ryba
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
09 18 07.06 05.74 06.44 07.06 7.06 311.00
21 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 8 06.78 06.76 06.69 06.78 6.78 294.00
22 Petr NešněraPetr Nešněra
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 15 06.22 05.36 05.27 06.22 6.22 262.00
23 Jan ZahálkaJan Zahálka
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
08 23 05.64 x x 05.64 5.64 228.00
24 Josef FrýbaJosef Frýba
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 4 04.83 04.24 04.83 04.08 4.83 181.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci

(pá, 13.10.2023 - 11:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
08 15 78.39 556.00
2 Damián SkopárDamián Skopár
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 22 68.85 471.00
3 Matyas KarešMatyas Kareš
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
08 11 62.87 419.00
4 Daniel BouchalDaniel Bouchal
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
08 1 61.15 404.00
5 Václav NezbedaVáclav Nezbeda
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 18 56.87 367.00
6 Tony ImlaufTony Imlauf
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 9 56.64 365.00
7 Jan EgrtJan Egrt
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
09 5 52.10 326.00
8 František NosekFrantišek Nosek
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
10 19 51.96 324.00
9 Jakub ŠritrJakub Šritr
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 23 48.68 297.00
10 Dominik KořínekDominik Kořínek
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 12 48.28 293.00
11 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
09 6 46.05 274.00
12 Matyáš HujerMatyáš Hujer
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 7 42.83 248.00
13 Šimon JanovskýŠimon Janovský
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
10 10 42.80 247.00
14 Albert VeselýAlbert Veselý
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 26 41.24 234.00
15 Šimon KovářŠimon Kovář
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
09 13 39.58 221.00
16 Adam MilitkýAdam Militký
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
08 17 39.53 220.00
17 Pavel BudínskýPavel Budínský
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
08 3 39.18 217.00
18 Artem VernyhorArtem Vernyhor
ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38 ZŠ a MŠ Pecka, Pecka 38
09 25 39.04 216.00
19 Matěj ZadražilMatěj Zadražil
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 29 38.44 211.00
20 Martin ČejkaMartin Čejka
ZŠ a MŠ Chomutice ZŠ a MŠ Chomutice
09 4 38.36 211.00
21 Kryštof MartinecKryštof Martinec
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
09 16 38.15 209.00
22 Samuel TopičSamuel Topič
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
09 24 37.98 208.00
23 Matouš PlášilMatouš Plášil
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 20 37.81 206.00
24 Matyáš ChaloupeckýMatyáš Chaloupecký
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
09 8 36.99 200.00
25 Kristián RojíkKristián Rojík
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
08 21 35.11 184.00
26 Matias BrixíMatias Brixí
Lepařovo gymnázium Jičín Lepařovo gymnázium Jičín
08 2 35.08 184.00
27 Jakub ZadražilJakub Zadražil
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
08 28 34.65 181.00
28 Vladimír KupecVladimír Kupec
ZŠ Jičín, Železnická ZŠ Jičín, Železnická
09 14 34.42 179.00
29 Xuan Phat VuXuan Phat Vu
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
08 27 06.43 0.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 13.10.2023 - 09:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BajerMichal Bajer
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
12 45.69 271.00
2 Ruslan DemianchukRuslan Demianchuk
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 44.12 258.00
3 Petr DlabolaPetr Dlabola
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
11 44.10 258.00
4 David MyškaDavid Myška
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 42.80 247.00
5 David KrupičkaDavid Krupička
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
11 42.59 246.00
6 Jáchym ThorovskýJáchym Thorovský
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
12 40.65 230.00
7 Jiří MacákJiří Macák
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
11 40.03 224.00
8 Tadeáš VachekTadeáš Vachek
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 37.24 202.00
9 Matyáš HufMatyáš Huf
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
10 36.32 194.00
10 Kryštof PavlíčekKryštof Pavlíček
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 35.97 191.00
11 Viktor ŠťastnýViktor Šťastný
Zemědělská akademie a Gymnázium ořice Zemědělská akademie a Gymná...
12 35.76 190.00
12 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
10 35.06 184.00
13 Jiří FloriánJiří Florián
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
10 34.82 182.00
14 Lukáš ŠtampochLukáš Štampoch
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
12 34.52 179.00
15 Radek ZárubaRadek Záruba
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 34.32 178.00
16 Vojtěch VočkaVojtěch Vočka
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 34.31 178.00
17 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Základní škola, Jičín, Husova 170 Základní škola, Jičín, Huso...
10 34.28 178.00
18 Matěj PešekMatěj Pešek
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 33.89 174.00
19 Jakub SuchardaJakub Sucharda
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
10 33.58 172.00
20 Tobiáš MatoušTobiáš Matouš
ZŠ, Jičín, Poděbradova 18 ZŠ, Jičín, Poděbradova 18
11 33.35 170.00
21 Lukáš VávraLukáš Vávra
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 33.14 168.00
22 Metoděj KlapkaMetoděj Klapka
ZŠ Bodláka a Pampelišky ZŠ Bodláka a Pampelišky
11 33.07 168.00
23 Jan VítJan Vít
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
12 32.27 161.00
24 Marek LodrMarek Lodr
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
11 32.24 161.00
25 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 Základní škola Nová Paka, H...
10 32.06 160.00
26 Tadeáš KubínTadeáš Kubín
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Základní škola, Sobotka, ok...
11 31.63 156.00
27 Štěpán ČervinkaŠtěpán Červinka
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 31.52 155.00
28 Myroslav KorniukhynMyroslav Korniukhyn
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvk Základní škola, Jičín, 17. ...
10 31.45 155.00
29 Samuel OlšaSamuel Olša
ZŠ Nová Paka, Komenského 555 ZŠ Nová Paka, Komenského 555
10 31.11 152.00
30 Vojtěch BednářVojtěch Bednář
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ostroměř ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost...
11 30.58 148.00
31 Jan ZárubaJan Záruba
ZŠ Pecka ZŠ Pecka
11 30.46 147.00
32